Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.02.18. 19:01:50

miro. írta:
2021.02.18. 18:41:50
NovaProspekt írta:
2021.02.18. 18:28:49
Remélem jófejségből mostmár BL-t is hagynak minket nyerni. Ez nem állapot, h mi éveken át nem gördítünk komoly akadályokat egy topcsapat továbbjutása elé sem, viszont semmit nem látunk viszont :D
:D :D :D
Honnan tudod hogy nem igy akarjatok elhozni Manet,Mbappet,Lewandowskit es a Romabol mondjuk Zaniolot.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gyanus-gyanus.. :mrgreen:
:D
én inkább a szimpatikus játékosokat rabolnám le róluk, akikkel könnyen összerakhatjuk az új, szerethető Barcát :mrgreen:
mi magyarok már kitapostuk az ösvényt anno ezen a téren, a Barcának már csak végig kell haladnia a rögös úton
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.18. 18:41:50

NovaProspekt írta:
2021.02.18. 18:28:49
Remélem jófejségből mostmár BL-t is hagynak minket nyerni. Ez nem állapot, h mi éveken át nem gördítünk komoly akadályokat egy topcsapat továbbjutása elé sem, viszont semmit nem látunk viszont :D
:D :D :D
Honnan tudod hogy nem igy akarjatok elhozni Manet,Mbappet,Lewandowskit es a Romabol mondjuk Zaniolot.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gyanus-gyanus.. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.18. 18:30:07

miro. írta:
2021.02.18. 18:23:57
drobika írta:
2021.02.18. 18:16:28


Attól mert mást lehülyézel attól még lehetséges hogy egy ilyen arányú győzelem után nem érdekük egy másik megsemmisitő vereséget mérni a másikra pont egy ilyen megfontolásból.
Nem állítottam hogy ez lesz de nagyon sok helyen olvasni a PSG szándékairól Messivel kapcsolatban.
Persze könnyebb mást lehülyézni mint utána olvasni dolgoknak.
Szerintem 4:3ra fog a psg nyerni,viszont Messinek hagynak egy mesterharmast,hogy szeresse oket es ezert igazoljon oda.
Vagy lehet kiesnek inkabb,csak hogy Messinel tobb esely legyen?
Ha hasonló jelzőket használnék akkor most erre a mondanivalóra mondanám azt hogy Number One
De tiszteletben tartom a véleményed mert másoknak lehet más véleménye.
Igen. PSG nagyon szeretné Messit vinni.Tisztában vannak a képességeivel.
Ajánlom olvasásra az ő oldalukat:) Marcát esetleg , vagy adó Mária nyilatkozatát.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.02.18. 18:28:49

Remélem jófejségből mostmár BL-t is hagynak minket nyerni. Ez nem állapot, h mi éveken át nem gördítünk komoly akadályokat egy topcsapat továbbjutása elé sem, viszont semmit nem látunk viszont :D
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.18. 18:23:57

drobika írta:
2021.02.18. 18:16:28


Attól mert mást lehülyézel attól még lehetséges hogy egy ilyen arányú győzelem után nem érdekük egy másik megsemmisitő vereséget mérni a másikra pont egy ilyen megfontolásból.
Nem állítottam hogy ez lesz de nagyon sok helyen olvasni a PSG szándékairól Messivel kapcsolatban.
Persze könnyebb mást lehülyézni mint utána olvasni dolgoknak.
Szerintem 4:3ra fog a psg nyerni,viszont Messinek hagynak egy mesterharmast,hogy szeresse oket es ezert igazoljon oda.
Vagy lehet kiesnek inkabb,csak hogy Messinel tobb esely legyen?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.18. 18:16:28

miro. írta:
2021.02.18. 18:08:48
drobika írta:
2021.02.18. 17:04:17


:)
Hidd el, lehetséges ilyen , csak nem félidőben állnak le hanem eleve úgy mennek ki , hogy elég nekik kettő null is.
Igen,es ezt Messi miatt.
Olvastam sok hulyeseget mar forumokon,de ez top kozeli.. :lol: :lol:
Attól mert mást lehülyézel attól még lehetséges hogy egy ilyen arányú győzelem után nem érdekük egy másik megsemmisitő vereséget mérni a másikra pont egy ilyen megfontolásból.
Nem állítottam hogy ez lesz de nagyon sok helyen olvasni a PSG szándékairól Messivel kapcsolatban.
Persze könnyebb mást lehülyézni mint utána olvasni dolgoknak.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.18. 18:08:48

drobika írta:
2021.02.18. 17:04:17


:)
Hidd el, lehetséges ilyen , csak nem félidőben állnak le hanem eleve úgy mennek ki , hogy elég nekik kettő null is.
Igen,es ezt Messi miatt.
Olvastam sok hulyeseget mar forumokon,de ez top kozeli.. :lol: :lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.02.18. 18:03:25

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.18. 17:04:08
mess2009 írta:
2021.02.18. 16:41:20
Messi: egy percig sem gondolnám, hogy a jövőjét tekintve a saját és családja sorsán túl bármi is érdekelné a Barcát illetően. nehogy, már aggódni kezdjetek :roll:
a PSG-s égésnél Messi abszolúte is a leg gyengébben teljesítők között volt, nem beszélve s saját (elvárt? remélt?) szintjéről. csak azt nem tudom eldönteni, hogy nem akart, vagy nem tudott többet?!
ha mondjuk nem akart akkor nem is olyan blőd az összeesküvés elmélet, hogy a PSG-s jövő már valahogy le van zsírozva.
ha meg nem, akkor az lehet érdekes, hogy kell e egyáltalán nekik egy ilyen Messi? már cikkeznek is erről egyelőre olyan kicsengéssel ,hogy - naná!
még egy másról:
TS. ről szinte gépiesen íródik állandóan, hogy fantasztikus(akat véd) akkor is ha az nem is olyan fantasztikus...(szerintem) a mostanában (is) beszedettekre pedig még inkább, ...hogy nem rajta múlott....pedig talán bizony igen. csak egy "sanda" gyanú..
Belőtte a tizit, ziccert adott Dembele kezébe(vagyis lábára), Grízes is kapott tőle egy jó labdát amit ő sem értékesített, ennél többet nem hiszem hogy elvárhatnánk úgy hogy a PSG amennnyire csak tudta, kivette a játékból, tőle csak Stegen nyújtott többet aki 2 vagy 3 bravúrt is bemutatott.

Nero:
Egyetértek. Azt viszont nem tudja bevenni a gyomrom hogy nem a Sors vett el hanem egy Bartomeu nevezetű kókler és most isszuk meg igazán a levét.Sajnos lehet jobban jártunk volna ha 2015-ben nem triplázunk és elzavarják a pityuba már azon a nyáron, ennyi pénzt ennyire retek módjára elkölteni szándékosan sem lehetett volna. Vannak akiknél nincs pénz a megújításra és ezért esnek le, nekünk sikerült lezüllenünk 1milliárd+ euró elköltése közben 5 év alatt.

Griezmann meg amúgy az egyik legtúlsztároltabb játékos, igazán fontos nagy meccset nem mostanában döntött el klasszis megmozdulással, a góljai 90%-át egy Aduriz is meglőtte volna akkor őt is 120-ért akartuk volna hozni 50 milkás fizuval?! :D
Sevilla ellen meg Grizi adott forintos labdát Messinek amit utóbbi kihagyott, tiszta gólhelyzet volt. Senki se mentegesse Messit, ugyanolyan bűngyenge volt mint a banda többi tagja, Sevilla ellen is meg a PSG ellen is. Meg a szuperkupán a Bilbao ellen is. Meg a legtöbb fontos meccsen az utóbbi években. Nem akkor lesz csak jó ha mester hármast rúg, itt nem csak a gólpontokról van szó. Mezőnymunkája nincs, és a játékfolytonossága is megakad rajta. Igen, lassú, és lassan folyik nála a labda, és soha sincs pozícióban, és kontráknál se fut általában. Én ezt látom ha figyelem őt, persze egyszer-egyszer elindul bejön a cselló és akkor hű de jó de 90%ban faultolják a maradékban meg már nem jut ereje lövésre (a granada veretős gárdája ellen persze könnyebb). Rengeteg labdát elad, és kb olyan hibákból mint Dembele, hogy úgy méri fel hogy van ideje állva várni a labdát de megelőzik stb. Gyenge és kész.
https://www.youtube.com/watch?v=Whrj98UTwsA
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.18. 17:04:17

miro. írta:
2021.02.18. 15:06:52
drobika írta:
2021.02.18. 14:34:40
Esetleg Messire való tekintettel fognak kegyelmezni nekünk.Már ha tényleg vinni akarják.
Hahahahhaha igen eltudom kepzelni ahogy megbeszelik felidoben,hogy ne rugjunk tobbet,mert Messi megsertodik.. :D :D :D :D
Azert az megvan hogy nem az eurobarca forumarol jatszanak a psgben,nem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:)
Hidd el, lehetséges ilyen , csak nem félidőben állnak le hanem eleve úgy mennek ki , hogy elég nekik kettő null is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.18. 17:04:08

mess2009 írta:
2021.02.18. 16:41:20
Messi: egy percig sem gondolnám, hogy a jövőjét tekintve a saját és családja sorsán túl bármi is érdekelné a Barcát illetően. nehogy, már aggódni kezdjetek :roll:
a PSG-s égésnél Messi abszolúte is a leg gyengébben teljesítők között volt, nem beszélve s saját (elvárt? remélt?) szintjéről. csak azt nem tudom eldönteni, hogy nem akart, vagy nem tudott többet?!
ha mondjuk nem akart akkor nem is olyan blőd az összeesküvés elmélet, hogy a PSG-s jövő már valahogy le van zsírozva.
ha meg nem, akkor az lehet érdekes, hogy kell e egyáltalán nekik egy ilyen Messi? már cikkeznek is erről egyelőre olyan kicsengéssel ,hogy - naná!
még egy másról:
TS. ről szinte gépiesen íródik állandóan, hogy fantasztikus(akat véd) akkor is ha az nem is olyan fantasztikus...(szerintem) a mostanában (is) beszedettekre pedig még inkább, ...hogy nem rajta múlott....pedig talán bizony igen. csak egy "sanda" gyanú..
Belőtte a tizit, ziccert adott Dembele kezébe(vagyis lábára), Grízes is kapott tőle egy jó labdát amit ő sem értékesített, ennél többet nem hiszem hogy elvárhatnánk úgy hogy a PSG amennnyire csak tudta, kivette a játékból, tőle csak Stegen nyújtott többet aki 2 vagy 3 bravúrt is bemutatott.

Nero:
Egyetértek. Azt viszont nem tudja bevenni a gyomrom hogy nem a Sors vett el hanem egy Bartomeu nevezetű kókler és most isszuk meg igazán a levét.Sajnos lehet jobban jártunk volna ha 2015-ben nem triplázunk és elzavarják a pityuba már azon a nyáron, ennyi pénzt ennyire retek módjára elkölteni szándékosan sem lehetett volna. Vannak akiknél nincs pénz a megújításra és ezért esnek le, nekünk sikerült lezüllenünk 1milliárd+ euró elköltése közben 5 év alatt.

Griezmann meg amúgy az egyik legtúlsztároltabb játékos, igazán fontos nagy meccset nem mostanában döntött el klasszis megmozdulással, a góljai 90%-át egy Aduriz is meglőtte volna akkor őt is 120-ért akartuk volna hozni 50 milkás fizuval?! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2021.02.18. 17:05:48-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.02.18. 16:41:20

Messi: egy percig sem gondolnám, hogy a jövőjét tekintve a saját és családja sorsán túl bármi is érdekelné a Barcát illetően. nehogy, már aggódni kezdjetek :roll:
a PSG-s égésnél Messi abszolúte is a leg gyengébben teljesítők között volt, nem beszélve s saját (elvárt? remélt?) szintjéről. csak azt nem tudom eldönteni, hogy nem akart, vagy nem tudott többet?!
ha mondjuk nem akart akkor nem is olyan blőd az összeesküvés elmélet, hogy a PSG-s jövő már valahogy le van zsírozva.
ha meg nem, akkor az lehet érdekes, hogy kell e egyáltalán nekik egy ilyen Messi? már cikkeznek is erről egyelőre olyan kicsengéssel ,hogy - naná!
még egy másról:
TS. ről szinte gépiesen íródik állandóan, hogy fantasztikus(akat véd) akkor is ha az nem is olyan fantasztikus...(szerintem) a mostanában (is) beszedettekre pedig még inkább, ...hogy nem rajta múlott....pedig talán bizony igen. csak egy "sanda" gyanú..
Dkaresz
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019.05.09. 16:53:31

2021.02.18. 16:27:10

Ha kicsit reálisan nézzük a dolgokat, a szívünkre tesszük a kezünket, akkor sajnos ebbe a csapatba nem látunk többet bele, mint ami...
Ha megnézzük a keretet, akkor sok "top játékosunk" jelenleg nincs. Fájó kimondani, de ebben a csapatban ennyi van. Mondjuk egy nyilvános fellógatást elbírt volna a régi elnök bá, aki ide taszította a klubot. Nem is olyan rég kaptunk 1 játékosért 222 milliót, és mire költöttük, hülyeségekre. Nincs látszata, semmi. És akkor jönnek ilyen agymenések, hogy leigazolunk egy "csatárt", akinek egy "koronavírusos fél szezon" is ajándék lett volna egy Barcelonaban. (Braithwaite) Ehelyett ő a "9"es? Egy Barcelonaban... Szerintem itt már nincs is miről beszélni...
Nyilván nem ő tehet róla, de ne mondja nekem senki, hogy az akadémiáról nem találtak volna hasonló képességűből, kb tízet... Rá is elköltöttünk egy huszacska milliócskát. Pénz nem számít, ha lóvé van... Csak ha nincs bevétel, mert nem tudsz a BL-ben is (minimum) a 4 közé jutni, nem tudsz spanyol kupát nyerni, bajnokságot nyerni, akkor rögtön kevesebb kerül vissza a kasszába. És akkor már az ilyen költekezések "felértékelődnek".
Tehetségeink vannak: Fati, Pedri, De Jong (nem saját nevelés, de "jövő embere"), Trincao, Dest (lehet sokan nem értenek egyet, de nem biztos, hogy többre hivatott, mint egy saját nevelésű Mingueza), és még nyilván lehetne sorolni.
DE Messin kívül említsünk meg "top játékost". Griezmann? (a barca rendszer nem fekszik neki, képességeivel nem lenne gond), Coutinho? (sérült), Alba?, és nagyjából vége a felsorolásnak.
Ha nincs egy kezdő csapatra való "top játékosunk", akkor hogyan szeretnénk BL-t nyerni?
Ne hazudjunk magunknak, annál nincs rosszabb. Legyünk reálisak, ebből lehet egy szép jövő, de semmiképp nem várhatunk szép jelent...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.18. 15:20:38

https://youtu.be/-ZqAsKxbozY

Van az a mondás hogy a sors egyik kézzel ad, a másikkal elvesz. 2004-2016 között (még utána is voltak jó időszakaink) rendesen el voltunk kényeztetve, mostani időszak viszont inkább rémálom, mint eufória.

Bár pont 2004ben kezdtem el követni a csapatot, mindig is sejtettem hogy lesznek majd durvább időszakok, de azért amikor megtörténik akkor nem olyan egyszerű elfogadni.

Az a baj, hogy nagyon sok a probléma (nincs pénz, gyenge keret, problémák a vezetőségben, új edző kell) és nem látom azt hogy ebből a gödörből mondjuk 5 éven belül kimásznánk.

Trófeákat nem várok a következő pár évben, viszont ezeket a BL megaláztatásokat jó lenne elkerülni, mert elég gáz. Az elmúlt pár évben is voltak nagy pofonok, de legalább hazai pályán tartottuk magunkat. A legújabb extra hogy most már a Nou Campban is verve vagyunk, Real 1-3, Juve 0-3, PSG 1-4.

Messit viszont valahogy ki kell menekíteni innen. Toronymagasan a legjobb játékosunk, de annyi mindent tett értünk, hogy méltatlan lenne ebben az európai top 10en kívüli csapatban itt tartani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.18. 15:06:52

drobika írta:
2021.02.18. 14:34:40
Esetleg Messire való tekintettel fognak kegyelmezni nekünk.Már ha tényleg vinni akarják.
Hahahahhaha igen eltudom kepzelni ahogy megbeszelik felidoben,hogy ne rugjunk tobbet,mert Messi megsertodik.. :D :D :D :D
Azert az megvan hogy nem az eurobarca forumarol jatszanak a psgben,nem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.18. 14:34:40

A visszavágóra nézve most van csak igazàn nehéz helyzetben az edző.Az első meccset alaposan elszabta Pique,Dest kezdővel( ez a fórumon nagyjából fele-fele vélemény volt) én ezekhez tartozom.
De most aztán kit állítson be?
Ezeket mégegyszer? Annyira tele lesz a gatyájuk hogy Bayern eredmény születik ha a PSG akarja,és miért ne akarná a mi hatosunk után?! Esetleg Messire való tekintettel fognak kegyelmezni nekünk.Már ha tényleg vinni akarják.
Vagy a mellőzötteket , esetleg az alkalmatlannak nyilvánítottakat?
A visszavágón a PSG kezében vagyunk.Szörnyű kimondani.És nem sokat tehetünk.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.18. 00:52:19

Ez az építkezés szöveg is sokkal elfogadhatóbb lenne, ha tényleg minden poszton fiatalok játszottak volna, de így elég vegyes érzelmeket generál.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.17. 23:57:59

vidra írta:
2021.02.17. 23:42:57
Ha tökös Koeman, akkor a visszavágóra egy teljesen fiatal csapatot dob be. Nem lesz az...
Az egész szezont ilyennel kellett volna kezdeni. Nagyon sok volt az elszabott 12 forduló időben, tanulásban, gyakorlásban stb....csak neki eredendően nem ez volt a célja....ezért lett szezon közben mindenből kapkodás, ésszerűtlen és logikátlan kezdők stb...stb
Az eredményét látjuk (nem számokban és pontokban!!!!) szervezettségben, koncepcióban, csapatépítésben.....elszabta rendesen... :mrgreen:
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.17. 23:42:57

Még egy dolgot észrevettem a visszanézés után: a cserék után jobb volt a csapat, főleg a vége felé szignifikáns. Lehet elfáradt már a PSG, vagy visszazártak, de több élet volt az egészben, amit csináltunk. Tényleg lehet, hogy jobb lenne, ha Piqué és Busi már nem nagyon játszana többet, Robi meg megmaradna cserének.

Ha tökös Koeman, akkor a visszavágóra egy teljesen fiatal csapatot dob be. Nem lesz az...
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.17. 22:39:16

Nem tudom. Múltkor próbáltam például nézni a Stuttgart - Hertha meccset Dárdai mester miatt, de annyira ocsmány volt mindkét csapat stílusa, hogy tíz percnél tovább nem bírtam a szenvedést. Amikor másodpercenként csapatot vált a labda, azt nehéz követni.

Nem mondom, hogy az összes spanyol csapat szép focit játszik, de a Barcelona igen, a mai napig. És valamilyen szinten ezért is szeretik nézni az emberek a meccseit.

Szerintem simán meg lehetne tartani ezt a passzolgatós, labda tartós játékot, amit szeretnek a nézők, de a visszazárást nagyon át kéne variálni, mert az katasztrófa.
Az nem járja, hogy azon múlik, hogy az ellenfél csatárai tisztán rá tudják-e vezetni a kapunkra a labdát, hogy a szélső támadóink nem tudnak úgy védekezni, mint egy szélső védő. Hát azért támadók nem, mert a támadáshoz értenek, nem pedig a védekezéshez.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 571
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.02.17. 22:12:06

Most már értem az egyetlen valamire való eredményünket a Juve legyőzését hogyan is értük el :lol: :lol:

Spanyol csapatokhoz annyit valóban iszonyat sokat esik évről évre szint, az egész ligára jellemző volt a túlértékelt/árazott játékosok megvétele, az utánpótlás leépülése, Nézzük meg hány játékos volt 80 milla felett a ligában 2015-ben, azóta hány játékost igazoltak plusszban ennyiért, (nem csak mi, Hazard, Felix stb) akik el se mentek, mégis ha megnézzük a PL-ben sokkal minőségibb játékosok van most, lassan 2x annyit fog érni az a bajnokság, mi meg száguldunk a Seria A fele, jelenleg nem tudom azt mondani sokkal jobb lenne a német, vagy Oóolasz bajnokságnál a miénk, annyi hogy nálunk 3 csapatos ott még 2 egyelőre..
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 637
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.02.17. 22:00:54

Már csak a két madridnak van esélye, hogy a legjobb nyolc között legyen. Évek óta tart a mélyrepülés. És igazából csak csapata Simeone stabil.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.02.17. 21:46:59

Szomorú, de ég a spanyol foci.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.17. 20:57:04

Engedjük már el Messit. Rohadt sokat tett a csapatért, rohadt nagy fizetéseket is kap. Mindig is fontos játékos volt, most is az. Ha neki nem jelent semmit, hogy szervesen részt vállalhat egy új FC Barcelona építésében/ből és máshol akar levezetni, akkor viszont látásra. Én biztos nem fogok sírni. Ha marad, akkor viszont rendben, örülök neki!
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.02.17. 20:25:11

Tisztelt Sansz!

Sok dologban egyetértek veled, de Messi védelmében hazugnak semmiképpen sem nevezném őt! Az aljas ex vezetőinkkel pedig még csak egy lapon sem említeném. Messi hibázott a kommunikációjában, biztosan ő is csinálhatta volna jobban, de őszinteségét én nem kérdőjelezném meg!
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.02.17. 20:09:09

grgly50 írta:
2021.02.17. 19:36:59
Nem tudom milyen lesz a hangulat, amikor visszajönnek a kétnapos szabiról, de nem csodálkoznék és félve írom le, hogy Messi nem lép többet pályára a Barca színeiben. S az pedig a Barcelona futballcsapatának teljes szétesését jelentené
Miből gondolod? Megérzés vagy tudsz valamit?
Válasz küldése