Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.10. 18:00:39

mess2009 írta:érdekes okfejtések....
-ha kiejtenek......nincs miről beszélni..?! dehogy nincs! akkor kiestünk a BL. negyeddöntőjében, arról lehet beszélni...
- egy meccsen bármi lehet....miért két meccsen nem?! a gyengébbek kedvéért két meccs az = kétszer egy meccs. azt nem tudom, hogy a statisztikák mit hoznak, hogy valójában melyik a gyakoribb...stb de abban nem hiszek, hogy a Realt egy meccsen könnyebb lenne megverni mint kettőn. minden kétmeccses előny (vagy hátrány) egyforma esélyt kínál mindkét csapatnak( hazai pálya, elég egy győzelem és egy döntetlen,...stb.)
- az én elméletem, hogy verje ki más (ha tudja) legalább stabilan hozza azt, hogy döntősök lehetünk. (nyilván ,ha mást verünk...)
-nem osztom azt sem, hogy a másik két csapat esélytelen ellenük de azt sem, hogy csak mi tudnánk kiverni őket.
- ami pedig a kontrákat illeti....hát elég csak néhány Liga meccsre visszagondolnunk....ezek a csapatok már nem csak futnak és mögéd kerülnek, de be is verik a végén ....többnyire.
-ennek ellenére amit a Pool-ról írtál azt osztom, talán ők a leg gyengébbek a három közül szerintem is.
Jó hosszasan válaszoltál. Az első pontodban értetlenkedsz, a másodikban és a negyedikben olyanra reagálsz, amit nem írtam vagy nem én írtam. A harmadik oké részemről, ha tényleg kiejti őket valaki. Ötödikhez annyit, hogy La Ligás meccsekből szerintem nem érdemes kiindulni, más felfogásban lépünk pályára egy BL-ben (remélem). Hatodikra már egyet is értünk valamiben. Minden jó, ha a vége jó. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 17:52:55

Otthon a Roma ellen en siman ketdettem volna Dembelet, a Roma nem kepvisel olyan tamadopotencialt, ami miatt egy koncentralt Barca eseten tulzottan ovatoskodni kene.
Idegenben gondolom szinten nem fog kezdeni a francia. En siman csapatba tennem, ha a stabilitast meg akarjuk tartani, akkor akar Suarez karara mondjuk. Szerintem sok teruletet fog adni a Roma, igy nincs szukseg egy bent verekedo erocsatarra. Igy akar messi mehetne kozepre, a jobbosra dembele, balon meg Iniesta, vagy o maradna negyedik kozeppalyasnak. Egy nem 10 emberrel vedekezo csapat ellen sokkal jobban elne szerintem egy mozgekony dembele, suarez a gyors kontraknal megintcsak el fog esni a labdaban es elhalnak a kontrak, de ne így legyen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.10. 10:36:04

Most nem tudom, javítson ki valaki, de SR nincs sárga veszélyben?
Mert akkor jobban örülnék, ha Busi távollétében inkább Gomes kezdene, mert Dembelé nem hiszem hogy játszani fog, legalábbis kezdőként biztos hogy nem. Nem arról híres Valverde, hogy felvállaljon a támadóbb kp-t ilyen helyzetben.
Ha tényleg így van elég amatőr húzás volt, hogy a lecserélése előtt nem rántott vissza valakit.
Lehet, hogy tévedek, de akkor semmiképp sem kellene Busit kezdetni, Robi simán lehozza a meccset Rakitic mellett, nem egyszer játszott már abban a pozícióban vagy éppen cserélhet Paulával.
De így legalább újra játszhat Semedo, aminek nagyon örülnék. Egyre jobb a srác, jövőre akár átvehetné a jobb oldalt és akkor a kp-kérdés is megoldódna. Egy Coutinho-Busquets-Rakitic-Dembelé-SR-Paula kp sor még akkor sem gyenge, ha Ini távozik. Még ha marad is sanszos, hogy kikerül a stabil kezdőből, mint Xavi az utolsóó évében, de csereként hatalmas pluszt tudna adni.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan küldi fel majd Valverde a csapatot. Remélem nem akarunk kezdettől fogva ráülni az eredményre, nem kellene túl izgalmassá tenni a meccset, mert láttuk mi történik, ha biztosra akarunk menni. Még egy Leganes is majdnem visszajött a meccsbe hazai pályán 2 gólos előnyben, mert azt hittük már zsebben a meccs.
Menni kell és lehetőleg berámolni az első gólt, attól biztos megroppanna a Roma, akármennyire is vért innának.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.10. 08:58:07

Cestus írta:[quote="MessiNeymarSuarez"

Mindenképp őket lenne jó kapnunk, még ha ők is a legerősebbek az opciók közül. Ha kiejtenek minket, nincs miről beszélni, ha meg továbbmennénk, az akkora löket lenne, hogy a döntőben erősen favoritok lennénk a bajorok vagy a Pool ellen. Meg azért nálunk van egy olyan játékosgerinc, akik jó pár évig a farok jó oldalán voltak, nem hiszem, hogy megszeppennének a madridiak ellen. A többi csapatot már jó párszor agyonverték a BL-ben, így erős mentális hendikeppel lépnek pályára a Real ellen, nem alaptalanul persze.

Valahogy a Pooltól meg nem félek amúgy, mi már nem Guardiola csapata vagyunk. Valverde megfojtaná a kontrajátékukat szerintem, és valami 2-0-s összesítettel továbbmennénk. Olyan meccsekre számítanék, mint a legutóbbi bajnokink az Atlético ellen. Tuti nem lennének jó meccsek, de nyernénk szerintem.
érdekes okfejtések....
-ha kiejtenek......nincs miről beszélni..?! dehogy nincs! akkor kiestünk a BL. negyeddöntőjében, arról lehet beszélni...
- egy meccsen bármi lehet....miért két meccsen nem?! a gyengébbek kedvéért két meccs az = kétszer egy meccs. azt nem tudom, hogy a statisztikák mit hoznak, hogy valójában melyik a gyakoribb...stb de abban nem hiszek, hogy a Realt egy meccsen könnyebb lenne megverni mint kettőn. minden kétmeccses előny (vagy hátrány) egyforma esélyt kínál mindkét csapatnak( hazai pálya, elég egy győzelem és egy döntetlen,...stb.)
- az én elméletem, hogy verje ki más (ha tudja) legalább stabilan hozza azt, hogy döntősök lehetünk. (nyilván ,ha mást verünk...)
-nem osztom azt sem, hogy a másik két csapat esélytelen ellenük de azt sem, hogy csak mi tudnánk kiverni őket.
- ami pedig a kontrákat illeti....hát elég csak néhány Liga meccsre visszagondolnunk....ezek a csapatok már nem csak futnak és mögéd kerülnek, de be is verik a végén ....többnyire.
-ennek ellenére amit a Pool-ról írtál azt osztom, talán ők a leg gyengébbek a három közül szerintem is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 06:22:20

BL meccsnapra ébredtünk! =D>

Jól gondolom hogy Stegen elszólta magát, hogy holnap nem játszik Busquets?
„Ki mondja, hogy ebben a rendszerben játszunk? Sosem tudhatod igazán, hogyan játszunk. És Busquets nélkül, aki nem játszik holnap, még nehezebb megmondani.”
Amúgy én sem játszatnám, csak akkor hoznám be ha nagyon rohamoz az AS Roma, különben nem kockáztatnék vele, nagyon fontos lenne az elődöntőre hogy helyre jöjjön.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.06. 14:33:34

Legutóbb Messi verte őket agyon itthon...nincs mentségem, nagy baki volt :-) Ettől még törleszthetnénk a nagy zakóért úgy, ahogy legutóbb az elődöntőben :-)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.06. 14:26:48

MessiNeymarSuarez írta:Én is őket választanám, mivel szinte fix hogy döntősök lennének egyéb esetben, és ha meg akarjuk nyerni a BL-t, akkor sokkal inkább 2 meccs alatt mérkőzzünk meg velük, mint 1 meccs alatt.

Azt se felejtsük el hogy az ellenfelek nem nagyon szoktak nyerni a Bernabeuban, jellemzően kikapnak, míg mi azért nem jövünk annyira zavarba mert már hozzá szoktunk a RM "megtisztelő" társaságához.

Nem biztos hogy továbbjutunk ellenük, de inkább most tudjuk le, mint a döntőben, ahol azért elég ciki lenne ha ellenünk nyernék meg zsinórban 3-madjára.
Mindenképp őket lenne jó kapnunk, még ha ők is a legerősebbek az opciók közül. Ha kiejtenek minket, nincs miről beszélni, ha meg továbbmennénk, az akkora löket lenne, hogy a döntőben erősen favoritok lennénk a bajorok vagy a Pool ellen. Meg azért nálunk van egy olyan játékosgerinc, akik jó pár évig a farok jó oldalán voltak, nem hiszem, hogy megszeppennének a madridiak ellen. A többi csapatot már jó párszor agyonverték a BL-ben, így erős mentális hendikeppel lépnek pályára a Real ellen, nem alaptalanul persze.

Valahogy a Pooltól meg nem félek amúgy, mi már nem Guardiola csapata vagyunk. Valverde megfojtaná a kontrajátékukat szerintem, és valami 2-0-s összesítettel továbbmennénk. Olyan meccsekre számítanék, mint a legutóbbi bajnokink az Atlético ellen. Tuti nem lennének jó meccsek, de nyernénk szerintem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.06. 13:14:05

A Bayernnel szemben lenne mit törleszteni, hiszen legutóbb agyonvertek minket.
:?: Legutóbb Messi verte őket agyon itthon. :)
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.04.06. 13:01:49

Valószínűleg már eldőlt, hogy mely csapatok kerülnek a legjobb 4 közé: Bayern, Liverpool, Real és Barca.

Ami a mi játékunkat illeti...a játékunk nem szép, talán túl defenzív is, de nem tudom kritikával illetni a csapatot és edzőt sem, mert senki sem számított ilyen eredményekre a szezon elején, pláne augusztus után. Aminek örülök, és remélem látom még a jövőben Semedo csapatba rakása és SR egy sorral feljebb küldése. Jobb oldali középpályás poszton Rakitic jóval gyengébb, mint középen Busival, szóval ide első körben én SR-t erőltetném, és ha kell jöhetne Dembelé is. Utóbbit én is többet játszatnám, mivel benne van a váratlan, de védekezésben szertelen, szóval érthető, hogy egyenes kieséses szakaszban EV inkább megy tutira. Kicsit a támadásépítéseinket érzem elveszettnek, mert Suarez küzd, de kb ennyi, Messi meg ha nem fog ki csak átlagos napot, akkor nehezen tudunk gólokat lőni.

Ami az esetleges ellenfeleket illeti...
A Bayernnel szemben lenne mit törleszteni, hiszen legutóbb agyonvertek minket. Szerintem viszont nem erősödtek azóta, míg mi stabilabbá váltunk. Én úgy érzem őket két meccsen fognánk, de valahogy azt érzem 1 gól döntene. Mentálisan most nagyon rendben vannak. Tuti jó meccs lenne.
Liverpoolt én fekete lónak tituláltam ebben a mezőnyben, és az egyedüli meglepetést bennük éreztem ebben a körben. Papíron ők a leggyengébbek a 4-esből, de ezzel a támadótrióval sok csapatot szét tudnának kontrázni. Tartok tőle minket is, mivel nálunk is előszeretettel lépnek fel a szélső védőink támadni.
Madrid...nagyon össze kapták magunkat, és engem nem téveszt meg a decemberi meccs, amikor eredmény alapján szétvertük őket, de nem volt az oly egyértelmű. A Bl az ő terepük, teljesen más mentalitásban játszanak itt, mint a bajnokságban. Kicsit csalódott lennék, ha a Poolt kapnák, attól függetlenül, hogy én féltem kissé magunkat az angoloktól, mert ők szerintem legázolnák őket. Két meccs alapján a Münchent is. Szóval én egy esélyét látom annak, hogy ne kerüljenek döntőbe, ha mi magunk állítjuk meg őket. Ne értse senki félre, ez nem nagy mellény, csak úgy érzem, ha mi nem, akkor senki. De nem tartanám magunkat esélyesebbnek náluk...sőt. Döntőzni félnék velük, mert egy meccsen bármi lehet. Inkább dőljön el most előtte. Emiatt én is őket szeretném.

