Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.22. 18:29:45

Ezek talán pénzt tettek az Eibarra, vagy miért így játszanak?
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2021.05.22. 17:39:08

Czvitkovics Péter előbb a Spíler 2 felvezető műsorában megfejtette, hogy a Barcelona azért szállt ki korábban a bajnoki címért való versenyfutásból, mert túl sok a fiatal a csapatban. :lol: =D> #-o
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.22. 15:04:37

én maradok a legutóbbi mellett: a TV-n a két madrid a laptopon a Barca. még szurkolni is fogok :?: a matracosoknak. az már túlsok lenne ha a patkányok besurrannak és elviszik a Ligát.
Koemann? védi a saját bőrét, mit is tehetne?! nekünk meg marad az átigazolási időszak kacsa áradata, és a remény, hogy lesz csapatunk.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2021.05.22. 14:55:51

Légyszi küldjetek majd linket ahonnan elerheto meccs.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.22. 10:49:00

Így, én se nézem meg a meccset tök mind1 hogy adja-e a TV vagy sem.
Katasztrófák vagyunk. Most leülni meccset nézni nem szórakozás még csak nem is kikapcsolódás, konkrétan csak felidegesítem magam rajta :lol:
Összefoglaló elég lesz, 2 órát nem dobok ki a csapat mostani produkcióira.

Teljesen jogos hogy a Real és Atlético meccseit mutatják, az még engem is jobban érdekel, bár őket se nézem meg. Atlético meccs ha szoros lesz, akkor annak a végét megpróbálom elkapni és izgulni kicsit, had menjen fel a pulzusom, mintha lenne életem :D
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.05.22. 10:44:51

Scout42 írta:
2021.05.22. 09:30:02
Nem értem Koeman nyilatkozatát.
Szemrehányást tenni a tisztelet hiánya miatt. Nehogy már sajnálni kezdjük szegény agyonfizetett futballistáinkat. Profik ,bár ez a hozzáállásukon nem látszott meg de a fizetésükön bizonyosan. A kritikákat igen is el kell fogadni ez minimum szerintem hiszen belőlünk élnek,abból,hogy nézzük őket a tv-ben ,megvesszük a meccsre a jegyet a nevükkel ellátott ereklyéket.Hol volt a tisztelet ,az alázat belőlük a legutóbbi 5 meccsen???? Menjenek a [auto_cenzúra] Koeman és az egész banda!!! Ha megtartják Sergi Robertot és többieket én többet nem nézek meccset.
En se nezek addig Barca meccset, amig a bohoc Pike es Roberto a csapat tagja.
Scout42
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.03.11. 08:28:57

2021.05.22. 09:30:02

Nem értem Koeman nyilatkozatát.
Szemrehányást tenni a tisztelet hiánya miatt. Nehogy már sajnálni kezdjük szegény agyonfizetett futballistáinkat. Profik ,bár ez a hozzáállásukon nem látszott meg de a fizetésükön bizonyosan. A kritikákat igen is el kell fogadni ez minimum szerintem hiszen belőlünk élnek,abból,hogy nézzük őket a tv-ben ,megvesszük a meccsre a jegyet a nevükkel ellátott ereklyéket.Hol volt a tisztelet ,az alázat belőlük a legutóbbi 5 meccsen???? Menjenek a [auto_cenzúra] Koeman és az egész banda!!! Ha megtartják Sergi Robertot és többieket én többet nem nézek meccset.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.05.21. 23:58:12

Értem amit mondasz, de ők sem hülyék. Ez nem olyan mint egy BL csoportmeccs ahol senkit nem érdekel egy utolsó körös sorsdöntő Sakhtar vs. Napoli (pl) mikor egy teljesen tét nélküli PSG vs. Juvét szívesebben nézne az ember. Ez egy effektív bajnoki döntő. Egyszerűen nem tehetik meg, ezzel totál hiteltelenné válna az egész.

Kis megjegyzés: ismétlik a meccset kettő órával később vagy az 1-en vagy a 2-n. Én múlthéten is azt csináltam, hogy 2 óráig net off és megnéztem felvételről. Miről marad le az ember? Főleg akit csak a mi csapatunk érdekel.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.05.21. 23:56:59

sansz írta:
2021.05.21. 22:53:46


Akkor másképp mondom. Van egy csatorna,ami a nézőiből él. Mivel külföldi,semmi nézői etikett vagy érzelmi dolog nincs benne,azt kell adni,amit látni akarnak. 10 nézőből 5 Real meccset akar nézni, 4 Barcát, 1 pedig Atmát. Innen nézve bőven logikus lenne,hogy igen, nem a bajnok meccsét mutatnák, de lehetne azért okosan közvetíteni, bedobni jeleneteket az atma meccséről. és persze utána ismétlésnek egyből leadhatnák az ünnepséggel együtt. Korrektebb lenne .
Semleges nezoknel pedig 10/0 akit erdekel jelen helyzetben a Barcelona.
Sot,titeket sem erdekel,nem am mas nezoket..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.21. 22:53:46

Fernando írta:
2021.05.21. 21:24:47
sansz írta:
2021.05.21. 14:10:39
Fernando írta:
2021.05.20. 00:10:29


Egyidőben van az egész forduló és nyilván a két bajnokaspiráns csapata érdekesebb.
Mondjuk szerintem ez nem annyira nyilván. Spanyolországban igen, de itthon szerintem elsősorban Real és Barca szurkolók vannak, akkor is, ha ATMA, akkor is, ha Real Sociedad a bajnok éppen, szóval szerintem se jófej dolog Barca meccset kitenni valami külön prémium apphoz, nem mintha a spíler 2-ért nem max csomagot kéne venni...
Vagyishát lehet pont ezért tették pont a Barca meccset oda.
Hidd el, hogy ha mi állnánk úgy mint az Atma vagy a Real, minket adnának a spíler 1 vagy 2-n. Hogy nézne ki, ha mondjuk az Atma behúzza a bajnoki címet érő meccset, amit majd felvételről megnézhet bárki, csak mert mi vagyunk a Barca.
Akkor másképp mondom. Van egy csatorna,ami a nézőiből él. Mivel külföldi,semmi nézői etikett vagy érzelmi dolog nincs benne,azt kell adni,amit látni akarnak. 10 nézőből 5 Real meccset akar nézni, 4 Barcát, 1 pedig Atmát. Innen nézve bőven logikus lenne,hogy igen, nem a bajnok meccsét mutatnák, de lehetne azért okosan közvetíteni, bedobni jeleneteket az atma meccséről. és persze utána ismétlésnek egyből leadhatnák az ünnepséggel együtt. Korrektebb lenne .
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.05.21. 21:24:47

sansz írta:
2021.05.21. 14:10:39
Fernando írta:
2021.05.20. 00:10:29


Egyidőben van az egész forduló és nyilván a két bajnokaspiráns csapata érdekesebb.
Mondjuk szerintem ez nem annyira nyilván. Spanyolországban igen, de itthon szerintem elsősorban Real és Barca szurkolók vannak, akkor is, ha ATMA, akkor is, ha Real Sociedad a bajnok éppen, szóval szerintem se jófej dolog Barca meccset kitenni valami külön prémium apphoz, nem mintha a spíler 2-ért nem max csomagot kéne venni...
Vagyishát lehet pont ezért tették pont a Barca meccset oda.
Hidd el, hogy ha mi állnánk úgy mint az Atma vagy a Real, minket adnának a spíler 1 vagy 2-n. Hogy nézne ki, ha mondjuk az Atma behúzza a bajnoki címet érő meccset, amit majd felvételről megnézhet bárki, csak mert mi vagyunk a Barca.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.21. 14:10:39

Fernando írta:
2021.05.20. 00:10:29


Egyidőben van az egész forduló és nyilván a két bajnokaspiráns csapata érdekesebb.
Mondjuk szerintem ez nem annyira nyilván. Spanyolországban igen, de itthon szerintem elsősorban Real és Barca szurkolók vannak, akkor is, ha ATMA, akkor is, ha Real Sociedad a bajnok éppen, szóval szerintem se jófej dolog Barca meccset kitenni valami külön prémium apphoz, nem mintha a spíler 2-ért nem max csomagot kéne venni...
Vagyishát lehet pont ezért tették pont a Barca meccset oda.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.21. 13:20:04

Titinho írta:
2021.05.21. 13:04:18
...
Koeman állítólag több játékosnak is lehetőséget adhat holnap, akik idén kevesebbet játszottak.

Na persze...
Reméljük, jó lenne. Legalább lenne miért leülni megnézni a meccset, lenne benne érdekesség és izgalom a tét nélkülisége ellenére is (noha a nem is teljesen tét nélküli a dolog, a dobogó mégiscsak presztízkérdés valamennyire).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.21. 13:04:18

Na végül nem került be a keretbe a Nico, Collado kettős, Konrad viszont ott van.

Nincs a holnapi keretben Ter Stegen, Pedri, Messi, Lenglet.

Pedri után Messi sem edzett már ma a kerettel, őt is elengedte a klub korai szabadságra a Copa előtt.

Így ha Messi nem hosszabbít, akkor a Celta elleni meccs volt neki az utolsó Barca mezben... :cry:

Pedri 52 meccsel fejezi be a szezont, 4 góllal, 6 gólpasszal.

Messi pedig 47 meccsen 38 gól és 14 gólpassz, tehát 52 gólban volt része az idei szezonban. 30 góllal zsinórban ötödjére gólkirály lesz, ami Liga rekord .

Koeman állítólag több játékosnak is lehetőséget adhat holnap, akik idén kevesebbet játszottak.

Na persze...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.05.20. 00:10:29

vargazoli írta:
2021.05.19. 23:44:53
Előre is elnézést a trágár beszédért!!!
Mi a büdös ,redva az a Spíler Extra?????????????????????????
A hétvégén ott adják a spanyol meccseket!
Ki találja ezeket ki? Már nem tudok milyen szolgáltatóhoz menni, mert ugye anno a sport tv adta aztán ez a redva spíler 2, de mi a franc ez a spíler extra???????
Hol lehet fogni?
Egyidőben van az egész forduló és nyilván a két bajnokaspiráns csapata érdekesebb.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2021.05.19. 23:44:53

Előre is elnézést a trágár beszédért!!!
Mi a büdös ,redva az a Spíler Extra?????????????????????????
A hétvégén ott adják a spanyol meccseket!
Ki találja ezeket ki? Már nem tudok milyen szolgáltatóhoz menni, mert ugye anno a sport tv adta aztán ez a redva spíler 2, de mi a franc ez a spíler extra???????
Hol lehet fogni?
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2021.05.18. 22:14:28

sneco7 írta:
2021.05.18. 18:46:34
Felmerült bennem egy kérdés, nem emlékszem,hogy lett volna-e szó már erről....szóval,ha Villareal megnyeri az EL-t,akkor az ugye BL indulást ér nekik, annó az angoloknál hasonló esetben a 4. hely már nem ért BL-helyet(Az EL győztes Liverpool indult a 4. helyzett T'ham helyett). Ezt a szabályt már eltörölték? Vagy ebben az esetben a 4. helyzett nem indulhat a BL-ben?
A jelenlegi szabalyok szerint orszagonkent maximum 5 csapat indulhat. Csak akkor esik ki a 4. helyezett, ha a BL es EL gyoztes is a top 4-en kivul vegez.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.18. 21:02:28

Már nincs selejtező, a Spanyol 4-edik automatikusan főtáblás, ha jól tudom 2 vagy 3 éve van így.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.05.18. 20:43:30

Subinho írta:
2021.05.16. 21:03:06
Na akkor ez után a vereség után: felkészül a Sevilla.
Remélem elér minket az a szégyen, hogy BL selejtezőt játszunk.... Akkor talán Koemant elzavarják és vele a kerékkötőket.
En nem bánnám, sőt.... augusztusban ciki BL tétmecset játszani, de legalabb mindenki sajat bőrén érezné hova jutottunk, jutottak.
Es mindent a legelejéről kezdenénk .... ahigy Pep első évében ha jol emlékszem egy lengyel csapat ellen kezdtük meg a hosszu menetelést egesz a végéig !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2021.05.18. 18:46:34

Felmerült bennem egy kérdés, nem emlékszem,hogy lett volna-e szó már erről....szóval,ha Villareal megnyeri az EL-t,akkor az ugye BL indulást ér nekik, annó az angoloknál hasonló esetben a 4. hely már nem ért BL-helyet(Az EL győztes Liverpool indult a 4. helyzett T'ham helyett). Ezt a szabályt már eltörölték? Vagy ebben az esetben a 4. helyzett nem indulhat a BL-ben?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.18. 12:23:38

Na Pedri kimenőt kapott az utolsó bajnokiról, ezen a héten elengedik szabadságra az EB és edzőtábor előtt.

Mivel a Barca B-nek nincs már több meccse, így az Eibar elleni keretben lehet Nico, Konrad és Collado, Koemanon múlik hogy lehetőséget kapnak-e.

Ter Stegen műtétje miatt pedig Neto az utolsó meccsét játszhatja a Barcában a hétvégén. Igazolni a helyére nem fogunk, a jelenlegi B kapus Inaki Pena veszi át a helyét jövőre.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.17. 08:58:11

Subinho írta:
2021.05.17. 06:55:36
Néhány gondolat:
Ettől gyengébb kerettel is lehet jó focit játszani, egy jó edzővel.
Ilyen Cadiz, Eibar, Granada elleni pontokkal mi vezetnénk a ligát.
Hónapok óta nincs kettős terhelés, nem vagyunk ott a BL-ben, mibe fáradtak el? Heti egy meccset igenis bírniuk kéne. Mi lenne, ha mi is a BL4-ig mentünk volna???
Sokszor volt a Milan, meg a MU példa, most is legyen. Évek munkája, ahol most vannak. Ránk is ez vár és minél később kezdik el a keret kitakarítását, annál később fogunk ott tartani...
Laporta: örültem neki, de ha nem fogja kivágni a ballasztot, akkor nem lesz megint siker korszaka... Ha igy folytatjuk, jövőre a Camp Nou elé fog madridi oriásplakát kerülni, valami poénos "Köszönjük Joan!" szöveggel.
szeretném leszögezni: a Barcelonának ma többszörösen is gyenge a kerete. az edzőt elintézhetem azzal, hogy ő része a keretnek.
ami a "többszörösent" illeti az nálam a köv. jelenti: gyenge játéktudásban és alkatilag valamint gyenge erőnlétben.
az első kettő bonyolultabb és nyilván rám lehet tromfolni, nem is hozok most példákat de az erőnlét az egyszerűbb de nehezebben kiküszöbölhető dolog, mert a játék stílusból következik.
a Barca állománya a kocogásra, a passzolgatásra edzett! futni akkor próbálnak ha az ellenfél kényszeríti őket - láthatjuk mennyire sikertelenül.
talán ma már itt is belátott: a mai foci a gyorsaságot alapból igényli, nem elég 3-5 elfutás egy meccsen, kitartással és kellő robbanékonysággal kell párosulnia a szintén alap labdakezelésnek.
az olyan csemegék, mint fejjáték, játék intelligencia, lövő készség, cselező-tudás
stb. már csak az extra pluszoknak kellene lennie.
azért talán mégis egy, két pl.: Griezman köztudottan nem tud cselezni, de Alba szerintem u.az, Dembélé játék inteligenciája feltűnően gyenge de a lövő készsége is átlagos vagy gyengébb. Puig? egy futkározó gyerek (alkatilag) akit egy rátermett védelem egyszerűen eltapos, félrelök,..stb.
edző: láthattunk egy begyakorolt rögzített helyzetes formációt a szezonban? miközben a szögletek kihasználatlansága szembetűnő. (szorgalmasan járnak előre a védők, de egynek sincs hatékony fej-játéka)
de hát majdnem bajnokok lehettünk volna??!! ez egy szerűen nem igaz. nem lettünk azok és többek között azért nem amiket felsoroltam.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.17. 06:55:36

Néhány gondolat:
Ettől gyengébb kerettel is lehet jó focit játszani, egy jó edzővel.
Ilyen Cadiz, Eibar, Granada elleni pontokkal mi vezetnénk a ligát.
Hónapok óta nincs kettős terhelés, nem vagyunk ott a BL-ben, mibe fáradtak el? Heti egy meccset igenis bírniuk kéne. Mi lenne, ha mi is a BL4-ig mentünk volna???
Sokszor volt a Milan, meg a MU példa, most is legyen. Évek munkája, ahol most vannak. Ránk is ez vár és minél később kezdik el a keret kitakarítását, annál később fogunk ott tartani...
Laporta: örültem neki, de ha nem fogja kivágni a ballasztot, akkor nem lesz megint siker korszaka... Ha igy folytatjuk, jövőre a Camp Nou elé fog madridi oriásplakát kerülni, valami poénos "Köszönjük Joan!" szöveggel.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.17. 00:05:12

Lehet megint sírni és keresni pár bűnbakot, de ez már megint olyan,hogy kár érte,nem most ment el ez a hajó,hanem évekkel ezelőtt,amikor kellett volna új frissesség,új szemlélet. Tökös edző, a Barca rendszer elhagyása,ha az új játékosok nem kompatibilisek vele.
Nem, mi szent katalánok vagyunk,Barca filozófia,itt csak az működhet. Lassulnak Messiék,se baj,hiszen ők a világ legjobbjai, azt csinálnak amit akarnak,egy edző ne ugráljon. Utoljára egy MÁSODEDZŐ hitte azt,hogy van hatalma amíg tart a szerződése,ez Setien embere volt és kb két meccsig tartott. Az ugráló,játékkal együtt élő emberből egy néma,üveges tekintet lett,így figyelte,ahogy szünetben Messi beszédet tart a többieknek,míg máshol az edző tette ezt. Mindenki nyugodjon le,majd a Barca csapatkapitányok mindent elintéznek.
Lehet utálni Lengletet,SRt,Messit,Piquet,Busit, és az edzőt, ki-ki a saját kedve szerint, de itt rendszerszintű a probléma. A belső védők lehet nem hibáznának ennyit,ha nem mennének ennyire előre és ha a középpálya jobban segítené őket, Messi világ legjobbja teljesítményt nyújtana egy félidőkbe beszállva, Alba helyett is fél meccsekre lehetne Dembelét játszatni, és igen,még az a szerencsétlen SR is beállhatna a 80-ik percben egy támadó helyett be a védőfalba,ha kell. De nem ezt tesszük,hanem az egyre kiöregedőbb csk delegációnknak hagyjuk,hogy dirigáljanak. Hozunk egy játékost és nem ott és nem úgy játszatjuk,ahogy tud. Aki nem passzol hátra üres kapunál Messinek,az nem játszhat. Lehet utálni az edzőt,azért annyira rossz nem volt, a bayern után ilyen tizedik helyeket jósoltak sokan. Ezekkel a játékosokkal ebben a rendszerben ez a max. És még ez sem annyira kevés, most utálunk pár Barcást,de az is tény,hogy szerencsénk se volt. Ha annyi kapufánk lett volna idegenben,mint a többieknek,simán elsők vagyunk. De tök mindegy hányadikok vagyunk és mennyire vagyunk pechesek, ez a rendszer nem fenntartható. És minél tovább húzzuk,annál nagyobb bukás a vége. Na de Laporta már megszervezte a Messi nagy havert, biztos nagy változások lesznek. Ha kivennénk a képletből a csapatkapitányainkat,lehet tényleg középcsapattá válnánk egy kis időre,de lehetne új fazonunk,nem lennének bérelt helyek és lenne értelme igazolni. Most egyszerűen nincs,bárki jön,elvárjuk a hátrapasszt meg a lassú támadást. Felejtsd el a kiugrásokat és minden egyebet. Ha védő vagy,menj előre,hátul meg egyedül maradsz. Klasszikus játékostemető. Laporta könnyen kidobatta Ronaldinhoékat, a haverjait nem fogja.

Amúgy a lincshangulat ellenére nem volt olyan rossz a csapat, csak az van,hogy ugyanazt csináljuk, Grizesnek van két gólpasszt érdemlő indítása és egy helyzete,Dembelének két helyzete,Messinek meg három. És ha ezek nem mennek be,akkor ennyi. És ilyenkor találják az ellenfelek a gólokat,ha mást nem,még Ter Stegen is segít. Az egész szezonra ez jellemző,nem rossz a játék,van normális nyomásunk,de nem tudunk sebességet váltani,ha kéne. Ha az életükért futnának a csapatkapitányaink,akkor se bírnának többet.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.16. 23:58:32

Az idei 7 vereség, 7 döntetlen sorrendben:

FCB 1-1 Sevilla↔️
Getafe 1-0 FCB❌
FCB 1-3 Real❌
Alaves 1-1 FCB↔️
Atleti 1-0 FCB❌
Cadiz 2-1 FCB❌
FCB 2-2 Valencia↔️
FCB 1-1 Eibar↔️
FCB 1-1 Cadiz↔️
Real 2-1 FCB❌
FCB 1-2 Granada❌
FCB 0-0 Atleti↔️
Levante 3-3 FCB↔️
FCB 1-2 Celta❌

Azért szép kis lista na.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése