Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2019.08.26. 19:29:31

Tényleg jó meccs volt, nem gondoltam volna! Örülök Grizes és perez találatának és nagyon remélem Ney-t hanyagoljuk és felhozzuk Ansu Fatit! Nekem nagyon tetszett a mozgása kicsit olyan S.Eto'o-s! Nagyon fürge... mint Dembi... csak sokkal bátrabbnak és határozottabnak tűnt!
Remélem nem ennyi lehetőséget kapott idén mert akkor Ő sem sokáig marad itt sajnos! :-(
Atax
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.08.09. 15:36:51

2019.08.26. 17:20:00

Nagyon tetszett, hogy folyamatosan támadni akartunk, volt pár nagyon szép kombináció. =D>

Bár nekem a középpálya ilyen formában nem jött be.

De Jong ezzel a kiszorított pozícióval kb semmit se tudott mutatni.

Busquets azonban jól játszott még a nagy hibája ellenére is. Jól támadott le,nagyon intelligensen és könnyeden szerelt, majdhogynem mindig jókor volt jó helyen, csak ugye sokaknak ez már-már alap dolog és elég 1 rossz mozdulatsor amit most is nem egy ember felhoz. Egy ilyen elhibázott passz még Xavi/Iniestában is benne volt anno, ahogy bármely top középpályásba. Még most is elengedhetetlen a kezdőcsapatból, csak nem mindegy, ki a másik kettő játékos mellette. Egy jól használt De Jong-Arthur kombóval biztos, hogy nem az lenne vele sem, mint a tavalyi szezonba.

Sergi Roberto viszont nálam nem fér be a kp-ra a remek gólpassza ellenére sem. Egyszerűen hiányzik belőle az a nyugodtság és elegancia ami pl. Arthurban már most felfedezhető és emlékeztet Xavira vagy Iniestara. Az üres területeket nem igazán érzi, illetve azt se, hogy mikor kellene elkérni a labdát vagy megszabni a játék menetét. Ő egy sokat futó középpályás, talán olyasmi, mint Rakitic volt 2015-ben. Csak most már ugye nem az a játék van, hanem valamennyire próbáljuk visszahozni az azelőtti rendszert. Tegnap rengetegszer futott fel indításra, sokszor nem a megfelelő pillanatban (azt hozzá kell tenni azért volt olyan is, amikor a társak nem ugratták ki, pedig lehetett volna). Összességében szerintem ő egy Liverpool féle középpályába tudna a legjobban érvényesülni.
"Do not rush. Do not come and look for the ball. Take the space and we will take the ball to you" - Xavi
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2019.08.26. 16:34:31

Res írta:
pep71 írta:Messi és Suárez nélkül a legfeltűnőbb nekem az volt, hogy sokkal jobb volt a letámadás, tény, kellett hozzá a Betis is, de azért Griez meg Messi/Suárez(aki mindig arra vár, hogy a védő majd hátrafelé passzol, ezért nem is felé indul el..) letámadása között óriási különbség van, rengeteg helyzet/több gól is a letámadásból/visszatámadásokból született, ez kéne a jövőben is...
Igen, nekem is az jött le tegnap, hogy Messi és Suarez túl nagy luxus lesz egyszerre a pályán. Mindketten hajlamosak kényelmeskedni. Hiába ebben a korban már nem kapkodó idegbolond az ember... :mrgreen:
Azért Suarezre ,ez baromira nem igaz ,szerintem az egyik legagresszívabb , ha labdavesztés után visszatámadunk .Az igaz ,hogy Messi csak területet véd legtöbbször ,de ennek bele kell férnie.
Tegnap Alba és Semedo szinte végig a középpályán játszottak ezért is volt hatékony a letámadásunk ,sokszor(!) a Betis kapujától 20 méterre szereztünk labdát ,ilyet utoljára Xavi -Ini középpályával láttam.
Ha ilyen sebességgel tudunk labdát járatni ,mint tegnap akkor bizakodó vagyok a szezonra nézve .
Pillanatnyilag csak a Man.City tud ilyen sebességet produkálni az ellenfél kapuja elé érkezve ,élmény nézni .Tegnap végre mi is megcsináltuk .
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.26. 15:15:25

MatyiG írta:Mondjuk Suárezre szerintem nem lehet panasz a letámadást illetően. Elég sokat szokott gürizni ott a kapus és a védők környékén is.
Meglehetősen sokat és azért nincs belőle labdaszerzés, mert a csapat nem mozog vele, párszor be is szivatják, elég egy embernek úszni ilyenkor, amit meg is teszünk rendszeresen.

Ellenben sokszor labdatemető a srác, ebben fényévekkel jobb nála a francia, aki sztem jelenleg jobb focista is, ráadásul a kapu előtt sem jön zavarba, mindkét gólja klasszis volt, grat hozzá, így gyorsan meg fogjuk/fogják kedvelni Barcelonában.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.26. 14:37:17

Mondjuk Suárezre szerintem nem lehet panasz a letámadást illetően. Elég sokat szokott gürizni ott a kapus és a védők környékén is.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.08.26. 12:53:53

pep71 írta:Messi és Suárez nélkül a legfeltűnőbb nekem az volt, hogy sokkal jobb volt a letámadás, tény, kellett hozzá a Betis is, de azért Griez meg Messi/Suárez(aki mindig arra vár, hogy a védő majd hátrafelé passzol, ezért nem is felé indul el..) letámadása között óriási különbség van, rengeteg helyzet/több gól is a letámadásból/visszatámadásokból született, ez kéne a jövőben is...
Igen, nekem is az jött le tegnap, hogy Messi és Suarez túl nagy luxus lesz egyszerre a pályán. Mindketten hajlamosak kényelmeskedni. Hiába ebben a korban már nem kapkodó idegbolond az ember... :mrgreen:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.26. 12:26:05

Messi és Suárez nélkül a legfeltűnőbb nekem az volt, hogy sokkal jobb volt a letámadás, tény, kellett hozzá a Betis is, de azért Griez meg Messi/Suárez(aki mindig arra vár, hogy a védő majd hátrafelé passzol, ezért nem is felé indul el..) letámadása között óriási különbség van, rengeteg helyzet/több gól is a letámadásból/visszatámadásokból született, ez kéne a jövőben is.
De Jong szerepe nem tetszett egyedül, nagyon ki lett rakva a szél felé, nem az az ő helye, nem is volt annyit játékban, volt, hogy el is tűnt.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.26. 12:09:26

Varatrix írta:
davi10 írta:Most ennek az 1 jó meccs utáni bohóckodásnak van értelme?
Ha Messi felépül, Lajos lesz középen és Griezmann kimegy a balosra, akkor ugyanúgy be fog szürkülni.
De ha nem szürkül be, akkor mi van? Griezmann előtt nem volt klub, vagy mi az hogy "kell" egy játékos? Vagy tapsot vár, hogy Ő nem ellenezte, és az őrületes scout tehetségével meglátta, hogy Grízes befér a Barca keretébe.

Aki ágált a transzfer ellen, azok közül csak kevesen a játéktudását vonták kétségbe, sem mint a karakterét. A bohóckodást amitől féltünk, azt is igazolta rögtön...
lics írta:Majd nézd meg mire megy Griezmann...
Lehet csak rosszul idéztél, de nem velem vitatkozol.
Nem a te írásodra írtam, csak oda idéztem ne érts félre. Meg nem veszekedem, csak le írtam, hogy ne tévessze meg a tegnapi jó szereplése, mert Messi szerepébe jó biztos, de Griezmann nem ott lessz értelem szerűen ha lessz Messi.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 12:02:23

davi10 írta:Most ennek az 1 jó meccs utáni bohóckodásnak van értelme?
Ha Messi felépül, Lajos lesz középen és Griezmann kimegy a balosra, akkor ugyanúgy be fog szürkülni.
De ha nem szürkül be, akkor mi van? Griezmann előtt nem volt klub, vagy mi az hogy "kell" egy játékos? Vagy tapsot vár, hogy Ő nem ellenezte, és az őrületes scout tehetségével meglátta, hogy Grízes befér a Barca keretébe.

Aki ágált a transzfer ellen, azok közül csak kevesen a játéktudását vonták kétségbe, sem mint a karakterét. A bohóckodást amitől féltünk, azt is igazolta rögtön...
lics írta:Majd nézd meg mire megy Griezmann...
Lehet csak rosszul idéztél, de nem velem vitatkozol.
Léfe írta:Rendben, kapsz egy piros pontot, fekete filccel irva.
Hehe, szellemes...
Kép
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.26. 11:56:36

Varatrix írta:
Léfe írta:De érdekes !!! Most jelentkezhetnének nem - fognak, akik szerint Griezmann nem kell. De attól én is félek, hogy Suarez visszakerül.
Jelentkezem! És most hogyan tovább?
Majd nézd meg mire megy Griezmann, ha lessz Messi és kiteszik szélre vagy valami tőle poszt idegen helyre. De ezt leírtuk, meg aki írta a cikket a tegnapi meccsről, senki nem mondja, hogy rossz játékos, sokunk nem látja a helyét, ha van Messi és valószínűleg nem is lessz. Leírom mégegyszer, JÓ JÁTÉKOS, SENKI NEM KÉRDŐJELEZI MEG, DE MOST MESSI SZEREPÉPEN VOLT TÖBB MINT KEVÉSBÉ.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.26. 11:53:33

Léfe írta:De érdekes !!! Most jelentkezhetnének nem - fognak, akik szerint Griezmann nem kell.
Itt vagyok, és Én azt is mondtam, hogy Coutinho be fog válni.
És most szólok, hogy szerintem Neymar se kell.

Most ennek az 1 jó meccs utáni bohóckodásnak van értelme?
Ha Messi felépül, Lajos lesz középen és Griezmann kimegy a balosra, akkor ugyanúgy be fog szürkülni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.08.26. 11:52:13

Rendben, kapsz egy piros pontot, fekete filccel irva.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 11:14:38

Léfe írta:De érdekes !!! Most jelentkezhetnének nem - fognak, akik szerint Griezmann nem kell. De attól én is félek, hogy Suarez visszakerül.
Jelentkezem! És most hogyan tovább?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.08.26. 11:03:54

De érdekes !!! Most jelentkezhetnének nem - fognak, akik szerint Griezmann nem kell. De attól én is félek, hogy Suarez visszakerül.
MA19
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.08.08. 09:23:21

2019.08.26. 10:54:49

Nagyon nagyon tetszett a csapat tegnapi játéka, nagyon reménykeltő a szezon további részére.
Griezmann egyértelműen kiköszörülte a csorbát, igazi vezér és a csapat legjobbja volt tegnap este. Hatalmas és rendkívül hasznos mezőnymunkát végzett, ( letámadás, védekezés )egy bekotrós és egy klasszis gól, 1 gólpassz és ezen kívül is rengeteg kiváló passz, meglátás, megoldás a támadó harmadban, nagyszerűen lépett vissza labdákért. 1/1 sikeres csel, 2 kulcspassz, 83 labdaérintés, 2 labdaszerzés az ellenfél védő harmadában. Csak így tovább!
Carles Perez is üde színvoltja volt a meccsnek, egyáltalán nem ijedt meg, sőt, abszolút élt a lehetőséggel. Dinamikát, sebességet, lendületet vitt a támadásokba, kereste az 1v1-eket, amelyeket egész jól vívott meg, és még gólt is szerzett. Szerintem több lehetőséget érdemelne.
Rafinha ott folytatta, ahol a Bilbao ellen abbahagyta. Fantáziadús játék, a cselei ülnek, keresi és jól megvívja a párharcokat, kreativitást, kiszámíthatatlanságot és váratlant visz az akciókba. Én nem adnám el, kölcsönbe sem. Már csak a kapu előtt kellene pontosabbnak lennie.
de Jong teljes mértékben idegen testként mozgott. Hiába a 95%-os passzpontosság, alig-alig akadt olyan passza, amely előrébb vitte volna a támadást.Védekezésben súlytalan, a Betis 1. góljánál taktikai fault kellett volna elkövetnie, a cselei nem igazán váltak be, egyszerűen beleszürkült az egészbe. Látszik is rajta, hogy nem érzi komfortosan magát, keresi a helyét és hogy mikor, hova kellene mozogni. Biztosan be fog illeszkedni, de még idő kell neki is, ahogyan mindenki másnak.

Busquests szerintem rendesen szembeköpte a korábban őt kritizálókat, köztük engem is. Az első gólnál Rafinha aludt be és állva várta a labdát, Busi passza teljesen rendben volt. Számos kontrát akasztott meg, 3 kulcspassz, 1 gólpassz, 3/3 sikeres hosszú indítás, 7 labdaszerzés, ebből 4 a mi támadó harmadunkban, pazarul szervezett mélységből. Ezt szeretnénk stabilan látni tőle. Szerintem érzi ő is, hogy most már nem annyira bérelt a helye, teljesítenie kell.
Sergi Roberto szokásához szíven szívvel-lélekkel játszott, rengeteget melózott. Több megoldása is előrébb vitte az adott akciót, a letámadásból hatékonyan és aktívan kivette a részét, labdákat szerzett, a Grizinek adott assziszt pedig már csak hab a tortán. Vidal is jól szállt be, a gólnál bravúros módon érte a labdát, aztán meg szépen fejezte be. Értem én, hogy Arthur Copan volt, de előbb-utóbb el kell kezdeni játszatni, ez most egy kiváló lehetőség lehetett volna.

Semedo és Alba is remek teljesítménnyel rukkoltak elő. Megadták a támadások szélességét, Alba gól, Semedo gólpassz. Semedot 1v1-ben nem lehetett megverni, Alba is hozta a tőle elvárhatót védekezés terén. Piqué és Lenglet is nagyot hibázott az első gólnál, azon kívül viszont több nagy és fontos mentés is fűződik a nevükhöz. Ansu Fathi nem szarta össze magát, egészen biztatóan játszott. Ugyanez Junior Firpor-ól is elmondható. Nagyon tetszett az agresszív presszing, amivel őrületbe kergették a Betist.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 09:23:52

Griezzman legnagyobb érdeme, hogy a hátára tudta venni a csapatot. Ez legtöbbször Suáreznek sem sikerül. Bizakodó vagyok abban a tekintetben, hogy nem üres ígéret hogy a pályán válaszol, ott kér bocsánatot a szurkolóktól. Lélektanilag nagyon fontos gólokat lőtt. Ő nyerte meg ezt a meccset.

Pérezzel kapcsolatban optimista lennék alapvetően, mert rászolgált, hogy kapjon játékperceket. De nem tudom mennyi jut neki, ha jönnek vissza "nagyok". Pedig rég voltam ilyen pozitív véleménnyel egy ifiről. Korábban valaki Pedróhoz hasonlította, szerintem tökéletesen. Remélem így is lesz. Pillanatig nem bánnám, ha padra küldené bármelyik 100+-os játékosunkat.

Semedo és Rafinha érdemel még nagy dicséretet, nagyon komoly mezőny munkát végeztek, és Rafkós nagyon élt a kombinatív játékban. Alapvetően mellette, és ellene sem vagyok a maradásának, mindenesetre, azért luxi dolog, ha van egy ilyen tartalék a csapatba, ha minden kötél szakad, azért jól jött néha a keretbe. Persze a saját karrierje szempontjából ez nem biztos hogy jó.

Végül Busquets végre jól tolta, szóval jár a biscuits! =D>
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.26. 07:43:28

Sokszor nagyon szépen járattuk a labdát, élmény volt nézni a meccset. A Betis szerencsére nem egy bekkelős csapat, kellett is egy ilyen önbizalomnövelő győzelem a kiesési rangadón :twisted: . Csak így tovább, akkor nem lehet gond idén sem a bajnokság.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.26. 07:30:53

Jár a gratula a tegnapi játékért. Nem is a gólok miatt, hanem a játék miatt. Végre megint élvezhető meccs volt! A fiataloknak meg főleg örülök! Így tovább és akkor nem fogunk panaszkodni!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.26. 06:53:29

csababarca írta:Busquetsel nagy baj nem volt ma, első félidőt àtaludta, másodikban már jobb volt, ahogy a csapat is.
Azt a gólt se varrnám a nyakába, Rafinha egyet lépett volna, akkor sima. Ezért utálom amikor mezőnyben is felpasszolják a labdát, és állva várják. 10ből 9szer labdavesztés van belőle.
Persze necces îgy középre egy bepassz, de itt Rafinha volt most a hunyó.


Azért Dembelét megint sikerült elővenni, úgy hogy a lelátón volt.:D
az a passz csak a zöldnek volt jó...maradjunk ennyiben. Rafinha nem nézett oda indult előre, De Jong látta de messzebb volt... értelmetlen keresztpassz. az már ok., hogy a gólt a védelem hozta össze.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.08.26. 02:13:17

Vakmacska írta:Busi hozta megint a formáját. Egyszerűen nem értem a tagot.
Mi volt most a probléma vele? Itt van a passz pillanata, úgy adta középre a labdát, hogy méterekre nem állt senki Rafinhától, csak a brazil állva várta a labdát. Maga a passz abszolút kockázatmentes lett volna, sőt ha Rafinha támadja, akkor lekontrázhattuk volna a szétszórt Betis védelmet. Vannak hibái Busquetsnek, de ma kifejezetten jó volt és semmi köze nem volt a kapott gólokhoz. Nézd újra a harmadik és negyedik gólunkat, mind a kettő úgy született, hogy Busquets a tizenhatos előterében labdát és egyből oda tette a lendületből érkező szélsőhátvédek elé.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.08.26. 00:54:20

Busquetsel nagy baj nem volt ma, első félidőt àtaludta, másodikban már jobb volt, ahogy a csapat is.
Azt a gólt se varrnám a nyakába, Rafinha egyet lépett volna, akkor sima. Ezért utálom amikor mezőnyben is felpasszolják a labdát, és állva várják. 10ből 9szer labdavesztés van belőle.
Persze necces îgy középre egy bepassz, de itt Rafinha volt most a hunyó.


Azért Dembelét megint sikerült elővenni, úgy hogy a lelátón volt.:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.08.26. 00:39:41

Nero. írta:
Dembelé meg elgondolkozhat azon, hogy ezzel a hozzáállással meddig fog tudni itt maradni.


Ha ma úgy játszott volna mint Perez akkor most pörögne a topicja a rajongóival hogy “na ugye megmondtuk hogy jó lesz”

Valahogy bele kell vonni a Neymar-üzletbe.
Kérdés, hogy mekkora szükségünk van Neymarra?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.26. 00:33:19


Dembelé meg elgondolkozhat azon, hogy ezzel a hozzáállással meddig fog tudni itt maradni.


Ha ma úgy játszott volna mint Perez akkor most pörögne a topicja a rajongóival hogy “na ugye megmondtuk hogy jó lesz”

Valahogy bele kell vonni a Neymar-üzletbe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.08.25. 23:36:07

MatyiG írta: Egyik legjobbunk volt ma. Gólpassz, három kulcspassz, rengeteg labdaszerzés. Nem értelek.
A gólt sokan az ő nyakába varrják,amit nem értek,full jó passz volt szerintem,Rafinha kihátrált a labda elől,aztán még mindig megvoltak létszámban a védők ahhoz,hogy levédekezzük.. Na mindegy,szerintem is soha rosszabb meccset ne toljon.
A fiatalok nagyon jók,Rafinháról sose gondoltam volna hogy a 2. sérülése után így fog mozogni. Felkötheti EV,mert a 3 sérült támadónkon kívül a mai 3 is erős volt,de azért a Fati srác se nagyon tojt be a labdától. De Jongnak nem volt jó meccse,de neki nem is fog feküdni ez a jobb oldali támadó kp (vagy mi),meg a vonal mellett sokszor.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.08.25. 23:34:12

MatyiG írta: Egyik legjobbunk volt ma. Gólpassz, három kulcspassz, rengeteg labdaszerzés. Nem értelek.
Ja, gólpasszt adott az ellenfélnek. Ezt nem értem, hogy majd minden meccsén eljátssza már ezt. Most jó, egy ilyen Betis ellen belefért, de egy komolyabb ellen már nem biztos. Mert hiába van több jó kulcspassza, meg szerelése, ha majd minden meccsen kapunk róla egy ilyen gólt.

Dembelé meg elgondolkozhat azon, hogy ezzel a hozzáállással meddig fog tudni itt maradni.
Válasz küldése