Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.11. 00:27:14

Na csak megvan az első gólja itt... =D> Lajos meg közben azt jól beverte. Messze az eddigi legjobb felkészülési meccsünk idén.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.08.11. 00:26:13

Ez meg sakk matt...2:0 Griezmann + Lajos duplázik 3:0 =D> =D> =D> =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára corol 2019.08.11. 00:27:48-kor.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.11. 00:22:36

corol írta:
MesQueUnClub írta:Nem tudom valaki nézi-e de ezt a Frenkie - Alena - Roberto középpályát annyival jobb nézni mint Busiékat hogy az hihetetlen... ráadásul az ellenfél ugyanaz mint pár napja, ha sörmeccs ha nem.
Igazad van, gyorsak, mozgékonyak, letámadnak.

Kár hogy jó eséllyel marad ugyanaz a helyzet a középpályán, pedig van miből meríteni és kísérletezni.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.08.11. 00:18:53

Ez szép volt Lajos...1:0 =D>
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.08.11. 00:10:02

MesQueUnClub írta:Nem tudom valaki nézi-e de ezt a Frenkie - Alena - Roberto középpályát annyival jobb nézni mint Busiékat hogy az hihetetlen... ráadásul az ellenfél ugyanaz mint pár napja, ha sörmeccs ha nem.
Igazad van, gyorsak, mozgékonyak, letámadnak.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.11. 00:03:32

Nem tudom valaki nézi-e de ezt a Frenkie - Alena - Roberto középpályát annyival jobb nézni mint Busiékat hogy az hihetetlen... ráadásul az ellenfél ugyanaz mint pár napja, ha sörmeccs ha nem.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.08. 08:56:24

ktm írta:Éjszakai meccsről(2-1 vs Napoli)

Neto: Meccs alapján bőven jó Stegen mögé. Ha valaki kételkedett benne, nézze meg, hogy szedte ki Milik lövését.

Védelem az elején Wague, Todibo, Umtiti, Firpo felállásban szerepelt: Szerintem közülük Todibo nyújtott elfogadhatót, esetleg még Wague. Umtitinél voltak hibák, Firpo pedig nagyon gyenge volt. Rossz helyezkedések miatt nagyon könnyen jött a Napoli az ő oldalán. Kvázi a gólt is róla kaptuk.

Kp.(Busquets, Puig, Rakitic): Busi és Rakitic lőttek 1-1 gólt, mindketten kb. 16-ról. Szerintem rájuk nem lehet panasz a meccs alapján, Rakitic talán valamivel jobb volt mezőnyben. A Busi haterek mot bőven találhatnak nála gyengébben teljesítőt. Puig ugyan nem lőtt gólt, de szerintem most játszott a legjobban a nagyok között. Jó összjáték elöl, olyan passzok amik érdemben előre viszik a támadást. A legszebb akció(Puig-Perez-Ruiz), ami ugyan nem lett gól is tőle indult. Remélem bőven fog lehetőséget kapni a ligában, a top tier csapatok kivételével kezdőbe is mehet tőlem.

Támadók(Perez, Suarez, Griezmann) Hármuk közül Perez volt talán a legjobb.:) Suarez nagyon gyenge napot fogott ki, Griez pedig mintha csak az első 10 percben lett volna pályán. Perez hajtott, nem nyújtott extrát de ami elvárható tőle azt hozta szerintem.

Kb. a 65. percben sorcsere volt, előre játékban Dembele villogott(lőtt egy kapufát kb. 18-ról) a megindulásaival. Semmi meglepőt nem mutatott, hiszen azt eddig is tudtuk, hogy képes lefutni bárki, illetve hogy az egyéni skillel nincs probléma. A helyzetkihasználással inkább, illetve a meccsen csak örökölni lehetett tőle a lasztit. Egyébként a bal oldalon játszott, szerintem az ő teljesítményét sokkal inkább meghatározza, hogy van-e területe, mint sem az, hogy melyik oldalt van. De Jong semmi extra nem volt, de nem akarom bántani, csak kb. 20 perce volt. A védelem a cserék után(Pique, Semedo) is átjáróház volt.

Szombaton 23:00-kor visszavágó.
nagyjából hasonlóan láttuk.
nekem úgy tűnt hogy ez már inkább három védős felállásnak felelt meg és igen, volt jó néhány zavar hátul.
Wague alig védő de kiváló szélső erényekkel, nekem tetszik Rafinha mozgása is.már -már félő csalódás Griezmann játéka továbbra sem érzi igazán a társakat, keveset vállal, látszik, hogy nem ehhez a játékhoz van szokva.
Firpo jó adottságokkal bír de egyelőre sok volt neki a Napoli egyébként erős jobbszárnya.
középen javult a letámadás elég sok lasztit szereztünk Busi bizony jól nyomta és a kis Puig is.
Dembi végre tetszett tegnap kifejezetten javulónak mondanám a formáját.
nem volt rossz meccs.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.08.08. 08:12:15

Éjszakai meccsről(2-1 vs Napoli)

Neto: Meccs alapján bőven jó Stegen mögé. Ha valaki kételkedett benne, nézze meg, hogy szedte ki Milik lövését.

Védelem az elején Wague, Todibo, Umtiti, Firpo felállásban szerepelt: Szerintem közülük Todibo nyújtott elfogadhatót, esetleg még Wague. Umtitinél voltak hibák, Firpo pedig nagyon gyenge volt. Rossz helyezkedések miatt nagyon könnyen jött a Napoli az ő oldalán. Kvázi a gólt is róla kaptuk.

Kp.(Busquets, Puig, Rakitic): Busi és Rakitic lőttek 1-1 gólt, mindketten kb. 16-ról. Szerintem rájuk nem lehet panasz a meccs alapján, Rakitic talán valamivel jobb volt mezőnyben. A Busi haterek mot bőven találhatnak nála gyengébben teljesítőt. Puig ugyan nem lőtt gólt, de szerintem most játszott a legjobban a nagyok között. Jó összjáték elöl, olyan passzok amik érdemben előre viszik a támadást. A legszebb akció(Puig-Perez-Ruiz), ami ugyan nem lett gól is tőle indult. Remélem bőven fog lehetőséget kapni a ligában, a top tier csapatok kivételével kezdőbe is mehet tőlem.

Támadók(Perez, Suarez, Griezmann) Hármuk közül Perez volt talán a legjobb.:) Suarez nagyon gyenge napot fogott ki, Griez pedig mintha csak az első 10 percben lett volna pályán. Perez hajtott, nem nyújtott extrát de ami elvárható tőle azt hozta szerintem.

Kb. a 65. percben sorcsere volt, előre játékban Dembele villogott(lőtt egy kapufát kb. 18-ról) a megindulásaival. Semmi meglepőt nem mutatott, hiszen azt eddig is tudtuk, hogy képes lefutni bárki, illetve hogy az egyéni skillel nincs probléma. A helyzetkihasználással inkább, illetve a meccsen csak örökölni lehetett tőle a lasztit. Egyébként a bal oldalon játszott, szerintem az ő teljesítményét sokkal inkább meghatározza, hogy van-e területe, mint sem az, hogy melyik oldalt van. De Jong semmi extra nem volt, de nem akarom bántani, csak kb. 20 perce volt. A védelem a cserék után(Pique, Semedo) is átjáróház volt.

Szombaton 23:00-kor visszavágó.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.08.05. 12:39:33

Szerintetek kizárt, hogyha nagyon akarják Neymart, és Cou max kölcsönbe kell máshova, akkor mégis Dembele legyen az "áldozat"? Még a mai napig is inkább reménység, potenciál, de nem tudjuk, hogy a Barcában kijön-e mindez belőle, illetve nem is nagyon látom a helyét, ha tényleg a "nagyok" egészségesek. Más edzőnél fel sem merülne bennem, de Valverde és elnökünk áldásos tevékenységét látva kinézem, hogy egy Demb eladás, Cou kölcsön, Vidal, Rafinha, Miranda értékesítéssel fedeznék Neyt. Így maradna a kedvenc Rakitic és Busquets, és összállna az MSN egy Gríz cserével. Választásokig még működhet is, a jövő meg egyiket sem nagyon érdekli.
Mondjuk azt egyik verzióban sem látom, hogy lesz mindenkinek elég játékperce.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.08.05. 12:37:34

Messi megsérült, szóval ennyit a arról, hogy majd a Napoli ellen teljes lesz a keret :D
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.05. 12:09:58

Tomix354 írta:Napoli meccsig nagyon nem vonnék le következtetéseket, hiszen akkor pakolhatja fel először azt a kezdőt amivel kezdeni akar valamit a szezon során. Az elmúlt meccsek aggodalomra adhatnak okot, meg persze alapból az is, hogy még mindig ő az edző nem túl biztató.
Sajnos az edzőkérdés(nem is volt igazán) már eldőlt. Nagyon fog érdekelni a balszélső kiléte, egyáltalán, hogy marad-e a 4-3-3 rendszer.Cou,Dembi,Griez egyik sem balszélső...
A 9-es pozícióra nem látok Lajoson kívül senkit továbbra sem! Akkor hogyan tovább?
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.08.05. 09:35:57

Napoli meccsig nagyon nem vonnék le következtetéseket, hiszen akkor pakolhatja fel először azt a kezdőt amivel kezdeni akar valamit a szezon során. Az elmúlt meccsek aggodalomra adhatnak okot, meg persze alapból az is, hogy még mindig ő az edző nem túl biztató.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.05. 09:22:54

Bestbarca írta: A Bl-t meg akkor nyerjük meg ha lesz ellenfelünk a bajnokságban. Meggyőződésem,hogy a fáradtság mellett le is ültünk a végére. Olyan mint az úszóknál,futóknál,ha nincs ki menjen az emberrel akkor ellassul.
Ha kifáraszt a bajnokság az a baj, ha hamar eldől és lehet pihenni a BL-re az a baj...
Erre kéne egy olyan edző vagy csk vagy igazából bárki a stábban, felőlem a gyúró is lehet, aki tudja motiválni a csapatot.
Bestbarca írta: Azért ha mostani keretet nézzük,most reális a 3 front,vannak ténylegesen bevethető alternatívák. Lehet szidni Ev-t de amilyen opciók voltak énse cseréltem volna többet a helyében.
Azért az elmúlt 2 évben nem a keret mélységén múlott a kiesés.
A tavalyi kerettel bőven benne volt a tripla, reális esély is volt rá. De hiába bő a keret, ha nem merik lecserélni Busit neg Lajost.
Alba-t nem szidnám, ő egész szezonban az egyik legjobbunk volt, ő tényleg kifújt a végére, nem az ő hibája, hogy nem volt helyettese. Simán átpakolhatta volna Valverde Robit vagy Semedo-t, látszott, hogy birzasztó napot fogott ki.

Erre Vidal-t hozta le...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.05. 08:49:15

még néhány apróság:
-Pérez ... feltűnt Japánban (nekem, miután soha nem láttam még) elég jól mozgott gólt lőtt. aztán gondolom kioktatták, hogy fiam ez itt a Barcelona itt csapatjáték kell..... tegnap aztán eszébe nem jutott a kapu felé fordulni, kereste hogy kinek passzolhat - többnyire hátra.
-Puig.. szerintem egy húsz perc után eléggé bele szürkült, talán elfáradt de inkább azt gyanítom rá szálltak jobban. ügyes gyerek de erősödnie kell minden téren.
-Griezmann...nem kilences?! persze, hogy nem. a fél világ látta és tudja hogy mit és hogyan játszott szólni kéne Valverdének is :mrgreen: :mrgreen: különben hamar Coutinho II. lesz.
de Jong... inkább csak szeretném ha leírhatnám, hogy jó volt de sajna nem. semmiben ahogy ő maga (is) mondta királyi többesben.
- hajlok arra én is ami itt a fórumon "fősodrás" -sajnos- hogy a bajok eredője egyelőre Valverde.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.05. 06:51:26

A Gamper döntőből szerintem még ne vonjunk le messzemenő következtetéseket. A fiatalok jól mozognak, támadószellemű volt a csapat, a középpálya és a védelem mondjuk eléggé ad hoc volt, de hát ez egy felkészülési meccs tulajdonképpen.
Ami fontos szerintem, hogy Griez majdnem végig fent volt. 9-esként játszott főleg, de ott a tegnapi mutatvány alapjn Suarez jobb még most is. Erősebb, szemtelenebb, benne van a vérében.
Griez nem 9-es szerintem. A bal oldalon szintén nem mutat jól. Nagy kérdés, hogy mit talál ki neki EV.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.04. 23:54:32

Mondjuk a mezünk szabott jól néz ki sztem :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.08.04. 23:48:03

Dinamika hiányzik a középpályából, és a csatársorból is. Frenki nagyon jó lesz, viszont néha nagyon nehezen szabadul a labdától, így veszítünk a játék sebességéből. Többiek a szokásos, az öregek nem lesznek mozgékonyabbak-gyorsabbak, én szívem szerint a Puig-Vidal-Alena féléket nézném jövőre a középpályán, de ez nem fog bekövetkezni. Grizi sajnos úgy viselkedik, mint egy sztár, nem viszi túlzásba a védekezést és a letámadást, jó haverok lesznek Messivel és Suarezzel.
Szerintem ahhoz, hogy mindenki számára élvezhető támadójátékot produkáljunk, egész pályás pressinget kellene nyomatni, 90 percig, de sajnos ez se lesz, tekintve, hogy Messi-Suarez,Grizi lesz elől, esetleg még kapunk egy brazil bohócot melléjük, amivel nem leszünk előrébb :lol: Illetve ahhoz már nem elég jó a Busi-Rakitic féle statikus középpálya.
Amit láttam a barátságos meccsekből, idén is zóna lesz, ha elvesztettük a labdát, szépen visszazárunk a labda mögé, és várunk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.04. 22:59:51

Bestbarca írta:Nem, mi játszuk a ladbatartást és egykét egyéni húzásból próbálkozunk. Ez akkor lesz látványos,ha az egyének azzá teszik.
Meg akkor látványos, ha a kihozatalok nem ad hoc alapon mennek, ha a támadó harmadban nem álldogálás van hanem folyamatos mozgás, a csapatnak ehhez a játékhoz megfelelő szerkezete van és úgy helyezkednek folyamatosan, hogy a labda folyhasson tovább, stbstb. Ami nekünk most nincs meg javarészt. Ehhez viszont nem kell hogy Xavi és Iniesta futkosson középen. Mondjuk hogy a Pep csapat szintjét elérjük, ahhoz nyilván igen, de nem is arra várnak itt sokan szerintem, én tuti nem. De az EV féle labdatartós, 3vkp-s játék, és a Pep féle űrfoci között van pár lépcsőfok azért, nem ez a két véglet van csak.

Amúgy nem csak itt elégedetlenek sokan, most meccs után Frenkie is lenyilatkozta, hogy nem játszottunk jól, és ennél több kell.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2019.08.04. 22:50:20

palesz77 írta:
Bestbarca írta:Ennyi sopánkodást...Ez egy barátságos előszezon béli meccs,23an játszottak ma,Messi meg csak mosolyogni jelent meg. Huhhh hát akkor már ebből látszik [auto_cenzúra] szezonunk lesz. Te jó ég...
Mondjuk az elmúlt 3 meccs alapján nem tudom, hogy mitől istenkáromlás kijelenteni, hogy EV maradt olyan edző mint volt. Előszezon meccsek vagy sem. Ha nem lenne itt 2 éve megérteném ezt a hsz-t, de itt van, és az eddigiek alapján az ő részéről nem került több a pályára mint eddig. Abba lehet bízni, hogy a játékosok minősége javít valamit a helyzeten.
Az a baj,hogy amit itt sokan keresnek a régi Barca focija. No azt felejtsük el. Már nincsenk meg hozzá a korszakos zsenik. Eredmény foci van. Real [auto_cenzúra] de nyert 4blt. Mákkal,biroval,erőfocival,kontrával.Francia válogatott szintúgy. Ennyi. Mit kellene játszani akkor?

Erőfocit,az nem megy.
Kontrafocit, no akkor tényleg nem marad semmi a Barcából. Ívelgessük, vagy mit?

Nem, mi játszuk a ladbatartást és egykét egyéni húzásból próbálkozunk. Ez akkor lesz látványos,ha az egyének azzá teszik.

Ev első éve,Ney minusz,Dembi azonnal sérülés. Középpálya csere alternatíva nélkül. Eredményt láthattuk.

Ev második év,Cou elfelejt focizni,Dembi sérülés a legrosszabbkor,Arthur beindul majd lesérül.Suarez húzza a lábát fél évig de játszania kell. Umtiti kiválik.Eredmény semmi csere alternatíva,és ugyan az.

A Blt nyeri a Real aki kiszáll rendre már a bajnokság elején,vagy egy fizikálisan páratlan Pool.Mi meg végig nyerünk,fáradtan de nyerünk, a végére meg kifulladunk.

No ez a helyzet.

Kérdezem én,minden évben 3 kupért indulunk csak nincs meg hozzá a keret mélysége. Ezért a végén ez vissza köszön,illetve közben is a játékminőségben.

Nem Ev nem fog űrfocit játszatni,deha kreatívabb játékosok kerülnek be,akkor az látható lesz. Ha teszem azt lehoznánk egy évet végre kevesebb sérüléssel,és cserékkel akkor lehet más lenne. Remélem ez lesz az.

Azért ha mostani keretet nézzük,most reális a 3 front,vannak ténylegesen bevethető alternatívák. Lehet szidni Ev-t de amilyen opciók voltak énse cseréltem volna többet a helyében.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.04. 22:27:43

azért a második, jobb volt valamivel. tetszett Robi és szerintem Rafinha is jól mozog. Griezmannak egyelőre fogalma sincs mit is kellene játszania, Dembélé pedig továbbra is jól titkolja azt a fene nagy tehetségét (előlem...)
Lajosunk szép gólt lőtt az nem vitás, dicsérjünk is ha lehet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.04. 22:24:28

Bestbarca írta:Ennyi sopánkodást...Ez egy barátságos előszezon béli meccs,23an játszottak ma,Messi meg csak mosolyogni jelent meg. Huhhh hát akkor már ebből látszik [auto_cenzúra] szezonunk lesz. Te jó ég...
Mondjuk az elmúlt 3 meccs alapján nem tudom, hogy mitől istenkáromlás kijelenteni, hogy EV maradt olyan edző mint volt. Előszezon meccsek vagy sem. Ha nem lenne itt 2 éve megérteném ezt a hsz-t, de itt van, és az eddigiek alapján az ő részéről nem került több a pályára mint eddig. Abba lehet bízni, hogy a játékosok minősége javít valamit a helyzeten.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.08.04. 22:21:49

Egy kis pozitívum, hogy Puig és Todibo ismét biztatóan jó volt, a többit az első három liga meccs után meglátjuk..., bár Ernő miatt nem sok jót remélek.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2019.08.04. 22:19:51

Vidra féle taktika elemzés :D :
Megint nem láttam, hogy a csapat széltében folyékonyan mozgott volna, de még hosszanti irányban sem nagyon. Vagyis viszonylag tartjuk a struktúrát, ezzel stabilabbak vagyunk, de a támadásaink nudlik. Gólt csak egy-egy jó indításból vagy széltől beadásból szerezhetünk így nagy kínlódások árán, mint ahogy történt is. Nem tudom mi a cél ezzel, de a szép játék tuti nem!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2019.08.04. 22:19:01

Ennyi sopánkodást...Ez egy barátságos előszezon béli meccs,23an játszottak ma,Messi meg csak mosolyogni jelent meg. Huhhh hát akkor már ebből látszik [auto_cenzúra] szezonunk lesz. Te jó ég...

Lehet Ev megint beég de jött 2 ember a kezdőbe,nem is akárkik, be kell építeni őket. Azt kiderül.

Suarez meg úgyis kezdő lesz,de csetlik botlik,és mellette zseni. Lehet ha nem játszatnánk végig sérüléssel fél évet vele,jobb lenne...Ahhoz viszont kell csere,és már van,Griezmann azért be tud menni középre ütközni ha ő nincs.

Amúgy lehet Jordi Alba szintén nem pukkadna ki ha van más is. Businak se való a 70meccs, Azért hiányposztokra jöttek iden emberek. Akár csere alternatívaként, akár kezdőnek.

Jelenleg mindenkinek lesz alternatívája,tavaly Alba,Suarez,Busi,Rakitic,nem tudtunk kit berakni azaz igazság,talán csak Vidalt.

Sztem De Jong sokat adhat előre játékban,játékban összességében.

Dembi is ha nem sérül le,
Griezmann meg csak nem Coutinho lesz,azért spanyol ligában érett be.

A Bl-t meg akkor nyerjük meg ha lesz ellenfelünk a bajnokságban. Meggyőződésem,hogy a fáradtság mellett le is ültünk a végére. Olyan mint az úszóknál,futóknál,ha nincs ki menjen az emberrel akkor ellassul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2019.08.04. 22:23:58-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.04. 22:05:16

Vakmacska írta:Látom Lajosunk még egy ilyen meccsen is képes pofázásra
Egy tökös edző leülne, és össze számláltatná a csapat tagjaival, hogy hány másodpercet tett ki alkalmanként Liverpool elleni visszavágón a folyamatos reklamálásuk, és hányszor voltak elfoglalva jobban a reklamálással, ahelyett hogy rendeznének a soraikat.
Mert az már nagyon durva, ha olyan szintű ez már, hogy Kloppnak is feltűnt, és erre játszott, és emiatt is tudták ilyen gyorsan elvégezni a bedobásokat/szögleteket... :roll:
Néhányuknak el kéne gondolkodnia nagyon súlyosan, de erre nem lesz lehetőség, mert marad a bólogatós Valverde.

Hála a jó égnek, most is húzták az időt, egy barátságos meccsen, így tovább nem tart ma a fenomenális játék :roll:
Válasz küldése