USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 18:17:37

Sanama írta:Egyszerűen nem értem a Lakers-t... 2. és most a 4. meccsen is a végén olyan amatőr hibákat csináltak, hihetetlen komolya mondom.

Most ugye Kobe is Gasol is elszórt 1-1 labdát, amit nagyon meg kellett volna tartani... Nem tudom mikor szórtak el ennyi labdát a 4.negyedben folyamatosan.

Hihetetlen milyen kis dolgokon múlik 1-1 meccs és így a továbbjutás is
Ez (is) egyértelműen Kobe hibája volt, mint az előző. Az utolsó negyedben összehozott egy erőteljes 2/10-et a szokásos ótvar shot selectionnel természetesen, az a 2 kosár is szerencse volt kb. A kegyelemdöfést igaz, hogy Gasol labdaeladása adta meg, de ennek nem kellett volna ilyen szorosnak lennie.
Az OKC-nek mondjuk jár a gratuláció, ezen a meccsen le lettek játszva a pályáról kb az első három negyedben, mégis sikerült végig 8-10 pont körül maradniuk.
Nagy kár ezért. Ha a kapitány belátná, hogy már nem neki kell a meccseket nyernie, szerintem fogható lett volna ez a Thunder, utána pedig ki tudja mi lett volna.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.20. 17:03:35

Egyszerűen nem értem a Lakers-t... 2. és most a 4. meccsen is a végén olyan amatőr hibákat csináltak, hihetetlen komolya mondom.

Most ugye Kobe is Gasol is elszórt 1-1 labdát, amit nagyon meg kellett volna tartani... Nem tudom mikor szórtak el ennyi labdát a 4.negyedben folyamatosan.

Hihetetlen milyen kis dolgokon múlik 1-1 meccs és így a továbbjutás is
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.20. 16:58:09

Game90 írta: Valaki írta (talán Bob?), hogy nem kedveli Durant-et, hogy a fenébe nem lehet kedvelni ezt az embert? :) Nagyon szimpatikus játékos.
Elképzelhető, hogy én írtam, nem kedvelem az ő játékát, de elismerem.Az meg hogy szimpi nem szimpi, jópofa vagy nem jópofa nem változtat a dolgon.Scorer ember, keveslem tőle nagyon a védekezést, gyakran el is önzőzi támadásban.Jamest se kedvelem, mert mindig óriásit játszik a Celtics ellen :twisted: de a játékra sokkal "szimpatikusabb" mint Durant, de mondhatnék még sok példát.
Csak most köztük van/volt nagy MVP verseny.
Durant emberileg szimpi játékra nem, James meg fordítva, van aki meg sehogy sem :D
Emberileg meg játékra szimpatikus az külön dolog :D

Esti meccs meg tényleg jó lesz, én is felvételről nézem, mert előtte hokidöntő , viszont ha ott hosszabbítás esetleg... :D Gondolom nem kapcsolnának át NBA-re bezzeg fordítva....khmkhmkhm
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.20. 16:37:44

Honnan jött vissza a Thunder? Durant dobásánál ordítottam egyet, még szerencse, hogy anyámék nem keltek fel. Jól játszott a Lakers, Kobe-nak az elején mentek a dobások, Bynum-mal az élen pedig uralta a festéket a LAL, Bynum asszem 14/4/3/2-nél tartott a félidőben. Westbrook a félidő végén megcsúszott, úgy tűnt, hogy komoly is lehet a baj, de szerencsére nem lett semmi baja (ez a 4. éve a ligában és nem hagyott ki még meccset!), sőt, a 2. félidőben ő tartotta életben a Thunder-t, nagyon jól játszott. Harden viszont nem találja a dobását, betöréseknél még mindig kegyetlen, de távolról már nem az igazi, SAS ellen több kell tőle. Végig 10-12 pontokkal ment a Lakers, de egy laza 20-8-as végjátékkal nyert az OKC. Ha a végén jobban összpontosít a Lakers + egy kevesebb dobást vállaló Kobe-val ez meg lett volna.

Kegyetlen, hidegvérű gyilkos ez az ember:
http://www.youtube.com/watch?v=2dA0RBfZQE0

Fél10-től Heat - Pacers, Sport1 csak 10-től adja, de szerintem ott nézem, félidőtől már úgyis élőben nyomják majd. Muszáj lesz nyerni, LeBron-től god-mode-ot várok.
Eazzy írta:Ezt nézzétek meg, én szakadtam :D

Kevin Durant on Jimmy Kimmel show:
http://www.youtube.com/watch?v=59eY43Y40fc
második rész ott van az ajánlóban.
Valaki írta (talán Bob?), hogy nem kedveli Durant-et, hogy a fenébe nem lehet kedvelni ezt az embert? :) Nagyon szimpatikus játékos.
Bob_Marley írta:megint összeesés, illetve Bryant?
Clutch.
Cumbee írta:A mostani forma alapján az OKC-LA párharcból bárki jut is tovább, a nyugati döntőben viszonylag sima Spurs győzelemre számítok.
Spurs - Thunder szerintem izgalmas, 7 meccses párharc lenne, nálam jelen pillanatban 55-45% a SAS javára.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.20. 13:38:46

kanty írta: Bob!
Miért lenne egy Boston-Spurs az álomdöntő? Még a SAS-t megértem, h ott a helyük? De a Boston mitől olyan kiemelkedő? :mrgreen:
PO statisztikák
-3ik legkevesebb kapott pontátlag
-csak az Indiana ellen dobnak rosszabbul az ellenfelek mint nálunk
-2ik legjobb assist csapat, s bent maradók közül nálunk van a legtöbb assist

-Rondo 13,1es assist átlag 2ik legjobb Paul 7,2

Csak pár statisztika amit gyorsan kikerestem.A liga elit védekező csapata, s támadásban meg az egyik legintelligensebb csapat, ahogy a Spurs is.Rengeteg passz, open helyzetek keresése, nálunk kevés az atletikus ember, nem zsákolgatunk, hanem addig megy a labda, míg üresen nincs valaki és bedobja a 4-5 méteres tempót.

Úgyhogy összességében mondhatjuk igen kiemelkedő, mert a Spurs-Celtics duónál nem játszik okosabb kosárlabdát túl sok csapat :D

De lehet már a Philly is nagy falat lesz :D , rohanással olykor nem tudunk mit kezdeni :mrgreen: De ha feláll a 2 csapat akkor jók vagyunk.Élmény nézni, hogy az ellenfél a triplavonalig SE!!!! tud eljutni, s már lement 10-15 mp az órából, annyira jól reagálunk minden pick&rollra, s labdaszerzésből meg mi is tudunk ám indulni :D És hát tudjuk a védelem nyer bajnokságot továbbra is, s amíg ebben eléggé kiemelkedőek vagyunk, egyáltalán nem aggódok, főleg hogy mellette KG 19-11es átlagot termel :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.20. 13:14:27

óriási kár ezért a meccsért, és megint nüansznyi kis egységgel kaptunk ki, fene egye meg.. Sajnálom Kobe-t, nagyon akarja a sikerült, de nagyon nem is akar össze jönni, ami a legszomorúbb, hogy én nem látom, hogy esetleg jövőre ott lehetnénk-e a döntőben, ezzel a kerettel, edzővel, esélytelen.. :(
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.20. 13:05:45

Eazzy írta:Ezt nézzétek meg, én szakadtam :D

Kevin Durant on Jimmy Kimmel show:
http://www.youtube.com/watch?v=59eY43Y40fc
második rész ott van az ajánlóban.

Ez a lockout-os focis sztori haláli :D Érted kitweeteli, hogy nem focizik valaki a környéken mert unatkozik...visszaírnak neki, erre el is megy :D Hát lehűlnék, ha Durant megjelenne nálunk, hogy na akkor menjünk dobáljunk kicsit :D
Hatalmas arc. Nem nagyon lehet mellette unatkozni. :lol:

Bob!
Miért lenne egy Boston-Spurs az álomdöntő? Még a SAS-t megértem, h ott a helyük? De a Boston mitől olyan kiemelkedő? :mrgreen:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.05.20. 12:55:24

Ezt nézzétek meg, én szakadtam :D

Kevin Durant on Jimmy Kimmel show:
http://www.youtube.com/watch?v=59eY43Y40fc
második rész ott van az ajánlóban.

Ez a lockout-os focis sztori haláli :D Érted kitweeteli, hogy nem focizik valaki a környéken mert unatkozik...visszaírnak neki, erre el is megy :D Hát lehűlnék, ha Durant megjelenne nálunk, hogy na akkor menjünk dobáljunk kicsit :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.20. 12:11:44

Nem szomorkodok sőt, örülök, hogy már csak 1 meccsre van a Lakers a horgásztúra megérdemelt megkezdéséig :mrgreen:
Viszont itt is megnyerhették volna, s az OKC is ebben a PO-ban nem igazán akar kikapni.13 potnttal mentek a 4ik negyedben, s megint összeesés, illetve Bryant?
83-92 Kobe Bryant misses 16-foot two point shot
87-94 Kobe Bryant misses 21-foot jumper

90-96 Kobe Bryant makes 17-foot two point shot
92-96 Kobe Bryant misses 22-foot jumper
92-96 Kobe Bryant misses 6-foot two point shot
96-96 Kobe Bryant misses 25-foot three point jumper
101-98 Kobe Bryant misses 26-foot three point jumper
103-98 Kobe Bryant misses 18-foot jumper

103-100 Kobe Bryant makes jumper
Dobott oké 38at de megint majdnem 30 rádobásból, s a végén nem igazán volt clutch.
Bynum az első félidőben dobott 14et ment a Lakersnek, aztán 4 pont ennyi megint a sztori.Lakers 2 meccset is hozhatott volna, itt a fene se gondolta, hogy b2b ilyen jól kezdenek, de a végére megint teljesen szétestek és 4en nézték, vajon 1 ember megoldja, aki persze nem is akarta, hogy más oldja meg.

Itt meg Perk :
http://www.youtube.com/watch?v=96UXOYPxzf0


Spurs meg zakatol, továbbra is a legjobb csapatszinten játszó gárda.3ik negyedben tekertek egyet a védekezésen 26-8as negyed, az igen.Nagyon nehéz lesz őket megfogni, mindenre tudnak reagálni, jól védekeznek, s elől megy a hatékony PASSZOLÓS kosárlabda, s teljesen mindegy éppen ki villan aznap.TD-t is meg kell említeni 17 pont 9 aptis átlagot hoz a PO-ban, ő és Garnett eszméletlen egy ilyen sűrű szezon végén így játszani.
Egyértelmű ha nem a Celtics akkor csakis a Spurs lehet idén bajnok :D Továbbra is élmény lenne nézni egy SA-Boston nagydöntőt 100 pont igaz nem lenne, de KOSÁRLABDA igen.

Ma Heat-Pacers 21-30kor nem lesz kis meccs, a Miaminak nyerni kell, különben kiesés széle.

Holnap meg Game 5 Bostonban nyerni kell, ilyen hangulatot várok a stadionban meg a padon is:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.20. 11:08:30

Kikaptunk, ezzel gyakorlatilag ki is estünk. :? Eléggé idegesítő hiszen végig vezettünk, de a végét a második meccshez hasonlóan most se bírtuk. Gasol labdavesztés, majd Durant szemrebbenés nélkül bevágja. ](*,) Kobe meg kihagyja a másik oldalon a hármast.

Ez a SAS valami elképesztő, eddig se bírtam őket, de most ez még inkább erősödött. Valaki már verje el őket. :lol: 8)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.05.20. 03:41:30

Hmm... Egy érdekes Kobe nyilatkozat péntekről:
„Lesz...rom (sűrűn használta az ’F-wordot’ és az ’S-wordot’, amit mi természetesen „kisípolunk”), hogy mit beszéltek. Ha felmegyek a pályára és kihagyom a potenciálisan győztes dobást, rögtön megszólalnak a kétkedők, hogy Kobe berezelt, Kobe X-ből csak 7-et dobott be kiélezett helyzetekben, stb. Nos, b...sszátok meg magatokat (újabb sípszó)! ...mert én nem a ti ki...aszott helyeslésetekért, vagy sz...ros jóváhagyásotokért játszok, hanem a kosárlabdázás iránti szeretetem miatt és a játék élvezetéért lépek pályára. ...és persze azért, hogy nyerjek! Ezért játszom! Legtöbbször ha más játékos érzi a feszültséget, akkor elkezd amiatt aggódni, hogy mit mondanak majd róla az emberek. Bennem nincs ilyen félelem, s ez teszi lehetővé, hogy gyorsan megfeledkezzek a rossz megoldásaimról, vagy a korábban elkövetett hibákról. Így aztán ismét nyugodtan emelhetem rá a következő dobást, s játszhatom a saját játékomat."
Itt egy videó is mellé. Azért tényleg van vér a pucájában, még pislognia sem sikerült.:D
http://www.youtube.com/watch?v=2226YiMP ... r_embedded
(Egyébként a forrás a mennyei játszótért)

Ez is még innen van, a Sixers edzője mondta egy nyilatkozatában, nekem rohadtul tetszik.
S egy utolsó tréfás megjegyzést fűzött még Collins a fentiekhez: „Szeretnék egyszer az életemben egy Lavoy Allen napot – nem többet, csak egyet – amikor egyszerűen mindent lesz...rok.”
A LA-OKC párharc, ha ma nyer a Lakers, akkor tényleg érdekes lehet, de én jelenleg nem érzem úgy, hogy annyira egyben lenne ez a Lakers, hogy 4 meccset tudjanak hozni az OKC ellen. A Spurs meg hihetetlen, nyertek megint 10 ponttal. Lassan keresek egy jó fogadóirodát és megteszem a végső győzelmüket nagy pénzben, mert kb ott tartok, hogy nem hogy azt nem tudom elképzelni, hogy párharcot buknak, de azt is elég nehezen, hogy meccset vesztenek. A mostani forma alapján az OKC-LA párharcból bárki jut is tovább, a nyugati döntőben viszonylag sima Spurs győzelemre számítok.
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 00:13:45

Hát mínusz 24ről ritkán fordítanak,úgy meg pláne hogy a végén még csak izgulni se kelljen.
Hihetetlenül inteligens csapat ez a Spurs,egyszerűen annyi féle képpen tudnak játszani ,hogy nehéz elképzelni ,hogy bárki válaszolni tudna rá.
Az meg csak hab a tortán hogy mindenki hozzátett a meccshez aki pályára lépett.
A negyedik negyedben az ABC kommentátor párosa már szinte többet beszélt a holnapi Pacers-Heat meccsről ,mert annyira kontrollálta a meccset a San Antonio.

Este (reggel) Lakers-Thunder.Megpróbálok felkelni mert szerintem nagyon érdekes kis meccs lesz és ha nyerne a Lakers akkor 2-2ről én egy fillért nem raknék az Oklahomára űrkosárlabda ide vagy oda.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.05.19. 23:24:23

Emiatt a legjobb a SAS, olyan sokoldalúak, hogy mindenre van válaszuk, és a csapat minden tagja hisz a csapatban, -24-nél sem lett tele a gatya. 8)
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.19. 23:20:53

Eazzy írta:
TiTiHenry írta:
És már ki is egyenlítettek.Nem nagyon láttam játszani ,de Griffin sosem tudott dobni vagy csak most nem találja el a gyűrűt középtávolról?
2:41-es a negyed vége előtt 4 pontnál jár a LAC....ez mi a jó ég???
2 kosaruk közt eltelt 8:15.A Spurs támadásban olyan változatosan játszik hogy nincs rá válasz és ettől mintha támadásban is lélektelenebb lenne a Clippers,egyszerűen nincs ötletük hogy mit kéne csinálni.Griffint pedig kizavarták a palánk alól és teljesen elhalt a lendülete.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.05.19. 23:17:49

TiTiHenry írta:Jó meccs is lehet ez a Clippers-Spurs.
A Clippers nagyon bekezdett aztán félidőre csak feljött 10re a Spurs,pofátlanul rutinosak..
Eddig sem adtam sok esélyt a Clippersnek ,de ha ezt a meccsett plusz 24ről elbukják söprés is lehet a dologból.
Nem mintha bánnám..hajrá Spurs :)

(Az a jó ebben a BL döntőben hogy mindenki azt nézi és sokkal jobban fut a stream a Spurs-Clippers meccsen :lol: )

És már ki is egyenlítettek.Nem nagyon láttam játszani ,de Griffin sosem tudott dobni vagy csak most nem találja el a gyűrűt középtávolról?
Csak scoreboard-ot nézek, de tényleg durva lehet. Félidőben néztem rá, akkor -10-ben volt a Spurs, azóta fordítottak. A 3. negyedből 2 perc van hátra és eddig 26-4-e aláz a Spurs. Elképesztő ez a csapat. Annyira masszív, hogy nem tudom, hogy meg lehet-e állítani. Egyelőre az is nagy kérdés, hogy meg lehet-e egyáltalán szorítani, mert mostanában ez nem nagyon sikerült senkinek sem.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.05.19. 23:16:25

TiTiHenry írta:
És már ki is egyenlítettek.Nem nagyon láttam játszani ,de Griffin sosem tudott dobni vagy csak most nem találja el a gyűrűt középtávolról?
2:41-es a negyed vége előtt 4 pontnál jár a LAC....ez mi a jó ég???
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.19. 22:46:10

Jó meccs is lehet ez a Clippers-Spurs.
A Clippers nagyon bekezdett aztán félidőre csak feljött 10re a Spurs,pofátlanul rutinosak..
Eddig sem adtam sok esélyt a Clippersnek ,de ha ezt a meccsett plusz 24ről elbukják söprés is lehet a dologból.
Nem mintha bánnám..hajrá Spurs :)

(Az a jó ebben a BL döntőben hogy mindenki azt nézi és sokkal jobban fut a stream a Spurs-Clippers meccsen :lol: )

És már ki is egyenlítettek.Nem nagyon láttam játszani ,de Griffin sosem tudott dobni vagy csak most nem találja el a gyűrűt középtávolról?
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.19. 21:08:01

Eazzy írta:
Tocy írta:Hát Romo élete szezonját futotta, míg Vick helyzete azért picit más :D A Dallas is baromi jól erősített, hiányposztokra, nem hiszem, hogy Austinnak lesz még egy ilyen gyenge éve, a futójuk is visszatért, szerintem SB-esélyesek is lehetnek. A Phillyről pedig, bármennyire is szimpatikusak, ezt nem tudom elmondani.
Hát ha az előző volt Romo élete szezonja...
De egyébként indokokat is várok, hogy miért is nem kontender a Philly?
Csak mert egyébként szakértők nagyrészt Eaglest mondanak...legalábbis akit eddig olvastam/láttam.
Nem tudok komoly indokokat mondani, egyszerűen nem tartom SB-esélyesnek a Phillyt :) Egy jól összerakott, erős csapat, de nem annyira erős, mint mjuk a Packs, 49ers, de akár a Cowboys is jobb lehet idén simán, a Lions is, és magunkat ( Saints ) sem írnám le ( tavalyi ligaelső O-line, ligaelső abszolút offense, ligaelső passzjáték, tavalyhoz képest erősödött D ). Szakértők szerint az Eagles SB-esélyes? Amúgy szerintem mindenképp ez volt Romo eddigi legjobb szezonja, kérdés persze, hogy tud-e még ilyet, vagy esetleg jobbat is, vagy pedig nem.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.05.19. 20:56:58

Tocy írta:Hát Romo élete szezonját futotta, míg Vick helyzete azért picit más :D A Dallas is baromi jól erősített, hiányposztokra, nem hiszem, hogy Austinnak lesz még egy ilyen gyenge éve, a futójuk is visszatért, szerintem SB-esélyesek is lehetnek. A Phillyről pedig, bármennyire is szimpatikusak, ezt nem tudom elmondani.
Hát ha az előző volt Romo élete szezonja...
De egyébként indokokat is várok, hogy miért is nem kontender a Philly?
Csak mert egyébként szakértők nagyrészt Eaglest mondanak...legalábbis akit eddig olvastam/láttam.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.19. 20:23:44

Eazzy írta:
Tocy írta: Én elhiszem, hogy jó lesz, de már csak a csoportban nem tartom esélyesebbnek, mint a Cowboyst, sőt :D És azért abban a csoportban elég könnyű kicsúszni a PO-ból, bár most valszeg a Giants lesz az, aki lemarad.
Ez két emberen fog múlni :arrow: Romo és Vick. Mindketten nagy kaliberek, de mindkettőjüknek nagy buktatói vannak. Bár ha mindkettőnek jól megy, akkor azért Vick fényévekkel jobb.
Hát Romo élete szezonját futotta, míg Vick helyzete azért picit más :D A Dallas is baromi jól erősített, hiányposztokra, nem hiszem, hogy Austinnak lesz még egy ilyen gyenge éve, a futójuk is visszatért, szerintem SB-esélyesek is lehetnek. A Phillyről pedig, bármennyire is szimpatikusak, ezt nem tudom elmondani.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.05.19. 20:20:41

Tocy írta: Én elhiszem, hogy jó lesz, de már csak a csoportban nem tartom esélyesebbnek, mint a Cowboyst, sőt :D És azért abban a csoportban elég könnyű kicsúszni a PO-ból, bár most valszeg a Giants lesz az, aki lemarad.
Ez két emberen fog múlni :arrow: Romo és Vick. Mindketten nagy kaliberek, de mindkettőjüknek nagy buktatói vannak. Bár ha mindkettőnek jól megy, akkor azért Vick fényévekkel jobb.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.19. 20:19:09

Sanama írta:b2b mit jelent?

megnéztem a meccs utáni interjút, Bryant arcoskodott :D Elkezdi,hogy ugye Fisher védekezett rajta, elintézte annyival,hogy ugyan már Derek vagy 5,2' :-D

Nem látok sok esélyt arra,hogy 2-2legyen, de azért nagyon szurkolok.

Artest azért minden meccsen nyom egy kis balhét :D


btw, 2.meccsen láttátok,hogy visszakapta a könyököst? :twisted: :twisted:
back-to-back, azaz 2 egymást követő napon játszanak meccset.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.19. 20:17:32

b2b mit jelent?

megnéztem a meccs utáni interjút, Bryant arcoskodott :D Elkezdi,hogy ugye Fisher védekezett rajta, elintézte annyival,hogy ugyan már Derek vagy 5,2' :-D

Nem látok sok esélyt arra,hogy 2-2legyen, de azért nagyon szurkolok.

Artest azért minden meccsen nyom egy kis balhét :D


btw, 2.meccsen láttátok,hogy visszakapta a könyököst? :twisted: :twisted:

köszi Tocy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2012.05.19. 20:21:56-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.19. 20:04:54

Eazzy írta:
Tocy írta: Hát NFC-ben Packers, 49ers, Cowboys szerintem baromi esélyes, de az Eagles pont nem. A Lions is tuti esélyes, összeálltak ők már tavalyra is. Nekem a sötét ló inkább a Saints...
Háhh, na majd meglássuk :D Hidd el nekem jó lesz az Eagles :D
Miért is ne lennének azok? Vick - Shady - DeSean...és a védelem brutááál lesz :D Jött DeMeco Ryans LB Texanstól, és a drafton sem akármiket húztunk, Cox - Curry nagyon jó lesz, slot CB-nek meg Boykin fog alakítani idővel. Végre Kendricks-el pedig a sok misstackle is javulhat.
Én elhiszem, hogy jó lesz, de már csak a csoportban nem tartom esélyesebbnek, mint a Cowboyst, sőt :D És azért abban a csoportban elég könnyű kicsúszni a PO-ból, bár most valszeg a Giants lesz az, aki lemarad.

Kanty, Wade-re nincs magyarázat, nekem azóta kedvencem, mióta a Heat draftolta ( miatta kezdtem el akkor drukkolni a Heatnek ), és sosem volt még ilyen. Nem értem mi van vele, nem jött teljesen rendbe a sérülése sem, de ez nem magyarázza a flagrant-eket, meg a veszekedést se ( csak a rémgyenge védekezést, és a kevés betörést, amiből a mindig is gyenge dobásai következnek - még gyengébben, mint máskor ).
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.19. 18:51:41

Na csak behúztuk a meccset. Mondjuk erre számítottam is, most jön az igazán nehéz feladat. Ha kikapunk, akkor vége, ha hozzuk a meccset, akkor bármi megtörténhet.

Nem bírom ki, h Westrbrookon meg ne említsem. Egy irányítótól egy gólpassz, azért kemény. :mrgreen: A PO jobb az assist átlaga Bryantnek, mint RW-nak. 8)

Igazán semmi sem szól mellettünk. Egy hétmeccses párharc után vagyunk, ráadásul most b2b. Az OKC a fiatalabb, ők pihentek többet, de innen lesz szép kiejteni őket. :D

Wade-el mi van?
Egyik kedvencem(volt), de amit ebben az évben csinál az édes kevés. Most pedig volt ez a balhé is. Akármekkora sztár, de ilyent csinálni nem igazán lehet. :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése