Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.15. 23:30:59

Alba és Piqué legutóbbi gyenguszabb teljesítményének és Rakitic kényelmes játékának fényében ez lehet, hogy jobb csapat is lenne most.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.15. 23:23:01

Szerdán én most rotálnék egy nagyobbat, otthon a görögök ellen így is simának kellene lennie.
Kezdene SR, Masch, Digne, Denis és Deu is nálam.

Messit meg a 60. perc környékén lehetne hozni, ha már van 2-3 gólos előnyünk.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.28. 23:31:28

csabimo írta:Chino: Elsösorban a tegnapi meccshez irtam,hiszen ez bl topik,ha más az elmult 8 meccset meg a fantasztikus 24/2 gólarányt vagy realmadridot hozza fel akkor reagálok..
igen 1 félidő is elég volt,most néztem meg a 2. Felidőt nem sok mindenröl maradtam le..ez a lötyögés elmegy a girona ellen, mert szerdán bl, oke valahogy hozzuk le stb..a bajnokságban elmegy vannak ilyen meccsek de..
Tegnap ugyanez az elképzeléstelen erőtlen semmi játekot toltuk mint a girona ellen, hát 8/2 meccset irtal ami nem volt jo, szerintem ez uccso 2 katasztrofa volt, az előző 6 nem tudom az rémlik, az egyiket a sirbol hoztuk vissza ezzel a kinai brazillal a többit meg Messi megoldotta aztan csokolom..
Szerintem közelebb állunk idén is a tavalyi 4-0 3-0 bl meccsekhez, ezt megmutatta a szuperkupa is hogy kb ugyanott tartunk, de miert is lenne maskepp tavalyi csapat van hiszen irtad hogy Dembele nincs Neymar meg szintén nincs, erősödni biztos nem erősödtünk hogy távozott, ugyhogy én nem esek hasra ettől a 8 meccs 24/2 ..
A lényeg, messze vagyunk attol hogy Bl-t nyerjünk ilyen focival lehetetlen, és ilyen kerettel ahol kegyvesztett játékosok sokasága van..viszont boritekolhato hogy tovabbjutottunk tavaszra meg alakulhat ez még..
Nem tudom, de valszeg másképpen nézzük a meccseket.:-D EV azzal főz amilye van, hogy ez egyenlőre erre elég, hát istenem. Ez van. Tavaly volt támaó potenciálunk, csak a többi nem volt kompatibilis ezzel, most a többi néz ki elfogadhatóan és az előző nincsen rendben. EV próbálja a kerethez igazítani a játékot és ha nézhetetlenül, ha nem, de eddig hozzuk a meccseket. Lehet itt lenézni az eddigi meccseket, de tavaly pont ezeken buktuk a bajnokságot. Hosszú a szezon és a BL is, nem kellene előre kijelenteni dolgokat. Azt meg nem is értem, hogy miért baj, ha a kínai brazil rúgja a győztes gólt. Azt gondolom és úgy tudom, hogy a mi játékosunk. Kit érdekel, hogy ki lövi? Tőlem Stegen is rúghatja, fejelheti, ha meg az fáj, hogy űrfoci nélkül nyerünk meccseket, akkor erre azt tudom mondani, hogy szokj hozzá.:-D Egy darabig biztos nem lesz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.09.28. 17:12:28

crixus írta:Azért én nem szólnám meg a csapatot az eddigi teljesítményért. Komolyan nem értem a fanyalgókat. Volt egy pocsék átigazolási időszakunk, keretet tekintve gyengült a csapat, két húzóember még nem hosszabbított, a "nagy igazolásunk" lesérült fél évre, új edző, más koncepció és még lehetne sorolni. Ilyen körülmények között is tulajdonképpen a két sorozatban, amelyik számít is valamit a presztízsen túl, 8ból 8 meccset nyertünk.
Ezzel maximálisan egyetértek. Azért erősen bízom benne, hogy senki se gondolja komolyan, hogy EV végzett is a melóval és innentől már csak felküldi a kezdő 11-et. Jól kezdtünk, egy sok szempontból új dolgokkal teletűzdelt szezonban. Messze még az út vége.

Aki azt írja, hogy nincs esély a BL-re, mert nem vagyunk jelenleg a szűk elitben, az nézzen utána, hogy milyen csapatok tudtak BL-t nyerni az utóbbi időben. Találni fog olya(noka)t aki(k) sem játékosállományban, sem mutatott játékban nem volt(ak) jobb(ak) a mi mostani szezon kezdeti csapatunknál.

Ez továbbra is egy kupasorozat, amihez kell jó formaidőzítés és szerencse is...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.09.28. 16:58:40

Azért én nem szólnám meg a csapatot az eddigi teljesítményért. Komolyan nem értem a fanyalgókat. Volt egy pocsék átigazolási időszakunk, keretet tekintve gyengült a csapat, két húzóember még nem hosszabbított, a "nagy igazolásunk" lesérült fél évre, új edző, más koncepció és még lehetne sorolni. Ilyen körülmények között is tulajdonképpen a két sorozatban, amelyik számít is valamit a presztízsen túl, 8ból 8 meccset nyertünk. Nagyon remélem, hogy a hétvégén meglesz hazai pályán a 9. győzelem is. Az Atleico ellen pedig meglátjuk. A Calderonban belefér majd akkor a pontvesztés is, ha úgy alakul. A lényeg annyi, habár a játékunk nem a legszebb vagy legjobb, de a kicsiket sorra legyűrjük a bajnokikon, a BL-ben a 3 legnehezebb csoportmeccsből 2-t megnyertünk... Mi kell még? Én sem értek egyet azzal, hogy Roberto-t meccsről meccsre dobáljuk egyik posztról a másikra, vagy az sem tetszik, hogy az így is pocsék formában lévő Suárez játékát teljesen kiheréljük azzal, hogy kitoljuk a szélre, de ettől függetlenül az eredmények eddig Valverde-t igazolják. Majd ha olyan pontvesztések jönnek, mint tavaly a Málaga, Betis vagy Alaves ellen, lehet elégedetlenkedni, de egyelőre nincs rá okunk.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.09.28. 16:04:36

Chino írta:
csabimo írta: Nincs semmi baj nagyon szépek ezek a mutatok, eibar meg girona szintü csapatok ellen..

A Realnál pedig foci sincs annyira, mint azt állítod. A dortmundi volt eddig kimagaslóan a legjobb meccsük. Mondjuk most nem említik, hogy a Borussiaból 5 ember hiányzott. Nagy többségben koncepciótlan, ívelgetések stb. Ha mi ennyire függünk Messitől, akor ők mit mondjanak? Amíg nem volt a gólfelelősük 2 döntetlen egy vereség kiscsapatoktól.
.
előre bocsátom: ha van csapat akit mindenestől utálok az a Real. de azt mondani hogy nincs foci náluk mostanság... :shock: nos szerintem egyszerű tévedés.
csak leírtam, nem akarom indokolni, mert még az is fáj...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.28. 15:18:28

Ezek kaput eltaláló lövések veb?

Bocsi, Chino beelőzött a frissítés előtt. CSak csodálkoztam volna, ha ilyen nagy különbség lett volna, mert legtöbbször azért a játék képe is bíztató volt. Ezt az utolsó két meccset ne nézzük, én pl el is aludtam tegnap.
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.09.28. 14:57:47

Chino: Elsösorban a tegnapi meccshez irtam,hiszen ez bl topik,ha más az elmult 8 meccset meg a fantasztikus 24/2 gólarányt vagy realmadridot hozza fel akkor reagálok..
igen 1 félidő is elég volt,most néztem meg a 2. Felidőt nem sok mindenröl maradtam le..ez a lötyögés elmegy a girona ellen, mert szerdán bl, oke valahogy hozzuk le stb..a bajnokságban elmegy vannak ilyen meccsek de..
Tegnap ugyanez az elképzeléstelen erőtlen semmi játekot toltuk mint a girona ellen, hát 8/2 meccset irtal ami nem volt jo, szerintem ez uccso 2 katasztrofa volt, az előző 6 nem tudom az rémlik, az egyiket a sirbol hoztuk vissza ezzel a kinai brazillal a többit meg Messi megoldotta aztan csokolom..
Szerintem közelebb állunk idén is a tavalyi 4-0 3-0 bl meccsekhez, ezt megmutatta a szuperkupa is hogy kb ugyanott tartunk, de miert is lenne maskepp tavalyi csapat van hiszen irtad hogy Dembele nincs Neymar meg szintén nincs, erősödni biztos nem erősödtünk hogy távozott, ugyhogy én nem esek hasra ettől a 8 meccs 24/2 ..
A lényeg, messze vagyunk attol hogy Bl-t nyerjünk ilyen focival lehetetlen, és ilyen kerettel ahol kegyvesztett játékosok sokasága van..viszont boritekolhato hogy tovabbjutottunk tavaszra meg alakulhat ez még..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.28. 14:41:17

fcjoc írta:én úgy vagyok vele VEB, hogy a focit gólra játsszák.. a jövőre ezek az adatok mind feledésbe merülnek, az eredmény viszont kevésbé. kezdj el eszerint élni

písz
písz :D

tudom h a focit gólra játsszák, csak pár ember itt a 8-0-0 25/6/7-2 miatt extázisban van és nem látják a fától az erdőt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.28. 14:36:18

fcjoc írta:
visca el barca írta:az elmúlt 5 meccsen konkrétan minden ellenfelünk többször lőtt kapura mint mi... a megszervezett védelem....

juve: 13-9
getafe: 13-7
eibar: 13-11
girona: 13-9
sporting: 11-10
én úgy vagyok vele VEB, hogy a focit gólra játsszák.. a jövőre ezek az adatok mind feledésbe merülnek, az eredmény viszont kevésbé. kezdj el eszerint élni

písz
A girona eltalálta 2x a kaput, mi 5x,
Getafe ők 4x mi 5x
Sporting L. mi 5x ők 3x
Eibar: mi 10x ők 4x

Egyedül a Juve-nál 7/5 az arány, de ezeket is összevetve, a nagy többségük távoli veszélytelen próbálkozás volt, Igazi barvúrokat nem kellett sorozatban MAtS-nak bemutatni.
Még a kaput eltaláló lövések is csalóka adat, de nem sokszor tudnak igazi ziccert kialakítani, ami köszönhető a védelemnek

Én jobban örülök ennek, mintha sokkal kevesebb kapura lövése lenne az ellenfélnek, de 2 helyett már 7 kapott gólnál járnánk, mint a Real.
Forca Barca!!!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.09.28. 14:13:22

visca el barca írta:
Chino írta:Azok a kapura lövések mik voltak.
az elmúlt 5 meccsen konkrétan minden ellenfelünk többször lőtt kapura mint mi... a megszervezett védelem....

juve: 13-9
getafe: 13-7
eibar: 13-11
girona: 13-9
sporting: 11-10
én úgy vagyok vele VEB, hogy a focit gólra játsszák.. a jövőre ezek az adatok mind feledésbe merülnek, az eredmény viszont kevésbé. kezdj el eszerint élni

písz
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.28. 13:48:52

csabimo írta: Nincs semmi baj nagyon szépek ezek a mutatok, eibar meg girona szintü csapatok ellen..
Én konkrétan a tegnapi meccshez irtam, nézhetetlen volt! és nagyon messze vagyunk europa elitjétől ha Messi nem veszi hátára a csapatot..
Ha már real, igen betliztek, olyan meccseken ahol 20 akarhány kapuralöves meg elmaradt tizi és kitudja még mi volt..megvan a keretük és a fociuk meg a mákjuk is hozzá hogy odaérjenek megint, nekünk van egy Messink idáig..
Elég sok mindent nem a tegnapi meccsről írtál, de ha 8 helyett 1 mérkőzés egy félidejéről szűröd le a véleményed, ami kétségtelenül az idei leggyengébb volt, az nem hiszem hogy olyan mérvadó.
Korábban is ez volt a szöveg, hogy jön egy nagy csapat aztán szevasz. Jött a Juve, lesimáztuk akkor meg az volt a szöveg, hogy hiányoztak az olaszoktól. Ebből a nyolcból igazán kettőt lehet kiemelni igazán negatívként. Tavaly hány ilyen meccset engedtünk ki a kezünkből, amiket most behúztunk, nem mellékesen ez a trágya támadósor elrakott 20 gólt, ráadásul Messin kívül volt hat gólszerzőnk, ami tavaly elég hiánycikk volt. Valverde változtatott, Messit berakta középre, köré építette a támadószekciót, egyértelmű, hogy ő a leggólerősebb. Akit pedig vettünk, hogy pótolja a klasszis támadónkat lesérült. Nem mindegy, hogy Dembelé vagy SR játszik szélsőt.
A Realnál pedig foci sincs annyira, mint azt állítod. A dortmundi volt eddig kimagaslóan a legjobb meccsük. Mondjuk most nem említik, hogy a Borussiaból 5 ember hiányzott. Nagy többségben koncepciótlan, ívelgetések stb. Ha mi ennyire függünk Messitől, akor ők mit mondjanak? Amíg nem volt a gólfelelősük 2 döntetlen egy vereség kiscsapatoktól.
Arról meg nem kellene megfelejtkezni, hogy a legnagyobb és talán legfontosabb igazolásunk szinte nem is játszott, aki azért a támadójátékhoz nem keveset tud adni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.28. 13:43:01

Chino írta:Azok a kapura lövések mik voltak.
az elmúlt 5 meccsen konkrétan minden ellenfelünk többször lőtt kapura mint mi... a megszervezett védelem....

juve: 13-9
getafe: 13-7
eibar: 13-11
girona: 13-9
sporting: 11-10
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.28. 13:41:44

corol írta:A szép játékkal tavaly tele volt a padlás, aztán meg semmi nem ment, vagy szívtunk a kicsiktől is.
Most még nem kellene temetni a csapatot.
Valóban nem kell temetni, de érdekelnének azok a meccsek, ahol szépen játszottunk. Attól még a cipősdoboz sem telt meg, nemhogy a padlás :D
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.09.28. 13:20:39

corol írta:Fiúk, mi ez a siralomház? 8 meccs 24/2 gólarány, verve a Juve és idegenben a Sporting. Mi a bajotok?
A szép játékkal tavaly tele volt a padlás, aztán meg semmi nem ment, vagy szívtunk a kicsiktől is.
Most még nem kellene temetni a csapatot. Ott van a Real milyen játékot nyomott kedden, aztán már három otthoni találkozóján betlizett.

Nyugi, nyugi.
Nincs semmi baj nagyon szépek ezek a mutatok, eibar meg girona szintü csapatok ellen..
Én konkrétan a tegnapi meccshez irtam, nézhetetlen volt! és nagyon messze vagyunk europa elitjétől ha Messi nem veszi hátára a csapatot..
Ha már real, igen betliztek, olyan meccseken ahol 20 akarhány kapuralöves meg elmaradt tizi és kitudja még mi volt..megvan a keretük és a fociuk meg a mákjuk is hozzá hogy odaérjenek megint, nekünk van egy Messink idáig..
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2017.09.28. 12:54:36

Fiúk, mi ez a siralomház? 8 meccs 24/2 gólarány, verve a Juve és idegenben a Sporting. Mi a bajotok?
A szép játékkal tavaly tele volt a padlás, aztán meg semmi nem ment, vagy szívtunk a kicsiktől is.
Most még nem kellene temetni a csapatot. Ott van a Real milyen játékot nyomott kedden, aztán már három otthoni találkozóján betlizett.

Nyugi, nyugi.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.28. 12:26:09

Mondjuk, attól h nem szakadunk meg, nem kell feltétlenül a 3 pont vagy tartalékolunk, még lehetne jól játszani.

Tegnap pl a Bayern a sima eredmény ellenére az első félidőben igen jól játszott, és nem fulladtak meg az iramban, csak tudták, ki hova fut, mozog és hova kell passzolni. Ennyi lehetőségből másik meccsen épp 2-3 gólt lőnek, tegnap meg semmi. Megnéztem a Barca összefoglalót (10 perces), mert a meccset nem láttam, de talán 2 Messi lehetőség rémlik.

Sztem hátul nincs gond, de elöl megint kezd elmaradni a foci. Kell a francia, mint a falat kenyér, és ha valóban hasonló szint, mint Mbappe, akkor tegnap megnyugodtam.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.28. 11:28:30

Ez a Sporting tavaly a Bernabeuban a 90. percig tartotta az 1-0-át a Reallal szemben. Nem is akkora kutyaütők azért. Egy Real Sociedad, Bilbao szinten simán lehetnek, és ezekhez a csapatokhoz sem gálázni járunk általában. Egy idegenbeli meccs a BL-ben pedig sosem könnyű, pláne nem a Barcának.

Tegnap jó volt a komplett védelem, emellett Roberto, Busquets, Paulinho. Gyengébb volt Ini, akinek a lassúsága sokszor kijött. Rakitic szokás szerint elfáradt a végére. Messi dekoncentrált volt, Suárez emberhátrány. Gyakorlatilag a gyenge teljesítmény most inkább a "krém" számlájára írható.

A Las Palmas ellen jó lenne jegelni Iniestát meg Rakétát, hogy majd az Atleti ellen frissebbek legyenek. Télen pedig továbbra is kellene némi erősítés (van vagy öt kegyvesztett ember, az ő helyükre), főleg, hogy a PSG-vel garantáltan össze fogunk kerülni tavasszal.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.09.28. 11:11:33

olvasgatom a hozzászolásokat a tegnapi meccsről..én a félidőben kikapcsoltam, nem tudom mikor volt utoljára ilyen hogy egy barca meccset nem néztem végig..
Félgözzel játszottunk? lehet, csak nem tudom hogy miért? Az edzö kérte? Vagy sporolunk már szeptemberben? aki a pályán van nem az a dolga hogy kijátsza magábol a maximumot és segitse a csapatot! Egyedül Robika ment és mutatot valami focistahoz hasonló dolgot. Kritikán aluli volt a csapat mint egyéni mint csapat szinten, lehet itt dicsérni a nagyon szervezett sportingot, meg 2 kapura lövésük volt stb.. ez minösiti inkabb öket hogy ugyanolyan kutyaütök voltak támadásban mint mi. A szervezetségről annyit, hogy ez a bajnokok ligája, igen, itt azért vannak jó csapatok, de ez a sporting nem mondhatnám hogy a jobbak közé tartozik..söt gyengébb "szervezetlenebb"csapattal nem is fogunk találkozni ha tovabbjutunk. egy öngólal nyerni, meg idegenben jó lett volna az x is, hát nem tudom nagy lent van akkor ezek szerint a nivó! Ezen nem lepödök meg, ez a tavalyi csapat Semedoval kiegészülve, minusz az árnyékban jácco..tükörsima volt a tavalyi idegenbeli psg es juve meccsünk is, most sem lesz ez másképp. a középpálya halott még mindig, egy paulinho nem csinál nyarat a cserepadrol. Suarez megvakult, Gomes a csapatbol robantotta ki magat, Alcacer nem is tudom mit irjak, Messi meg nem tud minden meccset megoldani..kb ennyi! Javulni lehet, fogunk is, de ez a keret messze van jelenleg európa trónjátol..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.28. 11:10:02

visca el barca írta: tudod az a baj h az előző két bajnokin is volt az ellenfeleknek 16 kapura lövése amiből azért nem lett baj, mert nyomorékok és nem tudtak kaput találni. tegnap a sportingnak is lett volna bőven lehetősége, csak ők is elbénázták. mindenki nyomatja itt a rendbe lett téve a védelmet maszlagot, holott annyiszor jut az ellenfél a kapunk elé, hogy nagyon sokszor. tavaly, még mikor nullák voltunk, akkor is kevesebb lehetősége volt azt ellenfeleknek, szóval nem értem mitől van annyira van rendbe a védelmünk. inkább szerencsénk van elől is-hátul is, én egyelőre ennyit látok. 7végén a las palmast valószínűleg verjük még ezzel a tötyilötyi nullával, de utána jön majd az igazi erőfelmérő, atleti, X, bilbao idegenben, sevilla otthon...én toávbbra is tartom h kicsit combosabb csapatok ellen kevesek leszünk, főleg elől. mert ha messinek nincs kedve focizni láthattuk h menyit ér a támadó részlegünk, semmit. paulinhot be kell tenni rakitic kárára, és elől folyamatosan ua. a 3 embert kellene kezdetni h összeszokjanak még dembouz nem jön.
Azok a kapura lövések mik voltak. Szinte mindegyik 18-20 méteres, amik vagy elvánszorogtak MAtS-ig vagy bőven elkerülték a kaput. A kapura lövéses statisztikánál nincsen becsapósabb. Egy meccsen lehet szerencse, esetleg kettőn is, de 8 meccs alatt 2 gólt kapni (24-et szerezve) az már nem szerencse. A baromi jó védelmű Realnál ez 17-7. Plusz van végre egy kiváló szélső védőnk, akinek a védekezése is teljesen rendben van, Umtiti folyamatosan tanár, ha kell pedig MAtS hozza a bravúrokat. A Sportingnak is 1, esetleg két helyzete volt.
Nem azt mondom, hogy minden fenékig tejföl, és minden úgy megy ahogy kellene, mert vannak problémák is, de amit írsz az távol van az igazságtól.
visca el barca írta:mondhat nekem bárki bármit, egyemberes csapat lettünk. ha messinek van kedve játszani meg megy neki akkor élmény a barcát nézni, ha nincs akkor az van mint tegnap, hogy egy dögunalmas meccset kapunk. nem akarom a brazil négert siratni, de nagyon hiányzik előre vki mert lajos nézhetetlen, SR/vidal/deulofeu meg nem szint... oké, nyertünk, de ez marha kevés amit az elmúlt két meccsen nyújtottunk. és furcsa, messinek pont ezen a két meccsen nem ment.... atleti ezzel a lötyögéssel felmosatja velünk a padlót.
Most is az egyéni hibák miatt volt olyan meccs amilyen. Rakitic rengeteg hibával játszott, eladott labdák tömkelege, Busi szintén zenész. A támadójáték Sr-rel szélen plusz egy fogalmatlan Suarezzel nyilván nem működik rendesen. Előbbi is hiába futott rengeteget, próbálkozott, de ő nem támadó. Nem lehet elvárni tőle, hogy megbontsa a védelmet, helyzeteket dolgozzon ki.
Messi csak pont az i-n. Az nem rajta múlik, hogy Busquets tanárian vagy kritikán alul játszik. És azt se felejtsük el, hogy az igazi támadónk, a legfontosabb igazolásunk még megvan. Borzasztó balszerencse, hogy lesérült, de tavaszra már ő is lesz.
Mondjuk én szívesen láttam volna egy Ini-Vidal cserét. Megpezsdülhetett volna a támadójáték, Sr mehetett volna a helyére, Ini pedig pihen egy kicsit. Érdekes volt, hogy Valverde ilyen későn húzta meg a cseréket, nem ez volt idáig a jellemző.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2017.09.28. 11:18:22-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.28. 10:57:58

pedig a kívülről durrogtatásból is lehet gól... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.28. 10:36:32

visca el barca írta:
Normandia írta:Azért két lehetőség, helyzet nem egy utolsó dolog, márpedig több nem igen volt, vagy adódott a Sporting előtt.
tudod az a baj h az előző két bajnokin is volt az ellenfeleknek 16 kapura lövése amiből azért nem lett baj, mert nyomorékok és nem tudtak kaput találni. tegnap a sportingnak is lett volna bőven lehetősége, csak ők is elbénázták. mindenki nyomatja itt a rendbe lett téve a védelmet maszlagot, holott annyiszor jut az ellenfél a kapunk elé, hogy nagyon sokszor. tavaly, még mikor nullák voltunk, akkor is kevesebb lehetősége volt azt ellenfeleknek, szóval nem értem mitől van annyira van rendbe a védelmünk. inkább szerencsénk van elől is-hátul is, én egyelőre ennyit látok. 7végén a las palmast valószínűleg verjük még ezzel a tötyilötyi nullával, de utána jön majd az igazi erőfelmérő, atleti, X, bilbao idegenben, sevilla otthon...én toávbbra is tartom h kicsit combosabb csapatok ellen kevesek leszünk, főleg elől. mert ha messinek nincs kedve focizni láthattuk h menyit ér a támadó részlegünk, semmit. paulinhot be kell tenni rakitic kárára, és elől folyamatosan ua. a 3 embert kellene kezdetni h összeszokjanak még dembouz nem jön.
Most az, hogy kívülről durrogtatnak bajnokin azt nem igazán nevezném helyzetnek. Nyilván a statisztikában jól mutat. A Sporting tegnap írd és mond 2 lehetőséget teremtett, ami veszélyes is volt. Abból a második volt igazán helyzet, de Stegen jól zárta a kaput. Azért idegenben ez nem egy rosz arány. Labdavesztéseknél gyorsan zártunk vissza és toltuk ki oldalra a támadókat. Tartom, hogy védekezésben előrébb vagyunk és azt is, hogy csapatként kezdünk funkcionálni. Nyilván a nehezebb meccsek fogják eldönteni, hogy hol tartunk ezt nem is vitatom és azt sem, hogy van mit javítanunk, de tegnap egy kellemetlen, fegyelmezett ellenfélen vagyunk túl.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.09.28. 10:21:53

Nem tetszik ez a csatár nélküli felállás. Egy ilyen meccsen mondjuk nem kell vért izzadni, de ennél hatékonyabb játékot azért elvárna az ember. Uraltuk a mérkőzést, de unalmas volt a játék. Egy komolyabb csapat ellen már Suarez sem lesz a pályán, és mondjuk még egy védőt bedobunk előre?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.28. 10:07:38

Normandia írta:Azért két lehetőség, helyzet nem egy utolsó dolog, márpedig több nem igen volt, vagy adódott a Sporting előtt.
tudod az a baj h az előző két bajnokin is volt az ellenfeleknek 16 kapura lövése amiből azért nem lett baj, mert nyomorékok és nem tudtak kaput találni. tegnap a sportingnak is lett volna bőven lehetősége, csak ők is elbénázták. mindenki nyomatja itt a rendbe lett téve a védelmet maszlagot, holott annyiszor jut az ellenfél a kapunk elé, hogy nagyon sokszor. tavaly, még mikor nullák voltunk, akkor is kevesebb lehetősége volt azt ellenfeleknek, szóval nem értem mitől van annyira van rendbe a védelmünk. inkább szerencsénk van elől is-hátul is, én egyelőre ennyit látok. 7végén a las palmast valószínűleg verjük még ezzel a tötyilötyi nullával, de utána jön majd az igazi erőfelmérő, atleti, X, bilbao idegenben, sevilla otthon...én toávbbra is tartom h kicsit combosabb csapatok ellen kevesek leszünk, főleg elől. mert ha messinek nincs kedve focizni láthattuk h menyit ér a támadó részlegünk, semmit. paulinhot be kell tenni rakitic kárára, és elől folyamatosan ua. a 3 embert kellene kezdetni h összeszokjanak még dembouz nem jön.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.09.28. 10:01:40

A tegnapi produkció nekem kifejezetten tetszett. GYORS!! erős, kis és nagy- passzok, pontosak, pont olyanok voltak amit kb 5 éve nem láttam ettől a csapattól. ( és tegyük hozzá, hogy k. nagyon hiányzott) . Megforgattuk vele az egész ellent. A középpálya is jól muzsikált. Talán csak Rakéta volt néha vakon( de ne feledjük, hogy gól értékű passzt adott Paulinak). Ez a Sporting, ezzel a játékkal szerintem a Juvét is meglepi majd Lisszabonban, figyeljétek meg! Remekül védekezett: Matthieu élete meccsét játszotta és többi védő is szívós volt. Na meg a Patricio is jó napot fogott ki( Pauli ziccere, felakadt a könyökében).
Ha ezt a játékot nem felejtjük el és mondjuk Lajos is elfelejt majd Benzema lenni, akkor lesz még itt öröm, nem kevés
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése