Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.11. 15:23:58

Valverdének azt kell megértenie végre, hogy pl. egy BL negyeddöntő odavágóján idegenben az Old Traffordon nem elég a győzelem és az hogy az ellenfélnek helyzete sincs, hanem a szurkolók a fárasztó szerdai műszak után szórakozni szeretnének a TV előtt úgyhogy jobb lenne egy 2-3as győzelemre játszani és rizikózni.

Minden annak függvényében hogy április elején már a bajnoki cím és a kupa-döntő is megvan.



Mint azok az elkényeztetett kiskölykök akik kiverik a balhét amiért karácsonyra nem a legújabb BMWt kapták meg

Melyik csapat eredményesebb idén mint mi vagy/és játszik szórakoztatóbb focit?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2019.04.11. 14:15:08

MessiNeymarSuarez írta:Hivatalos oldalon nem az szokott lenni, hogy percek alatt elkapkodják a jegyeket?

Egy ekkora meccsre mennyi lehet az esély arra hogy még aznap lesz eladó jegy, ami lehetőleg észszerű árú, és nem 800 euros VIP jegy?

Most nézem a viszonteladók árait a MU elleni meccsre, irreális árak vannak.300-400 euro egy sima jegy a legolcsóbbak közül is #-o

Én is gondolkodom rajta, de eléggé tartok hogy egy ilyen meccsre már nem lesz ott helyben vehető jegy. :?
Biztos amúgy hogy továbbjutás esetén kedden játszunk?

Én a Lyon elleni meccsen voltam kint és a meccsnapon volt még ilyen kihelyezett hivatalos jegyárúsító bódé a Ramblán. Úgy emlékszem 130-140 euro volt a legolcsóbb elérhető jegy akkor. Nem tudom, hogy számít-e, de valszeg egymás mellé szóló jegyek már nem lesznek.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.11. 13:11:45

Nekem 3 pozitívuma van a tegnapi meccsnek:
- az eredmény
- a mezeket nem kell kimosni a Huesca elleni meccsre
- Dembele nem sérült rá
Melcior Mauri
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.03.23. 11:41:57

2019.04.11. 13:10:32

MessiNeymarSuarez írta:Hivatalos oldalon nem az szokott lenni, hogy percek alatt elkapkodják a jegyeket?

Egy ekkora meccsre mennyi lehet az esély arra hogy még aznap lesz eladó jegy, ami lehetőleg észszerű árú, és nem 800 euros VIP jegy?

Most nézem a viszonteladók árait a MU elleni meccsre, irreális árak vannak.300-400 euro egy sima jegy a legolcsóbbak közül is #-o

Én is gondolkodom rajta, de eléggé tartok hogy egy ilyen meccsre már nem lesz ott helyben vehető jegy. :?
Biztos amúgy hogy továbbjutás esetén kedden játszunk?
Kiindulva például egy El Clásicóból - ahol még van jegy a hivatalos oldalon egy héttel előtte is -, véleményem szerint lesz jegy. Online nem gondolom, hogy elkapkodnák, erre a meccsre is lett volna jegy még pár nappal ezelőtt, gondolom a tegnapi eredmény hatására indult be a vásárlás. A hivatalos oldalon én nem néztem, hogy egy normálisabb helyre mennyi volt, de kiindulva a minimum árból (120 euró), olyan 180-200 környékére teszem a normális jegyeket, gondolom a Pool ellen még rádobnak egy keveset, mert mégis elődöntő, szerintem olyan 250, max 300 környéke lesz, ha időben vásárol az ember (és itt jobb helyre szóló jegyről beszélek). De aki többet volt kint és jártasabb ezekben, az majd úgyis kijavít.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.11. 12:59:47

Hivatalos oldalon nem az szokott lenni, hogy percek alatt elkapkodják a jegyeket?

Egy ekkora meccsre mennyi lehet az esély arra hogy még aznap lesz eladó jegy, ami lehetőleg észszerű árú, és nem 800 euros VIP jegy?

Most nézem a viszonteladók árait a MU elleni meccsre, irreális árak vannak.300-400 euro egy sima jegy a legolcsóbbak közül is #-o

Én is gondolkodom rajta, de eléggé tartok hogy egy ilyen meccsre már nem lesz ott helyben vehető jegy. :?
Biztos amúgy hogy továbbjutás esetén kedden játszunk?
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2019.04.11. 12:45:14

Nekem az volt a legérdekesebb, hogy mennyire feljavultunk, amint visszaáltunk 4-4-2-re, Rakitic és Busi jobban tudták tartani a középpályát, Robi meg folyamatosan meglepte a vörösöket a szélen; kár hogy egymás után 2-3szor rossz döntést hozott, pedig területe volt elég mindegyik alkalommal. Hirtelen az itt sokat visszasírt háromszögezések is visszatértek a játékunkba azalatt a 10-20 perc alatt. Én egész végig azon morfondíroztam, hogy EV sokkal barcásabb focit tudna játszani egy 4-4-2 felállásban, csak nem engedheti meg magának a luxust, hogy 300milliót eurót padoztasson.
Melcior Mauri
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.03.23. 11:41:57

2019.04.11. 12:40:38

Ronal.10 írta:Utazás Barcelonaba topic halott plusz ez BL téma..
30. án játszunk keddi nap, másnap munkaszünet szóval 1 nap szabival ki lehetne menni a Barca-Liverpool-ra Bl elődöntő wow. Reggel indul a gép másnap délután haza... most 45 ezer ft a repjegy, szállás 10 ezer 1 éjszaka, költőpénz 15 ezer. Ez mind szép és jó.. csak tényleg bejutunk a legjobb 4-be? Most online sorbaállás van MU elleni meccs belépőkre és nem enged be. Vajon lenne akár aznap ott jegy? Nagyon ritka a teltház, megmerjem lépni? Nem hiszem annyira drágulna max 10 ezerrel a repjegy, azért megvárom a köv. keddit, hogy tovább jutunk e. :mrgreen:
Sokkal drágább a repjegy nem lesz (sőt..), másfél hete voltam kint az Espanyol ellen, gépen is még volt hely. Akkor 92 ezren voltunk a stadionban, kellemes délutáni meccs volt, szerintem menjél ki, jegy biztosan lesz, kérdés csak az, hogy melyik szektorba és mennyiért.

Én azt vallom, hogy jobb 2-4 héttel előtte foglalni egy meccsre. Gondolom most mindenki ott akar lenni a MU elleni visszavágón, ezért is van "sorban állás" online. Jó eséllyel 20-a körül kint lesz a hivatalos oldalon is az értékesítés a Pool ellen, nem árt nézegetni akkor, mert úgy biztosan lesz belépőd normális áron egy jobb szektorba. Így leírva még én is elgondolkoztam, hogy érdemes lenne menni. :D
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.04.11. 12:10:45

Utazás Barcelonaba topic halott plusz ez BL téma..
30. án játszunk keddi nap, másnap munkaszünet szóval 1 nap szabival ki lehetne menni a Barca-Liverpool-ra Bl elődöntő wow. Reggel indul a gép másnap délután haza... most 45 ezer ft a repjegy, szállás 10 ezer 1 éjszaka, költőpénz 15 ezer. Ez mind szép és jó.. csak tényleg bejutunk a legjobb 4-be? Most online sorbaállás van MU elleni meccs belépőkre és nem enged be. Vajon lenne akár aznap ott jegy? Nagyon ritka a teltház, megmerjem lépni? Nem hiszem annyira drágulna max 10 ezerrel a repjegy, azért megvárom a köv. keddit, hogy tovább jutunk e. :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.11. 11:57:31

Nem biztos az, hogy visszaálltunk, valószínűleg inkább csak ennyit tudtunk tegnap. Mondjuk én örülök a győzelemnek, elég régóta nem sikerült már a kieséses fázisban idegenben nyerni, így a hogyan most kevésbé izgat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.11. 10:58:20

dkveszta87 írta: Szerintetek, ha Valverde BL- címre vezeti a csapatot, kitöltheti az 1+1-et vagy akár hosszabb távra maradhat?
A még 1+1-et kitölteti, de nem hiszem, hogy 4 szezonnál tovább maradna itt, nagyzolásnak hangozhat, de ez az egyik, ha nem a legstresszesebb edzői meló. Hiába hozza az eredményeket (ha a Roma meccset nem nézzük) folyamatosan ekézve van, mert nem szép a játék. Talán jó példa, hogy ha megnézel egy bármilyen Barca hivatalos facebook-posztot, a kommentszekció tele van #ValverdeOut-okkal.

ON:

Hiába nem volt egy élvezetes meccs, azért elég pozitívan jöttünk ki belőle. A Unitednek kapuralövése nem volt, helyzetig se nagyon jutottak. Nagyon jól muzsikált a védelmünk, Busiról már kifejtettem a véleményem, illetve Lenglet-nek volt még egy neccesebb húzása. De Semedo szerintem baromi jól tolta, Pique meg óriási, ahhoz képest, hogy a szezon elején kb. minden meccsen kaptunk róla egy gólt, hihetetlenül feljavult.
Coutinho se volt rossz, pedig fütyülték rendesen. Tartottam tőle, hogy mivel amúgy sincs rendben fejbe ezért rosszul fogja viselni.

Sajnos el kell fogadni, hogy egyszer az életben adatott meg a Pep-éra, ilyen focival lehet eredményesnek lenni.
Azt még mindig nem értem, hogy miért kell visszaállni 1 gólos vezetésnél, de pozitívum, hogy most nem a szerencsén múlott, hanem tudatosan nem engedtük játszani a Unitedet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.04.11. 10:03:32

Kicsit sikerült lehiggadnom a tegnapi meccs után.
Nagyon idegesített Busquets játéka, nem elég, hogy lassú, de egyre körülményesebb. A visszavágón egyértelműen Vidal-t favorizálnám vagy csak 4 kp esetén játszatnám Sergio-t.
Azt hiszem,pont annyit játszottunk amennyit kellett. 0-1, idegenben lőtt gól, nulla kapott.
Hétvégén a teljes B csapatot szeretném látni, mindenki pihenjen.

Aki nagyon tetszett az Pique, Laller és Cou. Ők azok akik jól teljesítettek. Laller nem volt elemében (mint gólvágó), de ami melót beletett a meccsbe az embertelen. Hajtotta az egész védősort, lekötött 2-3 embert.

Valverde-t megint nem értettem, Messi-t sem, de őt nem okolom, szépen letarolta a feka.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.11. 09:25:31

zola8787 írta:Viszont továbbra is Suarez hatalmas kincs. Ez az ember fut, küzd, ütközik. Aki játszott már csatárt tudhatja, hogy mennyit kivesz egy támadóbòl a folyamatos "verekedés". Ő viszont az utolsó percekben is támadja a kapust hátha hibázik. Nincs nála jobb csatár.
Tipikusan az a játékos aki akkor fog hiányozni mindenkinek amikor már nem lesz. De egyet kell értenem veled. Igazi gép a csávó. Nagyon sok munkát ad a védőknek még akkor is ha nem szerez gólt.
zola8787 írta: A tizi gyanús eset meg vicc. A kisfiú olyan szépen dobta magát, hogy az nem igaz. A kommentár meg feszt mondta, hogy egyértelmű, vicc. Ráadásul előtte a Smalling Messi eset meg szabályos volt? Ha Suarez könyököl egy ilyet, két hétig cikkeznènek róla, de 5 év múlva is felhoznák.
A szünet után említette a kommentátor hogy megbeszélték a szünetben a kollégáival és heves vita után az volt a konklúzió hogy a Messi elleni faultot le kellett volna fújni és azért nem fújt tizit a bíró.


Az eremény egyébként kedvező de az 0-1 után visszállunk mert vége a meccsnek nagyon idegesítő már. Az hogy a kontrákból nem szereztek gólt az a MU csatárok bénázásai okán történt. Alba is kétszer adta el úgy könnyelműen a labdát hogy egy Liverpool ellen azonnal gólt kapunk az biztos.
Csak is Puyol
dkveszta87
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.04.11. 09:01:20

2019.04.11. 09:19:03

Sziasztok,
új vagyok a fórumon, viszont már régóta Barca szurkoló vagyok.
Sűrűn olvasom a kommentjeiteket a legnépszerűbb témákban, viszont a tegnapi meccs után úgy döntöttem, megkérdezlek titeket, mi a véleményeteket:
Szerintetek, ha Valverde BL- címre vezeti a csapatot, kitöltheti az 1+1-et vagy akár hosszabb távra maradhat?
Mert őszintén szólva, nekem nagyon nem tetszik amit a csapattal művel, igaz taktikailag felkészült és a mai fociban ez is nagyon fontos, de a Barca mindig is a játékos, sok -rövid passzos, támadófutballt képviselte. Amióta Valverde az edző, meccs közben néha azon húzom föl magam, hogy megy a folyamatos hátrapassz, lassú adogatások, nincs tempó és unalmas sokszor a játék. Ez a tegnapi meccs..érthető egyrészről: győzelem, rúgott gól idegenben - 0 kapott, szuper..de az, hogy nem is akarjuk rárugni a másodikat, csak az ötlettelen, lassú járatás megy.. az a gyanúm, Valverde így akar BL-t nyerni. Részemről 2020-ban jöjjön Xavi, még ha minimális edzői tapasztalattal, de legalább hozza az igazi Barca stílust. Ti hogy látjátok? :)
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.11. 09:16:25

drobika írta: Sajnos a Messi esetnek a tizihez semmi köze. Az a barom állat bíró szabályosnak ítélte meg a durvaságot. Ettől kezdve a tizeneggyes megítélése akár meg is történhetett volna..
Ebben az esetben ami történt, nyilvánvalóan visszanézték volna a Messi elleni hentelést is, tehát a 11-es esete már lényegtelen, sőt ha visszanézi akkor az a jóember minimum egy sárga, de én szándékos ütésért akár pirosat is adtam volna neki, főleg úgy, sokadik , durva szabálytalansága volt a vakhangyának!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.04.11. 09:03:27

Balinho írta:
zola8787 írta:A tizi gyanús eset meg vicc. A kisfiú olyan szépen dobta magát, hogy az nem igaz. A kommentár meg feszt mondta, hogy egyértelmű, vicc. Ráadásul előtte a Smalling Messi eset meg szabályos volt? Ha Suarez könyököl egy ilyet, két hétig cikkeznènek róla, de 5 év múlva is felhoznák.
Ha vákuumban nézzük, akkor nem vicc, mert Pique eltalálta a srác lábát, onnantól az nem szabályos. Az más kérdés, hogy McTominay úgy és olyan irányba dobta magát, amit nem indokolt maga a belépő. Viszont szerintem pont amiatt nem nézették vissza, mert az egész támadás a Messi elleni szabálytalanságból indult, így annak sem volt relevanciája már, hogy mi volt a tizenhatoson belül.
McTominay egész meccsen faragta Coutinho-t, meg Arthur-t is. Nem hogy lapot, nem kapott, de még le se fújta ezeket ez a vaklégy....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.11. 08:57:27

Az nem történik meg ismét. PSG meccsen szakadt az eső, mákok sorozata volt. Mégcsak kidolgozott támadásnak sem mondanám
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.11. 08:56:57

Balinho írta:Viszont szerintem pont amiatt nem nézették vissza, mert az egész támadás a Messi elleni szabálytalanságból indult, így annak sem volt relevanciája már, hogy mi volt a tizenhatoson belül.
Sajnos a Messi esetnek a tizihez semmi köze. Az a barom állat bíró szabályosnak ítélte meg a durvaságot. Ettől kezdve a tizeneggyes megítélése akár meg is történhetett volna. Szerintem odáig el sem szabadott volna jutni, hiszen ilyen nyilvánvaló durva, ütés szabálytalanságért egyből piros járt volna. Egyet kell értenem az előttem szólóval,ha ezt Lajos csinálja, akkor mindenfajta szemét állat lenne. Smalling egész meccsen rendkívül durva volt, egy szabályos megmozdulása sem volt. Remélem a visszavágón Messi agyonra fogja sz...ni.

Viszont Alba színészkedése sem tetszett...Ki kellene ebből nőnie.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.04.11. 08:40:11

zola8787 írta:A tizi gyanús eset meg vicc. A kisfiú olyan szépen dobta magát, hogy az nem igaz. A kommentár meg feszt mondta, hogy egyértelmű, vicc. Ráadásul előtte a Smalling Messi eset meg szabályos volt? Ha Suarez könyököl egy ilyet, két hétig cikkeznènek róla, de 5 év múlva is felhoznák.
Ha vákuumban nézzük, akkor nem vicc, mert Pique eltalálta a srác lábát, onnantól az nem szabályos. Az más kérdés, hogy McTominay úgy és olyan irányba dobta magát, amit nem indokolt maga a belépő. Viszont szerintem pont amiatt nem nézették vissza, mert az egész támadás a Messi elleni szabálytalanságból indult, így annak sem volt relevanciája már, hogy mi volt a tizenhatoson belül.

