Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.25. 07:03:32

Leszögezem: 20 éve Barca drukker vagyok, és örökre az is maradok.Szeretem ezt a csapatot, imádom a játékosokat, rengeteget adtak nekem is, mint ahogy sokunknak.

Botrány, hogy a Chelsea ilyen "játékkal" bejutott a BL-döntőbe, de mi tegnap még botrányosabban teljesítettünk.Ha 11 emberrel lehozzák ilyenre a meccset, akkor utálnám őket, mert az nem foci volt, amit csináltak.De így, hogy hazai pályán, emberelőnyben, 11-est kapva, úgy támadva, hogy a védelmük 2 alappillére kiesett... Ilyen rutinos, világklasszis játékosokkal nem hiszem el, hogy nem tudtunk volna valamit csinálni.Ívelgettünk, 90-ik percben is visszafelé adogattuk a labdákat, tologattunk.Nem akarok kiemelni senkit tőlünk, mert nincs értelme.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz jövőre.Pár változtatás szükséges.Az alapkoncepción nem kell változtatni, hiszen még mindig mindenki hozzánk idomul játékban.Ha Pep marad, akkor kell mellé egy "harmadedző" (mert Tito maradjon!), aki kitalál valami okosat az ilyen csapatok ellen, és gyakoroltatja a fiúkkal.A tilitolit már tudjuk, mást is lehetne csinálni edzéseken.Lehet pár új, kicsit más stílust képviselő, vagy más értékellel rendelkező játékos is kéne, akikből nem öljük ki 1 hónap után, amit individuálisan tudnak.

Készülni kell a kupadöntőre, azt meg kell nyerni. Mondjuk ki szeretné közületek, hogy megint 2 klasszikussal induljon a szezon? :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.04.25. 01:07:23

Könyörgöm miért jön elő Villa?...
"And my heart will leave you never."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.25. 00:34:52

Hát igen: nincsen csatárunk. Az nagyon kellene. Egy igazi jó befejező csatár, aki nem rest ELLŐNI A LASZTIT AKÁR 16-20 MÉTERRŐL!!!

Miért nem lehet átlövésekkel próbálkozni? Mikor a bajnokságban kipróbáltuk, bevált!
És miért nem lehet megpróbálni néha kontrára játszani?
Az is többször bevált! Múltkor Alexis Valdes kirúgásából szerzett majdnem gólt! Vagy a Real elleni 5-0-nál is voltak kontrából góljaink. Ha akkor ment, most miért nem lehet?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.25. 00:22:58

Én csak annyit mondanék...és ezzel jó éjszakát mindenkinek...
Villa..akkoriban mindenki szidta,ma már rájöttünk,nélküle nem barca a barca.

szép estét minden fórumozónak és ne szidjatok senki.
A legnagyobb gáz úgy is az lesz:reggel kimenni és barca drukkerként élni a körúton...Én megteszem:)

Jah és még valami,,remélem a Madrid nyer holnap....drukkolok nekik mert jó kis csapat...
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Viktória
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.24. 14:15:21

2012.04.25. 00:16:56

Sziasztok!

2 db Barcelona- Malaga meccsbelépőmet olcsón, sürgősen eladnám A meccs 05.02-án lesz). ha valakit érdekel, írjon emailt a dobos.victoria@gmail.com címre
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.25. 00:11:21

Én csak annyit mondanék, hogy csatár nélkül nem lehet meccset nyerni! Sajnos nekünk "csak" egy Messink van, aki ma ismét nem volt jó, de hiányzott Villa! Adogathatjuk egy órán keresztül a lasztit a 16os körül, de azért még nem adnak gólt! Sajnos ez van! Azt kell mondjam, hogy megérdemelte a Chelasea a továbbjutást, mert amatőr hibákat vétettünk, amit ők nagyon kihasználtak! Megint a hosszabbításban kaptuk a szépítő gólt...nem hiszem el! Na mindegy! A biztos, hogy egy-két nyári igazolás szükséges, mert a védelmünk sebezhető, ami ezen a párharcon tökéletesen kiderült! A Chelsea kb 3-4 helyzete volt a 2 meccsen, ebből 3.at bevert! Ezt kéne megtanulnunk nekünk is, hogy legalább a helyzeteink 50%-át berúgjuk, és akkor 3 góüllal ütünk mindenkit! Majd jövőre! Hajrá Barca
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.04.25. 00:10:02

Reméltem hogy sokáig nem jön el ez az idő, de egy korszaknak vége! :) Remélem most nem követi megint két év böjt, talpra kell állni és jövőre odaverni mindenkinek nem kis szinten! :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.04.24. 23:58:30

Ebben a meccsben bent volt az egész szezonunk. Amiben talán 4 évig jeleskedtünk és kimagasodtunk az egész világon, az a parádés passz játék, örömfoci és a helyzet kihasználás, sorra döntöttük meg a rúgott gólokat a kategóriákban, ma semmi se ment be, minden a visszájára fordult, mint múlt héten.. mint hétvégén..

Több hibát látok, egyik hogy Valdes nulla, ha 1-1ben megy a támadás, szinte biztos gól, semmi extra nincs benne, korábban láttam benne, de egyre jobban kezd elhalványulni ez az érzésem, ezeken a meccseken, ezeken a nagy meccseken, ahl óriási a tét, nem tud olyan gravúrokat felmutatni mint a túloldali kapus, leggyengébb pontja a csapatnak.
Másik, hogy egy negyed döntőn egy Cuenca vagy Tello féle ifik játszanak, ez is óriási árulkodó jel.. nincs normális cserénk szélre. Nincs normális középcsatárunk, normális szélsőink csatár pozícióba játszanak, szélen pedig elavul a játék így.

Hozzá kell tenni, akár fáj, akár nem, ma Messin ment el a meccs. Kövezzetek meg, oltsatok le, kihagyott egy 100%-os helyzetet első félidőben, ahol teszem hozzá, még egész jól húzogatta a lasztit, de 2. félidőben, főleg miután kihagyta a 11-est, rettentően erőltette, görcsölt, amit aztán az egész csapat átvett, rettentően erőltették, kilátástalan is volt a helyzet ennyi védővel szemben.
Amúgy nem értem, miért nem rúghatja néha Xavi vagy Fabregas azt a rohadt 11-est.. 11-est meg Ronaldinho k*rja fel a felsőbe, ne Messi..

Egy szó is száz, hihetetlenül csalódott vagyok, hogy egy nulla csapat jutott a döntőbe, nulla játékkal, elképzeléssel, 2 meccs alatt talán 3 percig játszottak jól.. megvertük önmagunkat, helyzetkihasználásunk értékelhetetlen, a focit pedig gólra játsszák sajnos. Szomorú vagyok nagyon, de talán kellett ez a pofon, hogy jövőre ismét legyen tűz, legyen szív.

Bármi is legyen, nyerjen a madrid bajnokságot, nyerjen egy bajern vagy cselzi bl-t, vegyék meg, de Barca akkor is egy van, ha tetszik ha nem, miénk a legjobb csapat a világon, egy olyan csapat aki játssza a focit. S egy gondolat még, Pep alatt hány kupát is nyertünk, mondok egy számot 14/12, valami hasonló a mutató, ennyi.

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.24. 23:56:48

neobarca írta:Én ezt nem értem. Lefizettük a FIFA-t, lefizettük az UEFA-t, lefizettük a világ összes bíróját, mégis kiestünk. Hát milyen világban élünk?!
Na a ma estével ideje lesz befejezni az ilyen és ehhez hasonló rágalmakat. Mindenki tudja, hogy az irigység beszél az ellendrukkerekből. Sajnálom, mi nem basszuk a focit!! Mi játsszuk azt. Ez van...
Gratulálok a Chelseának! Talán megérdemelték. Talán...
Ilyen az élet. Egyszer fent, egyszer lent. Minden esetre JÓBAN-ROSSZBAN DE CSAKIS A BARCA!!!!! Egy érzés ami egy életre szól, történjen akármi...
+1
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:55:01

gyu75 írta:
redmiller írta:
gyu75 írta:
hát az hulyeség amit most írtál ... a harmadikat akkor lett volna a legkonnyebb beverni ha hátul passzolgatunk .. akkor élveztem volna el ha puyol meg Mascherano hátul passzolgat tolem akár 2500 passz is mehetett volna odavissza , akkor nyalt volna vissza a fagyi a gyáva Chelseanak , igen tudom ez nem a Barca játéka ... csak ez egy BL elodonto volt ahol , ahogy láttad a nagy bajnok Chelseatol keményen taktikázva kell játszani
nincs mirol beszélni 2:0 volt továbjutásra álltunk , s semmi más nem számít
ész semmi , most majd nézhetik tévébol a dontot ahol Mourinho a végén feltett kezekkel , béna grimasszal fog bólogatni mert még a fél csapatot is kikártyáztuk neki szívességbol
PEP TOTÁL AMATOR VOLT 2:0 UTÁN, meg kellett volna nyugtatni a fiúkat s kivárásra játszani, betonbiztos 4 védos védelemmel
Nem tudom feltűnt-e, de sokszor még a sima passzokat is elcsesztük...
ja feltunt hogy volt hiba ... kb az 70 perctol mikor már kellett futni az eredmény után , mert 2:0 után PEP NEM FOGTA VISSZA A SRÁCOKAT
ezzel nem lehet vitatkozni amit írok
2:0 vezetunk , nyugi van , jojjon a 10 bamba cselszkis , koszi szépen , van terulet kiugratni akárkit nem kell a 10emeberes élofalba vezetni a labdát !! mi nyugodtak vagyunk cselszki ideges ... hola a labda ? nincsen labda ENNYIRE EGYSZERU !!! s csak azt ne mondjátok hogy nem tudtuk volna megcsinálni
senki ne értsen félre PEP nek koszonhetjuk amit elértunk de EZT most o rontotta el teljes vonalon
s ha madrid behúzza ezt is akkor majd hallgathatjuk a béna reálosokat hogy mit akarunk lúzerek ... s azok is vagyunk baxxa meg
hiába szép foci meg minden ( más csapat meccsét szinte nem is nézem ) de az eredmények sokat dobnak egy csapat onbizalmán
s ez most nagyon nem kellett !!!
Szerintem meg kellett! Jövőre lesz miért tűzbe jönni! Vissza kell szerezni mindent
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.24. 23:52:20

miihii írta:
ozsimiki írta:
szóval még mindig nem jutottam előrébb,hogy volt e ilyen párharc valaha :D

Sztem tuti nem volt.Igazán emlékezetes párharc lett volna,megmaradt volna a dióban semlegesként is akár :) Ennyire felbillenő pálya és ezt meghazudtoló eredmény egészen biztos nem volt.Plána,ha azt vesszük,h mindez EGY BL ELŐDÖNTŐBEN történt :shock: 8)
Mondom, hasonló "csodát" és undormányt 2004-ben a görögöktől láttunk. Nekem egy az egyben ugyanaz. Mégha mégis egész más. ;)
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.24. 23:52:12

redmiller írta:
gyu75 írta:
hát az hulyeség amit most írtál ... a harmadikat akkor lett volna a legkonnyebb beverni ha hátul passzolgatunk .. akkor élveztem volna el ha puyol meg Mascherano hátul passzolgat tolem akár 2500 passz is mehetett volna odavissza , akkor nyalt volna vissza a fagyi a gyáva Chelseanak , igen tudom ez nem a Barca játéka ... csak ez egy BL elodonto volt ahol , ahogy láttad a nagy bajnok Chelseatol keményen taktikázva kell játszani
nincs mirol beszélni 2:0 volt továbjutásra álltunk , s semmi más nem számít
ész semmi , most majd nézhetik tévébol a dontot ahol Mourinho a végén feltett kezekkel , béna grimasszal fog bólogatni mert még a fél csapatot is kikártyáztuk neki szívességbol
PEP TOTÁL AMATOR VOLT 2:0 UTÁN, meg kellett volna nyugtatni a fiúkat s kivárásra játszani, betonbiztos 4 védos védelemmel
Nem tudom feltűnt-e, de sokszor még a sima passzokat is elcsesztük...
ja feltunt hogy volt hiba ... kb az 70 perctol mikor már kellett futni az eredmény után , mert 2:0 után PEP NEM FOGTA VISSZA A SRÁCOKAT
ezzel nem lehet vitatkozni amit írok
2:0 vezetunk , nyugi van , jojjon a 10 bamba cselszkis , koszi szépen , van terulet kiugratni akárkit nem kell a 10emeberes élofalba vezetni a labdát !! mi nyugodtak vagyunk cselszki ideges ... hola a labda ? nincsen labda ENNYIRE EGYSZERU !!! s csak azt ne mondjátok hogy nem tudtuk volna megcsinálni
senki ne értsen félre PEP nek koszonhetjuk amit elértunk de EZT most o rontotta el teljes vonalon
s ha madrid behúzza ezt is akkor majd hallgathatjuk a béna reálosokat hogy mit akarunk lúzerek ... s azok is vagyunk baxxa meg
hiába szép foci meg minden ( más csapat meccsét szinte nem is nézem ) de az eredmények sokat dobnak egy csapat onbizalmán
s ez most nagyon nem kellett !!!
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.04.24. 23:51:12

Én ezt nem értem. Lefizettük a FIFA-t, lefizettük az UEFA-t, lefizettük a világ összes bíróját, mégis kiestünk. Hát milyen világban élünk?!
Na a ma estével ideje lesz befejezni az ilyen és ehhez hasonló rágalmakat. Mindenki tudja, hogy az irigység beszél az ellendrukkerekből. Sajnálom, mi nem basszuk a focit!! Mi játsszuk azt. Ez van...
Gratulálok a Chelseának! Talán megérdemelték. Talán...
Ilyen az élet. Egyszer fent, egyszer lent. Minden esetre JÓBAN-ROSSZBAN DE CSAKIS A BARCA!!!!! Egy érzés ami egy életre szól, történjen akármi...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.24. 23:47:25

ozsimiki írta:
szóval még mindig nem jutottam előrébb,hogy volt e ilyen párharc valaha :D

Sztem tuti nem volt.Igazán emlékezetes párharc lett volna,megmaradt volna a dióban semlegesként is akár :) Ennyire felbillenő pálya és ezt meghazudtoló eredmény egészen biztos nem volt.Plána,ha azt vesszük,h mindez EGY BL ELŐDÖNTