Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.08. 11:13:29

Este Gamper, én valamiért a többi csapatmeccsszámát nézve úgy érzem, hogy le vagyunk kicsit maradva, és túl jó csapatokkal játszottunk már az elejétől, kevesebb volt a variálási lehetőség, mintha nyomtunk volna valami LL harmadosztályú vagy ha már amcsi, MLS csapat ellen az elején 1-2 meccset. Most is gondolom komolyan vesszük, ami mentalitásban alapvetően jó, csak kétlem, hogy Xavi nagyon próbálgatna már bárkit, persze cáfoljon rám. És nekünk most jóval nagyobb szükségünk van egy meglepetésteljesítményre, mondjuk Fayétól, mint mondjuk egy Arsenalnak vagy Citynek, kész kerettel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.02. 13:38:26

Troym írta:
2023.08.02. 13:16:47
Faye kapott 6 percet? Na akkor a sok cikk, hogy milyen jó nagyon hiteles lehetett, ha EG játszik 84 percet, ő még 6ot
Átigazolási szezon van,gondolom azé' játszik EG hátha valaki beleszeret:) OM-t olvastam mint lehetséges állomáshely, VEB tuti örülne neki. Állítólag valamelyik vezető Alemany spanja.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.02. 13:16:47

Faye kapott 6 percet? Na akkor a sok cikk, hogy milyen jó nagyon hiteles lehetett, ha EG játszik 84 percet, ő még 6ot
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.02. 11:45:38

Deluigi írta:
2023.08.02. 07:45:28
PorSiempre írta:
2023.08.02. 05:59:13
Leao-t pedig kész csoda, hogy eddig senki nem vitte el Milanóból.
A Milan szurkolok szerint Leao egy Dembele utanzat, barmikor benne van a veszely, de nagyon ritkan jon ki belole.

Ha eldont egy meccset, utana (es elotte) van/volt 3-4 alibi meccse. De Bence meg tudja cafolni, ha nem igy van.
Na ilyet még sosem hallottam, pedig minden nap fent vagyok a Milan fórumon, ott egy félistennek tekintik egyöntetűen. Leao tavaly az összes topliga legjobb támadó statjával rendelkező balszélsője, az előző szezon Serie A legjobbja, házi gól és asszisztkirály, minden szezonban top3-5 legjobb cselmutatókkal európában, egy klasszis, akit 100-120 misi környékén akarnának vinni, és annyiért sem adja a Milan, mert ha Mbappét centernek vesszük, akkor nincs még egy ilyen játékos a posztján. Dembélé ha csak harmadolyan jó és konzisztens játékos lenne, könyörögnék, hogy maradjon. :D

Amúgy szerintem nem volt rossz meccs. Torres centerben kicsit halott volt, de még így is 1-2 centik hiányoztak néha az utólsó átadásoknál. Raphinha próbálkozásai ma nem vezettek sikerre, egy kicsi mindig hiányzott. Fatiban nagyon reménykedem, úgy tűnik, hogy jobbaj hajt, robbanékonyabb, kezd emlékeztetni kicsit önmagára, plusz ugye gólt lőtt. Nagyot nyernénk vele, ha megjönne az önbizalma, és elkezdene megint ilyen gólokat lőni.

A kopasz egy beton ott a védekező középpályásposzton. Volt egy eset, mikor körülvették és körülményes volt, de ennyi. Baldé is nagyot ment, és Araujo is kezd felébredni. Lopez ma nem alkotott sajna maradandót.

Egy összességében elég rendeset erősödő Milant teljesen levettünk a pályáról, most azt ne számítsuk, hogy párszor Leaoval 1v1-ben nem bírtunk, mert vele senki nem bír. Volt sok jó kis kombinációnk, 1-2 jó kontránk, mindegyikbe a végén kis hiba csúszott, de ez bíztató volt játék szintjén szerintem. Lewynek kéne megtalálnia a formáját.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.08.02. 11:20:22

raphinha bemutatta, mire lehet számítani, ha nem jön jobbosra erősítés. most vagy egy támadásban is erős RB-t kell hozni, vagy egy dembouz szinten jól 1v1-ező szélsőt.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.02. 08:24:40

