Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.26. 22:03:40

galamb írta:Nem gondolom, hogy az lenne a legfontosabb most, hogy bárkit is hibáztassunk, vagy bárkire is újjal mutogassunk. Persze nem mi fogjuk megmondani a tutit, de inkább a megoldásokon, a lehetőségeken kellene gondolkodni és leginkább szívből szurkolni szeretett csapatunknak. Mondanom sem kell mennyire szükségük van erre. Kétségtelen nehéz helyzetben vagyunk a sok sérült miatt, éppen ezért nagy összefogásra van szükség csapaton belül és kívül egyaránt. Bízom a fiúkban, bár van bennem némi aggodalom is, de valami azt súgja, hogy jól jövünk ki ebből a helyzetből is.
Az a gond, hogy most nem volt ujjal mutogatás. Nem tudtunk az Osasunával mit kezdeni, még csak nem is azért, mert annyit játszottunk, amennyit engedtek. Pep döntött, kockáztatott, Iniesta kiesett. Érvágás, pech és ugyanúgy hiba, amit nem tudom miért kellene elmismásolni.

Én egyet értek veled, hogy fontos az összefogás. Ugyanakkor... Ez a csapat két klasszikuson minket is cserben hagyott, no és magát. Ettől még szorítanunk kell, bízni. Viszont olyan szintű összefogásra, olyan mértékű optimizmusra, a hibák olyan mértékű elpalástolására már nincs okunk, nem érdemlik teljes mértékben meg, mint egy éve. Érezniük kell, hogy többre képesek, és el is várják tőlük. A Remuntada idején soha nem látott módon összefogtunk, mégis a szurkolók felének körülbelül az volt végül a benyomása, hogy nem tettek meg mindent a játékosok, az edző, pedig ott aztán minden szurkolói erő mozgósítva volt. Most először Madridban embereljék meg magukat, s aztán talán a Nou Camp-beli visszavágón újra az önfeledt, elsöprő szurkolás következhet. Addig viszont maradjunk meg a kellő buzdításnál, de az előző három meccs miatt jöhetnek a kritikák is - jogosan.

Van az, amikor egy csapatnak nem megy jól, de mindent kiadnak magukból, a lehetőségekhez képest. És van az, amikor tudjuk, hogy többre képes mindenki egyenként és csapatként, bizonyítottak is, mégis nem megy. Ilyenkor a hibákat kell keresni.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.04.26. 21:35:20

Iniesta nelkul minimalis eselyunk van sajnos ilyen a sors
bingyo
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.26. 21:18:05

Ha már én itt, s az Ini topicban is szóba került, akkor itt pedig egy kis savazás, az alapvető problémák keresgélése, nagy konklúziók és hasonló közhelyes elmélkedés. :D
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.04.26. 21:15:05

Kezdő:
Valdés - Alves ; Masche ; Piqué ; Puyol - Sergio ; Xavi ; Thiago - Messi ; Villa ; Pedro
Tipp:
1-1.
Ronaldo, Villa
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.26. 20:31:58

ez a 3-5-2 nem lenne rossz! hátul 3 stabil ember + busi is besegít. alves a szélen mehet fel, persze ő is visszasegít! afellay tuti csak csere lesz, inkább Keita fog kezdeni, ő jobb védekezésben.
messi és xavi a kp.-n tologana, elől pedig pedro és villa őrlődne.
támadásnál 6 támadó és 4 védőbb felfogású, real támadás esetén pedig laves és keita is visszasegít, így 6 védekező... így kel felállni!!!
így:

------------------VV-------------------

---Puyol-------Masc--------Piqué---

---------------Busquets--------------

---Alves--------------------Keita---

------------Messi-----Xavi------------

----Pedro-------------------Villa------
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.26. 20:15:30

messideco írta:Nem, de vkp hiány lehet, de irányítóink szerencsére épek :wink: Talán Iniesta is.

Akkor, ha már ennyit írok, jövök egy variációval...

VV
Alves- Piqué-Puyol- Milito
Busquets-Mascherano
Messi-Xavi-Pedro
Villa

Így stabil védelem lenne, és a támadás sem gyengülne. Ini ha sérült, ez az az eset. Plusz még cserének ott lehet Afellay is, vagy valamelyik vkp hátrajöhet védekezni, vagy bejöhet Thiago is :wink:
Szerintem sokaknak nem lesz szimpatikus ez a formáció :lol:
Hát ez tényleg nem az :lol: Én már írtam nem rég egyet, de Maxwell és Iniesta miatt az kuka. vagy esetleg, Afellay és Thiago beugorhat, szerintem Afellay megoldaná a bal oldalt, amit már írtam 3 védő, 5 kp és 2 csatár, esetleg 3, és Messi visszavonva kpba
valahogy így:
------------------VV-------------------
---Masch-------Puyol--------Piqué--- (kicsit kijjebb)
---------------Busquets--------------
---Alves--------------------Afellay---
------------Messi-----Xavi------------(Messi helyett itt akár Keita)
----Pedro-------------------Villa------(itt ha Keita, akkor Villa helyett értelemszerűen Messi)(kicsit kijjebb itt is)

Szerintem a Madrid szélső játéka megvan oldva így....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.26. 19:49:58

Messideco, ez nem egy rossz variáció, de Militora játszhat a Real... Vagyis kérdés mennyire játszunk lesre állítást, illetve mennyire fedezéses védekezést....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.04.26. 19:49:35

messideco írta:Nem, de vkp hiány lehet, de irányítóink szerencsére épek :wink: Talán Iniesta is.

Akkor, ha már ennyit írok, jövök egy variációval...

VV
Alves- Piqué-Puyol- Milito
Busquets-Mascherano
Messi-Xavi-Pedro
Villa

Így stabil védelem lenne, és a támadás sem gyengülne. Ini ha sérült, ez az az eset. Plusz még cserének ott lehet Afellay is, vagy valamelyik vkp hátrajöhet védekezni, vagy bejöhet Thiago is :wink:
Szerintem sokaknak nem lesz szimpatikus ez a formáció :lol:
Nem rossz nekem tetszik
bingyo
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.26. 19:45:24

Nem, de vkp hiány lehet, de irányítóink szerencsére épek :wink: Talán Iniesta is.

Akkor, ha már ennyit írok, jövök egy variációval...

VV
Alves- Piqué-Puyol- Milito
Busquets-Mascherano
Messi-Xavi-Pedro
Villa

Így stabil védelem lenne, és a támadás sem gyengülne. Ini ha sérült, ez az az eset. Plusz még cserének ott lehet Afellay is, vagy valamelyik vkp hátrajöhet védekezni, vagy bejöhet Thiago is :wink:
Szerintem sokaknak nem lesz szimpatikus ez a formáció :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.26. 19:33:44

messideco írta:Busquetsből nem lesz irányító, Thiagoból nem lesz kezdő. Sergio Roberto ár valószínűbb a kezdőbe :P
És mitől lesz Roberto előbb kezdő, mint Thiago? Talán ismertebb a spanyol-brazil, idén többet is játszott a nagyoknál, pont egy El Clásicón dobná a mélyvízbe Pep SR-t? Nem rá vall...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.04.26. 19:32:31

Ha Iniesta valóban megsérült, én egyértelműen Thiago-t kezdetném a helyén, már csak azért is, mert talán benne érzem a legjobban a váratlan megoldásokat, amire a csapatnak most rettentő nagy szüksége lenne. Sajnos az utóbbi hetekben a csapat játéka erősen sablonossá vált, ez alól pedig Iniesta és Xavi sem kivétel. Ebből kéne már kitörni.
Bár van egy olyan érzésem, hogy Pep kockáztatni fog, és beteszi Iniestát a kezdőbe, még ha nem is 100%-os, elvégre talán ez az idény legfontosabb meccse, ha valahol, itt muszáj kockázatot vállalni. És ahogy Puyollal meglépte ezt Pep a bajnoki Clásicón, ugyanúgy meg fogja lépni Iniestával is. Már ha egyébként igazak ezek a hírek, és tényleg megsérült.

Én így állnék fel:

--------------------Valdés-----------------

-----Puyol-----Piqué-----Masch------Alves

---------------Busquets---------------------

--------Xavi-----------Thiago (Iniesta)-----

-------Pedro------Messi----------Villa-------
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.26. 19:24:46

Busquetsből nem lesz irányító, Thiagoból nem lesz kezdő. Sergio Roberto ár valószínűbb a kezdőbe :P
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.26. 19:16:48

Nah ha már mindenki akkor én is :D
------Valdes------
------Puyol-Pique-Mascherano------
------Busquets------
---Xavi-Afellay(Thiago)---
---Messi-Villa-Pedro---

Én egyértelmüen a 3-om védős felállást favorizálnám,elötte Busquetsel,irányítónak én Xavi mellé elsősorban Ibit várom,de Thiagonak is örülnék,de ha Keita kezd,egy világ fog összedőlni bennem
:D !!!
Vélemények? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.26. 19:15:19

A két katalán napilap egyaránt azt a verziót hozta le, hogy a védelem Alvésből, Mascheranoból, Piquéből és Puyolból fog állni. Ebben az esetben még Fontásra is lehet balhátvédként gondolni, bár ő még középen sem játszik idén a nagycsapatban, nemhogy a balon.

Megjegyzendő itt, hogy tavaly Jeffrén játszott egy ízben szélső védőt, bár nem váltotta ugyan meg a világot, a gyorsaságát tudná kamatoztatni. Hátránya, hogy nem tud megfelelőképpen védekezni és egy El Clásicón szinte esélytelen ott a játéka, de hát néha a szükség törvényt bont.
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.26. 19:04:30

látom sokan vázolják a lehetőségeket, így én is próbálok valamit kihozni, én hogy állnék fel....
------------------VV----------------
Dani----Puyol-----Pique----Masch
-------------Busquets--------------
-------Xavi------------Iniesta------
Messi-------------------------Pedro
---------------Villa------------------
Lehet ez jó lenne szerintem bevállna...(értrelemszerűen, ha andrés sérült, keita, v afellay a helyén...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára samy85 2011.04.26. 19:26:31-kor.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.04.25. 23:57:49

Andris írta:looka, a második felállásod szerintem már túlontúl merész egyidegenbeli odavágóhoz.
Szerintem is valószínűbb az első a kettő közül, sőt... Ahogy Pepet ismerjük meg még valószínűtlenebb a második, viszont egy Pedro-Keita cserével azért már több realitása van. Más kérdés, hogy ezzel szinte lényegét is veszítené, nevezetesen, hogy a kreatív embereket a kp-ra koncentrálva, gyors labdajáratással üres helyeket találjunk. Sok a kérdőjel.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.25. 23:48:01

Na, Mundon csekkoltam én is, Maxwell nincs keretben végül.

Van viszont Piqué, Puyol, Milito, Fontas, Masch, Busquets.
Én azt mondom hogy 3 középső védő, és mostmár ennek a nagyobb a valószínűsége.

Zozz, Adriano is sérült !

looka, a második felállásod szerintem már túlontúl merész egyidegenbeli odavágóhoz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.04.25. 23:20:47

3-4-3?

-----------------------Valdes--------------

---------Puyol------Mascherano------Piqué

-Alves-------Xavi---------Busquets-------Iniesta

-------Pedro(Afellay)-Messi----Villa--------

Esetleg 3-3-1-3? :)

-----------------Valdes--------------

-------Puyol------Mascherano------Piqué

-------------------Busquets-------------------
------------Xavi-------------Iniesta----------
---------------------Messi----------------------
-----Alves-------Villa-----Pedro(Afellay)------

Szerintem az első verzió a legvalószínűbb, valódi szélsővédő nélkül, de masszív középpályás visszatámadással labdavesztés után. Alves visszafuthat Cével, vagy DM-mel, és Puyollal vagy az éppen arra vetődő kh-val létszámfölénybe levédekezik, a másik oldalra meg Ininek kisegíthat a szélen Busquets.
Támadásban szét kell húzni a Real falát, erre mindkét szél képes, azért ha egyszerre fut a védőfalra egy Alves-Pedro vagy egy Iniesta-Villa duó, kétlem, hogy egyszer sem váltják el magukat a madridiak, és valszeg marad üres ember középen vagy a másik szélen. Ha sikerül széthúznunk a védelmüket, akkor ez a taktika bejöhet.

A másodikban benne van az állóháború veszélye, nevezetesen Messi visszasétál labdáért felviszi és terület híján jön az oldalpassz, majd elölről..
Az előnye, hogy több megjátszahtó ember lesz, és Messi-Xavi-Ini hármas képes megbontani a madrid középályáját, akarom mondani a második védősorát... Elég ha egyszer elváltják magukat, jön egy mélységi indítás, vagy egy üres ember a szélen és akkor helyzetbe kerülhetnének a srácok...

Nagyon remélem, hogy jó eredményt érünk el, a visszavágón meg szeretnék szép játékot látni (valszeg nem fogok :) ), mindjárt jobb szájízzel mennék neki másnap az emelt töri érettséginek. :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.25. 23:10:06

fcjoc írta:Víctor Valdés y Pinto.
Alves, Piqué, Puyol, Milito, Fontàs y Montoya.
Mascherano, Sergio Busquets, Xavi, Iniesta, Keita, Thiago y Sergi Roberto.
Villa, Messi, Pedro, Afellay y Jeffren

elvileg sr játszhat maxwell helyett.. érdekes!
Na akkor borítékolható szerdára, amit a Sport már megszellőztetett, vagyis az Alves-Masch-Piqué-Puyol védelem, ha csak nem lesz tényleg 3 védős felállás, ahogy ezt itt már többen vázolták.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.04.25. 22:58:46

Zozzy 5 írta:
MichaaBee írta:...
hát lehet. ha maxwell játéka kérdéses akkor adriano marad 4 védő esetén (feltéve ha vele nincs vmi gond amiről nem tudok)
Adriano konkrétan nem játszhat már idén. :) 4 hétre kiesett, ha lesz BL-döntőnk akkor addigra már egészséges lesz, ennyi. :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.25. 22:37:13

Víctor Valdés y Pinto.
Alves, Piqué, Puyol, Milito, Fontàs y Montoya.
Mascherano, Sergio Busquets, Xavi, Iniesta, Keita, Thiago y Sergi Roberto.
Villa, Messi, Pedro, Afellay y Jeffren

elvileg sr játszhat maxwell helyett.. érdekes!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.25. 22:32:38

MichaaBee írta:...
hát lehet. ha maxwell játéka kérdéses akkor adriano marad 4 védő esetén (feltéve ha vele nincs vmi gond amiről nem tudok) bár hozzátartozik, hogy előrébb komoly ellenfél ellen egyikőjükkel sem vagyunk, egyedül abidal képes a balon klasszis teljesítményre. egyébként van fantázia abban a kezdőben amit felírtál, bár pedronak a bal szél még idegen lehet. ismételten ami szerintem a legfontosabb, hogy középre mi ne tegyünk túl sok embert, lesz ott elég madridista. valahogy meg kell oldani, hogy széthúzzuk őket. ami a nagyon nehéz ebben az az, hogy mourinho is pontosan tudja, hogy csak így lehet ezt feltörni, az előző meccseken is látszott, hogy meg lett mondva pepének és társainak, hogy ne kövessék a gránátvörös-kéket mindenhova, csak bizonyos zónákban védekezzenek, de ott kőkeményen és nagyon közel egymáshoz. pepnek fel van adva a házi, szó ami szó, ki.aszott nehéz lesz. de elvégre elvégezte az edzősulit, végigülte a taktikai előadásokat. gondolom megnézték 60szor az előző két meccset felvételről, van miből kiindulni. oldja meg ami az ő része.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2011.04.25. 22:38:50-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.25. 22:15:20

Andris írta:Piqué rohadt gyors, iszonyú hosszú lábai vannak. Ellenben borzasztóan rosszul gyorsul, nem is elég fordulékony.

És ami a legfontosabb, szerintem senki sem gondolt rá, hogy szélső védő lenne.
Minden felállásban középső védőként szerepel, hol 1 hol 2 társsal.
Én úgy gondoltam, hogy amikor szélen hozzák a labdát, akkor baloldalt Piqué, jobboldalt Puyol megy rá, és ha bepasszolja akkor Masch intézkedik mert szerintem középen az ő masszív védekezésére és becsúszásaira szükség van.
Biztos vagy benne, hogy Alves végig fent lesz Messiékkel ezért gondoltam így a védelmet. Középpályára szerintem Alvessel együtt elég 4 ember kijátszani a Realt és kisebb átemelésekkel berobbantani Messit vagy Pedrot vagy legvégső esetben Villát mert az utóbbi időben nem tudott 1 labdát sem lekezelni.

Fontos lenne, hogy gólt szerezzenek a Bernabeuban és kőkeményen odafigyelni a kontrákra.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2011.04.25. 22:08:14

Úgy érzem, hogy most számíthatunk 1 változtatásra. Tavaly is az idegenbeli Real elleni meccsen húztunk egy újat, most ez BL idegen, de ez talán az eddigi legfontosabb meccsünk. Itt egy vereség könnyen kiesést is jelenthet, ennek a Realnak nem tudunk sokat rúgni ha beáll, maximum 100%os formában, ettől pedig messze vagyunk.

Én egy ilyen felállásra gondoltam:

---Alves-----Masch-Piqué-----Puyol
-----------------Busi-----------------
--Thiago(Affelay)-Xavi-Ini---------
--------Messi---------Villa(Pedro)--

Nem lenne klasszikus szélsőjátékosunk így, hanem jobb szél Alvesé szokásosan, balszél Ini/Villa/Thiago(Affellay) bejátszása lenne felváltva. Messi szabadon, de előrébb mint eddig. Sok a kreatív játékos, a cél az, hogy legyen megjátszható ember a Real középpályájával szemben, tehát a kaputól kb 30-35 méterre. Ameddig itt nem uralkodunk, addig fölösleges előre ember. Keita játszatásától távol tartanám magamat, ugyanis erős, fut is, de csak alibi passzokat várhatunk tőle, ez ide kevés lesz. Nem látom kockázatosabbnak mint az eddigi felállásainkat az utóbbi 2 meccsen, viszont beraktunk 1 középpályást 1 csatár helyére (tehát ha Affellay, akkor ő se szélsőként, hanem amolyan Ini szerepkörben). Ez hasonlít az Andris által felvázolthoz, elvekben mindenképpen.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.25. 21:51:17

akkor azt mondom elég ha cé-nek tempó előnye van... v dm-nak... akkor már nem éri utol őket még ha ütemre ugyanolyan gyors is.... Javier pályázik a legjobb eséllyel a balvédőposztra...
szerk: ja, és Gerrard jó helyezkedéssel sokat "visszahozhat a hátrányából"
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Válasz küldése