Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.02.13. 06:47:55

fura nézni a meccseinket. a védekezés/védelem minden szinten atom, de a támadójátékunk annak ellenére, hogy minden meccsen van legalabb 5 tiszta ziccerunk, botranyosan szr. raphinha + lewandowski tegnap is iszonyatosan gyenge volt.

A tegnapi jatekunk a mu ellen keves lesz. Abban bízok h araujoek hatul megoldjak, elöl meg vki csak belebotlik a labdaba. Egy szűk 1-0-át várok.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.02.12. 23:58:00

Botrány a támadójátékunk, Lewa iszonyatosan legyengült, Raphinha meg sosem volt jó.

Torres becserélése meg olyan, mintha valaki lemenne és senki nem jönne be helyette.

Védelmünk extra, Araujo hatalmas tanár.

Az, hogy képtelenek vagyunk gyorsan támadást építeni, vérlázító.

MU ellen ez - szerintem - kevés lesz.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.12. 23:34:34

Szerintem ez ellen a Villareal ellen ez egy frankó eredmény.
Tavaly pl kiverték a Bayernt is a BL-ből.
A védők kb hozták a szintet, középpályán viszont érződik, hogy kevesen vannak, támadók meg iszonyú körülményes, dekoncentrált kapu előtti hozzáállást mutatnak, nem véletlen lőtte a legtöbb gólt Pedri az utolsó 5-6 bajnokin a csapatból.
Manchester ellen a 0-3, 3-0, 0-0 és 3-3 nálam kb ugyanannyira esélyes.

Viszont ma is látszott, hogy kelleni fog nyáron még 1-2 középpályás és támadó is, mert vékony mindkét csapatrész.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.12. 23:16:29

MatyiG írta:
2023.02.12. 23:10:34
Élmény volt nézni a csapatvédekezést, volt persze 1-1 hiba, de a védekezésünk nagyon sokat fejlődött.
Ezt elemezték most pont az ESPN szakértői. Szerintük azért rúgunk kevesebb gólt, mert az egész csapat védekező mentalitást mutat, iszonyatos elánnal vetik bele magukat elöl is, hátul is, ünnepeljük a jó szereléseket, stb. Sokszor látszik, hogy a támadóinknak kicsit elfogy az ereje emiatt a kapu előtt, de ez most egy áldozat, amit vállalunk, és ami sosem volt ránk jellemző - és szépen hozza is a pontokat.

Közben még a két támadónkat annyiban védeném meg, hogy akármennyire rosszak voltak általánosságban tényleg, Raphinha megint briliánsan átszúrta a szokásos labdáját 4 ember között a gól előtt, ezzel kulcsszerepet vállalva benne, aztán Lewy is villant, aztán Lewy is adott egy brutál lasztit a brazilnak később, amit kihagyott, illetve fordítva is volt egy brutál passz, amit meg a lengyel hagyott ki. Mindketten bénáztak amúgy végig, de vannak annyira jók, hogy még így is bennük volt az x, a leggyatrább meccsükön. Közben meg mindketten a lellküket kitették a pályára védekezésben. Fati, Torres a rosszabb meccsükön emberhátrányok egyetlen jó megoldás nélkül, gyengén védekezve, de még néha Dembélé is. Ez azért nagy különbség, és hatalmas fegyvertény, ha van két támadónk, akik a szezonjuk legrosszabb meccsén is kulcsmozzanatokat hoznak össze elöl (még ha Pedrit is kell ünnepelni leginkább, jogosan).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.12. 23:13:30

Pfú, hát ez nem volt túl meggyőző, de ez a liga egyik legnehezebb terepe, valahogy ezt is lehoztuk. A gólunk gyönyörű volt, Araujo top top player. Van ennek a csapatnak egy gerince, vannak játékosok akik gyakorlatilag hétről hétre ugyanazt a magas szintet hozzák, Stegen, Araujo, Christensen, De Jong, Pedri. Mellettük Koundé, Gavi és Baldé általában szintén jó. Ez egy nagyon nagy erény, erre mindenképpen lehet építeni. A maradék posztokat idővel be kell tömni, én Raphit és Kessiét egyszerűen nem érzem azon a szinten, akik hosszabb távon meghatározók lehetnek itt. Lewy kezd kérdőjellé válni, meglepően sok a gyenge meccse.

21 meccs, 7 kapott gól. Kemény.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.02.12. 23:10:34

Élmény volt nézni a csapatvédekezést, volt persze 1-1 hiba, de a védekezésünk nagyon sokat fejlődött.

Kessié amúgy nem volt rossz, soha rosszabbat. Ha ezt tudná mindig hozni fixen, használható lenne csereként abszolút.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.12. 23:07:13

Messa írta:
2023.02.12. 22:51:58
Óriási túlzásnak érzem Farkas Norbitól Kessié egkebe magasztalását. Szerzett pár labdát, nyert egy két párharcot, de támadásépítésben, labdakihozatalban nettó emberhátrány volt az egész meccsen.
En is pontosan ezt gondolom a mai játékáról. Védekezésben kivette a részét, de azért azt be kell látni, hogy nálunk az összes középpályás nagyobb részben felel a támadásokért, mint a védekezésért. Mondjuk, hogy egynek oké volt, és a MU ellen kiderülhet, hogy mennyire tud valóban védekezni. Mert a mai teljesítményünkkel szerintem védekezni fogunk csütörtökön. (Szerk: ilyen teljesítménnyel már használható csere, de hosszabb távon szerintem az sem igaz, továbbra sem. Amint van sansz az utánpótlásból nézelődni, vagy egy értelmes támadót szerezni harmadiknak, én abba az irányba mozdulnék majd. De jönnek a további esélyek, amiket megragadhat Kessié, kezdésnek elfogadom.)

Amúgy: Araujo a MOM, de Pedri is hatalmasat alakított. Gyakorlatilag akkor történt valami a pályán, ha Gavi vagy Pedri csináltak valamit. Első félidőben még voltak momentumai többeknek, de összességében ma a legtöbben gyengék voltak.

Hihetetlen hogy nem kaptunk gólt a végén. De eleve ilyen helyzet egy meccsen elő sem állhatna, elég lett volna ha Lewy vagy Raphi csak minden tizedik megmozdulásukat sikerrel teljesítik, és máris lett volna második gólunk. Megint a támadók miatt lett szenvedős és szoros, sajnos. :(

Ettől függetlenül, szerintem őszhöz képest szintet lépett a játékunk, nagyon sokszor igazán élvezetes nézni a támadásépítést, és a csapatvédekezést, letámadást is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.02.12. 23:07:02

Hát ez elégy gyatra volt.

Rengeteg volt a hiba, és a Villareal hibáit nem nagyon használtuk ki. Hátul ok volt, Araujo szerintem is MOM, a kp is megtette a magát, szerintem is elöl voltak a gondok. Rendre rosszak voltak az utolsó passzok.
Lewy adott 2-3 csodás passzt, de amúgy nem volt itt fejben, Raphi megint a töketlen énjét hozta.
De valahogy az egész csapat alacsony fordulaton pörgött, amit csak azért nem értek, mert viszonylag könnyedén le lehetettt volna zárni.

A 3 pontért jár a pacsi, csak félő, hogy hamarosan csapágyas lesz így a kp.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.12. 22:59:27

Hát a gól után nem gondoltam volna hogy ennyire szenvedős lesz, akkor az volt a kérdés hogy mikor rúgjuk a másodikat, sajnos most nem sikerült időben lezárni hála a támadóknak, de a lényeg megvan
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.12. 22:57:40

Kessié ma bizonyította, hogy helye van legalább egy erősebb rotációban, be lehet rakni nyugodtan, ha kell előre és hátra is, mindenhol ott volt. Persze a labdakihozataloknál nem Busi, de ad cserébe mást. Pont a MU-féle meccseken lesz neki igazán szerepe.

Araujo toronymagasan MOM (sajnos), a középpályásaink mind elfáradtak, a támadóink meg botrányosan rossz napot fogtak ki. Remélem a MU meccs volt a fejekben, mert akkor ahhoz képest meg tök jó, hogy még így is nyertünk egyáltalán egy olyan Villarreal ellen, akik nemrég verték a Reált, aztán a kupában is majdnem kiejtették őket.

De ha nincs az uru, akkor ez kb tuti vereség. Főleg, hogy közben Koundé meg a legrosszabb meccsét hozta le eddig a mezünkben, borzasztó volt.

11 pont difi egyelőre! :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2023.02.12. 21:55:13

Érdekes meccs, kevés labdabirtoklással, mintha megint tartalékra álltak volna. De Jong a legjobb, Gavi már megint, 1-2 megmozdulás kivételével sokadjára nulla.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.12. 20:54:37

bence0330 írta:
2023.02.12. 20:49:00
A csapat, a játékosok egyéni formája, az egy hetes szünet, a Villarreal formája mind mellettünk szól (talán csak annyi nem, hogy egy elég ijesztő MU elleni meccs lehet már a fejekben kicsit), nekem tényleg csak azért van rossz előérzetem, mert egy idő után már kezd kicsit mesébe illő lenni, hogy 18 évesekkel meg frissen beépülőben lévő játékosokkal zsinórban a 11. meccset húznánk be, ráadásul spanyol szinten az erősebb csapatokat végigverve közben... Kicsit szürreális a dolog nekem. De hát tartson még ki, a nagy számok törvénye matematikailag úgysem a múltból következtethető, hanem az adott ponttól.

Kessiével nem lesz gond. Nem fog sokat hozzátenni ha hátul van, de elvenni sem fog, az tuti. Kapu előtt meg nyilván nagy előrelépés Busihoz képest, jó lenne, ha odakeveredne, és azzal a halálnyugodt habitusával megint megoldana valami nehéz helyzetet egy jó megoldással. És akkor pótolta a spanyolt, akkor is, ha más szempontokból meg elmarad.
Ne is mondd, lélektanilag én még ott tartok hogy a Koeman-érában rangadót se tudtunk nyerni 1 évig és 40 perces csapat vagyunk :D :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.12. 20:49:00

A csapat, a játékosok egyéni formája, az egy hetes szünet, a Villarreal formája mind mellettünk szól (talán csak annyi nem, hogy egy elég ijesztő MU elleni meccs lehet már a fejekben kicsit), nekem tényleg csak azért van rossz előérzetem, mert egy idő után már kezd kicsit mesébe illő lenni, hogy 18 évesekkel meg frissen beépülőben lévő játékosokkal zsinórban a 11. meccset húznánk be, ráadásul spanyol szinten az erősebb csapatokat végigverve közben... Kicsit szürreális a dolog nekem. De hát tartson még ki, a nagy számok törvénye matematikailag úgysem a múltból következtethető, hanem az adott ponttól.
De legalább már elég régóta úgy tudunk leülni a TV elé, hogy biztos mi leszünk a jobb csapat, elég jó meccs várható, aztán max a maflaságunk miatt nem húzzuk be.

Kessiével nem lesz gond. Nem fog sokat hozzátenni ha hátul van, de elvenni sem fog, az tuti. Kapu előtt meg nyilván nagy előrelépés Busihoz képest, jó lenne, ha odakeveredne, és azzal a halálnyugodt habitusával megint megoldana valami nehéz helyzetet egy jó megoldással. És akkor pótolta a spanyolt, akkor is, ha más szempontokból meg elmarad
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.12. 20:21:19

Nekem rossz megerzesem van, de remelem semmi alapja.
Kessienek itt a nagy lehetoseg, hogy folytassa, vagy hogy hatrebb, Frenkie mellett mutasson valamit. Utobbival kapcsolatban vannak ketsegeim, de a lenyeg, hogy nagyon erdekes lesz figyelni a jatekat. A tamadojatekunk labdajaratason, ritmusvaltason alapul legfokepp, mig a kozeppalyas vedekezesunk alapvetoen pozicios es nem fizikalis jelelgu.. meg kell mutatnia, hogy kepes felvenni a ritmust. Nem fogom lehordani, ha nem sikerul, de le fogom irni. Nagyon szoritok neki, nagyon jol jonne plusz egy megbizhato ember.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.12. 19:38:52

bence0330 írta:
2023.02.12. 19:35:33
TS - Baldé, Christensen, Araujo, Koundé - DJ, Kessié, Pedri, Gavi - Lewy, Raphinha
Nincs se pihentetés, se variálás.
Kessie előtt adott a lehetőség, én mondjuk nem lepődtem volna meg, ha Xavi inkább SR-t rakta volna be.

Remélem hamar lezárjuk a meccset és néhányan rá tudnak pihenni a csütörtöki meccsre, mert gondolom ugyanez a kezdő lesz akkor is. Torre-t meg megnézném már ebben a 4 kp-s felállásban is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.12. 19:35:33

TS - Baldé, Christensen, Araujo, Koundé - DJ, Kessié, Pedri, Gavi - Lewy, Raphinha

Ahogy egy hét szünet után várható volt, a jelenlegi gálakezdő. Lewytől várnék kicsit többet, nem rossz persze mostanság sem, csak nem az az igazi extra klasszis, jó lenne, ha csúcsformába kerülne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.12. 16:23:03

Két valóban jól lehozott meccs után volt két nap teljes szabi és még négy nap felkészülés, szóval vendégként is elvárható, hogy a bajnokságra törő csapat behúzza a mai meccset.
Ilyen gondolatban már MU ellen készülünk feltételezett kifogásoknak helye szerintem nincsen.
Legjobb felkészülés a magabiztos győzelem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.12. 15:25:08

bence0330 írta:
2023.02.11. 18:04:57
Nagyon kiváncsi leszek a Villarreal elleni mecsre. Setien miatt is érdekes, a lehetséges 11 pontos előny miatt is, főleg, hogy a Reál épp megérkezik a klub vb döntőről, és ugyan az Elche ellen mennek, de ők meg pont most verték 3-1-re a Villarrealt...

Közben meg hiába játszottuk most le a két legjobb meccsünket zsinórban, valahogy a nagy számok törvénye alapján már be kéne, hogy essen egy bukta, ez a nagyon hosszú győzelmi sorozat 1 döntetlennel még azért több, mint amit ez a keret tud szerintem, mindenképp felülteljesítünk és van egy kis mázlink is azért, akármilyen jók is vagyunk. Persze ne legyen igazam, de a Villarreal pont egy elég veszélyes csapat. Ami a malmunkra hajtja a vizet, az talán a nyíltságuk, alighem lesz helyünk mögéjük futkosni, és abból elég sok gólt szereztünk mostanság.

Torre amúgy visszakerült a keretbe, gondolom Busi kiesése miatt.
Azt viszont ne felejtsük el hogy volt egy teljes hetünk pihenni szerencsére ami sokat számít.
Ha ma be tudnánk húzni akkor nagyon komoly lépést tennénk a bajnoki arany felé, megnéztem és az igazán kemény idegenbeli meccseink a Bilbao ellen lesz + a legutolsó fordulóban(remélhetőleg bajnokként) a Celta ellen.
Ha szigorúak akarunk lenni akkor még ide számolhatjuk az Espanyolt és a Rayot is, ez 4 kemény idegenbeli meccs
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.02.12. 13:51:27

Nagy sorozatban vagyunk, az elmúlt időszakban bele néztem 1-1 Villareal meccsbe, hát finoman fogalmazva sem a legjobb formájukban vannak, ennek ellenére azért tartok a mai meccstől, jó lenne behúzni és még nagyobb nyomást tenni a Madridra. Előbb utóbb úgy is botlani fogunk mi is, az ősz brutális volt a bajnoki eredményeket figyelve, nem hinném hogy ezt tavasszal meg lehet ismételni, ráadásul jó pár meccsen azért kellett az ellenfél bénázása hogy lehozzuk kapott gól nélkül. Ma benne van egy x simán
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.11. 18:04:57

Nagyon kiváncsi leszek a Villarreal elleni mecsre. Setien miatt is érdekes, a lehetséges 11 pontos előny miatt is, főleg, hogy a Reál épp megérkezik a klub vb döntőről, és ugyan az Elche ellen mennek, de ők meg pont most verték 3-1-re a Villarrealt...

Közben meg hiába játszottuk most le a két legjobb meccsünket zsinórban, valahogy a nagy számok törvénye alapján már be kéne, hogy essen egy bukta, ez a nagyon hosszú győzelmi sorozat 1 döntetlennel még azért több, mint amit ez a keret tud szerintem, mindenképp felülteljesítünk és van egy kis mázlink is azért, akármilyen jók is vagyunk. Persze ne legyen igazam, de a Villarreal pont egy elég veszélyes csapat. Ami a malmunkra hajtja a vizet, az talán a nyíltságuk, alighem lesz helyünk mögéjük futkosni, és abból elég sok gólt szereztünk mostanság.

Torre amúgy visszakerült a keretbe, gondolom Busi kiesése miatt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.02.06. 00:25:00

Nagyon jól alakult ez a forduló,ha jól számolom 2x és 1 vereség,az hét vesztett pont,ezt kell megismételni,ilyen egyszerű :)

Viccet félre téve,ez már azért egy szép előny, de nagyon sok van hátra, főleg hogy sérülések jönnek mennek,most épp a baromi jó Busquets,aki nagyon fog hiányozni.

De szép volt,le a kalappal a srácok előtt így féltáv+1-nél
Kép
Kép
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.06. 00:24:05

Második egymást követő meccsen olyan teljesítményt (ha kicsit be is kellett melegedni hozzá) tettek le a pályára a srácok, ami előtt le a kalappal.
Alakul ez .... :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.05. 23:20:02

Ezen a meccsen főleg a második félidőben sokan voltak zseniálisak (is), DJ, Alba, Raphinha, Gavi, Christensen, meg az új helyhez képest Pedri is, de Xavit is nagyon kiemelném, nem csak azért, amit fizikálisan-mentálisan össze tudott hozni ebből a vert seregből zöldfülű edzőként, hanem mert megint volt 1-2 húzása, ami aranyat ért. Amit Andris is megjegyzett, nem habozott meccs közben felküldeni Kessiét, és Pedrit hátra, mert főleg ezen a meccsen egy teljesen veszélytelen Sevilla ellen fontosabb volt az irányítói szerep hátul, és a gólveszély elöl. Egy MU ellen gondolom nem lépte volna meg ugyenezt.

Az nagy öröm lenne, ha Kessié legalább rotálásba beépülne lassan, akármilyen poszton is, mert most szükség lesz rá, még egészséges Busival is így lett volna, nemhogy most. Erre most már akadnak jelek, többedik meccse, ahol kulcsszereplő tud lenni elöl. Businak meg szurkolok, mert kb 3 éve először éreztem azt, hogy végre ebben a rendszerben tökéletesen megtalálták a helyét így öregen is, és végre hasznosan, jól játszott. Erre pont most sérül le, mikor eddig meg gumiember volt, jellemző.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.05. 23:00:55

Na ez szép volt, -3-ról felhoztuk +8 pontra az előnyt =D> Azt hiszem megérdemlik a 2 nap szabadnapot amit Xavi ad nekik a hírek szerint, külön öröm hogy tanultak a múltkoriból és nem álltak le 1-0-nál
pedri&gavi
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023.02.05. 20:19:28

2023.02.05. 22:10:44

Mindenkinek köszönöm a linkeket és tippeket! :) :D
Válasz küldése