Barca az Európa Ligában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.04.15. 13:58:40

LG írta:
2022.04.15. 12:53:51
Égés volt a tegnapi, de azt azért túlzásnak tartom, hogy van, aki emiatt az egész Xavi-éra fejlődését megkérdőjelezi. Erőltetett menetben kellett feljönnünk nagyon mélyről, voltak nagyon szép eredmények. Most elfogytunk sajnos. :(
Lehet kritizálni Xavit, hogy miért nem osztotta be jobban a csapat erejét, de olyan helyzetben voltunk, hogy minden pontért mennünk kellett a Ligában is. Meg kell nézni mi lesz jövőre, ha akkor is eljátszuk ezt, arra már én is azt mondanám, hogy gáz.

A másik dolog, hogy nem mi vagyunk az első csapat, akik ez EL-ben elvéreznek egy underdog ellen. Ez a Frankfurt egy jó kupacsapat, kb. mint a Bilbao: a bajnokságban nincsenek a legjobbak között, de kupasorozatokban bárkinek kemény ellenfelek.
Xavi…80 percig fenn hagyta ferrant..minguezat is elzavarni kene nem kezdobe tenni, szornyu edzoi hibak ezek, taktikailag is lenyomta egy noname edzo
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.15. 13:57:04

Beleszaladtunk a pofonba, mely törvényszerűen várható volt, csak azt nem lehetett tudni kitől, hogyan és mikor kapjuk.
Néhány szép siker még nem jelenti azt, hogy újra miénk lesz a világ, ahogyan felesleges ma temetést is vízionálni.
Kristálytisztán látszott, ha minden a szánk íze szerint alakul, tudunk nagyon jól játszani, de ha valami közbejön, akkor komolyan sebezhetők vagyunk.
Látszott és mindenkinek tudnia is kell, hogy tartós, konstans jó teljesítményhez kevés a jelenlegi "gálakezdő".
Fizikális és mentális erőnlét megszilárdításához idő és levegő is kell.
Ez a 4 - 5 hónap ehhez kevés!

Xavi szakmai elképzelései adottak a minőségi fejlődéshez, de ahhoz, hogy ez érvényre is jusson, bele kell nyúlni minden csapatrészbe nyáron és Xavinak le kell győznie néhány dologban saját magát is!

Reménykedtem, bár késznek nem éreztem a csapatot, hogy megnyerje az EL-t, aminek a nehezebb fejezete csak most kezdődött volna el.
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.04.15. 13:56:08

csababarca írta:
2022.04.15. 13:16:29
Deluigi írta:
2022.04.15. 12:56:14


akkor a Bayern is szegyenkezik?

ok elottunk kiestek mar a kupabol is
mi az összefüggés a kettő között?
nem hiszem, hogy a bayern szurkolók megelégedéssel nyugtázták, hogy kiestek a spanyol 7. ellen.
másrészt nekünk komoly előzményünk van a beégésekben, amit nem akarnak itt sokan elfogadni, hogy ez jópár játékosban itt kódolva van, és amíg vannak ez így is lesz.

ez egy szégyen volt, ha tetszik ha nem. nem a kiesés, mert kieshettünk volna úgy is, hogy egy szoros meccs képe van, csak épp nem jön össze semmi, kapufákat rúgunk, élete meccsét hozza a kapusuk stb. de nem ez történt, a 90. percig a kapusuknak nem koszolódott be a meze, annyira vakon voltunk, és annyira nem tudtunk mit kezdeni megint egy szépen betömörülő és szervezett csapattal. akik ráadásul még támadni is akartak, és tudtak is a nem létező kp védekezés miatt.


nekem azt senki nem fogja bemesélni, hogy ez rendben volt, és ez volt a max.
5 hónap alatt bohócot csináltunk magunkból kétszer Európában. És akkor örüljünk, meg mosolyogjunk?
Araujon látszott, hogy mekkora blama ez, ordított a dühtől a végén többször, ő átérezte, hogy ez megint a totális megszégyenülés volt.
Minden szavaval…bar araujo meg megtanulhatna emberhez ivelni egy labdat
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.04.15. 13:42:02

csababarca írta:
2022.04.15. 13:16:29

mi az összefüggés a kettő között?
nem hiszem, hogy a bayern szurkolók megelégedéssel nyugtázták, hogy kiestek a spanyol 7. ellen.
másrészt nekünk komoly előzményünk van a beégésekben, amit nem akarnak itt sokan elfogadni, hogy ez jópár játékosban itt kódolva van, és amíg vannak ez így is lesz.