Ezek szerint megint más meccset néztem,mint itt sokan. Az első félidőben(csak azt láttam) Alonsot (7 percben már sárgát kapott)leszámítva nem volt semmi gond. A Milan kb. 15. perc környékén látta a 16osunkat. Raphi-t a 4. percben szerintem büntetőt érően szerelték, az elmaradt. Koundenak volt egy fejese egy szöglet után,aztán egy kapufája,Torres ismétlését blokkolták,a brazil szélsőnknek volt egy igazán szép lövése 20 pár méterről.A második félidőt csak összefoglalóban láttam:Fati gólja szép volt,aztán ugyanolyan helyzetben rossz megoldást választott. Elszorakoztunk pár helyzetet. Milannak is voltak próbálkozásai,de igazán nagy veszélyt nem hordoztak. Gólszerzés nem az igazi még.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.02. 07:45:28

PorSiempre írta:
2023.08.02. 05:59:13
Leao-t pedig kész csoda, hogy eddig senki nem vitte el Milanóból.
A Milan szurkolok szerint Leao egy Dembele utanzat, barmikor benne van a veszely, de nagyon ritkan jon ki belole.

Ha eldont egy meccset, utana (es elotte) van/volt 3-4 alibi meccse. De Bence meg tudja cafolni, ha nem igy van.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2023.08.02. 07:07:28

Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy Gavi miért nem játszott egyik meccsen se? Sérült?
Amúgy a meccsről annyit, hogy felejthető kategória volt.
Alex
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2023.08.02. 05:59:13

Nézem a Milan elleni meccsünket...
Lehet jobb lett volna még aludni :mrgreen:

Romeu megint jól teszi a dolgát, Abde is próbálkozik, alakulgat ez, de messze a jótól.
Alonso iszonyatosan lassú, fejben és futásban is. Torres mintha pályán se lenne.

Remélem a második félidőben kicsit felpörgünk.
Jah a kapusunknak volt két komoly védése.

Leao-t pedig kész csoda, hogy eddig senki nem vitte el Milanóból.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2400
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.30. 20:46:20

Peter írta:
2023.07.30. 19:59:40

Tudom, hogy kifejezetten nem erre gondoltál, de a létszámmal sosem volt bajunk. A minőséggel viszont annál több.
Akkor és azzal lehet majd bajunk, ha nem minőség és megfelelőség szerint szűkítünk, mert a szűkítés nem lesz elkerülhető.
Van néhány Jolly Joker ebben a keretben..... :mrgreen:
Nem is a minőségre reagáltam, hanem a mennyiségre. Abban is meg kell lennünk.

Néhány ember tényleg távozhatna, hogy a pénzből az átigazolási szezon hajrájában plusz minőségre tehessünk szert a mennyiség tartásával. De őket nem is nagyon hívják, és ők sem akarnak menni.

A minőséget a hadrend alakításával is lehet optimalizálni. Ha nem elég jók a szélsőink, át lehet állni más hadrendre, amelyben a szélső bekkeken kívül nincs szélső, van viszont tömörebb belső mezőny. A hadrendet is lehet úgy alakítani, hogy a lehető legtöbb minőség legyen a pályán.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.30. 19:59:40

gránit írta:
2023.07.30. 18:04:23
Legyünk csak minél többen. Jöhet sérülés, egyesek formaromlása, legyen csak minél több játékos, akik közül válogathatunk.
Tudom, hogy kifejezetten nem erre gondoltál, de a létszámmal sosem volt bajunk. A minőséggel viszont annál több.
Akkor és azzal lehet majd bajunk, ha nem minőség és megfelelőség szerint szűkítünk, mert a szűkítés nem lesz elkerülhető.
Van néhány Jolly Joker ebben a keretben..... :mrgreen:
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2400
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.30. 18:04:23

Messias2 írta:
2023.07.30. 16:24:30
ha xavi ragaszkodik a 4 fős középpályához, akkor 2 támadó helyre van 6 emberünk. ez tarthatatlan.
Miért lenne tarthatatlan? Legyünk csak minél többen. Jöhet sérülés, egyesek formaromlása, legyen csak minél több játékos, akik közül válogathatunk.

A két mélységi középpályással stabilabbak lehetünk, nekem kifejezetten tetszett. Sűrűbbek voltunk mezőnyben.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.30. 16:50:28

Troym írta:
2023.07.30. 13:02:02
Guille a kifogásod ezen hozzászólások kapcsán akkor lenne jogos, ha az edző nem vereségeket követően tenné olyan nyilatkozatokat, amik kifogás keresésnek is tűnhetnek. Kikapni az Almeriatól pl nem kellemes, de mondja hogy jobb volt a másik, gratula, tanulunk belőle stb, de fű hosszát, intenzitást hagyja ki. Értelmetlen a körülmények emlegetése. Rajtunk kívül hány csapat szurkolói emlékeznek az izlandi vulkán miatt elbukott BLre? Amúgy meg ne kapjunk sörmeccseken se 5 gólt, de ha mégis kapunk, akkor ismerjük el, hogy jobb a másik, tanulni fejlődni kell és ennyi. Az hogy az első meccsünk, a másiknak meg mondjuk az ötödik a szakmai vezetés döntése. Az előszezont ők határozzák meg.
Akkor tehát ott tartunk, hogy bármi, amit egy edző a meccs után nyilatkozik a vereségről, az lényegében kifogáskeresés.
Nincsen kontextus, nincsen körülmény, nincsen forma, sérülés, minden más lényegtelen, csak az eredményjelzőt kell nézni. Bár akkor tényleg nem értem, mi értelme van a sajtótájékoztatónak, hiszen annyit kell mondani, hogy a másik csapat jobb volt, hiszen nyert.

Nézzük pl. Ancelottit most:
"Öt kapufa egy meccsen nagyon ritka. Sok lehetőséget kihagytunk. Még sosem történt ilyen velem. Olyan volt, mintha a Barça védelmeben egy fal lett volna."

Most akkor ez is nevetséges kifogáskeresés? Szerintem érthető Carlo, hiszen az eredmény alapján úgy tűnhet, lesimáztuk őket, de aki nézte a meccset, az láthatta, hogy semennyire nem volt alárendelve a Madrid.

Szerintem te nagyon le akarod egyszerűsíteni ezt az egész történetet. De amúgy meg lőtéri kutyát nem érdekli az eredmény, szóval nincs miért mentegetőzni, rááadásul Xavi nem is a vereséget magyarázta ezzel.
Majd biztos az Arsenal fogja meghatározni a menetrendünket azért, mert néhány szurkoló nem tudja megemészteni, hogy kikapunk 1-2 érdektelen haknimeccsen, ezért hamarabb elkezdjük a felkészülést. :D
Leírom újra: elmondta, hogy megérdemelten nyert az ellenfél, mert jobb volt. Ezen felül kontextusba helyezi, tehát magyarázza a gyengébb játék okait. Nyilván nem fog mélyebb taktikai elemzéseket csinálni egy edző sem ilyenkor.
Ha ez tényleg csak kifogáskeresést tud jelenteni, akkor valóban nincs sok értelme a fociról beszélni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.30. 16:36:45

Messias2 írta:
2023.07.30. 16:24:30
ha xavi ragaszkodik a 4 fős középpályához, akkor 2 támadó helyre van 6 emberünk. ez tarthatatlan.
Szerintem még várjuk ki a végét, kik lesznek itt.
Illetve az is szempont, hogy ezt a 4 kp-s rendszert fogja-e Xavi használni, vagy sem.
Nálam a Fati/FT pakkból egy mehetne, most kinézetre jobb formában van Torres, de Fatiban még a sérüléseivel, visszaeséseivel is bőven nagyobb a potenciál.
Nehéz kérdés.
Ha viszont télen jön a brazil srác, akkor tényleg túl sokan leszünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.07.30. 16:24:30

ha xavi ragaszkodik a 4 fős középpályához, akkor 2 támadó helyre van 6 emberünk. ez tarthatatlan.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2023.07.30. 13:52:19

visca el barca írta:
2023.07.30. 12:22:10
Valaki legyen már olyan kedves és rajzoljon egy taktikai hadrendet, hogy hogy álltunk fel tegnap kezdéshez. Látom megint 4 kp-s volt.
Hivatalosan 433 volt, de meccs közben inkább hasonlított a Man City féle 3241-re, én legalábbis vmi hasonlót láttam, védekezésnél a Baldé visszazárt LB-be.
mvik
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.30. 13:31:36

Jó meccs volt, és Xavi nyilatkozata most korrekt volt. (micsoda véletlen, nyertünk, ilyenkor nem szalad el vele a ló)

Megérte fennmaradni, volt itt minden mint a búcsúban.
Romeut figyeltem, nem rossz, de ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni egyelőre.
Védekezés nincs rendben, látja Xavi is, mert azért itt most volt szerencse is, bőven kaphattunk volna 2-3 gólt mi is.
Elől nem tudom mi a terv, Dembelé éles, de már volt ilyen előszezon, FT is mutat életjeleket, de várjuk ki a végét.
Engem Lewandowski egyre jobban idegesít, várom már, hogy jöjjön az a brazil gyerek.

Most még aranyos, hogy lehetőséget ad SR-nek, Ericnek, de őket el kell felejteni. Tényleg csak ilyen sima meccseken lehet betenni őket 20-30 percekre, Ericet még úgyis necces.

Van egy egész jó kezdőnk, 3-4 szintet képviselő cserével, ha egészségesek leszünk, és velük operál Xavi, akkor jó szezonunk lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.30. 13:02:02

Guille a kifogásod ezen hozzászólások kapcsán akkor lenne jogos, ha az edző nem vereségeket követően tenné olyan nyilatkozatokat, amik kifogás keresésnek is tűnhetnek. Kikapni az Almeriatól pl nem kellemes, de mondja hogy jobb volt a másik, gratula, tanulunk belőle stb, de fű hosszát, intenzitást hagyja ki. Értelmetlen a körülmények emlegetése. Rajtunk kívül hány csapat szurkolói emlékeznek az izlandi vulkán miatt elbukott BLre? Amúgy meg ne kapjunk sörmeccseken se 5 gólt, de ha mégis kapunk, akkor ismerjük el, hogy jobb a másik, tanulni fejlődni kell és ennyi. Az hogy az első meccsünk, a másiknak meg mondjuk az ötödik a szakmai vezetés döntése. Az előszezont ők határozzák meg.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.30. 12:24:26

Peter írta:
2023.07.30. 01:57:37
Guille írta:
2023.07.30. 01:07:02
ha mar múltkor mindenki az intenzitason rinyalt.
Xavi nyilatkozata indította útnak a témát, az Arsenál túlzott intenzitását szóvá téve.
Erről többen is írtak, de közel nem mindenki.
Akik pedig erről írtak, ők nem rinyáltak, hanem szóvá tették, hogy az ilyen nyilatkozat nem igazán szerencsés egy edzőtől..
Valóban nem mindenki, csak sokan. Nem akarok már ezen rugózni, mert eddig is komolytalannak tartottam, de olyan jó, hogy innen megmondjuk, hogy még azt is, hogy Xavinak mit/mit nem kéne nyilatkozni anélkül, hogy bármit is tudnánk a körülményekről, előzményekről.
Tényleg olyan, mintha többen csak arra várnának, hogy épp mit lehet XAvi fejéhez vágni, mert az kizárt, hogy esetleg valamit jobban/bölcsebben csinálni, mint mi a szurkolók.

Beidézném a Tot El Camp kommentárját az esethez, mert akár így is lehet nézni a dolgot, nem pedig arra a következtetésre jutni, hogy Xavi sörmeccseket akar csak, mert nyilván nem képes felkészíteni a csapatot normálisan:

"Egy megjegyzés, mert úgy látom, többen (szándékosan?) félreértelmezték Xavi meccs utáni nyilatkozatát, igyekezve beállítani azt a vereség magyarázataként, utólagos kifogásgyártásként.
Azon túl, hogy alig vártak ezek az emberek VÉGRE valami fogást a Barcán, az ok valószínűleg az 'intenzitás' szó, amely több alkalommal is elhangzik és amelyben többen azt a(z évtizedes) mantrát látták beigazolódni, amely szerint a Barca kislányok gyülekezete, amely képtelen ellenállni a hatalmasan férfiasan kemény angol klubcsapatoknak, ezért aztán magyarázkodik.
Miközben az intenzitás szó itt kizárólag a test-test elleni, avagy sérülésveszélyt okozó pillanatokra vonatkozott, nem pedig a meccs általános dinamikájára, például a futásra, a labda,- vagy a játékosmozgások sebességére.
Ettől még persze tudjuk🙄, hogy a futball a férfiasan hatalmasan erős emberek (és ugyanígy férfiasan hatalmasan erős szurkolóik) játéka, de vannak esetek, amikor igenis indokolt az észszerűség és/vagy a sportszerűség is. Azzal meg nyilván tisztában van mindenki, hogy egy irgalmatlan gyomorrontás után néhány nappal nem lesz senki csúcs fizikai állapotban. Még akkor se, ha csak egy szimpla állampógár akárhol a világon.
Bár azt is tudjuk, hogy a férfiasan hatalmasan erős embereknek nincs soha gyomorrontása. Ha meg van is, férfiasan hatalmas gőggel, szó nélkül tűrik. Nehogy véletlenül bárki is buzeráns kis pöcsnek gondolhassa őket."

Szóval néha lehetne egy kicsit úgy hozzáálni a dolgokhoz, hogy nem biztos, hogy az edző bá a hülye, hanem esetleg valamire mi nem látunk rá, nincs meg a kontextusunk a teljes képhez.
Tényleg csak azért rugózok ezen, mert oly sok témában visszaköszön ez az attitűd a fórumon is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.07.30. 12:22:10

Valaki legyen már olyan kedves és rajzoljon egy taktikai hadrendet, hogy hogy álltunk fel tegnap kezdéshez. Látom megint 4 kp-s volt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2023.07.30. 12:00:47

Ez a tegnapi meccs nagyon rendben volt. Az Arsenal után tartottam, hogy csúnya lesz, de megmutatták a fiúk, hogy mit tudnak. Oriol olyan volt, mint egy feltúrbózott Busi, majdnem egy bombagóllal nyitott. Rengeteg múlott Koundèn, a védelem oszlopa volt. Araujo megint összehozott egy tizit, megint kézzel és megint nem lett belőle gól. Gyönyörű és gyors összjátékokat nyomott a középpálya, volt hogy percekig kergette csak a labdát a Madrid.

Tény hogy lőhettek volna több gólt is a fővárosiak, nem volt szerencséjük. Vini főleg onnantól kezdett el ficánkolni, hogy tömeges csere lett és Destet többször megforgatta. Hogy ki mennyire vette komolyan az abból is látszik, hogy nàlunk 9, náluk csak 5 csere volt (de az is lehet, hogy csak rövid a padjuk).

Aki nàlunk szerintem rossz benyomást tett az edzőre, az Dest és most Abde. Ellenben ez a közèppályás gyerek..így bemutatkozni..hihetetlen. Gondoljatok bele, hogy De Jongon kívül szinte ingyen van az a csapatrész és milyen potenciàl van benne. Komolyan mondom a Klub mindig azzal nyert sokat, ha válságba keveredett és kénytelen volt visszanyúlni a saját nevelésekhez. Nagyon remélem nem veszünk senkit már középre, ha van mèg pénz, jöjjön egy jobb szélső és csak az eladás: Kessie, Lenglet, Eric..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.30. 10:39:17

Örülok, hogy ha már ennyire komolyan lett véve a meccs, akkor legalább az eredmény szép. Amennyit én láttam a meccsből az nem tetszett, fölösleges rugdosódás, 3 kényszerű csere az első félidőben...

Fermin-nek örülök, remélem látjuk még, illetve a végén még tényleg elhiszem, hogy FT idén használható lesz, 2 meccs (45 + 15 perc), 2 gól.

Amikor EG bejött ott kicsit kirázott a hideg, de ha lehoztuk 0-ra a meccset akkor annyira rossz nem lehetett. Inigo még mindig nem edz a csapattal, remélem a következő meccsen már kap egy esélyt Faye.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.30. 10:17:09

A meccs rendben van, játék javulhat, eredmény kiváló. Nagyon tetszett a szabadrúgás variáció is.

De mi a fészkes fenét keres megint a csapatban EG? Ott van Faye, miért nem ő játszik? Inigot se értem, kihagyja a teljes előszezont? Plusz Dest 10 perc alatt többet hibázott, mint bárki más az egész meccsen, tényleg nem lehetne JAraujo hogy kapjon valamennyi lehetőséget?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.30. 09:36:50

Vèdelmünk klasszis lesz, középpálya is tud majd top szint lenni idonkent, habár nekem Pedri valódi értéke továbbra is kérdés, de legalább Romeu remek ötlet volt és Gündi is jó lesz. a támadósorunk viszont nagyon kevèske sztem. Fatibol már nem lesz az, ami lehetett volna, Raphinha jó játékos, de nem top, Dembele meg képtelen megfejlodni a szintjét. Marad a 35 éves Lewa. Jobbak leszünk sztem mint tavaly, de nemzetközi szinten továbbra is kevésnek tűnik ez, főleg a gyenge támadósor miatt.

Xaviról se tudtam mèg egyertelműen eldönteni, hogy milyen volumenű edző, voltak nagyon jó és blőd dolgai is, ez a szezon lesz most talán a végleges értékmèrő azzal kapcs, hogy top edző-e.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.30. 08:35:14

recrea írta:
2023.07.30. 08:05:38
Volt valami oka Gundi korai lecserélésének, hogy játszott?
Minimális huzodasa lehetett a combjaban, elovigyazatossagrol írnak, ahogy Chrisnel is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése