Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
SergiBarjuan
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.07. 16:24:43

2016.03.18. 13:49:24

Semmi félnivaló nincs,mindkét meccsen elég egy rúgott gól,ilyen töketlen csapatot támadásban,minta az Atletico,ritkán látni...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 13:36:52

Atletico az elsőn rúgott egy szabálytalannak ítélt gólt, voltak lehetőségeik, ahogy a másodikon is, Szóval egyáltalán nem voltak rosszak, de a PSV a visszavágóra szépen összekapta magát, s akár tovább is mehettek volna, megvolt az esélyük a rendes játékidőben is. Szóval nem volt a Tico egyáltalán gyenge.
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.03.18. 13:32:42

Számomra mindegy volt, itt már nincs könnyű meccs.
Persze kaphattunk volna egy jobban fekvő ellenfelet, de ez van.
Egyértelműen a Real járt a legjobban az ellenféllel, meg talán a BM, bár a Benfica is lehet kellemetlen ellenfél. Ahogy a Wolfsburg is. Ki tudja.
Az ATMA-ot jól ismerjük, ismerjük a játékukat. A mostani továbbjutásuk nagyon kiszenvedős makker volt, nem hittem volna hogy 0-0 lesz mindkét meccsük a PSV ellen. Nem tudom eldönteni, hogy a hollandok voltak ilyen jók, vagy az ATMA ennyire gyenge.
A párosítások nagyjából egyenlő erőviszonyokat mutatnak.
Persze a Realnak illene továbbjutni a németek ellen, de ki tudja? nem lepne meg, ha kiesnének.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.03.18. 13:31:57

Nem örülök, ez két kőkemény meccs lesz az Atleti ellen, akiknél biztos, hogy ha vesztésre állnak, akkor fizikailag jönni fog a terror, ami rohadtul nem fog hiányozni.

A másik oldalon természetesen a legkönnyebb ellenfelet kapta a Real, és bár nem hiszek semmilyen összeesküvés-elméletnek, azért bosszantó, hogy évről-évre a legjobb sorsolást kapják... A negyeddöntőket az elmúlt pár évben valósággal ajándékba kapták: Tottenham, APOEL, Galatasaray, Atma, Dortmund, Wolfsburg

10/11
Real: Lyon, Tottenham, Barca (kiesés későbbi BL-győztessel szemben)
Barca: Arsenal, Shakhtar, Real, MU (BL-győzelem)

11/12
Real: CSKA, Apoel, Bayern (kiesés)
Barca: Leverkusen, Milan, Chelsea (kiesés a későbbi BL-győztessel szemben)

12/13
Real: Man. Utd, Galatasaray, Dortmund (kiesés)
Barca: Milan, PSG, Bayern (kiesés a későbbi BL-győztessel szemben)

13/14
Real: Schalke, Dortmund, Bayern, Atma (BL-győzelem)
Barca: M. City, Atma (kiesés az egy perc híján BL-győztessel szemben)

14/15
Real: Schalke, Atma, Juve (kiesés)
Barca: M. City, PSG, Bayern, Juventus (BL-győzelem)

15/16
Real: Roma, Wolfsburg
Barca: Arsenal, Atma

Azért ez nem kicsit bosszantó :?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 13:27:54

Hagyjuk már a PSG-t....Úgy féltek tőlük mint ha valami ördögtől való csapat lenne. Atletico sokkal szervezettebb, sokkal készebb csapat mint a Párizs. Tudom magánvélemény volt, ez is az. :D PSG-nek egyáltalán nincsenek olyan eredményei se idén se tavalyról, amitől félni kéne. Chelseat legyűrték, az korrekt, habár az nagyon kiegyenlített volt, de berúgták a lehetőségeket és ez fontos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.18. 13:24:03

Kash írta: Közben Simeone:
"A Barça? Van annál jobb, mint a világ legjobbja ellen játszani?"

Lehet mégis szobrot emelek neki. :D
Én még tőle, egy rossz szót nem olvastam a Barcáról, sőt épp ellenkezőleg, mindig elismeri a csapatot.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 13:21:17

Bob_Marley írta:És további adalék, hogy borzoljam a kedélyeket. :D Tavaly is azt mondtuk hogy ilyen sorozat olyan sorozat és akkor is pont az Atletico volt az egyik oldalon a másikon meg a RM, akik ha jól rémlik pont hat meccsen nem tudtak nyerni ellenük és aztán továbbmentek.
Nem ugyanaz a csapat mint 2 éve, de az Atletico Európa top5 csapata, aki nekik örül az mazochista. :D
Jólvan Bob, közben gondolkodtam és rájöttem, hogy túlzásba vittem, de még mindig úgy gondolom, hogy inkább ők mint a PSG és a Bayern...Persze ez csak saját vélemény.

Közben Simeone:
"A Barça? Van annál jobb, mint a világ legjobbja ellen játszani?"

Lehet mégis szobrot emelek neki. :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 13:16:05

És további adalék, hogy borzoljam a kedélyeket. :D Tavaly is azt mondtuk hogy ilyen sorozat olyan sorozat és akkor is pont az Atletico volt az egyik oldalon a másikon meg a RM, akik ha jól rémlik pont hat meccsen nem tudtak nyerni ellenük és aztán továbbmentek.
Nem ugyanaz a csapat mint 2 éve, de az Atletico Európa top5 csapata, aki nekik örül az mazochista. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.03.18. 13:09:18

Én is Bob véleményén vagyok. Atleti, Real, Bayern hármast mindenképp elkerültem volna. Hazai pályán se előny kezdeni, mindig sem verhetjük meg őket (7/7?). A nyert meccsek is mindig szorosak voltak, kivétel talán a 3-1-est, amikor kezdett beledülni az MSN. Mi vagyunk az esélyesek szó se róla, de az Atleti meg nagyon szereti az under dog szerepkört. Nagyon mennek majd a tördelés/rombolás/hátha összejön egy idegenbeli gól taktikára.

Az sem segít, hogy komoly sorozatot kezdünk majd meg a válogatott szünet után, mondani sem kell, hogy már a válogatott meccsek is veszélyt jelentenek minden csapat számára. Hát még utána jön a Real, Atleti, Sociedad, Atleti 4es fogat 13-4 nap alatt.

Összevetve, nem lesz egyszerű, komolyan kell venni minden meccset, és a legjobb formát hozni.

A Wolfburg Real meg no comment...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.18. 13:06:19

Kash írta:
Ez az egyik, a másik meg, hogy csak 10 opciót lehet megadni.

De akkor úgy veszem, hogy Kash 100%-ra szavazott.
Akkor mondjuk lehetett volna így:
80%
90%
100%

Mert őszintén, 80 és 85 között az az 5% nem nagy különbség. :D
De nekem úgy is jó ahogy írtad. :)
A 60-65 között is ugyanakkora a különbség.

De most tényleg ezen kell fennakadni? :)

Amúgy is csak a halál a biztos.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 13:04:53

Ez az egyik, a másik meg, hogy csak 10 opciót lehet megadni.

De akkor úgy veszem, hogy Kash 100%-ra szavazott.
Akkor mondjuk lehetett volna így:
80%
90%
100%

Mert őszintén, 80 és 85 között az az 5% nem nagy különbség. :D
De ha el van könyvelve, hogy én 100-ra szavaztam, akkor nincs probléma.
Igazad van Matyi, akkor így:
10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100...És akkor ez 10 választási lehetőség. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2016.03.18. 13:07:40-kor.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.18. 13:02:26

Lehetett volna könnyebb, de mi nem vagyunk real.
Jó ez, tovább kell menni, két meccsen tuti jobbak vagyunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.18. 13:01:58

Ha nem tudnám, hogy Kash a fórum legnagyobb trollja, akkor még aggódnék is, de így nyugi van. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2016.03.18. 13:00:55

Szerintem most előny, hogy otthon kezdünk. Már csak azért is, mert otthon könnyebben tudjuk verni őket, és akkor a 2. meccsen nem fognak tudni annyira védekezésre játszani.
Viszont, ha idegenbe kezdtünk volna, akkor ott szerintem könnyebben kihozhatták volna 0-0-ra.
Azt mondani se kell, hogy akkor mennyire szenvedős lett volna otthon nyerni.

Most viszont mi is és ők is játszhatják a játékukat, 1 netán 2 gólt fogunk tudni szerezni biztosan.
Második meccsen meg már annyira nem védekezhetnek..

Szerintem 2-0 első meccsen és egy 0-1 idegenben. Ámen [-o<
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.03.18. 12:57:15

Bob_Marley írta:
Kash írta:a szavazásnál miért nincs 100%?
Majd pont az Atleti ejti ki ezt a Barcát a BL-ből...Ne viccelődjünk már.
Picit azért nagyobb alázat kéne, főleg hogy nem egy Békéscsaba az ellenfél. :D
Ez az egyik, a másik meg, hogy csak 10 opciót lehet megadni.

De akkor úgy veszem, hogy Kash 100%-ra szavazott.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.03.18. 12:56:11

TripleH írta:
Kash írta: Az Atleti mellett még ottvolt a Bayern, City, PSG...Mi az Atletit kaptuk, mondhatni, hogy a lehetséges 4 közül a "gyöngébbet".
Parancsolsz? Szerinted a City és PSG erősebb mint az Atma?
Én is csak max a Bayernt tartom erősebbnek náluk, őket sem jelentősen. Kellemetlen csapat az biztos, a stílusuk sem igazán fekszik nekünk. Ugyanakkor mindezek ellenére az utóbbi időkben rendre felül tudtuk múlni őket, ezért most is bizakodó vagyok. Nehéz párharcra számitok, de tovább fogunk jutni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.03.18. 12:52:38

TripleH írta:
kanty írta:Matracosoknak nagyon nem örülök. Két szenvedős meccs lesz, ahol végig nagyon fegyelmezetten fognak védekezni. Mindegy. Valahogy ki kell szenvedni a továbbjutást.
Akkor most képzeld el ők mit élnek át. :D
Rajtuk nincs teher, játszhatják a saját kényelmes, nem sietős játékukat. Oké, persze egy Benficának ők is jobban örültek volna nyilván. De innen nekik már teher nélkül lehet csapatni.

A Real meg majd kiesik és a Wolfsburg megszorítja őket sztorik meg nagyon viccesek, remélem egyikőtök sem gondolja komolyan.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.18. 12:51:43

Kash írta: Az Atleti mellett még ottvolt a Bayern, City, PSG...Mi az Atletit kaptuk, mondhatni, hogy a lehetséges 4 közül a "gyöngébbet".
Parancsolsz? Szerinted a City és PSG erősebb mint az Atma?
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 12:50:45

Bob_Marley írta:
Kash írta:a szavazásnál miért nincs 100%?
Majd pont az Atleti ejti ki ezt a Barcát a BL-ből...Ne viccelődjünk már.
Picit azért nagyobb alázat kéne, főleg hogy nem egy Békéscsaba az ellenfél. :D Fellehet hozni a 6/6 mérleget, de a túloldalra meg belehet tenni, hogy legutóbb mikor találkoztunk velük kiejtettek minket és ugyanúgy akkor is otthon kezdtünk. Otthon kezdeni azért hátrány, szóval az hogy 100% azt még Nostradamus se tudná kijelenteni. :D
Nem nagyon tudok rajtad eligazodni Bob :D
Az Atleti mellett még ottvolt a Bayern, City, PSG...Mi az Atletit kaptuk, mondhatni, hogy a lehetséges 4 közül a "gyöngébbet".
Valóban kiejtettek minket, de hasonlítsd össze azt a Barcát, és a mostanit...Jah, tényleg nem sok különbség van, lehet igazad van. Gyorsan emelek egy szobrot Simeonénak, majd felmegyek Face-re és egészen a negyeddöntők végéig Atletisre cserélem a profilképem meg a borítót, + minden nap írok a hivatalos oldalukra, hogy mennyire félek tőlük, a mondat végére meg egy ilyet: #alázat

Kicsit ideges vagyok, mert még mindig mi jártunk a legjobban, és nem értem, miért félnek sokan ennyire...Nézzük a dolgot a Wolfsburg, Benfica és a City szemszogéből... :D
Én ugyanannyira örülök az Atletinek, mint a Real a Wolfsburgnak...Hányszor játszott a Real a németek ellen a közelmúltban? És hányszor mi az Atletivel?
Én leírtam már, bárki jöhet, kivéve a Bayern, tőlük bevallom, nagyon félek, és valószínűleg 50-60%-ot toltam volna továbbjutásra.

Triple H: Ha csak a neveket nézzük, kb tízezerszer, már csak Di Maria miatt is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2016.03.18. 12:55:23-kor.
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.03.18. 12:49:32

Andris írta:
Leon írta:Lesz sorsolás,nincsenek ágak.
Szerintem épp ez bizonyítja, hogy ezek irányított sorsolások. Újabbra már semmi szükség nem volna, mivel már most sem voltak megkötések, hogy ki kivel kerülhet össze.

Félreértés ne essék, nem gondolom hogy a madridnak irányítják a sorsolást, azt gondolom, hogy a legnagyobb nézettségű, és így legtöbb pénzt termelő meccsekre megy ki a játék. Illetve hogy azokból minél több legyen. Így egy madridnak pl ilyen ócskaszar játék mellett csak gyenge ellenfél juthatott, míg nekünk mindenképp egy a legjobbak közül, mert még úgyis továbbmegyünk.
Ugyanilyen elvek mentén nem gondolom, h bármi esélye lehetett volna egy Wolfsburg-Benficának pl. Az uefa a realt, a Bayernt és a Barcát biztosan a négy közt akarja látni.
sajnos egyre inkább hajlok én is erre amit írsz.Sajnos. És valóban fontos hangsúlyozni: nem a madridiak sorsoltatnak, hanem akinek a közvetítések pénzt hoznak (UEFA, TV társaságok stb.)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 12:48:06

Andris írta:Így egy madridnak pl ilyen ócskaszar játék mellett csak gyenge ellenfél juthatott, míg nekünk mindenképp egy a legjobbak közül, mert még úgyis továbbmegyünk.
Ugyanilyen elvek mentén nem gondolom, h bármi esélye lehetett volna egy Wolfsburg-Benficának pl. Az uefa a realt, a Bayernt és a Barcát biztosan a négy közt akarja látni.
ez teljesen egyértelmű. pont az ilyen dolgok miatt lett elkerülve az "ágazás". tavaly is pont úgy "sorsoltak" a negyeddöntőkre, hogy a 4 nagy elkerülje egymást (juve, real, barca, bayern). az is biztos véletlen volt. :lol:

a realnal meg főleg vicc, hogy lehet úgy nyernek BL-t, hogy az egész szezonban KÉT MECCSEN kell jól játszaniuk (egyik elődöntő, meg a döntő)

az is borítékolható, hogy ha papírformák jönnek most, akkor az elődöntőben a psg-t fogják kapni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2016.03.18. 12:49:37-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.03.18. 12:44:06

Remélem, hogy a Real iszonyatos nagy arccal áll hozzá a meccshez! És kellemetlen meglepetésként éri meg, hogy a Wb jól felszívja magát!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.18. 12:43:06

Leon írta:Lesz sorsolás,nincsenek ágak.
Szerintem épp ez bizonyítja, hogy ezek irányított sorsolások. Újabbra már semmi szükség nem volna, mivel már most sem voltak megkötések, hogy ki kivel kerülhet össze.

Félreértés ne essék, nem gondolom hogy a madridnak irányítják a sorsolást, azt gondolom, hogy a legnagyobb nézettségű, és így legtöbb pénzt termelő meccsekre megy ki a játék. Illetve hogy azokból minél több legyen. Így egy madridnak pl ilyen ócskaszar játék mellett csak gyenge ellenfél juthatott, míg nekünk mindenképp egy a legjobbak közül, mert még úgyis továbbmegyünk.
Ugyanilyen elvek mentén nem gondolom, h bármi esélye lehetett volna egy Wolfsburg-Benficának pl. Az uefa a realt, a Bayernt és a Barcát biztosan a négy közt akarja látni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 12:42:50

57,69 opció nincsen :mrgreen: Úgyhogy marad az hogy nem a számokon hanem a fiúkon múlik. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.18. 12:41:05

Kash írta:a szavazásnál miért nincs 100%?
Majd pont az Atleti ejti ki ezt a Barcát a BL-ből...Ne viccelődjünk már.
Hál istennek sokat változott azóta a világ, de emlékszem 2 éve is ezek mentek az Atma után, aztán koppantunk keményen.. :D
Válasz küldése