Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21122
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.15. 22:49:58

http://totaldamage.hu/strikeforce-hirek ... ellen.html

Jó harcos, de sztem csöppet túlértékeli magát már Overeem. A legutolsó MMA meccse, ami eddigi legnagyobb győzelme pl. abszolút vitható, a K-1 döntőn nem volt Badr Hari, Bonjasky, Schiltet Aerts kiiktatta. Sakinak már a meccs előtt sérült volt a keze, de sokáig úgy is aláztam, a döntőben pedig Aerts törött orral állt ki ellene egy Semi legyőzése után. Persze azért megnéznék egy ilyen meccsen, érdekes lenne, de boxban azért az ukrán nagyon megcsapná, amit nem is bánnék. Más szabályrendszerekben, pl. K-1, MMA azért már a hollandra tennék.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21122
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.11. 15:35:51

scott neal írta:Nézte vki a túlpörgetvént(a pankrációt)?Hatalmas volt a cena meccs, egyértelműen ő a legjobb pankrátor! :D
CM Punk megmondta a lényeget: Cena csak Vince McMahon seggnyalásában a legjobb. :lol:
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.11. 01:05:33

Nézte vki a túlpörgetvént(a pankrációt)?Hatalmas volt a cena meccs, egyértelműen ő a legjobb pankrátor! :D
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.07.05. 17:00:35

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/sp ... lo-2084663

Méltatlanul kevés szó esik róluk a médiában, pedig nagyszerű teljesítmény, grat. nekik.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.05. 00:31:38

kanty írta:
Bodi írta:Egyébként Murray hogy nyerhetne GS-t?
Én egyre inkább úgy látom,hogy önerőből soha,egyedül azt tudom elképzelni,hogy a nagy hármasból Federer visszavonul,a Djoko-Nadal párosból valaki megsérül,a másikat pedig eltakarítja valaki,aki éppen akkor élete napját fogja ki(mint múlt héten Tsonga Federerrel).
Így esetleg...
Murray kb. játéktudást illetően Djokovic szintjén van. A szerbről is 2-3 éve még mindenki azt gondolta, h nem lesz képes a két naggyal felvenni a verseny, most pedig láthatjuk, h ebben az évben a legjobb. Ezzel csak azt akarom mondani, h a skótnak sem kellene sok, h a csúcsra érjen. Egy kis szerencse, fejben legyen kicsivel erősebb és máris ott van. Mondjuk az sem igazán segíti, h hatalmas a nyomás rajta. A hazai GS nem igazán neki való, asszem közel 100 éve nem nyert brit Wimbledon-t, erre most mindenki tőle várja. Én úgy gondolom, h az ő GS-je az ausztrál vagy a US Open lehet, de inkább az ausztrál. Év elején még inkább benne van a pakliban a meglepetés, év eleji forma stb. Jelenleg úgy érzem, h Federer-t megtudná oldani, Nadal és Djokovic az, aki nála jobb, de mindketten mentálisan vannak felette jóval.
Murrayt először fejben kellene rendbe tenni, h higgye el, h képes nyerni. Van jó pár nála gyengébb képességekkel rendelkező játékos, akinek van GS győzelme.
:wink:
szóról szóra adom!

valamint azt se felejtsük el,hogy Djoko hiába nyerte meg az elsőt már 2008ban, azután, egészen idei évig, nem volt igazi ellenfele a Nadal-Federer kettősnek. Szóval még Murray esetében is előfordulhat,h az első GS sem hozza meg azt a nagy áttörést.

Szerintem is van olyan jó tenisze mint pl a szerbnek, de már mint írtam régebben, meg mondtam sok haveromnak is, a legjobb 10-20ban már csak fejben dőlnek el a dolgok, a képességek szinte mindenkiben megvannak. A koncentráció, és hogy a megfelelő pillanatban hozza valaki a megfelelő ütést, az dönt mindenről.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21122
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.04. 20:21:33

kanty írta:
Bodi írta:Egyébként Murray hogy nyerhetne GS-t?
Én egyre inkább úgy látom,hogy önerőből soha,egyedül azt tudom elképzelni,hogy a nagy hármasból Federer visszavonul,a Djoko-Nadal párosból valaki megsérül,a másikat pedig eltakarítja valaki,aki éppen akkor élete napját fogja ki(mint múlt héten Tsonga Federerrel).
Így esetleg...
Murray kb. játéktudást illetően Djokovic szintjén van. A szerbről is 2-3 éve még mindenki azt gondolta, h nem lesz képes a két naggyal felvenni a verseny, most pedig láthatjuk, h ebben az évben a legjobb. Ezzel csak azt akarom mondani, h a skótnak sem kellene sok, h a csúcsra érjen. Egy kis szerencse, fejben legyen kicsivel erősebb és máris ott van. Mondjuk az sem igazán segíti, h hatalmas a nyomás rajta. A hazai GS nem igazán neki való, asszem közel 100 éve nem nyert brit Wimbledon-t, erre most mindenki tőle várja. Én úgy gondolom, h az ő GS-je az ausztrál vagy a US Open lehet, de inkább az ausztrál. Év elején még inkább benne van a pakliban a meglepetés, év eleji forma stb. Jelenleg úgy érzem, h Federer-t megtudná oldani, Nadal és Djokovic az, aki nála jobb, de mindketten mentálisan vannak felette jóval.
Murrayt először fejben kellene rendbe tenni, h higgye el, h képes nyerni. Van jó pár nála gyengébb képességekkel rendelkező játékos, akinek van GS győzelme.
:wink:
Amit Djokovicsal kapcsolatba mondasz, az igaz. De én nem látok Murray-ben akkora tehetséget, mint anno a szerbben. Aztán lehet, h majd rám cáfol. Lehetséges, h kéne neki egy GS-t nyernie, és ezzel megtörne a jég. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő.
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2011.07.04. 20:04:12

Messithebest írta:
piton írta:
Augusztus 29.-én kezdődik! Szóval 2 hónap a kezdésig.


http://www.usopen.org/
Köszi. Az még soká lesz egy picit... :?
Ez még elviselhető, lesz még addig asszem 2 master torna. Az igazi szünet utána van, az Aus Open kezdetéig.
Amúgy a meccsekből nem sokat fogsz látni, mert sajna mindig késő este, hajnalban vannak a meccsek (magyar idő szerint). Én legalább is ebből a tornából látom a legkevesebb meccset.
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.04. 19:46:59

piton írta:
Messithebest írta:Mindenesetre a meccs egy picit megszerettette velem a teniszt, így mostantól jobban követni fogom a dolgokat, hajrá Federer + Djoko :D US Open mikor kezdődik?
Augusztus 29.-én kezdődik! Szóval 2 hónap a kezdésig.


http://www.usopen.org/
Köszi. Az még soká lesz egy picit... :?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2011.07.04. 19:31:36

Messithebest írta:Mindenesetre a meccs egy picit megszerettette velem a teniszt, így mostantól jobban követni fogom a dolgokat, hajrá Federer + Djoko :D US Open mikor kezdődik?
Augusztus 29.-én kezdődik! Szóval 2 hónap a kezdésig.


http://www.usopen.org/
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.07.04. 18:56:41

Bodi írta:Egyébként Murray hogy nyerhetne GS-t?
Én egyre inkább úgy látom,hogy önerőből soha,egyedül azt tudom elképzelni,hogy a nagy hármasból Federer visszavonul,a Djoko-Nadal párosból valaki megsérül,a másikat pedig eltakarítja valaki,aki éppen akkor élete napját fogja ki(mint múlt héten Tsonga Federerrel).
Így esetleg...
Murray kb. játéktudást illetően Djokovic szintjén van. A szerbről is 2-3 éve még mindenki azt gondolta, h nem lesz képes a két naggyal felvenni a verseny, most pedig láthatjuk, h ebben az évben a legjobb. Ezzel csak azt akarom mondani, h a skótnak sem kellene sok, h a csúcsra érjen. Egy kis szerencse, fejben legyen kicsivel erősebb és máris ott van. Mondjuk az sem igazán segíti, h hatalmas a nyomás rajta. A hazai GS nem igazán neki való, asszem közel 100 éve nem nyert brit Wimbledon-t, erre most mindenki tőle várja. Én úgy gondolom, h az ő GS-je az ausztrál vagy a US Open lehet, de inkább az ausztrál. Év elején még inkább benne van a pakliban a meglepetés, év eleji forma stb. Jelenleg úgy érzem, h Federer-t megtudná oldani, Nadal és Djokovic az, aki nála jobb, de mindketten mentálisan vannak felette jóval.
Murrayt először fejben kellene rendbe tenni, h higgye el, h képes nyerni. Van jó pár nála gyengébb képességekkel rendelkező játékos, akinek van GS győzelme.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2011.07.04. 18:30:59

Egyébként Murray hogy nyerhetne GS-t?
Én egyre inkább úgy látom,hogy önerőből soha,egyedül azt tudom elképzelni,hogy a nagy hármasból Federer visszavonul,a Djoko-Nadal párosból valaki megsérül,a másikat pedig eltakarítja valaki,aki éppen akkor élete napját fogja ki(mint múlt héten Tsonga Federerrel).
Így esetleg...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.07.04. 17:45:19

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a ... o-2084540/

Nem volt könnyű a tegnapi nap Andy Murray számára sem.
US open augusztus vége, szeptember eleje.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.04. 10:46:35

Mindenesetre a meccs egy picit megszerettette velem a teniszt, így mostantól jobban követni fogom a dolgokat, hajrá Federer + Djoko :D US Open mikor kezdődik?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21122
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.04. 08:56:31

Grat Djokovicsnak! Már évek óta a kedvencem, régóta láttam, h benne van a tehetség, de vhogy az eredmények mégsem jöttek úgy, fejben sokszor elmentek neki fontos meccsek. De erre az évre nagyon összeszedte magát. Sztem Federer győzelme a RG-on most még inkább felértékelődött.

A US openen kíváncsi leszek, h mi lesz. Djokovicsnak amúgy is kemény pályán megy leginkább, szóval most őt tartom a fő esélyesnek. Nyilván nagy esélyes a címvédő Nadal is. Federer nagy kérdőjel számomra, de nem írnám még le, oda tenném őt is. Mást viszont nem nagyon, ebből a 3 emberből fog kikerülne a győztes.

Egy kis MMA.
Tegnap unatkoztam, kapcsolgattam a TV-t, és az Eurosport 2-n pont az Overeem vs Verdum meccs ismétlése ment. Megnéztem, és hát fogalmam sincs, h ebből hogy hozták ki győztesnek a hollandot. Látványosan elkerülte a földharcot, de ha állóharcra került a sor, ott is jobb volt nála a brazil. Az első menet sztem eléggé egyértelmű, a másodikban megsérült Verdum térde, ez megzavarta, ennek köszönhetően abban a menetben jobb volt Overeem, a 3. menet viszont ismét a brazilé volt, sőt, ha sztem egy 10 másodperccel tovább tart Overeem feladta volna... :roll:
Dühítő, mert szerintem már így is túlértékelt volt a gyerek, ez a győzelem még inkább azzá teszi.
A K-1 VB döntőn is az elődöntőben kifogja a sérült Gökhan Sakit, a döntőben meg a Schiltet legyőző, törött orrú Peter Aerts-et. Alig volt mákja, főleg, h Bonjasky ill. Hari ott sem voltak. :roll:
Jó harcos a holland, de sztem egyik szabályrendszerben sincs a legszűkebb elitben. :roll:
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2011.07.03. 23:26:55

Hát ezek után tényleg senki mondhatja hogy nem meg érdemelt a világ elsőség, mondjuk ez a rafa nagyon messze volt a legjobbjától,rengeteget hibázott, főleg döntő szituációban, illetve a hosszú labdamenetek többségét novak nyerte, valamint a fonákok nagyon gyengék voltak, és ez a 3 dolog amit mondtam ez mind a sérülésére írható,az is szenzáció volt hogy egy ilyen sérüléssel döntős volt, de ez nem von le semmit djoko érdemeiből, de se baj az év első fele djoko-é volt, a 2. fele rafa-é lesz bele értve a vb-t is:D

VAMOS RAFA :D :D :D
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.07.03. 20:47:50

Ez tényleg szép volt Novaktól, meg az egész éve az, de Rafa nem volt 100%-os, szinte örülhetünk, hogy sérülése után folytatni tudta, azért előtte is le a kalappal, talán a köv. GS-t megnyeri, és remélhetőleg ismét felkerül a világ tetejére nemsokára.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.03. 19:58:03

Na én csak a döntőt láttam, látszódott a spanyolon, hogy sérült volt, de ez nem von le semmit Djokovic érdemeiből, aki "idegen" borításon is tudott nyerni!És így már nem is kérdőjelezheti meg senki a megérdemelt világelsőségét!Kemény borításon megint jó lesz a szerb, így Flashing Meadowsban(kedvenc GS) is van bőven esély!Szép volt Novak =D> :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2011.07.03. 19:35:58

Messithebest írta:
Adam Philip írta:Bár alapjában véve minden sportágban szorítok a spanyoloknak ( a magyarok után természetesen), van két ember, akinek sohasem tudnék szurkolni. Az egyik Fernando Alonso, a másik Rafa Nadal.
Ugyan nem ember, de a Real Madridot mért hagyod ki? :roll: :twisted:
Azt hittem, ez, főleg ezen a fórumon magától értetődik. :D

Nálam mindenképp, már 12 éve így van, és így is maradt örökre. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.03. 19:12:41

rafa nagyon bambult első 2 szettben és onnan már nem tudta sajnos visszahozni. :?
3. szett után pedig azt hittem, h döntő játszma fogja eldönteni, ki nyeri Wimbledont, de Djoko megérdemelten nyert 4 szett alatt. :)

szerk.: btw, mikor kezdődik US Open?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.07.03. 19:04:43

A döntőről is lemaradtam. :cry:
Aki egy Grand Slam döntőben legyőzi Rafael Nadalt, az megérdemelten nyer. Gratulálok Djokovicnak és ezzel a győzelemmel a világelsősége is megérdemelt.
Majd meglátjuk, h mit hoz a jövő.
VAMOS RAFA!
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.03. 18:33:33

Adam Philip írta:Bár alapjában véve minden sportágban szorítok a spanyoloknak ( a magyarok után természetesen), van két ember, akinek sohasem tudnék szurkolni. Az egyik Fernando Alonso, a másik Rafa Nadal.
Ugyan nem ember, de a Real Madridot mért hagyod ki? :roll: :twisted:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2011.07.03. 18:07:08

Bravo Djokonak megérdemelte már nagyon. Ha Federer nem állítja meg Párizsban akkor valszeg az RG-t is behúzta volna.

Roger wimbledoni teljesítménye csalódás volt számomra, ahhoz képest hogy ez a kedvenc tornája, 2 éve nem tud eljutni még az elődöntőig sem. Remélem a US Openre összeszedi magát, nem tudom van e még benne egy GS győzelem, remélem igen, csak egyre több a jó játékos, aki már GS-t is tud nyerni. :o :)
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2011.07.03. 17:59:53

Pár megjegyzés:

- irigylem a szerbeket, ahhoz képest, hogy mekkora bajban van az ország és mennyivel jobb nekünk, esélyünk sincs ilyen teniszezőre.

- Sport1: Kaplár F. megint hozta magát, mert továbbra sem jut el az agyáig: LABDAMENETBE NEM POFÁZUNK BELE!

- US Open: Federer már nem tudja magát felszivni, Murray-nél ez a max. Nole-Nadal párost Delpo tudná fenyegetni, ha végre vissza tudná nyerni régi formáját.
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.07.03. 17:52:26

Hát ez elúszott....

Grat Djokonak a győzelemhez, megérdemelten nyert. Egy Wimbledon döntőbe nem fér bele, hogy így elszúrjon két szettet Rafa egy ennyire jól játszó Djokovic ellen.
Fejben most megverték Nadalt, reméljük a US Openen mentálisan és fizikálisan felfrissülve címet véd, és visszavághat Novaknak!

Vamos Rafa! És bravo Djokovic!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.03. 17:50:47

Megérdemelten nyert Djokovics, eddigi teljesítményének megkoronázásaként. Nadal túl sokat hibázott ma, a fontos pillanatokban meg főleg. Gratula Djokonak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése