USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.12. 01:52:31

Első pre-season meccsemet nézem idén, Hornets - Bobcats, de csakis Davis, Rivers és MKG miatt.
Kalap1988 írta:Azért én ebben nem lennék biztos... Tehetséges a Clippers és biztos, hogy sok jó évük van még, ha együtt maradnak, de ez a rutinos Dallas velük szemben bármikor jó lehet. Ezért írtam csak, hogy a másik két csapatot tartom erősebbnek, illetve a Spurs mindig sötét ló.
Bob már gyakorlatilag válaszolt helyettem, szerintem több potenciál van a Clippers-ben, minőségibb a keretük.

Collison - Mayo - Marion - Dirk - Kaman
Beaubois - D. West - Carter - D. Jones - B. Wright - Brand

CP3 - Billups - Butler - Griffin - D. Jordan
Bledsoe - J. Crawford - G. Hill - Barnes - Odom - Turiaf - Hollins

Én 10ből 10x az utóbbit választanám, szerintem a 3-4. helyre jók is lehetnek Nyugaton.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.10. 21:50:28

Cumbee írta:
Kalap1988 írta:Azért én ebben nem lennék biztos... Tehetséges a Clippers és biztos, hogy sok jó évük van még, ha együtt maradnak, de ez a rutinos Dallas velük szemben bármikor jó lehet. Ezért írtam csak, hogy a másik két csapatot tartom erősebbnek, illetve a Spurs mindig sötét ló.
Nem azért, de a Spurs hogy lehet már sötét ló?:D Szinte nem változott semmit a keretük, tavaly pedig azt hiszem láttuk, hogy mit tudnak. Ha valakire, akkor rájuk és az OKC-re nem lehet azt mondani, hogy sötét lovak. A Minnesota az sötét ló, a Hornets is, ahogy a Rockets is, de még a Dallasra is akár rá lehet aggatni, csak pont a Suprs-re nem.:D
Egyébként abban igazad van, hogy végül sikerült a szarból várat építeniük Dallasban, nyár közepén a D-Will.-es fiaskó + Jet elmenetele után nem úgy nézet ki, hogy ebből csapat lesz Dallasban, de mostanra egész pofásan össze lettek rakva. Mondjuk ehhez szerencse is kellett szerintem, a mai napig nem értem, hogy Kaman hogy maradhatott addig szabadügynök, én az egyik legjobb elérhető magasnak tartottam idén, erre helyette, nála sokkal gyengébbeket igazolgattak le a csapatok.
Egyébként nálam PO helyek végére fér be, az OKC, Spurs, LA, LAC, Mempis szvsz idén is előttük lesz, a Jazz-el és a Nugets-el tavaly is fej-fej mellett voltak, idén is hasonlót várok de pl nem lennék halálosan meglepődve hogy ha a Minnesota, vagy meglepetés csapatként a GSW becsusszanna valahogy eléjük. A PO valszeg azért meglesz, kérdés, hogy hanyadik helyen.
A Spurs azért sötét ló, mert azért tőlük hasonló kerettel láttunk már rossz teljesítményt is. Ha azt nyújtják, mint tavaly, akkor valóban, még nyugat elsők is lehetnek, de én ebben nem vagyok biztos. Szurkolok nekik, annak örülnék, ha minden jó csapat a lehető legjobb formáját hozná nyugaton (keleten ne :D). Bobnak: Hatalmas kérdőjelek vannak ebben a Dallasban, ezt nem kétlem és a Clippers sem rutintalan, de szerintem éppen a taktikai különbség jöhet ki, az, hogy az egyik oldalt azért több bajnoki rutin van (van a Clippersben is), és Carlise van, nem Del Negro... Mindegy, ettől még végezhet előrébb a Clippers, mert tényleg tehetséges csapat, főleg, ha Odom is összekapja magát, de akár bukhatnak is. A Memphis pedig mindenkinek bekavarhat, ebben egyetértünk.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.10. 21:32:53

Kalap1988 írta:Azért én ebben nem lennék biztos... Tehetséges a Clippers és biztos, hogy sok jó évük van még, ha együtt maradnak, de ez a rutinos Dallas velük szemben bármikor jó lehet. Ezért írtam csak, hogy a másik két csapatot tartom erősebbnek, illetve a Spurs mindig sötét ló.
Nem azért, de a Spurs hogy lehet már sötét ló?:D Szinte nem változott semmit a keretük, tavaly pedig azt hiszem láttuk, hogy mit tudnak. Ha valakire, akkor rájuk és az OKC-re nem lehet azt mondani, hogy sötét lovak. A Minnesota az sötét ló, a Hornets is, ahogy a Rockets is, de még a Dallasra is akár rá lehet aggatni, csak pont a Suprs-re nem.:D
Egyébként abban igazad van, hogy végül sikerült a szarból várat építeniük Dallasban, nyár közepén a D-Will.-es fiaskó + Jet elmenetele után nem úgy nézet ki, hogy ebből csapat lesz Dallasban, de mostanra egész pofásan össze lettek rakva. Mondjuk ehhez szerencse is kellett szerintem, a mai napig nem értem, hogy Kaman hogy maradhatott addig szabadügynök, én az egyik legjobb elérhető magasnak tartottam idén, erre helyette, nála sokkal gyengébbeket igazolgattak le a csapatok.
Egyébként nálam PO helyek végére fér be, az OKC, Spurs, LA, LAC, Mempis szvsz idén is előttük lesz, a Jazz-el és a Nugets-el tavaly is fej-fej mellett voltak, idén is hasonlót várok de pl nem lennék halálosan meglepődve hogy ha a Minnesota, vagy meglepetés csapatként a GSW becsusszanna valahogy eléjük. A PO valszeg azért meglesz, kérdés, hogy hanyadik helyen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.10. 20:48:26

Kalap1988 írta:Azért én ebben nem lennék biztos... Tehetséges a Clippers és biztos, hogy sok jó évük van még, ha együtt maradnak, de ez a rutinos Dallas velük szemben bármikor jó lehet. Ezért írtam csak, hogy a másik két csapatot tartom erősebbnek, illetve a Spurs mindig sötét ló.
Most kivételesen vitatkoznék ezzel :D
Én is úgy vagyok vele mint Game, hogy vannak ott ügyes emberek Dallasban csak nem tudom mire lehet számítani, Collison pl a Hornetsnél remekelt Paul kiesése után, aztán a Pacersben totál inkozisztens volt, Hill ki is szorította, Mayo tavalyi éve "botrányos" volt, Nowitzki-Marion-Kaman-Brand már tényleg nem maiak és idevehetem Cartert is, s akkor még West s az örök tehetség Boboá (aki megjegyzem megint lesérült...)
Nem rossz csapat, de szerintem is a Clippers erősebb.

Ráadásul a Clippersre nem lehet mondani "csikócsapat"
Ok Griffinnek még nagy rutinja nincs de Billups, Butler, Crawford (oké hogy nem volt sokszor Po-ban de azért na, a liga legjobb 6ik embereinek egyike) CP3 meg tavaly is brutál volt s akkor jött pár rutin róka is, Barnes, a régi új arc Odom s G.Hill aki 40 évesen is kegyetlen kondiban van, s az intelligenciája nem veszett el, kiváló védő 10-15 pontokat meg betud rutinnal dobni, faltokból vagy leütés tempóval.

Szerintem nem mondható hogy ne lenne rutin a Clippersben, s erősségre is előrébb mondanám.S szerintem Po-ban lesz is majd egy Battle of LA csata, ahol nyilván a benti dominanciát nehéz lesz ellensúlyozni de érdekes kis csata lenne már most egy Clippers-Lakers, de ez más téma

Spurs résszel egyet értek, sőt őket a Clippersnél is előrébb raknám, mert Del Negro-Popovich nem egy kávéház és a Spurs mindig ott lesz, mély a csapatuk s hihetetlen okos játékot játszanak a kérdés mennyi erejük lesz a Po-ban de erősségre szerintem a Thunder-Lakers duó mögött vannak közvetlenül.

T-Macet én is szerettem főleg a Magicben, de valóban az a Rockets nagyon rendben volt, s így is hogy lesérültek alig tudta megverni őket a Lakers
Ez meg szerintem is TOp 10 momentum 13 pont 33 mp alatt, fenomenális
http://www.youtube.com/watch?v=M-8FksMVAdU
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.10. 19:12:52

Azért én ebben nem lennék biztos... Tehetséges a Clippers és biztos, hogy sok jó évük van még, ha együtt maradnak, de ez a rutinos Dallas velük szemben bármikor jó lehet. Ezért írtam csak, hogy a másik két csapatot tartom erősebbnek, illetve a Spurs mindig sötét ló.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.10.10. 18:19:37

kanty írta:T-Mac Kínában folytatja. Búcsúlevélben mondott köszönetet, azoknak aki segítették őt. Itt a levél és pár emlékezetes momentuma, természetesen 35 másodperc/13 pont is.
http://kezdo5.hu/index.php/visszajatsza ... -elkoszont
Iverson után talán a legnagyobb kedvencem. Imádom a labdavezetését és a dobómozdulatát, szerintem gyönyörű mindkettő, sok sikert neki Kínában, ott azért még 20 pont körüli játékos lehet, ha JR Smith 34 pontot tudott átlagolni... :D

De benne is több volt, de sajnos a folyamatos hátsérülések közbeszóltak, a liga egyik legjobb scorere és játékosa lehetett volna, a Yao - McGrady-féle Rockets szerintem simán bajnokságot nyert volna, ha nem ennyire sérülékeny mindkettő.

Az a 13 pont/35 sec. meg nálam Top10 NBA-s momentum.

És persze neki is T-Mac-es meze volt :lol:

Kép
Kalap1988 írta:Mindenesetre azért a Dallasnak bőven erősödött a kerete, meg Terry elvesztésével is. Ha összekapják magukat, akkor nyugaton ott lehetnek a Thunder (nekem továbbra is első számú csapat nyugaton, bár, ha Somogyi játszik majd valamennyit, akkor kicsit szorítok majd a Lakersnek is, de csak az egészséges kereteken belül) és a Lakers mögött, ha nem is tudják őket megverni, mert ez azért elég valószínű. Aztán ki tudja.
Szerintem több csapat is jobb náluk, pl. Clippers.

Egyelőre nem tudom belőni a Dallas-t, hogy mire is lehetnek képesek, sok a kérdőjel náluk, Mayo kezdő szintű SG tud-e lenni, aki Dirk mögött megfelelő second option, Nowitzki visszaesik-e, Kaman? De ha muszáj valamit mondanom, akkor szerintem a PO összejön nekik, de semmi több.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.10. 15:30:43

T-Mac Kínában folytatja. Búcsúlevélben mondott köszönetet, azoknak aki segítették őt. Itt a levél és pár emlékezetes momentuma, természetesen 35 másodperc/13 pont is.
http://kezdo5.hu/index.php/visszajatsza ... -elkoszont
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.10.10. 13:11:57

A tegnapi meccsről senki? Jól elpáholtuk a Mavs-et, persze ez egy tét nélküli meccsen Nowo nélkül volt, de azért jó volt nézni. 3 negyedet néztem meg, a negyedik elején abbahagytam, mert láttam, hogy ez a Dallas nem fog közelebb férkőzni, hanem marad ez a koreográfia. Mindenesetre azért a Dallasnak bőven erősödött a kerete, meg Terry elvesztésével is. Ha összekapják magukat, akkor nyugaton ott lehetnek a Thunder (nekem továbbra is első számú csapat nyugaton, bár, ha Somogyi játszik majd valamennyit, akkor kicsit szorítok majd a Lakersnek is, de csak az egészséges kereteken belül) és a Lakers mögött, ha nem is tudják őket megverni, mert ez azért elég valószínű. Aztán ki tudja.
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.10.09. 12:13:19

Ok, akkor a másik topcban írok bővebb infókat, itt lezárom a témát!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.10.09. 11:53:17

kanty írta:
Melkor írta:Sziasztok,

ESPN-en indítunk egy új NBA fantasy ligát csupa harcedzett, tapasztalt managerrel.
Kb 10-en már biztosan vagyunk, többnyire magyarok, illetve néhány srác egy korábbi fleaflickeres ligából.
Napi lineup állítás, illetve mindenki tiszta lappal indul, mert most lesz az első draft.
Akit érdekel, az jelezzen itt, vagy privátban!

üdv,
Melkor
Engem is érdekelne, bevállalok egy harmadik és egyben utolsó ligát is.
Pár infó még jöhetne, akár privátban, akár a fantasy topicban.
Köszi. :)
+1
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.09. 11:35:16

Melkor írta:Sziasztok,

ESPN-en indítunk egy új NBA fantasy ligát csupa harcedzett, tapasztalt managerrel.
Kb 10-en már biztosan vagyunk, többnyire magyarok, illetve néhány srác egy korábbi fleaflickeres ligából.
Napi lineup állítás, illetve mindenki tiszta lappal indul, mert most lesz az első draft.
Akit érdekel, az jelezzen itt, vagy privátban!

üdv,
Melkor
Engem is érdekelne, bevállalok egy harmadik és egyben utolsó ligát is.
Pár infó még jöhetne, akár privátban, akár a fantasy topicban.
Köszi. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.09. 11:30:23

Melkor, fantasy topikban írtam egy kérdést.

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Bal ... sebb-otose
Végig ovlastam, folyamat az volt az érzésem Bazska "lehúzza" a 86os Celticset, de végül jól döntött :D Mondjuk csak fikció az egész, meg ezer csapatot lehetne még felsorolni, s vitázni melyik volt a legjobb 5ös, szubjektív de akkor is jól döntött :D
Felvételekről van meg az a csapat, de az a Celtics valami félelmetes volt.És akkor a padon olyanok voltak, hogy Bill Walton (igen Luke apukája, aki azért jóval tehetségesebb volt, Blazersben kiemelkedő volt a 70es évek végén, MVP is volt, szóval nem egy kispályás ült a padon) , s még aki ismert az a jó öreg Rick Carlisle, aki most a Dallas edzője :D Illetve Wedman aki remek padember volt.Kezdő magasember állományban meg a Bird-McHale-Parish triónál képzettebb, okosabb triót elképzelni is nehéz.Ainge remek pióca védő volt, meg tiszta hármasokat bedobta és jól ismert fel minden üres rést, ahova belépett könnyű ziccerekre, mondjuk Birsék meg mindig észre vették.Dennis Johnson, aki szintén hihetetlen játékintelligenciával rendelkezett s megtudta találni a társakat, s mellette ha elindult akkor ő sem állt meg 20-30 pontig.
A 86 os Celticsről s a szezonról egy órás dok film:
http://www.youtube.com/watch?v=YsKls6Bs ... re=related

A mostani csapat meg a Fener ellen meg a Milano ellen is látszódott a felkészülés elején van, az eredmény lényegtelen is, annak örülök, hogy Green valóban 100%-nak tűnik, illetve Sullinger meg már most nagyon érzi a játékot.Rondo-Sullinger kombó büntet :D
És remekül érzi magát a csapatban, legalábbis midnen videoblogjából ez jön le, meg egy kis mosolygós emberke, eddig nagyon jó a bemutatkozása.
Lee kisebb sérüléssel játszott a Fener ellen, a Milano ellen már jobb volt.
És ilyeneket is tud:
http://www.youtube.com/watch?v=Ry61E7Cr ... re=g-all-u
Illetve persze a védjegyévé vált sarok hármasok is estek.
Már most feltűnő volt, hogy védőpattanó után elég hamar felérünk a túloldalra :D Van 1-2 puskagolyó ember, s végre nekünk is lehetnek a meccseken könnyű kosaraink, leindítások.
Wilcox sajnos megsérült, talán nem annyira súlyos.

Lakers:
http://www.youtube.com/watch?v=Bc6ecUc8jlw

És Allen is megszerezte első pontjait piros mezben:
www.youtube.com/watch?v=Iv--CzSJ_Qw&feature=g-all-lik

Rondo is mókázik a kamerával a kezében:
http://www.youtube.com/watch?v=LLXyTzvwyaY

JET meg egy hülye:
http://www.youtube.com/watch?v=MM6jZbTr ... r_embedded
Pak the ca in Havad yad

Messifan mikor írtad még nem tudtam, most már tudom :D
A Dallas-Berlin meccsen amúgy világrekord született, természetesen mi magyarok állítottuk fel :D
http://www.youtube.com/watch?v=OQWzpLOypfA
A legmesszebbről való zsákolás Borlay Csanád nevéhez fűződik

Ezeken a videókon meg sírok :mrgreen: :
http://www.youtube.com/watch?v=MCVf4Jtt ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=h6ST_q47 ... ure=g-vrec

ncore-on TV3 felvétellel
NBA.1998.06.14.Chicago.Bulls.vs.Utah.Jazz
Régi szép idők, még TV3as közvetítés meg pénteken DSF heti összefoglaló :D
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.10.09. 14:15:22-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.10.09. 10:48:37

Sziasztok,

ESPN-en indítunk egy új NBA fantasy ligát csupa harcedzett, tapasztalt managerrel.
Kb 10-en már biztosan vagyunk, többnyire magyarok, illetve néhány srác egy korábbi fleaflickeres ligából.
Napi lineup állítás, illetve mindenki tiszta lappal indul, mert most lesz az első draft.
Akit érdekel, az jelezzen itt, vagy privátban!

üdv,
Melkor
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.06. 12:49:08

Köszönöm szépen a Sheed-ről az infókat. Emlékeztem anno rá, de nagyon megkopottan. Gondolom sok vizet nem fog zavarni nálunk, kíváncsi leszek.

Bob és Bostoniak! Nézitek a meccset? Most megy Sport1-en ismétlésben. :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.04. 19:33:46

Bob_Marley írta:Ez mi? :mrgreen:
Gondolom tudod te is a választ, de azért elmondom :D
Jövőhét kedden játszik a Mavericks Barcelonában, és gondolták miért ne csináljunk Nowo-nak egy Barca mezt, és mondjuk Fabregasnak egy Dallasosat :D
Itt vannak mindketten a mezükkel :D

Sheed-et nagyon csípem :D GET AWAY FROM ME STEVE :D
Mekkora pussyk ezek a bírók :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.03. 22:46:50

neobarca írta:Én is és szerintem még sokan pártolnák azt, hogy legyen több NBA. Viszont élőben nagyon nehéz, mert hajnalban játszanak döntő többségben és csak a legnagyobb fanatikusok maradnak fent addig. Ugyanakkor ismételhetnék másnap őket értelmes időben. Remélem megéljük 1x ezt is.

1 kérdés: Rasheed Wallace most nélunk edz és ha jól teljesít kap is szerződést az évre. Mindenhol azt olvasom, hogy botrányhős.
Én erről lemaradtam. Mit művelt, hogy ezt a gónynevet kapta?
Én ezért írtam pl a Péntekről-Szombat hajnali meccs sávot.ESPN ad olyankor 2 meccset egyeet keletről egyet nyugatról azaz 1kor vagy 3:30kor kezdődik s mivel országos csatorna ezért a programot is úgy alakítják akkor 2 jó csapat játszik, vagy klasszikus riválisok.Szóval nem egy Bobcats-Orlando :D Az szerintem még élőben is meg lehetne nézni, másnap se munka se iskola, ráadásul szombat délelőtt ismétlés azoknak akik hajnalban hazaestek részegen a buliból és csak a végét kapták el :D

Nyilván mi itt beszélünk a dolgokról meg szeretjük a kosarat, de val. a SPORT TV-nél csak dolgoznak valami marketingesek meg programigazgatók és ők úgy látják nem eladható, s inkább NFL, sajnálatos.

Sheed meg az egyik legnagyobb forma volt mindig is, a csávó egy igazi állat (nem hiába volt nálunk is, jól mutatna a Bab Boys csapatunkba továbbra is KG+Rondo+JET mellett :D )
Pontos számot nem tudok de tartja az egy idényen belüli "megszerzett" technikaik listáját, állandóan balhézott a bírókkal, s tőle van a klasszikus Ball don't lie kifejezés. :D Miután T-t kapott s az ellenfél eldobta az érte járó büntetőt de kimaradt mindig odament szólni annak aki dobta, hogy látod haver a labda nem hazudik :mrgreen: Meg sima faultok után is.Folyamat pofázott mindenkinek, bíróknak ellenfeleknek.Ha balhé volt, abban benne volt a keze :D
Hozzáteszem játékban is rendben volt a Pistonsban, csak megkopott elég erősen a sebesség már csak 3asokat dobálgat meg brusztolgat a palánk alatt, de "kényelmesen". Óriási erősítést nem jelent, de a koros Nix-be tökéletes :P
Kis Sheed összeállítás:
http://www.youtube.com/watch?v=EogzHNEiCWU
Érdemes végignézni, állat :D
Úgy tették ki a meccsről hogy meg se szólalt :D

Mi nálunk meg alakul a csapatkémia, kis Happy Birthday éneklés volt edzésen Courtney Lee tiszteletére:
http://www.youtube.com/watch?v=8vQSazn4 ... re=g-all-u
Leetől nagyon sokat várok, titkos fegyverünk lehet idén. :wink:

Messifan linkelte:
Kép
Ez mi? :mrgreen:

Amúgy a flop érdekes lesz, s óriási viták lesznek belőle.De stillszerűen egy kis flop összeállítás
http://www.youtube.com/watch?v=GKh8Zq6z ... ure=relmfu
Ez nincs benne, pedig az egyik legszebb:
Kép
Flop-REFLOP :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.03. 20:39:29

Flop elleni büntetések:
1.flop: figyelmeztetés
2.: 5.000 dollár
3.: 10 ezer dollár
4.: 15 ezer dollár
5.: 30 ezer dollár
6+: possible suspension

Ez jól hangzik, viszont h mi alapján ítélnek valamit flopnak...vagy csak a nagyon egyértelműeket fogják díjazni?

Ezt amúgy a fociban kellene bevezetni, talán elkezdeném újra nézni.

szer.: Eazzy, írtam amúgy pü-t...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.03. 17:54:56

Sheed szerintem mindenképp a csapatnál marad, mert nagyon jó tanár lehet majd, és a pihenés után talán ismét meg neki a dobás is, szóval néha-néha beáll majd, de ennyi. Jah, hogy nem ez volt a kérdés? Mind1 a választ nem tudom :D
Egyébként nekem kifejezetten tetszik a Knicks kerete, ha nem lennék Celticses, mennék nektek divatdrukkolni, így viszont megtartom magamnak tetszésemet a csapat iránt :D
Ettől függetlenül majd ha egymás ellen játszik a 2 csapat még Knicks hater leszek, de ez az új keret Novak kivételével nagyon szimpatikus, leginkább az öregek miatt, és amit lehetett hallani STAT-ról is pozitív.
De ezt vegyük úgy meg sem történt, Melo-Amare páros egy gagyi, ami sosem nyer gyűrűt együtt, a vén rókák meg semmit sem érnek majd blablabla :P
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.03. 16:49:02

Én is és szerintem még sokan pártolnák azt, hogy legyen több NBA. Viszont élőben nagyon nehéz, mert hajnalban játszanak döntő többségben és csak a legnagyobb fanatikusok maradnak fent addig. Ugyanakkor ismételhetnék másnap őket értelmes időben. Remélem megéljük 1x ezt is.

1 kérdés: Rasheed Wallace most nélunk edz és ha jól teljesít kap is szerződést az évre. Mindenhol azt olvasom, hogy botrányhős.
Én erről lemaradtam. Mit művelt, hogy ezt a gónynevet kapta?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.10.03. 16:08:57

Én szinte abszolút nem nézem az NFL-t, pedig próbáltam, de nem az én világom, ellenben az kosárlabdával, ami mostanra már a kedvenc sportágam lett, de csak az nba-n belül, európait szinte nem is nézem.
Szóval én örülnék ha több meccset adnának, meg szerintem be is férne, mert van olyan amikor egy barca vagy real meccset 5 napig ismételnek, kérdem én mi a francnak?
Most pénteken sajnos lemaradok a törökök elleni meccsről, de majd szombat délben ismétlik, szóval no para :)

Egyébként ha már nba, az espn top 400 valamennyi listájához mit szóltok? Mármint nem ahhoz hogy Curry az utolsó, hanem azokról akik előrébb vannak, pl Irving már 22.-ik Garnett és LMA mögött, ami szerintem korrekt, viszont vannak elég érdekes dolgok + csináltak posztonként egy listát, ahol Westbrook a második :lol: :lol: :lol:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.10.03. 15:57:55

Időkéréses dolog:

Írod, hogy szerinted nem illek bele az NFL játékába ez az idővel manipulálás. Hát márpedig az egész játék a stratégiára épül, ez pedig csak egy újabb stratégiai elem. Ami ráadásul nem is olyan új keletű dolog a sportban.

Az gondolom rendben van, hogy futásnál, ha nem mész ki az oldalvonalon, akkor pörög az óra, akárcsak elkapásnál, ha sikeres. Vezetz x ponttal, már csak alig több, mint 1 perc van hátra. Passzolni fogsz? Nem, mert ha incomplete, akkor megáll az óra, vagy ne adj isten eladod a laszit. Nyilván marad a futás. Annak viszont meg van az esélye, hogy fumble lesz, de persze ha azonnal lefekszik az RB, akkor mentek minusz pár yardot, de pörög az óra. Ezt csinálná minden épeszű ember...annyi, hogy formailag ezt azzal váltják ki, hogy letérdel a QB (ugyanis a futás is a térd, vagy könyök leéréséig tart). Itt nem a támadó csapat a hibás, a másik oldal cseszte el. Csináltak volna inkább egy onside kicket :D


NBA vs NFL:
Érdekes, én nagyon sokszor inkább olyan emberekkel találkozom, akiknek fingjuk sincs a szabályokról NFL-ben (ami nem is meglepő), így nem is igen ülnek inkább le megnézni. Ellenben kosárlabdát kb mindenki vágja (jó néhány apróbb szabályon kívül).
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.03. 09:13:15

http://kepfeltoltes.hu/120930/897950252 ... es.hu_.jpg

Ez meg egy jó kép :D Kíváncsi vagyok, hányszor fognak így együtt játszani...

Bob, maximálisan egyetértek veled, bár én is jobban szeretem az NFL-t nézni, meg sztem egy olyan nézőnek, aki egyiket se ismeri igazán, az amerikai foci jobban bejöhet. De ettől még a kosárlabda is érdekes, és ha már egy KHL-t tudnak adni, akkor egy NBA-t miért nem lehet rendesen? A péntek éjszakai meccs pláne..meg hát úgy amúgy is, éjszaka nincs más meccs, kivéve ugye amikor NFL van ( csütörtök, vasárnap, hétfő ). De ezért van két csatorna...

A legidegesítőbb az amerikai kommentár, nem hiszem el, hogy Csabi meg Bazska nem tudnak beülni, vagy akár csak Csabi, mást úgyse nagyon kommentál...de most tényleg, egy konf. döntőt amerikai kommentárral adni...alapszakaszt még csak-csak, na de könyörgöm, a PO-t...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.02. 20:38:16

nba1.hu-n vetődött fel, s igazából tényleg érdekes kérdés, hogy miért van így háttérben az NBA a Sport TV-n az NFL-el szemben.Abba nem megyek bele, emlékszünk volt mikor OT-ra már nem futott közvetítési idő, mert ott mégiscsak foci volt s az a világ legnépszerűbb játéka.
De kicsit gondolkodva a témán, a kosárlabda nagyon dinamikus látványos játék, ráadásul világviszonylatban is jóval többen űzik mint az amerikai focit, izgalmas talán még soha nem volt ennyi bajnokesélyes csapat mint most az NBA-ben, Jamesék most értek be a fiatalok meg már kopogtatnak.Abszolút eladható lenne, de mégis heti 2 (?) meccs illetve talán a vasárnapi bár ott foci van.Viszont se a kedd se a csütörtöki meccsek nem magyar kommentátorosak, NFl-ben meg mindegyik.Tényleg ennyivel nagyobb lenne a nézettsége az amerikai focinak???? :-k Ráadásul szerintem a közvetítési jogok is drágábbak az NFl-re de ebben nem vagyok biztos.

Kosárlabda szeretőként hozzászoktam meg más is hogy streameken a hangyák pattogtatnak :D De azért kicsit fura hogy ennyire háttérben van a kosárlabda, s hangsúlyozom a játék abszolút eladható, s mégse kíváncsiak rá az emberek, hogy akárcsak több meccs legyen (pl Péntek az ESPN nap és rangadó van s akkor se foci semmi, hajnalra simán lehetne NBA ráadásul az magyar idő szerint szombat hajnal sokan meg is tudnák nézni) vagy legalább amik vannak ne amerikai kommentárral legyenek.
A kérdés valahol költői, csak azért kicsit szomorkás :?

De legalább a Celtics meccseket adják most az európai utazásról \:D/ Kár hogy olyan embertelen drágák voltak a jegyek :? Milánó még nem is lett volna messze :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.10.01. 10:46:24

csababarca írta:
Tocy írta:
Úgy kell megoldani, hogy maradjon időkérésed, úgy kell dobálni, hogy oldalt ki tudjon menni az elkapó...2 percnél amúgy is kapsz egy időkérést ugye, így izgalmas. Na nem az, amikor letérdelnek, de odáig el is kell jutni, hogy ebben az időszakban náluk legyen a labda. Sajnos tegnap erre mi faragtunk rá, de hát be kellett volna lőni a field goalt, vagy korábban kb 5 lehetőségből a 2 yardosról TD-t csinálni...az utolsó drive-unkat amúgy is ugye fumble előzte meg, amit elnéztek a bírók, és challenge híján nem tudott vele mint kezdeni a Packs...
Értem amit mondasz,ezekkel tisztában vagyok én is.
De ez a letérdelős óralepörgetős dolog nem tetszik. nagyjából amikor nincs időkérése a védekező,utolsó 2 percben lévő csapatnak,le is lehet fújni a meccset.
nah mindegy,ez így marad,majd egyszer Ricsiéknek felvetem,kíváncsi vagyok mit mondanak.
Jah amúgy igen,annyira sírtak a játékvezetők miatt,főleg ami a GB-vel történt,erre tessék,megkapták :D
Hát a védekező csapat előtte támadó is volt, és úgy kell menedzselni az időt, hogy náluk legyen a labda a végéig...lásd Giants a Super Bowl-on...

Na meg mondjuk a Green Bay pont ne panaszkodjon, az első fordulóban meg a javukra ítéltek egy totál szabálytalan TD-t a 49ers ellen, amivel visszahozták őket a meccsbe...mi meg egy kis hátszelet már megérdemeltünk, tekintve, hogy az eddigi 3 fordulóban 2 szabályos TD-t elvettek tőlünk, és 2 szabálytalant megadtak az ellenfélnek...a Chiefs ellen mondanom sem kell, mit jelentett...és a Panthers ellen is számított volna.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.01. 10:42:45

Tocy írta:
Úgy kell megoldani, hogy maradjon időkérésed, úgy kell dobálni, hogy oldalt ki tudjon menni az elkapó...2 percnél amúgy is kapsz egy időkérést ugye, így izgalmas. Na nem az, amikor letérdelnek, de odáig el is kell jutni, hogy ebben az időszakban náluk legyen a labda. Sajnos tegnap erre mi faragtunk rá, de hát be kellett volna lőni a field goalt, vagy korábban kb 5 lehetőségből a 2 yardosról TD-t csinálni...az utolsó drive-unkat amúgy is ugye fumble előzte meg, amit elnéztek a bírók, és challenge híján nem tudott vele mint kezdeni a Packs...
Értem amit mondasz,ezekkel tisztában vagyok én is.
De ez a letérdelős óralepörgetős dolog nem tetszik. nagyjából amikor nincs időkérése a védekező,utolsó 2 percben lévő csapatnak,le is lehet fújni a meccset.
nah mindegy,ez így marad,majd egyszer Ricsiéknek felvetem,kíváncsi vagyok mit mondanak.
Jah amúgy igen,annyira sírtak a játékvezetők miatt,főleg ami a GB-vel történt,erre tessék,megkapták :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése