Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.26. 02:38:27

El fanático írta:
ozsimiki írta:Erika!

Ha nem írod külön a büntetéses részt Hamival kapcsolatban, magamtól nem hozom fel.

De így...szóval azt se felejtsd el,hogy utóbbi időben akkor sem kapott büntetést amikor lehetett volna adni bőven (pl utolsó kanyar Massa ellen),és Button sem (Kanada). Így kerek a kép.

Senki részéről nem kell most támadásnak venni, csak arra lehet reagálni, amit valaki felhozott. Ezúttal Te hoztad fel.
Miki! Nem tudom eldönteni, hogy félreértettél vagy szándékosan beszélsz el mellettem - én direkt kihangsúlyoztam, hogy nem akarom azt, hogy amiért megemlítettem: Bueminek is járt volna verseny alatt egy boxutca áthajtásos vagy egy stop&go, mivel Hamiltont ugyenezért tuti megbüntették volna - szóval, hogy ebből pont ez kerekedjen ki, ami a Te reakciód...
Kanadában pedig Button legalább annyira tehetett a történtekről, ezt felesleges volt felhozni,
épp ezért írtam Massát, hogy nem biztos az,h tuti megbüntették volna. De volt más eset is.

Button-Kanadát Button szemszögéből írtam,h ott neki járt volna, félreértettél."Button sem" = Button sem kapott büntetést.

Azért hoztam fel Massát előző nagydíjról,mert Schumi és még valaki stop and go-t kapott hasonlóért, azaz azon a versenyen a szokásosnál szigorúbbak voltak a versenybírák, Hami esetében mégsem volt semmi. (Hami fan is írta,h megbüntethették volna .De az egész onnan indult,h azt írtad Ő ezért meg azért tuti kapott volna.

Ne menjünk bele jobban, célom csak annyi volt,h azokat a szituációkat se felejtsük el,amikor számára kedvező döntés volt az, h nem volt döntés, holott lehetett volna. Szóval nincs arról szó,h csak szívna.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.26. 02:20:41

ozsimiki írta:Erika!

Ha nem írod külön a büntetéses részt Hamival kapcsolatban, magamtól nem hozom fel.

De így...szóval azt se felejtsd el,hogy utóbbi időben akkor sem kapott büntetést amikor lehetett volna adni bőven (pl utolsó kanyar Massa ellen),és Button sem (Kanada). Így kerek a kép.

Senki részéről nem kell most támadásnak venni, csak arra lehet reagálni, amit valaki felhozott. Ezúttal Te hoztad fel.
Miki! Nem tudom eldönteni, hogy félreértettél vagy szándékosan beszélsz el mellettem - én direkt kihangsúlyoztam, hogy nem akarom azt, hogy amiért megemlítettem: Bueminek is járt volna verseny alatt egy boxutca áthajtásos vagy egy stop&go, mivel Hamiltont ugyenezért tuti megbüntették volna - szóval, hogy ebből pont ez kerekedjen ki, ami a Te reakciód...
Kanadában pedig Button legalább annyira tehetett a történtekről, ezt felesleges volt felhozni, mert mindketten felelőssé tehetők - egyik sem kapott büntetést, mivel egyértelműen 50-50%.
Massát pedig kiterelte a pályáról, abszolút versenyszituáció - kb. annyiszor láttam már ilyet más párosok előadásában is - ha nincs minden versenyen legalább egy hasonló, akkor az már fura - teljesen hozzátartozik. Schumi még a falra is kis híjján felkente Barrichello-t, az is ilyen eset lett volna, ha nem pont a falnál vannak - hogy egy frissebb esetet említsek és pont a kedvenceddel példálózzak. :)

Amúgy egyúttal szeretnék elnézést kérni Miihii-től és Bob Marley-től, de péntek 11:00 óra óta csak most néztem meg az e-mailt - a tippeket természetesen elfogadtam és Miihii-nek 136 pontja van, Bob Marley-nak 107.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára El fanático 2011.07.26. 02:45:37-kor.
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.25. 14:39:02

Tyűha ez milyen jó futam volt :!:
Most pótoltam csak be, nem láttam tegnap. Mondjuk csodálkozok, hogy amikor nem botrányos valami futam, akkor kb tized annyi hozzászólást gyártanak itt a forumon...

Elől mit mentek már megint Alonso meg Hamilton. Alo 4-ről lépett fel másodikra, tökéletes futamot ment, sajnos előjött a szokásos galiba, hogy a Ferrari nem kezeli jól a kemény keverékű Pirellit, így az utolsó csere után nem tudott rendesen menni Hamiltonnal. Illetve szerintem kicsit későn is jött ki, ha hamarabb jön eggyel, talán kiszenvedi magát Hami elé. Mondjuk megintcsak hideg gumi, stb, lehet ígyis-úgyis visszaelőzi Lévisz. No sebaj. Nagyon jót ment.

Vettel meg hogy ilyet makkoljon a végén...apám. Mondjuk nem is ő makkolt, hanem szerencsétlen a Ferrari box. Pl. őket én már régen kivágtam volna. RB rendre jobban cserél. Most sajnálom Massát, mert megérdemelte volna a jobb helyet.

A végén meg Alo meg Mark :lol:
Űgy látom nagyon egy kocsiban akarnak ezek ketten ülni jövőre :)
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.07.25. 12:23:49

http://f1.blog.hu/2011/07/20/raikkonen_ ... int_alonso
Lehet, hogy volt.
Kimi egyre inkább hiányzik a mezőnyből.
Ő volt az utolsó akinek igazán szurkoltam. Azt nézzük, hogy 31 éves...De viszont évről évre egyre kevesebb az esély. :?

A másik aki régen idegesített de most hiányzik a hétvégi közvetítésből az a Palik. :lol:

A mai F1 hez képest az elmúlt verseny izgalmasnak mondható volt, szép verseny volt grat Hamiltonnak idén jó lehet a hramdaik, negyedik helyre. :twisted:

Viszont amiért megérte nézni az a Mansell-Senna copy. :D
http://www.youtube.com/watch?v=iZvx3gFH ... r_embedded
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.07.24. 19:02:42

Ez hatalmas futam volt, szerintem Lewis legnagyobb száraz pályán(hivatalosan, mert azért volt egy kis eső) elért győzelme, pedig azért láthattuk még gyorsabb az RB meg a Ferrari is, de szerintem sokat számított, hogy nem volt nagy a hőmérséklet. Az első ötből csak ő nem hibázott nagyobbat, rajt is szép volt (igaz Webber szokás szerint elrontotta, de legalább nem volt kedvezőbb a pole az eső miatt), utána is az előzések, már kijárt neki egy ilyen. Button megint nullázott, miközben a két RB eddig mindig pontot szerzett.
Vettelnek igaz voltak problémái, de előtte se ment jól, ami elég meglepő volt, de az külön idegesítő, hogy Massa végig szépen tartotta, és a boxba elrontották neki, így persze Vettel ment be előtte a végén... Seb azt nyilatkozta, hogy ez elfogadhatatlan és megint vissza akar térni a dobogó legfelső fokára. Ez érthető, hogy újra nyerni akar, de akkor mit szóljanak a többiek, akik néha nyernek 1-1 futamot, vagy például Rosberg még egyet se, én örülnék annak, ha Hamilton zsinórban tizenkétszer első vagy második, és utána lecsúszna a dobogóról, nem kéne elégedetlenkedni.
Nem is ez a lényeg, hanem most 1 hétig lehet örülni Lewis győzelmének, remélem a következőre nem kell ennyit várni, de a kocsi még mindig nem elég jó.
Webber kíváncsi vagyok Vettelt is felvette volna-e maga mellé. :)
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 18:59:56

Lol
Éreztem, hogy későn küldtem el a tippemet :lol:
2szer maradt ki Kína meg most, na és ki nyert 2szer?
Úgy látszik ez a titok, ha nem tippelek Lewis behúzza! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.24. 18:58:50

Erika!

Ha nem írod külön a büntetéses részt Hamival kapcsolatban, magamtól nem hozom fel.

De így...szóval azt se felejtsd el,hogy utóbbi időben akkor sem kapott büntetést amikor lehetett volna adni bőven (pl utolsó kanyar Massa ellen),és Button sem (Kanada). Így kerek a kép.

Senki részéről nem kell most támadásnak venni, csak arra lehet reagálni, amit valaki felhozott. Ezúttal Te hoztad fel.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.24. 18:47:49

Tippverseny állása:

1. El fanático 154 pont
2. Xanthor 145 pont
3. Mogyi 143 pont
4. Game90 138 pont
5. Miihii 136 pont
6. Snide 120 pont
7. Bob Marley 107 pont

A következő verseny a Magyar Nagydíj - jövő héten!!!! Tippek leadásának határideje: Július 29. péntek délelőtt 9:59!

A versenyről:

Szép volt Lewis!!!! ...és pont Alonso előtt, ami külön pikantériát ad hozzá, a kettejük rivalizálását ismerve.
Édes győzelem, némi keserű utóízzel, mégpedig Button miatt - de biztonsági okokból jobbnak látta a csapat, ha kiáll.
Buemi hogy felküldte már a levegőbe Heidfeldet / aki amúgy kapott egy áthajtásos büntetést a di Restával történt kakaskodása miatt / - ha Hamilton érintett lett volna, akkor tuti büntetés lett volna, még a verseny ideje alatt - most nem azért, hogy ismét azon vitázzunk, hogy többször jogosan büntették meg, pedig csak miatta alkottak új szabályokat is, hogy meg lehessen büntetni... Buemi versenye úgyis egy rakás izé-t sem ért, hibázott - azzal nem értek egyet, amikor a következő versenyre visznek át büntetést.
Vettel pedig megmutatta, ami már Buttonról is kiderült - ha a legjobb technika van a feneke alatt, míg a többi csapat még keresi a beállításokat és fejleszt, akkor nagyon megy neki. De ha kiegyenlítetté válnak a mezőnyben az erőviszonyok, akkor már nem megy neki úgy, mivel elszokott már a "darálóban" való küzdelmektől.

A Ferrari-nál csak a szokásos, a boxban azért oktatta őket a RB - a legnagyobb mégis Alonso taxizása volt a végén Webber kocsiján.

Viszont: akkor hogy is van ez az üzemanyagal? Maradnia kell a tankban kb.3-5 dl mennyiségnek a mintavételhez - ez ténynek tekinthető.
Két hete a verseny utolsó 5 körében, amikor Hamiltonnak kellett spórolnia emiatt a Czollnerék végig azon recskáztak a stúdióban, hogy fogják majd megbüntetni, mert ezt nem lehet, vissza kell érni az eredményhirdetéshez meg minden baromságot dumáltak, mert azt hitték Lewis alatt megáll majd a kocsi - elment pár helyezés, de rendben beért.
Akkor a levezető körben ott is lehet hagyni akárhol a pályán, hogy a teszthez szükséges mennyiség megmaradjon?

Nyilván lehetett volna a McLarennek is, de ők nem akarták így csinálni - de a Czollner-t még nem menti fel az alól, hogy sportriporter létére nem tud úgy dolgozni, hogy ne legyen nyilvánvaló, hogy Ferrari szimpatizáns - inkább a női műkorcsolya Vb-t közvetíttetném vele, ott liheghetne, amikor kivillan a bugyi a csipkatütü alól. :P
Bírnám, ahogy ordít: ezt a 1,4es előőőnnnyyttt, ezt már nem lehet behooozzznniii, hiába a tripla-rittberger a végére és az áttetszős bugyi, az orosz versenyző nyert, mögötte 1,4re végzett a kínai, de ha a verseny előtt jobban megélezik a korcsolyáját, akkor ebből simán lefaraghatott volna 0,6ot! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára El fanático 2011.07.26. 02:21:04-kor.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.07.24. 17:37:32

LE-WIS HA-MIL-TON,SÁLÁLÁLÁLÁÁÁÁ 8)

Végre összejött egy futam a kisgyereknek,nagyon nagyot ment ma egy jó kis futamon.Az időmérő végi villanása aranyat ért ma,főleg h a rajtnál el is kapta Webbert,most kijött a lépés minden téren.Szépen ütötték egymást az ausztrállal,a pályán boxban is előzgették egymást,nagy meccs volt,főleg h Alo is ott settenkedett.
Végre egy kis változatosság az élen mostanság,ez jót tesz a F1-nek,és ha Hami van elöl az külön öröm és bódottá' :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.24. 16:58:24

40. körig nagyon izgalmas verseny volt, együtt volt a Hami-Alo-Webber hármas fogat, aztán a 2. box után kicsit leszakadtak egymástól és utána már lehetett tudni, h így fognak befutni, hacsak nem hibázik valamelyikőjük. :)
Viszont nagyot csodálkoztam, h Vettel nem tudta megelőzni Massát.(csak boxba) :shock: Nem éreztem őt olyan agresszívnak, h megelőzze. :roll:

Elég nagy csata lesz a 2. helyért év végéig. :)
2. Webber 139
3. Hamilton 134
4. Alonso 130
elég szoros lesz ez a 2. helyért. :)

Jövőhéten Hungaroring! Ferrarinak fekszik az a pálya. :P

VAMOS ALO! :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 16:10:24

ozsimiki írta:Most ismét rosszabb volt, és nagy volt a hézag Rosberghez képest, valamint visszajátszották többször ahogy csúszkált,ezért beszéltek róla.

Amúgy versenykörülmények között simán hozza amit Rosberg,de még jobb is volt az elmúlt futamokon.

Amikor Hami is mutatott vmi váratlant (csak ő most végre pozitívat), róla is beszélt eleget Czollner. Amúgy a studióban meg azért beszélnek róla annyit a szakértők,mert ez a kretén Schumacher ellenes Gyulai Balázs mindig róla kérdezi őket.

Schumi miatt is örülnék az esőnek, mert szárazon vmit nagyon nem érzett,és be sem tudta szntem ezúttal lőni a kocsit, sokat csúszkált.
Most tudtam csak elolvasni!
Enyhe túlzásnak éreztem a versenykörülmények között mindig jobb Rosbergnél az öreg német....Időmérőn rendre kikap, és többször végzett előrébb Rosberg jóval mint Schumacher, s most is, s legutóbbi 2 versenyen is !Mindegy csak a tárgyilagosság kedvéért, megemlítettem!

Mert Schumival mindig történik valami, de versenykörülmények között nem gyorsabb Rosberg, és nem írtam olyat,h mindig jobb Schumi. Hanem,h elmúlt futamokon jobb tempót diktált, persze nem ment vele sokra,ha minden 3.körben a boxba kellett mennie. Ozsi
Kép
Kép
Kép
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.07.24. 16:10:23

Srácok,ma megmutatta az isteni Seb,hogy forgalomba mennyit tud. Semmit. Ha nem az élen megy akkor igencsak gyengécske versenyző. Grat Lewisnak hatalmasat ment,Alonso meg a végén... 8) :lol: :lol: . Hungaroringen hatalmas verseny lehet,bár félek a VB cím már elkelt.
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2011.07.24. 15:56:26

Kép

Végre kezd apadni a Red Bull előnye.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.24. 15:45:37

Grt Haminak, szépet ment.

Red Bullok, főleg Vettel ezúttal, lassabbak voltak, ennek tükrében nem rossz ez az erős pontszerző hely.

Nah Alo alól kifogyott a nafta, Webber bá közelről bemutatja a redbullt:D

Schumi is jót jött, kipörgés ellenére masszív pontszerző hely.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 15:43:41

socio66 írta:lényegesen jobb így a verseny,hogy nincs elöl vettel.
alonso és hamilton többet,webber pedig kevesebbet tud kihozni az autójából,mint amennyit igazából tud,így pont kiegyenlítik egymást a versenyzői kvalitások és az autók tudása. :)
Ez azért túlzás, mert ugyanilyen izgalmak voltak csak Vettel mögött!
Viszont YEAH BABY :lol: Hamilton nagyon gyors volt a hétvégén, s megérdemelte a győzelmet, kellőképpen agresszív volt, s végre nem a középmezőnyben kellett viaskodnia!Vettelnek kicsit gyengére sikeredett a hétvége, s a csapatnak is!Buttont sajnálom, Petrov nagyokat védekezett, izgalmas jó verseny volt, s ami a legfontosabb a leggyorsabb, legjobb pilóta nyert :P :mrgreen: :mrgreen:
Szép volt LEWIS

Mekkora jelenet, Alonsot viszik a boxba, hatalmas :lol:
Tuti azért ült fel, hogy lelesse a RB-t :lol: Miért nem Sutilhoz ült fel :P :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.07.24. 15:46:07-kor.
Kép
Kép
Kép
socio66

2011.07.24. 15:03:50

lényegesen jobb így a verseny,hogy nincs elöl vettel.
alonso és hamilton többet,webber pedig kevesebbet tud kihozni az autójából,mint amennyit igazából tud,így pont kiegyenlítik egymást a versenyzői kvalitások és az autók tudása. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.24. 14:49:47

Bizony, most elég gyenge versenyt fut, vagy csak az Ő hibája ezúttal,és nincs ott fejben, vagy kocsival is van gond, legutóbb a fékekkel volt vmi a rádió szerint, azért ennyivel nem lenne lassabb gyengébb napjain sem Massától,és az elejétől sem. De tény ami tény, ez nem az ő 7végéje. Első 3as szépet csatázik, lesz ott még harc.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.24. 14:47:10

Viszont Vettel most tényleg gyalázatos versenyt fut...lerajtolták, aztán ugyan Alonso hibáját kihasználva feljött 3.-nak, aztán Fernando simán megelőzte, aztán hibázott egy csúnyát, és azóta is lassú...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.23. 15:42:14

Most ismét rosszabb volt, és nagy volt a hézag Rosberghez képest, valamint visszajátszották többször ahogy csúszkált,ezért beszéltek róla.

Amúgy versenykörülmények között simán hozza amit Rosberg,de még jobb is volt az elmúlt futamokon.

Amikor Hami is mutatott vmi váratlant (csak ő most végre pozitívat), róla is beszélt eleget Czollner. Amúgy a studióban meg azért beszélnek róla annyit a szakértők,mert ez a kretén Schumacher ellenes Gyulai Balázs mindig róla kérdezi őket.

Webbernek grt, folyamatosan igazolja,hogy az ő kocsija is annyit tud mint Vettelé,csak a német a szezon pályáinak jóval nagyobb részén gyorsabb, míg neki van pár futam,amit jobban érez, legalábbis egy körön. (Barcelona,Silverstone pl,vagy ez, tavaly is poleból ment ezeken, itt meg tavaly előtt)

Érdekes futam lesz holnap, bármi benne van, első 4ből bárki nyerhet, remélem izgalmas lesz,és jön az eső, simán benne vagyok, ha ez nem = azzal,h Vettel 0ázik vmiért.

Schumi miatt is örülnék az esőnek, mert szárazon vmit nagyon nem érzett,és be sem tudta szntem ezúttal lőni a kocsit, sokat csúszkált.

Buttonnal is ez lehetett.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.23. 15:04:02

Mekkora pörkölés ment a végén, s VÉGRE Lewis odapakolt :lol: :lol:
Jót tett neki a pihenés (lekopogom), szép volt Hami, na holnap így van esély!!!!!
Nagyon jó kis időmérő volt, s remélhetőleg a verseny se lesz kutya!
Webber zsinór 2ik pole, grat neki, Vettel "csak" harmadik, Ferrari most annyira nem volt mérvadó!
Holnap jó lenne az idei 2ik győzelmet megszerezni, GO LEWIS :lol: 8)

szerk: nem megbántva a Schumacher szurkolókat, elismerjük az öreget, s tisztelet neki, de el kell ismerni most mások a nagyágyúk, s kifejezetten illetlenségnek tartom, hogy Véberék is mondanak 2 szót arról, hogy elég jó a Meki, s 10 perc Schumacher....
Meg hogy milyen meglepetés, hogy mit művelnek hazai futamon, rég nem meglepetés jobb autók vannak mint a Mercedes....No mindegy csak megjegyeztem, hogy kezd nekem picit sok lenni a "Hol van Májköl..."
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.23. 01:14:59

Német Nagydí, első szabadedzés eredményei:
1. Fernando Alonso spanyol Ferrari 1:31.894 átlag: 201.675 km/ó 30 kör
2. Mark Webber ausztrál Red Bull-Renault 1:32.217 0.323 mp h. 24
3. Sebastian Vettel német Red Bull-Renault 1:32.268 0.374 27
4. Felipe Massa brazil Ferrari 1:32.681 0.787 23
5. Lewis Hamilton brit McLaren-Mercedes 1:32.996 1.102 18
6. Jenson Button brit McLaren-Mercedes 1:33.628 1.734 22
7. Nico Rosberg német Mercedes 1:33.787 1.893 33
8. Adrian Sutil német Force India-Mercedes 1:33.832 1.938 27
9. Nico Hülkenberg* német Force India-Mercedes 1:33.858 1.964 26
10. Michael Schumacher német Mercedes 1:33.863 1.969 31

második szabadedzés eredményei:
1. Mark Webber ausztrál Red Bull-Renault 1:31.711 átlag: 202.078 km/ó 34 kör
2. Fernando Alonso spanyol Ferrari 1:31.879 0.168 mp h. 38
3. Sebastian Vettel német Red Bull-Renault 1:32.084 0.373 28
4. Felipe Massa brazil Ferrari 1:32.354 0.643 36
5. Michael Schumacher német Mercedes 1:32.411 0.700 31
6. Nico Rosberg német Mercedes 1:32.557 0.846 32
7. Lewis Hamilton brit McLaren-Mercedes 1:32.724 1.013 28
8. Nick Heidfeld német Renault 1:33.098 1.387 17
9. Vitalij Petrov orosz Renault 1:33.138 1.427 22
10. Adrian Sutil német Force India-Mercedes 1:33.211 1.500 34

harmadik szabadedzés eredményei:
1. Sebastian Vettel német Red Bull-Renault 1:30.916 átlag: 203.845 km/ó 15 kör
2. Mark Webber ausztrál Red Bull-Renault 1:31.049 0.133 mp h. 16
3. Fernando Alonso spanyol Ferrari 1:31.138 0.222 12
4. Lewis Hamilton brit McLaren-Mercedes 1:31.578 0.662 13
5. Jenson Button brit McLaren-Mercedes 1:31.623 0.707 14
6. Nico Rosberg német Mercedes 1:31.694 0.778 19
7. Felipe Massa brazil Ferrari 1:32.144 1.228 13
8. Adrian Sutil német Force India-Mercedes 1:32.391 1.475 20
9. Michael Schumacher német Mercedes 1:32.523 1.607 16
10. Pastor Maldonado venezuelai Williams-Cosworth 1:32.751 1.835 18

Alo egész jól ment mindhárman. Egyébként az edzések hűvös időben de száraz pályán voltak.

Fernandotól elvárom a versenyen a dobogót, de egy győzelmet is kinézek belőle. :P 8)

VAMOS ALO!

Egyébként most úgy hallottam, h mégsem tiltották be a diffúzort, szóval minden marad a régiben. :roll: :?
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.07.22. 19:08:43

csababarca írta:
ultrasur írta: Whos the fuck is Brunno Senna? Fia, unokatestvér, csak a nevét vette fel?

Ha valaki egy mondatban említi Hamilton nevét Sennáéval akkor az örök bann legyen. :twisted:

Senna nővére Bruna anyja.
Szóval az unokaöccse. :wink:
Thanks.
Úgy látszik Bruno apukája tuti Kínai hisz ennyit nem tudom, hogy lehetett rontani a Senna véren.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.22. 19:00:23

ultrasur írta: Whos the fuck is Brunno Senna? Fia, unokatestvér, csak a nevét vette fel?

Ha valaki egy mondatban említi Hamilton nevét Sennáéval akkor az örök bann legyen. :twisted:

Senna nővére Bruna anyja.
Szóval az unokaöccse. :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.07.22. 18:56:02

Nem is tudom hol kezdjem.
Lehetne a filmes topikba is írnom, vagy akár az üzenet mindenkibe de hsz főleg ide tartozik lehet, hogy néhol offos lesz.
Megnéztem a Senna filmet.
Sok mindent tudtam róla, anya mesélt róla, városi legendák, sportműsorok de valahogy a lényeg nem jött át.-3 éves se voltam amikor meghalt.-
A lényeg ami nem jött át, hogy a világ legnagyobb sportolója volt én csak egy embert tudnék ide sorolni Puskás Ferenc és nálam ők ketten voltak a legeslegnagyobbak. Pelé, M. Jordan
már szerintem nem ez a kategória.

Megint csak realizálódott bennem hogy a mondjuk Jackie Stewart-Lauda és Schumacher korszak közötti időszak 80 évek 90 -volt- lehetett a F1 csúcs korszaka. Hihetetlen egyszerre a pályán: Senna, Prost, Piquet, Mansell, (Rosberg)őt azért írom mert udvarolt annó még az anyukámnak :lol:.
Igazi versenyek, érzelmek, háborúk és valahogy az egész emberibbnek
tűnik a mai viszonylatokhoz képest.

Én a 2000 évek eleje óta nézem az F1 et. MSC-Hakkinen párbajt és 2007es idényt leszámítva nem sokat adott.2008-tól az idei idényig nem is nagyon néztem. Most újra elkezdtem és mindent láttam, de nem nagyon tudok izgulni, nem köt le nem vált a szenvedélyemmé, pedig még régebben 2002-3 egyenrangú esemény volt egy Real meccsel és akkor azért ők is verettek. :wink:

Még néhány apróság a végére:

Whos the fuck is Brunno Senna? Fia, unokatestvér, csak a nevét vette fel?

Ha valaki egy mondatban említi Hamilton nevét Sennáéval akkor az örök bann legyen. :twisted:

És lehet utálni MSC és MK de azért ez a videó megér egy misét:
http://www.youtube.com/watch?v=EOQjYCwg ... re=related

Holnap meg hajrá Merci Ferrari!

Ja és az is most esett le, hogy Kurt Cobain és Senna 1 hónapon belül halt meg.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.22. 02:47:47

Kép
Egész jó kis karikatúra. Akár siget is lehet belőle gyártani :)
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése