Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.10. 15:58:23

Kash írta:Érdekes, hogy már egyszer elköszöntél de még mindig itt vered a nyálad.
Ne haragudj, hogy azoknak az embereknek válaszolok akik utána még reagáltak rám és nem hagyom a levegőben a hozzászólásukat. Azt meg majd a modik eldöntik szerintem, hogy ki lehet itt és ki nem, mert úgy látom te semmilyen rangot nem töltesz be itt. :)

Isti: Ha ez tizenegyes, hogy egy ember kezére ráfejelik a labdát és lövése nincs, hogy hol van éppen, akkor bizony Javier barátunk kezezése is az. Érdekes erről nem vitatkozik senki, mert egyértelműen nem büntető, a másik két eset (Suarez,DM) pedig kérdéses továbbra is, ezért folyik a diskurzus azokról. :)
Az is vicces, mikor arra hivatkozol, hogy nem játszottunk jól. A Real nem szokott pocsék játékkal nyerni, igaz? :D Ráadásul nem is igaz, hogy rosszul játszottunk (az odavágón igen), a visszavágón annyira ledomináltuk a PSG-t, hogy a második félidő egy periódusa kivételével szinte át se tudtak jönni a térfelünkre, és nem azért, mert nem akartak.
De ez megint hogy jön ide amikor a Barcelona BL meccséről beszélgetünk? Releváns a témában? Nem hinném. Vagy ha Bayern szurkoló lennék neadjisten, akkor is ez lenne az érv? Ez esetben igen fura lenne, tehát már megint a személyemhez méritek a mondandótokat, így nem igazán komolyan vehető. Attól nem lesz jobb a Barca játéka, hogy a Real rosszul játszik. :) Az meg hogy nem jöttek át a PSG-sek a félpályán.. És? Az első meccsen pedig fordítva volt.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.03.10. 15:37:51

BarcafanTomee írta:Elvileg Aytekin idén már nem vezet több BL meccset. Eltiltja az UEFA.
Nevetséges ez az egész.Ilyen alapon már nem lenne bíró aki meccseket vezessen.
Azért azt megnézném hogy fordított esetben is ilyen szigorúak lennének az UEFA emberei.Nem hinném. Itt tulajdonképpen arról van szó hogy már mindenki elkönyvelte a PSG továbbjutását csak a csapat nem. Megcsinálták a csodát ,és ezt valahogy nem tudják megemészteni. Keresik a felelősöket. Verratti megmondta a tutit.Nem a bírók miatt estek ki,csak saját magukat okolhatják a kudarcért. És teljesen igaza volt.
Isti99
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.03.04. 21:44:03

2017.03.10. 15:28:51

markionni írta:De ha szerinted rendben van hogy egy cikkbol kiragadja azt a reszt ami neki es a csapatanak ad igazat es azt a reszt ami meg nem kihagyja akkor nincs tobb kerdesem. De akkor a komcsikkal se volt semmi baj. :D
Te nem ezt csinálod? Kiragadod a meccsből azokat a véleményes szituációkat (Suareznél és Di Mariánál a tizenegyes, 5 perc hosszabbítás stb.), amelyekből mi jöttünk ki jól, és erre hivatkozva próbálsz arra utalni, hogy a játékvezetés nekünk kedvezett.

Erről pl. miért nem beszélsz?

https://www.youtube.com/watch?v=VEjaVYY ... .be&t=3m1s" target="_blank

Vagy arról, hogy a PSG-sek rendszeresen elrúgták a labdát a bíró sípszava után, ezzel húzva az időt, mégis, ha jól emlékszem, egy sárgát se kaptak ezért.

Az is vicces, mikor arra hivatkozol, hogy nem játszottunk jól. A Real nem szokott pocsék játékkal nyerni, igaz? :D Ráadásul nem is igaz, hogy rosszul játszottunk (az odavágón igen), a visszavágón annyira ledomináltuk a PSG-t, hogy a második félidő egy periódusa kivételével szinte át se tudtak jönni a térfelünkre, és nem azért, mert nem akartak.

Én jobban örülnék, ha később találkoznánk a Reallal, de akkor se fogok bánkódni, ha őket kapjuk. :)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.10. 15:25:11

markionni írta:Stalkyard: Szemelyeskedesre tovabbra sem regaalnek mert tolem ilyet tovabbra se fogsz latni csak focirol temazgatast.
De ha szerinted rendben van hogy egy cikkbol kiragadja azt a reszt ami neki es a csapatanak ad igazat es azt a reszt ami meg nem kihagyja akkor nincs tobb kerdesem. De akkor a komcsikkal se volt semmi baj. :D
És ha az is tizenegyes volt akkor mi van? Miért kellene ezt bizonygatni? Itt arról van szó, hogy 2 kamu tizenegysről beszélnek sokan miközben mindkettő jogosan lett befújva...És igen, Mascherano hozzáért Di Maria lábához, miután elrúgta a labdát, ergó nem akadályozta a gólszerzésben, lehet ezért nem adták meg, te féleszű.

Érdekes, hogy már egyszer elköszöntél de még mindig itt vered a nyálad.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.10. 15:17:08

Leon írta:Ezek után úgy vagyok vele hogy bárki jöhet, de a csúcs mindenképp egy Real ellen derbi lenne!
Örülnék neki ha mi takarítanánk ki őket a Bl-ből!
Nem hiányzik hogy megint egy vigaszágon elbotladozzanak a döntőig!
Elfogadnám, sokkal inkább Real Madrid legyen mint Atleti...
Pláne ha mindenképp valamelyikkel össze kell kerülnünk.

Az lenne már csak az igazán szép ha elkennénk őket... :D
De az is csalás lenne, mint ahogy 2011-ben amikor az állat Pepe a semmiért talppal szállt bele Dani Aves lábába és kiállitották... :D

Ntibi67:azon a Marquinhos kiállitáson azota is sirok...:D Szerintük magátol lement a pályárol vagymi?
Mert pirosat nem kapott szoval nem tudom honnan szedték ezt
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.10. 15:15:15

Én olvastam olyan véleményt is a "habfehér" oldalról,hogy a 6. gólunk is érdemtelen volt,mert kettős emberelőnyben voltunk!Most figyeljetek,szóval azért mert Marquinhost kiállították és Stegen is előre jött!Az ember nagyon képben volt!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2017.03.10. 15:12:51

Ezek után úgy vagyok vele hogy bárki jöhet, de a csúcs mindenképp egy Real ellen derbi lenne!
Örülnék neki ha mi takarítanánk ki őket a Bl-ből!
Nem hiányzik hogy megint egy vigaszágon elbotladozzanak a döntőig!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.10. 15:03:09

En ezert akarok mar a 8 kozott klasszikust. Nagyon gyenge formaba vannak, de a szurkolok arca meg mindig akkora mint a haz. A csapat plane motivalt ellenuk ugyhogy jo lenne bekussoltatni oket. Bar ugyis jonne a kifogasgyar. :lol: :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.10. 15:01:56

Chino: ez igaz is lenne abban az esetben ha minden ugyanugy tortent volna egy esetleges PSG tizenegyesnel, de mivel ennek eleg kicsi az eselye igy meg kellett emliteni, mivel nyilvanvaloan igy nem alakult volna ki az egesz Suarez szitu.
Azt meg tovabbra se ertem hogy moert beszeltek folyamatosan rolam egyre agresszivabb es alparibb stilisban amikor en csak a VELEMENYEM irtam le, ugy hogy senkirol az egvilagon nem beszeltem a forumon ti meg folyamat rolm beszeltek. Ha valakinek nem egyezik a velemenye akkor mar egybol betamadjuk az illetot ahelyett hogy a kritikai eszrevetelere valaszolnank? Ez sajnos a tendencia az orszagban, egymas szapulasa es a parbeszed intezmenyenek teljes hianya. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára markionni 2017.03.10. 15:03:40-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.03.10. 14:56:23

kz86 írta:[
Az index cikkén én is meglepődtem. Szerintem egy ekkora hírportál nem engedhetné meg magának, hogy közöl egy ennyire elfogult és egyoldalú cikket. Azt persze nem említi a kedves szerző, hogy a Mascherano-Di Maria esetnél Di Maria már rég elrúgta a labdát, amikor Masch odacsúszott, vagy azt, hogy Neymart 2 kézzel lerántották a 16-oson belül, vagy azt, hogy Marquinhos egyértelműen Suáerzt, nem pedig a labdát támadta a 16-oson belül és volt is kontakt, ráadásul bután oda is kapott Suárez arcához, így simán befújható volt a büntető.

A hatereknek csak a bírózás maradt, nekünk pedig egy életreszóló élmény. Ez van...
Jávor Bencével nem kell foglalkozni, iszonyatosan elfogult (nem csak a Barca felé) és ami a legszomorúbb, hogy ezt az irományaiban is erősen érezteti. Én is újságíró vagyok, de tollat5 nem adnék annak az embernek a kezébe.
Amúgy itt egy másik indexes cikk, érdemes összehasonlítani Bence barátunkéval:

http://index.hu/sport/futball/2016/bl/2 ... sszavagok/" target="_blank
markionni írta:Stalkyard: Szemelyeskedesre tovabbra sem regaalnek mert tolem ilyet tovabbra se fogsz latni csak focirol temazgatast.
De ha szerinted rendben van hogy egy cikkbol kiragadja azt a reszt ami neki es a csapatanak ad igazat es azt a reszt ami meg nem kihagyja akkor nincs tobb kerdesem. De akkor a komcsikkal se volt semmi baj. :D

Itt a két Barca büntető jogosságának eldöntéséről volt szó és nem Mascherano becsúszásáról. Amellett akkora háborgás nem is volt akkor. Ne keverjük össze a dolgokat.

Nem kell a károgókra figyelni, szerencsére én már csak röhögni tudok egyiken-másikon. Amikor ilyeneket látok leírva, hogy elmaradt nekünk 3 piros meg az illető jobban szeretné ha a csapata kiesne, mint "így " jutna tovább csak mosolyogni tudok. Nem kell felülni markionni pajtásunk egyes feszültségszításainak. Ő itt éli ki magát és ennyi.
Forca Barca!!!!
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.03.10. 14:53:33

A megnyeréssel vigyázzunk. Neymar és Messi nem lehet ott Cardiffban. Legalábbis a jelen helyzetben. Nem tudom, hogy ezzel lehet-e valamit kezdeni, de törvényt ezért biztosan nem fognak változtatni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.10. 14:51:47

markionni írta:Stalkyard: Szemelyeskedesre tovabbra sem regaalnek mert tolem ilyet tovabbra se fogsz latni csak focirol temazgatast.
De ha szerinted rendben van hogy egy cikkbol kiragadja azt a reszt ami neki es a csapatanak ad igazat es azt a reszt ami meg nem kihagyja akkor nincs tobb kerdesem. De akkor a komcsikkal se volt semmi baj. :D
Abszolút nem érdekel a kioktatasod mert a következetesség nem az erősséged neked sem, az ellenünk történő tévedéseknél nem szoktalak itt objektíven fociról témázgatni, se akkor amikor a javatokra tévednek, legközelebb szeretettel varlak akkor is. Nem csak akkor mikor az ellenfél örömét kell bombázni az ellentétes oldalon, a következetességet es az objektivitast csak mímelve.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.03.10. 14:49:17

visca el barca írta:ez annyira szép volt, hogy én sem tudtam volna szebben mondani :lol:
szerencsétlenek már évek óta azt várják, hogy messi kipukkadjon, meg leeresszen az egész csapat, és minden róluk szóljon, de valahogy csak nem akar összejönni. azon is hogy fel voltak háborodva, hogy tegnap minden rólunk szólt az uefa honlapján. csak azt nem tudom felfogni, hogy miről kellett volna írniuk? :roll: :D
Hát a fantasztikus nápolyi fordításról. :mrgreen:


A hurráoptimizmus közepette, ami azért néhányaknál felbukkan (teljesen jogosan valahol), azért ne felejtsük el, hogy mikor '13-ban széjjel gyaláztuk a Milant 2-0-ás első meccs után 4-0-ra, az elődöntőben olyan világégést éltünk át, hogy minden culé haja megpörkölődött...

Ne felejtsük el, hogy nem játszottunk annyira fényesen, viszont elképesztő tűzzel, olyan tűzzel, amit szezononként 1x (max. 2x) lehet produkálni. Szóval nagyon bízom benne, hogy innentől a játékunk is a helyére kerül, utána majd el tudom fogadni, hogy a mi oddsunk a legalacsonyabb a végső győzelemre.

Szép lenne most már megnyerni az egészet. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.10. 14:42:36

visca el barca írta:
Stalkyard írta:a tul oldalt szitsd a feszkot a sok elet nélküli madridista társaddal akiket napok ota rángat az ideg amiért mi tovabbmentunk.
:( ez annyira szép volt, hogy én sem tudtam volna szebben mondani :lol:
szerencsétlenek már évek óta azt várják, hogy messi kipukkadjon, meg leeresszen az egész csapat, és minden róluk szóljon, de valahogy csak nem akar összejönni. azon is hogy fel voltak háborodva, hogy tegnap minden rólunk szólt az uefa honlapján. csak azt nem tudom felfogni, hogy miről kellett volna írniuk? :roll: :D
Emlékszem amikor azon ment a hatalmas népi kiakadás hogy milyen dolog hogy a mi BL serleg felemelésünk van a BL himnuszos kezdőképernyőn, mikor minden évben a címvédő momentumát szokás mutatni, de erre nem jöttek rá.... :D :D

Ha valaki azt mondja hogy "a foci csak egy játék", be kell linkelni ezt:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9983114599" target="_blank


Brutál hogy kisebb földrengést okozott Robi golja, nem véletlen... :D
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.10. 14:39:25

Stalkyard: Szemelyeskedesre tovabbra sem regaalnek mert tolem ilyet tovabbra se fogsz latni csak focirol temazgatast.
De ha szerinted rendben van hogy egy cikkbol kiragadja azt a reszt ami neki es a csapatanak ad igazat es azt a reszt ami meg nem kihagyja akkor nincs tobb kerdesem. De akkor a komcsikkal se volt semmi baj. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.10. 14:38:55

" - Mester, mi lehet a boldogság titka?
- Ne vitatkozz idiótákkal.
- Én nem hiszem, hogy ez lenne a titok.
- Igazad van - mondta a mester... "
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.10. 14:36:28

Stalkyard írta:a tul oldalt szitsd a feszkot a sok elet nélküli madridista társaddal akiket napok ota rángat az ideg amiért mi tovabbmentunk.
:( ez annyira szép volt, hogy én sem tudtam volna szebben mondani :lol:
szerencsétlenek már évek óta azt várják, hogy messi kipukkadjon, meg leeresszen az egész csapat, és minden róluk szóljon, de valahogy csak nem akar összejönni. azon is hogy fel voltak háborodva, hogy tegnap minden rólunk szólt az uefa honlapján. csak azt nem tudom felfogni, hogy miről kellett volna írniuk? :roll: :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.10. 14:33:18

markionni írta:
csaszitomi85 írta:A sok károgónak és "pártatlan" Madridistának ajánlanám....

