Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.06.27. 22:48:03

Én meg azt mondom, hogy a Safety Car jött ki bénán.
Vettel elé kellett volna mennie.
Én is megelőztem volna, majd hagytam volna elmenni Vettelt, nem?
Alonso is előzte volna meg, az a baj, mindenki be van tojva a következményektől.
Az utóbbi időben a Safety Car mindig rosszul jön be, ezen a nagydíjon frankón meg is mutatkozott...
Hamilton csinálja a show-t, bár ma Kobajasi nagyon tetszett.
Schumacher meg inkább menjen kapálni a kertjében, Kanadában meg Valenciában is kemény keverékkel rajtolt, ami legalább 30 kört kibírt volna, erre az idióta kimegy a boxba a harmadik helyről, a haverokkal nem tudtuk, hogy sírjunk vagy röhögjünk kínunkban...
Webber meg..., most megmutatta magát, amikor tavaly nekiment Barichellonak, már akkor megmondtam, hogy valami nem stimmel ezzel az ürgével.
Mindent összevetve Vettel még sokat fog fejlődni, Hamilton tény hogy nem tartja be a szabályokat, de az olyan szabályokat hogy lehet betartani, ami nem egyértelmű?
És Schumi miért kapott piros lámpát?
A három kis csapat meg menjen nyugdíjba, közveszélyesek...
Hamilton ismét vb lehet, szerintem csak Vettel tudja majd megszorítani.
Hajrá Barca! És a Honda!
X@vi
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.11.30. 20:32:19
Tartózkodási hely: Kevermes

2010.06.27. 22:03:59

socio66 írta:
X@vi írta: mihhii nem figyeled hogy csak te ellenkezel a töbiekel??
Először is k.va helytelenül írsz,figyelj már oda bakker, rossz olvasni a mondataid.
Másodszor,nem ő az egyetlen,aki más véleményen van Hamilton-ügyben,mint itt az átlag. Csak pl. én nem mindig írok,mert sz.r érzés,ha hatan ugatnak le egyszerre.
Tény,hogy több necces dolgot bevállal,mint a többiek,elismerem hogy nem egészen szabályos minden cselekedete.
Viszont 80%-ban miatta ülök le megnézni egy futamot,mert az esőn kívül ő a biztosíték arra,hogy versenyt látunk,nem csak unalmas körözgetést.
Elég szomorú,hogy a jelenlegi mezőny 90%-a nem képes olyan dolgot nyújtani,ami miatt kíváncsi lennék rá.
Szóval én is látom Hamilton szabályszegéseit,én sem tapsolok neki ilyenkor,de nem is rázom az öklöm habzó szájjal,mivel ő legalább nem alibizik,nem gumit kímél,nem a bokszban akar előzni,hanem kiba.ott keményen nyomja a gázt és versenyez.
Bárcsak mindenki ilyen lenne,akkor biztosan nem panaszkodnánk.

Jó legalább te Valamennyire elismered de akkor is ez nagy disznóság aztán meg virultok hogy a sok csalásból összejön a vb- cím :x nyomja a gázt versenyez??? talán a rajtnál a mai futamon de hol máshol?????? nem gumit kimél??? akkor ma mit csinált?? nem tudom mit szeretek abban a nagyszájú komában
Csabesz
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.06.27. 21:57:07

LG írta:Én csak azt nem értem, h mikor Hamilton megúszik egy disznóságot, akkor ő pártfogói azzal védekeznek, h hülyék a szabályok.
Az a gond, h mi nem ezt vitatjuk, csak míg a többi versenyző betartja ezeket az ostoba szabályokat, vagy mikor nem, akkor megkapják a jogos büntetést, addig Hamilton folyton csal, aztán néha kap pár figyelmeztetést, vagy pl. most vmi nevetséges büntetést. Nem úgy lenne logikus, h vki az előző futamon figyelmeztetve lett, akkor a következő disznóságért mérlegelés nélkül járna a bünti, a következő disznóságért még szigorúbb bünti, és így tovább? Ha ez igy lenne, akkor valószínűleg most nem lenne miről beszélnünk, mert akkor talán Lajos barátunk is 2x megfontolná a szemétségeit.
Nem. Azt írtuk általában hogy amit ti szabálytalanságnak gondoltatok arra nincs egyértelmű határozat szabálykönyvi pont. Nem is volt lehetőség megtámadni ezeket nem is támadták.
A legfőbb baj(unk) nem is ez hanem az hogy Hamilton személye ellen szól a hszok 90% nem is stewardok illetve a csapata ellen amikor az esetek 95%.ban ezek voltak a hibásak. . Teszem azt kilökne vkit stb stb akkor talán elfogadható lenne ez ami itt megy. Így nem hiszem hogy jogos.
socio66

2010.06.27. 21:53:19

X@vi írta: mihhii nem figyeled hogy csak te ellenkezel a töbiekel??
Először is k.va helytelenül írsz,figyelj már oda bakker, rossz olvasni a mondataid.
Másodszor,nem ő az egyetlen,aki más véleményen van Hamilton-ügyben,mint itt az átlag. Csak pl. én nem mindig írok,mert sz.r érzés,ha hatan ugatnak le egyszerre.
Tény,hogy több necces dolgot bevállal,mint a többiek,elismerem hogy nem egészen szabályos minden cselekedete.
Viszont 80%-ban miatta ülök le megnézni egy futamot,mert az esőn kívül ő a biztosíték arra,hogy versenyt látunk,nem csak unalmas körözgetést.
Elég szomorú,hogy a jelenlegi mezőny 90%-a nem képes olyan dolgot nyújtani,ami miatt kíváncsi lennék rá.
Szóval én is látom Hamilton szabályszegéseit,én sem tapsolok neki ilyenkor,de nem is rázom az öklöm habzó szájjal,mivel ő legalább nem alibizik,nem gumit kímél,nem a bokszban akar előzni,hanem kiba.ott keményen nyomja a gázt és versenyez.
Bárcsak mindenki ilyen lenne,akkor biztosan nem panaszkodnánk.
X@vi
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.11.30. 20:32:19
Tartózkodási hely: Kevermes

2010.06.27. 20:58:54

miihii írta:
ozsimiki írta:most bőven benne volt, a többi is ugyanolyan igazságtalan,h később kezdik vizsgálni.

ettől függetlenül tény,h nagyon jól jött ki belőle Ő MEGINT, többiek MOST :D

engem csak az zavar,h ennél az esetnél se írsz kicsit se úgy,h hm lehet hogy most tényleg van itt vmi...

de pl azért Alonso kiugrásánál nem telt el ennyi kör, és nem nyert vele véglegesen 5-6 poziciót mint ma Hami. (papíron Alonso előtt lett volna a 8.helyen jó darabig,persze kérdéses a felzárkózás üteme)

nah csak azt hittem,h ma már te is furcsállod kicsit,ezt a sok véletlent :D
Nem fogod rámerőltetni a különböző összeesküvés elméleteidet! :wink:
Sacc per hasra találgatsz meg okoskodsz,és úgy táalod,mintha szentírás lenne.Hát nem.Vagy neked megvan a szabálykönyv és tudod,h mikor csaltak?Ugye h nincs,ergo bizonyítékod sem,tehát marad az,h fogást keresel.

Én azt mondtam,h elég sok olyan eset van,ami elég nyilvánvaló kiugrások és egyéb szabálytalanságok voltak már korábban is,ami csak hosszú körök után lett vizsgálva.Ez tény.De neked ez nem számít,mert nem nyertek vele annyit,mint most. :roll: Haminál meg kapásból csalás,ha csak körök után vizsgálják.LOL.
Erre várod,h helyeseljek?Nem mostanában lesz ez,amíg így fogod fel... :wink: Pedig régebben objekítvabban vélekedtél,de egyre sötétebb rajtad is a szemüveg és kevésbé emlékszel a Hamin kívüli történésekre,pedig vannak ilyenek is bőven,de ezeket gyorsan felejtitek már...