De ha tippelnem kellene:
Bayern - Barca
Liverpool - Madrid
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.06. 12:48:37

Cestus írta:A catradio szerint a vezetőség a Reallal játszaná az elődöntőt szívesen, mivel szerintük a Bernabéuban jól játszik a Barca.
Én is őket választanám, mivel szinte fix hogy döntősök lennének egyéb esetben, és ha meg akarjuk nyerni a BL-t, akkor sokkal inkább 2 meccs alatt mérkőzzünk meg velük, mint 1 meccs alatt.

Azt se felejtsük el hogy az ellenfelek nem nagyon szoktak nyerni a Bernabeuban, jellemzően kikapnak, míg mi azért nem jövünk annyira zavarba mert már hozzá szoktunk a RM "megtisztelő" társaságához.

Nem biztos hogy továbbjutunk ellenük, de inkább most tudjuk le, mint a döntőben, ahol azért elég ciki lenne ha ellenünk nyernék meg zsinórban 3-madjára.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.06. 11:39:35

A catradio szerint a vezetőség a Reallal játszaná az elődöntőt szívesen, mivel szerintük a Bernabéuban jól játszik a Barca.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.05. 17:55:56

palesz77 írta:Ha esetleg érdekel valakit, Puhl beszélt az esetekről a meccs után - Sport1-en Pool-City összefoglaló után volt szó a Barca meccsről is -, és ő egyiket se fújta volna be. Első nála egyértelműen nem tizi, második meg necces, de inkább nem fújta volna.
Megnéztem az ismétlést, és Puhl azt mondta, hogy az elsőnél lehetséges, hogy szabadrúgást kellett volna ítélni kifelé, Dzeko ellen (gondolom, kamuzás miatt). A másodiknál pedig a műsorvezető kérdésére, hogy vajon a videóbíró szerint hogyan ítéltek volna, Puhl azt mondta, hogy szerinte az is megerősítette volna, hogy a 16-os vonal előtt történt a szabálytalanság.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.05. 16:13:08

Senki nem mondott olyat szerintem,hogy majd mi helyretesszük a Realt. Pusztán figyelve az elmúlt 2 szezont,ahol a Real mindenkit lenyomott legalább egyszer,akinek esélye volt ellenük,találkozhatnánk velük mi is most már. Ismerjük őket,persze ők is minket. És elég valószínű hogy előbb utóbb játszunk velük,ha nyerni akarunk. És inkább most,mint egy döntőben. Bár mi is ritkán veszítünk finálét,valahogy nyugodtabb lennék ha 2 meccsünk lenne rá. Engem nem zavar az,hogy hirtelen lenne 3 klasszikus,a bajnokin nyugodtan lehet felküldeni a fiatalokat. A Bayern vagy a Pool semmivel nem lenne könnyebb ellenfél.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.05. 15:58:21

Azért az elég kemény lenne, hogy Cou eljött a Poolból - bevállalva, hogy nem játszik a BL-ben - és a Pool esetleg bejut a döntőbe. :)
Másik dolog, hogy a jöjjön a Real, majd mi helyre rakjuk őket szöveggel azért óvatosan, messze van már a karácsonyi klasszikus, azóta mindkét csapat formája hatalmasat változott.
Akkor mi topon voltunk, a Real meg borzasztó formában. Most mi nem vagyunk a legjobb formában a Real meg CR-el karöltve úgy látszik, megint tavaszra időzítette a formáját.
Nyerjük a meccseket, meg 4-1 a Roma ellen, de ez csalóka nagyon. A mutatott játék nagyon gyenge, a tavaly év végi formánkhoz képest ez csak lötyögés, jó ha 50%-on pörögnek a srácok. Ha most lenne a klasszikus, borítékolható, hogy nem 3-0 lenne nekünk. Ha a BL-ben összekerülnénk a 4 között, senki ne vegye biztosra a továbbjutást, inkább sanszos lenne, hogy beleszaladunk a késbe. Nem vagyok vészmadár, decemberben biztosra vettem a győzelmet a 2 csapat formája alapján, sőt, a 3-0 a Realnak volt kedvező eredmény sztem, de most... nem lennék azért biztos a tovább jutásban...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.05. 15:36:09

visca el barca írta:sztem ha kérünk halasztást, akkor bele fog menni a sevilla is meg a szövetség is. ha meg nem, akkor meg kapják be :D
Még a héten el kellene ezt intézniük Bartoéknak. Amíg a Sevilla él a BL-ben, az ő érdekük is a halasztás lesz, ha meg kiesnek, pont nem fogja őket érdekelni, mikor van a döntő. Kettős nyomás hatására azért csak hajlandóak lesznek áttenni Tebasék a meccset.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.05. 15:32:10

kristop írta:azert ovatosan ezzel a 'remelem a realt kapjuk' dumaval

az megvan, hogy nekunk elotte harom nappal egy kupadontot kell jatszanunk a sevillaval? akik nem tunnek tul gyengenek mostanaban. igen, beraktak a szezon lenyegi szakaszara, koszi spanyol szovetseg. mig a real, ha megkapjuk egy hetet pihen az elso meccs elott.
Én sem igazán szeretném a Madridot. Két meccsen talán mi lennénk az esélyesebbek, de a Bl-ben sose lehet tudni, a Real mindig más arcát mutatja, az pedig dupla pofáraesés lenne, ha pont ők ejtenének ki minket. Amellett kissé el is vesztené a varázsát a Clásicó, ezt megtapasztalhattuk már. Amikor 4-5x játszunk velük egy szezonban már a presztízse se olyan. Ha hivatalosan nem is, de gyakorlatilag már háromszor játszottunk velük, bőven elég ennyi. Szívesebben látnám a Bayernt pl., csak akkor a Real jó eséllyel a döntőben van. Az már mondjuk más lenne, ha a Pool elbénázná a visszavágót és a City jutna tovább. Igazából a játékosállományuk megvan hozzá, és valljuk be nagy a különbség a két csapat közt. Viszont a Cityben vhogy sosem érzem azt, hogy nagyot tudnának robbantani akármilyen erősek is, nemzetközi szinten ilyen tipikus "vesztes" csapat.
A Pool se lenne könnyű falat, sőt, ennek ellenére nem hiszem, hogy döntőznének, akárkit is kapnak. (ha bejön a papírforma és továbbjutnak) Mindhárom csapat sokkal rutinosabb ilyen szinten és két meccsen bedarálnák őket.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.05. 14:42:19

Sajnos nem tudják máskorra tenni a kupadöntőt, esetleg az utolsó két bajnoki közé.

A Barça - Pool döntőt adom. :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.05. 14:38:45

Én még bízok benne, hogy Pep kitalál valamit, illetve az Lpool elbénázza. Aztán jöhetne egy City-Real :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.05. 14:31:11

kristop írta:azert ovatosan ezzel a 'remelem a realt kapjuk' dumaval

az megvan, hogy nekunk elotte harom nappal egy kupadontot kell jatszanunk a sevillaval? akik nem tunnek tul gyengenek mostanaban. igen, beraktak a szezon lenyegi szakaszara, koszi spanyol szovetseg. mig a real, ha megkapjuk egy hetet pihen az elso meccs elott.
sztem ha kérünk halasztást, akkor bele fog menni a sevilla is meg a szövetség is. ha meg nem, akkor meg kapják be :D
S.Agüero írta:Nem örülnék két héten belül 3 Clásicónak, szóval jöjjön a Pool. Bár inkább az elődöntőben legyen Clásico, mint a döntőben. :roll:

Nehéz szitu. :)
akkor legyen barca-bayern és real- pool, majd barca-pool döntő :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.05. 14:28:46

Nem örülnék két héten belül 3 Clásicónak, szóval jöjjön a Pool. Bár inkább az elődöntőben legyen Clásico, mint a döntőben. :roll:

Nehéz szitu. :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.05. 14:20:50

De Rossi öngóljánál meg, ha nem kap bele, Messé belsőjén a labda, nem gondolnám, hogy 7 méterről kihagyta volna :mrgreen: De persze egyszerűbb a szerencsére meg a bíróra fogni ismét. Ha legalább 1-0 ra nyertünk volna, de így..... eléggé izzadtság szagú.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.04.05. 13:48:09

azert ovatosan ezzel a 'remelem a realt kapjuk' dumaval

az megvan, hogy nekunk elotte harom nappal egy kupadontot kell jatszanunk a sevillaval? akik nem tunnek tul gyengenek mostanaban. igen, beraktak a szezon lenyegi szakaszara, koszi spanyol szovetseg. mig a real, ha megkapjuk egy hetet pihen az elso meccs elott.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.05. 13:27:09

Igazából ez az öngólozás elég fals dolog. Ha nincs a két öngól és 3:0 helyett 1-el megyünk a játék se olyan lett volna. Nincs az a csapat aki ilyen előnyben rohamozna, de még így is inkább mi értünk oda a kapuhoz.
A második gól pedig olyan, hogy ha nem a védőről pattan be, akkor meg nekünk hatalmas balszerencse, hogy Umtiti a belső kapufát találta el.
Talán kicsit sajnálom is, hogy jöttek az öngólok, mert biztos vagyok benne, hogy elpakoltunk volna helyette gólt/gólokat.
Plusz azt se hagyjuk ki a számításból, hogy Busquets milyen állapotban volt, aki szerintem Messi után a legfontosabb játékosunk. Látszott is rajta, hogy nem 100%-os, injekció ide vagy oda. Nem mellesleg egy húzós válogatott szünet volt, plusz egy kökemény meccsünk egy nagyon jó Sevillával. Ez is biztos, hogy közrejátszott.

Aki nagyon tetszett az Semedo, iszonyatosan jók a megindulásai és többnyire vissza is ér. Én megpróbálkoznék egy ilyen széllel, viszont fordítva. Inkább Semedot tenném eggyel feljebb, nagyon kíváncsi lennék mit alkotna ott.
Rakitic újra nagyot játszott. Igazából két dolog zavar mostanában. Messi nem elég hatékony a kapu előtt, sok helyzetet kihagy, a másik a Piqué-Umtiti duó visszaesése. Eddig a világ egyik, ha nem a legjobb belső védő párosa volt, de tegnap és a Sevilla ellen is mintha sose játszottak volna együtt, sokszor zavarba hozták őket. Remélem csak pillanatnyi megingás és visszatalálnak a helyes útra, mert rengeteget számít, hogy ilyen kevés gólt kapunk és abban nagy érdemük van.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.05. 13:05:37

Tizenegyesnél alapból az számít h hol indul a szabálytalanság. Umtiti egyértelműen a 16oson kívül buktatott és onnan is indult a szabálytalanság. Az h a labda közbe begurult a 16oson belülre az lényegtelen. Konkrétan még az is látszik h Umtiti lefele néz, tehát LÁTJA h a vonalon kívül van.

Semedonál pedig ne vicceljünk már. Buktatás nem történt, hátulról volt egy kis lökés, aminek hatására a nála 20 kilóval nehezebb Dzeko feldobta magát. Az ilyen eset 50ből 1x ha tizenegyes. Valszeg az az egy, amikor Lahoz vezet egy Real meccset és Ronaldo dobja fel magát.

Pocsékul játszottunk, de ez is bőven elég volt. Az első öngólig is volt 2-3 nagyobb helyzetünk és már érett erősen a gól. Igazságosabb lett volna a 3-1, de kijött az, ami pl a Sevilla Bayern-en is látszott. Ott is hibába játszott jól a Sevilla (az első félidőben sokkal jobb volt a Sevilla), mégis kikaptak.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.04.05. 13:02:12

Ha esetleg érdekel valakit, Puhl beszélt az esetekről a meccs után - Sport1-en Pool-City összefoglaló után volt szó a Barca meccsről is -, és ő egyiket se fújta volna be. Első nála egyértelműen nem tizi, második meg necces, de inkább nem fújta volna.
Válasz küldése
cron