Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.16. 19:52:15

Jack Napier írta:
2021.02.16. 19:49:20
Piqué kezdeni fog Lenglet mellet. Elég bátor, reméljük nem lesz gond a meccshiány miatt.
Mindenesetre a tapasztalatára szükség van és kelleni is fog egy vezéregyéniség ma a pályára.
Ha Umtiti és közte kell választani rá szavazok, néha csinál meredek dolgokat, de Umtiti lényegében komplett meccseket játszik végig így.
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.02.16. 19:49:20

Piqué kezdeni fog Lenglet mellet. Elég bátor, reméljük nem lesz gond a meccshiány miatt.
Mindenesetre a tapasztalatára szükség van és kelleni is fog egy vezéregyéniség ma a pályára.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.02.16. 19:24:48

Nincsenek nagy elvárásaim, fejlődő csapat sok fiatallal. Nem vagyok optimista, szerintem jó esetben is csak egy x-re vagyunk jók de lepjenek meg.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.16. 18:30:05

Elég markáns véleménnyel vagyok erről az idei Barcáról meg az elmúlt évek BLben nyújtott “teljesítményünkről”, de azért így pár órával a meccs előtt izgatott vagyok.

Egy X nem lenne tragédia, de jó lenne egy kis előnyt kiépíteni.

Tipp: 1-1, 2-1.

Aztán lehet hogy jön a szokásos reality check, vagy majd csak Párizsban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.16. 17:58:15

bunga írta:
2021.02.16. 17:31:05
A mi franciáinknak - ha játszanak - nagyon fontos a mai meccs, mert sok polgártársuk nézi őket, nem különben a szöv.kap. Szerencsére náluk Neymar nem játszik, aki ellenünk akarna bizonyítani.
Franciákról jut eszembe még a mi franciáink is maximum annyiea franciák, hogy ott szüettek, de Umtiti még csak ott sem. Elég fura, de PSG-ben lényegében nincs olyan játékos, aki ne első generációs francia lenne, talán a cserekapus és Dagba szülei közül legalább egy francia nemzetiségű volt, a többiek esetében senki nem volt francia.
Mindig érdekelt ha nem lett volna ilyen migráció a franciáknál milyen válogatottat tudnának kiállítani, mert jelenleg vagy 2 csapatot is VB-re tudnának küdeni győzelmi esélyekkel =P~
Meg fordítva is érdekelt, pl a mi esetünk, ha minden magyar számazású játékos a válogatottba játszott volna, még emlékszem Ujfalusira az Atamadridban :lol: de múltkor dél amerikai csapatban láttam Orbánt =P~
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.16. 17:31:05

A mi franciáinknak - ha játszanak - nagyon fontos a mai meccs, mert sok polgártársuk nézi őket, nem különben a szöv.kap. Szerencsére náluk Neymar nem játszik, aki ellenünk akarna bizonyítani.
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.16. 16:27:41

grgly50 írta:
2021.02.16. 14:17:38
davi10 írta:
2021.02.16. 14:11:07
aszim írta:
2021.02.16. 14:00:37
Van valakinek biztos infója, hogy hol közvetítik a Barca-PSG meccset? Amit az oldalunkon írnak az nem jó, az M4-en a Lipcse-Liverpool lesz. A Port.hu-n szokás szerint teljes katyvasz.
Az eredmenyek.com általában megbízható, Ők is a Spíler 2-t írják.
Spiller2 20:15
Köszönöm !
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.02.16. 15:11:30

2:1-es győzelmet várok.Én bízom a csapatban, mint mindig.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.16. 14:27:26

Nem volt kérdés, amíg magyar érintett van az M4 lecsap arra a meccsre, főleg, hogy 4x körbe lehet nyalni milyen szép stadiont építettünk =P~
Igazából szerencsére nekem van mind2 adóm. [-o<
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.02.16. 14:17:38

davi10 írta:
2021.02.16. 14:11:07
aszim írta:
2021.02.16. 14:00:37
Van valakinek biztos infója, hogy hol közvetítik a Barca-PSG meccset? Amit az oldalunkon írnak az nem jó, az M4-en a Lipcse-Liverpool lesz. A Port.hu-n szokás szerint teljes katyvasz.
Az eredmenyek.com általában megbízható, Ők is a Spíler 2-t írják.
Spiller2 20:15
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.02.16. 14:11:52

2 dolgon fog mulni a mai meccs. A vedelem mennyit benazik, meg messinek mennyi kedve lesz focizni. Ha mindketto jol sul el szerintem behuzzuk, ha viszont egyik sem jon akkor vereseg. Zako sztem nem lesz, legalabbis az elso meccsen nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.16. 14:11:07

aszim írta:
2021.02.16. 14:00:37
Van valakinek biztos infója, hogy hol közvetítik a Barca-PSG meccset? Amit az oldalunkon írnak az nem jó, az M4-en a Lipcse-Liverpool lesz. A Port.hu-n szokás szerint teljes katyvasz.
Az eredmenyek.com általában megbízható, Ők is a Spíler 2-t írják.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.16. 14:07:08

aszim írta:
2021.02.16. 14:00:37
Van valakinek biztos infója, hogy hol közvetítik a Barca-PSG meccset? Amit az oldalunkon írnak az nem jó, az M4-en a Lipcse-Liverpool lesz. A Port.hu-n szokás szerint teljes katyvasz.
Király, állítólag a spíler2-n lesz.

Lehet jobb is ha nem látjuk :lol:
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.02.16. 14:00:37

Van valakinek biztos infója, hogy hol közvetítik a Barca-PSG meccset? Amit az oldalunkon írnak az nem jó, az M4-en a Lipcse-Liverpool lesz. A Port.hu-n szokás szerint teljes katyvasz.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.16. 12:48:50

davi10 írta:
2021.02.16. 12:37:12
Atis710 írta:
2021.02.16. 12:15:40
Én ma este Griezmant leültetném a padra, és Messi, Trincaó, Dembelé hármassal kezdenék. Mind a 3 képes kicselezni 1-2 védőt (Messi akár többet is) és mindannyian mernek lőni távolról. Trincaónál megtört a jég, és szerintem jelenleg hasznosabb mint Griezman.
Lehet ebben ráció, de viszint egyikük se védekezik még feleannyira jól sem, mint Griezmann, nálam Ő mindenképp kezdene. Főleg így, hogy stabil védőnk nincs, és Busquets ugyan javuló tendenciát mutat, azért mindig benne van 1-2 gólpassz az ellenfélnek.
Az Alba-Messi páros meg még mindig az egyik legkeményebb fegyverünk, kifejezett szélsőt nem tolnék ki Alba nyakára.

Védelembe Dest állapotára várnék. Ha játszhat, akkor kezdetném és Géza mehet Umtiti helyére. Jelenleg nekem még Lenglet is stabilabbnak tűnik, mint Umtiti barátunk, pedig róla se vagyok jó véleménnyel.

Ts-Dest, Géza, Lenglet, Alba - Busi, De Jong, Pedri - Dembele, Griez, Messi lesz szerintem.
Nem gondolom, hogy Puig-ot benyomná.
Szerintem Grizi ma menni fog egy nagyot, lehet Trinaconak volt 3 jó meccse, de annyi volt Griznek is sőt, és lehet volt sok rossz meccse is a franciának, amikor üres kapuba sem, de legalább neki volt helyzte, a portugál láthatatlan volt eddig, még kihagyni sem nagyon tudott mit...
Bl runtin nagyon fontos, biztos, hogy Grizi kezdeni fog és mindenki kezdetné is sztm, ráadásul nagyon önzetlen és aládolgozik a csapatnak, küzd és hajt függetlenül attól mekkora balek néha a kapu előtt, ezt csak azért írom, mert olyan blőd önzőség nem fér bele, mint Trincao csinált a Alavesellen, én ugyan csak NB3ig jutottam, legalábbis ott játszottam, NB2-ről csak papírom volt :lol: lényeg, hogy egyszer lőttem ballal egy kapus mellett elcsavart gólt, és azt hittem király vagyok, másik alkalommal jobbal mondom sima, holott volt 2 ember szabadon, kihagytam, nem tettem zsebre, amit kaptam, 1 hónap pad, ez NB3! Nyilván a portugál lőtt gólt kettőt is, meg nincs nagyon keret, de elmondom nagyon távol van még attól is, hogy egyátalán egy pocsék Griezmant kiszorítson a keretből, ha ilyen megodásokat választ pályán.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.16. 12:37:12

Atis710 írta:
2021.02.16. 12:15:40
Én ma este Griezmant leültetném a padra, és Messi, Trincaó, Dembelé hármassal kezdenék. Mind a 3 képes kicselezni 1-2 védőt (Messi akár többet is) és mindannyian mernek lőni távolról. Trincaónál megtört a jég, és szerintem jelenleg hasznosabb mint Griezman.
Lehet ebben ráció, de viszint egyikük se védekezik még feleannyira jól sem, mint Griezmann, nálam Ő mindenképp kezdene. Főleg így, hogy stabil védőnk nincs, és Busquets ugyan javuló tendenciát mutat, azért mindig benne van 1-2 gólpassz az ellenfélnek.
Az Alba-Messi páros meg még mindig az egyik legkeményebb fegyverünk, kifejezett szélsőt nem tolnék ki Alba nyakára.

Védelembe Dest állapotára várnék. Ha játszhat, akkor kezdetném és Géza mehet Umtiti helyére. Jelenleg nekem még Lenglet is stabilabbnak tűnik, mint Umtiti barátunk, pedig róla se vagyok jó véleménnyel.

Ts-Dest, Géza, Lenglet, Alba - Busi, De Jong, Pedri - Dembele, Griez, Messi lesz szerintem.
Nem gondolom, hogy Puig-ot benyomná.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.16. 12:18:15

Érdekes mérkőzés lesz, predikciók vegyesek. Legfontosabb, hogy BL és első meccs a párharcon, én kötve hiszem bármi eldőlne, ugyanakkor harcos meccsre számítok, ahol lesz hajtás bőven.
PSG-t (jelenlegi keret) és Pöccsetinót ismerve nem fognak lerohanni minket, leginkább azért mert a Barca mostanában erősen kezd, bölcsebb kontrákra építeni az első negyedórába, amitől annyira nem félek, oké Bappé gyors, de ki fogja megjátszani, Neymar, Mária? Sérülésből lábadozó Veratti, vagy Icardi ? kötve hiszem. De Jong és Busi szűrésén sok fog múlni, de ezek szűrhetők. Icardi már más tészta, felállt védelemmel szemben igen rutinos, jó megoldásokkal rendelkező játékos, nekem veszélyesebb mint Bappé (szigorúan az adott szitura értem ezt persze)
Ha nincs rövidzárlat és Kűman sem akarja lerohanni egyból a PSG-t szerintem itthon nem fogunk kikapni, a Nizza ellen semmit nem mutatott fel amúgy sem Poccsi, még mondhatnánk azt is jobban megyünk, mint ők.
Pofozásból most odajutottunk, hogy egy ki-ki meccset fogunk játszani, védelmük viszont sokkal stabilabb, ha valamin elmegy majd talán ez lesz és leginkább a második meccs idegenben.
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2021.02.16. 12:15:40

Én ma este Griezmant leültetném a padra, és Messi, Trincaó, Dembelé hármassal kezdenék. Mind a 3 képes kicselezni 1-2 védőt (Messi akár többet is) és mindannyian mernek lőni távolról. Trincaónál megtört a jég, és szerintem jelenleg hasznosabb mint Griezman.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.02.16. 11:20:20

Chino írta:
2021.02.16. 10:21:14
Titinho írta:
2021.02.16. 09:23:51
La Pulga írta:
2021.02.15. 21:35:14
Emlekeztek meg, hogy Pep sajat motivacios videoval keszult asszem a Bl donto vagy elodonto elott? Alba liverpooli osszeomlasabol es a kiraly kupan lattot fejekbol azt gondolom, hogy ezt a gyakorlatot mar reg nem alkalmazzak. Pedig mennyire hianyzik az a csapategyseg es motivaltsag..
Igen én emlékszem ezekre.
Pont a minap kérdezték Lucho akkori másodedzőjét Unzuét a 2017-es 6-1-es meccsről. Ő is azt mondta, hogy Lucho már a meccs előtti sajtótájékoztatón elkezdte motiválni a játékosokat, valamint az öltözőben tartott beszédével sikerült elhitetnie a srácokkal hogy sikerülhet a fordítás. És láttuk mi lett. És igen Pep vagy Lucho sosem nyilatkozott olyat pl. hogy nem vagyunk esélyesek valahol.

A csapategység egyébként szerintem sokat javult az elmúlt hetekben, hónapokban, ez szemmel is látható és mindenképpen pozitívum.
Mondjuk tegyük hozzá, hogy ott milyen csapatunk volt és milyen a mostani. Elől talán a világ valaha látott legjobb támadósora volt, akik egyenként is klasszisok. A védelemben is egy prime Umtiti Piquével és a kisfőnökkel, a kp szintén világklasszis. Velük bármi megtörténhetett. Nekem az a legnagyobb csalódás, hogy abból a kb. 4 szezonból csupán 1 Bl-t tudtunk behúzni.
Koeman a nyilvánvalót mondta kifelé, egy épülő csapat, sok esély nincs a Bl-re. Azt, hogy az öltözőn belül mi folyik nem tudjuk, sajnos azok a játékosok is hiányoznak akiknek tekintélyük lenne. Messit nem érzem olyannak, mint aki tüzelné a játékosokat, pedig ha valakire rá felnéznének. Talán Mats-ban van lehet meg ez, de hogy ő mondjuk Messit jó értelemben véve "hergelné" nem tudom elképzelni. Évek óta most van leginkább szétesőben a csapat, sok a fiatal, Koeman pedig szerintem nem az a típus, aki egyedül ezt kezelni tudja.
Bár valami pislákolás talán látszódik. Ráadásul ezt egy más színpad, nem egy bajnoki vagy kupameccs, hátha ez a játékosokra is átragad.


Titinho írta:
2021.02.16. 09:23:51
Hogy magáról a meccsről is szóljak...nos elérkezett ez a nap is, nem mondom, hogy nincs gyomoridegem az esti meccs miatt egy ideje. Láttuk idén, hogy a nagyobb csapatok ellen nem sokra mentünk, sőt. Nekem a múlt heti Sevilla elleni meccs már körvonalazta hol is tartunk, ott megúsztuk 2-vel.

Bízok a fiúkban, a csapatban, de valljuk be nem mi vagyunk az esélyesek a párharcot illetően.

Tippem amit szeretnék és amiben bízok: 2-1.
Tippem amit valójában érzek: 1-3.
Szerintem is a motiváció hiánya mínusz 50% a sikerhez.
Egy beteg ember gyógyulásának esélye 50 százalékban a hit a sikerben.
Úgy gondolom, egyik nagy probléma, hogy a mai napig nincs elnöke a Barcának. Szerintem az új elnök nagyban fogja befolyásolni szinte minden játékos teljesítményét akár pozitív, akár negatív irányban.
Remélem lesz egy íránymutatás, amiből kiderülhet, hogy ki fér bele az elképzelésbe, s ki nem. Legyen az játékos, vagy edző. De aki marad, az szívét-lelkét adja a csapatért. S ezt a hitet, elkötelezettséget át tudja adni minden egyes embernek.
Talán Messivel is szót tud majd érteni.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.16. 11:11:51

Rátenném a tétemet Piquére, sőt tőle kérdezném, hogy a két francia és Géza közül kit választ maga mellé.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.16. 11:09:15

Az előjeleink nem túl jók. Korábbi évek kudarcai,ráadásul ugyan úgy ott vannak azok,akik átélték ezeket, az amúgy is rossz védelmünk még lyukasabb lett,ráadásul Koeman alatt a nagy meccseink egyelőre nem alakultak jól. A kicsiket úgy ahogy hozzuk most már,de a rangadók nem mennek.

Amiben személy szerint bízom,hogy a januári küzdést/fordítást(Rayo, Granada,Betis) át tudják menteni ide is. Persze az ellenfél most nem egy spanyol középcsapat,és lehet nincsenek ők sem a toppon,de ha csapatként jól működnek majd és Mbappé meg villogni fog akkor nem lesz könnyű este ez sem. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.02.16. 10:21:14

Titinho írta:
2021.02.16. 09:23:51
La Pulga írta:
2021.02.15. 21:35:14
Emlekeztek meg, hogy Pep sajat motivacios videoval keszult asszem a Bl donto vagy elodonto elott? Alba liverpooli osszeomlasabol es a kiraly kupan lattot fejekbol azt gondolom, hogy ezt a gyakorlatot mar reg nem alkalmazzak. Pedig mennyire hianyzik az a csapategyseg es motivaltsag..
Igen én emlékszem ezekre.
Pont a minap kérdezték Lucho akkori másodedzőjét Unzuét a 2017-es 6-1-es meccsről. Ő is azt mondta, hogy Lucho már a meccs előtti sajtótájékoztatón elkezdte motiválni a játékosokat, valamint az öltözőben tartott beszédével sikerült elhitetnie a srácokkal hogy sikerülhet a fordítás. És láttuk mi lett. És igen Pep vagy Lucho sosem nyilatkozott olyat pl. hogy nem vagyunk esélyesek valahol.

A csapategység egyébként szerintem sokat javult az elmúlt hetekben, hónapokban, ez szemmel is látható és mindenképpen pozitívum.
Mondjuk tegyük hozzá, hogy ott milyen csapatunk volt és milyen a mostani. Elől talán a világ valaha látott legjobb támadósora volt, akik egyenként is klasszisok. A védelemben is egy prime Umtiti Piquével és a kisfőnökkel, a kp szintén világklasszis. Velük bármi megtörténhetett. Nekem az a legnagyobb csalódás, hogy abból a kb. 4 szezonból csupán 1 Bl-t tudtunk behúzni.
Koeman a nyilvánvalót mondta kifelé, egy épülő csapat, sok esély nincs a Bl-re. Azt, hogy az öltözőn belül mi folyik nem tudjuk, sajnos azok a játékosok is hiányoznak akiknek tekintélyük lenne. Messit nem érzem olyannak, mint aki tüzelné a játékosokat, pedig ha valakire rá felnéznének. Talán Mats-ban van lehet meg ez, de hogy ő mondjuk Messit jó értelemben véve "hergelné" nem tudom elképzelni. Évek óta most van leginkább szétesőben a csapat, sok a fiatal, Koeman pedig szerintem nem az a típus, aki egyedül ezt kezelni tudja.
Bár valami pislákolás talán látszódik. Ráadásul ezt egy más színpad, nem egy bajnoki vagy kupameccs, hátha ez a játékosokra is átragad.

Ezt az Umtiti-Lenglet párost remélem elfelejti Koeman, két ballábas védő amúgy sem szerencsés az előbbi helyett mehet Minguesa, Lenglet-nek voltak mostanában magához képest jó meccsei.
Titinho írta:
2021.02.16. 09:23:51
Hogy magáról a meccsről is szóljak...nos elérkezett ez a nap is, nem mondom, hogy nincs gyomoridegem az esti meccs miatt egy ideje. Láttuk idén, hogy a nagyobb csapatok ellen nem sokra mentünk, sőt. Nekem a múlt heti Sevilla elleni meccs már körvonalazta hol is tartunk, ott megúsztuk 2-vel.

Bízok a fiúkban, a csapatban, de valljuk be nem mi vagyunk az esélyesek a párharcot illetően.

Tippem amit szeretnék és amiben bízok: 2-1.
Tippem amit valójában érzek: 1-3.
Én se magunkat tartom esélyesebbnek, de nem is feltétlenül az esti meccs, hanem a továbbjutás szempontjából. Ha fejben rendben lesznek a srácok és a helyzetkihasználásunk rendben lesz, hozható a meccs, viszont 1-2 kapott gól borítékolható még Neymar és Di Maria nélkül is, ami a párharc szempontjából komoly tényező lesz. Leginkább emiatt pech, hogy a hazai meccsre dőlt ki a védelmünk.

Bízzunk abban, hogy idén a PSG sem túl hengerlő, főleg Neymar nélkül és ha összeszedi magát a csapat, Messi meg prime módba kapcsol lehet keresnivalónk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.16. 09:23:51

La Pulga írta:
2021.02.15. 21:35:14
Emlekeztek meg, hogy Pep sajat motivacios videoval keszult asszem a Bl donto vagy elodonto elott? Alba liverpooli osszeomlasabol es a kiraly kupan lattot fejekbol azt gondolom, hogy ezt a gyakorlatot mar reg nem alkalmazzak. Pedig mennyire hianyzik az a csapategyseg es motivaltsag..
Igen én emlékszem ezekre.
Pont a minap kérdezték Lucho akkori másodedzőjét Unzuét a 2017-es 6-1-es meccsről. Ő is azt mondta, hogy Lucho már a meccs előtti sajtótájékoztatón elkezdte motiválni a játékosokat, valamint az öltözőben tartott beszédével sikerült elhitetnie a srácokkal hogy sikerülhet a fordítás. És láttuk mi lett. És igen Pep vagy Lucho sosem nyilatkozott olyat pl. hogy nem vagyunk esélyesek valahol.

A csapategység egyébként szerintem sokat javult az elmúlt hetekben, hónapokban, ez szemmel is látható és mindenképpen pozitívum.

Hogy magáról a meccsről is szóljak...nos elérkezett ez a nap is, nem mondom, hogy nincs gyomoridegem az esti meccs miatt egy ideje. Láttuk idén, hogy a nagyobb csapatok ellen nem sokra mentünk, sőt. Nekem a múlt heti Sevilla elleni meccs már körvonalazta hol is tartunk, ott megúsztuk 2-vel.

Bízni akarok és bízni szeretnék egy jó eredményben ma, inkább ezért súgja valami azt hogy játszhatunk egy jó meccset úgy hogy még partiban legyünk a visszavágóra. De ahogy sokszor láttuk már, a nagyobb csapatok ellen vagyis fontos meccseken megremegnek azért a lábak legyen az fiatal vagy veterán játékos.

Ha továbbra is csak arra megy a csapat, hogy passzoljuk Messinek aztán majd húz valami váratlant, akkor màr halott ügy az egész, ahogy a Sevilla ellen is ez volt. Alba, Busi passzainak 80%-a úgyis Messinek fog menni, akárki legyen jobb helyzetben, csak bízni tudok benne hogy De Jong, Gríz, Dembelé nem így tesz.

Ahogy lentebb is olvastam, nagyon sok fog múlni azon hogy a kp és főleg a szélső támadók mennyire fognak tudni bekapcsolódni a visszazárásba, védekezésbe. Griz felől nem aggódok, neki régóta megvan ez a csapatmunka, Dembelére leszek kíváncsi úgy un bloc hogy mit tud nyújtani ezen a meccsen.

A védelemről lehetne még filozofálni hogy lenne jó, nem tudom, így hogy Araujo kidőlt összevissza lehet a védelem. Kezdjen e Dest aki kb egy hónappal ezelőtt játszott utoljára teljes meccset? Kezdjen e Piqué aki 3 hónapja egy percet nem játszott? Kezdjen e Umtiti, akiről az elmúlt hetekben sorra kaptuk a gólokat a fegyelmezetlensége miatt? Hol kezdjen Mingueza aki formában van, játszik is sokat, középen vagy jobb szélen? Van egy olyan érzésem hogy ha Piquét összedródozták akkor kezdeni is fog Lenglet mellett, jobboson pedig Mingu, majd csak csereként jön Dest.

Ha azt nézzük hogy fél évvel a Bayern elleni mélytorkos után rimánkodnunk kell hogy összeálljon a Piqué-Lenglet duó Albával kiegészülve egy BL meccsen, akkor érzek valami groteszk mazoizmust.

Bízok a fiúkban, a csapatban, de valljuk be nem mi vagyunk az esélyesek a párharcot illetően.

Tippem amit szeretnék és amiben bízok: 2-1.
Tippem amit valójában érzek: 1-3.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.16. 09:03:21

davi10 írta:
2021.02.16. 08:55:01


Mennyivel nyugodtabb lennék, ha lenne egy egészséges Araújo és egy egészséges Fati.

Elsősorban a lyukas védelem miatt fosok az esti meccstől. Egyedül miattuk érzem, hogy lehet ebből nagy pofon is. Nem csodálkoznék, ha Koeman kockáztatna és bedobná Pique-t, mert a 2 francia külön-külön is életveszély, hát még együtt...

Az meg hab a tortán, hogy az általam kb. leginkább gyűlölt PSG az ellenfél. Ha kiesnénk egy MU, Chelsea, City vagy igazából bárki más ellen, azt könnyeben megemészteném.

Amúgy amikor megérkezett a PSG-brigád a hotelbe, ők is kaptak egy kis szeretetet, főleg az elnöknek ment a Puta Madre. Persze más vérmérséklettel, gondolom neki ez tücsökciripelés ahhoz képest, amit a francia szurkolók tolhatnak.
Nagyon-nagyon remélem hogy a visszavágóra(feltéve ha addigra nem dől el a dolog) össze tud állni a Piqué-Araujo páros, nagyon nagy szükség lenne rájuk.

A poén hogy még az elmúlt évekbeli folyamatosan elszabott igazolásokkal is lenne keresnivalónk ha Fati-Araujo kettős egészséges lenne, így egy kisebb csoda és nagyon jó Messi szükséges a továbbmenetelhez.

Abba meg bele sem érdemes menni hogy mennyivel előrébb lehetnénk ha csak a budget-osztagot tudtuk volna finanszírozni a Garcia-Depay-Wijinaldum személyében
Válasz küldése