Csak azért kellene egyetértenem veletek,mert rühellitek Hamit és ha büntetik,ha nem,akkor is a vérét vennétek vagy vmi finom elmélettel csalást kiabáltok!? :roll:
Szabálytalan volt?Igen!Büntettek?Igen! Az antipátiátokból kifolyólag ennek a mértékét keveslitek?Igen!Tudjátok cáfolni,h valóban nem ""csak"" ilyen bünti jár érte?Nem!Másoknál zavaró,ha később kezdenek vizsgálódni?Nem!Haminál ugyanez csalásként van emlegetve?Igen!
Na,ezzel mi a cerkát tudnék én kezdeni?
Akkor nem lennétek ennyire kiborulva,meg nem lenne újabb elméletgyártás,ha teszem azt 3-4 pozíciót veszít a büntivel.Bőven nagyobb esélye van,h utóbbi történik ilyen büntinél -hisz' volt már áthajtásos sokaknál- ,most nem,belefért.Biztos a gonosz börni rászólt a többiekre,h maradjanak is le,h meg ne közelíthessék Hamit még véletlenül sem... :twisted:
(Am láttam ám,h azt írtad,h a többieknél sem igazságos,h ilyen későn vizsgálják a dolgokat,de mégiscsak erőlteted,h Hami esete más,így nem hiszem,h olyan komolyan gondolod :wink: )

Nah,mindegy,hagyjuk sztem.Értelme nincs társalogni erről,amíg ennyire más szemszögből nézzük a (vagy látunk bele...) dolgokat.

Am szerintem a neheze még csak most jöhet -számomra :P -,mert könnyen lehet,h lebüntetnek SC mögötti gyorshajtásért elég sokakat.Na,akkor aztán lesz nemulass itt,asszem. :S Előre kérném,h ezt majd ne rajtam kérjétek számon!Köszi :wink: Bár én nagyon bízom benne,h utólag nem szólnak már bele,maradjon a befutó,ahogy van...

OFF
Asszem kijárna egy kis pihi X@vi kollegának,mert a stílusa miatt csak itt lett már vagy 3szor figyelmeztetve az utóbbi hetekben.Ahogy alább látszik,nem használ.A kultúra meg a biztosíték esete :P

ELmegy 2. őnek is és mind a 2 őt kijavitotam csak bak van az idegrendszeremmel az olyanalatomos csalások miat minnt most hamiltonak ja és mihhii nem figyeled hogy csak te ellenkezel a töbiekel??ja és ha még ki is járna a büntetés nem te döntenéd el és elismerem hogy roszul viselkedtem de felforr az agyvizem már hemiltonak a kivitelezéseiből aztán meg jöttök ti hogy (jaaajj milyen jól vezetett az egész futamon ohhh hemiltonn milyenek előzőtt ohh jajj) na kb ennyi
Csabesz
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.06.27. 20:48:09

Én csak azt nem értem, h mikor Hamilton megúszik egy disznóságot, akkor ő pártfogói azzal védekeznek, h hülyék a szabályok.
Az a gond, h mi nem ezt vitatjuk, csak míg a többi versenyző betartja ezeket az ostoba szabályokat, vagy mikor nem, akkor megkapják a jogos büntetést, addig Hamilton folyton csal, aztán néha kap pár figyelmeztetést, vagy pl. most vmi nevetséges büntetést. Nem úgy lenne logikus, h vki az előző futamon figyelmeztetve lett, akkor a következő disznóságért mérlegelés nélkül járna a bünti, a következő disznóságért még szigorúbb bünti, és így tovább? Ha ez igy lenne, akkor valószínűleg most nem lenne miről beszélnünk, mert akkor talán Lajos barátunk is 2x megfontolná a szemétségeit.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.06.27. 20:39:01

cps46 írta: Lehet annak örülni, hogy állandóan látványos futamokat fut, de ez nem véletlen. A tehetségét nem vitatom, de biztos vagyok benne, hogy más is tudna sokkal több látványos elemet vinni a versenyzésébe, viszont a mezőny nagy része képes betartani az íratlan szabályokat.
B*romság egészen konkrétan. Biztos Räikönen(volt) meg Button is túl fairek hogy megelőzennek akárkit hogy a legszélsőségesebb példát hozzam ,Hamilton meg nem azért a legjobb támadója az F1-nek mert teszem azt rosszul hajt be a boxba stb... Bár elég furcsa hogy ezt el kell magyarázni.

Amúgy az is egészen furcsa hogy az elsőnek kell felsorakozni a SC mögé ilyen szabály biztos hogy van. Teljesen idióta barom sz*bály hogy onnantól sorakoznak fel ahol az SC kiér(ez is teljesen jogtalan előny volt Vettelnek) a pályára, akkora előnyt ad a szerencséseknek aki meg éppen kiszopja a dolgot annak elment a versenye
Teljesen sz*r az egész SC-al foglalkozó szabályrész.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.27. 20:16:53

cps46 írta:Lehet annak örülni, hogy állandóan látványos futamokat fut, de ez nem véletlen. A tehetségét nem vitatom, de biztos vagyok benne, hogy más is tudna sokkal több látványos elemet vinni a versenyzésébe, viszont a mezőny nagy része képes betartani az íratlan szabályokat.
Azért álljunk meg egy pillanatra: a két dolognak nincs köze egymáshoz. Hamilton nem azért vezet látványosan, mert ez évben 3-szor necces vagy szabálytalan dolgot csinált :)

Sokkal inkább arról kéne beszélni, hogy amíg a nagy többség végigtaxizza az egész futamot, addig ő előzgeti társait. Sajnos ez utóbbit rajta kívül nem sokan csinálják, pedig ez elvileg az F1, vagy mi.

Egyszerű arra fogni, hogy (ez évben kivételesen) szemet hunytak Hamilton pár dolga felett (míg előző években aktívan büntetgették), de be kell látni, hogy ő azon versenyzők egyike, aki nélkül nem érne sokat ez az egész cirkusz.

Az 5mp-s büntetésekre is csak azt tudom mondani (az már ugye nem Hamilton... :) ), hogyha a szabálykönyv lehetőséget ad arra, hogy 5-től 25mp-ig "díjazzák" ezeket a próbálkozásokat, akkor a vita megint tárgytalanná válik.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.06.27. 19:29:33

Ebből a Hamiltonból már nekem is kezd egy kicsit elegem lenni. Én nem hiszem, hogy itt szándékos kivételezésről lenne szó, egyszerűen a szabályt alkotók és betartatók töketlenkedéséről. Ezeket a biztonsági autós fázisokat nem véletlenül találták ki. Az én véleményem az, hogyha ezen idő alatt bárki bármi szabály ellen vét, azt egyből ki kell zárni, mert az egyszerűen azokat veszélyezteti, akik amúgy a szabályoknak megfelelően versenyeznek. Az már látszik, hogy a biztonság nevezetű fogalom hiányzik Hamilton szótárából. Nem véletlenül volt a 1.: piros lámpánál Kimi felnyársalása, 2.: Petrov előtti össze-vissza cikázása, 3.: az idei egyik esős versenyen a mindenen keresztül boxba hajtása, miután már bevette a célegyenes ráfordítót, stb.
Lehet annak örülni, hogy állandóan látványos futamokat fut, de ez nem véletlen. A tehetségét nem vitatom, de biztos vagyok benne, hogy más is tudna sokkal több látványos elemet vinni a versenyzésébe, viszont a mezőny nagy része képes betartani az íratlan szabályokat.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.27. 19:22:39

Eazzy írta:
Egy dolognak örülök. Idén Alotól rendesen elvesz a sors, de vissza is fogja kapni. Ozsi! Azért az idei éve után mondd azt tiszta szívből, hogy Alonso a legnagyobb mákos!
IDÉN nem ő.

más téma,emlékszem,h páran hogy féltetek (nem kifejezetten Te),hogy Todt lesz a FIA elnöke, ugye ős Ferraris,stb,stb,stb,majd biztos nyomja a vörösöket, hát ha most nem tudnám hogy ő az, akkor simán Ron Dennisre tippelnék :twisted: :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.06.27. 19:18:20

Én nem akarom bántani Buttont, de el kell ismerni Vito, hogy kibeba nagy szerencséje van idén végig. Ez a harmadik hely...semmi köze nem volt a dobogóhoz pedig, múlt versenyen Alot is hogy előzte meg ugye...még korábban az esős futamokon is makkolt. Nem igazán érzem, hogy miért is érdemli ő meg ezt a jelenlegi helyet a vb pontversenyben.

Ez meg vicc ez az 5 másodperces bünti...ahogyan vicc az egész FIA. Itt a forumon páran összeállnánk, és jobban vezetnénk az egészet kb. (nem kell az okoskodás hogy innen könnyű mondani, ezek a hibák nagyon nagyon nem profikra vallanak)

Egy dolognak örülök. Idén Alotól rendesen elvesz a sors, de vissza is fogja kapni. Ozsi! Azért az idei éve után mondd azt tiszta szívből, hogy Alonso a legnagyobb mákos!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.06.27. 18:52:11

LG írta:Újabb futam, újabb lajoska csalás, újabb nevetséges dorgálás :mrgreen:

Ehhez már hozzá kell szoknunk.Mióta megjelent mások lettek a szabályok. :D :D

Alonsonak meg maximálisan igaza van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.06.27. 18:50:48

„A második hely állt nekem ezen a napon, a safety car megjelenése után pedig a kilencedik, ahol végül be is fejeztem a versenyt, Hamiltonnak viszont nyolcadikként kellett volna célba érnie. Itt viszont aki betartja a szabályokat, az a kilencedik lesz, aki pedig megszegi azokat, az második" - Alonso


"Azt hiszem, nagyon nagy dolog, hogy továbbra is vezetem a pontversenyt."
így van, legyél rá büszke te kis takony. legközelebb indulj el akkor, mikor még piros a lámpa, azt is megengednék neked :twisted:

szerk:

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hir ... _harmadik/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2010.06.27. 18:52:31-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.06.27. 18:44:44

Újabb futam, újabb lajoska csalás, újabb nevetséges dorgálás :mrgreen:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.06.27. 18:25:21

Háát.. érdekes egy futam volt. Most már szerintem mindenki egyet ért azzal, hogy Webber néha túl optimista, és néha sztem a képességei határát is túl lépi vagy az adott szituációban a helyzetét. Nem az első ilyen volt, néha kisebb, néha nagyobb baleset lesz belőle, ezért nem lesz ő sose egy igazi formula1-es vb címért harcoló pilóta.

Hamilton büntetése vicc volt, sokkal több időt nyert azzal a körrel, Alonsot pedig teljesen meglehet érteni, Hamiltonnal vívott nagy csatát, ahol ismét csalt az angol és eldorgálták.. vicc. Most meg lehet mondani megbüntették, de elegendő előnye volt, aztán visszament, ennyi. Schumit pedig sajnálom, mert ebbe a mercibe annyi sincs, amennyit kihoz belölle.. Érdekes egy szezon ez is.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.06.27. 18:15:52

ez a hami eset, olyan mint a '66-os vb-n angol - nemet donto. Volt egy gol, amit nem adtak meg. Nemet szamitogepek kimutattak, hogy nem volt gol, az angoloke azt mutatta h gol volt. :lol:

Aki Hamiltonos, annal minden megszokott. Aki Hami ellenes, annal mar egy kanyar bevetele is szabalytalan. :lol:
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.06.27. 18:15:50

Itt a legfőbb probléma azzal van, hogy idióták a szabályok és két versenyen nem döntenek ugyanúgy. Néhány versennyel ezelőtt amikor bejött a SC a "navigátor" derékig kint volt az autóból és integetett, hogy menjen el mindenki mert az elsőt várják. Most mi a fenéért nem lehetett megtenni? Ugyanaz volt az eset, ha már elment az első akkor engedjenek el mindenkit, mert ez így baromság.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.06.27. 18:07:56

ozsimiki írta:Atya Isten...:D

nah most hagyom én is egy időre,mert teljesen más dolgokról kezdtél beszélni.

megnéztem volna,h Hami hogy zárkózik fel a 9.helyről,h egy esetleges áthajtásos után vissza tudjon menni, pl Alonso elé :lol:

a megfelelő szabályt a megfelelő időben továbbra is. nem így történt, Hamilton ennek élvezője volt. (többiekre is igaz,de én a VB esélyessel törődök ha megengeded...)

sacc per kábé :) jah, végülis tudósnak kellene lennem,h lássam amit...

nah de sebaj,kedvencekkel elfogultak szoktak lenni, megbocsájtható.

csak ne hidd azt,h a semleges szurkolók véletlenül fejezik ki nem tetszésüket, mert bőven írnak olyanok is,akik nem rühellik az angolt,mégis már annyira feltűnő némely eset,h postolnak :wink:
Ha következetes,semleges szurkoló lennél,akkor nem csak a VB esélyesnél fedeznéd fel a szörnyűséges csalásokat.Ugyanígy szúrná a szemed,ha pölö egy-egy kiugrás után miért várnak körökig,amikor elvileg még visszapörgetni sem kellene a videót,hisz nem történt semmi még és cirka a 3. kanyarra fordulva már ki is írhatnák,h kit mire büntetnek.Akkor megértem a lázadást,de így nem,h csak Hamilton esetében vagy kihegyezve rá és azért elmélkedsz így.
Megfelelő szabályt,megfelelő időben.Azt aláírom,h nagy haszonélvezője volt Hami annak az áthajtásosnak,mert nem vesztett vele szinte semmit.De nem hiszem,h más döntést hoztak,mint ami le van írva.Ergo azt a büntetést szabták ki,ami szerepel a nagykönyvben.Abban a könyvben ,ami közel sincs a tökéleteshez,de ezt már többször kifejtettem én is.Az időzítésről meg írtam,h eddig sem voltak épp rapidok a srácok.Az más kérdés,h ebbe jelen esetben belelátsz olyat,amit...

Nem ahhoz kell tudósnak lenned,h lásd amit,hanem ahhoz,h kimatekozz belőle valami nagyszabású összeesküvést,csalást. :wink:

De tényleg hagyjuk,Komám!Nem szívesen akasztanék tengelyt Veled.Értelmét nem látom,h esetleg ilyeneken összevesszünk :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.27. 17:38:27

Atya Isten...:D

nah most hagyom én is egy időre,mert teljesen más dolgokról kezdtél beszélni.

megnéztem volna,h Hami hogy zárkózik fel a 9.helyről,h egy esetleges áthajtásos után vissza tudjon menni, pl Alonso elé :lol:

a megfelelő szabályt a megfelelő időben továbbra is. nem így történt, Hamilton ennek élvezője volt. (többiekre is igaz,de én a VB esélyessel törődök ha megengeded...)

sacc per kábé :) jah, végülis tudósnak kellene lennem,h lássam amit...

nah de sebaj,kedvencekkel elfogultak szoktak lenni, megbocsájtható.

csak ne hidd azt,h a semleges szurkolók véletlenül fejezik ki nem tetszésüket, mert bőven írnak olyanok is,akik nem rühellik az angolt,mégis már annyira feltűnő némely eset,h postolnak :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.06.27. 17:12:29

ozsimiki írta:most bőven benne volt, a többi is ugyanolyan igazságtalan,h később kezdik vizsgálni.

ettől függetlenül tény,h nagyon jól jött ki belőle Ő MEGINT, többiek MOST :D

engem csak az zavar,h ennél az esetnél se írsz kicsit se úgy,h hm lehet hogy most tényleg van itt vmi...

de pl azért Alonso kiugrásánál nem telt el ennyi kör, és nem nyert vele véglegesen 5-6 poziciót mint ma Hami. (papíron Alonso előtt lett volna a 8.helyen jó darabig,persze kérdéses a felzárkózás üteme)

nah csak azt hittem,h ma már te is furcsállod kicsit,ezt a sok véletlent :D
Nem fogod rámerőltetni a különböző összeesküvés elméleteidet! :wink:
Sacc per hasra találgatsz meg okoskodsz,és úgy táalod,mintha szentírás lenne.Hát nem.Vagy neked megvan a szabálykönyv és tudod,h mikor csaltak?Ugye h nincs,ergo bizonyítékod sem,tehát marad az,h fogást keresel.

