Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.29. 21:51:34

Hát, ha ennyire a várható gálakezdő megy, akkor azt az előszezont eléggé elrontottuk, kellett volna 1-2 meccs, ahol be lehet dobni a kicsiket. Ezt látványosan megnyerni akarjuk, mikor egy Dest/Araujo pakkból valakit be kéne építeni pl.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.07.29. 21:47:14

kezdő a Real ellen:
Ter Stegen; Kounde, Araujo, Christensen, Balde; Oriol, Frenkie, Gundogan, Pedri; Dembélé, Lewandowski
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.29. 11:28:29

bence0330 írta:
2023.07.29. 09:56:15
Ebbe azért belekötnék, ha az ellenfél csúszott volna 5 méterről ekkora erőbevetéssel ránk, pirosért kiáltoznánk. Én ott féltem, hogy kiszórják az urut. Ő sem ébredt még fel a nyári álmából, nem szokott ilyet csinálni. Abde szerintem is első félideji MOM volt. :)

Most nézem, a klasszikó kb emberi időben van. Remélem szép lassan felvesszük a tempót, nem jött túl jól ki ez a betegség téma így, kicsit le vagyunk maradva.
Nem tudom, szerintem se volt ez olyan vészes, annak fényébe meg főleg nem, ahogy az Arsenal játszott.

Ma este meg szerintem kikapunk, 1,97-es oddsért pakolom is a Realt. Így, hogy mindenki lehetőséget kap, az EG, Alonso vonalat megeszi a Real. Nem is nagyon érdekel, a "gála" csapat játsszon értékelhetően és az új arcok szokják a közeget. Meg ne menjen át adok-kapokba, ne sérüljön meg senki.

Remélem Xavi is helyén tudja kezelni a dolgokat majd, és a Real-utálat nem írja felül, hogy ez csak egy felkészülési meccs.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.29. 09:56:15

Deluigi írta:
2023.07.28. 14:13:30
...amikor is Ara labdára ment, meg is szerezte azt, de a bíró bedőlt a szimulálásnak és sárgát adott a mi Ronaldunknak.
Ebbe azért belekötnék, ha az ellenfél csúszott volna 5 méterről ekkora erőbevetéssel ránk, pirosért kiáltoznánk. Én ott féltem, hogy kiszórják az urut. Ő sem ébredt még fel a nyári álmából, nem szokott ilyet csinálni. Abde szerintem is első félideji MOM volt. :)

Most nézem, a klasszikó kb emberi időben van. Remélem szép lassan felvesszük a tempót, nem jött túl jól ki ez a betegség téma így, kicsit le vagyunk maradva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.07.28. 14:13:30

Letöltöttem és nyugodtan megnéztem a meccset.

Konklúziók:

1. Az első félidőben teljesen korrekt meccset játszott a Barca.

Kezdő 11: Stegen (csk) - Alonso, Christensen, Araujo, Dest - Gündogan, Romeu, Pedri - Ez Abde, Lewandowski, Raphinha.

Korán belőttük a vezető gólt, viszont nem kellett volna bekapni az egyenlítőt, sajnos egyéni hiba volt (kicsit mintha vakációs hangulatban lett volna Chris). Picit később Araujo nyúlt bele kézzel a labdába, az ellenfél pedig kihagyta a tizit, ahogyan néztem, gól lett volna belőle, ha nem kalimpál bele, szóval jól jöttünk ki ebből a szituból. Végül megszereztük a vezetést egy szabadrúgásból, amit ki más, mint Ez Abde harcolt ki.

A meccs akkor kezdett eldurvulni, amikor az örök ellenszenves Havertz hátulról lerántotta a kontrára induló Christensent, meg is kapta a mérkőzés első sárgáját. Revansként egy perc múlva jól eljátszotta Neymart, amikor is Ara labdára ment, meg is szerezte azt, de a bíró bedőlt a szimulálásnak és sárgát adott a mi Ronaldunknak. Picivel később White rúgta fel Abdet szintén egy sárgáért.

A 42. percben Parteyt felrúgjuk, maga elé dobja a labdát és a még mozgó játékszert elpasszolja jobbszélre Sakahoz, hogy ebből kapjuk az egyenlítő gólt. A félidő végéig nem nagyon történik sok minden, Stega véd két lövést és kábé ennyi.

Mondhatjuk, hogy az eredmény reális és cseppet sem szégyen a Barcára nézve.

Nálam egyértelműen Ez Abde az első félidő MOM-ja, Gündo szinte minden kapott labdájánál elesett (felrúgták vagy megcsúszott, nem tudni, de a bíró egyet sem fújt be).

Most megnézem a második félidőt és még visszatérek.

2. félidő:

Pena - Balde, Garcia, Kounde, Roberto - Kessie, de Jong, Lopez - Fati, Torres, Dembele

Nincs mit sokat írni erről, főleg ezzel a kezdővel.

Trossard két jól eltalalt lövéssel fordított 4-2-re, aztán mi is elkezdtünk focizni, volt 2 kapufánk, Torres lőtt egy gólt (amúgy láttátok, hogy olyan image-e lett, mint Benzemának?).

A három kapott gólban benne volt Kounde (1) és Garcia (2).

Második félidőben kiemelném Baldét, Fatit, Dembelét és kábé ennyi. Élmény volt még a két fiatal szereplése: Fermin Lopez és Lamine Yamal, remélhetőleg kapnak még pár percet a nagycsapatban.

Az Arsenal teljesen megérdemelten győzött, de amíg ők már az 5. meccset játsszák, addig mi lemaradtunk az első barimeccsünkről is.

Így végignézve a teljes mérkőzést, teljesen más a reakcióm, mint az összefoglalót látva.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.07.28. 14:08:32

Azt hiszem a Real alaposan kifujja az orrunkat szombaton vagy lefociznak a pályáról !

Pláne ha 4-3-3 ban próbálkozik megint Xavi , hátul rengeteg minőségi hiba a legjobbaktól is a gyengék rol nem is beszélve , középpálya próbálja ujra értelmezni magát, elol meg hát a szokásos … mitől is lenne mas !

+ Xavinak ezek a béna idióta nyilatkozatai ! ( magas a fű, nem számítottunk ra h az ellenfél futni is tud …)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.07.28. 12:49:39

Andras Inieszta írta:
2023.07.27. 14:37:01
Raphinha meg hiába talált be, nem értem idén sem, hogy miért ő rúgja a szabadrúgásokat, nagyon gyengén találja el ezeket, most csak mázlija volt, hogy gól lett belőle.
Persze rúghatná Dembelé is, csak egyik pályán sincs annyi labdaszedő amennyi ahhoz kéne, hogy megkeressék a stadion mögött, a kirúgott labdáit...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.27. 18:52:12

Andras Inieszta írta:
2023.07.27. 14:37:01

nem értem, miért nem játszott J.Araujo.
Mintha azt olvastam volna,hogy egy hét plusz szabit kapott,ergo nem számol vele Xavi.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2023.07.27. 14:37:01

Én csak az összefoglalót láttam, de nem értem, hogy lehet ennyire gyenge ez az Alonso. Illetve ha már ennyire gyenge, legalább ne játsszon már, mert rossz nézni. Ez Abde üde színfolt, remélem, látjuk még sokat. FT ismét jó lehetett jobb oldalon, az az ő igazi pozíciója. Raphinha meg hiába talált be, nem értem idén sem, hogy miért ő rúgja a szabadrúgásokat, nagyon gyengén találja el ezeket, most csak mázlija volt, hogy gól lett belőle.
Jó lesz ez, örülök, hogy sokan pályára léphettek. Baldé és EZ Abde nagyon jók lehetnek a fiatalok közül. De egy normális szélső jobb hátvéd kéne, nem értem, miért nem játszott J.Araujo.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.27. 14:15:56

Azért érdemes lenne elkülöníteni a kifogáskeresés fogalmát a megjegyzéstől.

Xavi azt nyilatkozta, hogy megérdemelten nyert az ellenfél. Emellett megjegyezte, hogy feleslegesen durván játszottak. Ez egy barátságos felkészülési meccse volt, amiből nekünk ráadásul az első. Szerintem teljesen érthető, hogy félti a játékosokat így a szezon előtt, de nem kell ezzel egyetérteni, viszont megérteni szerintem nem nehéz.

"Az Arsenal megérdemelte a győzelmet."

"Egy igazi adok-kapok mérkőzés volt, védekezésben gyengék voltunk"

Na most ez nem azt jelenti, hogy azért nem nyertünk, mert az ellenfél durva volt. Ez lett volna a kifogáskeresés.

Értem, hogy itt többen nagyon pikkeltek Xavira, és bármi történik el kell mondani, hogy mennyire gáz, amit épp csinál/mond, de legalább némi tárgyilagosságra érdemes lenne törekedni.
Az meg szintén fura, hogy a szezon első barátságos meccséből többen levezetik, hogy megint milyen szarok leszünk, mert nyilván
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.27. 12:41:32

Peter írta:
2023.07.27. 12:11:27
Számunkra rendkívül kedvező eredmény született egy olyan meccsen, ahol pontozással simán leléptek bennünket.
Időben jött ez a kis baráti simogatás.

Remekül érezzük magunkat a saját kávéházunkban, de egy másikba belépve meglepődünk és szóhoz sem jutunk..

Ébresztő.....erőnlét, sebesség, intenzitás.
Nincs új a nap alatt.
+1

Plusz hagyjuk abba a kifogáskeresést.
Miért minden mondat ilyen:
- Mindenki nyerni akar DE túl nagy volt az intenzitás
- A sebesség és az erőnlét volt a fő különbség, (DE) nekik ez már az ötödik meccsük volt.
- Mindannyian versenyezni akarunk, DE ez egy barátságos mérkőzés
stb
Mindenhol ott a "DE".

Az összes TOP csapat néhány meccset játszik szezon kezdete előtt és csodálkozunk, hogy már ezeket is egyre komolyabban veszik. Persze, mert készülnek a szezonra, mi meg lityi-lötyiznénk. Szerintem annak az időnek vége. Ezek nem bemutató meccsek, hanem felkészülési meccsek. Gondolom a Maláj ligaválogatott elleni bemutató meccsen nem lesz ilyen intenzitás.

Amúgy első meccsként elmegy szódával, csak ne vetítsünk és dobjuk ki a szélsőhátvédeinket.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.27. 12:11:27

Számunkra rendkívül kedvező eredmény született egy olyan meccsen, ahol pontozással simán leléptek bennünket.
Időben jött ez a kis baráti simogatás.

Remekül érezzük magunkat a saját kávéházunkban, de egy másikba belépve meglepődünk és szóhoz sem jutunk..

Ébresztő.....erőnlét, sebesség, intenzitás.
Nincs új a nap alatt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.27. 11:40:21

Én láttam az egész meccset. Először is, ennyire durva "barátságos" meccset még nem láttam soha. Ez még egy ősi riválisok által játszott tétmeccsnek is durva volt, ott szállt bele mindenki talppal a másikba, ahol tudott. Mindkét csapattól ki lehetett volna szórni 1-2 embert. Ezt el sem tudom képzelni, hogy engedhették meg az edzők, óriási mázli, hogy nem kellett 3-4 embert hordágyon levinni.

J. Araujo remélem még beteg volt, mert ilyen előzmények után ha nem kap legalább egy félidőt Barca-mezben, úgy hogy SR(????) játszik helyette ott, az nekem hányingerkeltő lesz.

SR még remélem letol az előszezonban 1-2 ilyen félidőt a jobbszélen, akkor még tán Xavi is észreveszi, hogy oké, 6. középpályásnak elmegy, de jobbszélre cserének sem. Főleg, mikor Dembélé van előtte, aza Arsenal játékosok egy üres folyosón futottak fel azon az oldalon minden akadály nélkül. Szerintem még gyengébb jobbszélső, mint amennyire Alonso a balon. Pedig az se semmi.

Romeut nem tudtam sajna megítélni ennyiből. Amit láttam tőle, az egy nagyon erős csereszintnek tűnt.

Fati mintha alázatosabban játszana, mint tavaly. De Abde sajna jobban tetszett, az elején volt egy nagy szólója, amiből a gól lett, és mellette harciasan, pontosan is védekezett.

Baldé fény volt az éjszakában.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.27. 11:01:29

Cseri írta:
2023.07.27. 08:49:35
bunga írta:
2023.07.27. 07:41:26
Ha ennyit ér a rutin, nyugodtan kiállhatnánk csikócsapattal. Abban legalább perspektíva lehetne.
Első felkészülési meccs,nem nagyon értem nálad ezt a futball pedofíliát. Attól mert fiatal egy játékos még messze nem biztos,hogy nagy karriert fut be. Erre legjobb példa a Barcelona,ahol minden évben van egy új Messi,Iniesta,Xavi,Puyol,aztán sokan közülük izrael nb8 meg ilyen nívós bajnokságokban kötnek ki.
Most komolyan ki az az utánpótlásból, aki tényleg szintet jelent, van benne fantázia, tehetséges és nem 16-17 éves. Ha megmondod kiket érdemes felhozni, fejet hajtok. Így is fent volt Yamal, az "új szerzemény" Fermin, Abde, illetve a friss igazolások.
Amellett, hogy az Arsenal már meccsben van, mi a félidőben lekaptuk az egész csapatot, fel volt forgatva, hogy mindenki játsszon, pár edzés után, ők pedig a mérkőzés nagy részét a kezdőikkel tolták le, a 70-80. percben cserélgettek. Már csak emiatt sem teljesen mérvadó.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.27. 10:07:42

sansz írta:
2023.07.27. 09:12:01

Abban azért igaza van bunganak, hogy Xavi irtózik a fiataloktól. Azokkal hajlandó csak dolgozni,akik már más edző alatt bizonyítottak, vagy azzal aki tényleg nagyon jó, felnőtt rutin nélkül is. Nagyon régi,konzervatív,olasz stílus ez. Baldéval hihetetlen mázlink van, ha csak kicsit gyengébb lenne, akkor nézhetnénk mindig Alonso bénázását. Amúgy igazad van neked is, nem lesz jó semmi csak a fiataloktól,sok pancsert láttunk már. Csakhogy Xavi inkább játszat idős bénát,minthogy fiatalokat segítsen legalább erre a szintre.

Amúgy nem sok következtetést lehet levonni, edző meccs volt mindkét csapatnak,ráadásul az ellenfél már jobban benne van az edzésben is. A játék képe viszont aggasztóbb. Az nagyon gyenge volt, erre építeni nehéz lesz.
Én is úgy látom,hogy Xavi nem preferálja a fiatalokat,nincs ezzel egyedül az edzők között,de szerintem nem az az egyetlen megoldás,hogy csapatba követelünk minden 18 év alatti kölyköt,aki 3 egyeneset tud rúgni a labdába. Ez a klub nem az Ajax vagy a Porto.

A meccs meg,idény eleji forma. Ott voltunk a leggyengébbek,ahol tavaly a legerősebbek,a védelem közepe katasztrófa volt. Chris gólpassz,Araujo tizi,szinte mindegyik gól középről jött,Alonso nem szint,úgy lepattant az Arsenalos gyerekről,hogy rossz volt nézni,Pedrinek volt egy elszórt labdája,amiből nem lett gól,de iszonyú volt az is. Ami jó,hogy három támadónk is betalált, viszont Dembele hozta,amit szokott kapu előtt,kapufa,centikel fölé a tekerés,nem passzolt Fatinak egy óriási helyzetben,majd el.arta. Felforgatott csapat volt mindkét félidőben,de hát ez erről szól,mondjuk az 5 gól az tényleg sok.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.07.27. 10:01:06

2 teljesen eltérő csapat volt a két félidőben a pályán, egyik sem az az igazi gála kezdő, hanem vmi vegyes...

Első félidő 2-2, második 3-1...

Összefoglaló alapján az első félidei 2 gólban eléggé benne volt Alonso, második félidei 3 kapott gólon sem csodálkozom ezzel a hátvédsorral, kapussal - és a Kessie, Lopez, FdJ kp soron is lehetne erősíteni.
Emellett rúgtunk 2 kapufát (bár megúsztunk egy 11-est is)...
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2023.07.27. 09:12:01

Cseri írta:
2023.07.27. 08:49:35


Első felkészülési meccs,nem nagyon értem nálad ezt a futball pedofíliát. Attól mert fiatal egy játékos még messze nem biztos,hogy nagy karriert fut be.
Abban azért igaza van bunganak, hogy Xavi irtózik a fiataloktól. Azokkal hajlandó csak dolgozni,akik már más edző alatt bizonyítottak, vagy azzal aki tényleg nagyon jó, felnőtt rutin nélkül is. Nagyon régi,konzervatív,olasz stílus ez. Baldéval hihetetlen mázlink van, ha csak kicsit gyengébb lenne, akkor nézhetnénk mindig Alonso bénázását. Amúgy igazad van neked is, nem lesz jó semmi csak a fiataloktól,sok pancsert láttunk már. Csakhogy Xavi inkább játszat idős bénát,minthogy fiatalokat segítsen legalább erre a szintre.

Amúgy nem sok következtetést lehet levonni, edző meccs volt mindkét csapatnak,ráadásul az ellenfél már jobban benne van az edzésben is. A játék képe viszont aggasztóbb. Az nagyon gyenge volt, erre építeni nehéz lesz.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.27. 09:06:44

Nem igazán érdekelnek a sörmeccsek, de alapjában véve 5 gólt sehol ne kapjunk már és ne nyilatkozzon olyat az edző, hogy a másik túl komolyan vette a meccset és indokolatlanul nagy intenzitással játszott.
Azért bocsánatot ne kelljen, hogy kérjenek már, hogy rúgtak 5 gólt, ami simán 7-8 is lehetett volna.

Amúgy első meccsnek nem rossz.
Mondjuk kb a csapat gyengeségei (szélsővédők) most is kijött. Alonsoról, Destről, Koundéról is kaptunk gólt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.27. 08:49:35

bunga írta:
2023.07.27. 07:41:26
Ha ennyit ér a rutin, nyugodtan kiállhatnánk csikócsapattal. Abban legalább perspektíva lehetne.
Első felkészülési meccs,nem nagyon értem nálad ezt a futball pedofíliát. Attól mert fiatal egy játékos még messze nem biztos,hogy nagy karriert fut be. Erre legjobb példa a Barcelona,ahol minden évben van egy új Messi,Iniesta,Xavi,Puyol,aztán sokan közülük izrael nb8 meg ilyen nívós bajnokságokban kötnek ki.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.07.27. 08:39:52

Hát ez a 3 perces összefoglaló alapján is elég siralmasan indul.

Alonso botrány, de az egész védekezés..
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.27. 08:34:16

Engem annyira a sörmeccs eredmények nem szoktak érdekelni (kivéve persze a Real elleniket :D ), plusz itt még van egy kis lemaradásunk is. Az Arsenal-nak nem ez az első meccse a nyári túrán, nálunk meg 3 napja még a fél csapat edzés helyett a gyengélkedőn volt.

Az szomorú, ha a mutatott játék tényleg nulla volt, de az első félidőben a kp 2/3-ának ez volt az első meccse (oké, Romeu-nak nem, de értitek).
Viszont akkor ebből kiderült, hogy J. Araujo-ra se számít Xavi, ha jól láttam a meccskeretbe se volt benne.

Balde mögé/bellé viszont tényleg kell valaki, szerintem még azzal is előrébb vagyunk, ha Dest játszik ott, mintha Alonso.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Redalertsystem
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.04.19. 21:28:47

2023.07.27. 08:18:14

Előszezon, ők már 2 hete nyomják a meccseiket, nekünk ez volt az első. Gyenge meccs volt, de ott a magyarázat. Következő meccsekre már nem valid ez a kifogás.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.27. 07:58:17

Hirtelen nem is dereng mikor kaptunk 5 gólt utoljára. Következő meccsre jó lenne lerugni a strandpapucsot és felhuzni a stoplist, mert ha így folytatjuk csak leegni mentünk ki egy kis pénzért. Az nem lehet kifogas, hogy csak barátságos meccs, mert az Arsenalnak is az, és lefociztak minket csúnyán.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.07.27. 07:41:26

Ha ennyit ér a rutin, nyugodtan kiállhatnánk csikócsapattal. Abban legalább perspektíva lehetne.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.27. 07:18:42

Nem lattam a meccset, csak az osszefoglalot, de ez felkeszulesi meccs ide vagy oda eleg lehangolo volt. A latottak alapjan megcsak nem is az eredmeny.

Szerk.: Ez a mez viszont egesz jol mutat eloben.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése