Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Teo90
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.08.08. 20:27:23

2021.08.08. 20:30:04

Sziasztok! Az esti meccshez kérhetek tőletek egy megbízható linket? Most még erősebben Visca el Barca! Leo hiányozni fogsz :)
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.08.08. 20:27:34

Jól van, akkor ehhez a kezdődhöz ma nincsen hangulatom. Max Depay miatt nézek bele.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.08. 18:04:48

visca el barca írta:
2021.08.08. 17:45:36
Koszi

youtubeon nem lehet nezni vhogy?
Ha a youtube-on megy is esetleg, azt hamar leállítják a szerzői jogok miatt, persze érdemes egyszer rákeresni, mikor elkezdődik. Streameken lehet követni biztos. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.08. 17:45:36

Koszi

youtubeon nem lehet nezni vhogy?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.08. 14:41:06

visca el barca írta:
2021.08.08. 14:19:17
Adja vmelyik magyar ado az esti meccset?
Nem, én legalábbis nem találtam meg egyiken sem a port.hu-n. Szerintem marad a stream/BarcaTV
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.08. 14:19:17

Adja vmelyik magyar ado az esti meccset?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.08.08. 14:03:23

Este meccs, érdekes lesz… Kíváncsi vagyok merre tovább, de ha ezek után is stabil kezdő lesz SR, Piqué és Busi akkor menthetetlen a klub. Lenglet sérült, legalább őt nem kell nézni.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.07. 16:57:02

miro. írta:
2021.08.07. 15:20:16
...
Miro nagyon köszi a szurkolói beszámolót, reméljük a Covid végével többen is tudnak majd személyes tapasztalatokról beszámolókat írni!

Kéne egy jó edző aki tud mit kezdeni a leírt hibákkal és higgyük el hogy lehet építeni a fiatalokra.
A Pedri, DJ, Stéga, Araujo, Mingu, Fati, Depay, Puig vonal abszolút erős. Messze nem BL győztes erős, de jó.
Kiegészülve a többi fiatallal és csereként az öregekkel ez jó lehet a bajnokságra. Ha idén még nem is, de jövőre simán.

Nagyon könnyű lenne szereti ezt a csapatot.

Amit szeretnék: VB után jöjjön Xavi, kapjon hosszú időre bizalmat és szabadkezet, és lássuk az új Barcát.


Holnap Gamper.
Messi nem fog szerepelni.
Kíváncsi vagyok ennyi idő elég volt-e Koemannak hogy megtökösödjön, és kérdés hogy vajon ő tudta-e hogy Leo nem marad.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.07. 15:20:16

bence0330 írta:
2021.08.06. 23:56:31
Köszi az összefoglalót! A leírtak alapján megérte felmenned, jó hangulat volt, és a Salzburg még jól is játszott. :D

Amit Depayról, vagyis a viselkedéséről írtál, az képernyőn nem jött át - gondolom pont azért, mert nem őt néztem, ha nem volt ott a labda. Bevallom és most örülök, ha van egy keménykezű gyerek elöl, alá Zlatan, aki elvárja a jó teljesítményt, és azért le is teszi a sajátját. A sok tingli-tangli-langyi emberke után nem biztos, hogy ez nekünk rossz, de persze azért álljon be a sorba is.

DJ eleganciája akkor ezek szerint élőben még jobban átjött.

Busquets... hát igen. Volt mostanában pár jó meccse, de inkább a beszorított csapatok elleni állóharcokban, az ilyen lendületes csapatok ellen nagyon lassú és gyenge már. Ráadásul szerintem ő addig fér be a csapatba, amíg van két lendületesebb játékos mellette. Amikor Nico pl. a párja, akkor ketten együtt sok ez a stílus, meg nálam Pedrivel együtt is soknak tűnik, bár ebben alighanem egyedül vagyok. 3 ilyen játékos közül szerintem egy fér el a 3 középpályás között.

Araujo... hát igen, miatta nem lett egyedül 0-4, 0-5, ahogy te is írtad. Főleg, ahogy ott gondolom még jobban átjött, mint nálunk, ahogy ellenállás nélkül rongyolnak rá, és úgy kell megfékeznie őket utolsó emberként...

Griezmann eszerint pont ugyanolyan, akármilyen szögből nézzük. :D

Az utolsó fél órát nemigen láttam, csak a gólokra kaptam oda a tekintetem. Demirt figyelted valamennyit? A 70. perc körül állt be. Volt róla benyomás? Engem most Messi távozásával talán ő érdekel a legjobban azok alapján, amit láttam tőle. Hátha élőben kitűnik, milyenek az indulósebességei a szlalomjai előtt, meg úgy egyáltalán.
Demir..Nézd,látszott rajta hogy nincs betojva,nem azért ment fel,hogy odaadja az első felnőttnek a labdát,hanem beleállt,megpróbált kicsit labdát vezetni,egy az egyezett,talán még kapura is akart egyszer lőni,szóval vállalt sokat.
Azt én nem tudom neked megmondani,hogy ez merre fog kifejlődni,de töke van a srácnak,meg tehetséges,ügyes.
Kiderül meddig lesz ez elég neki,vagy hogy tud fejlődni stb,lehet e használni.
Araujo... hát igen, miatta nem lett egyedül 0-4, 0-5, ahogy te is írtad. Főleg, ahogy ott gondolom még jobban átjött, mint nálunk, ahogy ellenállás nélkül rongyolnak rá, és úgy kell megfékeznie őket utolsó emberként...
Első félidőben az Adeyemi neki vitte párszor,aztán utána kicsit húzta az agyát,megvárta az Araujot hogy közelebb jöjjön hozzá,addig csak ugrált a labda fölött,majd ilyen lazán bokából továbbpasszolta.
Hát a védőtők,kb 1 mp-s késéssel odament hozzá,két kézzel akkorát rálökött,hogy ne szórakozzon,hogy majdnem kiesett a pályáról a kisgyerek. :lol: :lol: Utána percekig osztották egymást. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Viszont egyetlen játékos volt,akit mikor lecseréltek,odaadta a mezét azonnal az első sorba valami kölyöknek aki kérte tőle.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.06. 23:56:31

Köszi az összefoglalót! A leírtak alapján megérte felmenned, jó hangulat volt, és a Salzburg még jól is játszott. :D

Amit Depayról, vagyis a viselkedéséről írtál, az képernyőn nem jött át - gondolom pont azért, mert nem őt néztem, ha nem volt ott a labda. Bevallom és most örülök, ha van egy keménykezű gyerek elöl, alá Zlatan, aki elvárja a jó teljesítményt, és azért le is teszi a sajátját. A sok tingli-tangli-langyi emberke után nem biztos, hogy ez nekünk rossz, de persze azért álljon be a sorba is.

DJ eleganciája akkor ezek szerint élőben még jobban átjött.

Busquets... hát igen. Volt mostanában pár jó meccse, de inkább a beszorított csapatok elleni állóharcokban, az ilyen lendületes csapatok ellen nagyon lassú és gyenge már. Ráadásul szerintem ő addig fér be a csapatba, amíg van két lendületesebb játékos mellette. Amikor Nico pl. a párja, akkor ketten együtt sok ez a stílus, meg nálam Pedrivel együtt is soknak tűnik, bár ebben alighanem egyedül vagyok. 3 ilyen játékos közül szerintem egy fér el a 3 középpályás között.

Araujo... hát igen, miatta nem lett egyedül 0-4, 0-5, ahogy te is írtad. Főleg, ahogy ott gondolom még jobban átjött, mint nálunk, ahogy ellenállás nélkül rongyolnak rá, és úgy kell megfékeznie őket utolsó emberként...

Griezmann eszerint pont ugyanolyan, akármilyen szögből nézzük. :D

Az utolsó fél órát nemigen láttam, csak a gólokra kaptam oda a tekintetem. Demirt figyelted valamennyit? A 70. perc körül állt be. Volt róla benyomás? Engem most Messi távozásával talán ő érdekel a legjobban azok alapján, amit láttam tőle. Hátha élőben kitűnik, milyenek az indulósebességei a szlalomjai előtt, meg úgy egyáltalán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.06. 22:22:09

Na srácok a Salzburg-Barca.
Akit imádok,meg imádtam az Frenkie De Jong.
Elképesztő a srác,mellé ha lenne két középpályásotok,még jobban kitudnátok használni.
Technikailag,a játék intelligenciája,ahogy olvassa,elképesztő.
Minden labdakihozatal abból állt,hogy Őt valaki megtalálja,ez tök mind1 hogy a 16oson belül csatárral a nyakán,vagy visszalépve 30-35 méterről,vagy a szélére kihelyezkedve. A csávó olyan nyugodt,olyan higgadt,annyira tudja hogy mit kell csinálni hogy elképesztő. Tisztára játssza magát bármilyen helyzetbe. Semmi alibi nincs benne,legyen bármilyen a szitu. Ahogy nyúl a labdához,ahogy kezeli,ahogy akár bokából teszi-veszi. Feljebb is Ő rajta mennek át a támadások,ez a gyerek tényleg ordít még két jó középpályásért,hogy ne neki kelljen bejátszania az egészet. Realba Modric helyére imádnám. :mrgreen:

Viszont mellette a kölyök és főleg Busquets... labdakihozatalnál feltolja magát inkább,leáll a kis 2 méteres egyérintős szrokra,nem vállal semmit be..Hátra felé nulla. Botrány...
Aki tetszett még az Araujo. Pont az első félidőben az Ő oldalán voltunk,hát a srác magas,iszonyúan erős,ahhoz képest fordulékony,kis területen úgy kihasználja a fizikai adottságait,hogy szinte lehetetlen megkerülni.
Viszont Ő is a csapat miatt szív. Gyakorlatilag mivel középpályás védekezésetek nulla,ezért minden 10.percben vitték rá a labdát lendületből,futottak be mögé,tehát nagyon nehéz dolga volt..Viszont nekem nagyon pozitív volt.

A másik Depay..Technikailag top,volt egy átvétele egy Griezmann ívelésből mellel,ami hát élőben valami szenzációs volt.
Lendületes is,neki megy,csinálja,bevállalja az 1-1-eket. Baromira erős is ez mellé,nagyon jól fedezi a labdát,tehát a mérete ellenére nagyon jól feltudtátok rúgni rá a passzokat.
Viszont...Na hát Ő ennyi meccs után már nem szakad meg értetek.
A második félidőben konkrétan többet állt csípőre tett kézzel,mint amennyi sprintje volt talán.
Ha csines,ha labdát veszt,egyből megállt,mutogatott,játszotta a pcsáját. Szóval a mostani szituban,én mernék pénzt tenni arra,hogy vele még lesz nektek gondotok. Nem igazán hatja meg,hogy Ő a Barcelonába került,és kicsit jobban odatenné magát,vagy megmutatná esetleg az akaratot,meg az hogy neki mennyit jelent idekerülni.
A srácnak saját maga fontosabb az fix. Nagyon nagy arca van,és azért egyedül Ő nem lesz elég egy bizonyos szint után...
Messivel azt mondtam volna oké,van benne potenciál nagyon is,de így...Azért ez nem olyan teljesítmény,amire lehet építeni egy támadóalakzatot.

Griezmann- Én megmondanám,hogy most 10 meccset ballszélen,vagy jobbon,vagy középen játszol és kész.
Ez a srác ameddig a pályán volt kereste a helyét,játszott mindenhol,de közben sehol nem volt.
Konkrétan mintha kerülné a labdát,a játékkal teljesen ellentétesen mozog. Egyénileg semmit nem láttam,pedig ki voltam rá éleződve,hogy mutat majd tuti valamit.

Maga a csapatotok..Igazából mintha az egész rendszeretek ellenne csúszva,a középpálya lyukas,a védelem és aközött hatalmas területek vannak, ezáltal a védőitek állandóan óriási veszélyre vannak kitéve. A letámadásotok az előbbiek miatt nem igazán működik,én nem is látom,hogy valójában ti hol akartok labdát szerezni,vagy merre próbáljátok az ellenfél játékát tolni.
Nincs aki ütközne,mivel óriási lyukak vannak ezért aki tudja olvasni a játékot,annak esélye nincs odaérni. Szóval mintha a védelmeteken kívül mindenki állandóan úton lenne.
Konkrétan ha ez 4:0 a Salzburgnak akkor senki semmit nem szólhatna.
Illetve azt a Salzburg nagyon jol kitalalta,hogy a ket szelso tamadojuk nem akart futni Albaval es Desttel,hanem azonnal mikor labdatszereztek 30-35 meteren a sajat terfelukon,egybol a ket szelso rohant ra a belso vedoitekre,onnan meg letszam azonos helyzet alakult ki,azon mulott hogy az utolso 1-2 passz sikerul e nekik.
Támadásban a labdakihozatal tipik spanyolfoci,leálltok kicsibe,azért ez eléggé ül is,sok a labdabiztos játékos,mindig van egy passzlehetőség,viszont felkerültök a támadó térfélre és teljes tanácstalanság.
De ez nem is csak a ti hibátok,hanem konkrétan a spanyol foci itt bebukott ezzel a forduljunk vissza és indítsunk 15x el egy támadást.

Bocs ha hosszú lett.


https://pasteboard.co/KeGhSfT.jpg :mrgreen:




Salzburgba menjen el mindenki egy meccsre,nagyon jó hangulat,30.000-es stadion,a csapat szenzációs,a légkör az egész profi.
Ha a Fradit dicsérjük,ők még egy szinttel feljebb vannak. Ez már Európai foci.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2021.08.07. 04:11:28-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.04. 21:06:19

Ez a Koeman hogy időzítette az EB-t, meg az Olimpiát, kifosztotta a klubpénztárat, nem fixálta időben Messi szerződéshosszabbítását és most nyakunkon a szezonkezdet. Eltévedt és azt hiszi, hogy ő a B csapat edzője.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.08.04. 20:57:45

nem vitás, hogy a jobbik csapat győzött egy jobb játékkal, sajnos.
a baj az, hogy Koemannak nincs még csapata 10 nappal a szezon kezdet előtt, csak egy kocsiderék ember akik azt sem tudják jönnek e vagy mennek. ez még szomorúbb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.04. 20:56:16

vidra írta:
2021.08.04. 20:51:02
Ez a meccs már jobban tükrözte a korábban megszokott állapotokat, mint az előző :D
Meg is értem, miért nem tetszett RK-nak a Stuttgart meccs. Túl gyorsan ment a labda, túl sok gólt lőttünk, és túl kevés helyzetet engedélyeztünk. Érett a változtatás, és ha már így bejött, alighanem maradunk a 3-5-2-nél.

Az a mázlink amúgy, hogy 4 sztártámadónk lesz, és Griezt meg Demirt még ide sem vettem, talán nem lehet majd miattuk eltérni a 3 támadós felállástól...

Kíváncsi vagyok az interjúra, mert itt aztán nem lehet eldurrantani a "sok lehetőségünk volt, csak a balfék játékosaim nem váltották gólra" sablonszöveget...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2021.08.04. 20:58:10-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.08.04. 20:55:26

Ez vállalhatatlanul gyenge volt. Se koncepció, se iram (fiatalokat kivéve), se ötlet, semmi. Benyomtak a kapunk elé vagy szétkontráztak minket, ők csapatnak látszottak, mi nem. Balde, Demir és Araujo remekelt, Depay is érdemben próbálkozott.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2021.08.04. 20:53:49

Szétfututtak és szétfociztak minket, rossz volt nézni. Ez így nagyon kevés lesz. D
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.08.04. 20:51:02

Ez a meccs már jobban tükrözte a korábban megszokott állapotokat, mint az előző :D
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.08.04. 20:50:54

bence0330 írta:
2021.08.04. 20:45:10
Nagyon sajnálom szegény Salzburgot. Ezt a máksorozatot egy nagy mázlival megspékelve tartogathattuk volna mondjuk egy City elleni nyolcaddöntőre. :D
Már nem kell, sajnáljuk inkább magunkat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.04. 20:45:10

Nagyon sajnálom szegény Salzburgot. Ezt a máksorozatot egy nagy mázlival megspékelve tartogathattuk volna mondjuk egy City elleni nyolcaddöntőre. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.08.04. 20:43:57

Azért BW ezt profin betette!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.08.04. 20:43:35

mekkora Braithwaite gól =D> :mrgreen:
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.04. 20:43:16

Na csak lett egy szèp, kidolgozott gólunk :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.04. 20:39:28

Ijesztő az is, hogy Demir jelenléte mennyivel komolyabb, mint Griezmanné. De megelőzni a rangsorban akkor sem fogja, mert 100+M volt és keres vagy 30-at. Pont mint SR, ha nem is kezdett, Koeman első gondolata ő volt a meccs felpörgetésére, mikor alighanem a Masia 6. számú kp-sa több életet vinne bele... (amúgy egy fokkal jobb itt a középpályán, mint a szélen.)

Baldé játékát élmény még nézni, az a lövés se volt semmi.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.08.04. 20:38:55

Szamomra Baldè a legnagyobb pozitívum ma is, nagyon fürge, remèlem ő lesz a másik bhv a szezonban nem pedig Roberto vagy Dest.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2021.08.04. 20:34:01

Barca_10 írta:
2021.08.04. 19:50:33
ja meg annyi a gond még Araujónál hogy nem fog játszani :D nagyobb összegben merek fogadni a ts-roberto,piké,lenglet,alba-busquets,pedri,de jong-messi,agüero,depay kezdőre ha senki nem sérült.
szezon elején dest vagy emerson lesz a jvh ameddig Pedri pihen, addig gondolom megy roberto labdát bűvölni a kp-ra.
+1

nagyobb probléma, hogy Koemannal ugyan az a koncepció nélküli, ötlettelen játék lesz mint amit az elmúlt év folyamán láttunk és ez így a TV előtt megint egy gyötrelmes év lesz.
Válasz küldése