Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.30. 08:30:17

antiimperialista írta: Viszont az ns tudósítása alapján Filkor játszott egy félidőt, ki sincs írva, meg, ha már magyarok vagyunk, érdekelt volna, hogy ment neki a játék...
nem lógott ki az Interből sajnos, bár a spanyolok sokat emlegették a nevét, nem értettem milyen összefüggésben... :oops:
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.08.30. 08:21:57

"...majd Ronaldinho beadása találta meg Oleguert a hosszú oldalon, aki megpróbálta a kapáslövést, ám mindenki megdöbbenésére elhibázta azt."
Hát ez hatalmas! :lol: :lol: :lol:

Viszont az ns tudósítása alapján Filkor játszott egy félidőt, ki sincs írva, meg, ha már magyarok vagyunk, érdekelt volna, hogy ment neki a játék...
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.08.30. 08:05:20

Hát grat a fiuknak főleg a gólszerzőknek egyenlőre csak ennyit tudok írni mert nem láttam a meccset! :? de 14:30-tól a Barca tv-én megnézem :wink: Ez az 5-0 így látatlanba is egy kicsit megalázó az internek! :wink:
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2007.08.30. 07:28:42

Sziasztok,

A tegnapi meccs 1. félideje nagyon meggyőző volt, míg a 2.-nak voltak jó pillanatai. :)

Dos Santos, Deco (végre), Xavi, Yaya, Zambrotta, Henry nagyon odatette magát. Ha Frank így képzeli el a 4-es nélkül, egye-fene.

Természetesen egy barátságos mérközésből nem kell messzemenő következtetéseket levonni. De nagyon jó a volt a csapat tegnap!

Toldo pedig a másik oldalról dícsérendő!

Sajnálom, hogy Henry és Deco nem tudott betalálni. Sebaj, ami késik nem múlik.

Már nézem a meccsek időpontjait, hogy melyikre is menjek ki a Párommal... :)

Üdv. Andi
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2007.08.30. 07:13:28

A tegnapi meccsen szinte minden megvolt,ami hiányzott a hétvégi játékból!Akár tartalékos volt az Inter,akár nem 5-0azért nem semmi :lol: ! Az ilyen motiváltan játszó dos Santosnak pedig kezdőben a helye,akár R10 kárára is,ugye Frank? :wink:
Kép
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2007.08.30. 07:06:50

gabroid írta:Most jottem meg a gamperrol... TOBB mint 98500 nezo!
Nagyon nagy volt! ! !
És mivel jöttél meg ilyen hamar? Teleportáltál netán? :?
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.08.30. 02:18:19

gabroid Koma!
Irdatlan mákos vagy, azt ugye tudod!
Nem lehetett semmi ennyi barátunkkal együtt azt nézni,
ahogyan az Internek egy ötöst hintünk!
Irigyellek cefetül!
Én meg húztam az igát egész nap, semmi időm nem volt rá!
Mellesleg részletes beszámolót kérek mindenkitől, aki a Sorstól
ugyanazon kegyben részesült, amelyben Te is a szerda folyamán!
Kér helyszíni beszámolókat Krojf komátok.
gabroid
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.02.27. 12:28:47

2007.08.30. 02:02:22

Most jottem meg a gamperrol... TOBB mint 98500 nezo!
Nagyon nagy volt! ! !
Avatar
Rabo
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.11.28. 01:16:54
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

2007.08.30. 00:27:23

Ha mindent át tudnak menteni a hétvégére a srácok ebből a meccsből, az Athletic egy jó nagy gombócos zsákkal fog hazatérni..
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.08.30. 00:27:15

noname írta:
Aprieto írta:Télen senki sem veszi meg, mert nem játszhatna a BL-ben...
Azthiszed? :lol: Abra meg Berlusconi is elélvezne ha a csapatukban játszana!Ha eladó lesz, akkor rögtön lecsapnak rá!De inkább ne legyen eladó és legyen újra a régi, aki minden idők egyik legjobb játékosa volt és hiszem h újra az lehet, de ehhez a fejében kell elsősorban rendet tenni!
Folytassuk ezt szerintem a Ronaldinho topicban :wink:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.08.30. 00:26:10

Aprieto írta:Télen senki sem veszi meg, mert nem játszhatna a BL-ben...
Kevesebb az esélye, de szerintem Abra vagy Berlusconi van annyira szerelmes Ronnieba, hogy az első adandó alkalommal megvegye...De most még ennek nincs itt az ideje, előbb nézzük, hogy teljesít télig!

1. lépés: pad!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.08.30. 00:25:21

Aprieto írta:Télen senki sem veszi meg, mert nem játszhatna a BL-ben...
Azthiszed? :lol: Abra meg Berlusconi is elélvezne ha a csapatukban játszana!Ha eladó lesz, akkor rögtön lecsapnak rá!De inkább ne legyen eladó és legyen újra a régi, aki minden idők egyik legjobb játékosa volt és hiszem h újra az lehet, de ehhez a fejében kell elsősorban rendet tenni!
A Fifa egy szégyen
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.08.30. 00:22:45

Mihu írta:Hát srácok....sajnos azt kell hogy mondjam hogy ha R10-nek nem használ a padozás...ha padozni fog egyáltalán mert szerintem a zseniális edzőn ehhez a döntéshez túl besz@ri....akkor télen vagy nyáron sajnos el kell hogy adjuk. A mutatott játék és teljesítményhez képest túl magas a fizetése, mellesleg elvesz...és ezt a szót most komolyan mondom...elvesz egy helyet a kezdőben...Ma akik jónak látták azok nem a Barcelona-Inter Gamper Kupa meccset nézték...nem érdekel hogy ki mit mond, ma is ugyan olyan lagymatag játékot mutatott mint tavaly egész évben. Akármekkora név, le kell ültetni a padra vagy el kell adni.

Hogy a mai meccsről is beszéljek. Elég felsorolnom 7 nevet:
Toure-val az élen(a gólja szerintem már most esélyes az év góljára :D )
Deco :arrow: nagy meglepetés volt számomra
Henry :arrow: nagyon motívált volt, kezdőbe várom hétvégén
Dos Santos :arrow: No comment, kezdőbe vele
Xavi, Iniesta :arrow: Kb ugyan olyan -jó- teljesítményt nyújtottak mind2en
Oleguer :arrow: hatalmas meglepetés számomra hogy milyen magabiztos volt középen.

De tényleg azt is hozzá kell tenni hogy ez az Inter kb egy szinten volt a Racing Santanderrel. A védelme mindenképp. Chivu szerintem Dos Santossal fog álmodni :lol: :lol: :lol:
MIHU teljesen igazat adok neked mindenben,, imádom magunkat de ez a toure nagyon nagyon komoly!! de jól jártunk
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Aprieto

2007.08.30. 00:22:34

Télen senki sem veszi meg, mert nem játszhatna a BL-ben...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.08.30. 00:20:29

barcatom írta:El kell adni ameddig jól megfizetik!!
Egyelőre ezt nem szabad!Ha abszolút semmi változás nincs,akkor télen máér meg lehet gondolni az eladását.Ha télig van javulás, akkor nyárig kapjon esélyt a bizonyításra :!:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rabo
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.11.28. 01:16:54
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

2007.08.30. 00:20:24

Mihu írta:Hát srácok....sajnos azt kell hogy mondjam hogy ha R10-nek nem használ a padozás...ha padozni fog egyáltalán mert szerintem a zseniális edzőn ehhez a döntéshez túl besz@ri....akkor télen vagy nyáron sajnos el kell hogy adjuk. A mutatott játék és teljesítményhez képest túl magas a fizetése, mellesleg elvesz...és ezt a szót most komolyan mondom...elvesz egy helyet a kezdőben...Ma akik jónak látták azok nem a Barcelona-Inter Gamper Kupa meccset nézték...nem érdekel hogy ki mit mond, ma is ugyan olyan lagymatag játékot mutatott mint tavaly egész évben. Akármekkora név, le kell ültetni a padra vagy el kell adni.

Hogy a mai meccsről is beszéljek. Elég felsorolnom 7 nevet:
Toure-val az élen(a gólja szerintem már most esélyes az év góljára :D )
Deco :arrow: nagy meglepetés volt számomra
Henry :arrow: nagyon motívált volt, kezdőbe várom hétvégén
Dos Santos :arrow: No comment, kezdőbe vele
Xavi, Iniesta :arrow: Kb ugyan olyan -jó- teljesítményt nyújtottak mind2en
Oleguer :arrow: hatalmas meglepetés számomra hogy milyen magabiztos volt középen.

De tényleg azt is hozzá kell tenni hogy ez az Inter kb egy szinten volt a Racing Santanderrel. A védelme mindenképp. Chivu szerintem Dos Santossal fog álmodni :lol: :lol: :lol:
Ezt az intert a Racing verte volna
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rabo 2007.08.30. 00:21:28-kor.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.08.30. 00:19:08

Én nem is vártam, hogy most egy gálameccs alatt megváltozik minden Ronnienál. Ő is tudja, hogy kevés ez, de szerintem egy komoly elbeszélgetésen még mindíg nem vett részt az edzővel. Addig pedig semmi nem fog változni. Ha lesz kedve, akkor elindul, csak már messze nem olyanok lesznek azok sem, mint régen, hisz eléggé elszokott tőle. Ettől függetlenül ha igazán akarja majd, akkor visszatérhet, de én nem nagyon látom ezt rajta. Ráadásul így, hogy van mellett a pályán 3-4 klasszis talán gondolhatja azt is, hogy elég, ha kevesebbet vállal.

OFF vége!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.08.30. 00:18:40

noname írta:
Rivaldo11 írta:Lesz is még, ne aggódj.
De ahhoz vele is ugyanazt kell csinálni mint Decoval!Deco is eleinte mikor padozott folytotn sértődött volt, aztán amikor beállt a Racing ellen már jó volt, most pedig ugyanúgy játszott mint régen.Kellett hozzá néhány meccs h belássa:nincs bérelt helye, de az utóbbi két meccs alapján a javulás látványos!Ronit sztem 7-8 meccsen padoztatni kéne, esetleg félidőben beállítani vagy lehozni!
Szerintem azért az is benne van, hogy neki van konkurenciája és felakart állni. Ronaldinhot még lecserélni se hajlandó a coach.... Az akarata meg erősen közelit a nullához... :(
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.08.30. 00:18:35

Hát srácok....sajnos azt kell hogy mondjam hogy ha R10-nek nem használ a padozás...ha padozni fog egyáltalán mert szerintem a zseniális edzőn ehhez a döntéshez túl besz@ri....akkor télen vagy nyáron sajnos el kell hogy adjuk. A mutatott játék és teljesítményhez képest túl magas a fizetése, mellesleg elvesz...és ezt a szót most komolyan mondom...elvesz egy helyet a kezdőben...Ma akik jónak látták azok nem a Barcelona-Inter Gamper Kupa meccset nézték...nem érdekel hogy ki mit mond, ma is ugyan olyan lagymatag játékot mutatott mint tavaly egész évben. Akármekkora név, le kell ültetni a padra vagy el kell adni.

Hogy a mai meccsről is beszéljek. Elég felsorolnom 7 nevet:
Toure-val az élen(a gólja szerintem már most esélyes az év góljára :D )
Deco :arrow: nagy meglepetés volt számomra
Henry :arrow: nagyon motívált volt, kezdőbe várom hétvégén
Dos Santos :arrow: No comment, kezdőbe vele
Xavi, Iniesta :arrow: Kb ugyan olyan -jó- teljesítményt nyújtottak mind2en
Oleguer :arrow: hatalmas meglepetés számomra hogy milyen magabiztos volt középen.

De tényleg azt is hozzá kell tenni hogy ez az Inter kb egy szinten volt a Racing Santanderrel. A védelme mindenképp. Chivu szerintem Dos Santossal fog álmodni :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.08.30. 00:17:53

El kell adni ameddig jól megfizetik!!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
Rabo
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.11.28. 01:16:54
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

2007.08.30. 00:17:48

Rivaldo11 írta:
barcatom írta:
Rivaldo11 írta:Nehogy már leírjátok itt a világ legjobbját. :?
Nekünk létfontosságú Ronaldinho. Én ma nem láttam őt rossznak. Persze lesz még ennél jobb is.
Nézd nekem is fáj valahol de ha nem látod a különbséget menny a youtube-re, a régihez képest ez 50%, gól helyzetbe átvenni se tudta, és hányszor vert meg valakit mer én egyetsem láttam,csak jól fedezget, a régi 2-3 mellett is elmnt meccsenként 10-szer, ezt amit ő csinál nálunk sokan megcsinálják sőt egy dos santos a helyén húzo volna
Látom én is, hogyne látnám. Nincsenek megindulásai, kiveszett a játékából a dinamika, és a lendület.
De sokakkal ellentétben én hozzáteszem: IDŐLEGESEN.
Hiszek abban, hogy visszatalál önnmagához.
Főleg így, olyan helyzet állt elő amire eddig nem volt példa, simán lehet mást betenni a helyére, így muszáj elővennie a rég önmagát, ha tartani akarja a lépést
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.08.30. 00:17:02

redmiller írta:
barcatom írta:
Rivaldo11 írta:Nehogy már leírjátok itt a világ legjobbját. :?
Nekünk létfontosságú Ronaldinho. Én ma nem láttam őt rossznak. Persze lesz még ennél jobb is.
Nézd nekem is fáj valahol de ha nem látod a különbséget menny a youtube-re, a régihez képest ez 50%, gól helyzetbe átvenni se tudta, és hányszor vert meg valakit mer én egyetsem láttam,csak jól fedezget, a régi 2-3 mellett is elmnt meccsenként 10-szer, ezt amit ő csinál nálunk sokan megcsinálják sőt egy dos santos a helyén húzo volna
A legnagyobb baj, hogy - futáson kívül -, hogy a legegyszerűbb szitukat is simán elrontja... A gondolkodása meg lelassult... Kegyetlenül átlátható, amit csinálni akar... :(
lehet Abidal hozott neki egy kis hasist :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.08.30. 00:16:43

Rivaldo11 írta:Lesz is még, ne aggódj.
De ahhoz vele is ugyanazt kell csinálni mint Decoval!Deco is eleinte mikor padozott folytotn sértődött volt, aztán amikor beállt a Racing ellen már jó volt, most pedig ugyanúgy játszott mint régen.Kellett hozzá néhány meccs h belássa:nincs bérelt helye, de az utóbbi két meccs alapján a javulás látványos!Ronit sztem 7-8 meccsen padoztatni kéne, esetleg félidőben beállítani vagy lehozni!
A Fifa egy szégyen
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.08.30. 00:16:21

Rivaldo11 írta:
redmiller írta:
Rivaldo11 írta:Nehogy már leírjátok itt a világ legjobbját. :?
Nekünk létfontosságú Ronaldinho. Én ma nem láttam őt rossznak. Persze lesz még ennél jobb is.
Volt két éve....
Lesz is még, ne aggódj.
Lassan 1,5 éve várom... Kezd kicsit unalmas lenni.... Lassan úgy vagyok vele, hogy inkább rakják be Dos Santost, mert többet ér.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.08.30. 00:16:06

redmiller írta:
barcatom írta:
Rivaldo11 írta:Nehogy már leírjátok itt a világ legjobbját. :?
Nekünk létfontosságú Ronaldinho. Én ma nem láttam őt rossznak. Persze lesz még ennél jobb is.
Nézd nekem is fáj valahol de ha nem látod a különbséget menny a youtube-re, a régihez képest ez 50%, gól helyzetbe átvenni se tudta, és hányszor vert meg valakit mer én egyetsem láttam,csak jól fedezget, a régi 2-3 mellett is elmnt meccsenként 10-szer, ezt amit ő csinál nálunk sokan megcsinálják sőt egy dos santos a helyén húzo volna
A legnagyobb baj, hogy - futáson kívül -, hogy a legegyszerűbb szitukat is simán elrontja... A gondolkodása meg lelassult... Kegyetlenül átlátható, amit csinálni akar... :(
EZ IGY IGAZ!!!!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Válasz küldése