Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TyLeR
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.06.26. 17:42:33

2007.07.28. 12:29:12

TyLeR írta:Hi all. Ma Hearts-Barcelona meccs, ugytudom nem adja semilyen magyar adó szoval marad a stream, ime itt a link : http://myp2p.eu/Matches/Match3.htm
TvAnts progi kell hozzá ahhoz itt alink : http://www.tvants-ppstream.com/ lessz egy olyan sor lejebb hogy # Download TVAnts using the following link:- TVAnts Download
ott letudjátok tölteni. Sztem mivel TVAntson belül a barca tv adja a meccset tuti lessz közvetités ha nem is lenne amire kicsi az esély akkor marad a multkori spanyol oldal. További szép napot

Ui: Szerkesztve : http://www.rojadirecta.com/ ittis adni fogja Hearts-Barcelona .


Mintmár irtam egy magyar adó nemadja megnéztem. de ha elolvassátok akkot majd tudjátok nézni. Két link közül biztos adja vmelyik sőt még live-footy is adhatja sztem, link : http://livefooty.doctor-serv.com/sat28. ... elona.html

Ha ezek után vki nemtud olvasni és megkérdezi h mi adja akkor tudom sajnálni
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.28. 12:26:36

Akkor most vajon leadják a Sport Klubon élőben a Hearts elleni meccsünket vagy sem ? :roll:
Avatar
otto'o
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.01.27. 20:42:50
Tartózkodási hely: bp.

2007.07.28. 12:11:14

spanyol lapértesülések szerint rijkaard ad majd némi időt a három gigásznak egyszerre
jó volna látni, de attól tartok a barca tv megint lekorlátozza a közvetítést
ismét csak a mézesmadzagot huzza el az orrunk előtt hogy fizessünk elő
barca, barca, baaar-ca
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.07.28. 12:01:23

mypeter írta:BarcaTV Online.

roonie írta:A Hearts elleni meccset adja valami, lehet valahol majd nézni?
És akinek nincs? :roll:
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.07.28. 11:55:16

BarcaTV Online.

roonie írta:A Hearts elleni meccset adja valami, lehet valahol majd nézni?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.28. 11:20:52

FCB_gábor írta:Na nagy nehezen lejött és megtudtam nézni rendesen elejétől a végéig a mérkőzést. Aki nem látta és magakarja nézni annak tudom ajánlani a torrent verziót, mert jó és élvezhető minőségű.

A mérkőzésről és játékosokról :) :
valaki írta, hogy persze a szokásos 4-3-3 felállás már megint
ez az első félidőre nem volt igaz, mert 4-4-2-es volt a rendszer
Valdes-re nem lehet panasz, együtt élt a játékkal, jól mozdult ki amikor kellett
Thuram és Presas sok labdát passzolt el az első játékrészben viszont Oleguernek volt egy gyönyörű kb 60méteres passza(grat neki, hehe) Zambihoz
a 2 szélső védő a szokásos formáját hozta, támadásban jobbak védekezésben kevésbé
Yaya kellemes csalódás és egyben nagyon furcsa látvány hatalmas termetével a középpályán, volt 2 csúnya elkésett becsúszása, de nagyon hasznosan játszott
Iniesta szürke volt, Xavi ellenben nagyon élt, jól játszott
Ezquerro rengeteget mozgott előre és hátra is, elég szoxor helyzetbe is került, de szerintem a sok mérkőzés hiány miatt nagyon rossz volt a helyzetkihasználása
Ronaldinho az előző szezonbéli formáját hozta, körülményes volt és lassítja a támadásokat
Eto'o megint sokat dolgozott mezőnyben, de amióta ezt játsza nem elég gólratörő a játéka

a második félidőben már a jó öreg 4-3-3-at játszottuk
Jorquera....kicsit félek kimondani a topikot visszaolvasva, de azt kell mondjam nagyon gyenge volt, a gólnál totál árnyékra vetődik aztán ugye hajmeresztő cselezgetések a kapu előtt, de még a 93. percben is kiakasztott amikor támad az ellenfél és a 16-os vonaláig kijön hogy elüssön egy labdát a levegőben, ami persze abszolut nem úgy sikerült ahogy kellett volna, de azért megúsztuk
Abidal védekezésben tanári(egyszer Presasnak ki kellett segítenie), támadásban lesz még jobb is
Thuram és Ole már a 2. félidőben nem adott el labdákat csak katalán barátunk mellől fejeltek egy gólt :)
Belletti hozta amit tud :)
Motta és Crosas semmi különös,
Deco jobb volt, mint tavaly a mérkőzések 80%-ban és mintha 1 fokozattal gyorsabb lenne, mint az előző szezonban(ennek nagyon örülök), volt kb 3 gólt érő passza, de a fiatalok elpuskázták :) a szokásos ellenfél tizenhatosa előtti és felpályánál elkövetett faultjait is hozta, sárgát viszont labda elrugásáért kapott :)
Bojan jobbon kezdett, de ott nem ment neki, később középen játszott és ott már sokkal jobban élt, nagyon érzi a kaput, de gyengébb felépítése miatt még elnyomták az ellenfél játékosai
Dos Santos volt a legjobb támadónk, bal oldalt vagy jobb oldalt neki mindegy volt, nagyon élt, szépen osztogatott
Henry-tól többet vártam, középen előretoltan kezdett és ha helyzetbe került jól oldotta meg, de visszavontan a 2 fiatal mögött mezőnyben már kevésbé volt hasznos, nem megy (még) neki a rövid passzos játék és a kiszolgálás

Teljes egészében látva a mérkőzést azért jóval nyugodtabb vagyok, mint látatlanban az 1:0-ás győzelem halllatán. Bőven van potenciál a csapatban.

el ne felejtsek megemlíteni még egy pozítívumot: Oleguer megborotválkozott és a haja is rövidebb, így már nincs olyan idegesítő kinézete a srácnak :twisted:
Szép jellemzése a meccsnek :wink:

Az azért aggaszt kicsit,hogy R10en MÉG nem látni vmi nagy javulást...pedig most pihenhetett,stb,stb...de az erőnléti edzések után szntem OK lesz vele minden!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.07.28. 11:11:36

Köszi az infókat, épp kérdezni akartam, hogy mi adja majd. :D
Maradok a rojadirectanál, de remélem most nem fullad le a második félidőre. :roll:
Avatar
TyLeR
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.06.26. 17:42:33

2007.07.28. 11:04:22

Hi all. Ma Hearts-Barcelona meccs, ugytudom nem adja semilyen magyar adó szoval marad a stream, ime itt a link : http://myp2p.eu/Matches/Match3.htm
TvAnts progi kell hozzá ahhoz itt alink : http://www.tvants-ppstream.com/ lessz egy olyan sor lejebb hogy # Download TVAnts using the following link:- TVAnts Download
ott letudjátok tölteni. Sztem mivel TVAntson belül a barca tv adja a meccset tuti lessz közvetités ha nem is lenne amire kicsi az esély akkor marad a multkori spanyol oldal. További szép napot

Ui: Szerkesztve : http://www.rojadirecta.com/ ittis adni fogja Hearts-Barcelona .
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2007.07.28. 10:56:37

A Hearts elleni meccset adja valami, lehet valahol majd nézni?
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.07.28. 06:04:37

Na nagy nehezen lejött és megtudtam nézni rendesen elejétől a végéig a mérkőzést. Aki nem látta és magakarja nézni annak tudom ajánlani a torrent verziót, mert jó és élvezhető minőségű.

A mérkőzésről és játékosokról :) :
valaki írta, hogy persze a szokásos 4-3-3 felállás már megint
ez az első félidőre nem volt igaz, mert 4-4-2-es volt a rendszer
Valdes-re nem lehet panasz, együtt élt a játékkal, jól mozdult ki amikor kellett
Thuram és Presas sok labdát passzolt el az első játékrészben viszont Oleguernek volt egy gyönyörű kb 60méteres passza(grat neki, hehe) Zambihoz
a 2 szélső védő a szokásos formáját hozta, támadásban jobbak védekezésben kevésbé
Yaya kellemes csalódás és egyben nagyon furcsa látvány hatalmas termetével a középpályán, volt 2 csúnya elkésett becsúszása, de nagyon hasznosan játszott
Iniesta szürke volt, Xavi ellenben nagyon élt, jól játszott
Ezquerro rengeteget mozgott előre és hátra is, elég szoxor helyzetbe is került, de szerintem a sok mérkőzés hiány miatt nagyon rossz volt a helyzetkihasználása
Ronaldinho az előző szezonbéli formáját hozta, körülményes volt és lassítja a támadásokat
Eto'o megint sokat dolgozott mezőnyben, de amióta ezt játsza nem elég gólratörő a játéka

a második félidőben már a jó öreg 4-3-3-at játszottuk
Jorquera....kicsit félek kimondani a topikot visszaolvasva, de azt kell mondjam nagyon gyenge volt, a gólnál totál árnyékra vetődik aztán ugye hajmeresztő cselezgetések a kapu előtt, de még a 93. percben is kiakasztott amikor támad az ellenfél és a 16-os vonaláig kijön hogy elüssön egy labdát a levegőben, ami persze abszolut nem úgy sikerült ahogy kellett volna, de azért megúsztuk
Abidal védekezésben tanári(egyszer Presasnak ki kellett segítenie), támadásban lesz még jobb is
Thuram és Ole már a 2. félidőben nem adott el labdákat csak katalán barátunk mellől fejeltek egy gólt :)
Belletti hozta amit tud :)
Motta és Crosas semmi különös,
Deco jobb volt, mint tavaly a mérkőzések 80%-ban és mintha 1 fokozattal gyorsabb lenne, mint az előző szezonban(ennek nagyon örülök), volt kb 3 gólt érő passza, de a fiatalok elpuskázták :) a szokásos ellenfél tizenhatosa előtti és felpályánál elkövetett faultjait is hozta, sárgát viszont labda elrugásáért kapott :)
Bojan jobbon kezdett, de ott nem ment neki, később középen játszott és ott már sokkal jobban élt, nagyon érzi a kaput, de gyengébb felépítése miatt még elnyomták az ellenfél játékosai
Dos Santos volt a legjobb támadónk, bal oldalt vagy jobb oldalt neki mindegy volt, nagyon élt, szépen osztogatott
Henry-tól többet vártam, középen előretoltan kezdett és ha helyzetbe került jól oldotta meg, de visszavontan a 2 fiatal mögött mezőnyben már kevésbé volt hasznos, nem megy (még) neki a rövid passzos játék és a kiszolgálás

Teljes egészében látva a mérkőzést azért jóval nyugodtabb vagyok, mint látatlanban az 1:0-ás győzelem halllatán. Bőven van potenciál a csapatban.

el ne felejtsek megemlíteni még egy pozítívumot: Oleguer megborotválkozott és a haja is rövidebb, így már nincs olyan idegesítő kinézete a srácnak :twisted:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.07.27. 20:51:18

Jorqueránál jobb második számú kapust el sem tudok képzelni!!!
A lehető legjobb, nagyon megbízható a kevés lehetőség ellenére, ráadásul saját nevelés. Sajnos most ér a legjobb korba, így kétlem, hogy túl sokáig maradna a Barca kispadján!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.07.27. 19:59:07

varga tamás írta:
VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
Nem is olvastam teljesen vissza a szitut de ez szúrta a szememet. Mármint, hogy 1 gól miatt... valdes ha a potyagóljai után itélnénk meg akkor már a mucsaröcsöge fc cserekapusa lehetne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.27. 19:12:00

varga tamás írta:
VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
Kupában rengeteg nagy védése volt,inkább az jellemző rá,mint a hibák! Nekem is megfelel 2.számú kapusnak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.07.27. 18:11:59

varga tamás írta:
VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
hát nincs olyan kapus aki ne hibázna és Jor csak 2 számú meg melyik meccsen is volt az az elsőn vagy a visszavágón meg ha a 2-an akkor ott az egész csapat nem volt toppon
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.27. 18:06:51

VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2007.07.27. 18:02:55

melyken volt a meccs és mikor?
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.07.27. 17:36:58

nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.07.27. 17:33:15

Komáim!
Akkor nehezen fog kiderülni, hogy Jorquera Liga-szintű kapus-e,
vagy sem, ha a bajnokikon nem is játszik.
Ha Frank egypár bajnokin is számításba venné, akkor kiderülne
az igazság ezügyben, de úgy, hogy bajnokin nem is védhet,
így nem mondhatunk semmi biztosat az ügyben, ezért igazságtalan
vele szemben azt állítani, hogy nem Liga-szintű.
Gondolja ezeket Krojfotok.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.27. 17:26:03

Ádám02 írta:Jorquera cserekapusnak éppen megfelel amennyit játszik arra pont jó a védelmet jól mondtad hogy javulni fog az érkezőkkel!
És mi van, ha ne adj'Isten VV megsérül? Nem szeretném, még a hátam közepére sem kívánom, de előfordulhat. Akkor meg leszünk lőve, mert Jorquera nem Liga-szintű kapus. Ezért lett volna jó Ustari. Vagy ott van a friss U20-as VB-győztes argentinok kapusa, Romero. A torna legjobb kapusának választották, és a döntőn is legalább 4-5 tiszta ziccert fogott.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.27. 16:47:44

Jorquera cserekapusnak éppen megfelel amennyit játszik arra pont jó a védelmet jól mondtad hogy javulni fog az érkezőkkel!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.27. 16:28:34

Megnéztem az összefoglalót, és a következőkre jutottam:
1. a kapu előtt határozottabbnak kell lennünk, a helyzetkihasználás tragikus - kb. mint az elmúlt idényben. 4-5 gólt kellett volna gurítani.
2. a védelem átjáróház, de a hiányzók jobbá fogják tenni.
3. a dundee meg nem adott gólja teljesen szabályos volt. Viszont Jorquerát megkérdezném: mongya már meg, melyik labdára vetődött, merthogy nem arra, amelyik a hálóban kötött ki, abban biztos vagyok. Egyértelmű kapushiba, mondhatni levente. Ergo: egy cserekapust lehet, h venni kéne, mert Jorquera életveszély. Ezt már párszor bizonyította.
4. oli - eztet pedig már leírtam.
5. Titi: csak így tovább, jó lesz - érzem, tudom.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.27. 15:07:32

1.Szokás szerint egy kisebb csapatban lehet megállná a helyét
2.Az nem igaz hogy nem tudunk ezen javítani.
3.Tuti hogy nem fogunk kihagyni.
4.Még jobb lesz remélem.
5.Barátságos meccseken cselezgethet.
6.Ha igy játszik gondok lesznek ki üljön a padon
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.07.27. 15:03:28

Megnéztem az összefoglalót:

1. Ezquerro veszélyes volt, de az összes helyzetét elbénázta.
2. A távoli lövések még mindig nem mennek.
3. Remélem ennyi helyzetet nem hagyunk ki a fontos meccseken.
4. Dos Santos jó volt.
5. Jorquera ne cselezgessen :lol:
6. Henry helyére kiváncsi leszek a csapatban :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.27. 14:06:30

visca el barca írta:a tovabbi edzo meccseken megallas nélkül abidal+milito baloldalt kénejatszatni hogy összeszokjanak...bár nemtom' milito mennyi szabit kapott a copa america miatt..
Én sem tudom de igazad van jó lenne ha legalább egy két meccset játszanának együtt ne a bajnokikon kelljen összeszokni mert az akár rosszul is elsülhet!
Válasz küldése