Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.10. 07:10:18

kanty írta:
miihii írta:GRANDE VALE46!

Nagy kár volt azért a túllelkesedésért az elején, de onnét sebészi pontossággal jött előre a Doktor 8)

Remek teljesítmény ez a 2. hely és látva a tempóját, partiképes lehet a VB címért.

Rengeteg van még hátra, de nagyon örülök neki, h végre újra csatában van Vale papa.
Végre ismét küzdhet a győzelemért a Doctor. Az elején kár volt a hibáért, de aztán tényleg jó tempót ment. Lorenzót idén is nehéz lesz megfogni, de jó párharcnak nézünk elébe, Lorenzo, Rossi, Pedrosa, talán néha Marquez is ott lehet.

Pankráció.
A kisárgázott oldalon elérhető a WrestleMania 29. :)
Bezony, nagy csörtéket fognak ők vívni ott az elejében és a hosszú böjt után végre Valehára Rossi is benne lehet a buliban 8)

A Wrestlemania meg egy igen nagy gagyi volt sztem. Már hétfőn megnéztem és unalmas, illetve kiszámítható meccsek voltak. Kár, h erre nem lehet rakni tippmixen, akasztottam volna egy nagyobb összeget :)

Egyértelmű volt számomra, h HHH-nek kötelező volt nyernie Brock ellen, a nagy visszavágás elmaradhatatlan. Ahogy az is garantálható volt, h a Halott ember betakarja Punk-ot, pláne mivel nem címmeccs volt, a Szériát meg nem szabadott megtörni. Rock meg megkapta az újabb epizódszerepét, ami alatt lehetett reklámozni a GI Joe-t, egyértelmű volt, h Cena lesz a nyerő, mivel ő aktív marad, nála kell lennie az övnek. Ráadásul persze itt is egy nagy revans után... Sajna még az is bejött, h Ryback nem fogja ütni Henry-t, de azért legalább a vállaira vette a dagit a befejező mozdulathoz, ami emberes teljesítmény :shock:

Szóval nekem csalódás volt az egész...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.10. 04:39:28

S.Agüero írta:
Egyébként vasárnap kezdődik a Monte-Carlo ATP 1000-es Masters verseny, ahol elég sok esély van egy Rafa győzelemre, már csak azért is, mert salak pálya, meg az előző 8 versenyt itt ő nyerte. 8)
+ Mert Djokovic visszalépett, ugyanis az USA elleni Davis Kupa meccsen Querrey ellen egy mindent eldöntő meccsen az 1. szett elején elég csúnyán megsérült.

Nézni is rossz volt. :roll: :roll:
Bár állítólag sokat nem kell kihagyni, mindenesetre sajnálom, hogy így alakult. Az meg mindent elmond a hazafiasságáról, hogy ez a sérülés után is visszatért a pályára, és lemosta az amcsit. El is sírta magát a riport alkalmával. :roll:

Jobbulást Djoko!

Ja, és ennek eredményeképpen Murray lesz az 1. kiemelt Monte Carloban. :arrow: :oops: #-o :lol: =D>
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.04.09. 23:43:38

miihii írta:GRANDE VALE46!

Nagy kár volt azért a túllelkesedésért az elején, de onnét sebészi pontossággal jött előre a Doktor 8)

Remek teljesítmény ez a 2. hely és látva a tempóját, partiképes lehet a VB címért.

Rengeteg van még hátra, de nagyon örülök neki, h végre újra csatában van Vale papa.
Végre ismét küzdhet a győzelemért a Doctor. Az elején kár volt a hibáért, de aztán tényleg jó tempót ment. Lorenzót idén is nehéz lesz megfogni, de jó párharcnak nézünk elébe, Lorenzo, Rossi, Pedrosa, talán néha Marquez is ott lehet.

Pankráció.
A kisárgázott oldalon elérhető a WrestleMania 29. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.08. 17:57:57

Ajánlom minden tenisz-szerető embernek ezt a videót, főleg a Rafa fanoknak.

Rafael Nadal - Youngstar - Best Points :
http://youtu.be/yhfd3V--Rb0

Hihetetlen ez az ember, élvezet nézni, lehetett volna hosszabb is... :P

Egyébként vasárnap kezdődik a Monte-Carlo ATP 1000-es Masters verseny, ahol elég sok esély van egy Rafa győzelemre, már csak azért is, mert salak pálya, meg az előző 8 versenyt itt ő nyerte. 8)

Aztán nemsokára jön a Roland Garros.

Vamos Rafa!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.07. 22:20:06

GRANDE VALE46!

Nagy kár volt azért a túllelkesedésért az elején, de onnét sebészi pontossággal jött előre a Doktor 8)

Remek teljesítmény ez a 2. hely és látva a tempóját, partiképes lehet a VB címért.

Rengeteg van még hátra, de nagyon örülök neki, h végre újra csatában van Vale papa.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
socio66

2013.04.07. 21:57:20

marquez azért nem viccel, ennél ideálisabb karrierívet ami neki van nehéz elképzelni, és most az első versenyén a legnagyobbak között is rögtön megmutatja magát.
jól ellesznek lorenzo-val a következő években. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.07. 21:48:38

miihii írta:Ma végre elkezdődik a MotoGP szezon is, az első futam a villanyfényes katari pályán zajlik. Én nagyon várom már, Vale visszatért a Yamahához, így nagyon bízom benne, h újra partiképes lesz végre és harcban tud lenni a VB címért a végéig.

A KIRÁLY VISSZATÉR 8)
visszatért 8)

marquezzel mekkorát toltak az utolso 4-5 körben, te jó ég 8)

jo kis páros lesznek lorenzoval, nem hinném h lesz ellenfelük.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.06. 16:28:32

Ma végre elkezdődik a MotoGP szezon is, az első futam a villanyfényes katari pályán zajlik. Én nagyon várom már, Vale visszatért a Yamahához, így nagyon bízom benne, h újra partiképes lesz végre és harcban tud lenni a VB címért a végéig.

A KIRÁLY VISSZATÉR 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.04.01. 00:07:30

Még annyit a tegnap esti Erdei meccshez hogy azért Gracsev-et lehetett volna meggyőzőbben verni csak ugye kondícionálisan megint gondok lehettek. Komplett pályafutása alatt nem sikerült megoldani ezt a problémát ilyen ütésmennyiség amit tegnap indított az nehézsúlyban is alacsony munkatempónak számít. Ez nem szabályváltozás hanem trend hogy ezt a pontozók jobban értékelik. Sajnos.
Ezenkívül adott egy 39éves , sérülékeny, nem igazán látványos stílust képviselő bunyós sajnos ez a kombó Németországon kívül nem igazán eladható.
Amit rebesgetnek hogy az egész verseny a másik ágon versenyző Rodriguez alá van szervezve aki szintén Di Bella támogatását élvezi.
Megjegyzem ez a Gracsev,Maderna,Rodriguez trió abszolút világtalan egyikben sem látok sem extrát közepesek maximum.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.31. 22:35:00

Valóban elég sovány volt ez a legutóbbi Miamiban. Annak mondjuk örülök hogy Djokovic nem tudta lehozni a tornát, és hogy Haas ha csak egy-két meccs erejéig, de régi formájában játszott.

Serena megállíthatatlan jelenleg, kiváló játékot hozott.


Legalja ami ment a boxnál, mondjuk lehetett már látni hasonlókat ebben a sportban.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.31. 22:19:41

ozsimiki írta:Primitive!

Követed Miami tornát?

Djoko,Murray milyen formát mutat? Nincs ugye Fed,és Nadal sem,visszamondták az indulást, meglepne,ha nem ők döntőznének.
Bocsi, csak most vettem ezt észre. :oops: :oops:

Igen követtem, viszont a többi kérdésedre már az idő megadta a választ. :lol:

Haas menetelése a tornán lenyűgöző volt. Imádom a németet, egy zseni. Kár, hogy eljárt felette az idő, és nem tudott valami nagyot felmutatni. Hátha sikerül Neki ebben az évben összehozni valami kiemelkedőt. Szerintem elsősorban erre a németországi tornákon lesz lehetősége. Halleban talán majd tud virítani, füvön szeret játszani Tommy, és talán a formája is kitart addig.

Őszintén szólván nekem picit csalódás volt ez az egész torna, és nem azért mert Djokovic kiesett... A Murray win már magában vicc! (már elnézést, de ezt a Murrayt nagyon sok TOP10-es játékos verte volna) Ferrer meg megköszönheti magának, hogy ekkora balek, mert szerencsétlen nem sokszor lesz ilyen tűzközelben. Ezt a Murrayt illett volna ma megfogni, főleg meccslabdáról. :roll: Murray 5-6 40-15-ről hozta vissza Ferrert egészen 40-A-ig. A meccslaszti kihagyása után viszont nem igazán volt kérdés. Ferrer elfogyott a tie-break-re, fizikálisan, és mentálisan is. Őszintén szólva sajnálom a spanyolt, másrészt viszont óriási baleknak is tartom, mert bőven lehetne nagyobb játékos, ha helyén lenne a feje.. Viszont TOP4 ellen mindig összecsinálja magát, és elfelejt teniszezni.

Nőknél pedig nincs kérdés. Serena hihetetlen. Nem szeretem az amerikai nehézbombázót, de hihetetlen hogy mennyire "érinthetetlen". Igazából csak kizárólag rajta múlik, hogy nyerni akar vagy sem. Egy kiváló formában lévő Sharapova kapott ellene a döntő szettben egy 6-0-át.

A box meccset meg nem néztem, de ha úgy van, ahogy olvasom, akkor eléggé nagy szánalom a dolog. Lassan már nem lesz tiszta sport... Mindenhol a korrupció/pénz/politika. Szánalmas! :twisted:

Matyi :arrow: 2:15-től.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Primitive 2013.04.01. 00:05:23-kor.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.31. 21:55:30

Nézte még valaki a mai tenisz döntőt?
Nagy meccs volt, főleg a döntő szett.
Ha valaki tud egy linket adni arról a 20 ütésből álló elképesztő labdamenetről a 2. szettben azt megköszönném!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.03.31. 11:40:46

Gerard3Piqué írta:
Mihu írta:Ekkora csalást...hihetetlen az egész...már ott lehidaltam, mikor kimondták, hogy megosztott pontozás...de még akkor se hittem el, hogy 2-1 oda. Egyébként szerintem ez le volt játszva, mert nem igaz, hogy a ruszki nem érezte, hogy sorra kapta az ütéseket, miközben ő alig talált, és ezek után egyből elkezdte ünnepeltetni magát...lehet le volt játszva, hogy ha nem ütik ki, akkor őt hozzák ki győztesnek.

Felháborító....ennyit tudok rá mondani.
Nekem azt mondta az edzőm ,hogy változtak a pontozási szabályok a boxban , az aktivitást értékelik inkább mint a tiszta találatokat , tehát ha az ellenfél fedezékét püfölöd 10 meneten keresztül meg találsz 2-t testre , akkor az ellenfélnek lehet 10-12 ütése is fejre,de azon kívül nem támad , mivel aktívabb vagy több ponton kapsz . HOZZÁTESZEM , EZZEL MEGÖLIK A SPORTÁGAT ! Amúgy Madár sokkal jobban pörgött , látszott hogy a másik nem igazi boxoló ...
Ezzel a meccsel csak az a baj hogy egy élet munkáját teszik tönkre , mert akárhogy nézzük ez csak egy "vereség"a statisztikában . Szánalmas ...
Hát, ha ez így van, akkor elég szomorú, mert ezek után majd arról fognak szólni a bokszmeccsek, hogy esztelenül csépelik egymást, hanyagolva a tiszta, pontos, és erős találatokat.
Egyébként engem különösebben nem érdekel a boksz, egy nagy cirkusznak tartom már régóta az egészet, most is csak Madár miatt néztem meccset. Inkább nézek K-1, MMA szabályrendszerű meccseket, azok a bunyók sokkal látványosabbak, és korrektebbek a döntések(vitatható döntések persze vannak ezekben is, de kevesebb, és nem akkora mértékűek a csalások).
socio66

2013.03.31. 11:32:10

sajnálom erdeit, frankó lehet most visszagondolni a rengeteg edzésre, amit ezért a meccsért csinált végig..
viszont szerintem a kommentátor enyhén szólva egyoldalúan adogatta a pontokat, az ellenfél aktívabban bokszolt, madár a biztos fedezék mögül másodszándékból szúrogatott oda, többet is talált, de agyonverésről közel nem volt itt szó.
idegesített a 'csak legyünk túl rajta' többszöri elmondása is, meg ezek a hülye belelátásai, mint 'figyelem az arcát, és mintha mosolyogna', vagy 'diadalittasan a levegőbe csap'..
nem vagyok szakértő, de végig úgy éreztem, hogy simán vissza lehetne támadni keményebben az ellenfél széles, lassú ütései után szabadon hagyott fejére, de nem akart belemenni erdei a komolyabb ütésváltásba, pedig klasszisokkal jobb bokszoló szerintem.
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2013.03.31. 11:06:56

Mihu írta:Ekkora csalást...hihetetlen az egész...már ott lehidaltam, mikor kimondták, hogy megosztott pontozás...de még akkor se hittem el, hogy 2-1 oda. Egyébként szerintem ez le volt játszva, mert nem igaz, hogy a ruszki nem érezte, hogy sorra kapta az ütéseket, miközben ő alig talált, és ezek után egyből elkezdte ünnepeltetni magát...lehet le volt játszva, hogy ha nem ütik ki, akkor őt hozzák ki győztesnek.

Felháborító....ennyit tudok rá mondani.
Nekem azt mondta az edzőm ,hogy változtak a pontozási szabályok a boxban , az aktivitást értékelik inkább mint a tiszta találatokat , tehát ha az ellenfél fedezékét püfölöd 10 meneten keresztül meg találsz 2-t testre , akkor az ellenfélnek lehet 10-12 ütése is fejre,de azon kívül nem támad , mivel aktívabb vagy több ponton kapsz . HOZZÁTESZEM , EZZEL MEGÖLIK A SPORTÁGAT ! Amúgy Madár sokkal jobban pörgött , látszott hogy a másik nem igazi boxoló ...
Ezzel a meccsel csak az a baj hogy egy élet munkáját teszik tönkre , mert akárhogy nézzük ez csak egy "vereség"a statisztikában . Szánalmas ...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.31. 08:46:49

Nos még egy kis ízelítő: a Sport elsősorban üzlet!
A gyerekkori jó barátom, és volt osztálytársam, Madár sajtómenedzsere. beszéltem vele fb-on ezt írta:
Hihetetlen ez a tortenet! Sorolom!!! Az Albert herceg a promoterek, a tobbi bokszolo az operatorok, a helyiek mind azt mondtak, hogy Madar nyert!!! Madarnak nem lesz baja a lelkenek mert tudja, hogy nyert es mindenki tudja!!! Szomoru, hogy ilyen megtortenhet sportolokkal! De soha nem fogjak majd fel, hogy mit tettek a Nemzet Madaraval!!!!....Sot! Az orosz szurkolok sem ertettek! Meglepodve fogadtak a vegeredmenyt! Albert herceg felallt es otthagyta a helyszint...
Ez van sajnos... arról nem is beszélve, hogy súlyos pénzügyi problémák vannak a szervezetnél. Mármint Madárénál!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.31. 05:07:43

Ez vicc. Az egész kb olyan mintha mondjuk megvernénk a Valenciát 3-0ra, és a jegyzőkönyvbe az kerül be 4-3 oda. Nem is értem, totál egyértelmű volt. Igaz az első 4 menetet nem láttam, de onnantól kezdve a ruszkinak 3 tiszta ütése nem volt. 100% hogy meg volt kenve, Madár arcán nem is láttam csalódottságot. Rohadtul kiábrándító egy világ ez.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.30. 23:09:04

Innen is látszik, hogy nem alaptalanok a bundával foglalkozó filmek sajnos... :(
MADÁR! Te számomra ugyan úgy veretlen vagy :!: :!: :!:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.03.30. 22:48:12

Övrebö.
Akinek nem ment el a kedve mára a boxtól nézze a főmeccsen a kazah Golovkin-t. P4P listák elejétől annyi választja el hogy a középsúlyú elit tagjai vállaják be ne kerülgessék. Félelmetesen képzett és kemény.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.30. 22:44:35

oroszországba jövven el lehet majd adni a juniusi közvetitesi jogokat, meg jönnek az abramovics féle milliárdosok legalabb 3 napra pénzt költeni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.03.30. 22:39:46

A 3 seggfejt aki kihozta az oroszt győztesznek Erdei meccsén, remélem Madár egyenként leveri. Bár az egyiknél Madár volt a jobb de annál is csak 2 ponttal. Idióták. Amikor Zsolt az utolsó menetben elkezdett menni keményén előre, már volt egy rossz érzésem. Tuti tudta, hogy hogy áll.

Vagy az van amit Mihu írt. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2013.03.30. 22:36:20

visca el barca írta:nézte valaki erdei meccsét? :lol:

hogy lehetett az oroszt kihozni győztesnek? kb 2 tiszta ütése volt egész meccsen.

szánalom az egész sportág...
Minden menetet Madár nyert, de sajnos itt is a politika van az előtérbe helyezve a tiszta sport helyett :-( Gusztustalan az egész :evil:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.03.30. 22:35:39

visca el barca írta:nézte valaki erdei meccsét? :lol:

hogy lehetett az oroszt kihozni győztesnek? kb 2 tiszta ütése volt egész meccsen.

szánalom az egész sportág...
Ekkora csalást...hihetetlen az egész...már ott lehidaltam, mikor kimondták, hogy megosztott pontozás...de még akkor se hittem el, hogy 2-1 oda. Egyébként szerintem ez le volt játszva, mert nem igaz, hogy a ruszki nem érezte, hogy sorra kapta az ütéseket, miközben ő alig talált, és ezek után egyből elkezdte ünnepeltetni magát...lehet le volt játszva, hogy ha nem ütik ki, akkor őt hozzák ki győztesnek.

Felháborító....ennyit tudok rá mondani.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.30. 22:30:23

nézte valaki erdei meccsét? :lol:

hogy lehetett az oroszt kihozni győztesnek? kb 2 tiszta ütése volt egész meccsen.

szánalom az egész sportág... hozzá nem értő hülyék így tudnak rombadönteni egy karriert... :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2013.03.30. 22:35:40-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.26. 15:50:02

ozsimiki írta:Primitive!

Követed Miami tornát?

Djoko,Murray milyen formát mutat? Nincs ugye Fed,és Nadal sem,visszamondták az indulást, meglepne,ha nem ők döntőznének.
Ugyan nem vagyok Primitive, de válaszolnék, én úgy-ahogy követem a tornát.
Djoko egyelőre szokásosan magabiztos, igaz, komoly ellenfele még nem akadt. A Rosol elleni meccsének az első szettjét néztem, ott 6-1-re nyert a szerb, úgy, hogy láthatóan sok maradt még benne. Ma pedig Haas ellen a legjobb 16 között, az már kicsit keményebb dió lesz, de szerintem borítékolható Djoko továbbjutása.
Murray könnyen verte Tomicot, aztán viszont megszenvedett Dimitrov (29. kiemelt) ellen, az első szettet csak 7-6-ra tudta hozni. Sajnos egyik mérkőzését sem láttam, így nem tudom, hogy játszott, annyit olvastam, hogy volt egy kisebb hullámvölgye a meccs során, amikor 58%-ban sikerült beütnie az első szervát. :D Következő ellenfele Seppi lesz, aki kínkeservesen verte Bedenét és Belluccit, szóval szerintem Murray meg fogja verni.
Tsonga szerintem beleköphet még a levesbe, valamiért most ezt érzem.

Ha már nincs Fed, nyerjen Murray!
Válasz küldése