Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.11. 15:01:26

Rosberg kiesett, Lewis nyer innentől tényleg csak be kell tolni a szekeret a futamokon. Szép volt Lewis, karnyújtásnyira a harmadik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.27. 13:50:21

Azt hittem szokásos kettőkor ismétlik a reggeli futamot, hát nagyon nem. :D Így megnéztem ki nyert, s szerencsére nem kellett csalatkozni.

Lewis ezzel beérte az örök kedvencem Ayrton Senna-t a győzelmek terén, s év végén a VB cím terén is beérheti. Lewisnak is a brazil a kedvence, s stílusra is hasonlítanak egymásra. Nekem a Tamburello után véget ért egy korszak és nem is néztem a Forma 1-et nagyon sokáig, de szerencsére jött Hamilton, aki méltán vette át azt a szerepet, akiért letudok ülni szurkolni. És Megérte böjtölni, mert mióta itt van a legjobbak között újra néha kicsit áttudom élni a Senna időket. Szóval szép volt Lewis így tovább a nagy előd útján és harmadik VB címre fel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 18:45:42

Remélem jövőre épít valami bika autót a Ferrari és rátud jönni a Mercire. Nagyon adná évekig egy jó kis Vettel-Hamilton // Ferrari-Mercedes csata.

Ez a Szujó szimpatikus gyerek amúgy de kommentárornak borzalmas. Mit meg nem adnék a Palik-Czollner párosért. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.20. 18:23:41

Ez a beszéd, erőből pole majd futam győzelem, nem semmi ez a Vettel-ferrari kombó. Teljesen újjászületett a német, ez az elhivatottsága példa értékű. Él-hal a ferrariért. Gratulálok neki és az egész csapatnak, hittek benne egész nyár óta, és érezni lehetett hogy nem a levegőbe beszélnek most kivételesen, klasszisokkal jobb az autó és a csapat. A sok fejlesztés pedig működik nagyon. Arrivabene egy igazi vezér a boxban, hihetetlen figura, megkockáztatom Schumacher éra óta nem volt ennyire egységes az egész bagázs. Jövő hétvégén innen kell folytatni, bár nem hiszem ott is ennyire hátul lesz a merci, de ha hozzuk ezt a tempót, nem lesz sétagalopp nekik. Hamilton haja pedig nehogy őszülni kezdjen. :)

Mihu írta:Verstappen is my man :!: :!: :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Akárki akármit mond, az ilyen egyéniségek hiányoznak a mai forma-1-ből (direkt kisbetűvel)... Vakmerő előzések, karakán nyilatkozatok, ellentmondás az igazságtalanságnak...ez kell. Nem pedig a megtervezett, mp-re kiszámolt és meghatározott gépek...

Futam közben csak az járt a fejemben hogy 17 éves ez a "taknyos kölyök". :D Hol voltam, voltunk mi 17 éves korunkban. Rettentő szimpatikus figura nekem, ez az egész a vérében van, tudás, tökösség, precizitás. Felfoghatatlan, nem kis színt visz az egész száguldó cirkuszba. Legutóbb Massával a nyilatkozat párharca, ma meg a "NO" a rádióba.. Jó öreg Palik nagy kedvence lehetne. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.20. 16:13:20

Verstappen is my man :!: :!: :lol: :lol: :lol: 8) 8)

Akárki akármit mond, az ilyen egyéniségek hiányoznak a mai forma-1-ből (direkt kisbetűvel)... Vakmerő előzések, karakán nyilatkozatok, ellentmondás az igazságtalanságnak...ez kell. Nem pedig a megtervezett, mp-re kiszámolt és meghatározott gépek...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 16:12:44

8 pontra Rosbergtől! 8)
Ha ilyen gyenge maradna a Merci... [-o< :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.20. 15:15:30

Lewis.... :cry: Megvolt a némi esély, hogy más gumikon tudta tartani a tempót, de a kocsi megadta magát. Isten ad, Isten elvesz. Előzőleg Rosberg durrant el most Lewis versenyének lett vége. Nagyon kár érte, bár ez a hétvége nagyon nem volt az igazi, de megvolt az esély a dobogóra. Japán azért másabb pálya, tavaly is sikerült győzni. Remélhetőleg sikerül visszatérni a helyes útra.

A verseny maga nagyon jó, rengeteg taktikai csata van, előzések, nagy feltámadások hátulról és még van hátra jó néhány kör. Vettel befogja húzni, mert nagyon magabiztosan küldi, de Ricciardo azért küzd becsülettel.
És valaki meg úgy gondolja hogy sétáló utca a versenypálya. :D Ritkán látni ilyet, hogy valaki ilyen lazán sétálgat...300 km/h-val mennek el mellette ő meg szotyizik....

Vettelnek grat, nem volt kérdés a hétvégén, autót is eltalálták és nem véletlenül nyert itt már negyedjére, érzi a pályát. Ricciardo is jót ment, s Raikkonennek is végre odaért a dobogóra. Rosberg szerencsére nem tudott feljebb kerülni így Lewis előnye továbbra is megvan és megnyugtató.
Kép
Kép
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.09.20. 14:30:28

Köszi mindenkinek! ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 14:16:59

Hola.org-ot letöltitek akkor külföldi IPről is megtudjátok nyitni. De skysports F1 streamet bárhol találtok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.20. 13:43:03

Na Hamilton már csak akkor nem lesz világbajnok, ha az elkövetkező egy két versenyen annyira összetörtné magát, hogy idén nem tudna többet autóba ülni. De még innen egy Torro Rossoval is behúzná. Szóval a világbajnoki cím már nem sok izgalmat tartogat idén, sajnálhatja Rosberg hogy tavaly nyáron eldobta az előnyt így már sose lesz világbajnok!

Remélem ma egy jó futamot láthatunk...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 13:41:11

http://www.telesport.hu/2015/09/20/nezz ... nagydijat/" target="_blank

Ez mondjuk csak mo-i IP címről lehet.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2015.09.20. 13:34:24

daffy, ez nekem pl nem mukodik :(
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.09.20. 13:07:43

geridoss írta:Van az M4-nek online steamje? Vagy ki hol szokta nézni, ha TV-hez sajnos nincs lehetőség ülni ? :)
(pl: külföldről nézné valaki)
itt ni
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.09.20. 12:42:38

Van az M4-nek online steamje? Vagy ki hol szokta nézni, ha TV-hez sajnos nincs lehetőség ülni ? :)
(pl: külföldről nézné valaki)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.19. 16:16:55

Atya világ! Grat Vettelnek, mi kör volt ez... Kalapom emelem előtte, ez az elhivatottság és szenvedély ami benne van a ferraris bejelentés óta, nagyon jó látni! Holnap győzni kell!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 16:11:51

Harmadik sor, hát nem örülök, de a futamon még sok minden lehet. Egy jó kis SC is benne van mindig itt, plusz az új rajt technika láthattuk, hogy pl előző héten is okozott gondot, szóval egy jó rajt és némi zűrzavar és odalehet férni. Nem igazán működik jól az autó egy dobogó már szép eredmény lenne. És ami fontos, hogy Rosberget sikerüljön Lewisnak maga mögött tartania. A német nagyon összerakta a körét, grat neki. Nehéz lesz legyűrni ha ilyen tempót hoz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.09.19. 16:04:42

Messias2 írta:Ez az!!! Szép volt Seb!!

Bizony!!!

Ez a gyerek az összes kínálkozó alkalmat kihasználja, holnap be kell húzni!

GO SEB!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.19. 16:02:59

Ez az!!! Szép volt Seb!!
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 15:48:52

Ronaldinho&Barca írta:Nagyot fordult a világ, monza után ahol Hamilton hátradőlve nyerte a futamot, eddig a merci sehol sincs, mi történt velük? Nem mintha bánnám, de azért ekkorát változzon az erősorrend. :shock:
Ezért írtam, hogy a gyors Belgium-Olaszország kombót jól le kell hozni és Lewis ezt zseniálisan meg is tette. Ezek az ázsiai pályák nem kedveznek s most a beállításokat nem sikerült megtalálni. Azért remélem sikerül valahogy odaférni az időmérő végére.

Go Lewis
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 15:46:05

Ronaldinho&Barca írta:Nagyot fordult a világ, monza után ahol Hamilton hátradőlve nyerte a futamot, eddig a merci sehol sincs, mi történt velük? Nem mintha bánnám, de azért ekkorát változzon az erősorrend. :shock:
Végre izgalmas az időmérő legalább... :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.19. 15:41:53

Nagyot fordult a világ, monza után ahol Hamilton hátradőlve nyerte a futamot, eddig a merci sehol sincs, mi történt velük? Nem mintha bánnám, de azért ekkorát változzon az erősorrend. :shock:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.06. 16:41:11

Kimi... ennek az embernek amikor bekerült ebbe az autóversenyzés nevű légkörbe, adtak 7 jó tulajdonságot, és 3 olyant a hátizsákban amiben az egyik a technika, másik pedig a balszerencse. Volt egy cikk róla, hogy be nem váltott ígéret, amivel én nem értek igazán egyet, mert nagyobb arányban a technika adta meg magát rendre alatta, de ma szerintem ő volt a ludas. Rajtnál a pilóta kezében van minden lehetőség, rajta múlik minden. Piszkosul sajnálom, de szép tempót ment így is, amit lehetett kihozott a versenyből, és legalább nem aludtuk át az egész futamot. Ennél sokkal több nem volt benne, a verseny utáni ünneplés is inkább monzának szólt mint annak a 2. helynek. Bíztam benne szezon 2. felére közelebb tudunk kerülni a mercihez, de ez így elég kiábrándító, sajnos nincs meg a kellő gyorsaság.

Aki pedig Kimit kritizálja hobbiból, azt megkérdezném Rosbergről, top autó, és féltávnál kb. Hamilton újabb vb. címét emlegették, persze matematikai esély mindenre van, de aki régebb óta követi és kicsit ismertebb ebben a kategóriában, tudja hogy innen egy Lewis kategóriájú pilótának ez csemege. Ennél az embernél szürkébb szerintem kevés van a mezőnyben, nekem Webber jut róla eszembe, gyors pilóta, de örök második lesz mindig is, akit Vettel tett ismertebbé. Ugyan az a csónak, csak más színben.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.06. 16:10:16

Bob_Marley írta:Lewisra nincsenek szavak, valami egészen elképesztő formában van a szünet óta. Tökéletes hétvége ismét, s nyugodt győzelem. A csapat "okoskodott" csak a végén, hogy így nyomja úgy nyomja, de nem számított, mert simán behozta a vasat.
Rosberget azért sajnálom, mert már ott volt Vettel nyakán és akkor adta meg magát a motor. Persze ez így Lewisnak jó hír és már +53, de Hamiltonnak úgyis csak saját magára kell figyelni és egy Mercedes 1-2 a Ferrari otthonában jó kis fricska lett volna, kár érte hogy besült. Jöhet Szingapúr, itt kell folytatni, ráadásul Rosberg most már lassan all in szituban van és könnyebben hibázhat.
Go Lewis

ui: Szerencsére nem lesz sokáig ez a szőke hajkorona, mert nem áll túl jól. :D

szerk:
A gyanú szerint Lewis Hamilton és Nico Rosberg autóját is vizsgálják, mivel mindketten a minimálisan előírt guminyomás alatt voltak a rajtnál. Amennyiben bebizonyosodik, annak komoly következményei lehetnek
gp-live.hu

Lehet a csapat már tudta előre, ezért mondták Lewisnak, hogy padlóig kell nyomni.....
Piszok jó autó van a segge alatt. Ìgy könnyű.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.06. 15:26:42

Lewisra nincsenek szavak, valami egészen elképesztő formában van a szünet óta. Tökéletes hétvége ismét, s nyugodt győzelem. A csapat "okoskodott" csak a végén, hogy így nyomja úgy nyomja, de nem számított, mert simán behozta a vasat.
Rosberget azért sajnálom, mert már ott volt Vettel nyakán és akkor adta meg magát a motor. Persze ez így Lewisnak jó hír és már +53, de Hamiltonnak úgyis csak saját magára kell figyelni és egy Mercedes 1-2 a Ferrari otthonában jó kis fricska lett volna, kár érte hogy besült. Jöhet Szingapúr, itt kell folytatni, ráadásul Rosberg most már lassan all in szituban van és könnyebben hibázhat.
Go Lewis

ui: Szerencsére nem lesz sokáig ez a szőke hajkorona, mert nem áll túl jól. :D

szerk:
A gyanú szerint Lewis Hamilton és Nico Rosberg autóját is vizsgálják, mivel mindketten a minimálisan előírt guminyomás alatt voltak a rajtnál. Amennyiben bebizonyosodik, annak komoly következményei lehetnek
gp-live.hu

Lehet a csapat már tudta előre, ezért mondták Lewisnak, hogy padlóig kell nyomni.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.06. 14:23:33

Vicc hogy valakit ennyire csak a neve tartson bent egy csapatba. Tudom tudom megint nem az ő hibája volt, többi kifogás stb. Jövője Vettel egy jobb Ferrarival partner lehetbe Hamiltonnal de ehhez kellene egy legalább egy normális csapatárs.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése