USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.08.02. 20:10:34

Jobbulást neki, nézni is rossz volt, pont telibe a palánktartót. Anno Granger sérülései nagyban hozzájárultak, hogy rögtön nagy szerepet kapott George, kíváncsi vagyok a szezon elején ki fog élni a lehetőséggel. Miles és Stuckey előtt nagy lehetőség, hogy új csapatukban rögtön komoly szerepet kapjanak. Viszont az is lehet szétszedik a csapatot, lassan mindenki kifut náluk, gyúrhatnak egy esetleges jó draftra is akár. Borzaszó érdekes szezon lesz Indianaban, sajnos valószínűleg nem a kiugró összteljesítmény miatt, hanem hogy hogyan tovább.

Továbbra is Bledsoe és Monroe helyzete kérdéses,de vannak még akik érdekesek lehetnek a csapatoknak. Marion, Blatche na meg Tugjoglu. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.02. 18:32:36

Basszus, hihetetlen :( Szegény nagyon rosszul érkezett.

Kevin Ware óta nem láttam ilyen durva sérülést.

@CandaceDBuckner
Paul George suffered a compound fracture of the tibia and fibula. Will be in surgery for two hours, to get a pin placed in his leg.

People are hopeful that PG's injury is a good kind, because it was a clean break. However, ancillary damage will be known after surgery.

Conflicting reports but several people I've talked to said that bone did in fact go through PG's skin.

No timetable on PG's injury but would safely assume that it will take him at least 6 months to get back moving. More time needed for play.


Tim S. Grover ‏@ATTACKATHLETICS
Probable Paul George timetable: 3-4 months:cast. Walk: 6mos. Run: 9mos. Plyo:11mos. Bball activities: 12mos. Mental return? No timetable.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.08.02. 10:39:44

Hú, ezt elnézve kb. biztos, hogy kihagyja a következő szezont. Horrorisztikus volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.02. 09:18:11

Paul George rendesen kiütötte magát ma éjjel a Team USA White vs. Blue felkészülési meccsén. Képet vagy videót inkább nem linkelnék, lehetnek itt gyenge gyomrú fórumtagok is. Reméljük a legjobbakat.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2014.07.30. 22:13:56

Skacok!! NFL előszezont hol lehet követni? Élő közvetítésre gondolok.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.22. 20:13:06

Mondjuk ez a Green - Monroe csere mindkét csapatnak (játékosnak) win-win lenne.

In 3 of his 4 yrs in the NBA, Evan Turner's finished w/ negative offensive win shares. The other yr, he was at 0.0.


Bulls meg továbbra is megy Love-ért, Gibson + Butler:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.22. 01:09:27

Celtics finishing deal for FA Evan Turner, sources tell Herald. He will get a portion of their mid-level exception.
Kis kockázat és nyereség lehet belőle. Továbbra is nagyon tetszik, ahogy építkezünk, remélem Thornton és Turner is hoz egy jó kis szezont (előbbit már szezon közben ellehet boltolni, mert lejáró) és jövőre akkor szépen rámegyünk 1-2 erősítésre. Aldridge például nagyon illene hozzánk. :D
De én pl idénről Monroet is szívesen elfogadtam volna, akivel kapcsolatban elég nagy a csend. Green-Monroe csere és Turner meg be a kezdőbe, hogy combosítsa az értékét, na jó inkább lefekszem. :D

Evan Turner - Welcome to Boston - 2014 Mix
https://www.youtube.com/watch?v=R9S2-gK3TaE
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.16. 12:11:31

"Avery Bradley contract structure, per @EricPincus: $7.2M in 2014-15, $7.7M in '15-16, $8.3M in '16-17, $8.8M in '17-18."
Azért ha azt veszem, hogy Hayward vagy Parsons mennyit fog kapni, akkor azért nem rossz ez a szerződés egy 15 pontos ligaelit védőért, aki évről-évre ugrásszerűen fejlődik, jó lesz ez.
És Hump meg megy a Wizardshoz sign and trade keretében, kapunk érte egy 4,3 milliós TPE-t és egy második kört. Ismét szép húzás Ainge-től.
Rohadt jól építkezünk, titkon remélem Monroe-ra rámegyünk. Régóta mondogatom, hogy nagyon szeretem a játékát, s ha már idénre is akarunk lefektetni egy hosszú távú erős alapkövet, akkor ezerszer inkább Monroe mint Love.

-Boozer amnesztia.
-Mike Miller :arrow: Cavs
-Rashard Lewis :arrow: Dallas
-Stephenson :arrow: Charlotte
*nagyon örülök Stephnek, MKG miatt meg úgy en bloc szimpatikus csapat a Bobcats/Hornets, jövőre azért a kicsit lesajnált keleten öldöklő kis harc lesz. Cavs-Bulls-Indiana (ráadásul ez egy csoport...) ott van a nagyon feltörekvő Raptors a Nets, a Miami a Wizards és a sötét lovak, akik nagyon fognak harcolni a helyekért, Charlotte-Detroit-Atlanta és talán a New York. Ráadásul az Orlando meg a Milwaukee és mi is azért borsot fogunk törni 1-1 meccsen a nagyok orra alá, szóval Keleten nagy mozgolódás lesz. Mondjuk Nyugaton meg gyakorlatilag Spurs-OKC és utána bárki. :lol: (Utah-Lakers-Kingst kivéve). Dallas nagyon erősített, Memphis továbbra is baromi masszív, Denver is jónak tűnik, Houston-Portland-GSW-Clippers tudjuk Suns-NO-Minny (persze Love-val, de ő úgyis elmegy, de még ott van) meg baromi szorosan ott lesznek. Eltudom képzelni, hogy 55% körüli eredmény se lesz elegendő a bejutáshoz. Simán lehet, hogy 10 csapat is 50% felett fog végezni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.15. 07:00:08

varnagykrisztian írta:Most akartam épp tőletek kérdezni hogy most mi a pi... lesz így velünk......elfogytak a nagy nevek + elcseréltünk egy JEREMY-t, ha PARSONS is elmegy tökön szúrom magam. :mrgreen:
És elpasszoltuk......hihetetlen......tényleg tökön szúrom magam. :roll: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.13. 11:25:54

MessiFan írta:Gasol mindegy melyikbe megy, mindkettőnél meg fogom szeretni. Melot csak akkor ha Bullsba :P

Bob te csinálnál egy az egyben egy Asik-Green cserét?
Parsonst így elengedheti a Rockets, aki 6 millióval fog többet keresni Greennél, pedig nem érzem jobbnak annyival, nekünk pedig 100 év után végre lenne egy jól lepattanózó, védekező centerünk aki igaz lejáró, de nem okozna gondot a hosszabbítás vele szvsz.
Ariza :arrow: Rox
PP :arrow: Washington

Topikban is láttam, hogy felhoztad a Green-Asik cserét, én nem csinálnám. :D Következő draftra elég sok jó képességű magas ember érkezhet, mi meg valószínűleg benne leszünk megint a top5-ben vagy környékén. Szóval nem érzem fontosságát, hogy megszerezzük Asikot. Ha lenne egy Rondo-Bradley-Deng/Green-Love-Asik csapat akkor mondanám, hogy a török kéne. De mi nem erősítünk, hanem szépen gyűjtögetünk. Megvannak a tehetségek, tele vagyunk cetlivel, Rondo szerintem a szerződéséért nagyon fog hajtani jó áron eladhatjuk. Szóval a jövőkép szerintem megvan, s jó irányba halad a franchise. Csak idő és türelem kell, jövőre fog itt nagyot robbantani Ainge. És jövőre a török amúgy is korlátlan szabad ügynök lesz ha jól tudom, akkor kell majd elhozni ha úgy van. (Hibbert és Gasol is FA lesz, szóval lesz lehetőség centert hozni a nagy álmom meg LMA, nagyon remélem ő egyszer fog zöldben játszani)
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.07.12. 14:32:49

Gasol mindegy melyikbe megy, mindkettőnél meg fogom szeretni. Melot csak akkor ha Bullsba :P

Bob te csinálnál egy az egyben egy Asik-Green cserét?
Parsonst így elengedheti a Rockets, aki 6 millióval fog többet keresni Greennél, pedig nem érzem jobbnak annyival, nekünk pedig 100 év után végre lenne egy jól lepattanózó, védekező centerünk aki igaz lejáró, de nem okozna gondot a hosszabbítás vele szvsz.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.12. 13:45:11

Sasok, ki megy el a lakersből a rocketsbe cserébe linért?
gasol frankón lelép la-ból a spursbe v a bullsba? (SPURS!!!!)
ja, és bazemore -> hawks.

az meg milyen kemény, h a cavs tulaja gyalázta a hameszt egy nyílt levélben, amikor lelépett onnan, most meg leszedték az oldalukról, h nyugodtan körbenyalogathassák a gyereket! :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.12. 12:45:45

Bob_Marley írta:Ezzel a Houston fog szerintem megint "pofára esni". James kuka, Melo kuka, Bosh marad így ő is kuka. Lint elcserélték a Lakershez, Pelicans úgyis valahogy megoldja, hogy áttudják venni Asikot, gyakorlatilag arra csinálnak/tak helyet, hogy Parsons-t megtartsák, s nem teljesen ez volt a "nagy terv".

Bosh max, azért elég durva számomra. Főleg az öt év lesz sokkoló, gyakorlatilag a cserélhetetlen kategória a dinó. És hiába jön esetlegesen Deng vagy Ariza nagyon meglesz kötve a kezük.
Most akartam épp tőletek kérdezni hogy most mi a pi... lesz így velünk......elfogytak a nagy nevek + elcseréltünk egy JEREMY-t, ha PARSONS is elmegy tökön szúrom magam. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára varnagykrisztian 2014.07.15. 06:59:26-kor.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.12. 12:00:47

Ezzel a Houston fog szerintem megint "pofára esni". James kuka, Melo kuka, Bosh marad így ő is kuka. Lint elcserélték a Lakershez, Pelicans úgyis valahogy megoldja, hogy áttudják venni Asikot, gyakorlatilag arra csinálnak/tak helyet, hogy Parsons-t megtartsák, s nem teljesen ez volt a "nagy terv".

Bosh max, azért elég durva számomra. Főleg az öt év lesz sokkoló, gyakorlatilag a cserélhetetlen kategória a dinó. És hiába jön esetlegesen Deng vagy Ariza nagyon meglesz kötve a kezük.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.12. 00:32:02

Hát, érdekes lesz Lebront újra Cavs mezben látni. Szurkolni fogok nekik is, mivel Lebron a kedvencem. Cavs-Heat konferencia döntőt a népnek!
és még ráció is van benne: Chris Bosh is finalizing an agreement to return to Miami on a five-year, $118M deal, league sources tell Yahoo Sports.
már csak holnap kell azt olvasnunk hogy Melo a Heaté, az elmúlt évek legnagyobb komédiája lenne.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.11. 18:53:45

Leglogikusabb, legjobb döntés (csapat szempontból meg kérdés, s ugyanazt gondolom mint anno Miamiba költözésnél). Szerintem Wigginst se kéne cseréljék, Irving-Wiggins-James-TT-Varejao és padról Waiters egy nagyon korrekt és fiatal csapat tele lehetőségekkel. Persze Love továbbra is benne van a pakliban.

Innentől szerintem gyorsan fognak történni az események, Bosh, Melo és társai.

Celtics cserének meg nagyon örülök. Megint szereztünk egy első körös jogot, Thornton lejár, Zellerben meg lehet talán valami.Ainge jól látja a következő lehet a mi évünk, vannak tehetségek, tele vagyunk draftcetlivel és jövőre rengeteg helyünk lesz. Nagyon jól építkezünk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.07.11. 18:40:06

KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.10. 21:55:34

McRoberts & Granger :arrow: Heat. Mondjuk egyik sem olyan kaliber, ami miatt majd azt mondja Hámesz, hogy maradni fog Miami-ban.

És szerintem egyre inkább úgy tűnik, hogy ebből Cavs lesz. Viszont akkor esélyes, hogy cserélni fognak egyet (Wiggins for Love?).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.07.07. 11:07:07

Nálunk egyébként Ennis bejelentkezett egy rosterhelyre minimum, de lehet Hamilton is. Napier pedig egy fokkal biztatóbb volt már.

Amúgy én nagyon borúsan látom a Heat jövőjét, ha marad is James és Bosh is, akkor talán Allen is ráhúz egy évet (elvileg Jamesszel akar még egy szezont játszani), ez mind szép és jó, de hogyan lesz csapat? Elvileg Bosh nagy szerződése kamu volt, még mindig az áll, hogy inkább hajlandó pénzről lemondani. Meg Wade is, de akkor is...kell Allen, kellene vissza Birdman, aki kilépett és több pénzt akar - itt nem fog kapni. Kellene a kezdőbe egy ember, de a Cole-Napier PG-duónk sem túl veretes és akkor még mindig nincs padunk. Mindeközben helyünk gyakorlatilag nincs és a sapka feletti kivételekből sincs túl sok, MLE-nk például asszem csak a kisebbik van.

Cole/Napier
Wade/Allen
James/Ennis
Bosh
?

Kb így állunk, ha marad a nagy hármas. Ehhez a kerethez pedig a hírek szerint Morrow-t, Marwin Williamst kerestük meg, akik egyébként nem tűnnek rossz választásnak, de ez nem az a csapat, amiért James itt marad. Ja, 12 millió körül kér Deng, ő már valszeg nem fér be, ha ki akarjuk tölteni kosárlabdázókkal a keretet. Megkerestük Gasolt is, de nagyon más az elképzelés anyagilag, ő off, illetve Humphriesról lehetett még hallani, őt mondjuk kevésért el tudnám viselni, támadásban is hasznos center- Van a piacon még mondjuk Monroe, Ariza vagy hasonló, de egyszerűen nincs rá hely - márpedig most már ott tartunk, hogy kevesebb pénzért nem akarnak idejönni az emberek. Ha pedig nincs komoly erősítés, nem hiszem, hogy együtt marad a trió - igaz, mondjuk Bosh lelépésével lenne hely mondjuk Dengre, de az meg nem nevezhető előrelépésnek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.07. 10:27:27

varnagykrisztian írta:
Sziasztok, mi ez a "Summer League"?Edzőtábor féleség?KÖSZI :mrgreen:
Újoncoknak, másodéveseknek nyári felkészülési torna. Illetve nagyon sok ember van, akinek nincs szerződése és itt megtudja magát mutatni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2014.07.07. 09:27:10

Cumbee írta:Nem vagyok benne biztos, hogy túl sok embert érdekel, de miközben mindenki lesi a szabadügynök piacot, szép lassan elindult az orlandoi Summer League. Most épp Boston-Miami meccs van, egy Nets-Pacers meccs már le is ment.
Sziasztok, mi ez a "Summer League"?Edzőtábor féleség?KÖSZI :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2014.07.05. 17:31:16

Nem vagyok benne biztos, hogy túl sok embert érdekel, de miközben mindenki lesi a szabadügynök piacot, szép lassan elindult az orlandoi Summer League. Most épp Boston-Miami meccs van, egy Nets-Pacers meccs már le is ment.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.04. 14:40:24

PCsabi írta:LBJ csak szerintem nem fog Miami-ban maradni?
Így hogy olyan hírek vannak, ő nem nagyon fog semmilyen pénzről lemondani (maxot akar), ráadásul ugye Bosh se nagyon tűnik "adakozónak", így nem sok perspektíva marad a Heatben. Nem nagyon fogják tudni megerősíteni a csapatot.
Ha a felsorolt csapatokat nézzük, akkor a Rocektsot ki is lehet venni, ők ha jól tudom nem erőltetik a James vonalat. Szerintem Cavs-Suns lehet ideális célpont.
Decision újratöltve. :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.04. 14:18:58

LBJ csak szerintem nem fog Miami-ban maradni?


Grantland (Zach Lowe):
KATT

NBA1:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.07.03. 10:30:02

Stephenson sokkal kreatívabb támadó oldalt, de inkább Bradleynek adnám a pénzt.
A vállai miatt nem aggódok, meg lettek műtve, nem volt megerőltetve, dobása is idén rengeteget javult a felépüléses évéhez képest,no para. Idén a bokája miatt hagyott ki 20 meccset, az már kicsit necces ha visszatérő, de pozitívak maradunk! :-)
Lowry 4 év 48 millióért marad Torontoban.
Válasz küldése