Smalling meccs előtti nyilatkozata, miszerint szereti a kihívásokat és hadd jöjjön Messi azért így már eggyel érthetőbb, igazi tuskó favágóként lehentelni a nálánál jóval ügyesebb ellenfeleket... Biztos jó érzés neki este, amikor a tükör előtt pózol.

Amúgy a MU nekem szimpi OGS-sel, remélem, hogy meglesz nekik a BL-hely otthon. Nekünk viszont jövő héten nem szabad bealudni ellenük, mert úgy járhatunk, mint a PSG
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.11. 08:34:07

Suárez végre meccsdöntő idegenbeli gólt szerez a BL-ben, erre odaírják Shawhoz. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.04.11. 08:20:26

Ez a MU hozta amit gondoltam róla. Hátul a sok tuskò védők, elől a kis ügyes afrikaiak. Gyenge csapat, nem csodálnám ha Pogba tényleg lépne innen nyáron.
Lukaku-nál talán labda sem volt.

Viszont továbbra is Suarez hatalmas kincs. Ez az ember fut, küzd, ütközik. Aki játszott már csatárt tudhatja, hogy mennyit kivesz egy támadóbòl a folyamatos "verekedés". Ő viszont az utolsó percekben is támadja a kapust hátha hibázik. Nincs nála jobb csatár.

A tizi gyanús eset meg vicc. A kisfiú olyan szépen dobta magát, hogy az nem igaz. A kommentár meg feszt mondta, hogy egyértelmű, vicc. Ráadásul előtte a Smalling Messi eset meg szabályos volt? Ha Suarez könyököl egy ilyet, két hétig cikkeznènek róla, de 5 év múlva is felhoznák.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.04.11. 08:11:34

A győzelmet ugyebár nem kell megmagyarázni.
Azért azt ne mondjátok, hogy unalmas volt. Számomra a Busquets – Lenglet – Alba trió néha „izgalmassá” tette a meccset hátul… Minden tiszteletem mellett... :mrgreen:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.04.11. 07:58:53

Bízom benne, hogy csak az elmúlt évek bl perecelései, illetve az Atleti elleni hétvégi meccs miatt nézett ki így ez a tegnapi.

A Huesca ellen remélem b csapat fut ki, mert az, hogy kedden már jön is a visszavágó, most nagyon nekünk kedvez. Már ha pihen hétvégén a gála kezdő...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.11. 07:23:02

Mondhatnánk, hogy taktikusan játszott a csapat idegenben, nem kaptunk gólt és előnyben vagyunk. Mindenkinél igaz lenne ez, de nem a Barcánál! Ez itt a Barcelona kérem szépen. Nem a 0-1 a bajom, hanem a mutatott "játék", az sajnos nulla volt.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.11. 05:20:48

Vannak kollegáink, akiknek a boldogsághoz az ellenfél megalázása is kell. Mi volt, ha nem megalázás az ellenfél pályáján a végén a végtelenbe nyúló passzolgatás, amikor a hazaiak hátrányban voltak?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.04.10. 23:24:55

Maga a meccs szörnyű volt. Az eredmény viszont megfelelő. Nyilván lehetne bennünk hiányérzet, hogy miért így játszottunk, miért nem vittünk be egy második gólt, de jó volt ez így, még ha nem élveztük a meccset, akkor is. Inkább szenvedjük be magunkat a döntőbe...az elmúlt évekből pont ez a fajta küzdés hiányzott, valamint néha túl nagy volt a kényelem.
A védelmünk stabil volt, a középpályán volt hiányérzetem. Busi gyengus volt szerintem ma nagyon, főleg az első félidőben. Könnyen kiszórhatták volna 2 sárgával. Cou ma egyébként tényleg nem volt rossz!
Otthon le kell hozni okosan, lőni 1 gólt, onnan meg szétkontrázni őket, mert ki kell nyílniuk.
Válasz küldése