Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.08.15. 13:35:54

Van pár pozitívum is:
- Dembelé nem sérült le
- Nem a Realtól kaptunk ennyit
- Esélytelenként érkeztünk

Ha csak a végkimenetelt nézzük akkor nekem mindegy hogy 1 vagy 8 góllal kaptunk ki mert így se úgyse jutottunk tovább.Ráadásul egy szoros vereségnél még mondhatná azt a vezetőség, hogy jók voltunk mi csak épp nem kaptunk meg tizit, telihold volt, alacsonyan szálltak a hattyúk, stb azért kaptunk ki.
Ezt a méretes zakót nem igazán tudnak majd kidumálni.

Arra azért kíváncsi lennék az Allianz arénában 75ezer bajor néző előtt mondjuk mi lett volna a vége 10-15 kapott gól? :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.08.15. 13:28:24

K...a anyját mindegyiknek. De komolyan. Messitol kezdve a többi sztárjátékosig, az elnökségnek, Abidalnak, a sok okos culénak, a socioknak. Mindnek. Erre nagyon nem tudok másképp reagálni már. Annyit se ér az összes hogy egy percet is idegeskedjen és szomorkodjon miattuk bárki. A klubtörténet szégyenei. Én nem nézek meccset, amíg Busquets, Suarez, Pique, Rakitic a klub igazolt játékosa. És sajnos lehet Messit is hozza kene már tenni, nem a teljesítménye miatt, hanem mert így, ez a korszak, velük lefőtt.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 13:17:40

NovaProspekt írta:
2020.08.15. 13:15:50


Ez is édeskevés amúgy. Felőlem követelhetnek választásokat meg Xavit, de mindezt már a klubon kívülről kellene tenniük. Igazuk is van ebben, de a saját felelősségüket továbbra sem ismerik el, és lényegében ujjal mutogatnak ők is.

Ez a legnagyobb baj igen, most komolyan elhiszi valaki hogy vezéráldozatok nélkül Xavi itt ki tudná ölni a vesztes mentalitást, és újra megtanulnának 30 plusszosan focizni a kiégett játékosaink?
Én ebben abszolút nem hiszek, és remélem Xavinak lesz annyi esze, hogy ide nem jön amíg a régiek itt vannak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.15. 13:15:50

Barca_10 írta:
2020.08.15. 11:32:49
Aki itt vár valamiféle felelősségvállalást valakitől az rossz csapatnak szurkol. Itt vannak a legalja játékosok-tisztelet a kevés kivételnek-Messi, Alba, Busquets, oldalpassz mind egytől egyig sunyi, alattomos emberek. Itt mutatkozik ez meg igazán. TS-t és de Jongot sajnálom csak, a többit észak koreai munkatáborba küldeném. Ki lehet kapni de nem így.
Barça dressing room heavyweights demand elections this year and the appointment of Xavi as manager. [@fansjavimiguel]

Ez is édeskevés amúgy. Felőlem követelhetnek választásokat meg Xavit, de mindezt már a klubon kívülről kellene tenniük. Igazuk is van ebben, de a saját felelősségüket továbbra sem ismerik el, és lényegében ujjal mutogatnak ők is.

Ezeknek együtt kellene menniük a lecsóba, a labdaszedő fiútól Bartoig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NovaProspekt 2020.08.15. 13:18:02-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.15. 12:11:36

Gyerekek, egy ilyen zakó - valljuk be nyugodtan - már nagyon érett.....számtalan la Liga meccsben is benne volt....csak a balfék ellenfeleken múlt, hogy nem tudták kihasználni a helyzeteiket ellenünk....meg a pszichés gát, hogy nem a Barca elleni meccsen múlik a szezonjuk....még a kieső Mallorca is ziccerekig jutott....majdnem minden meccsünk forgatókönyve azonos volt.....kivéve azt, hogy ki és mikor tudta gólra váltani a helyzeteit ellenünk.....mert helyzetek sokaságáig bárki eljutott ellenünk.....kicsit későn jött ez a nagy maflás....bár jutott minden évre egy füles, de ki lett magyarázva....a szőnyeg alá lett söpörve a szemét....hát most kibuggyant....csak az a kérdés, hogy ami a kukába való, az vajon oda is fog kerülni....? :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.15. 11:58:18

Xavi zseniálisan csinálta amúgy:

Nem véletlen hogy a napokban nyilatkozta le hogy a Barca január óta meg sem kereste.... Most ha a tegnapi után hirtelen megkeresik, akkor majd szépen rá tud cáfolni Bartoékra, ha megint azt állítják hogy már régóta eltervezték az edzőcserét
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.08.15. 11:32:49

Leo állítólag visszautasította hogy nyilatkozzon a meccs után, ezért ment Piqué. A legenda.. Busquets feje a kispadon ütnivaló volt, a csávó mosolygott 8-2-nél. Oldalpassz nem tud átvenni egy egyszerű passzt, ugye ebből kaptuk a második vagy harmadik gólt egy BL negyeddöntőben.

Aki itt vár valamiféle felelősségvállalást valakitől az rossz csapatnak szurkol. Itt vannak a legalja játékosok-tisztelet a kevés kivételnek-Messi, Alba, Busquets, oldalpassz mind egytől egyig sunyi, alattomos emberek. Itt mutatkozik ez meg igazán. TS-t és de Jongot sajnálom csak, a többit észak koreai munkatáborba küldeném. Ki lehet kapni de nem így.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 11:25:24

Előrehozott választás március-áprilisban :lol: jól előre hozták, grat :lol:

Világ barmai egyesüljetek...

nem hiszem el, hogy nincsen jogi útja a teljes vezetőség lemondatásának, akár az új választásokig egy "tanács" felállításának, akik rendelkezhetnek jogokkal igazolásokkal, meg játékosok elzavarásával kapcsolatban.

francnak van kedve megint végignézni ezt jövő márciusban legkésőbb, hogy ezek a kiégett sose volt sztárok (Busi, Roberto) leégetik a címert újra.
Mindet ki kellene rúgni, aztán lehet focizni a b csapattal, semmit nem veszítenénk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.08.15. 11:21:30

Várom és figyelemmel kisérem Gerard Romero twitterjét. Alig várom hogy lássam az Ultima Hora kezdetű bejelentéseit.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.15. 11:01:00

Ami engem jobban zavar tegnap óta az az, hogy hol vannak most a jómadarak? Miért csak Piqué állt ki a kamera elé? Hol van a többi csapatkapitány, hol van Messi? Piqué legalább megmondta, hogy úgy [auto_cenzúra] az egész ahogy van, ha kell ő lesz az első aki távozik. Nem látom sehol, hogy a többi játékos gyakorolt volna egy kis önkritikát.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 10:35:48

NovaProspekt írta:
2020.08.15. 10:29:56
csababarca írta:
2020.08.15. 10:08:58
pedig évről évre történelmi kieséseket produkálunk, nem tudom ennél is van e mélyebben, de gondolom ha marad minden a régiben, akkor jövőre mondjuk egy apoel nicosia ver ki minket összesítésben 10-0ra, és így tovább.
Simán. Elképesztő, hogy lassan dél, de még itt vannak ezek az emberek. Semmiből nem tanul ez a gyökér csapat, és semmilyen jellegű elszámoltatás nincs a klubnál.
És ki számoltatna el kit?
Barto talán a főmaffia-vezér? a könyvelő,aki fedezi,javítgatja a számokat a matek-füzetben? És ki legyen akit elszámoltatnak? Egy abszolut báb edző és társa?
A Katalán nép,a Culék kellenének ide és bottal zavarnák el ezeket a rákba! csak sajnos nem lehet csoprtosulni, elég nagy a baj Katalóniában sajnos. Még ez is a kezükre játszik!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.15. 10:29:56

csababarca írta:
2020.08.15. 10:08:58
pedig évről évre történelmi kieséseket produkálunk, nem tudom ennél is van e mélyebben, de gondolom ha marad minden a régiben, akkor jövőre mondjuk egy apoel nicosia ver ki minket összesítésben 10-0ra, és így tovább.
Simán. Elképesztő, hogy lassan dél, de még itt vannak ezek az emberek. Semmiből nem tanul ez a gyökér csapat, és semmilyen jellegű elszámoltatás nincs a klubnál.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 10:08:58

Rivaldo11 írta:
2020.08.15. 10:00:04
Igazából csalódott én is csak emiatt vagyok. Egy ilyen ruha, megaláztatás után egész egyszerűen erkölcsi kötelessége lett volna azonnal, már a meccs után közvetlenül minden érintettnek lemondani.
Bár ha jobban belegondolok, Barto és az erkölcsi kötelesség...
Azonnal ki kell írni az előrehizott választásokat. Új elnökség, új edző, új játékosok, új szemlélet.
de ki írná ki?
Barto nem fogja, ez fix, még az lenne egy út ha a culék kikényszerítik, de ahogy írtam, totálisan hidegen hagy már mindenkit ez foci dolog barcelonában.
8-10 éve még Pep alatt is egy egy vereség, kiesés után lengették a zsepiket, most semmi nincs. pedig évről évre történelmi kieséseket produkálunk, nem tudom ennél is van e mélyebben, de gondolom ha marad minden a régiben, akkor jövőre mondjuk egy apoel nicosia ver ki minket összesítésben 10-0ra, és így tovább.

Egyszerűen senkiben nincs szégyenérzet, mondom neked, a játékosaink valószínűleg meg vannak magukkal elégedve, szürcsölik a mojitot a tengerparton, meg ugrálnak a tengerbe a yachtokról.

Az hogy senki nem szólal meg, nincs egy bejegyzés, valami, az mind ezt tükrözi, hogy nem érdekli őket. Mi itt vergődünk, meg meg akarjuk fejteni a dolgokat, fent meg ahol eldőlnek a kérdések, meg az öltözőben tized ennyit nem foglalkoznak a kérdésekkel.
Ez a szomorú valóság.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.15. 10:00:04

Igazából csalódott én is csak emiatt vagyok. Egy ilyen ruha, megaláztatás után egész egyszerűen erkölcsi kötelessége lett volna azonnal, már a meccs után közvetlenül minden érintettnek lemondani.
Bár ha jobban belegondolok, Barto és az erkölcsi kötelesség...
Azonnal ki kell írni az előrehizott választásokat. Új elnökség, új edző, új játékosok, új szemlélet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.15. 09:52:27

Messinek kellene felállnia most és megköszönni ezt az időszakot, ez indíthatna el lavinát.
Sajnálom, de tényleg el kellene mennie, mind a klub mind a maga érdekében ebből a fertő közegből.
még 1-2 jobb éve bárhol lehet, de az is elég, ha úgy tudja befejezni, hogy nem szégyenül meg minden évben ilyen módon.

Mondjuk ilyen Alba, Busi félék szerintem akkor sem vennék a lapot, talán Piqué meg Lajos lenne az akik elmennének maguktól szintén, ha Messi is.

De szánalmas, hogy eltelt fél nap a történelmi megalázás óta, és nem hullottak még fejek, nincs kint 100ezer culé az utcákon, stb.
Totális nihill és érdektelenség amibe belesüllyedt a klub, a culékat sem érdekli már ez az egész.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.08.15. 09:21:32

hát, eljött a búcsú ideje. életem legszomorúbb meccsét láttam tegnap úgy hogy az utolsó percekig vártam a csodát, hogy egyet legalább oda sújtunk,hogy legyen valami kapaszkodó de sajna a poharat fenékig kellett inni... :(
van egy fajta ön-ön vigaszom: jól láttam a bajok zömét sőt azt mondom még van néhány dolog amit nyugodtan ki mondhatok. nem csak a Barca süllyedt el hanem az egész Spanyol foci. a Barca csak reprezentánssá lépett elő ebben.
Messi: neki is vége ahogy a csapatának. bizonyította. most is és már a korábbi kevésbé súlyos pofonoknál is.
csak nehogy azzal jöjjön nekem valaki, hogy de nem is, mert nincs mögötte ez..., meg az.... mert akkor azt igazoljuk, hogy Messi csak azokkal ért valamit..?! nem. ennyi volt. ami ezután jöhet az lehet még akár szép (búcsú) is de lehet szánalmas vergődés mint a tegnapi.
a másik: ez a Bayern egy kivételesen jól összerakódott alakulat, amilyen nem minden nap születik, ezt azért illik mellé tenni.
a jövő? nehéz ügy . talán szerencse, hogy választás jön az pedig lehet a megújulás záloga ami ha valóban eljön nem lesz gyors és fájdalom mentes - gondolom.
mit tehetek, várok, figyelek, remélek...... a Barca mezt semmi esetre sem veszem le az nem megy.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.15. 07:33:37

Én Piqué-re speciel nem tudok haragudni. Évek óta nincsen semmilyen versenytársa, sőt már cseréje sem,minden meccset végig kell nyomnia,ha érzi hogy nem megy,akkor is. Suarez is ugyan ez,kimondta nyíltan,hogy nem fiatal,kell előre ember,de Griezmannt hozták,akivel ugyan úgy nem sikerült tehermentesíteni. Ahogyan Messi a múltkor,ő is kimondta tegnap burkoltan, hogy egy rakás sz..ok vagyunk. Sajnos ez most szeptember közepéig( nem tudom mikor kezdődik a bajnokság) nem fog változni. Remélem legalább Pjanic és Trincao annyit elérnek,hogy se Busi se Roberto ne kerüljön többé a kezdőbe,maximum a kupa első fordulójában egy harmadosztályú ellenfél ellen.
Barto nyilatkozata nekem azt sugallja,hogy kiteszi Setient és Sarabia-t,ami már elő volt készítve, a tegnapit meg majd rákeni Abidalra. A keret nem fog már változni,eladni nem tudunk úgy,hogy legyen pénz valakire,aki számítana is. A következő szezon nagy kérdése számomra az,hogy TS,Semedo,Messi,De Jong,a fiatalok kedvét mennyire veszik el attól,hogy maradjanak még.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.15. 07:13:47

Tegnap,és korábban is, azt gondoltam,hogy Puig,Fati,két fiatalunk DeJong talán a harmadik őt is ide lehetne sorolni pályán kellene legyenek. Azt is tudtam hogy a középpályán fog eldőlni minden. A védelemben számítottam gondokra,hiszen ott nagyon gyengék vagyunk.

Viszont a meccs után egyértelmű szerintem,hogy semmilyen összeállításban és semmilyen taktikával ezt a Bayernt nem tudtuk volna megállítani.
Erő, gyorsaság,technikai tudás,koncepció, minden,minden amit nyújtottak messze a mai Barca szint felett van. Nem akartak bennünket lefutni, fent a védekező harmadunkban már elvették tőlünk a labdát és az ötösig hozták tili-tolival mint a kispályán rugdosták nekünk a gólokat. Roberto,DeJong Busi,és Vidal sem tudott hozzátenni semmit még a védekezéshez sem. A támadásokról ne is beszéljünk.A védőink pedig teljesen abnormális teljesítményt hoztak. Azt kell mondani,hogy a Barca 8 emberrel+kapus sem tudott érdemben gátat vetni annak,hogy a Bayern ne akkor rúgjon gólt amikor akar. Már a liverpooli meccsen az volt látható,hogy a kihagyott Dembelé helyzet miatt kesergők szerint mi lett volna ha ő berúgja, akkor is látható volt,hogy akkor ötöt kapunk. A Bayern ha akart volna 10-et rúgni,nem tehettünk volna ellene semmit. TS az ötösön belülről kapta a gólok nagy részét, teljesen kiszolgáltatott helyzetben,tök üresen álló játékosoktól. Mit védhetett volna? Semmit. Ilyen mentálisan szétesett focit életemben nem láttam még,technikai KO-t kellett volna kihirdetni és lefújni a meccset legkésőbb a 70.percben. Sajnos nincs ilyenre lehetőség a fociban. Kicsit irónikus persze, de sajnáltam,hogy nincs ilyesmi.
Szomorúan látom ma reggel,hogy a hírekben nem olvasom a vezetőség és az edző lemondását.
Kamu,össze-vissza beszéd,hogy majd lehiggadva hozunk döntéseket stb. Ez legalább annyira fájó és égő,mint a tegnapi katasztrófa. Egy kultúrált,magát valamire még tartó klubvezetőség ilyenkor őt perc alatt mond le és hirdet tisztújítást. Azonban itt pénzmosó, pénzügyi főkönyvet kozmetikázó, erkölcstelen bűnözők vannak, akik legfeljebb azon gondolkodnak most, hogy hogyan tudnák megúszni a piszkos ügyeik kiszivárgását. Nincs itt klubérdek, meg csapatérdek, hanem időt akarnak nyerni a meneküléshez és a dolgaik megúszásához.

Véget ért egy korszak. Csodálatos évek voltak, azért ezt ne feledjük. Sosem fogunk valszeg ilyesmit látni, illik köszönetet is mondani.Boldog vagyok, hogy megadatott évről évre,hétről hétre látni a csodát.
Most új dolgok jönnek. Fati,Dejong,Puig,Dembelé,Coutinho, TS, és még egy kicsit Messi kellene hogy a csapat gerincét alkossák. melléjük kellene felépíteni egy új, erős csapatot. Először azonban meg kell tisztulni, mert a mocskok még itt vannak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.15. 02:04:21

Stalkyard írta:
2020.08.15. 00:40:35
Meg hogy valószínűleg a dédunokáink dédunokái se fognak még megélni ennél nagyobb mértékű BL kiesést?
Nana! Nem tudhatjuk, mit hoz még a jövő. Tavaly is azt hittük a liverpooli négyes után, hogy már nincs lejjebb, most már megújulás kell, hogy jöjjön. A tavalyelőtti Roma elleni hármas után is azt gondoltuk, hogy ez már az armageddon. Aztán a következő évben már egy négyessel ejtettek ki minket, most egy nyolcassal. Nem tudhatjuk, mi lesz jövőre.

Ez a Barcelona Irapuatója. Sok a párhuzam. Azelőtt is voltak előjelek, de senki nem tudta volna elképzelni, hogy ez lesz a vége. További párhuzamok, hogy akkor is ment a fogadkozás, hogy így megnyerjük a vb-t meg úgy megnyerjük a vb-t, aztán szembejött a valóság. Olyan cuki amúgy a "Mindkét csapatnak meglesz az esélye a továbbjutásra"-féle cikk :D És Irapuato után is azt hitte mindenki, hogy ez már a mélypont, innen már csak felfelé vezet az út. Pedig az igazi mélység csak utána következett.

A Barca persze igenis meg tud újulni, de ahhoz igenis fel kell építeni egy koncepciót, mert a tiki-taka eltűnésével beállt a nihil a csapatban.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.15. 01:21:13

Stalkyard írta:
2020.08.15. 00:40:35
Csak engem zavar hogy kb örökre besározták a klub hírnevét ezzel a vereséggel? Meg hogy valószínűleg a dédunokáink dédunokái se fognak még megélni ennél nagyobb mértékű BL kiesést?

Vagy csak én vagyok túl drasztikus?

Nem tudom, lesz-e a klub valaha is még a régi ezután. Én ezt egyelőre nem tudom feldolgozni.
Ami igazán durva hogy tavaly a Liverpool ellen 4-0, előtte a Roma ellen 3-0, előtte a Juve ellen 3-0. Mentálisan teljesen megvannak törve, mondjuk én is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.15. 00:46:52

Nehéz erre mit mondani. Nekem a tavalyi jobban fájt, erre azért némileg lehetett számítani. Persze senki sem gondolta volna, hogy kapunk 8-at. Fájó történelmi vereség, de az még rosszabb lenne, ha ebből sem lesz semi következtetés levonva.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.08.15. 00:40:35

Csak engem zavar hogy kb örökre besározták a klub hírnevét ezzel a vereséggel? Meg hogy valószínűleg a dédunokáink dédunokái se fognak még megélni ennél nagyobb mértékű BL kiesést?

Vagy csak én vagyok túl drasztikus?

Nem tudom, lesz-e a klub valaha is még a régi ezután. Én ezt egyelőre nem tudom feldolgozni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.15. 00:33:07

szbsz írta:
2020.08.11. 23:07:59
Tyuuu ez a 4-4-2 állat erősnek tűnik. Ev is tuti valami ilyesmiben gondolkododott volna. Xddd Ennek a taktikanak a “reméljük rúgunk kettőt és nem kapunk 3-at” a hivatalos neve. Na mindegy ,nem bántom A Mestert
Mondtam én hogy ütni fog. Holnap remelem bejelentik az előrehozott választást.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
csacsa73
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020.08.14. 23:46:21

2020.08.15. 00:30:02

bakker.....benéztem.....a Megy a meccs topikba írtam be, jóval a meccs után.....my fault..... :( hátnnnna....első hozzászólás lett volna.......elbaxtam......sry :D

sziasztok!
bocsánat mindenkitől, de Madridista vagyok, de nem trollkodni akarok. Olvastam a reakcióitokat már jó ideje, persze, hogy ma is benéztem ide.
Azt hiszem sok minden, amit hiányoltok - joggal - a saját szeretett csapatotok kapcsán, azt egy szóban úgy hívják: CSAPATIDENTITÁS......ez adja meg az alapját mindennek. Ha védekezésre épít egy csapat, akkor betolja a buszt, védekezik foggal-körömmel, s bízik a kontrában. Ha a támadásra, akkor esetleg felad a védekezésből valamit, mert bízik abban, hogy egyszerűen a támadói, vagy maga a csapat több gólt lő egy-egy meccsen. A csapatidentitás a csapat gyökereinél kezdődik, az edzőnél folytatódik, a játékosoknál végződik.

Hogy mit is értek csapatidentitás alatt? Látszólag távoli, de szerintem páran értik majd a példát, amit megemlítek. Az amerikai fociban, az NFL-ben a 6x-os SuperBowl győztes New England Patriots identitása az amőba. A vezetőedző egyik fő alapelve, hogy mind támadásban, mind védekezésben arra kell építeni, ami az ellenfél gyengéje és/vagy erőssége. Támadásban a gyengeséget kell kihasználni, védekezésben az erősséget kivenni. Ilyen egyszerű az identitás megfogalmazása.

Sztem amire a Barcának szüksége van, az egyfelől egy olyan vezetőség, aki csapat-stratégiában tud gondolkodni, másfelől egy olyan edző, akinek hisznek az öregek, fiatalok egyaránt ÉS maximálisan felkészült taktikailag is. Egy jobb Barca ellen szeretném diadalmasnak látni a csapatomat. Bocsánat, hogy belepofálództam itt a dolgokba, de már engem zavart, hogy Piquet majdnem elsírta magát a sajttájon. Pedig vannak tüskék az 5 ujj miatt, de legalább neki tényleg több, mint egy klub a Barca. Peace.....
izejose
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.08.15. 00:05:54

2020.08.15. 00:16:30

Jó estét
Már ha ezt annak lehet nevezni
Költői kérdést tennék fel az elmult 4 évben senkinek sem esett le a dilettáns vezetőségnél hogy amíg Sergi Robertok szaladgalnak a palyan (aki egyebkent kb Real Betis szint) egyszerűen technikailag gyenge jellemtelen focisták vannak a csapatban.
A védelem tagjai kivétel nélkül gyengék az európai elithez képest
Mit akar ez a csapat kezdeni ? Mik a tervek ? Néhány focista magába nézhet hogy miért nem gyakorolt egy kis önkritikát és nem állt félre önként amíg volt rá lehetőség (Pique,Busquets) sajnos ezek a srácok a saját önzésük miatt égették el Messi éveit
Nem is beszélve az idióta vezetőségről aki sportszakmailag szétbarmolt egy rendkívüli klubbot
Reményeim szerint ez az egetrengetően nagy pofon most valamerre elindítja a csapatot vagy felfelé vagy lefelé a süllyesztőbe
Sose kérdőjeleztem meg Messi klubbhűségét de most lenne az a pillanat amikor ha rajtam mulna en tanacsolnam neki hogy váltson csapatot ne égesse magat az ilyen minőségtelen csapattársakkal
Válasz küldése