Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2019.02.19. 19:23:36

nagyatyesz írta:Sziasztok! Sajnos én (is) a szerencsétlen UPC-sek táborát erősítem! Így marad estére a stream...kérdésem annyi lenne, hogy a spíler 2 elérhető valahol jó minőségben? Végszükség esetén marad az angol vagy spanyol közvetítés (bár lehet jobban is járok, ismerve nagyra becsült szakértőinket)
azért a UPC-sek tábora sem 100%-ig szerencsétlen, nekem pl van spíler2...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.19. 19:20:45

MQuCsabi írta:Nem az m4 adja ma?
Nem, ott a Liverpool-Bayern lesz, a Barca meccs meg a drága jó Spíler2-n [-X
sport365.live-on ígérnek magyar streamet is, majd kiderül.


LG: Pontosan, nagyon bízok benne hogy ezt viszik tovább most is a srácok!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.19. 19:16:13

Nem az m4 adja ma?
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.02.19. 19:14:18

Sziasztok! Sajnos én (is) a szerencsétlen UPC-sek táborát erősítem! Így marad estére a stream...kérdésem annyi lenne, hogy a spíler 2 elérhető valahol jó minőségben? Végszükség esetén marad az angol vagy spanyol közvetítés (bár lehet jobban is járok, ismerve nagyra becsült szakértőinket)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.19. 15:18:00

Én is várom a meccset. Ősszel azért látszott, hogy a BL-re jobban rá tudott pörögni a csapat, remélem ezt kitartott a tavaszi szezonra is. A csúcsforma még nem most kell, nem is gálát várok, de lényegesen nagyobb hajtást, mint legutóbbi néhány bajnokin. Meg lehet, már az odavágón kellene tenni egy nagy lépést a továbbjutás felé, ne hagyjuk a visszavágóra a lényegi kérdéseket, mert egyrészt otthon is rá lehet faragni, ha vmi hülyeséget csinálunk, másrészt nehéz meccsek jönnek.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.19. 10:25:59

Idegenben mindig is gyengék voltunk bl-ben sajnos.Guardiola alatt se ment igazán, egyedül LE első szezonja volt a kivétel.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3302
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.19. 10:20:44

Szerintem azért a legtöbb ember várja,még is csak BL,de nem vagyok optimista, mivel csak egy Lyon,nem egy Bayern vagy egy City semmi extra nem fog történni,ha jól kijön a lépés nyerhetünk 2-3 góllal is,de megszakadni továbbra sem fognak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.19. 09:49:27

Jut eszembe, csak én várom rohadtul az esti meccset? :D

Lehet hogy csak én vagyok túl optimista, de szerintem ha tényleg felpörögnének a tavasszal(amire azért pozitívum hogy most februárban van a hullámvölgy és nem áprilisban), akkor meglehet a BL trófea, de minimum egy tisztes helytállás.
szergoka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2007.04.03. 12:29:28

2019.02.19. 08:50:42

csababarca írta:
meglátjuk holnap mi lesz, nem [bocsájtkozok[/b] jóslatokba.
a Bangoné, Kunhalmi után te "folytatod" a sort? :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.02.19. 05:24:14

Kíváncsi vagyok Genesio mit tud a Barca ellen. Az FM-ben évek óta hűséges asszisztensem :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.18. 22:48:32

crixus írta:
Nero. írta:Én még mindig nem várok komoly hajtást. Idegenben jó az X is, egy 1-1el teljesen elégedett lennék viszont márciustól el kell kezdeni focizni.
En nem lennek elegedett egy döntetlennel, ha azt gyava, defenziv jatekkal erjük el.
Meg kell nezni az utobbi 3 szezon eredmenyeit a BL kieseses szakaszaban idegenben.

2016 februar 23-an nyertünk utoljara kieseses meccset idegenben, akkor Londonban 2-0-ra az Arsenal ellen. Azota:
Atletico: 0-2, PSG: 0-4, Juventus: 0-3, Chelsea: 1-1, Roma: 0-3. Szep szamsor.
3-13-as golkülönbseg a londoni meccsel együtt 6 meccs alatt. Es a Chelsea elleni 1-1 is csak a szerencsen es a kapufan mulott amit Willian 2szer talalt el azon a meccsen.
A mostani Lyon pedig a fentebbi csapatoknal gyengebb együttes, illene idegenben is tamadolag fellepni.
Ezt én sem írhattam volna le jobban. Botrány volt az elmúlt években az idegenbeli szereplésünk, jó lenne oda rakni magunkat végre valahára, és nem pedig a biztonsági játékra menni, mikor sokszor pont arra faragunk rá, hogy nem mernek neki rontani az ellenfélnek, aztán az ellenfél meg bevág több gólt, cserébe mi meg nem is támadtunk mert bealtattuk magunkat a meccsen..

Idén ez a mérleg végre jobbnak látszik.
Ez a 2-4-es Tottenham meccs, az 1-1-es Inter elleni meccs(a meccskép alapján) felüdülés a tavalyi öngólos 0-1, és 2 darab 0-0 után, nagyon remélem hogy holnap folytatjuk ezt a tendenciát.

Nero. : Pontosan, Lajos 2 darab kontragólja és Neymar kontragóljairól nem is beszélve a PSG ellen.
Most így belegondolva, szinte minden fontos gólunk kontrából született, amellett hogy domináltuk a meccset. Az a baj hogy mostanában nem domináljuk, de cserébe kontrázni sem vagyunk hajlandóak, és idén hiába szentelnek mindent a biztonságra, a bekapott gólokon nem látszik meg, cserébe erősen a támadójáték is megsínyli..
Ejj mennyire távol van a mostani csapat a 2015-ös "kimegyünk és idegenben is bátran odacsapunk" csapattól :roll:
A Tottenham elleni közelített a 2015-ös csapatra(Inter ellen is azért ide venném, ott is jól tolták, simán lehetett volna 3 közte jobb helyzetkihasználással), reméljük hogy holnap is ilyenek lesznek, és akkor nem lesz baj.
Kontralehetőségeink most is bőven vannak, de az esetek nagy részében meg sem próbálják, inkább csak a biztonsági oldalpasszolás megy, pedig lenne kikkel.


LG
: Ha egy olyan Lyon ellen nem szívják fel magukat, amelyik a PSG-t és a Cityt is megszívatta idén, akkor őszintén meg is érdemlik, és akkor biztos hogy baj lesz
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.18. 22:14:28

MatyiG írta:Azért a Real és a Sevilla ellen rugdostuk a kontragólokat. :)
Írtam, hogy voltak kivételek. Hogy a többi meccsen miért nem használunk kontrákat, vagy miért van annyira lekorlátozva a csapat, azt nem értem, vagy nem tudnak minden meccsre felpörögni, vagy taktikából tolnak alibi focit, hogy altassunk, nem tudom, de igazából egyik sem jó. Persze, hogy nem lehet az egész szezon teljes erőbedobással végig pörögni, kellenek gyengébb meccsek, időszakok, de azért messze nem ilyen arányban. Aztán ott vannak a kivételek, néhány meccs, amiből látszik, hogy igenis tud ez a csapat nagyon jó focit játszani.

Most pl. a Lyon ellen sem tudom, hogy mit várjak. A BL a prioritás, de ugyanakkor nem igazán nagy nevű csapat, szóval nem biztos, hogy odateszik magukat a fiúk, majd megint megy nagy taktika, hogy most csak félgőzzel, aztán majd a nagyok ellen odatesszük magunkat. Csak annak könnyen az lehet a vége, mint tavaly a Roma ellen, hogy el sem jutunk a nagyokig. Mert nem pörgünk rendesen, az ellenfél is megérzi a vérszagot, hogy ma itt bizony van keresnivalójuk, a spanyol kicsik ellen is ezért szenvedünk rendszeresen. Ahelyett, hogy minél gyorsabban lezárnánk a meccset, sokszor végig kell szenvednünk a 90 percet a leggyengébb ellenfelek ellen is.

Ennél szűkösebb keretekkel is nyomtunk végig szezonokat probléma nélkül, most meg megy a nagy taktikázás, pihentetés, vagy olykor inkább pihengetés, alibi, aztán meg február közepén fáradt a csapat. :lol: Ez a fáradtág maximum olyan lehet, mint mikor túl sokat lustálkodik az ember, aztán hozzászokik. Mert ilyennek tűnik a csapat, lustának, fásultnak, akik néha azért hajlandóak focizni is. Ezt pedig bizony edzői hiba. Csak néhány játékos kiemelkedő egyéni képességeinek köszönhető, hogy még így is minden fronton állunk.

Na, szóval a lényeg, hogy holnap remélem megmutatják, hogy idén tényleg BL-t akarnak nyerni, és tanultak a tavalyi ostobaságból. 7 meccs kell a BL-hez innen, reméljük azokon legalább méltóztatnak focizni az uraságok, annyi még talán nekik sem megterhelő. :roll:

Más: LE alatt tényleg jó kis kontrák mentek az első két szezonban, ahogy írtam én is. A harmadikban már sajnos visszaesés volt ezen a téren is.

Csababarca: Én pl. Arthurért azért nem vagyok oda annyira, mint itt sokan, ő is általában nem előre játszik.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.18. 21:40:11

Tudunk kontrázni, csak nem az sok játékosnál az első opció, ami eszébe jut ilyen lehetőségeknél.
inkább visszaveszik, és hátra megy a passz, vagy oldalra, vagy ugye labdakezelési gondok (Lajos).
sok függ attól, ki kapja meg a labdát.

megmutattuk ebben a szezonban is többször, hogy tudunk.
ezért nem tartok sokra nálunk sok játékost, mert visszafogják magukat->csapatot az alibivel.

meglátjuk holnap mi lesz, nem bocsájtkozok jóslatokba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.02.18. 21:16:58

Kovbal88 írta:és LE alatt se ment. .
Ezzel nem értek egyet.
Az Enrique-teamet (2015) azért tartom minden idők egyik legjobb csapatának mert a kontrák és a rögzített szituációk is nagyon jól mentek.
Persze akkor még volt Alves, Iniesta, Neymar, egy jobbszélsőt játszó Messi és egy gyorsabb Rakitic

Neymar Bayern 3x
Rakitic City
Neymar Juve
Hirtelen ezek ugranak be a 14-15ös BL szezonból

Aki ellenünk kitámadt annak annyi volt
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.02.18. 19:54:13

MatyiG írta:Azért a Real és a Sevilla ellen rugdostuk a kontragólokat. :)
Pedig sajnos nagyon nem kontrázunk jól, és LE alatt se ment. Pedig a legtöbb csapat ebből él jelenleg. Csak mi engedhetjük meg, hogy végigpasszolgassuk a mellettünk állónak a labdát oda-vissza ezerszer. Pedig kétszer-háromszor végigszaladnánk és megvan a meccs.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.18. 19:15:20

Azért a Real és a Sevilla ellen rugdostuk a kontragólokat. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.18. 17:57:51

Cestus írta:
crixus írta:A gond az, hogy a keret egy latvanyos tamadofocira lett kialakitva az edzönk viszont kifejezetten a defenziv foci hive es azt is nyomatja. A nyaron vagy az edzöt kellene levaltani vagy keretet atalakitani es kitenni mondjuk a Coutinho,Alena, Rakitic, Roberto negyest es hozni egy Kante-t Busquets es De Jong melle. Mehetne akkor jövöre a catenaccio.
Vagy nem kellett volna hosszabbitani Valverde-vel es egy olyan edzöt kellet volna hozni aki a tamadofutball hive. Sajnos ugy nez ki maradunk a köztes megoldasnal.
Én nem teljesen ebben látom a gondot. Ha Valverde fontosnak tartja a védekezést, az nagyon helyes dolog, mert egy Barcában a védekezés IS fontos. A legjobb szezonjainkban nem kaptunk sok gólt sem, még ha igaz is, hogy inkább eldugtuk a labdát védekezés helyett. De ha a mostani kp. ezt nem tudja, akkor védekezni is kell. Attól még persze nem kell kátenáccsót tolni. Tény, hogy védekezésmániásabb EV sok edzőnél, de ez még önmagában nem feltétlenül baj.

A tavalyi és idei legjobb meccseinken komoly töméseket hajtottunk végre, ami mutatja, hogy amikor minden passzol és csúcson vagyunk, nem az az elképzelés, hogy 1-0-val bekkeljünk. Inkább abban látom a gondot, hogy van egy 30+ éves játékosmagunk, akik a meccsek jelentős részén lötyögni és alibizni akarnak (nem egytől-egyig kivétel nélkül, nem azt mondom), és ehhez Valverde abszolút asszisztál, nem véletlenül kedvelik annyira az öltözőben :D És mindezek mellé nincs egy Puyolunk sem már, aki """kiosztja a pofonokat""". Ezekből együtt az a lagymatag játék adódik, amit sokszor látunk.

A már megkezdett fiatalítást folytatni kell továbbra is, és EV-t is elzavarni, ha kell.
Valverde mondjuk már alakítja defenzívebbé a keretet, pl. hozzunk sorra a kp-kat, de egyiknek sem az előrejáték az erénye. Egyébként az első szezonjában tényleg jó volt a védekezés, de idén katasztrófa, sok gólt kapunk, aztán még rengeteg ziccert meg is úszunk, vagy az ellenfél bénázik, vagy ter Stegen véd bravúrral, vagy Pique fog ki remek napot. Másik dolog, hogy egyáltalán nem jó a kontrajátékunk, LE alatt rengeteg fontos gólt lőttünk kontrából, most alil-alig. Csapatszinten marha gyengék vagyunk, támadásban és védekezésben egyaránt. Csomó meccset remek egyéni teljesítményekkel hoztunk, ősszel Alba játszott parádés formában, Dembelé is sok pontot hozott, Suareznek is volt egy jó időszaka, amikor legalább a gólokat hozta, Messi meg Messi. De csapatszinten nem sok meccsen működtünk, egy kezemen meg tudnám számolni. 1-1 meccs volt azért, mikor látszódott, hogy igenis komoly erő van ebben a csapatban, csak Valverde inkább olyan dolgokat erőltet, amik nem mennek.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.18. 15:59:13

crixus írta:A gond az, hogy a keret egy latvanyos tamadofocira lett kialakitva az edzönk viszont kifejezetten a defenziv foci hive es azt is nyomatja. A nyaron vagy az edzöt kellene levaltani vagy keretet atalakitani es kitenni mondjuk a Coutinho,Alena, Rakitic, Roberto negyest es hozni egy Kante-t Busquets es De Jong melle. Mehetne akkor jövöre a catenaccio.
Vagy nem kellett volna hosszabbitani Valverde-vel es egy olyan edzöt kellet volna hozni aki a tamadofutball hive. Sajnos ugy nez ki maradunk a köztes megoldasnal.
Én nem teljesen ebben látom a gondot. Ha Valverde fontosnak tartja a védekezést, az nagyon helyes dolog, mert egy Barcában a védekezés IS fontos. A legjobb szezonjainkban nem kaptunk sok gólt sem, még ha igaz is, hogy inkább eldugtuk a labdát védekezés helyett. De ha a mostani kp. ezt nem tudja, akkor védekezni is kell. Attól még persze nem kell kátenáccsót tolni. Tény, hogy védekezésmániásabb EV sok edzőnél, de ez még önmagában nem feltétlenül baj.

A tavalyi és idei legjobb meccseinken komoly töméseket hajtottunk végre, ami mutatja, hogy amikor minden passzol és csúcson vagyunk, nem az az elképzelés, hogy 1-0-val bekkeljünk. Inkább abban látom a gondot, hogy van egy 30+ éves játékosmagunk, akik a meccsek jelentős részén lötyögni és alibizni akarnak (nem egytől-egyig kivétel nélkül, nem azt mondom), és ehhez Valverde abszolút asszisztál, nem véletlenül kedvelik annyira az öltözőben :D És mindezek mellé nincs egy Puyolunk sem már, aki """kiosztja a pofonokat""". Ezekből együtt az a lagymatag játék adódik, amit sokszor látunk.

A már megkezdett fiatalítást folytatni kell továbbra is, és EV-t is elzavarni, ha kell.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.02.18. 14:47:55

Cestus írta: A keretünk meg épp annyira gyenge, mint a többi top csapaté. Nálunk Albának nincs helyettese, mellé van egy kreativitást nélkülöző középpálya meg egy kiöregedett középcsatár. Mi van a többi csapatnál?

PSG: nincs középpálya (várjuk még ki, Paredes mit mutat ott);
Real: nincs jó támadósor (még ha most nagyon rettegni is kell tőlük);
Bayern: 35 éves szélsőik vannak mögöttük noname emberekkel, plusz egy szenttehén-kapus, aki önmaga árnyéka, meg egy csatár, aki ugyanannyira flop a BL-ben mint Suárez;
City: ha kiesik a 33 éves Fernandinho a középpályáról, jönnek a kapott gólok.

Lehetne folytatni a sort. Nem vagyunk minden poszton top 5, de a többi csapat sem egy világválogatott sztárparádé, mindenhol megvan a hiányosság, gyenge pont.
En inkabb a Pool-Juventus kettöstöl tartok. Mindket csapat nagyon pörög es a keret ha nem is tökeletes, de az edzöjük filozofiajanak pont megfelel.
Nalunk en pont ezt tartom a gyenge pontnak: van egy top5ös keretünk, ezen nem erdemes vitatkozni sem. Suarez 32 evesen minden csak nem kiöregedett, a jelenlegi formaja mar mas kerdes. A közeppalyank sem lenne feltetlenül rossz, mert megvannak azok a közeppalyasok Arthur, Coutinho, Alena es Sergi Roberto szemelyeben akik kepesek lennenek kreativ focira. Söt Rakitic sem falabu.
A gond az, hogy a keret egy latvanyos tamadofocira lett kialakitva az edzönk viszont kifejezetten a defenziv foci hive es azt is nyomatja. A nyaron vagy az edzöt kellene levaltani vagy keretet atalakitani es kitenni mondjuk a Coutinho,Alena, Rakitic, Roberto negyest es hozni egy Kante-t Busquets es De Jong melle. Mehetne akkor jövöre a catenaccio.
Vagy nem kellett volna hosszabbitani Valverde-vel es egy olyan edzöt kellet volna hozni aki a tamadofutball hive. Sajnos ugy nez ki maradunk a köztes megoldasnal.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.18. 13:54:14

Én is egy ilyen lötyögős langyos ikszet érzek, de remélem, rám cáfolnak.

A keretünk meg épp annyira gyenge, mint a többi top csapaté. Nálunk Albának nincs helyettese, mellé van egy kreativitást nélkülöző középpálya meg egy kiöregedett középcsatár. Mi van a többi csapatnál?

PSG: nincs középpálya (várjuk még ki, Paredes mit mutat ott);
Real: nincs jó támadósor (még ha most nagyon rettegni is kell tőlük);
Bayern: 35 éves szélsőik vannak mögöttük noname emberekkel, plusz egy szenttehén-kapus, aki önmaga árnyéka, meg egy csatár, aki ugyanannyira flop a BL-ben mint Suárez;
City: ha kiesik a 33 éves Fernandinho a középpályáról, jönnek a kapott gólok.

Lehetne folytatni a sort. Nem vagyunk minden poszton top 5, de a többi csapat sem egy világválogatott sztárparádé, mindenhol megvan a hiányosság, gyenge pont.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2019.02.18. 11:48:29

Nekem sincsenek nagy elvárásaim a holnapi meccsel, sőt az egész BL-el.

Van egy olyan érzésem, hogy ugyanazt fogjuk eljátszani idén is, mint az előző években, azaz nagy hűhó semmiért.

Amíg nem fog vezetni a Lyon megy majd a lötyögés. Szoros, X közeli meccset várok, aztán majd fordítunk otthon.

Nagyon negatívnak tűnhet a komment, de egyszerűen nem érzem a csapatban az extrát. Egyik BL győzelmünk sem akkor született, amikor ennyire hullámzó volt a csapat. A Barcára inkább az a jellemző, hogy amikor végig veri Európát, akkor is sikerül elszúrni a végét, és döntőbe se jutni. Nem pedig az, hogy szinte váratlanul, a legjobbkor hozza a csapat az extrát és nyeri meg a trófeát. Már pedig idén csak akkor tudtunk kifejezetten jó meccseket játszani, amikor Messi, Alba, Ter Stegen, mellé felnőtt még Piqué, Dembélé meg a többiek is magas szintet hoztak. Sajnos ezt tudjuk már nagyon ritkán.

Ha ezt a pár alkalmat tudnák hozni pont a legjobbkor akkor lenne esély.

Mondjuk nekem a bajnokság az első, és úgy néz ki, hogy a két rivális segít is, hogy az meglegyen idén is. Csak úgy érzem, hogy a Messi érában már igy is 3 BL benne maradt, és nagyon kéne már egy újabb.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.02.18. 11:47:49

Nero. írta:Én még mindig nem várok komoly hajtást. Idegenben jó az X is, egy 1-1el teljesen elégedett lennék viszont márciustól el kell kezdeni focizni.
En nem lennek elegedett egy döntetlennel, ha azt gyava, defenziv jatekkal erjük el.
Meg kell nezni az utobbi 3 szezon eredmenyeit a BL kieseses szakaszaban idegenben.

2016 februar 23-an nyertünk utoljara kieseses meccset idegenben, akkor Londonban 2-0-ra az Arsenal ellen. Azota:
Atletico: 0-2, PSG: 0-4, Juventus: 0-3, Chelsea: 1-1, Roma: 0-3. Szep szamsor.
3-13-as golkülönbseg a londoni meccsel együtt 6 meccs alatt. Es a Chelsea elleni 1-1 is csak a szerencsen es a kapufan mulott amit Willian 2szer talalt el azon a meccsen.
A mostani Lyon pedig a fentebbi csapatoknal gyengebb együttes, illene idegenben is tamadolag fellepni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.18. 10:55:44

csababarca írta:...vagy ha így van akkor még nagyobb szégyen hogy így teljesítünk.
Telitalálat.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.02.17. 23:50:29

Én még mindig nem várok komoly hajtást. Idegenben jó az X is, egy 1-1el teljesen elégedett lennék viszont márciustól el kell kezdeni focizni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.02.17. 23:16:45

Lényegtelen ez a top 5-ös stat. Coutinho a poolban top 5-ös volt, idei szintjén meg kb Kisvárdán is padozna.
Engem nem érdekel ha ocsmány játékkal is nyerünk, de valahogy jöjjön az a bl (bár ismét leírom, hogy a bajnokság nálam többet ér).
Válasz küldése