Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.05. 17:29:52

Inkább.

De nagyon viccesen változtatjátok a véleményeket mert múltkor a Rakitic vitában fel sem hoztátok őt kps alternatívának. Sőt le is írta a Rakitic out fanclub egyik hangos tagja, hogy SR jobbhátvéd.

Nekem aztán mindegy, tudom ez nektek megint rendben lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.05. 17:09:16

csababarca írta:Berakja Robit kp-ra el se kezdenem nézni a meccset.
Remélem ez az előzetes valami rossz vicc.
Jobbhátvédként szívesebben nézed? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.05. 16:20:48

Berakja Robit kp-ra el se kezdenem nézni a meccset.
Remélem ez az előzetes valami rossz vicc.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.27. 07:26:38

Egyértelmű, hogy nem normális csak kár volt ezzel hangulatot kelteni. Én csak azért reagáltam a posztra, mert tuti, hogy nem csak négyévente hagyják ott így az öltözőket, de, amikor hírek vannak a klubről, pletykálnak, akkor még ilyenek is előjönnek, hogy rendetlenek a játékosok. És erre jópáran felülnek. Ezt próbáltam kiemelni.
Kép
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2019.10.27. 01:23:24

zola8787 írta:Azért ha ez nektek normális, akkor szomorú vagyok. Attól, hogy profi focisták, mindenhol ismerik őket, a női nem legalább felét egy szóra megtudnák dönteni, igenis gáz, hogy ennyire trehányak. Nem hiszek el, hogy nincs egy kuka abban a nyomorult öltözőben és annyira nehéz lenne a saját szemetèt beletenni.
Értem én, hogy aranypöcsű gyerekek, óvni kell őket mindentől, de két Twitter poszt között csak nem esne le az aranygyűrűjük az ujjukrol.
Tudom amatőr foci nem egyenlő ezzel, de ha mi egyszer is így hagytuk volna ott az öltözőt, az edző és az elnök egyesèvel zavart volna vissza minket egy seggberúgás kíséretével.
Ezért imádom Japánt, ott nevelés van, tudják mi az illem.
Elnézést ha valakinek a lelkébe tapostam, csak nagyon nehezen viselem ha az emberek büdös parasztok :/
Én maximálisan egyetértek veled haver!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.10.26. 19:29:57

Azért ha ez nektek normális, akkor szomorú vagyok. Attól, hogy profi focisták, mindenhol ismerik őket, a női nem legalább felét egy szóra megtudnák dönteni, igenis gáz, hogy ennyire trehányak. Nem hiszek el, hogy nincs egy kuka abban a nyomorult öltözőben és annyira nehéz lenne a saját szemetèt beletenni.
Értem én, hogy aranypöcsű gyerekek, óvni kell őket mindentől, de két Twitter poszt között csak nem esne le az aranygyűrűjük az ujjukrol.
Tudom amatőr foci nem egyenlő ezzel, de ha mi egyszer is így hagytuk volna ott az öltözőt, az edző és az elnök egyesèvel zavart volna vissza minket egy seggberúgás kíséretével.
Ezért imádom Japánt, ott nevelés van, tudják mi az illem.
Elnézést ha valakinek a lelkébe tapostam, csak nagyon nehezen viselem ha az emberek büdös parasztok :/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.26. 10:38:01

Gondolom a klubnak vagy az aktuális stadionnak van személyzete aki ezért felelős. Ahogy arra is van ember, hogy mire a játékosok megérkeznek, az öltöző csilli-villi legyen, és ott legyenek a mezek, cipők meg minden egyéb cucc amit a játékosok kérnek.

Azért megnéznék én egy BL vagy VB győzelem utáni öltözőt is, ott milyen kupleráj lehet a szétlocsolt pezsgővel meg mindennel.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.10.26. 01:16:15

Voltak már ilyen képek más csapatokról is, ennél jóval nagyobb kuplerájt is hagytak már maguk után.

Aki hetente keres 30-100 milliót az nem fog lehajolni összeszedni a szemetet. Ott hagynak 500 euró jattot a 2 takarítónak aztán mindenki boldog.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.25. 13:46:32

Egyetértek. Nem szép látvány, de mindenhol ez van. Vagy legközelebb soprogessenek fel maguk után?

Nyilván 5 éve nem így nézett ki egy öltöző a meccsünk után. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.25. 13:26:51

Minden öltöző így néz ki szerintem, mivel mindenhol külön emberek vannak erre. Szerinted, ha saját cipőt gyártanak nekik és megmondják, mit egyenek, akkor a szemetet maguk gyűjtik zsákba és viszi ki a CSK meccsek után a csapatbusz melletti konténerbe?

Mindenbe bele tudtok kapaszkodni, csak, h9gy panaszkodni és köpködni lehessen. Óvodás brigád. :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.25. 13:20:52

https://scontent.fbud4-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5E5F3C32

Betevé szerint ilyen szép állapotokban hagyták ott a srácok az öltözőt a Slavia elleni meccs után, van ott fegyelem és rendezettség a fejekben úgy látszik :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.10.24. 21:10:33

A BL csoportot meg a bajnokságot is vezetjük.
Ahogy tavaly is, meg tavaly előtt is vezettük. Viszont ez biztos, hogy a BL-ben megint kevés lesz. A bajnokság esetleg meglehet, mert a riválisok nagyon alacsonyra teszik a lécet. És sajnos úgy látszik, sokaknak ez így is elég is.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.10.24. 20:20:40

A legnagyobb probléma jelenleg az, hogy kb meccsenként összesen jó ha tíz percet focizunk, aztán a többi meg eltelik. A másik dolog, hogy nagyon szeretünk hátul veszélyesen passzolgatni, nem sokszor van belőle baj, de teljesen feleslegesen hozzuk helyzetbe az ellenfelet. A kontrák nem mennek, sajnos igazán korábban se mentek, olyan szinten, mint ahogy a legtöbb csapat csinálja. Csak tegnap volt három olyan kontralehetőség, amelyből egy ilyen szinten lévő csapat minimum egyet berúg, nekünk még a kapura lövés se jön össze, nemhogy a gól.

Feltolt védelem ellen, néha összejönnek a dolgok, amikor sikerül kiugratni egy-egy játékost, plusz még Messi is tud varázsolni, de ennyibe ki is merül a támadójáték.

Nagyobb baj az, hogy ha ez így megy tovább csak a pénz miatt fognak ide játékosok jönni, mert címekre nem lesz esélye a csapatnak. Bajnokságban se azért vezetünk mert marha jók vagyunk, egyszerűen a többiek is legalább olyan gyengék mint mi. A nézhetetlen játék teljesen kiöli belőlem a focinézés szeretetét.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.10.24. 19:41:39

Nem értek úgy a focihoz ahogyan itt páran-nem irónia vagy személyeskedésként írom-nem tudom az összes szakszót és a taktikát sem látom igazán át, viszont 1-2 dolog eléggé feltűnő még nekem is. Az egyik, hogy 3.éve ugyanazt akarjuk nyomni folyamatosan, Messi-Alba-Messi. Közben mindkettő lassult, és mint lehet látni egy cseh kiscsapat is kiismerte ezt a taktikát, fel tudott belőle készülni. Az erőnlétet már alattam leírták. Az is érdekes hogy miért is játszunk 3-5-2-őt támadásban ahol a harmadik kh helyére belép busquets, a szélsőink védők, míg a bal oldalon ott van rendszerint Messi,Alba és Gríz. Ennek a francia issza meg a levét, ugyanaz történik vele is ami Coutinhoval, ezért kár volt. A 3-5-2 alkalmas lehetne, de ehhez szerintem kell egy Kante stílusú játékos De Jong mellé, és ugye erőnlét.
Nagyszerű húzás volt az is, hogy tavaly Albának nem volt helyettese míg idén Piquének nincs, vagyis olyan nincs akiben bízik az edző. Firpo is a padon fog megrohadni pedig lenne benne fantázia.

Nálam a következő lenne a kezdő.
Mats-Semedo,Pique,Lenglet-De Jong,X,Alba,Arthur,Dembele/Griezmann-Messi,Suarez/Griezmann

Alba védekezésben középszer, támadásban Messivel viszont érzik egymást, és elég lenne kivenni előle valamelyik franciát-másképp mondva átteni az egyiket a jobbosra. Messi középen és a bal oldalon játszik 2 éve, emiatt sincs balansza a csapatnak. És lehet mondani hogy Ousmane mennyit sérült, de ez a kókler Malcomot is a balszélen szenvedtette néhány kivételtől eltekintve, pedig volt a srácban kraft.

Elég érdekes Messi is, oké hogy sérült volt, de október vége van és eddig szinte semmit nem csinált idén a sétálgatáson kívűl. Össze fogja magát kapni,bízom benne, de ha nem akkor ilyen teljesítmény és hozzáállás után remélem nem fogja verni az asztalt a hosszabbításért.

Ernesto barátom te meg örülj hogy ilyen kapusod van..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.24. 17:16:44

Azokak van igazuk, akik szerint játékintenzitásban nem vagyunk sehol. Ezért nem látom értelmét azoknak a a "megoldásoknak", hogy nem ilyen, hanem amolyan formációban kellene játszani, vagy hogy X helyett Y-nak kellene a kezdőben lenni. Olyan nagyhorderejű fordulat lenne szükséges, amilyennel a vezetőség egyetért, az azzal egyet nem értő szakvezetéstől megválik és az új elképzeléshez szerződtet edzőt. Ez nyilvánvalóan csak egy utazgatás nélküli felkészülési időszak során válhat valóra, amikor a keret lényeges átszabása is lehetséges. Ha ilyesmire Barto vállalkozik - akkor már a jövő nyáron. Ha nem, akkor majd az új elnökkel. Addig meg Valverdet és a mostani keretet motiválja az, hogy mi lesz róluk leírva a klub történetében - nomeg milyen renoméval mehetnek új helyre azok, akik majd nem férnek be az új koncepcióba.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.10.24. 17:14:50

pruxta minden szavával egyetértek-igaz régebben én is leirtam. Csak egy dolgot hagytál ki , de az lényeges. Lassu a játékunk, még a csehek képest is. Nem véletlen volt a Pool. De a bajnokságban is visszaköszön, hogy szétfutnak minket. Ezzel a kieséses szakaszban baj lehet. Grizmannt nagyon jó játékosnak tartom, tényleg nem szélső-Suarezt meg nem fogja kihagyni miatta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2019.10.24. 17:18:00-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.10.24. 14:39:23

nem gondoltam volna hogy valamikor én leszek az aki védelmébe veszi a csapatot....
csak az elejéhez: aki itt leírja ,hogy a másik csapatnak szurkolt az nem barca-drukker ezt nem árt ha tudja magáról...
a Barcát a La Ligában is megszorongatják, sőt meg is verik!! akkor miért várjátok el hogy európai bajnokcsapatok ellen idegenben gálázzunk?
TerStegen: jó kapus örüljünk, hogy ilyenünk is van, de nem kéne minden védését az egekbe tolni...
Griezmann: már leírtam, hogy azt játssza amit eddigi pályafutása során....hasznosan és gyak. ki közösítve, meg lehet figyelni, hogy Lenglet- től kap talán a legtöbb direkt passzt. konkrétan jobban védekezett tegnap, mint Alba aki egy átjáróház volt. egy biztos: közel sem voltak olyan ordító hibái, mint Messinek és Suareznek.
Dembélé? gyors és ennyi. semmi haszna nem volt a játékának és még védekezésben is gyenge. azon el lehetne meditálni, hogy nincsenek vele futni tudó emberek így pedig a kontra hatástalan, egyedül befejezni pedig csak véletlenül képes egy akciót.
a mentális erő: bizony ha egy topcsapat belefut egy lelkes és jó focit nyomó együttesbe, könnyen megroppanhat mentálisan mert nem erre számított!
van ilyen.
Albáról már szóltam de a másik szélső védőnk is állandó dilemmával küzd: védekezzen, vagy támadjon? a kettő együtt nem megy. mondom ezt akkor is ha a gólt éppen a két középső hozta össze.
nehéz meccsünk volt tegnap én végig izgultam....és eszembe nem jutott az ellenfélnek drukkolni! már' bocs.
pruxta
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.05.23. 11:54:45

2019.10.24. 14:34:44

Nagyjából idén jött ki (és vélhetően még fog) az, ami eddig is probléma volt, de Messi és 1-1 jó napot kifogó társ általában megmentette a meccset, kivéve a nagy zakókat (Pool, Roma).
Lassan 1,5 éve megy a 4-3-3, ugyanazzal a [auto_cenzúra] játékkal. Lehetett ide igazolni bárkit, aki nem tudott alkalmazkodni, mehetett is (pl.Cou), de lehet így fog járni Dembele meg Griezmann is.
Úgy látom, a szerkezet és a keret nem passzol egymáshoz. A védelem közepén van két lassú ember, amit egyszerűen nem lehet kompenzálni, úgy látszik már egy Slavia Praha ellen sem, ehhez hozzá jön, hogy Alba sem ér vissza sokszor, amúgy sem a védekezés az erősebb oldala. Busi külön téma, sosem volt gyors, de már annál is lassabb és sokszor döntő labdákat szór el, ami rá nem volt jellemző. Mivel azonban érinthetetlennek tűnik, potenciális veszélyforrás a játéka, emellett De Jong is vmelyik oldalra kényszerül, ami egyenlőre nem az ő posztja. Egyértelműen látszik, hogy ha DJ van középen, ő is jobb, a csapat is stabilabb. Vidalnak nagy szerepe lehetne, mert jól szerel, ütközik, és mentálisan erős,de ezekkel a 15 percekkel amit kap, sokra nem megy. Griezmann szerepeltetése még ennél is nagyobb baj. Ő nem bal szélső, nem érzi ott jól magát, ha vmit alkot, azt tnyire középen teszi. Védekezésben sokat segít, így viszont elöl nincs elég súlya. Suarez témában egyetértek, lassú és körülményes sokszor, ha épp nem tűnik el mezőnyben, legalább idén villantott valamit a technikai adottságaiból. De az a minimum, hogy rotálni kellene őt is. (Ahogy sajnos lassan meg kell találni, hogy lehet Messit többet pihentetni. Tegnap néhány megoldása is a mentális fáradtságnak tudható be.)
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.10.24. 14:32:48

MatyiG írta:
Messit én pl már csak a 9es pozícióban tudnám elképzelni.
Elég nagy baj lenne. 10-es pozícióban kell játszania, ott ad a legtöbbet a csapatnak.
Az ő mezőny munkájával a 9esnél hátrébb rakni netto öngyilkosság szerintem. Már sokkal ritkábban cselezi végig magát, sebessége is kopik, védekezésben pedig egy nagy nulla a sétálgatásaival. Ez persze Suarezre is igaz, így mikor nincs nálunk a labda csak 8 emberrel védekezünk meg a kapus. Ők meg nézik az ellenfél térfelén ahogy a többiek csúsznak-másznak.
Elmúltak azok az idők mikor Leonak is kiváltságokat adhattunk én azt gondolom. Minél hamarabb ismeri ezt fel a vezetőség és az edző, valamint Leo, annál hamarabb lesz jobb.

20km-rel futottunk kevesebbet mint a Leverkusen, 10-zel mint a City. Ezt hogy gondolják a zsenijeink?
Intenzitásban agyon csap minket bárki, ezért is szenvedünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr12 2019.10.24. 14:35:27-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.24. 14:18:22

Messit én pl már csak a 9es pozícióban tudnám elképzelni.
Elég nagy baj lenne. 10-es pozícióban kell játszania, ott ad a legtöbbet a csapatnak.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.10.24. 14:11:45

Sokat mondó adat, hogy a 3.fordulóban a mi csapatunk futotta a legkevesebbet. Így ma már nem lehet. Messi-nek és mindenkinek meg kellene értenie, ez már nem az a Barca, ahol Iniesta és Xavi nem adták oda a labdát 90 percig az ellenfélnek. Futni és hajtani kell még a nagy és hatalmas Leonak is.
Intenzitásban vert agyon minket a Roma, a Pool és tegnap a Slavia is, de lehetne még sorolni a többit.
Már az Inter edzője, Conte is ezt mondogatta a meccsünk előtt, hogy a Barcat intenzitással lehet kifektetni. És tényleg...
Arthur, de Jong a belüket kifutják, Griez szintén a balszélen mert ő legalább védekezik is.
Aztán vannak az érinthetetlen "öregek", Busi, Messi és Suarez akik vagy nem akarnak futni, utóbbi kettő, vagy nem is tudnak mert soha nem tudtuk, ugye ő Busquets.
Szeretjük, imádjuk őket, de ha valóban BL-t akarnak nyerni az így soha többet nem fog menni, be kéne látniuk. Vagy az edzőnek, de ő kisstílű, kishitű és nincs is a kezében az öltöző, ez látszik.
Reméljük már csak ezt az évet nyomjuk vele és vége ennek a rémálomnak.
Nyáron ha jót akarunk Busquets-től és Suarez-től is meg kellene válni. Padozni úgy sem akarnának, ekkora fizukkal ne is tegyék, nekünk meg már több hátrányunk van belőlük mint hasznunk.
Messit én pl már csak a 9es pozícióban tudnám elképzelni.
Hiába írod fel jobb szélre, úgysem ott lesz hanem bejön középre kóborogni, a jobb oldalt meg oldja meg a középpályás meg a jhv.
Messi mellé tenni 2 labdabiztos villámgyors szélsőt, van belőle nálunk pont 2.
Ha Leo akar még BLt nyerni szerintem máshogy nem fog menni. Felejtse el Suarezt sürgősen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.24. 14:05:14

MatyiG írta:Részben egyetértek, de szerintem nem a csapat szerkezete a probléma. Egyszerűen Suárezt ki kellene tenni a gálakezdőből, és tolni a Messi-Griezmann-Fati/Dembélé hármassal elöl.

Oké, hogy még most is meglövi a klasszis góljait, de többet vesz el, mint amennyit ad a csapatnak. Nem mondom, hogy biztosan eredményesebbek leszünk, de az fix, hogy nagyobb élvezet lenne nézni a meccseinket, mint most.
ezzel egyetértek, itt kellene kezdeni a dolgot.
jöhetne morzsolgatni a fáradt védelmet, de kezdőként full kamu már az ember.

a szerkezetet azért hoztam fel, mert simán kipróbálnám kisebb csapatok ellen, a camp nou biztonságában.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.24. 14:01:23

Részben egyetértek, de szerintem nem a csapat szerkezete a probléma. Egyszerűen Suárezt ki kellene tenni a gálakezdőből, és tolni a Messi-Griezmann-Fati/Dembélé hármassal elöl.

Oké, hogy még most is meglövi a klasszis góljait, de többet vesz el, mint amennyit ad a csapatnak. Nem mondom, hogy biztosan eredményesebbek leszünk, de az fix, hogy nagyobb élvezet lenne nézni a meccseinket, mint most.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.24. 13:54:19

MatyiG írta:
hogy lehet az, hogy a City általában elbírja, hogy 5 támadószellemű játékossal áll fel?
Persze, hogy szétfutnak minket, amíg Messi és Suárez nem védekezik úgy, ahogy kellene. Főleg előbbi. Már másfél ember kiesik a letámadásból. És sajnos Busi sebessége sem segíti azt, hogy olyan letámadást nyomjunk, mint a City vagy az Ajax.
Régen ment az, hogy labdavesztés után 5-6 másodpercen belül az ellenfél térfelén visszaszereztük a labdát, most már azért öregebb és lassabb a brigád nagy része.
DeJong-Arthur kp előttük meg mondjuk Messi-Fati-Griezman-Messi.
Két Messi nem lenne rossz. :mrgreen:
bocs, Dembele akart lenni.

na de leírtad a lényeget, akkor miért nem változtatunk ezen?
Arthur/RAkitic-DeJong páros elég kellene hogy legyen, ha mondjuk az első 4esből 3 védekezne mellettük.
nem egy nagy trúváj.

egyszerűen annyira egysíkú, unalmas a játékunk, hogy az már fáj, mellette meg nem stabil, mint mondjuk EV első évében volt. (bár ott is csalóka volt a dolog)
szerintem semmivel nem lennénk rosszabbak egy 4-2-1-3al mint a mostani valamivel, amit meg se lehet nevezni hogy mi.

szerintem egy elavult taktikával akarunk most eredményt elérni, félig-meddig sikerül, de szvsz lehetne sokkal jobb is a játék, amellett hogy nem lenne eredménytelenebb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.24. 13:27:05

hogy lehet az, hogy a City általában elbírja, hogy 5 támadószellemű játékossal áll fel?
Persze, hogy szétfutnak minket, amíg Messi és Suárez nem védekezik úgy, ahogy kellene. Főleg előbbi. Már másfél ember kiesik a letámadásból. És sajnos Busi sebessége sem segíti azt, hogy olyan letámadást nyomjunk, mint a City vagy az Ajax.
Régen ment az, hogy labdavesztés után 5-6 másodpercen belül az ellenfél térfelén visszaszereztük a labdát, most már azért öregebb és lassabb a brigád nagy része.
DeJong-Arthur kp előttük meg mondjuk Messi-Fati-Griezman-Messi.
Két Messi nem lenne rossz. :mrgreen:
Válasz küldése
cron