USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.12.25. 12:22:52

balinteer írta:Hol találok streamet 2 megás nethez srácok? A Clippers és a Knicks meccsre kellene. Valamint meg tudnátok mondani,hogy ezek a meccsek mikor kezdődnek? Előre is köszönöm! Kellemes Ünnepeket és Barca győzelmekben gazdag boldog új évet kívánok.!:D
Nba. com-on fent vannak a kezdés időpontjai azokhoz kell hozzáadni +6 órát!
Amúgy a Knicks 6kor kezd, az LAC meg hajnali fél 5kor magyar idő szerint... :)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.12.25. 12:06:43

Hol találok streamet 2 megás nethez srácok? A Clippers és a Knicks meccsre kellene. Valamint meg tudnátok mondani,hogy ezek a meccsek mikor kezdődnek? Előre is köszönöm! Kellemes Ünnepeket és Barca győzelmekben gazdag boldog új évet kívánok.!:D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.12.25. 08:48:11

Bob_Marley írta:
Pietrus, aki sérült de aláírt veterán minimumért, s kelta lesz!
Kell egy jó 3as PP mögé!

ááá,de jó karácsonyi hír! az egyik kedvencem Pietrus, még az Orlandóban szerettem meg, örülök,hogy hozzánk szerződött 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.25. 07:56:19

Na akkor ma indul a mandula :lol:
Kár hogy a beharangozóban sem volt Török Péter, s a tavalyi nagydöntőben is feltűnően egy meccset sem kapott!remélem nem egészségügyi gondjai vannak, hiányzik az öreg a képernyőről, talán csak átmeneti, hogy nincs! :?

Pietrus, aki sérült de aláírt veterán minimumért, s kelta lesz!
Kell egy jó 3as PP mögé!
Aki még mindig nem tudni játszik nem játszik, nagy valószínűséggel utóbbi , s a Rondo-Allen-Pavlovic-KG-O'neal ötössel megyünk a Knicks ellen!
18kor kezdünk, s jó hír ingyenes League Pass van Január 9ig, így a stream kifogástalan lesz az nba.comon!
LETS GO CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.12.25. 03:32:20

bali 15 írta:A közvetítések alatt már nyolccsilliárdszor elmondták a Faragóék, hogy nem ők döntik azt el, hogy melyik meccset közvetítik.
Az Eagles-nek úgy sincsen a saját kezében a sorsa ha jól tudom. Ez csak presztízs meccs.
Viszont az utolsó játékhéten lévő Cowboys-Giants meccset remélem adni fogják :evil:
Tudom,h sokszor elmondták,h nem tudnak beleszólni,h melyik mecccseket kínálják ki az amcsik,de arról igen,h ezekből melyiket tolják.És most nem mondták,h ne kapták volna meg,mint ahogy múltkor h sajnálkoztak,h asszem a Pittsburgh-nemistudomki derbit nem adhatják.

Azért több egy egyszerű presztízsmeccsnél,tudva a végeredményeket.
A NYG nyert és a PHI elverte a DAL-t idegenben :/

A Cowboys meg a Giants 8-7-tel,a Philly 7-8-cal áll.

És jön a PHI-WAS és NYG-DAL páros 8)

Nagyon kemény ki-ki meccs lesz a csoportot eldöntő derbi...

A remény hal meg utoljára:
GO COWBOYS!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.24. 23:54:10

Igen az Eaglesnek nem a saját kezében a sorsa, mert már nincs sorsa, a Jets vereségével kiestünk PO-ból. Ettől még ha pl nyer a Jets, akkor igenis fontos meccs lenne ez számunkra is, úgyhogy megértem, hogy inkább ezt nézné mindenki TV-ben, meg amúgyis jobb meccsek szoktak lenni, mint egy Lions Chargers.

Mondjuk gondolom Ricsikét nem zavarja, mivel ő utálja az Eaglest.

Ez a front flipes TD ez valami brutális :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.24. 23:46:32

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.12.23. 23:28:14

A közvetítések alatt már nyolccsilliárdszor elmondták a Faragóék, hogy nem ők döntik azt el, hogy melyik meccset közvetítik.
Az Eagles-nek úgy sincsen a saját kezében a sorsa ha jól tudom. Ez csak presztízs meccs.
Viszont az utolsó játékhéten lévő Cowboys-Giants meccset remélem adni fogják :evil:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.12.23. 22:27:30

antiimperialista írta:Nem értem a sporttvt-t, nyilván saját maguk ellenségei... Egy Cowboys-Eagles meccs minimum 3-szor annyi embert érdekel, mint egy Lions-Chargers. Nem is értem, mit magyaráz ezen a választáson faragóricsi, szerintem most a hazai NFL-rajongók nagy része ki van a akadva rájuk.
Már az is kiakasztó, hogy a Pats majdnem összes meccsét adják, persze a Cowboys ellenit pont nem, kb. az volt legizgalmasabb meccsük egész évben.
Ezt teljesen adom.
Látva a sorsolást,biztos voltam benne,h a Cowboys meccset nyomják,de hát nem :/ A tegnapi meccs közben igyekezett magyarázkodni a Ricsi,h a Lions nem sokszor volt képen meg a SD milyen jó formában van,stb.. Azért ezt pedig nehéz megmagyarázni,h egy ilyen fontos csoportmeccs miért lett besöpörve a szőnyeg alá a tv-s meccsel szemben :S A Pats-et persze nem gáz,h minden második héten adni kell.Nyilván nagy a táboruk kishazánkban,mivel aranykorukat élték,amikor elérhetővé vált számunkra is az NFL,de azért túlzásba sem kellene esni talán.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.12.23. 20:31:01

Nem értem a sporttvt-t, nyilván saját maguk ellenségei... Egy Cowboys-Eagles meccs minimum 3-szor annyi embert érdekel, mint egy Lions-Chargers. Nem is értem, mit magyaráz ezen a választáson faragóricsi, szerintem most a hazai NFL-rajongók nagy része ki van a akadva rájuk.
Már az is kiakasztó, hogy a Pats majdnem összes meccsét adják, persze a Cowboys ellenit pont nem, kb. az volt legizgalmasabb meccsük egész évben.
19
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.23. 14:55:21

neobarca írta:
Lakers-Bulls: Szerintem nyernek a bikák. Nem tudom, hogy Kobie felépült e a kézsérüléséből amit a felkészülési meccsen összeszedett de ha nem, akkor nem kérdés. Ha játszani fog akkor ugyan nagyon szorosan, de akkor is a bikák nyernek.
Fog játszani, a többivel egyetértek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.12.23. 13:57:15

Nah lássuk akkor: Lakers-Bulls, Knicks-Celtics, Heat-Dallas, Orlando-Thunder

Az én tippem a következő:

Lakers-Bulls: Szerintem nyernek a bikák. Nem tudom, hogy Kobie felépült e a kézsérüléséből amit a felkészülési meccsen összeszedett de ha nem, akkor nem kérdés. Ha játszani fog akkor ugyan nagyon szorosan, de akkor is a bikák nyernek.

Knicks-Celtics: Ha a szívemre hallgatok akkor Melóék! Ha nem, akkor is. Nagyon bízom benne, hogy a még formán kívüli Bostont meg tudjuk csípni és megtörik az átok. Mondjuk mi sem vagyunk épp a legjobb passzban de bízom bennük. Talán egy paraszthajszállal, de nyer a Knicks.

Heat-Dallas: Nekem a Dallas szimpatikusabb de "sima" Miami győzelmet várok.

Orlando-Oklahoma: Nos. Szerintem Howardnak nem lesz meg a kellő motivációja így Duranték simán hozni fogják a meccset.

Így két hazai és két vendég győzelmet várok.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.12.22. 22:32:36

És mondjuk ha nem letölteni akarom,hanem csak neten megnézni (mint pl egy indavideos videót) azt hol tudnám megtenni? Elég lassú a netem,1 giga kb 4-5 óra:(
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.22. 20:46:41

MessiFan írta:
balinteer írta:Hol tudom megnézni élőben vagy akár felvételről a mérkőzéseket az interneten? Most ez lenne az első komolyabb szezonom,örülnék ha segítenétek. Előre is köszönöm.
Felvételről: http://www.bt.davka.info/
Itt letölthetsz nba, ncaa, európa liga, válogatott és régi meccseket :)
Élőben pedig 25.-én a sporttv adja a Dallas-Miami meccset 20:30-tól, majd 23:00-kor a Lakers-Bulls klasszikust. Előtte pedig valószínűleg lemaradok a Boston-Knicks mérkőzésről ami 18 órától kezdődik :(
A rojadirecta.me-re is felkerül elég sok meccs. A davka nekem is a favorit, bár az előszezon meccsiből elég kevés került fel.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.22. 20:39:42

balinteer írta:Hol tudom megnézni élőben vagy akár felvételről a mérkőzéseket az interneten? Most ez lenne az első komolyabb szezonom,örülnék ha segítenétek. Előre is köszönöm.
Felvételről: http://www.bt.davka.info/
Itt letölthetsz nba, ncaa, európa liga, válogatott és régi meccseket :)
Élőben pedig 25.-én a sporttv adja a Dallas-Miami meccset 20:30-tól, majd 23:00-kor a Lakers-Bulls klasszikust. Előtte pedig valószínűleg lemaradok a Boston-Knicks mérkőzésről ami 18 órától kezdődik :(
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.12.22. 20:34:09

Hol tudom megnézni élőben vagy akár felvételről a mérkőzéseket az interneten? Most ez lenne az első komolyabb szezonom,örülnék ha segítenétek. Előre is köszönöm.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.22. 20:18:33

Én leírom a tippjeimet ::lol:
De nem valószínű, hogy bejön, meg gyakorlatilag "strandról esik" be mindenki nagyon kevés edzéssel, DE

Knicks-Celtics
Otthon a megújulóban lévő Knicks óriási elánnal fog játszani, s függ, hogy PP tudja-e vállalni nálunk a játékot, de szerintem nyerünk, s folytatjuk a már ha jól tudom 12 meccse tartó győzelmi szériát a Knicks ellen

Mavs-Heat
Itt is idegenbeli W lesz szerintem, új szezon friss lábak a 2 "paprikajancsi" :lol: ezerrel fog küzdeni, hogy megmutassák a bajnoknak!Magic ellen láttam a Heatet, "nem ájultam el", de nagyon komolyan kell velük számolni.

Lakers-Bulls
Ezt mondanám a legsimábbnak, s itt is idegenbeli W-t tippelek, a Bulls egyben van nem sok változott a Rosterben a hiányzó puzzle kettes posztra úgy néz ki meg van Rip személyében a Lakers meg keresi önmagát, nagyon nehéz elképzelni, hogy ne a bikák nyerjenek!

Thunder-Magic
Itt otthon a Thunder behúzza, Magicnél még mindig ugyanaz a fáma 4 mesterlövész középen meg egy állat aki szedi a pattanót, ez úgy tűnik már nem elég, ráadásul Howard ki tudja mennyire veszi már komolyan az egész Orlando-i mizériát!A thundre meg a fiatalos lendülettel főleg otthon ezt be kell húzza!

Gsw-Clippers
Clippers, de aki a pontzuhatagot szereti az mindig nézze a GSW-t, mert ők tényleg nem tüzelnek csak lőnek, s néha bevadul 1-2 ember s szórja a triplát!Curry-Paul csata is jónak néz ki :lol:

Ahogy nézem 5ből 4meccsre idegenbeli W-t érzek, de annyira az eleje, s túl sok "jelentősége" nincs a meccseknek a szezon ezen részében, így nehéz jósolni, de azt mondom csak az OKC tud otthon nyerni :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.22. 20:17:03

daffy írta:
kanty írta:
MessiFan írta: Ők kik játszanak az első fordulóban?
GSW.
Lakers-Bulls, Knicks-Celtics, Heat-Dallas, Orlando-Thunder. Ezek lesznek vasárnap.
Nem rossz így kezdésnek. :P
és mik a tippek a meccsekre?
Ha fogadni akarsz, akkor azt mondom, h inkább hagyd ki, az összes meccs eléggé necces.
Lakers-Bulls:
Ha a szívemre hallgatok azt mondom Lakers, ha az eszemre akkor a Bikák.

Knicks-Celtics:
Inkább Boston, de ha a New Yorok nyerne az se lenne meglepi.

Miami-Dallas:
Folytatódik a nagy döntő. :P Akkor is és most is Wade-éket tartom/ttam esélyesebbnek, de mégis a Dallas lett a bajnok.

Magic-Thunder:
Thunder szerintem jóval esélyesebb.

Ahogy mondtam eléggé necces az egész. De ha mégis a fogadás miatt kérdezted, akkor a Clippers és a Thunder lehet a nyerő.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.22. 20:14:45

Bulls, Heat, Thunder. A mi meccsünknél Pierce lehet nem tud majd játszani, de én bízok Marquisban.
Paulnak, Billupsnak és Butlernek van tapasztalata a PO-ban. Griffin és Jordan fel lesznek készítve a harcra én biztos vagyok benne, szóval nem féltem őket a PO keménységétől. A padról meg annyit, hogy Bledsoeva, Foyeva és MO-val nem lesznek gondok, mind a hárman tudnak pontokat hozni a padról. Magas poszton ott van Trey Thompkins aki a 2 lakers elleni meccsen kapott lehetőséget és jól szedegette a patikat meg vert 3 triplát, szóval ő jó választás volt, főleg ha biztosra vették Kaman távozását.

Röviden én nem félteném annyira a Clipperst a playoff-tól!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.22. 19:36:30

kanty írta:
MessiFan írta: Ők kik játszanak az első fordulóban?
GSW.
Lakers-Bulls, Knicks-Celtics, Heat-Dallas, Orlando-Thunder. Ezek lesznek vasárnap.
Nem rossz így kezdésnek. :P
és mik a tippek a meccsekre?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.22. 19:10:38

MessiFan írta: Ők kik játszanak az első fordulóban?
GSW.
Lakers-Bulls, Knicks-Celtics, Heat-Dallas, Orlando-Thunder. Ezek lesznek vasárnap.
Nem rossz így kezdésnek. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.22. 19:09:18

http://www.nba.com/gameline/clippers/
GSW idegenben 26-a hajnali fél 5 :lol:

Mint írtam múltkor látványosak az biztos, meglátjuk ez mennyit érhet egy Po-ban ahol ütés, verekedés van minden labdáért!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.22. 18:25:51

Tyűű Griffin és DeAndre nagyon jó párost alkotnak. CP3 annyi alley-oop-ot csinál velük amennyit csak akar, Griffin ügyes, Jordan meg lecsap mindenkit. Minden meccsüket meg fogom nézni mert öröm őket látni. Ha Deandre így folytatja nagy kedvencem lesz :D
Ők kik játszanak az első fordulóban?
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.22. 16:34:26

neobarca írta:Apropó! Sprewellel mi lett? Tudja valaki? Nagy kedvenc volt...
Semmi nem lett vele. Ego magas volt, aztán nem fogadta el a Wolves ajánlatát, mert hogy neki rongyos pár millió évente nem elég, mivel családja van, gyerekei, akiket etetni kell... :D

Egyébként meg azóta már el is tiltották a gyerekeitől, meg valami olyasmit olvastam, hogy a yachtját elsüllyesztette vagy valami ilyesmi :D

Szóval balhézik.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.22. 16:33:23

Én nem láttam a NYK meccsét, de ha azt írod neobarca, hogy D'Antoni védekezést gyakoroltat fiaival (nehezen hiszem :lol:) akkor ok!
Örök igazság minden sportban, hogy bajnokságot védelemmel lehet nyerni!Tavaly a PO-ban ellenünk jól ment a Knicksnek a védekezés (pedig mi voltunk a leghatékonyabb csapat, ez Rivers féle C'sre jellemző, addig megy a figura míg nincs open)!Jól megzavartak minket azzal, hogy Rondora csak nagyon mélyen léptek ki!Aztán a 2ik meccsen már kapcsoltunk és ment a push, minden pattanó után azonnali lerohanás (és Rondot nehéz megfogni), ami persze ilyen átlagéletkorú csapattal nem megy egész meccsen, de végig vezettünk (KG viszont kellett a végén), s onnan a már megszokott D'Antoni féle 8 mp-s támadásvezetés és próbáljunk több pontot dobni!Anthonyt a védekezésből kivehetjük ő mondhatni abszolút 0, Baron Davis se szeret védekezni, Amare egy jó közepes, s Chandler aki jó!Van esélye persze a Knicksnek is a bajnoki címre, de Keleten a Miami, Chicagon átmenni (s remélem rajtunk is) nagyon nehéz feladat!

Messifan, Green kiesése óriási veszteség, ő volt tavaly Rondon kívül az egyetlen aki atletikusabb a többieknél (idén Bass ezért is jó, mert "energiát" ad), többet vártam tőle mert az OKC-ben nagyon ott volt, de látszódott rajta főleg az elején, hogy megszeppent s nem ment úgy a játék, de POra már nagyon szép dolgokat csinált, s idénre nagyon kellett volna, sajnálatos ez az érbetegség nála!
Nehéz szezonunk lesz a sűrűség a keret miatt, de Kalap tökéletesen leírta ha mindent megtesznek a fiúk, s úgy küzdneke ahogy szoktak akkor büszkék lehetünk rájuk!Ahogy tavaly is a Miami ellen Rondo félkarral győzelemre vezetett minket, s még 3-1es állásnál idegenben is végig vezettünk de nem jött össze kiestünk, de a maximumot sőt többet is kiadott pár emberrel, s emelt fővel estünk ki!
Idén nem mi vagyunk a nagy esélyesek, de minden csapat tudja a Bostont nagyon kemény lesz kiejteni, s bízhatunk a csapatban, mert egység terén abszolút elsők vagyunk, csak azok a fránya már 10-15 éve NBA-ben koptatott lábak fáradnak el a végére!

szerk: de a Knicks ellenünk bizonyíthat, hogy tud védekezni :lol: 25én magyar idő szerint 6kor!
Aztán 27én meg megyünk Miamiba (jó lenne rutinból egy 2:0al nyitni :lol:)
Közvetítések vasánap az áldás nap, akkor vannak Eu-i időhöz igazított kezdések, 21 óra környékén!
Plusz nagyobb ünnepekkor!De a többi nap éjszakázás, de legalább keleti csapatnak szurkolsz neobarca és azok általában 1kor kezdődnek, a nyugati meccsek meg fél5kor hajnalban magyar idő szerint!Valaki nézi élőben a Lakers meccset, s be se ér 8ra dolgozni :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.12.22. 16:43:53-kor.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése