Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 16:04:58

Los Banditos írta:Nézi valaki a Welsh Open-t?

A semmiből elöjött ausztrák fiatal szöszi a nyolcaddöntőben Hendry-t,a negyeddöntőben O'Sullivan-t verte el és most az elödöntőben 4-1-re vezet Davis ellen. :)
Én néztem, amíg ki nem verte Ronnie-t, utánna már nem...
de döntőt majd megnézem sztem...

GO RONNIE!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.17. 16:00:15

Nézi valaki a Welsh Open-t?

A semmiből elöjött ausztrák fiatal szöszi a nyolcaddöntőben Hendry-t,a negyeddöntőben O'Sullivan-t verte el és most az elödöntőben 4-1-re vezet Davis ellen. :)
in to exile
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.11. 17:57:27

ozsimiki írta:LOOOL :!: :lol:

Most mondták Sport2sen,hogy ezentúl a pókerközvetítéseknél Korda párja ,az igazi párja lesz,szal Balázs Klárival fogják nyomni :roll: :lol: :lol: Azt tudtam eddig is,hogy eddig társa Horváth....abbahagyja,múltkori adásban el is köszönt,na de a Klárikával hogy lesz,mi lesz? Erre kiváncsi vok :!: :roll: :lol: :shock:
:cry: :cry: elmegy Horváth :oops: :?: :cry: :cry: pedig olyan jó párosok voltak mint roni és eto :twisted:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.11. 17:54:24

LOOOL :!: :lol:

Most mondták Sport2sen,hogy ezentúl a pókerközvetítéseknél Korda párja ,az igazi párja lesz,szal Balázs Klárival fogják nyomni :roll: :lol: :lol: Azt tudtam eddig is,hogy eddig társa Horváth....abbahagyja,múltkori adásban el is köszönt,na de a Klárikával hogy lesz,mi lesz? Erre kiváncsi vok :!: :roll: :lol: :shock:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.31. 19:54:09

Földi Imre lett az új tag a Nemzet Sportolói között. Az egykori súlyemelő Puskás Ferenc megüresedett helyét foglalta el, ő viszont Grosics Gyulára szavazott volna.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=132623
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.28. 14:16:21

,,Más lehetett volna a meccs, ha meg tudtam volna nyerni az első játszmát - mondta a 26 éves versenyző, aki 5:4-nél a szettért adogatott.
Talán akkor négy játszmában veszítek, de eddig még soha nem sikerült megnyernem Federer ellen az első felvonást, ezért talán ez lett volna a kulcs - folytatta a döntőig vezető útja során james Blake-et és Rafael Nadalt is elbúcsúztató chilei.
Szóval, volt esélyes az első szettben, de Roger nagy játékos, mindent meg tud csinálni, és nagyon jól védekezett, amikor én támadtam.
Én nem éltem a lehetőséggel, neki pedig egy játszmában egy brék is elég ahhoz, hogy nyerjen.
Nagyon jól teniszezett, sokat futtatott a pályán, és remekül kihasználta a szembeszelet is.
Úgy gondolom, egyszer majd én is lehetek világelső, mindenesetre készen kell álnom, ha Roger már nem lesz ennyire erős. Most jó úton jár, hogy ő legyen minden idők legjobb játékosa. Olyan egyszerűen megy neki, és ha esélye van, azt mindig kihasználja.
Ennek ellenére természetesen legyőzhető, de nagyon nehéz megverni. Én mindenesetre legközelebb újra megpróbálom''– tette hozzá Gonzalez.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.01.28. 14:09:45

Én nem vagyok a magyar boxolók ellen, örülök, hogy ilyen jó teljesítményt értek el, de nekem mindig a fülemben cseng az a mondat, amit valami idősebb szakértő mondott: "Miért nem mennek a magyar boxolók a tengeren túlra öklözni? ... Mert ott ütnek is." Hát...lehet, hogy van benne valami. :roll:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.28. 13:57:03

Game90 írta:Erdei ,,Madár'' KO-val győzött :!:
Szép volt Zsolt :wink:
Balzsay is :wink: Nagy tehetség :)
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.28. 13:49:55

Game90 írta:Federer - González 7-6 (7-2), 6-4, 6-4 :!:
Első szettet nem láttam, de utána mondhatni Federer könnyen nyerte meg a meccset :roll: Federer (Léderer 8) ) szettet sem vesztett a verseny alatt.
Első szettben az a két elszalasztot szettlabda ebbe került Gonzaleznek...pedig ő szervált :roll:

GRT Federer-nek :!:
Vitathatattlan,hogy a legjobb nyert! Csak ne ilyen simán nyerne legalább :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.28. 12:39:15

Federer - González 7-6 (7-2), 6-4, 6-4 :!:
Első szettet nem láttam, de utána mondhatni Federer könnyen nyerte meg a meccset :roll: Federer (Léderer 8) ) szettet sem vesztett a verseny alatt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2007.01.28. 11:19:31

Game90 írta:Erdei ,,Madár'' KO-val győzött :!:
Szép volt Zsolt :wink:
Erdei madár, ez nagyon tetszik! :lol: :lol:
Amúgy 2-0 Federernek. :(
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2007.01.28. 11:08:18

Azt hittem csak én nézek vasárnap reggel teniszt :D Nem rossz ez a Gonzales gyerek se :lol: .Federer játékát mindig élmény nézni.csak ezért remélem lesz ebből egy 5 szettes mecss.de reálisabb a sima3-0 Federernek.
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.28. 10:52:40

Federer nyerte az első szettet 7-6 ra :( :!:

Pedig 5-4 nél szerválhatott Gonzalez a szettért,és két szetlabdát cseszett el... Utána már Federer kézben tartotta a szettet..

Pedig szerintem úgy lett volna igazán nagy meccs,ha a Chilei hozta volna az elsőt!

Azért remélem így sem lesz sima :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.27. 23:55:21

Erdei ,,Madár'' KO-val győzött :!:
Szép volt Zsolt :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.27. 16:22:12

Rajmó írta: a mesterséges kóma
A 21 éves versenyzőt mentőhelikopterrel szállították kórházba, ahol állapotára való tekintettel mesterséges kómában tartottak. Az agysérülés mértékét a minimumra kívánták csökkenteni, ennek érdekében tartották álomban Mazochot. A hét eleji vizsgálatok eredményei azonban már arról tanúskodnak, hogy a versenyző állapota megengedi, hogy felébresszék. Várhatóan ez csütörtökön történhet meg legkorábban.
Hát erről a mesterséges kómáról nekem is vannak egész friss élményeim(nem velem történt...),ilyen és ehhez hasonló esetekben nincs más megoldás,fontos a pihi/nyugalom meg az agynyomás csökkentése,van aki túléli az ilyen agyas dolgokat de sajnos van aki nem.Grat neki h kibírta és jobbulást,0 visszamaradást,remélem semmi gáz nem lesz. :roll:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.27. 16:20:14

Hát Serena visszatért 8) :)

Amúgy a Gonzalez-Haas elődöntő olyant hozzott,mint a Federer-Roddick..

A Chilei lemosta fantasztikus játékkal a németet....

Maradjon ilyen formában,és egy nagy döntő lehet a holnap hajnali 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.27. 16:01:40

Női döntő:
Serena Williams - Marija Sarapova 6:1, 6:2 :!:

Első adogatások 33/48 = 69 % ill 24/47 = 51 %
Ászok 7 ill 3
Kettős hibák 2 ill 6
Ki nem kényszerített hibák 11 ill 13
Megnyert 1. adogatások 26/33 = 79 % ill 16/24 = 67 %
Megnyert 2. adogatások 9/15 = 60 % ill 6/23 = 26 %
Nyerő ütések (szervák is) 27 ill 12
Pontok fogadóként 25/47 = 53 % ill 13/48 = 27 %
Bréklabda/brékpont 4/6 = 67 % ill 0/2 = 0 %
Pontok a hálónál 8/10 = 80 % ill 5/6 = 83 %
Összes megnyert pont 60 ill 35
Leggyorsabb adogatás 197 km/h ill 183 km/h
1. adogatások átlagsebessége 178 km/h ill 167 km/h
2. adogatások átlagsebessége 149 km/h ill 139 km/h
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.25. 20:59:56

Kíváncsi vagyok a döntőre,sztem ezt a földöntúli teljesítményt Roddicknak tartogatta,úgyhogy Gonzalezt sztem csak egy laza megszokott Federer-teljesítménnyel fogja megverni.
Ha úgy játszana a döntőben,ahogy ma,akkor kb 3-4 game-t foghat akár Gonzalez,akár Haas,mivel ma a világ jelenlegi 2. legjobb játékosát takarította el az útból a svájci.
Gonzalez meg nem biztos,hogy jól jár,ha jól műkszik a tenyerese.
Egy bombaerős tenyeres keresztre sokkal jobb rákontrázni,mint egy gyengére.
Federer ma is akkor ütötte a legdurvábbakat,amikor Roddick a legtökéletesebben készített elő.
Az a durva,hogy minél jobban játszik az ellenfél,annál jobban meg lesz alázva.
De én biztos vagyok benne,hogy Federer nem fogja megközelíteni a mai szintjét.Ilyen egyszer volt a tenisz történelmében.Nem szeretem Federert,de nagyon örülök,hogy ezt láthattam! :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.25. 20:34:07

Bodi írta:Nem tudom,hogy ki mennyire és milyen régóta követi figyelemmel a teniszt,én elég régóta nézem,teniszezek is 10 éve,de ilyen teljesítményt sztem teniszező még nem mutatott be,mint ami ma Federer a 2. szettben.

Eljutott oda,hogy a világ legjobb adogatója ellen teljesen,tökéletesen mind1 volt,hogy ki szervál éppen.Ezt nevezik tökéletes játéknak,ennél nem lehet jobban játszani,onnan ütött pontot,ahonnan akart.
Egy idő után már azt éreztem,hogy ha egy könnyű megoldással befejezhette volna a pontot,akkor is megpróbálta a lehetetlent(100%-os arányban sikerült),mert az egyszerű ütéseket már nem is tartotta méltónak magához.

Szegény Roddickot nagyon sajnálom,hatalmas ütemben fejlődött,elhitte végre magáról,hogy megverheti Federert,sőt már az egész világ elhitte,hogy van esélye.Erre kb annyi köze volt a meccshez,mint Mandula Petrának lenne őellene,és nem azért,mert rosszul játszott,hanem mert ennyire messze van a világ Roger Federertől.

Kicsit félek,hogy ez egy törés lesz a pályafutásában.

Go Andy!
Szavaid nagyon jól leírják a meccset... :wink:

Andyt nagyon sajnálom,de meghajlok Roger teljesítménye előtt :!:
Nagyon bízok benne,h Roddick nem úgy fogja fel,hogy ő nem tett meg mindent a győzelemért,mert nem ő a hibás ezért....és szintén bízok benne,hogy nem 'rokkan' bele ebbe a meccsbe!

Federer-Gonzalez döntő véleményem szerint nem lenne azért egyszerű,persze ahhoz,az is kell majd,hogy Gonzalez tenyeresei úgy működjenek mint Nadal ellen...na meg a szervái,na meg mindene :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.25. 20:15:18

Nem tudom,hogy ki mennyire és milyen régóta követi figyelemmel a teniszt,én elég régóta nézem,teniszezek is 10 éve,de ilyen teljesítményt sztem teniszező még nem mutatott be,mint ami ma Federer a 2. szettben.

Eljutott oda,hogy a világ legjobb adogatója ellen teljesen,tökéletesen mind1 volt,hogy ki szervál éppen.Ezt nevezik tökéletes játéknak,ennél nem lehet jobban játszani,onnan ütött pontot,ahonnan akart.
Egy idő után már azt éreztem,hogy ha egy könnyű megoldással befejezhette volna a pontot,akkor is megpróbálta a lehetetlent(100%-os arányban sikerült),mert az egyszerű ütéseket már nem is tartotta méltónak magához.

Szegény Roddickot nagyon sajnálom,hatalmas ütemben fejlődött,elhitte végre magáról,hogy megverheti Federert,sőt már az egész világ elhitte,hogy van esélye.Erre kb annyi köze volt a meccshez,mint Mandula Petrának lenne őellene,és nem azért,mert rosszul játszott,hanem mert ennyire messze van a világ Roger Federertől.

Kicsit félek,hogy ez egy törés lesz a pályafutásában.

Go Andy!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.25. 15:26:45

Hát igen, ekkora különbség van köztük :roll: :wink:
Gonzálezt már vagy 2 éve ,,szeretem'', már akkor is jó játékos volt, remélem megveri Haast. De sztem a döntőben Federer fog nyerni 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.25. 14:01:05

Federer a döntőben....

Az az ember nem egyszerűű,esélye sem volt sajnos Roddick-nak :?

83 perc alatt elintézte a Svájci,valami őrületesen fenomenális játékkal:

6-4,6-0 :!: ,6-2

Remélem Gonzalez bejut a döntőbe,és vhogy meg tudja szorítani legalább :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2007.01.24. 20:22:14

Rajmó írta:A hétvégi zakopanei síugró világkupán hatalmasat eső Jan Mazoch tesztjei bíztatóak, így csütörtökön felkelthetik a mesterséges kómából.

A szombati versenyen komoly szél fújt ugyan, de a cseh versenyző ugrásáig semmi nem utalt balesetre. Mazoch azonban ugrás közben megbillent, és magatehetetlenül csapódott a földre, majd több tíz métert csúszva arccal a földön, mozdulatlanul feküdt.
Itt a video, nagyon durva :shock:
A 21 éves versenyzőt mentőhelikopterrel szállították kórházba, ahol állapotára való tekintettel mesterséges kómában tartottak. Az agysérülés mértékét a minimumra kívánták csökkenteni, ennek érdekében tartották álomban Mazochot. A hét eleji vizsgálatok eredményei azonban már arról tanúskodnak, hogy a versenyző állapota megengedi, hogy felébresszék. Várhatóan ez csütörtökön történhet meg legkorábban.

Innen is jobbulást neki :wink:
Huhh!láttam élőben is,de igy visszanézve még borzasztóbb!én akkor ott helyben hazaküldtem volna minden versenyzőt és lefujtam volna a versenyt!sztem itt vége is szakadt egy pályafutásnak :cry:
kül. nem tud vki vmi infot h mien sérülése van???
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.24. 20:03:04

A hétvégi zakopanei síugró világkupán hatalmasat eső Jan Mazoch tesztjei bíztatóak, így csütörtökön felkelthetik a mesterséges kómából.

A szombati versenyen komoly szél fújt ugyan, de a cseh versenyző ugrásáig semmi nem utalt balesetre. Mazoch azonban ugrás közben megbillent, és magatehetetlenül csapódott a földre, majd több tíz métert csúszva arccal a földön, mozdulatlanul feküdt.
Itt a video, nagyon durva :shock:
A 21 éves versenyzőt mentőhelikopterrel szállították kórházba, ahol állapotára való tekintettel mesterséges kómában tartottak. Az agysérülés mértékét a minimumra kívánták csökkenteni, ennek érdekében tartották álomban Mazochot. A hét eleji vizsgálatok eredményei azonban már arról tanúskodnak, hogy a versenyző állapota megengedi, hogy felébresszék. Várhatóan ez csütörtökön történhet meg legkorábban.

Innen is jobbulást neki :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.24. 16:44:01

Sylvinho_ írta:Csak hiszed, hogy nem a legerősebb.Ez a két [auto_cenzúra] nagyon vágja a teniszt, nálam egyértelműen benne vannak a világon a legjobb 5-ben.Ezen a meccsen én Gonzálezt várom a továbbjutónak (talán erősebb), és a döntőben várhatóan Federer-nek nagyon fel kell kötnie a gatyáját, nem cicózik ez a csávó!
Hát én is szeretném ha mostmár legyőzné Haas-t és akkor egy nagyon jó döntő néz ki,akár Federer,akár Roddick lesz ott!

Óriási formában van a chilei :!: És azok a tenyeresek... :shock:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése