Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.13. 14:55:07

https://www.football-espana.net/2023/05 ... eason-tour

Ezzel az Usákos túrával 14 milliós bevètelre számítanak. Mèg játszanak a Vissel Kobevel, +Gamper. Esetleg 1-2 Hakni meccs ès megvan a 20 millió, ami nagyobb bevètel, mint az EL győzelem, ha már onnan is sikerült kètszer kibukni. Ha már felkészülés, a Reál tavaszra időzíti a formáját, de ott minőségibb a fizikai felkèszítès.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.13. 14:40:37

A jelenlegi problémáink máshol vannak megbújva.
Kicsit, ha körbenézünk, látjuk, hogy a top csapatok néhány meccsel többet játszanak nálunk.
Ők pörögnek, mint a ringlispíl februártól május végéig.....miközben nekünk a bajnoki ritmus diktálja a tempót, mint a Gironának vagy a Cadiznak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.12. 22:02:48

Ja, én sem úgy értettem, hogy ez az ideális, szerintem sem az. Csak ha mindenki ezt csinálja, akkor nem lehetne elvileg ebből probléma egy tavaszi BL(EL) időszakra. Ha ügyesen kísérletezünk ezen a pár meccsen egy bő merítésből, akkor fizikailag nem lesz fárasztó, az utazással járó egyéb dolgok meg túlélhetőek. Szerintem lehet ettől még egy korrekt felkészülés. :) Nem az lesz a lényegi része, az túra csak a kirakat meg a kísérletezgetés. Az előtte lévő néhány hét lesz a fontos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.12. 21:58:03

bence0330 írta:
2023.05.12. 21:43:31
Én mondjuk szemlély szerint ebben nem hiszek, szerintem nem ettől függ a felkészülésünk hatékonysága, kb mindegyik top csapat ezt csinálja (elég ránézni az ellenfeleinkre, európai topklubok, és ugyebár evidens módon ők is ott lesznek). Meccsek itthon is lennének, az az 1-1 nap repülőút túl sokat nem számíthat már. Ezek ráadásul nem úgy mennek, hogy Pedri meg xy végigjátszik 4 meccset, hanem Masiások, egyebek kapnak lehetőséget, max a végén a Milan ellen áll majd fel egy legjobbnak vélt kezdő.

Sőt, voltak komolyabb csapatok, amik 3-4 meccset letoltak a VB után is más kontinensen, amit mi nem tettün meg.

Szerintem a fáradtságot, fásultságot teljesen máshogy kéne megszüntetni egy jó fizikai alapozáson kívül is. Xavi pl. nem hajlandó rotálni idős és tinédzser játékosokat, akiknek a korukból adódóan még kezdőknek is alig szabadna néha lenniük, nemhogy lecserélhetetlennek. a 22-29 köztiek, mint DJ, Raphinha, Chris, stb bírják, Pedri már másodszor sérül le alatta komolyabban, Lewy és Gavi megszűnt létezni, stb. Rotálni kell. Ha nincs elég jó csere, még akkor is, mert hosszútávon kifizetődik azzal, hogy sokkal kisebb eséllyel kell 2-3 hónapot letolnunk 1-2 kulcsjátékosunk nélkül. Amúgy ez már csak azért is fura, mert Pep neki a példakép, és ha valaki, hát ő rotál, és bátran ad lehetőséget amúgy fiataloknak is.
Ezen kívül meg nyilván olyan alap dolgok, amiről fogalmam sincs, hogy mehet, mint jó ütemű edzések, pont elegendő pihenőidők, kondi, megfelelő táplálkozás, stb. De ebbe semmi belelátásunk. Azért alighanem itt is van min javítani látatlanban is, bár biztos, hogy nagy volt az előrelépés az elmúlt évekhez képest.

Meg ilyen álmok, mint pl hogy a válogatott szüneteket valahogy mérsékelni kéne, mert amióta bejött még ez a nemzetek ligája hülyéskedés is, azóta még több csapat szív. Meg évközi VB, afrika kupa, stb...
Szerintem meg igen is rengeteget számít, hogy elmennek más kontinensre haknizni. Ez nem olyan dolog, hogy itt is meccs, ott is meccs, úgyhogy tök mindegy.. kapásból más időzóna, felboruló bioritmus. Fanzone megjelenések, sajtónyilvános, közönségnyilvános edzések, celeb szívességek, 3 naponta gálameccs, és mindez két hétnyi valódi fizikai felkészülés és nyugodt környezetben való fókuszált összetartás helyett.
Nekem ne mondjátok, hogy ez kicsit is normális. Guardiola anno a maradék haját is kitépte, mikor ennél kevesebb gálameccset kért tőle a vezetőség. Szerintem teljes joggal. Az engem pont nem érdekel, hogy mások hogy csinálják, a legtöbb csapatnak minden évben ugyanaz van, mint ami nekünk is, tavaszra kipukkadnak. Van aki persze nem, de a többség igen, ezért nem láttok olyat, hogy éves szinten 1 vagy 2 csapatnál több van versenyben minden sorozatban a végéig.

Távol álljon tőlem, hogy erre kenjem Xavi csapatának mostmár két szezonban látott áprilisi bezuhanását. Sőt, leírtam korábban: ennek szerintem mentális okai vannak elsősorban. Mindkétszer azt véltem látni, hogy kizúgtunk az ELből, és jött a motivációs és önbizalom rövidzár.
De a nyári felkészülés igen is sokat számít egy csapat egész szezonjába, és ebből két hetes időszak nagyon nem mindegy, hogy így, vagy úgy telik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.12. 21:43:31

Andris írta:
2023.05.12. 21:29:23
Nehogy véletlen valami normális felkészülési időszakunk lehessen, utazunk haknizni másik kontinensre 3 naponta meccsel.

Amíg ez így megy, álmodni se merhetünk arról, hogy majd még márciusban is bírja a csapat fizikailag. Ha nem lesz megint egy Inter-Bayern pároshoz hasonló, akkor tuti továbbmegyünk majd, de elfelejthetjük az egyeneskieséses sikereket. Majd tíz év múlva, ha visszafizettük a hiteleinket és már nem kell lefeküdni 5-10 milliós bevételért.. addig jó lesz nekünk a spanyol bajnokság, feltéve hogy a madridok nem erősödnek meg túlságosan.
Én mondjuk szemlély szerint ebben nem hiszek, szerintem nem ettől függ a felkészülésünk hatékonysága, kb mindegyik top csapat ezt csinálja (elég ránézni az ellenfeleinkre, európai topklubok, és ugyebár evidens módon ők is ott lesznek). Meccsek itthon is lennének, az az 1-1 nap repülőút túl sokat nem számíthat már. Ezek ráadásul nem úgy mennek, hogy Pedri meg xy végigjátszik 4 meccset, hanem Masiások, egyebek kapnak lehetőséget, max a végén a Milan ellen áll majd fel egy legjobbnak vélt kezdő. Tavaly még a végén a City ellen is Haaland-Lewy paddal nyomták a csapatok.

Sőt, voltak komolyabb csapatok, amik 3-4 meccset letoltak a VB után is más kontinensen, amit mi nem tettün meg.

Szerintem a fáradtságot, fásultságot teljesen máshogy kéne megszüntetni egy jó fizikai alapozáson kívül is. Xavi pl. nem hajlandó rotálni idős és tinédzser játékosokat, akiknek a korukból adódóan még kezdőknek is alig szabadna néha lenniük, nemhogy lecserélhetetlennek. a 22-29 köztiek, mint DJ, Raphinha, Chris, stb bírják, Pedri már másodszor sérül le alatta komolyabban, Lewy és Gavi megszűnt létezni, stb. Rotálni kell. Ha nincs elég jó csere, még akkor is, mert hosszútávon kifizetődik azzal, hogy sokkal kisebb eséllyel kell 2-3 hónapot letolnunk 1-2 kulcsjátékosunk nélkül. Amúgy ez már csak azért is fura, mert Pep neki a példakép, és ha valaki, hát ő rotál, és bátran ad lehetőséget amúgy fiataloknak is.
Ezen kívül meg nyilván olyan alap dolgok, amiről fogalmam sincs, hogy mehet, mint jó ütemű edzések, pont elegendő pihenőidők, kondi, megfelelő táplálkozás, stb. De ebbe semmi belelátásunk. Azért alighanem itt is van min javítani látatlanban is, bár biztos, hogy nagy volt az előrelépés az elmúlt évekhez képest.

Meg ilyen álmok, mint pl hogy a válogatott szüneteket valahogy mérsékelni kéne, mert amióta bejött még ez a nemzetek ligája hülyéskedés is, azóta még több csapat szív. Meg évközi VB, afrika kupa, stb...

Azt azért én is remélem, hogy a Kobe elleni Xavi-Ini ügy lesz az egyetlen levezető meccs, bár ha már elutazunk Japánig, gondolom 1-2 még be lesz oda is szervezve.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.12. 21:29:23

soadroli írta:
2023.05.12. 19:28:09
FC Barcelona’s USA pre-season fixtures:
22 July - FC Barcelona vs Juventus, Levi’s Stadium, Santa Clara.
26 July - Arsenal vs FC Barcelona, SoFi Stadium, Inglewood.
29 July - FC Barcelona vs Real Madrid, AT&T Stadium, Arlington.
1 August - AC Milan vs FC Barcelona, Allegiant Stadium, Las Vegas.
Nehogy véletlen valami normális felkészülési időszakunk lehessen, utazunk haknizni másik kontinensre 3 naponta meccsel.

Amíg ez így megy, álmodni se merhetünk arról, hogy majd még márciusban is bírja a csapat fizikailag. Ha nem lesz megint egy Inter-Bayern pároshoz hasonló, akkor tuti továbbmegyünk majd, de elfelejthetjük az egyeneskieséses sikereket. Majd tíz év múlva, ha visszafizettük a hiteleinket és már nem kell lefeküdni 5-10 milliós bevételért.. addig jó lesz nekünk a spanyol bajnokság, feltéve hogy a madridok nem erősödnek meg túlságosan.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.05.12. 19:28:09

FC Barcelona’s USA pre-season fixtures:
22 July - FC Barcelona vs Juventus, Levi’s Stadium, Santa Clara.
26 July - Arsenal vs FC Barcelona, SoFi Stadium, Inglewood.
29 July - FC Barcelona vs Real Madrid, AT&T Stadium, Arlington.
1 August - AC Milan vs FC Barcelona, Allegiant Stadium, Las Vegas.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.10. 15:06:17

bence0330 írta:
2023.05.10. 14:59:22
Június 6-án a csapat egy szezonzáró barátságos turné keretein belül először a Vissel Kobe otthonába látogat Japánba, szóval lesz egy Xavi vs Ini meccs. :) Legalábbis gondolom, hogy akkor játszani fog, amúgy már nemigen kapott szerepet a csapatában idén, ahogy nézem..
Július 29, El Classico felkészülési meccs - Dallas
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.10. 14:59:22

Június 6-án a csapat egy szezonzáró barátságos turné keretein belül először a Vissel Kobe otthonába látogat Japánba, szóval lesz egy Xavi vs Ini meccs. :) Legalábbis gondolom, hogy akkor játszani fog, amúgy már nemigen kapott szerepet a csapatában idén, ahogy nézem..
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.03. 11:58:16

Tudja valaki, fogunk-e barátságos meccseket játszani legalább az újraindulás előtt nem sokkal? Nem találtam róla infót, és sok komolyabb csapat egész túrákat nyom le (Arsenal, Pool, Milan pl amikről tudok Dubaiban)
Persze nálunk extrém kevesen nem mentek VB-re.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2022.08.26. 09:28:38

bence0330 írta:
2022.08.25. 09:48:21

Fogalmam sincs, hogym űködik a Barca tv, de ha az egész évre 25 euró, akkor a 12 hónappal elosztva kijön. :)
de a srác havi 25 eurót írt...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.25. 10:51:43

andras953 írta:
2022.08.25. 10:38:48
Balde megint óriásit ment. Kincs ez a srác! Ha mégis kölcsönadnák, óriási vakság lenne. Inkább gyakoroltassák vele külön is a védekezést még! Fizikailag bírná a plusz megterhelést, az eredmény pedig egy klasszis védő lenne fiatalon!
Egyetértek. A hírek szerint Marcos Alonso leigazolása eléggé megkotlott, könnyen lehet hogy pont Baldé miatt.

Amit szerintem senki sem bánna, nagy potenciál van a srácban, néha még idegenül mozog és nem tudja mit kéne csinálni, de ennyi játékperccel ez nem csoda. Remélem idén Albával legalább 40-60% arányban megkapja a játéklehetőséget.
Emellett veszettgyors, öröm nézni ahogy megindul mint a gyorsvonat.

További előny hogy így Alba is felkötheti a gatyát, 10 évig nem volt normális vetélytársa és valószinűleg a 31 éves Alonso sem lett volna az.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.25. 10:42:34

andras953 írta:
2022.08.25. 10:38:48
Balde megint óriásit ment. Kincs ez a srác! Ha mégis kölcsönadnák, óriási vakság lenne. Inkább gyakoroltassák vele külön is a védekezést még! Fizikailag bírná a plusz megterhelést, az eredmény pedig egy klasszis védő lenne fiatalon!
Az a szólója szenzációs volt. De tényleg egy csiszolatlan gyémántnak tűnik a srác.
Védekezésben még van hova fejlődnie, de hát piszok fiatal.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.08.25. 10:38:48

Balde megint óriásit ment. Kincs ez a srác! Ha mégis kölcsönadnák, óriási vakság lenne. Inkább gyakoroltassák vele külön is a védekezést még! Fizikailag bírná a plusz megterhelést, az eredmény pedig egy klasszis védő lenne fiatalon!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.25. 09:48:21

Fecooo írta:
2022.08.25. 09:10:19
QuarryPeter írta:
2022.08.24. 21:43:08


Láttam, hogy havi 25 euró, kevesebb mint 1000ft havonta.
Nézd újra, hogy mit írtál... havi 25 euró miért lenne kevesebb 1000 forintnál havonta?
Fogalmam sincs, hogym űködik a Barca tv, de ha az egész évre 25 euró, akkor a 12 hónappal elosztva kijön. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2022.08.25. 09:10:19

QuarryPeter írta:
2022.08.24. 21:43:08


Láttam, hogy havi 25 euró, kevesebb mint 1000ft havonta.
Nézd újra, hogy mit írtál... havi 25 euró miért lenne kevesebb 1000 forintnál havonta?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.08.25. 08:31:49

Auba micsoda kapás lövés, emiatt csípem őt, elég neki 1-2 momentum és ott a gól, hihetetlenül érzi a 16-oson belül mit és hogyan kell tenni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
QuarryPeter
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.08.12. 14:59:38

2022.08.25. 06:06:03

(nem gyengén benéztem annó :D bocsánat! )
Nyiri81 írta:
2022.08.24. 21:44:33
QuarryPeter írta:
2022.08.24. 21:43:08
Sziasztok! Valaki elő van fizetve a hivatalos Barca+ tv-re?

Láttam, hogy havi 25 euró, kevesebb mint 1000ft havonta. Megéri, akinek van? Gondoltam, hogy ilyen meccsekre és azokra, amiknél éppen nem vagyok itthon teljesen jól helyettesíthetné a tv-t.

Köszi! Jó meccsnézést és Vamos Barca! ;)
Hol veszed az eurot hogy ilyen jó az árfolyam? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára QuarryPeter 2023.05.24. 17:41:14-kor.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.25. 00:42:33

Önbizalomnövelőnek jó volt ez a meccs, korrekten játszott a csapat. Gavit mindenképp kiemelném, jól áll neki az, ha vállalhat nagyobb szerepet. Egyelőre tényleg gyengébb Pedri mellett, de anno volt egy Xavi-Iniesta párosunk is, akik szintén hatalmas labdákat adtak és sokat játszottak előre, szereztek ütemelőnyt pár jó megmozdulással. Nem látom, hogy miért ne tudnának egymáshoz szokni néhány meccs alatt, főleg ha Busi osztogat nekik.

A meccs alapján elég mély a keret, tudtuk a full B kerettel is tartani többé-kevésbé a Cityt De Bruyne és Haaland-al a pályán.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.08.25. 00:40:06

Az elején nagyon szépen mentek a passzok, a váltások, szerintem az elején még Ferran sem lógott ki annyira, de érdekes, hogy mostanában kb. sosem akkor vagyunk igazán eredményesek, amikor szépen játszunk, vagyis nem akkor dőlnek el a meccseink. A boxhoz tudnám hasonlítani, amikor már mindkét fél a fülén veszi a levegőt, darabos a mozgásuk, ölelkeznek folyamatosan, de egyszer csak hátra lép az egyik és ilyen freestyle ad egy nagy pofont a semmiből, a másik meg elterül.
Amikor a meccs ilyen állapotában vagyunk éppen, akkor jönnek jól az ilyen Gavi, de Jong félék, akik az ellenfél fáradó védőire akkor is ráfutnak, amikor kb. értelmetlennek tűnik. Nem beszélve Fati-ról (az előző meccsre utalva), aki szerintem alapvetően nem annyira jó a klasszikus tökölős, tologatós játékunkban, de néha olyan dolgokat csinál, hogy a védők nem tudják lekövetni. Dembele ugyanez. Lewa is szívósnak tűnik amúgy.
A hátsó passzolgatós játékunk viszont hosszú távon életveszély. Rengeteg gyönyörű labdakihozatalunk van, de mindig benne van a kapott gól esélye. Amúgy a City is hasonló.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.25. 00:16:49

Nagyon jól néztünk ki, hol ide billent a meccs képe, hol oda. Szerintem több helyzetünk is volt, talán a végén kezdtünk kicsit bukdácsolni, de addigra azért KDB-Haaland tengely volt fent, a mi Garcia-féle hátvédsorunkra.

Kb igazságos 3-3 született minden szempontból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.08.25. 00:11:15

Ki nem volt szurke Kouman alatt ? … 1 holland fiatal ember De Jong micsoda véletlen :-)

Sajna túl sokat nem láttam a mecsbol , annyit higy pihentetve volt Ter Stegen Araujo Pedri Lewa Dembele aranytengely ?!
Na meg Koundet - a jobb oldalon - volt egy hajmeresztő megoldása !
Baldet nyomni kell …
Roberto val legalabb is a passz játékával sokkal egészségebb az egesz jobb oldal mint..
Torres felejtos …
Meg higy a csere kapusok nem véletlenul cserék :-)
Egyeb tanulság ?
City hez képest kb hogy néztünk ki ?
Bernardo Silva ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.24. 23:38:31

bence0330 írta:
2022.08.24. 23:32:50
1994barca írta:
2022.08.24. 23:24:48
Én is imàdom Gavi játèkàt, de azzal a résszel nem értek egyet, h annyival jobb amennyivel idősebb. Mint írtam imádom Gavi és örülök, h itt van de nálam Pedri más szint és ezt nem éppen a kettejük közti kór (kb 1,5 év) miatt van..(sztem)
Nem vagyok semmi ellen, de remélem nincs kettejük közötti kórról szó. :D

Pedri azért Koeman alatt még nagyon szürke volt, Gavi hamarabb robbant be. Most annyi, amennyivel Pedri kezdett Koeman alatt, és a válogatottban már hasonló szintet tett le az asztalra, mikor egyedül volt, és ő is várhatóan sima Golden Boy lesz. Egész más a két játékos, Gavi is máshogy játszik előre, sokkal jobb 1v1-ben, Pedri meg sokkal vagányabb labdákat ad. De mindkettő jön fel a gyengébb tulaljdonságaikban is. Pedri is megindulgat már ,meg Gavi is ad olyan labdákat, aminek szeme van.
Mások. Nehéz objektíven összehasonlítani, pláne az életkoruk miatt, ami ilyenkor még rengeteg különbség.

A tizenegyes röhejes, ahogy Haaland röhögött rajta totál meglepett fejjel :D

Jó ez a 3-3, hol mi voltunk jobbak, hol ők, a végén egyértelműen ők.
A tizi vicc volt:-)
Koeman alatt ki nem volt szürke?:-) nekem akkor is torony magasan is ő volt aki nem volt annyira szürke( még, ha voltak is időszakai) 1v1-ben sem feltétlenül jobb nálam Gavi nekem Pedriben sok az Inis mozdulat technike stb és én ebben is elé helyezném, de örüljünk, hogy mind2 itt van és ez hosszú ideig így is marad
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.24. 23:32:50

1994barca írta:
2022.08.24. 23:24:48
Én is imàdom Gavi játèkàt, de azzal a résszel nem értek egyet, h annyival jobb amennyivel idősebb. Mint írtam imádom Gavi és örülök, h itt van de nálam Pedri más szint és ezt nem éppen a kettejük közti kór (kb 1,5 év) miatt van..(sztem)
Nem vagyok semmi ellen, de remélem nincs kettejük közötti kórról szó. :D

Pedri azért Koeman alatt még nagyon szürke volt, Gavi hamarabb robbant be. Most annyi, amennyivel Pedri kezdett Koeman alatt, és a válogatottban már hasonló szintet tett le az asztalra, mikor egyedül volt, és ő is várhatóan sima Golden Boy lesz. Egész más a két játékos, Gavi is máshogy játszik előre, sokkal jobb 1v1-ben, Pedri meg sokkal vagányabb labdákat ad. De mindkettő jön fel a gyengébb tulaljdonságaikban is. Pedri is megindulgat már ,meg Gavi is ad olyan labdákat, aminek szeme van.
Mások. Nehéz objektíven összehasonlítani, pláne az életkoruk miatt, ami ilyenkor még rengeteg különbség.

A tizenegyes röhejes, ahogy Haaland röhögött rajta totál meglepett fejjel :D

Jó ez a 3-3, hol mi voltunk jobbak, hol ők, a végén egyértelműen ők.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.24. 23:30:57

Ahogy látom Haaland sem érti hogy ebből hogy lett tizi
Válasz küldése