Én azt mondtam,h elég sok olyan eset van,ami elég nyilvánvaló kiugrások és egyéb szabálytalanságok voltak már korábban is,ami csak hosszú körök után lett vizsgálva.Ez tény.De neked ez nem számít,mert nem nyertek vele annyit,mint most. :roll: Haminál meg kapásból csalás,ha csak körök után vizsgálják.LOL.
Erre várod,h helyeseljek?Nem mostanában lesz ez,amíg így fogod fel... :wink: Pedig régebben objekítvabban vélekedtél,de egyre sötétebb rajtad is a szemüveg és kevésbé emlékszel a Hamin kívüli történésekre,pedig vannak ilyenek is bőven,de ezeket gyorsan felejtitek már...

Csak azért kellene egyetértenem veletek,mert rühellitek Hamit és ha büntetik,ha nem,akkor is a vérét vennétek vagy vmi finom elmélettel csalást kiabáltok!? :roll:
Szabálytalan volt?Igen!Büntettek?Igen! Az antipátiátokból kifolyólag ennek a mértékét keveslitek?Igen!Tudjátok cáfolni,h valóban nem ""csak"" ilyen bünti jár érte?Nem!Másoknál zavaró,ha később kezdenek vizsgálódni?Nem!Haminál ugyanez csalásként van emlegetve?Igen!
Na,ezzel mi a cerkát tudnék én kezdeni?
Akkor nem lennétek ennyire kiborulva,meg nem lenne újabb elméletgyártás,ha teszem azt 3-4 pozíciót veszít a büntivel.Bőven nagyobb esélye van,h utóbbi történik ilyen büntinél -hisz' volt már áthajtásos sokaknál- ,most nem,belefért.Biztos a gonosz börni rászólt a többiekre,h maradjanak is le,h meg ne közelíthessék Hamit még véletlenül sem... :twisted:
(Am láttam ám,h azt írtad,h a többieknél sem igazságos,h ilyen későn vizsgálják a dolgokat,de mégiscsak erőlteted,h Hami esete más,így nem hiszem,h olyan komolyan gondolod :wink: )

Nah,mindegy,hagyjuk sztem.Értelme nincs társalogni erről,amíg ennyire más szemszögből nézzük a (vagy látunk bele...) dolgokat.

Am szerintem a neheze még csak most jöhet -számomra :P -,mert könnyen lehet,h lebüntetnek SC mögötti gyorshajtásért elég sokakat.Na,akkor aztán lesz nemulass itt,asszem. :S Előre kérném,h ezt majd ne rajtam kérjétek számon!Köszi :wink: Bár én nagyon bízom benne,h utólag nem szólnak már bele,maradjon a befutó,ahogy van...

OFF
Asszem kijárna egy kis pihi X@vi kollegának,mert a stílusa miatt csak itt lett már vagy 3szor figyelmeztetve az utóbbi hetekben.Ahogy alább látszik,nem használ.A kultúra meg a biztosíték esete :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.06.27. 17:10:37

Hát hihetetlen. Semmi nem jön idén össze Alonsonak. Már néztem hogy közeledik Hamiltonra 1-2 tizedeket körönként, mondom hátha megszorongatja végre, erre jön a széftikár, a Ferrari meg jó benézte...legalábbis elsőre úgy tűnt, aztán utólag csak kiderült, hogy a többiek nézték inkább be a dolgot.
Hamilton ítéletéről nem mondok semmit, egyszerűen vicc. Nem Hamiltont akarom ezzel megtalálni most, hanem a bírákat. Mélyen nézzenek magukba...illetve hogy a futam után nézik a többieket is az még szörnyűbb...

danko4! Egyetértek, versenyezni kellett volna, bár miután megelőzte Hülkenberget ezen a pályán még azon is meglepődtem...kb más előzés se nagyon volt, Koba szépen csinálta aztán, Alo bealudt, illetve arra figyelt, hogy miért ilyen szerencsétlenek a bírák, amit meg is értek, már nekem is ki lenne a t.ököm ezekkel a döntésekkel, lassan már vb címet döntenek el ilyenek...szét is rúgtam volna mindenkit Alo helyében a végén. Múlt versenyen is le kellett nyelnie, hogy ketten tartották fel rendesen, ami miatt akár a győzelem is elúszhatott, de a második hely mindenképp, nem csodálom hogy most már elszállt az agya. Ettől még nem lesz undorító szerintem, de mindenkinek joga maga eldönteni hogy kiről mit gondol...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.27. 16:37:39

most bőven benne volt, a többi is ugyanolyan igazságtalan,h később kezdik vizsgálni.

ettől függetlenül tény,h nagyon jól jött ki belőle Ő MEGINT, többiek MOST :D

engem csak az zavar,h ennél az esetnél se írsz kicsit se úgy,h hm lehet hogy most tényleg van itt vmi...

de pl azért Alonso kiugrásánál nem telt el ennyi kör, és nem nyert vele véglegesen 5-6 poziciót mint ma Hami. (papíron Alonso előtt lett volna a 8.helyen jó darabig,persze kérdéses a felzárkózás üteme)

nah csak azt hittem,h ma már te is furcsállod kicsit,ezt a sok véletlent :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.06.27. 16:33:18

ozsimiki írta:
Gergo ne emlegesd már a csapatot, nem érdekel kinek a hibája,de a versenyzőt szokták büntetni,mivel a versenyző ér el pozíciókat, pontokat a kocsival, nem a csapat a boxban.
Nem is erre írtam hanem páran "értelmes" és " logikus" módon belefonták az egészbe Hamilton személyiségét és korrektségét.

A válaszom pedig nem ha nem közvetlenül befolyásolja a versenyemet ott ő teljesen független volt Hamiltontól versenybe volt méghozzá elég nagy darába szóval nem is kérdeztem volna meg persze ha Alonso vagyok akkor meg kell kérdeznem.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.06.27. 16:31:35

ozsimiki írta: és azért tűnik csalásnak,meg igazságtalannak,mert a bírák addig vártak amíg.
Nézzük kevésbé elfogult részről,mert érezhetően Hami mindkettőnknek gyengéje :P
A SC alatti gyorshajtásokat is vizsgálják.Hány kör is telt el az esetek és a kiírás között?A fél futam?

Hány olyan eset volt,amikor vki kiugrott a rajtnál és csak jónéhány kör után írták ki,h vizsgálják?Pedig elég nyilvánvaló dolog ez is.

Rengeteg példa lenne olyan esetekre,amikor nem reagáltak túl gyorsan a szitukra,pedig esetleg köze sem volt hozzá Haminak.
Csak pont az utóbbi okból kifolyólag nem is emlékszik ezekre senki.Ellenben,ha Lewis benne van ,akkor rögtön jönnek a mélyenszántó gondolatok meg a nagy szavak...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.27. 16:18:10

én szívesen elveszteném azt a lét inkább :wink: :lol:
de ha már nyer,legalább ezért örülök.

és azért tűnik csalásnak,meg igazságtalannak,mert a bírák addig vártak amíg.

ahogy máshol olvastam: "a megfelelő büntetést kell hozni a megfelelő időben" nos e közül az utóbbi tuti nem teljesült,így akarva,akaratlanul megint Hami jött ki belőle jól.

most az szimpatizálás kérdése,h csalásnak,vagy mázlinak,vagy összeesküvésnek nevezzük, de úgy vélem igazságosnak semmiképp se nevezhetjük.

nah nézem a VB-t :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése