Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.05.06. 13:31:11

Hivatalos, hogy Salah sem lesz ott a visszavágón. Sajnálom, jobb érzés lenne úgy meccselni, hogy ott van ő is meg Firmino is. Dehát nem rajtunk múlik. Viszont így már tényleg ha ki bírunk esni, mindenki OUT...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.06. 13:29:48

Szalah, Keita, Firmino hivatalosan OUT a visszavágóra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3301
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.06. 13:05:14

Cestus írta:Holnap a továbbjutásnak egyszerűen meg kell lennie, nem követhetjük el még egyszer a tavalyi szezon hibáját. Most szinte minden nekünk áll. Örülnék, ha tudnánk nyerni is az Anfielden. :D
Én sem hiszem,hogy ezt el tudjuk veszíteni. De ha még is,lehet nem nézek több focit :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.06. 11:36:32

Holnap a továbbjutásnak egyszerűen meg kell lennie, nem követhetjük el még egyszer a tavalyi szezon hibáját. Most szinte minden nekünk áll. Örülnék, ha tudnánk nyerni is az Anfielden. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.05.06. 07:53:07

Tomix354 írta:Szegények frusztráltak mivel nagy rá az esély, hogy idén sem nyer semmit a világ legjobb csapata Salah és van Dijk-kal az élen :lol:

Kicsit elhitték, hogy ez az ő évük erre kaptak egy nagy pofont. Ettől függetlenül míg nem lőjük meg az első gólunk nem leszek nyugodt :D
Érdekelne, hogy mikor és hol olvastad, ill. ki nyilatkozott a 'Pool részéről ilyet, hogy ők a világ legjobb csapata?
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.05. 22:39:13

Szegények frusztráltak mivel nagy rá az esély, hogy idén sem nyer semmit a világ legjobb csapata Salah és van Dijk-kal az élen :lol:

Kicsit elhitték, hogy ez az ő évük erre kaptak egy nagy pofont. Ettől függetlenül míg nem lőjük meg az első gólunk nem leszek nyugodt :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.05. 20:40:20

Rakitic ledzsúdózza a játékosukat, erre Messit akarják eltiltatni egy pofonért? Hogy is van ez? Ja hogy Messitől paráznak jobban? :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.05.05. 18:44:07

MessiNeymarSuarez írta:
Vakmacska írta:
Ugyan, mindig eljátszák ezt a petíciósdit, tavaly Ramost akarták eltiltatni, és a BL döntőt újrajátszani.

Nincs ebben semmi, Messi lendületből vitte a kezét, aztán faultolták, az sem biztos hogy eltalálta. Ott helyben senki sem reklamált, valószínűleg nem is találta el, ha meg igen akkor Fabinho sem ítélte szándékosnak, mert nem kezdett el balhézni, most meg találtak egy olyan kameraállást, amiből úgy tűnik mintha megütötte volna, de közel sem.
Én is csodálkoztam rajta, mert ott a meccsen senki nem akadt ki, a riporternek sem tűnt fel, senkinek. Még csak vissza sem ismételték.
Mikor megláttam, hogy csak a Ripost hozta le, tutira vettem, hogy valami baromság, mert még a jóhírű NSO sem foglalkozott vele. De gondoltam biztosra megyek, és rákérdezek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.05. 18:17:30

Vakmacska írta:Gyerekek, mi ez a baromság?

https://ripost.hu/cikk-messi-fabinho-ba ... es-peticio" target="_blank

https://www.change.org/p/uefa-get-messi ... ce=share_p" target="_blank ... 1389457df3

https://www.youtube.com/watch?v=-9_AqyJ4Lv8" target="_blank
Ugyan, mindig eljátszák ezt a petíciósdit, tavaly Ramost akarták eltiltatni, és a BL döntőt újrajátszani.

Nincs ebben semmi, Messi lendületből vitte a kezét, aztán faultolták, az sem biztos hogy eltalálta. Ott helyben senki sem reklamált, valószínűleg nem is találta el, ha meg igen akkor Fabinho sem ítélte szándékosnak, mert nem kezdett el balhézni, most meg találtak egy olyan kameraállást, amiből úgy tűnik mintha megütötte volna, de közel sem.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.05.05. 17:49:24

MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.05.05. 10:52:28

Aztán lehet Klopp csak szórakozik velünk és valami csoda folytán felépül a brazil a meccsre

salaht a hírek szerint nem kellett rögtön kórházba szállítani hanem az öltözőben volt a lefújás után
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.05. 10:10:10

Subinho írta:Sajnálnám, ha nem játszana Szalah, mert így azt halljuk majd, hogy a legjobbjai nélkül játszott a Pool, így könnyű volt, stb. Remélem ott lesző ő is és Firmino is és így jutunk tovább!
Firminot már megerősítették, hogy biztosan nem fog tudni játszani kedden.
Salah még kérdéses, vele még optimisták jelenleg, és lehet hogy bevethető lesz kedden.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.05. 08:58:36

Sajnálnám, ha nem játszana Szalah, mert így azt halljuk majd, hogy a legjobbjai nélkül játszott a Pool, így könnyű volt, stb. Remélem ott lesző ő is és Firmino is és így jutunk tovább!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.05. 07:34:01

Cestus írta:Ahogy néztem, a mi szempontunkból a lehető legjobb meccset játszotta a Pool. Fáradtnak tűntek, de így is borzasztóan kellett hajtaniuk, és végül győztek, így a bajnoki versenyfutásból sem szállnak ki, mire eljön a visszavágó.
Elég csak egy gólt lőni, ötöt nem hiszem, hogy kapunk tavaly után. Bár azt se értettem,hogy csinálhattuk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.04. 22:46:29

Ahogy néztem, a mi szempontunkból a lehető legjobb meccset játszotta a Pool. Fáradtnak tűntek, de így is borzasztóan kellett hajtaniuk, és végül győztek, így a bajnoki versenyfutásból sem szállnak ki, mire eljön a visszavágó.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.04. 22:38:26

Cestus írta:Divat voltam és átkapcsoltam a Pool meccsre. Épp hordágyon vitték le Szalahot úgy, hogy nagy eséllyel már Firmino sem játszik Klopp szerint.
Én is nézem.

1.90-ről 2.20-ra nőtt meccs alatt Pool győzelem oddsa keddre.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.04. 22:17:50

Divat voltam és átkapcsoltam a Pool meccsre. Épp hordágyon vitték le Szalahot úgy, hogy nagy eséllyel már Firmino sem játszik Klopp szerint.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.04. 20:53:11

Nem gyenge, hogy 1.44-es oddsot adnak jelenleg a BL Győzelmünkre :D

Nagy reményekkel indultunk, de azt hiszem ezt kevesen gondoltuk volna, hogy idén karnyújtásnyira leszünk ilyenkor a döntőtől, jelentős előnyben.

Persze még a visszavágó hátravan, kemény lesz.
Hála a jó égnek, hogy megvan a bajnoki cím, és Valverde rotálhatott az elmúlt hetekben, és most is a kulcsemberek jelentős része otthon pihen, és fittek lehetnek keddre. =D>
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.05.04. 14:24:10

Cseri írta:Ez nyílvánvaló frusztráltság,egyik nagycsapat sem uralja úgy a hazai bajnokságát és kupáját,ill. állandó résztvevője a Bl kiesési szakaszának,mint a Barca,talán csak a bőrtangások.EV nemcsak a La Ligában bizonyított! Klopp eredményeit tekintve hozzá képest nyeretlen kétéves,de ettől függetlenül természetesen jó edző.
Szerintem sorozatban 8 bajnoki cím és 3 éven belül 2 BL-döntő után a Juventust is ide lehet sorolni. :D

Nem focizott le minket a Liverpool, de piszok jól játszottak. 5-0 és 1-3 között bármi benne volt ebben a meccsben szerintem, örüljünk, hogy jól álltuk a sarat, a károgókkal pedig nem kell foglalkozni. Minden csapatnak van annyi rosszakarója, hogy azt gondolja összeesküdött ellenük a világ. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.04. 11:13:36

Ez nyílvánvaló frusztráltság,egyik nagycsapat sem uralja úgy a hazai bajnokságát és kupáját,ill. állandó résztvevője a Bl kiesési szakaszának,mint a Barca,talán csak a bőrtangások.EV nemcsak a La Ligában bizonyított! Klopp eredményeit tekintve hozzá képest nyeretlen kétéves,de ettől függetlenül természetesen jó edző.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.05.04. 09:50:38

Annyira vicces olvasnom a legtöbb focis fórumon, hogy a a Pool lefocizott minket. Meg hogy Klopp lemeccselte Valverdét. Mi lett volna, ha az osszvissz két darab igazi golhelyzetükbol egyet be is kotornak. Vagy, ha a mágus Jürgen nem nyeli be mintaszerűen a túltöltést majd gyors oldalváltást Alba felé minden alkalommal kb.

Ezzel szemben a valóság szerintem az, hogy az első félidő egy teljesen kiegyenlített játékot hozott, igazából mindkét csapat tolta neki amennyire egy ilyen szintű meccsen csak lehet, amire én nem is láttam mostanában sok példát a BL kieséses szakaszban. Nagy helyzetből a góllal együtt ráadásul így is nekünk volt több szvsz, tőlük csak a Mané helyzetre emlékszem, mint nagyobb lehetőség. Beívelésekbol és rögzített helyzetéből sem tudtak igazán veszélyeztetni, igazából az egész meccsen sem.

A második félidő első 15-20 percében valóban volt egy kisebb rovidzárlatunk, azzal együtt, hogy amúgy teljesen tudatosan húzódtunk vissza, és engedjünk teret a Pooolnak, nem is tudtak helyzetbe kerülni, csak a labda volt náluk, ami ugye egyenlő a lefocizással, ha ellenünk teszi valaki. Kár, hogy amúgy semmi értelmeset nem nagyon tudtak kezdeni vele, pedig ez nem árt a lefocizáshoz. :D Mikor meg átálltunk 4-4-2-re, végképp nem volt igazából reális sanszuk gólt szerezni Salah kapufáján kívül, ami megint egy ostoba labdaeladásból történt a tizenhatosunk előtt közvetlen (ha jól emlékszem Busi volt szokás szerint, de erre nem vennék mérget).

Szóval jah gyerekek, le lettünk focizva, Valverde meg lemeccselve. Az mellékes, hogy az eredmény 3-0 (ami lehetett volna 4-1, vagy 5-1 is természetesen). És azért ez bőven nem csak a szerencsének és Messinek köszönhető.

Csak ahogy mostanában divat lenézni minket, mert nem tiki-takázunk (érdekes, mikor azt csinaltuk, akkor meg utálták), úgy EV sincs sz..ba se nézve egy agyonnyalt Klopp mellett. Mert lehet, hogy sokszor nem játszunk szép focit Ernővel, dehogy taktikailag ne lenne remek edző, az szerintem idén a szezon végére végleg megdőlt.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.03. 20:31:17

En egesz mas jellegu meccset varok a jovo heten, tobb labdatartassal, kevesebb lehetoseggel mindket oldalon.
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2019.05.03. 18:40:00

MichaaBee írta:
Viszont így már nem játszhatják a saját, kontrára épülő játékukat, mert nekünk nem életbevágó a gólszerzés, nekik annál inkább.
Én nem mondanám,hogy kontrára épül a játékuk. Nyilván piszok gyorsak és ebből kifolyólag gyorsan tudnak védekezésből támadásba lendülni, de a szerdai meccsen mindent csináltak, csak nem bekkeltek. Védelem rendszeresen a felezőnél, 7-8 játékos a támadó harmadban, stb, ez minden csak nem stabil hátsó alakzat szerintem. :D Szét is szedtük őket kontrákból, rengetegszer vezettük rájuk létszámfölényben, különösen akkor, amikor a végén ész nélkül kitámadtak. Inkább a nagyon mély letámadás a játékuk, az ellenfél térfelén labdát szerezni és onnan pillanatok alatt lövésig eljutni.

Szerintem is kell a 442 majd, Coutinho teljesen felesleges most előre. Dembélén érdemes elgondolkodni, mert megint lesz bőven kontralehetőségünk, de most megharagudtam rá, amikor 5 perc alatt kettőt is el tudott puskázni. :D Semedo hátra, Roberto eggyel előrébb, mert kontrában kiváló, Vidal brusztolása szokás szerint kell, Arthur pedig jön majd, hogyha nagyon labdát akarunk tartani és valaki elfárad. Ha olyan stabilak leszünk hátul, mint az odavágón, akkor nem lehet gond, Messinek pedig egyszer elég lesz villanni. A legfontosabb, hogy úgy menjünk ki, mintha 0-0 lenne, mert egy ilyen sebes csapat bármikor találhat két gólt és akkor nagy bajban vagyunk.
Vannak jó hozzászólások a fórumon. De ez a számomra tökéletes. Teljes mértékben egyetértek.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.05.03. 16:16:02

Viszont így már nem játszhatják a saját, kontrára épülő játékukat, mert nekünk nem életbevágó a gólszerzés, nekik annál inkább.
Én nem mondanám,hogy kontrára épül a játékuk. Nyilván piszok gyorsak és ebből kifolyólag gyorsan tudnak védekezésből támadásba lendülni, de a szerdai meccsen mindent csináltak, csak nem bekkeltek. Védelem rendszeresen a felezőnél, 7-8 játékos a támadó harmadban, stb, ez minden csak nem stabil hátsó alakzat szerintem. :D Szét is szedtük őket kontrákból, rengetegszer vezettük rájuk létszámfölényben, különösen akkor, amikor a végén ész nélkül kitámadtak. Inkább a nagyon mély letámadás a játékuk, az ellenfél térfelén labdát szerezni és onnan pillanatok alatt lövésig eljutni.

Szerintem is kell a 442 majd, Coutinho teljesen felesleges most előre. Dembélén érdemes elgondolkodni, mert megint lesz bőven kontralehetőségünk, de most megharagudtam rá, amikor 5 perc alatt kettőt is el tudott puskázni. :D Semedo hátra, Roberto eggyel előrébb, mert kontrában kiváló, Vidal brusztolása szokás szerint kell, Arthur pedig jön majd, hogyha nagyon labdát akarunk tartani és valaki elfárad. Ha olyan stabilak leszünk hátul, mint az odavágón, akkor nem lehet gond, Messinek pedig egyszer elég lesz villanni. A legfontosabb, hogy úgy menjünk ki, mintha 0-0 lenne, mert egy ilyen sebes csapat bármikor találhat két gólt és akkor nagy bajban vagyunk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.03. 13:22:47

Szerintem majd Semedo fog kezdeni és az is lehet, hogy inkább 4-4-2-ben kezdünk, majd váltunk 4-3-3-ra
Válasz küldése