Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.01. 21:56:12

Cestus írta:Ez a Pool is lejátszotta ellenünk élete meccsét, függetlenül attól, hogy megnyerik-e ezt a mait.
Mondjuk a mai gyenge produkció ellenére az idei szezon után ez azért így erős.. :D
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2019.06.01. 21:54:03

Nézve ezt a szánalmas döntőt, még most sem értem hogyan eshetett ki a csapat. Egyébként az angoloknál volt dopping vizsgálat!?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.01. 21:53:35

Cestus írta:Ez a Pool is lejátszotta ellenünk élete meccsét, függetlenül attól, hogy megnyerik-e ezt a mait.
azt akartad mondani ugye, hogy a Barca eljátszotta élete lehetőségét... :?:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.01. 21:50:25

Ezt a mai meccset elnézve, ezt a T'ham-et simán megvernénk (persze nem a liverpooli játékkal).
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.01. 21:49:52

Ez a Pool is lejátszotta ellenünk élete meccsét, függetlenül attól, hogy megnyerik-e ezt a mait.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.06.01. 21:11:41

Kloppot se csípem, Pócsettinót se,totál mindegy ki nyeri. Pool kb. 15 évente nyer valamit,sarkantyúsok meg...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.01. 19:54:34

Ma este lehetne nézni a BL döntőt, kár hogy a kedvenc csapatunk, kirándulni ment Liverpoolba és nem focizni. Szomorú dolog ez, amikor egy szurkolót jobban megvisel a csapata kiesése, mint magát a játékost.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.01. 17:56:22

Szerencsével ment tovább a Pool??? Salah meg Firmino-val nyolcat vertek volna nekünk :D
GPityu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.10.10. 22:15:20

2019.06.01. 17:26:45

Nem fogom nézni immár sorrendben a negyedik BL döntőt sem, hármat a Real-ronchi féle bohózatra,ma pedig a két szerencsemalac és Klopp mennybevitelére nem vagyok kíváncsi,ha az Ajax nem csinálja ki magát még értelme is lenne elkezdjůk nézni. Szerintem ha százszor újra játszanánk a Liverpooli visszavágót,százszor jutnánk tovább,ez a csapat még egy ilyen gyengejellemű edzővel is három meccsre volt a mindentől, ezért fáj ennyire mindenkinek akinek szíve csücske a Barca. A hányinger kap el ha Real játékára és Malacaira gondolok,bármelyike a háromból.
Gratula a Veszprém kéziseinek, szülőfalum szülötjének, személyes barátomnak Sterbik Árpinak gyors felépülést kívánok. Most hajrá Barca kéziseinek, holnap egy Veszprém-Barca BL döntő. Üdv mindenkinek Kölnből...
Pityu
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.01. 17:14:41

Inkább ne költsünk akkor, úgy tuti döntőzünk jövőre!
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.06.01. 17:11:51

Amikor az ember rájön hogy a spurs úgy jutott döntőbe hogy nyáron semennyit nem költött erősítésekre mi meg az elmúlt két idényben 400+ millió eurót :D
És a legdrágább igazolásuk 40 millió volt :D nekünk meg 100 milliós játékosok a padon ülnek és 40-esek meg 10 perceket játszanak ha szerencséjük van :D

De kb a liverpoolnak is a csapat fizette van dijket és alisont is 8)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.01. 10:17:34

soadroli írta:várom már a döntőt, remélem megverjük az ajaxot és meg lesz a tripla!
Sajnos tévén nézi mindkét csapat, miután leadták az előnyt. Tényleg közös a filozófiánk, Cruyff büszke lenne. :lol:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.01. 08:51:52

Ma a Barcának, és a szurkolóinak hatalmas nagy napnak kellene lennie mainak.

De nem lesz, mert soha nem látott módon, sikerült nyert helyzetből is leadni egy párharcot, szégyen szemre zsinórban másodjára is, csak most 3-0-ról, és a BL döntő küszöbéről.

Vajon a BL/BEk történelme alatt hányszor sikerült kiesni egy csapatnak 3 gólos előnyről?
Valószinűleg nagyon kevésszer, erre mi összehozzuk ezt kétszer is egymás után.Szánalom.

Ha ezek után sem képesek meneszteni az edzőt(aki alapból erősen megosztó és kérdőjeles), akkor arra már tényleg nem lesznek szavak.
Jövőre sem várhatunk akkor mást, Mr.Ülökéstimegtaláljátokfelmatokat alatt, csak valami újabb hatalmas buktát.
Világ vicce, hogy ha ilyenek után itt marad, és egy ilyen csapat élén egy ilyen edző áll, miközben más csapatnák olyan edző van, mint pl Klopp, aki még 3-0-s szívás után is mindenbe belekapaszkodik, hisz benne, és ki tudja úgy küldeni a csapatát, hogy hisznek benne.
Valverde meg nem tudja félidőben legalább annyira felrázni a csapatát, hogy ne kapjanak 1 félidő alatt 3 gólt, és ne mossák le őket a pályáról, gyanítom valami esti mesét nyomat nekik.

Tudom, a csapat is hibás, nem lehet így kimenni, (ők is szégyelljék el magukat mélységesen, nem gondoltak egy pillanatra is az odavágóról arra a 100 ezer szurkolóra, akik keményen szurkoltak és mindent megtettek?) de nem arra van az edző, hogy ha a csapat olyan lábbal kel fel, akkor ő tüzelje őket, és hajtsa a győzelembe?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.06.01. 00:58:01

várom már a döntőt, remélem megverjük az ajaxot és meg lesz a tripla!


:mrgreen:
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.24. 22:05:03

Stalkyard írta:Ezt a Pique nyilatkozatot olvasva... hat nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Kapnak egy gólt három gólos előnyben és osszeomlanak. Szánalmas. Ettől a generációtól ne is várjatok már BL győzelmet. Itt eltörött valami, valamikor, de végleg. Ettől függetlenül örömteli hogy ezek az igazi profik keresik kb a legtöbbet jelenleg az összes focista közül.
Valamint mondania kellett. Szerintem, nagyon nem viselte meg a csapatot a vereség, amolyan ez van hangulat lehetett és van is. Nem mutatták, de nem volt az a nagy sírás a gyepen, ami ilyenkor jellemző.

Nem szégyen a jobbtól kikapni, főleg ha megteszünk mindent a győzelemért, valamiért az FC Barcelona játékosainak döntő többsége (fáradtság, jóllakottság, stb) nem akarják a BL-t. Idén, minden posztra meg voltunk hozzá, még cserénk is volt, remek kapus és egy csúcsformában lévő Messi. És a csapat képes kiesni három nullás előnyről.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.05.24. 17:52:25

Ezt a Pique nyilatkozatot olvasva... hat nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Kapnak egy gólt három gólos előnyben és osszeomlanak. Szánalmas. Ettől a generációtól ne is várjatok már BL győzelmet. Itt eltörött valami, valamikor, de végleg. Ettől függetlenül örömteli hogy ezek az igazi profik keresik kb a legtöbbet jelenleg az összes focista közül.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.05.24. 15:46:41

szbsz írta:A klub válaszreakciója meg azért több mint a semmi, sajnos nagyon nem lehet ezen mit szépíteni,
Miben merül ki? Valverde elmondta, hogy nem mond le, Barto meg, hogy nem rúgja ki. Ennyi hivatalos, ez nem válasz.

A többi innentől meg vélemény, meg spanyol sajtó irománya. Annyi sem hangzott el, hogy valamin változtatni kell, mert így nem megy.

Legalább lenne tökük és rákennék Rakiticre, meg akire akarják... de nem mondtak semmit!
Sinya22 írta:A topic címe "Barca a Bajnokok ligájában". Ez sokat segít abban,hogy miről lesz szó a kommentekben.
Erről nem is beszélve...
Én értékelem az erőfeszítéseiket, szerintem te is tégy ugyanígy. Pusz
Folyamatosan értékelem, ne aggódj. Új elnököt szeretnék!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.24. 15:38:46

A topic címe "Barca a Bajnokok ligájában". Ez sokat segít abban,hogy miről lesz szó a kommentekben.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.24. 15:14:43

Varatrix írta:
szbsz írta:Azért az durva, hogy páran még most is az anfieldi vereségen kattognak, így lassan három hét elteltével... Én a helyükben elmennék egy pszichomókushoz hátha az tud segíteni valamit, mert ez tuti nem normális, hogy valakik ennyire ne tudjannak elengedni dolgokat. Midenesetre egy próbát megérne szerintem :!:
Ez az attitűd, némileg ellentmondásos azzal a jó kis idézettel az aláírásodban... :-k

Szerintem fontos a következetesség,mindenesetre egy próbát megér!

Én úgy gondolom, hogy van mit kattogni, egy több szempontból is történelmi jelentőségű kudarcon. Továbbá a klub válaszreakciója, egyenlőre a semmi! Ez sem segít sokat abban hogy elfelejtsük. Ha azt látnám, hogy tanulunk ebből, és reagálunk rá, akkor lehet nem venném komolyabban a halálnál. :roll:
Semmi offenzív nem volt abban amit írtam, szimpln uncsi már, hogy bármikor feljön ide az ember, valamilyen formában mindig szóban van az a meccs. Én is csomó ideig rosszul voltam, hidd el, ami normális persze bizonyos fokig, de az azért már kicsit túlzás nem, hogy valaki még mindig csak erről tud beszélni? Na mindegy.. Tényelg nem volt off, szóval fölösleges felkapnod a vizet! A klub válaszreakciója meg azért több mint a semmi, sajnos nagyon nem lehet ezen mit szépíteni, a vezetőség nyilván nem fog lemondani addig amíg simán nyerjük a bajnokságot+ a kupa is valószínű zsebben. Szerintem gőzerővel dolgoznak most is épp :mrgreen: , hogy jövőre ne ismétlődjön meg ez, pl új igazolásokkal! idehozzák Griezmannt, Rakiticot meg tokkal vonóval eladják Manchesterbe... Én értékelem az erőfeszítéseiket, szerintem te is tégy ugyanígy. Pusz :wink:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.05.24. 14:33:10

szbsz írta:Azért az durva, hogy páran még most is az anfieldi vereségen kattognak, így lassan három hét elteltével... Én a helyükben elmennék egy pszichomókushoz hátha az tud segíteni valamit, mert ez tuti nem normális, hogy valakik ennyire ne tudjannak elengedni dolgokat. Midenesetre egy próbát megérne szerintem :!:
Ez az attitűd, némileg ellentmondásos azzal a jó kis idézettel az aláírásodban... :-k

Szerintem fontos a következetesség,mindenesetre egy próbát megér!

Én úgy gondolom, hogy van mit kattogni, egy több szempontból is történelmi jelentőségű kudarcon. Továbbá a klub válaszreakciója, egyenlőre a semmi! Ez sem segít sokat abban hogy elfelejtsük. Ha azt látnám, hogy tanulunk ebből, és reagálunk rá, akkor lehet nem venném komolyabban a halálnál. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.24. 14:08:23

szbsz írta:Azért az durva, hogy páran még most is az anfieldi vereségen kattognak, így lassan három hét elteltével... Én a helyükben elmennék egy pszichomókushoz hátha az tud segíteni valamit, mert ez tuti nem normális, hogy valakik ennyire ne tudjannak elengedni dolgokat. Midenesetre egy próbát megérne szerintem :!:
Én csak azért nem kattogok rajta, mert már másnap leszedáltak. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.24. 13:39:33

Azért az durva, hogy páran még most is az anfieldi vereségen kattognak, így lassan három hét elteltével... Én a helyükben elmennék egy pszichomókushoz hátha az tud segíteni valamit, mert ez tuti nem normális, hogy valakik ennyire ne tudjannak elengedni dolgokat. Midenesetre egy próbát megérne szerintem :!:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.05.23. 21:41:34

https://m.youtube.com/watch?v=KSpyzuaRSSk" target="_blank

Ez az ami nálam is a legjobban verte le a biztosítékot. Az a 11 aki fent volt átlag havi 2-300 millió forintot keres, és arra képtelenek voltak hogy egyáltalán odafigyeljenek. Mi volt fontosabb abban a pillanatban hogy így elkalandozzanak?

Az atmoszféra az Anfielden megzavarta őket? Nem erről szól az élsport a legmagasabb szinten hogy akkor se csinálják össze magukat ha van egy kis nyomás, nehézség, stb.?

Nem a kieséssel volt a gond, mert a BL soha nem lehet elvárás, hanem a hogyannal.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
RipTikitaka
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.05.19. 20:33:11

2019.05.19. 20:56:48

Az én véleményem szerint a kiesés a mutatok játék/hozzáállás alapján alapján nem meglepő.
Ha visszaemlékszem a Barcelona - Real Madrid copa del rey mérkőzésre vagy a visszavágóra, nem tulzás azt mondani az eredmény igen csak hizelgő, a Barcelona - Liverpool meccs is érdekes, Valverde betette Vidalt középre majd Ter Stegen felrúgdosta neki a labdád , mégis mióta játsza ezt egy Barca , akinek a filozófiája azon alapul, hogy kihozza a labdát még a saját golvonaláról is, az akarattal talán kevésbé volt probléma az első meccsen, de az hogy a Barca kirúgdosta a labdát hátulról szembehunyva a labdát , enyhén szólva karakteridegen, viszont nem felejtik el felhozni minden sajtótájékoztatón, hogy nem mindegy az sem hogyan nyerünk, mert mi vagyunk a Barcelona....
Kicsit durván fogalmazva, ennek a csapatnak köze sincs ahhoz amire hivatott, bort iszik vizet prédikál, a pragmatikus fociból ennyire tellett.
A " Valverde az az edző akit akarunk " nyilatkozat sem sok jót ígér, szerintem kár arról vitatkozni hogy ki mikor pihent, adott volt tavaly is egy lehetőség, idén is, a tények önmagukért beszélnek, a felelősség meg nyilvánvaló azok részéről akik ezt fentről irányítják, beleértve Ernesto Valverde urat is, ez a nyertünk egy ligát meg kupadöntősök vagyunk egy Atletico madridnak nyújthat vigaszt, minden tisztelettel.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 18:12:54

Tavaly az említett Róma előtt feltettünk a Leganés ellen egy gálaközeli kezdőt, megcsaptuk őket 3-0-ra, ilyen-olyan veretlenségi/győzelmi szériában voltunk, csak hogy utána tükörsimán kiessünk. Akkor miért nem működött ez? Én csak két hete nézek focit, azért kérdezem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése