Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.26. 17:32:54

Samper írta:
Rinku írta:,
Xavi és egy új elnök hozhat olyan változást, mint Pep tíz éve.
Álom, álom, édes álom...
xavit is ugy varja mindenki mint egy messiast, mert sokan leragadtak pepnel, hogy bezzeg o. aztan a gyerek lehet nagyobb flop lesz mint martino vagy bambaverde
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.26. 17:31:20

Rinku írta:,
Xavi és egy új elnök hozhat olyan változást, mint Pep tíz éve.
Álom, álom, édes álom...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.26. 17:30:47

Rinku!

A juve nevsorat kirohogod, bezzeg a lenglet, fati, sr, arthur, junior firpo névsor milyen bitang erős. Ugye? Ne nevettessuk már ki magunkat. Nekunk van egy messi meg egy ter stegen es itt kb vege is a klasszisok nevsoranak. a tobbi mind hurka toltelek, beleertve a nagy piquet meg buszkeccet is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.02.26. 17:29:30

a jóslásokkal nem sokra mentek. a BL. valójában arra hivatott, hogy az egyes nemzeti bajnokságok erősorrendjét évről-évre megmutassa. de a drukker már csak olyan, hogy ha csapatáról van szó ezt az értékrendet is ki lehet kezdeni.
nekem az a bajom mostanság (na nem egészen, inkább jó ideje) hogy a csapatom játéka számomra nem élvezetes, nem szép, hanem inkább bosszantó. zömmel. gyakorta. többnyire. hogy emberek akik többre hivatottak, meddő passzolgatásra vannak kárhoztatva, hogy a csapatjáték zöme unalmas kereszt és hátra passz egy másik eleme hogy a kapunk előtt szerencsétlenkedünk, a harmadik, hogy lekontráznak bennünket, hogy akkor miért nézem?! na ez jó kérdés. ezt nem lehet magyarázni. talán azért az egy gólért? talán azért hogy majd most,vagy,holnap jobb lesz? az viszont tény, hogy tegnap a Bayern összefoglaló a miénk után egy felüdülés volt. sajna.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2020.02.26. 17:17:34

Sajnos alapvető probléma, hogy Messin kívül jelenleg nincs olyan játékosunk, aki egy-egyben át tudja játszani az ellenfél játékosát, aki egy-egy sikeres csellel képes váratlant húzni, megindulni és lendülettel kapura törni. Senki nem vállal fel előre cselt, marad az oldalpassz és a visszapassz akár TS-ig, aztán kezdődik minden előlről.
Lehet Messit szidni, hogy sétál, nem támad le folyamatosan, de sajnos akkor történik valami a pályán, ha ő megkapja a labdát és bátran, jelentős százalékban eredményesen megindul. Persze, hogy őt keresik minden labdával, tőle várják a megoldást. Miért nem tud egy-egy előre cselt meghúzni Gríz, De Jong, és itt felsorolhatnám az összes jelenlegi kerettagot.

Ebből fakad a tanácstalanság, bizonytalanság, csak ne hibázzak az 5-10 méteres oldalpasszal. Ez ma már édeskevés.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.02.26. 17:01:41

Léfe írta:. De jól látszott tegnap, hogy nem csak a zsenialitás hiányzott - elég régóta- de a minimális kreativitás is. Emellet rendkivül lassu a játék, és sok az elpasszolt labda. Ebből adódoan nincsen helyzetünk sem, és ez már gond. Félek, hogy egyre rosszabb lesz a kép.
Ez mind igaz. Az volt a vonzó a Barcában, hogy a technika mellett ész is volt a játékban. A tiki-taka azzal tudott hengerelni, hogy a gondolkodás, a gyors, szemmel követni is nehéz labdajáratásban az ellenfél agyilag is belefáradt. Ma, illetve tegnap szinte kiabált a gyengeség. Lassú, kiszámítható öreguras passzolgatást ezen a szinten már nem lehet eladni.
Való igaz, ha nem történik stílusváltás, pár év múlva felejteni lehet a Barcát.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.02.26. 16:43:30

A játékos állomnyunk sokkal gyengébb, mit 5, de különösen 10 éve. Ez logikus folyamat, nem lehet Xavikat levenni a karácsonyfáról. Az igazolásokban voltak melléfogások, de megmagyarázhatatlan esetek is Pl Coutinho is, Ney is elment. De jól látszott tegnap, hogy nem csak a zsenialitás hiányzott - elég régóta- de a minimális kreativitás is. Emellet rendkivül lassu a játék, és sok az elpasszolt labda. Ebből adódoan nincsen helyzetünk sem, és ez már gond. Félek, hogy egyre rosszabb lesz a kép.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.26. 15:20:40

Rivaldo11 írta:Ezt a citys dolgot erősen megelőlegezettnek érzem. Nem helyezem magunk elé, mert ezt semmivel nem támasztották alá. A Bayern és a Pool jelenleg tényleg nagy falat lenne.
Ezt én is hasonlóan gondolom. Náluk már legalább 7 éve folyamatosan az megy, hogy "na majd most behúzzuk a Bl-t" aztán kb. a negyeddöntőnél elfogy a tudomány. Én sanszosnak tartom, hogy a Real is nagy falat lesz nekik, de ellenünk is egy 50-50-et jósolnék.
Ugyanakkor megnéznék egy Cityt/Bayernt/Juvét/Realt/PSG-t hogy ennyi hiányzóval is előttünk emlegetnék-e őket.

De ha ezt az agyonistenített Pool-t nézzük a Bl-ben nem valami meggyőzőek. Ha mi ilyen eredményekkel jutottunk volna idáig még ennél is nagyobb temetőhangulat lenne. Napolival két meccsen 1 pont, a Salzburg is kis híján elkapta őket, az egyenes kiesésben pedig az idei ATMA volt sok nekik, és a csoda-Van Dijkkal meg Allisonnal össz-vissz egy meccsen nem kaptak gólt 7 mérkőzés alatt.
Szép és jó amit a bajnokságban mutatnak, de a BL teljesen más kávéház. Tavaly sem egy tankként mentek végig a mezőnyön (lásd Napoli). Volt kb 3 kiemelkedő meccsük. Nem levonva semmit az érdemeikből, csupán azt akarom mondani, hogy ez nem a bajnokság. A gyengébb játékerőt képviselő Roma ellen nekünk volt egy rossz meccsünk, nekik egy nagyon jó és 3 gólos előnyből ütöttek ki minket. És hány sokkal esélyesebbnek tartott csapat esett már ki csak az utóbbi 2 évet nézve is.
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.26. 15:02:38

grgly50 írta:Nekem az tünt fel, de nagyon, hogy mindent középen akartak megoldani.
állandóan ez megy, mert ha középen jól felrúgják vmelyik emberünket, utána mehet Messi fixen szabadrúgásgólt lőni.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.26. 14:41:27

Rivaldo11 írta:Ezt a citys dolgot erősen megelőlegezettnek érzem. Nem helyezem magunk elé, mert ezt semmivel nem támasztották alá. A Bayern és a Pool jelenleg tényleg nagy falat lenne.
De szerintem azt te sem vitathatod, hogy a Pool és a Bayern őket után őket szeretnénk legjobban elkerülni. Aztán lehet, hogy ez a gyenge Real este ver nekik hármat. Nem lehet tudni, de szerintem PL ide vagy oda, előttünk járnak. Aztán, hogyha a két év UCL ban jogerőre erőlködik, mi lesz velük, az is ilyen hozz egy popcornt-téma.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.26. 14:34:30

Ezt a citys dolgot erősen megelőlegezettnek érzem. Nem helyezem magunk elé, mert ezt semmivel nem támasztották alá. A Bayern és a Pool jelenleg tényleg nagy falat lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.26. 14:04:20

visca el barca írta:Nem tolok en semmit maxra. Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar. Ez also hangon 5 csapat. Mi most a masodik vonalban kullogunk a real, atletico duo mellett. Aztán ha messi visszavonul esunk tovabb egy inter, bvb szintre.
Poolt, Bayernt, Cityt én is írtam, tényleg jó csapatok, és előttünk is vannak. De a Juventus és a PSG viszont biztosan nem.

Juventus: itt sincs szakmai koncepció, csak szaladgálnak a piacon fej nélkül, mint valami rossz apuka, aki a gyerek szülinapján keresi annak az ajándékát... Teljesen mindegy, hogy kiről van szó, melyik csapatról, a Juventus az összes létező potenciális transzfernél ott van. Mint amikor mi kölyökkorunkban gyűjtöttük a tazót - mindegy csak legyen, és sok legyen belőlük. Rettenesen komolytalan, amit csinálnak, semmi logikát nem látni. Ronaldo nagy fogás volt, de Ligt szintén, ez két ember, őket elismerem. De rajtuk kívül elég ránézni a keretre, hogy egy jó kacagjon bárki. Rabiot, Khedira, Higuaín, Cuadrado, Danilo, Pjanic, Ramsey, mint valami bolondballagás. :) Hagyjuk már. Bár azt el kell ismerni, hogy egy rakat semmirekellő jó kezek alatt nyert már BL-t - Mourinho mindenkori csapatai - de nagyon készülnek a 7. bukott döntőjükre, sok pénzért. (Egyébként valszeg ez csak az én baromságom, de amióta más a címerük, végérvényesen elveszítettek minden lelket, ami a csapatban volt. Ott mintha megszűnt volna létezni az egyik legnagyobb klub a világon.)

PSG: ezt meg hogy lehet komolyan kommentelni, egy igazi proli vicc az egész, jó drágán. Semmi esetre sincsenek előttünk, az biztos.

Messi: ha a fuszeklik fejedelme, vagy az egyik hűbérese marad az elnök, akkor Messi távoztával ez elég valószínű, ez igaz. De ha nem ők maradnak, akkor ezt nem mondhatod meg előre, Xavi és egy új elnök hozhat olyan változást, mint Pep tíz éve.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.02.26. 13:39:36

RipTikitaka írta:
szbsz írta:
visca el barca írta:Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar.
Most nem azer de a Juve miben jár előttünk mégis, meg a Bayern? Ugyanúgy középszer edzőjük van, plussz a keretük sem a legacélosabb imo...
Barcának szurkolunk, de azért érdemes megnézni egy-két másik meccset, én úgy látom más dimenzióba futballoznak, sokkal gyorsabbak, pörgősebbek a meccseik, a pozitívuma hogy idős a keretünk egyben a negatívuma is, persze számít a tapasztalat de ez nem sakk hanem futball, szvsz.
Nem nagyon szoktam Bayern meccset nézni de egy olyan bajnokságban ahol egyedül ők top csapat könnyű dominálni a meccseiket, de lehet, hogy ők valóban előttünk járnak.

A Juventusnak több meccset is láttam az elmúlt hónapokban. Az hogy más dimenzióban játszanának mint mi az akkora túlzás mint a ház. “Sarriball”-t ezzel a nyugdíjas csiga lassú kerettel nem lehet játszani, viszont ahhoz, hogy Cr köré építsék a játékot arra nincs meg a minőségük a kp-n. Egy-két gólos meccseket nyernek, nincs különösebb átütőerő a játékukban, sem elképzelés. Maxxal jobbak voltak szerintem de még az sem volt elég egy Ajax ellen... Azóta elment Can Mandzu Cancelo és nem jött senki, pedig bőven kellett volna igazolniuk olyan embereket akiket Sarri mester kér.
Egy szó mint száz, jelen pillanatban, kb egy szinten vannak azzal az Interrel akit mi b csapattal ejtettunk ki a bl-bol egy számunkra tét nélkül bíró meccsen.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2020.02.26. 13:33:29

grgly50 írta:A tegnapi meccsről rémálomként a '70-es VB Olasz-NSZK meccs ugrott be. Szerencsére felébredtem :)
Nekem az tünt fel, de nagyon, hogy mindent középen akartak megoldani. Üresen álló szélsőkhöz csak véletlenül került labda. Mindenhol azt tanítják, hogy a tömörülő védelemmel a széső játék a hatékony.
Én csak ugatom a focit, ők a profik. Lehet hogy én látom rosszul?
A hatékony szélsőjátékhoz viszont elengedhetetlen, hogy legyen befutható területed és legyen akinek beíveld, delődd a labdát. Namost amikor eleve nincs jól fejelő játékosunk a támadóink között, illetve az ellenfél egy 6-os és egy 4-es fallal zárja le a tizenhatos előtti területet, ott még széljáték sem jöhet komolyan szóba. Illetve csak olyan formában, ahogyan a gólunk is született.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2020.02.26. 13:30:31

visca el barca írta:Nem tolok en semmit maxra. Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar. Ez also hangon 5 csapat. Mi most a masodik vonalban kullogunk a real, atletico duo mellett. Aztán ha messi visszavonul esunk tovabb egy inter, bvb szintre.
A Pool-t és talán még a Bayern-t elfogadom, de hogy a többiek miért lennének egyértelműen előttünk, az rejtély. A PL-ben 22 pontos hátrányban levő City? A Juve, amelyik a nem túl acélos Sere A-t toronymagas esélyesként is mindössze 1 ponttal vezeti (mellesleg nemrég pont Nápolyban kaptak ki)? A PSG, mint a francia viccliga elsője (azért a védelmükben vannak ám problémák)? A Real és Atletico pedig simán hozza bármelyikük szintjét. Én inkább azt mondom, hogy a mostani szűk elitből egyedül a Pool emelkedik ki egyértelműen, mögöttük viszont bárki bárkit képes elkapni. Nyilván nem segít rajtunk, hogy sok a sérült és kicsit szűkös a keret, de azért ne mondjuk már, hogy a Pool kivételével ne lennénk továbbjutásra esélyesek bármelyik csapat ellen.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.02.26. 13:23:15

A tegnapi meccsről rémálomként a '70-es VB Olasz-NSZK meccs ugrott be. Szerencsére felébredtem :)
Nekem az tünt fel, de nagyon, hogy mindent középen akartak megoldani. Üresen álló szélsőkhöz csak véletlenül került labda. Mindenhol azt tanítják, hogy a tömörülő védelemmel a széső játék a hatékony.
Én csak ugatom a focit, ők a profik. Lehet hogy én látom rosszul?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.26. 13:19:57

visca el barca írta:Nem tolok en semmit maxra. Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar. Ez also hangon 5 csapat. Mi most a masodik vonalban kullogunk a real, atletico duo mellett. Aztán ha messi visszavonul esunk tovabb egy inter, bvb szintre.
Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy szerintem most a City is a mi szintünkön van idén - már ha te formára értetted. Szerintem konkrétan a Real ki is csapja őket most, jó a keretük meg minden, de idén nagyon nem jön nekik össze, a BL-ben meg csúcson is gyengébbek voltak, előre élek tőlük most.. Madrid meg tudjuk milyen a BL-ben.

Idei BL-re kíváncsi leszek, szerintem jelenleg a Pool egyértelműen egyeduralkodó a top5 bajnokságot nézve, de a BL más tészta mindig, elég 1 talált Atma gól és már fél lábbal kint is vannak.. Rajtuk kívül meg sok csapat van, akik egymáshoz hasonlóan nem lenyűgözőek. Megint nagyon sok esélyes lesz ez az év is szerencsére, így talán kicsit izgalmasabb lesz a dolog, mint tavaly - csak az a döntő ne lett volna..
RipTikitaka
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.05.19. 20:33:11

2020.02.26. 13:10:03

szbsz írta:
visca el barca írta:Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar.
Most nem azer de a Juve miben jár előttünk mégis, meg a Bayern? Ugyanúgy középszer edzőjük van, plussz a keretük sem a legacélosabb imo...
Barcának szurkolunk, de azért érdemes megnézni egy-két másik meccset, én úgy látom más dimenzióba futballoznak, sokkal gyorsabbak, pörgősebbek a meccseik, a pozitívuma hogy idős a keretünk egyben a negatívuma is, persze számít a tapasztalat de ez nem sakk hanem futball, szvsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.26. 12:34:11

szbsz írta:
visca el barca írta:Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar.
Most nem azer de a Juve miben jár előttünk mégis, meg a Bayern? Ugyanúgy középszer edzőjük van, plussz a keretük sem a legacélosabb imo...
majd ha tovabbjutunk es osszesorsolnak meglatod mivel jarnak elottunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.26. 12:28:13

Az a baj, hogy ez már vagy a 3. szezon, amikor úgy megyünk neki, hogy na most még utoljára a nagy öregek mutassák meg mit tudnak, nyerjenek meg a végére mindent.
És eközben a generációváltás semennyire sem sikerül, mert nincs idő kipróbálni, építeni, kockáztatni.
Aztán egyszer csak ott állunk, hogy elfogyott a csapat.
Közben meghaladt minket az idő technikában, hajtásban, erőnlétben, mesterséges intelligencia módszerekben, Messi pedig,aki 80%-ban kihúz minket a pácból 2 év múlva eltűnik.
És semennyire nem készülünk erre az időre.
Lassan 11 felnőtt marad a keretben, de egy fiatal még egy gyenge bajnokin sem játszhat. Ha egyszer majd mégis becserélik, akkor meglepődünk, ha nem teljesít rögtön.
Közben ezek a Firpo féle csoadigazolások meg értelmetlen pénzszórások csak felemésztik az igazolási és fizu keretet.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.02.26. 12:21:06

visca el barca írta:Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar.
Most nem azer de a Juve miben jár előttünk mégis, meg a Bayern? Ugyanúgy középszer edzőjük van, plussz a keretük sem a legacélosabb imo...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.26. 11:46:04

Nem tolok en semmit maxra. Jelenleg ugy erzem h a pool, bayern, city, juve, psg mind elottunk jar. Ez also hangon 5 csapat. Mi most a masodik vonalban kullogunk a real, atletico duo mellett. Aztán ha messi visszavonul esunk tovabb egy inter, bvb szintre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.26. 11:30:46

csababarca írta:Tényleg iszonyat gyenge, ezt nem is értem, állítólag a betisben felszánotta a balost, itt meg nulla.
Védekezni nem tud, cserébe támadni sem.

nem hiszem, hogy egy B-s ezt ne tudná lehozni.

Engem is rohadtul fel tud szabni. Ha nem tudná erősíteni a támadásokat, de stabil lenne védekezésben még azt mondom OK, de így hogy sem elől sem hátul nem képes egy közepes teljesítményre az katasztrófa. Nem akarom feltétlen őt elővenni, de a bekapott gólban is vastagon benne volt, nem is értem mit akart ott csinálni.

Lehet itt agyba főbe szídni a csapatot, de megnéztem mit csinált volna itt egy Real, Juve, de akár az egekbe istenített Pool (ja, mondjuk ezt tudjuk) Rohadt könnyű azt mondani, hogy kontrázzunk, meg csalogassuk ki őket, de ha az ellenfél nem hajlandó 10 mezőnyjátékosával legalább 30 méterre kijönni a kapujától hogyan éred el!? Mert az olaszok az első másodperctől úgy játszottak mintha egy kétgólos előnyt kellene megtartani, bármi történhet csak ne kapjanak gólt. Ilyet még a legbekkelősebb spanyol csapattól sem látn

Az alattam szólóval Messi kapcsán egyet tudok érteni. Azt azért nem mondanám, hogy kapjon félidőket, de lehetne szólni a többieknek, hogy nem csak neki lehet passzolni 2 méterre öt ember közé. Már az első félidőben is volt két szitu, amikor Griezmann és egyszer De Jong a védők mögé kaphatta volna a labdát, de akkor is inkább ment Messinek a guriga.
Egy Suarez úgy hiányzott mint egy falat kenyér, ráadásul egyik játékosunk az első hármasból sem tudja igazán széthúzni a védelmet, vagy 1 vs 1-ezni, emiatt még könnyebb dolga volt az olaszoknak.

Nagyon kíváncsi leszek mit talál ki QS a visszavágóra, leginkább a kp összetételére. Sajnos túl sok választás nincs, így kénytelen lesz Rakiticet bedobni, valószínűleg 90 percre, de kíváncsi vagyok, hogy ő be meri-e dobni De Jong-ot Busi helyére. Viszont legalább Arthur is ott lesz.

Az meg, hogy mennyire vagyunk sanszosak a BL-re az megmondhatatlan. A PSG, City, Bayern, Juve már évek óta az esélyesek között van, aztán nézzük meg, hogy meddig jutottak. A Real sem volt olyan pozícióban, hogy 5 év alatt 4 győzelemre legyen predesztinálva. Mi tudjuk legjobban mennyire elég egyetlen darab elcseszett/nagyon jó meccs. Kétszer is karnyújtásnyira voltunk.
Másrészt meg ez a hullámzás ami itt van nagyon érdekes. Egyik meccs után a bajnokságot könnyen behúzhatjuk, utána a Nápoly is jobb csapat, de lehetne még sorolni.

Nem azt mondom, hogy ilyen meg olyan jó minden, mert én is nagyon jól látom a hibákat, és a rengeteg bajt, de nem intézem el annyival, hogy sz...r úgy ahogy van. Hanem megpróbálom kompletten, a pozitív dolgokkal együtt nézni az összképet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.26. 10:31:41

herlius írta:
visca el barca írta:messi miatt még mindig top 10es csapat vagyunk, de ebben a top 10ben inkabb a hatso traktusban vergodunk. gyenge csapat, gyenge edzovel.
Azért arra kíváncsi lennék, hogy szerinted melyik az a 8-9 csapat Európában, amelyik erősebb nálunk. Nem feltétlenül egy meccsen, mert arra nagyon ideális körülmények között akár még a Fradi is képes lenne, hanem úgy általában.
Erre én is kíváncsi lennék, mert a Bayern, City, Liverpool erősebb nálunk egyedül, a Juventus, Real, Atleti a mi szintünk. Az Intert, Dortmundot kidekáztuk, a Chelsea sem menne nagyobbat nálunk. Nem is ment tegnap sem. Szrban van a csapat, de még mindig nem anynira gáz, ahogy írtad. 2007-08 és Martino éve, na ott vallatni lehetett a játékkal, de ez még mindig rendben van. Messi után leszünk ott, amit írtál. Én is bírálok keményen dolgokat, de nem tudom, hogy veb te miért tolod ezeket maxra tekerve.
Football, bloody hell. /SAF/
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2020.02.26. 09:59:29

visca el barca írta:messi miatt még mindig top 10es csapat vagyunk, de ebben a top 10ben inkabb a hatso traktusban vergodunk. gyenge csapat, gyenge edzovel.
Azért arra kíváncsi lennék, hogy szerinted melyik az a 8-9 csapat Európában, amelyik erősebb nálunk. Nem feltétlenül egy meccsen, mert arra nagyon ideális körülmények között akár még a Fradi is képes lenne, hanem úgy általában.
Válasz küldése