ez egy szégyen volt, ha tetszik ha nem. nem a kiesés, mert kieshettünk volna úgy is, hogy egy szoros meccs képe van, csak épp nem jön össze semmi, kapufákat rúgunk, élete meccsét hozza a kapusuk stb. de nem ez történt, a 90. percig a kapusuknak nem koszolódott be a meze, annyira vakon voltunk, és annyira nem tudtunk mit kezdeni megint egy szépen betömörülő és szervezett csapattal. akik ráadásul még támadni is akartak, és tudtak is a nem létező kp védekezés miatt.


nekem azt senki nem fogja bemesélni, hogy ez rendben volt, és ez volt a max.
5 hónap alatt bohócot csináltunk magunkból kétszer Európában. És akkor örüljünk, meg mosolyogjunk?
Araujon látszott, hogy mekkora blama ez, ordított a dühtől a végén többször, ő átérezte, hogy ez megint a totális megszégyenülés volt.
Egészen pontosan így van.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.15. 13:16:29

Deluigi írta:
2022.04.15. 12:56:14


akkor a Bayern is szegyenkezik?

ok elottunk kiestek mar a kupabol is
mi az összefüggés a kettő között?
nem hiszem, hogy a bayern szurkolók megelégedéssel nyugtázták, hogy kiestek a spanyol 7. ellen.
másrészt nekünk komoly előzményünk van a beégésekben, amit nem akarnak itt sokan elfogadni, hogy ez jópár játékosban itt kódolva van, és amíg vannak ez így is lesz.

ez egy szégyen volt, ha tetszik ha nem. nem a kiesés, mert kieshettünk volna úgy is, hogy egy szoros meccs képe van, csak épp nem jön össze semmi, kapufákat rúgunk, élete meccsét hozza a kapusuk stb. de nem ez történt, a 90. percig a kapusuknak nem koszolódott be a meze, annyira vakon voltunk, és annyira nem tudtunk mit kezdeni megint egy szépen betömörülő és szervezett csapattal. akik ráadásul még támadni is akartak, és tudtak is a nem létező kp védekezés miatt.


nekem azt senki nem fogja bemesélni, hogy ez rendben volt, és ez volt a max.
5 hónap alatt bohócot csináltunk magunkból kétszer Európában. És akkor örüljünk, meg mosolyogjunk?
Araujon látszott, hogy mekkora blama ez, ordított a dühtől a végén többször, ő átérezte, hogy ez megint a totális megszégyenülés volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.15. 13:06:14

Deluigi írta:
2022.04.15. 12:56:14
visca el barca írta:
2022.04.15. 11:58:43
Lehet itt magyarazni a bizonyitvanyt, de a fel vilag (megint) rajtunk rohog h romma vert minket egy sehol nem jegyzett bundesliga kiscsapat. Vilag szégyene vagyunk. És évek óta ez megy.
akkor a Bayern is szegyenkezik?

ok elottunk kiestek mar a kupabol is
Egyreszt ők a blbol estek ki, masreszt nem verik evek ota romma oket europaban. Mi meg nem is tudom hany eve csak nyeljuk a gombocokat. Bayern, psg, juve, frankfurt stb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.15. 13:00:10

Saviola írta:
2022.04.15. 11:47:32
Az, meg hogy a sociók eladogatták a jegyeiket meg a világ ocsmánysága, a stadionból kitiltanám őket örökre.
Sajnos az a helyzet, hogy mikor a Camp Nou-ban telt ház van, akkor javarészt nézők (és turisták) ülnek a lelátókon és nem szurkolók. Ezt tökéletesen jól példázták a szeptember-október-novemberi időszak számai is, mikor a covid korlátozásokhoz képest is kevés, hazai pályán 30-40 ezer ember előtt játszottunk. Mert más a szurkoló, akit nem érdekli, hogy egy Messi-Suarez-Neymar csatársor van a pályán vagy egy LDJ-Abde-Jutgla trió, és más a néző, aki akkor ül be egy meccsre ha épp megy a szekér vagy veretes nevekből áll össze a kezdő. Előbbiek akkor is ott vannak és buzdítják a csapatot amikor egy harmadosztályú ellenféllel játszunk a kupában kb. C csapattal felállva, viszont ahogy látjuk is a Barcánál ez a hazai mag a stadion teljes kapacitásához képest kicsi.
Az, hogy 30 ezer frankfurti túlkiabál 50 ezer "barcelonait" az jól tükrözi mindezt. Nem lenne baj ha a Boixos Nois kitiltása érvényét veszítené úgymond, már ha egyáltalán léteznek még ők.
A sociók viselkedése valóban elfogadhatatlan és ne védekezzen egyikük se azzal, hogy ők nem tudták, hogy német drukker veszi meg a felkínált jegyet és nem katalán/spanyol. Valahogy annak a telefonhívásnak vagy e-mailnek ami így kezdődik: "Hallo, ich bin Edmund Schneider, ich wünsche kaufen ticket..." egy egyszerű hívásmegszakítással vagy reakció nélkül kellett volna végződnie.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.15. 12:56:14

visca el barca írta:
2022.04.15. 11:58:43
Lehet itt magyarazni a bizonyitvanyt, de a fel vilag (megint) rajtunk rohog h romma vert minket egy sehol nem jegyzett bundesliga kiscsapat. Vilag szégyene vagyunk. És évek óta ez megy.
akkor a Bayern is szegyenkezik?

ok elottunk kiestek mar a kupabol is
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.15. 12:53:51

Égés volt a tegnapi, de azt azért túlzásnak tartom, hogy van, aki emiatt az egész Xavi-éra fejlődését megkérdőjelezi. Erőltetett menetben kellett feljönnünk nagyon mélyről, voltak nagyon szép eredmények. Most elfogytunk sajnos. :(
Lehet kritizálni Xavit, hogy miért nem osztotta be jobban a csapat erejét, de olyan helyzetben voltunk, hogy minden pontért mennünk kellett a Ligában is. Meg kell nézni mi lesz jövőre, ha akkor is eljátszuk ezt, arra már én is azt mondanám, hogy gáz.

A másik dolog, hogy nem mi vagyunk az első csapat, akik ez EL-ben elvéreznek egy underdog ellen. Ez a Frankfurt egy jó kupacsapat, kb. mint a Bilbao: a bajnokságban nincsenek a legjobbak között, de kupasorozatokban bárkinek kemény ellenfelek.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.04.15. 12:45:38

vinszentvega írta:
2022.04.15. 11:32:06
Stalkyard írta:
2022.04.15. 10:40:30
Komolyan, szerintem el kene gondolkodni a klubnak hogy visszalép a nemzetközi kupa szerepléstől. BL-Ben a nagyok aláznak, de ha lejjebb megyünk egy szinttel akkor meg a nemet 9. helyezett. Tiszta szégyen.

Menthetetlen ez a garnitúra.

Mi szurkolok meg nem tudom mit tértünk, amiért ezt erdemeljuk 2017 óta.
Szerintem keress rá másik fórumra…Próbálj ki egy másik sportot, klubbot…
Maximum másik sportágat, és kluBot tudok “kipróbálni”, de köszi a tanácsokat.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.04.15. 12:37:18

visca el barca írta:
2022.04.15. 11:58:43
Lehet itt magyarazni a bizonyitvanyt, de a fel vilag (megint) rajtunk rohog h romma vert minket egy sehol nem jegyzett bundesliga kiscsapat. Vilag szégyene vagyunk. És évek óta ez megy.
A szégyen az volt, ahogy ősszel játszottunk a BL-ben. Vagy a Bayern elleni 8:2. A tegnapi eredményből meg tanulni kell és menni tovább. Sajnos, mi nem a Real Madrid vagyunk, hogy folyton szerencsék legyen és minden összejöjjön. Egyénileg voltak szép megmozdulások, de hát csapatszinten nem voltunk veszélyesek. Ráadásul az ellenfél is jól játszott. Persze bosszantó, de ez van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.15. 11:58:43

Lehet itt magyarazni a bizonyitvanyt, de a fel vilag (megint) rajtunk rohog h romma vert minket egy sehol nem jegyzett bundesliga kiscsapat. Vilag szégyene vagyunk. És évek óta ez megy.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.04.15. 11:47:32

Értem én itt az érveket, hogy elfáradtunk, meg ez így is jó eredmény, a korábbiakhoz képest, meg ez, meg az.

A német kilencedik ellen kiesni az EL-ből akkor is szégyen és nem csak maga a tény miatt, hanem a mutatott játék képe alapján is.

