Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.01. 14:22:52

perga írta:Tulajdonképpen a Pool miben annyira erős?
Elnézést az idióta kérdésért, de egyáltalán nem láttam meccsüket, olvasgatok róluk, de nem igazán tiszta számomra.

https://www.teamtalk.com/news/major-blo ... lona-clash" target="_blank

Nem tudom mennyire megbízható, majd kiderül, hogy tényleg kihagyja-e, elvileg a tegnapi edzést nem tudta elvégezni.
Aztán az is lehet hogy csak a taktikázás megy.

Hogy miben erősek? Nagyon ügyes, gyors támadóhármas, agresszív letámadás, gyors kontrák.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.05.01. 13:55:48

Tulajdonképpen a Pool miben annyira erős?
Elnézést az idióta kérdésért, de egyáltalán nem láttam meccsüket, olvasgatok róluk, de nem igazán tiszta számomra.
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.01. 13:17:08

Nem érdemes eredménylatolgatásba belemenni.Játszuk azt,amit a csapat és EV.kitalált.Az a csapat jut tovább,aki még tudja valósítani a saját játékát, és elrontani a másikét.
Az biztos hogy nem lesz elég csak az itthoni eredmény.Ha netán elsőre nem jó eredmény lenne, akkor sem dőlt el semmit.Esélyübk van idegenben is.
Lássunk egy jó meccset, hajtsunk és meglátjuk mire elég.
Hajrá fiúk!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.01. 12:01:56

Semennyire, egy madridi forrás írta meg tegnap este, hogy nem áll készen. De szerintem tuti összedrótozzák valahogy.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.01. 11:56:05

Cestus írta:1-0-ra itthon meg lehet az esély (pláne ha Firmino nem játszik), utána meg egy ikszre vagy 1-2-re Angliában. Az ellenfél erős, 50-50-esnek mondanám a párharcot, de egy csúcs Messi eldöntheti a javunkra.
Mennyire biztos jelenleg hogy nem játszik?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.01. 11:37:14

1-0-ra itthon meg lehet az esély (pláne ha Firmino nem játszik), utána meg egy ikszre vagy 1-2-re Angliában. Az ellenfél erős, 50-50-esnek mondanám a párharcot, de egy csúcs Messi eldöntheti a javunkra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.05.01. 11:14:43

ktm írta:Este - minimum 3 gólos - "statement game"-t várok a Barcelonától.
Nem a Máriapócs ifi ellen játszunk. Nem tudom ez feltűnt-e valakinek.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.01. 08:52:15

Este - minimum 3 gólos - "statement game"-t várok a Barcelonától.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 15:00:40

drobika írta:Többen gondoljuk azt ( lehet,hogy rosszul) hogy Busi kezdése nem kockázatmentes a jelenlegi formája alapján. Viszont azt gondolom, hogy arra semmiképp ne számítsunk,hogy a Liverpool ott fog állni a saját 16-ánál és védekezik. Meg hogy csupán kontrára játszik. Azt a focit ők nem tudják játszani. Az ezer %, hogy rengeteget fognak futni, futtatják a labdát Salah,Firminho felé. Egyszerűen fel kell venni velük a versenyt, mert szerintem azt nem játszhatjuk, hogy visszaállunk és a területet átadjuk nekik, hogy ne kelljen futni annyit. Ez nekünk nem megy. Otthon pláne.

Azokkal értek egyet, akik szerint nagyon fel kell pörögni, hajtani őket.A saját játékunkat játszani.Aztán lesz ami lesz.
Pont úgy kell játszanunk, mint a Lyon és a MU ellen, csak még 1 fokozattal nagyobb tempóra kapcsolni.
Nehéz dolog, nem szabad félpályáig feltolni a védősort, de azt sem szabad, hogy a 16-osunkra üljünk és csak nyomozzuk a labdát, mert mindkét esetben lőttek nekünk.

A kettő között kell valahogy megtalálni az arany középutat, esetleg variálni.
Valverde eddig jól megtalálta/újra felfedezte a Lucho-féle megoldást, mélyebben védekezünk, a középpályás sorunk a középkezdőkörnél van, de egyben a cél az, hogy tovább ne is juthasson az ellenfél, járatjuk a labdát gyors tempóban, és felváltva játszunk direkten a kapu fele minél kevesebb érintésből, vagy pedig szimplán a labdatartásra játszunk.
Emellé labda nélkül egy ideig hagyjuk az ellenfelet labdázgatni, aztán egy periódusban pedig agresszívan letámadunk.
A Lyon veszélytelen volt, a Manchester is, mindkettőt remekül hatástalanította a csapat.
Ha ezt tudjuk hozni a Liverpool ellen, akkor szép esélyünk van.

Ne felejtsük el, ha direkt focival előre játszunk, a fellazult Liverpool ellen, akkor Messit is sokkal kevésbé tudják fogni(lásd MU elleni meccs)
Amúgy Busquetset a visszavágón hátravontabban játszatta Valverde, majdnem már a hátvédsorban, gondolom nem véletlen.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.30. 13:57:39

Többen gondoljuk azt ( lehet,hogy rosszul) hogy Busi kezdése nem kockázatmentes a jelenlegi formája alapján. Viszont azt gondolom, hogy arra semmiképp ne számítsunk,hogy a Liverpool ott fog állni a saját 16-ánál és védekezik. Meg hogy csupán kontrára játszik. Azt a focit ők nem tudják játszani. Az ezer %, hogy rengeteget fognak futni, futtatják a labdát Salah,Firminho felé. Egyszerűen fel kell venni velük a versenyt, mert szerintem azt nem játszhatjuk, hogy visszaállunk és a területet átadjuk nekik, hogy ne kelljen futni annyit. Ez nekünk nem megy. Otthon pláne.

Azokkal értek egyet, akik szerint nagyon fel kell pörögni, hajtani őket.A saját játékunkat játszani.Aztán lesz ami lesz.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.04.30. 13:30:55

P.U.Y.O.L. írta:
mess2009 írta: kapusok: talán egál.
Alapvetően is túlzóan pesszimistának tartom ezt a hozzászólást, de amit kiemeltem, az nagy jóindulattal se fedi a valóságot.

Értem én, hogy egyeseknek jobban esik úgy egy továbbjutás, ha előtte elhitetik magukkal, hogy az ellenfél jobb (már-már verhetetlen), de már nagyon a ló túloldala, ami a napokban folyik a fórumon.
Félreértés ne essék, szerintem se biztos a továbbjutásunk, de jelenleg mi vagyunk a párharc esélyesei. Lehet 2-3 év múlva már nem így lesz, de most így van.
Jelenlegi formánkat majd szerdán látjuk meg, mert az elmúlt pár bajnokiból semmit se lehet leszűrni.

Valóban kellemetlen lehet nekünk az ő stílusuk, de ez fordítva is igaz lehet.
nincs bajom azzal, ha pesszimistáznak... azzal már inkább ha én próbálom a mondandómat indokolni, az észrevétel viszont szellemesnek szánt gúnyolódás, vagy egy kiragadott részlet az egészre vonatkoztatva.
a fogadóirodák általában jó eséllyel találnak el bizonyos eseményeket, ha nekem támpont a konkrét esély az azt jelenti hogy legalább annyira bízom a győzelmünkben.(szégyenletes pesszimizmus)
a latolgatásomban a támadósorunkat jobbnak, a középpályát és a védelmet gyengébbnek írtam, így is gondolom.
nézzük a fórum optimista reakcióit:....a középpályánk egyértelműen jobb.....csak Busquets van formán kívül.... szóval háromból egy nincs formában de még így is jobbak lennénk?! - legyen igazatok!
a védelmüket egyszerűen a kapott gólok alapján hasonlítottam egy egész idényt tekintve - ok. ez csak egy szempont de legalább valami.
a két kapus? talán...mondtam borzasztó pesszimistán ! , talán nem :wink:
láttam mindkét csapat utolsó meccsét, hivatkoztam is rá de a végén odaírtam a lényeget, csak el kéne olvasni, netán megérteni.
nehéz dolog a jóslás, eljátszunk itt vele én még csak annyit ajánlanék, hogy majd a meccs után mindenki nézze meg miket írt ....(én így szoktam, illetve elgondolkodom a hülyeségeimen ha rám cáfol a foci csalóka igazsága.)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.30. 12:41:03

Busquets kell, ő az agy a középpályán. Olyan labdát, amilyet ő adott a United elleni odavágón Messinek, nem sokan fognak odavarázsolni. A Poollal meg fel kell tudnunk venni a versenyt futómennyiségben, sebességben, keménységben, de nem az a megoldás, hogy elkezdünk teljesen az ő játékszabályaik szerint játszani (azzal többet között, hogy kivesszük a középpályánk egyik alappillérét), mert akkor kudarcra vagyunk ítélve. A középpályán meg tudnánk őket fojtani, és ehhez pl. Roberto, vagy Coutinho kezdetése indokolt lenne, mert ehhez a sztenderd középpályásokon túl mindketten hozzá tudnak járulni. Semedo jobban tud futni, de ha eljutunk odáig, hogy futkározni kell, akkor már le lettünk meccselve, és akkor valószínűleg az sem ment meg minket önmagában, hogy Semedo kezdett.

Ami tutibiztos: mivel a volt csapata ellen mindenki betalál, ezért kettő gólt legalább lövünk. :mrgreen: Kár, hogy Mascherano már nincs itt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.30. 12:16:38

drobika írta:Nekem is úgy jött le a hétvégi cseréből, hogy Coutinho fog kezdeni, talán a 2. félidőre váltunk majd.A középpályánk egyértelműen jobb, egyedül Busi lehet a gyenge pont, és Ő játszhat akármilyen rosszul, ha egyszer a kezdőbe nevezte Valverde, végig is fogja játszani a meccset.
Ha Busi hozza a jelenlegi formáját, akkor én nem is értem,hogy miért kockáztatnánk vele, az egyik legkényesebb poszton. Ne legyen igazam, de naívság volna azt hinni,hogy a mostani meccsre formában lesz...Amúgy is mind a bíró,mind az angolok keménysége miatt Vidal szereplése aligha lehetne kérdéses. De hát EV a főnök,nincs könnyű dolga.Most:)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 11:10:00

drobika írta: Egyenlőre úgy fest, hogy Dembi nem is kezd, és Busi lesz a középpályán. SR meg jobbhátvéd.
Mi szerintem nem fogjuk átengedni a terepet. A középpályán rengeteg minden el fog dőlni.
Nekem is úgy jött le a hétvégi cseréből, hogy Coutinho fog kezdeni, talán a 2. félidőre váltunk majd.
A középpályánk egyértelműen jobb, egyedül Busi lehet a gyenge pont, és Ő játszhat akármilyen rosszul, ha egyszer a kezdőbe nevezte Valverde, végig is fogja játszani a meccset.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.30. 10:43:14

davi10 írta:MNS-sel értek egyet, szerintem is teret kéne hagyni nekik, aztán egy labdaszerzésnél Messi meg Dembelé szétfutja őket.

A támadótrión és Van Dijk-on kívül olyan nagyon top játékosaik nincsenek, viszont nagyon össze vannak rakva. Ez lehet az igazi erőfelmérő Valverde-nek, próbálok nem nagyon közhelyes lenni, de ez a meccs szerintem inkább az edzőkön fog múlni, min a játékosokon. Persze Messi-ben mindig megvan a meglepetés, de én egy taktikai harcot várok, egy kevésbé pörgős, kevésgólos meccset.

Egyenlőre úgy fest, hogy Dembi nem is kezd, és Busi lesz a középpályán. SR meg jobbhátvéd.
Mi szerintem nem fogjuk átengedni a terepet. A középpályán rengeteg minden el fog dőlni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 10:38:31

MNS-sel értek egyet, szerintem is teret kéne hagyni nekik, aztán egy labdaszerzésnél Messi meg Dembelé szétfutja őket.

A támadótrión és Van Dijk-on kívül olyan nagyon top játékosaik nincsenek, viszont nagyon össze vannak rakva. Ez lehet az igazi erőfelmérő Valverde-nek, próbálok nem nagyon közhelyes lenni, de ez a meccs szerintem inkább az edzőkön fog múlni, min a játékosokon. Persze Messi-ben mindig megvan a meglepetés, de én egy taktikai harcot várok, egy kevésbé pörgős, kevésgólos meccset.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 10:10:44

drobika írta:Klopp nyilatkozata nem lep meg. Hogy igaza van, vagy sem a hangulat miatt most mellékes is. Magabiztosak. Ez is számomra azt bizonyítja, hogy nyíltan fognak játszani. Nagyon fog kelleni egy jó, erős Vidal, és egy gyors határozott Semedo.

Az Anfiled kevesebb mint a fele befogadóképességű stadion, mit a mienk.Azért ott könnyebb hangulatot varázsolni, de ha összeszedik magukat a csapat szurkolói,és a klub is rászervez!!! akkor azért lehet ott 12. ember a közönség! Nagyon kelleni fog!
Azért hozzá kell tenni, hogy a Camp Nou-ról sem gyakori hogy nem ódákat zengenek, hanem kicsit lealacsonyítják :lol:

Kloppnak is szeret nagy/bicskanyitogatónak lenni néha a szája, szinte biztos hogy nagy önbizalommal jönnek ide(van is mire...), én is nagyon erős letámadást várok tőlük, Klopp helyében nem illedelmeskednék, első percben már nyomatnám ezerrel, valószínű ő is így fog tenni, ezért remélem Valverde is vért itatva küldi ki a srácokat, különben hamar meglepetések lehetnek.
Összességében rettenetesen erős ez a Liverpool, de mi is azok vagyunk, szóval kicsit talán túlságosan is be vagyunk tojva tőlük, mert a saját csapatunk gyengeségeit látjuk leginkább, míg a Liverpoolnak nem, szerintem fordítva is hasonló a helyzet.
Szerintem a továbbjutó 80% hogy el is viszi a BL serleget, szóval ez tényleg egy előrehozott döntő lesz.

Bízom benne hogy Valverde hasonlóan nyomatja a csapatot mint eddig a BL-ben(amire nagy esély van), és jól felkészíti őket, akkor elég jó esélyeink lehetnek a továbbjutásra, főleg ha rájátszunk a Liverpool gyengeségeire, hogy kevésbé labdabiztos a KP és a védősora


Kuipers lesz amúgy a bíró, ami számunkra nem jó előjel, mert jobban engedi a kemény játékot, fel kell kötni a gatyát.(Avagy Vidal-time... lenne Busi helyett, ha meg merné lépni Valverde)
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.30. 09:40:45

Klopp nyilatkozata nem lep meg. Hogy igaza van, vagy sem a hangulat miatt most mellékes is. Magabiztosak. Ez is számomra azt bizonyítja, hogy nyíltan fognak játszani. Nagyon fog kelleni egy jó, erős Vidal, és egy gyors határozott Semedo.

Az Anfiled kevesebb mint a fele befogadóképességű stadion, mit a mienk.Azért ott könnyebb hangulatot varázsolni, de ha összeszedik magukat a csapat szurkolói,és a klub is rászervez!!! akkor azért lehet ott 12. ember a közönség! Nagyon kelleni fog!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 09:23:21

MatyiG írta:Pedig az MU ellen elég jól bejött a sokat passzolós taktika, keresték is rendesen a labdát. :)
Az tény, de a góljaink sem úgy születtek, hogy a 16-oson 60-szor passzoltunk :D
Attól még hogy visszaállunk, nem mondom hogy le kell mondanunk a labdáról, és egész meccsen nyomoznunk kéne, de nem is szabad beszorítani őket a 16-osukhoz, mert onnan jön a szokásos forgatókönyv, össze-vissza passzolgatunk 150-szer a kapu előtt, aztán labdavesztés és jön a kontraveszély, és tudjuk mire képes abban a Liverpool.
Szóval az sem mindegy hogy hol járatjuk a labdát, valahol a pálya közepén kéne szétpasszolnunk a középpályájukat, és onnan gyorsan indítani Messiéket.

Subinho: Igen, de sajnos nem volt olyan komoly meccs, ahol Busquetset kihagyta volna.
Ha a vezetőség elég tökös lenne, ultimátumot adna neki, és ha széttrollkodja, végig kómálja a bl meccset, akkor jövőre már ne várja el a kezdő státuszt. Ha fejben nem is sikerül felpörögnie egy BL elődöntőre, akkor nincs is helye már a kezdőcsapatban.
Sajnos előre félek, hogy mi lesz ha Busi olyan napot fog ki, mint a MU elleni odavágón :roll:
Nagyon kellene hogy ő is 100%-on pörögjön, mert ha rossz lábbal kel fel, akkor ezen el is megy a párharc, mert az fix hogy őt nem fogja Valverde félidőben lecserélni, játszhat akármennyire gyengén(sajnos).
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 08:51:29

drobika írta:
MatyiG írta:MAtS - SR, Piqué, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Arthur - Messi, Suárez, Cou

Szinte tuti ez lesz szerdán. De azért a padról jöhetnek be olyanok, mint Semedo, Vidal és Dembélé.

1-0-át aláírnék. Nyerjünk, és ne kapjunk gólt. :)
Remélem nem ez lesz a kezdő. Busquets meccsek óta fogalmatlan, nem is tudom, mikor volt ennyire formán kívül. Vidal ellenben bomba formában van, rengeteg labdát szerez, angol csapat ellen játszunk, nem a Villareal ellen, itt kell majd a fizikum, amiben Vidal sokkal jobb!
Jobb szélen én inkább Semedo-t játszatnám, nem csak most, hanem eleve mindig. Dembelé meg... ha elkapja a fonalat, lehoz 2-3 bomba meccset, aztán lesérül, utána ha felépül, elveszti a fonalat és gyakorlatilag hetekig semmit nem mutat, most kb. ez a periódusa van. Cou a MU ellen nagyon jól játszott, volt csapata, ismeri őket, ki kezdene, ha nem ő!

Nálam ez lenne szerdán:
MAtS - Semedo, Piqué, Lenglet, Alba - Vidal, Rakitic, Arthur - Messi, Suárez, Cou

Úgy sem ez lesz sajnos és akkor izguljunk, hogy Busquets jó napot fog ki.

Az 1-0 pedig nem eredmény. Láttuk tavaly, hogy a 'pooltól gyengébb Roma elleni nagyobb különbség mennyire kevés. Liverpoolban nem szabad úgy kimenni, hogy levédekezzük 0-0 -val, mert ott tuti be fog tolni 1-2 gólt a 'pool. Szal az 1-0 édes kevés lenne! A 2-0 már elfogadhatóbb, de akkor még mindig nagyon kell figyelni a visszavágón.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 08:24:45

Klopp:

“A Camp Nou csak egy stadion. Elég nagy ugyan, de nem egy futballszentély.”

Részben sajnos igaza van, olyan hangulat, mint a Pool meccsein nagyon ritkán van, talán csak a Real elleni, illetve fontosabb Bl meccseken a Camp Nouban. Remélem nem csak túristákkal lesz tele, hanem igazi hangulat lesz a Barca részéről is.

Másik oldalról viszont azt is remélem, hogy 110%on pörögve mennek ki a srácok, főleg ezután a kis odaszúrás után.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.30. 07:38:30

MatyiG írta:MAtS - SR, Piqué, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Arthur - Messi, Suárez, Cou

Szinte tuti ez lesz szerdán. De azért a padról jöhetnek be olyanok, mint Semedo, Vidal és Dembélé.

1-0-át aláírnék. Nyerjünk, és ne kapjunk gólt. :)

Lehet,hogy ez lesz a felállás,de remélem nem! Busi szerepeltetése több mint aggályos.Nincs formában a hétvégén is úgy mentek át rajta a Levante játékosok, ahogy akartak. Vidal szerintem jobb lenne a herlyén. SR jobbhátvédként, ha Firminho egészséges lesz, megint nagy rizikó. A POOL nem fog bunkerfocit játszani,ebben szinte biztos vagyok. Támadni fognak, futni rengeteget, mert ezt tudják. Mi sem fogunk mást játszani,mint eddig. Szerintem Dembelé szerepeltetésén is el kellene a mesternek gondolkodnia. Cou formája és motivációja a volt csapata ellen számomra nagyon kérdéses. Ugyanakkor szerintem Dembelének lenne területe.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.29. 23:01:14

Pedig az MU ellen elég jól bejött a sokat passzolós taktika, keresték is rendesen a labdát. :)
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.29. 22:05:18

MessiNeymarSuarez írta: Ha úgy megyünk ki, hogy majd 600-at passzolunk a kapu előtt, és félpályáig feltoljuk a védősort, akkor már el is buktuk. Szerencse hogy talán Valverdének van annyi esze, hogy nem így küldi fel a csapatot, legalábbis bízom benne, hogy ha a Lyon-MU elleni párharcot jó taktikával lehozta, akkor nem most megy el az esze.
Ha visszább állunk, mélyebben védekezünk, és a KP-n sikerül megszorítanunk őket, úgy hogy a gyorsan felmozgó szélső védőiket is megakadályozzuk, akkor jó esélyünk lehet, és akkor mi vezethetjük lendületből a Liverpool kapujára a labdát, nem pedig fordítva.
Ez talán megoldható, nagyon kemény lesz, de ha azt a Lyont amelyik szanaszét futotta a Cityt és rendesen butította, úgy meg sikerült fognunk hogy a 2 meccsen 1 igazi helyzetük volt, akkor talán a Liverpool ellen is sikerülhet ez.
Szerintem pont az 1000-passzal foghatjuk meg őket, ehhez tényleg nincsenek hozzászokva!
Semmi mást nem kellene játszani, mint amit tudunk,ki kell menni, játszani amit szoktunk és nyerni fogunk.
A visszavágó, na ott már lehet agyalni, itt olyan eredmény nem igazán lehet ami megnyugtató :)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.29. 21:54:05

Vakmacska írta:Én abban reménykedek, hogy Suarez végre nem fog bénázni.
Cou kezd magára találni, a MU ellen is jól játszott.
És nagyon remélem, hogy nem fogják eljátszani azt, hogy az ötös sarkáról, ziccerben visszapasszolnak a tizi vonalára Messinek, aki három védő között áll.
Ha úgy megyünk ki, hogy majd 600-at passzolunk a kapu előtt, és félpályáig feltoljuk a védősort, akkor már el is buktuk. Szerencse hogy talán Valverdének van annyi esze, hogy nem így küldi fel a csapatot, legalábbis bízom benne, hogy ha a Lyon-MU elleni párharcot jó taktikával lehozta, akkor nem most megy el az esze.
Ha visszább állunk, mélyebben védekezünk, és a KP-n sikerül megszorítanunk őket, úgy hogy a gyorsan felmozgó szélső védőiket is megakadályozzuk, akkor jó esélyünk lehet, és akkor mi vezethetjük lendületből a Liverpool kapujára a labdát, nem pedig fordítva.
Ez talán megoldható, nagyon kemény lesz, de ha azt a Lyont amelyik szanaszét futotta a Cityt és rendesen butította, úgy meg sikerült fognunk hogy a 2 meccsen 1 igazi helyzetük volt, akkor talán a Liverpool ellen is sikerülhet ez.
Válasz küldése