„A PSG játékosa elvesztette egyensúlyát, és fejjel előreesve akadályozta Neymart. Itt NEM azt kell vizsgálni, hogy szándékos volt-e a mozdulat, hanem azt, hogy akadályozta-e a csatárt. HELYESEN döntött a játékezető a büntető megadásával – mondta az első barcelonai tizenegyes kapcsán Bede Ferenc.
„Egyrészt a védő kezének nem a csatár vállán van a helye a tizenhatoson belül – kezdte a második Barca-tizenegyes előtti játékhelyzet elemzését Bede Ferenc. – A hátvéd a térdével is hozzáért Suárezhez, ami ennél a keresztbemozgásnál a játékos buktatását eredményezheti, és a barcelonai játékos természetesen kihasználta a szituációt. Mindkét tizenegyest meg lehetett adni. S ha esetleg vitatkozunk róluk, ne felejtsük el, hogy nekünk van lehetőségünk lassítva visszanézni a szituációt, a játékvezető azonban csak egyszer látja, s azonnal kell döntenie.”
Es azt a reszt miert hagytad ki amit DM buktatasarol mondott?
Es te meg miért nem elemzed az elso félidős esetet amikor Neymart csont nélkül felrúgták a tizenhatoson belül? Vagy a tavaly meg nem kapott jogos tizenkét az Atletico ellen a visszavágón? Vagy a BL döntős lesgolotokat? Annyira elegem van belőled meg a hozzad hasonlokbol akik vakon nyomják az uefalona szöveget, kozben simán egyensúlyban van az ellenünk es a javunkra történt tévedések az elmúlt években. Húzz innen inkább es a tul oldalt szitsd a feszkot a sok elet nélküli madridista társaddal akiket napok ota rángat az ideg amiért mi tovabbmentunk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.03.10. 14:23:53

kz86 írta:Az index cikkén én is meglepődtem. Szerintem egy ekkora hírportál nem engedhetné meg magának, hogy közöl egy ennyire elfogult és egyoldalú cikket.

Ma Magyarországon nincs sportújságírás. Nem azért, mert az index (sokadjára, és nem csak ebben a témában) blogszínvonalat hoz, hanem mert azok az újságok, akiknek a fő profiljuk a sport, azok is rendre alulteljesítenek a semmitmondó és szenzációhajhász cikkeikkel. A mérkőzések előtti "felvezetés"-ről már ne is beszéljünk. Szerencsére ebben a műfajban felfedezhető már egy kis reménysugár azzal, hogy bloggereket is meghívnak, akik 20x értelmesebb és fontosabb dolgokat emelnek ki és mondanak el, mint a kiváló válogatott focistáink. AirSanyi még nem is a legrosszabb...


De, hogy ne legyek teljesen off:

Évekig hallgattuk a madridistáktól, mikor elég érdekes meccseket nyertek meg sorban (nem csak a bíró segítségére gondolok, bár arra is volt példa, de a hullagyenge játékra is), hogy a győzelmet sosem kell megmagyarázni. Tartsuk magunkat ehhez.

Azt még megjegyezném, hogy bíró ide vagy oda, vajon melyik csapat tett többet szerda este a továbbjutásért? Az odavágót ne zavarjuk ide, mert az már eltelt, csak még nevetségesebbé teszi a wannabe BL-győztes Párizst, hogy az első meccs ellenére még mindig azt képzelték, hogy ők a kiscsapat. Igazuk is lett.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.10. 14:15:07

Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.10. 13:58:18

De nem értem, hogy most már mit szoroz vagy oszt, hogy kinek van igaza? Annyira gyerekes próbálkozás megpróbálni elvenni a másik örömét, ilyen semmire sem megyek hozzászólásokkal. Mit változtat a tényen, hogy mi volt? Semmit. Ettől még történelmi a tett és mi jutottunk a kövi fordulóba. A lőtéri kutyát sem érdekli, hogy mi erről egy madridista véleménye.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.03.10. 13:51:37

Én személyesen nem kockáztam ki, de páran megtették és szurkolócsoporttól függetlenül írták, hogy Di Maria-t a labda elrúgása után találta el Mascherano. Tényleg nem néztem utána ,de megteszem, ha találok jó minőségű videót.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.03.10. 13:46:45

csaszitomi85 írta:A sok károgónak és "pártatlan" Madridistának ajánlanám....

„A PSG játékosa elvesztette egyensúlyát, és fejjel előreesve akadályozta Neymart. Itt NEM azt kell vizsgálni, hogy szándékos volt-e a mozdulat, hanem azt, hogy akadályozta-e a csatárt. HELYESEN döntött a játékezető a büntető megadásával – mondta az első barcelonai tizenegyes kapcsán Bede Ferenc.
„Egyrészt a védő kezének nem a csatár vállán van a helye a tizenhatoson belül – kezdte a második Barca-tizenegyes előtti játékhelyzet elemzését Bede Ferenc. – A hátvéd a térdével is hozzáért Suárezhez, ami ennél a keresztbemozgásnál a játékos buktatását eredményezheti, és a barcelonai játékos természetesen kihasználta a szituációt. Mindkét tizenegyest meg lehetett adni. S ha esetleg vitatkozunk róluk, ne felejtsük el, hogy nekünk van lehetőségünk lassítva visszanézni a szituációt, a játékvezető azonban csak egyszer látja, s azonnal kell döntenie.”
Ha mar ennyit idezel a cikkbol, akkor mar azt a reszt is bemasolhatnad, amikor ugyanez az ember ugyanebben a cikkben azt mondja, hogy a psg-nek büntetöt kellett volna kapnia Di Maria ziccere utan.
En nem "karogni" akarok, ket napja lejjebb van a produktivitasom a munkahelyen, mert tul sokszor neztem vissza az utolso 5 percet a ceges gepen, de ha mindenkeppen a biroi iteletekrol akarunk vitazni akkor nezzuk mar a teljes kepet.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.03.10. 13:30:37

visca el barca írta: nem akarlak elkeseríteni, de az atleti nincs benne a 4-ben. juve, bayern, mi, real :wink:

127. alkalommal nézem meg az utolsó gólt, tök vicces. igazából senki nem is mozdult a labdára, csak SR. ha ő is az elejétől játszott volna, lehet nem lett volna meg benne az erő, hogy odaérjen és belekotorjon. de ami ennél is viccesebb, hogy amint bent van a labda, először senki nem örül, és tök mókás látni, hogy lényegében mind a 11 játékos egyszerre kinéz az asszisztensre (kivéve mascheranot, ő háttal volt, és előbb örült, aztán jutott eszébe, hogy azért ő is megfordul :D ). aztán nem lenget, és ez annyira megzavarta a mienket, hogy 11-en, 20 irányba kezdtek el egyszerre futni. TS hátra, messi a szurkolókhoz, mascherano is hátra, de volt olyan is aki azt se tudta merre szaladjon :lol:

A legjobb az volt, hogy a kispad is befutott a pályára, pedig még le sem fújták a meccset. Remélem ebből nem csinálnak gondot. Meg a nagy extázisban még a nézők közül is berohantak. Ha ott lettem volna a legfelső karélyból is leromboltam volna ..... :D
Anno volt hasonló élményem a ZTE - MU meccsen , szerintem ez is hasonló lehetett ott a helyszínen :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.10. 13:06:36

BarcafanTomee írta:Elvileg Aytekin idén már nem vezet több BL meccset. Eltiltja az UEFA.
Annyira birom hogy ilyenkor eltiltják, meg az El Clasicos vezetőt mert állitolag tul jo hangulatba volt a Barcásokkal, de a Malaga-Bilbao-Villarreal-Betis(!!) meccsen vakon lévő bírókat még vizsgálni sem vizsgálják...

A károgókkal nem érdemes foglalkozni, ha 70 méteres golt rugtak volna
Messiék akkor is lest reklamálnának a fanyalgók
...

Ha egy profi mondja akkor sem érdekli őket mert biztos jobban tudják
Válasz küldése