S ezt nekem itt senki nem fogja legitimálni, semmivel.

Az, meg hogy a sociók eladogatták a jegyeiket meg a világ ocsmánysága, a stadionból kitiltanám őket örökre.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.04.15. 11:32:06

Stalkyard írta:
2022.04.15. 10:40:30
Komolyan, szerintem el kene gondolkodni a klubnak hogy visszalép a nemzetközi kupa szerepléstől. BL-Ben a nagyok aláznak, de ha lejjebb megyünk egy szinttel akkor meg a nemet 9. helyezett. Tiszta szégyen.

Menthetetlen ez a garnitúra.

Mi szurkolok meg nem tudom mit tértünk, amiért ezt erdemeljuk 2017 óta.
Szerintem keress rá másik fórumra…Próbálj ki egy másik sportot, klubbot…
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.04.15. 11:10:25

A legnagyobb kérdés az, hogy miért nem tudott ilyen intenzíven játszani támadásban a Barça már a meccs elejétől kezdve, mint a hajrában, még ha rögtön hátrányba is került.
A 3. percben kaptuk a 11-est. Utána 5-4-1 vagy 5-5-0 felállásban védekeztek. Amikor Dembele elment volna a rá jutó 3 védőn akkor sorozatban szabálytalankodtak. (Ami természetes.) Mindenféle retorzió nélkül (Ez nem természetes.)
Egészen más játszani egy kieséses rendszerű meccsen ha az eredmény 0-0, 0-1, 0-2, vagy 0-3. Ezért gondolom, hogy nem csak a 3. percben (jogosan) megítélt tizenegyes alakította alapvetően a mérkőzést, hanem az elmaradt sárgalapok és a meg nem ítélt tizenegyesek is. Ezek viszont mind-mind a Franfurtnak kedveztek.
Az egy óriási pozitívum, hogy a csapat 0-3 után sem adta meg magát. Csupán a bíró gondolta úgy, hogy eldőlt a meccs, nyugodt szívvel adta meg a pirosat érő második sárgát, és a második gólt érő tizenegyest.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.15. 11:02:17

Ez európai fociban mostanra közelebb kerültek egymáshoz a csapatok, mint korábban. Nekem ez a meglátásom. Nem lehet ma már kijelenteni, hogy ki a favorit egy párharcban. Kár volt most nálunk is!
West Ham lett volna az ellenfelünk ha jól tudom , őket sem lehet leírni, mint általában senkit sem szabad , főleg Angliában, ahol a kisebb csapatok is elérhetnek bármit.
Nem szabad elhinni a játékosoknak hogy favoritok vagyunk és majd behúzzuk! Tegnap a mentalitással is baj volt és amikor láttuk, hogy gáz van, akkor már késő volt.
Nem lehet ilyen bizonytalan hátvéd sorral nekimenni már semelyik sorozatnak ! Ameddig nem lesz védelem , és megfelelően szűrő középpálya , addig lesznek mindig ilyen meccsek ! Tegnap a Frankfurt a létező legjobb taktikával futott ki és megérdemelten jutott tovább ! Fáj kijelenteni , de ehhez kétség sem fér!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.15. 10:53:29

szerintem meg koszonjuk meg Xavinak es a csapatnak, hogy megmutattak ezt a felejthetetlen Classicot es a tobbi gyozelmet az ellenlabasok ellen (Sevilla, ATM), felevvel ezelott meg nem is almodtunk ilyesmirol

elfaradtunk es itt veget ert az EL, de jovore a BL-ben folytatjuk, ha a Sevilla elveri hetvegen a Realt, mar 6 pontra leszunk az elso helytol is

hol volt ez a celkituzes felevvel ezelott?

konnyu sarba taposni azt, aki hibazik, de aki nem dolgozik, az nem is teved

visca el Barca
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.04.15. 10:40:30

Komolyan, szerintem el kene gondolkodni a klubnak hogy visszalép a nemzetközi kupa szerepléstől. BL-Ben a nagyok aláznak, de ha lejjebb megyünk egy szinttel akkor meg a nemet 9. helyezett. Tiszta szégyen.

Menthetetlen ez a garnitúra.

Mi szurkolok meg nem tudom mit tértünk, amiért ezt erdemeljuk 2017 óta.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.15. 10:11:25

Subinho írta:
2022.04.15. 09:08:55
Nagy most mindenki részéről a csalódás, meg szégyen, szánalom, ilyeneket olvasok, de azért kicsit kemény szavak ezek egy olyan csapat ellen, aki:

Most épül, tele fiatal tehetséges, de tapasztalatlan játékossal.
4 hónapja még a 11 helyen álltunk, soha nem gondoltuk volna, hogy jön Xavi és a 2. helyre jövünk fel és nyomunk egy 15 meccses sorozatot, ami a leghosszabb Európában jelenleg.
Az EL kit érdekel? Láthatóan senkit. Tegnap a stadion félig volt tele, ennek nagy része fehér mezes.

Ebben a csapatban van potenciál, Xavi is tanul még, ha összeérik ez a sok fiatal és együtt lesznek Xavival egy éve, nem 4 hónapja, akkor ebből lehetnek komoly kupák is.
Ezt a szezont én elengedtem kupa szempontjából. A BL indulás volt a cél, ami még pár hónapja nagyon messze volt. Most meg a 2. hely is elérhető a végén. Ennek kell most szurkolni, nem fanyalogni.
Koeman után itt nem sokan álmodhattunk arról, ahol most áll a csapat. És a most alatt nem a tegnapi napot értem, hanem úgy összességében, a megtett utat.
Én nagyon bízom ebben a csapatban. Ítéletet nem most kell mondani, hanem mondjuk év végén, Karácsonykor. Addig mindenki nyugodjon le és türelem!
Azért ne legyünk már fehér oldal, attól még hogy sikerült ezt is el Benny Hillezni mint az elmúlt 5-6 évben a BL-t, nem jelenti hogy mikiegér-kupa és senki sem vette komolyan, mert de komolyan vették, elvégre ez volt az egyetlen reális trófeánk idén ami mellé plusz BL első kalaposság+UEFA Szuperkupa döntő a Bl győztes ellen lett volna az ajándék.
Emellett a mentális löket a friss fiataloknak hogy nemzetközi porondon is csurran-cseppenhez valami, és ezt tovább vinni jövőre a BL-be, de sajnos ugyanaz lett mint a BL-ben eddig.

Jó az irány, de sok a hiányosság, valamikor várható volt hogy nem sikerül mindig fordítanunk, ez kicsit visszább lökött minket a realitáshoz ami messze nem olyan botrányos mint Koeman idején, de nem is az hogy ha most a Bl-ben lennénk akkor döntőbe sétálnánk.

Viszont tegnap megint előjött a tilitoli, a Koeman-féle Barcához hasonlított és nem pedig a lendületes Xavi-félére, direktebb játékkal, kontrákkal, persze hogy kiesünk.


Amúgy valahol olvastam hogy 80 ezerből 30ezer Frankfurti szurkoló volt, nem tudom hogy hozták össze.
(Today's attendance: 79,468 fans. There are 49,000 Barça fans and 30,648 Frankfurt fans at Camp Nou tonight.


@fansjavimiguel)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.04.15. 10:06:50

vinszentvega írta:
2022.04.15. 09:48:10
Leon írta:
2022.04.15. 01:32:13
Ez így büdös nagy szégyen, remélem nyáron a vezetőség lerabol valakit a Haaland/Bappé/ Lewa hármasból...
Stabil középpályánk attól még nem lesz…
Az ilyen csapatok elleni meccsek nem a középpályán múlnak … ha azon múlna - mert leállnak focizni mint a nagyobb csapatok - simán leverjuk őket !
Frankfurt vagy leghátul volt ahol bénák voltunk vagy legelol ahova nem tudunk mi futtaban visszarendezodni ! Legalabbb is ebben az összeállításban !
A legnagyobb hiba amit elkovethetsz higy hátrányba kerülsz … ez sikerült !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.15. 09:52:55

vinszentvega írta:
2022.04.15. 09:48:10
Stabil középpályánk attól még nem lesz…
És az hogy lesz?
Busquets addig játszik ameddig akar, soha nem lesz a padon, erről felesleges álmodozni.
Vagy szögre akasztja, vagy csapágyasra hajtva kezdő.
Pedri a legnagyobb tehetségnek van kikiáltva, Gavi is kedvencnek mondható.

Itt valakinek az érdekei sérülni fog, valószínűleg Frenkie, vagy Gavi az aki hátrébb fog szorulni, ha esetleg jön Kessie. De másról nem írnak.
Mondjuk az se lenne baj, ha a kp-inknak nem a védelem hülyeségeire kellene figyelnie folyamatosan, hanem focizhatnának előre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.04.15. 09:48:10

Leon írta:
2022.04.15. 01:32:13
Ez így büdös nagy szégyen, remélem nyáron a vezetőség lerabol valakit a Haaland/Bappé/ Lewa hármasból...
Stabil középpályánk attól még nem lesz…
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.15. 09:26:22

Rivaldo11 írta:
2022.04.15. 09:05:40
Meccsek óta látszik hogy elfogyott a kraft, kevesen vagyunk ez tény, most kijött. Ez van, vannak ilyen meccsek, menni kell tovább, folytatni az építkezést. Azért ne csináljunk úgy, mintha a Sheriff Tiraspol vért volna meg minket.
Szerintem főleg nem kevesen, hanem kevesek vagyunk. 3 hónapja még 45 perces csapat voltunk, és úgy lettünk 90 percesek ebből hónapokon át, hogy emeltünk még az iramon is. Ez hatalmas tett, hatalmas diadal, de ideiglenesen most vége. Tinik, öregek, ennyit bírtak, nem lehet 0 erőnléti állapotból, és ilyen korú játékosokból nyár nélkül pillanatok alatt Liverpoolt csinálni...
És akkor meg sem említem a válogatott szünetet, ahol a spanyol válogatott már megint maga a Barcelona lesz lassan.

Amúgy meg akiket a Tiraspol agyonvert, most ott vannak az elődöntőben. :) Szóval olyan nagyon ők sem dőltek a kardjukba... :D

Xavi nyáron fizikálisan nagyon ki fogja kupálni a kölköket, mentálisan meg lépésről lépésre, és már mindkettőnek vannak nyomai. Szerintem ez a meccs nem mentálisan ment el, semmi köze a Pool-féle vereségekhez, egyszerűen már előre lehetett látni, hogy baj van, nem bírjuk, és így is történt, nem volt semmi intenzitásunk. 1,5 hónapja ripityára törtük volna őket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.15. 09:21:29

Subinho írta:
2022.04.15. 09:08:55
Nagy most mindenki részéről a csalódás, meg szégyen, szánalom, ilyeneket olvasok, de azért kicsit kemény szavak
nem az a baj, hogy kiestünk, hanem a hogyan.
ugyanúgy ahogy a BL-ből is kipenderítettek minket az elmúlt években, megalázóan, összeomolva, sansztalanul.
Persze egy gól lett közte a végén, ez dicséretes, de mégis ultragáz, hogy 0-3ra álltunk.

Engem ez bosszant, meg, hogy decemberben szégyenszemre kiestünk a bl csoportból, teljesen jogosan teszem hozzá, majd most még ebben a második vonalban is megaláz minket egy Frankfurt.
Ráadásul az egész elkerülhető lett volna, normális odafigyeléssel, és ha nincs az európai mentális gát, hogy megrogyunk nagyon könnyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.15. 09:08:55

Nagy most mindenki részéről a csalódás, meg szégyen, szánalom, ilyeneket olvasok, de azért kicsit kemény szavak ezek egy olyan csapat ellen, aki:

Most épül, tele fiatal tehetséges, de tapasztalatlan játékossal.
4 hónapja még a 11 helyen álltunk, soha nem gondoltuk volna, hogy jön Xavi és a 2. helyre jövünk fel és nyomunk egy 15 meccses sorozatot, ami a leghosszabb Európában jelenleg.
Az EL kit érdekel? Láthatóan senkit. Tegnap a stadion félig volt tele, ennek nagy része fehér mezes.

Ebben a csapatban van potenciál, Xavi is tanul még, ha összeérik ez a sok fiatal és együtt lesznek Xavival egy éve, nem 4 hónapja, akkor ebből lehetnek komoly kupák is.
Ezt a szezont én elengedtem kupa szempontjából. A BL indulás volt a cél, ami még pár hónapja nagyon messze volt. Most meg a 2. hely is elérhető a végén. Ennek kell most szurkolni, nem fanyalogni.
Koeman után itt nem sokan álmodhattunk arról, ahol most áll a csapat. És a most alatt nem a tegnapi napot értem, hanem úgy összességében, a megtett utat.
Én nagyon bízom ebben a csapatban. Ítéletet nem most kell mondani, hanem mondjuk év végén, Karácsonykor. Addig mindenki nyugodjon le és türelem!
Válasz küldése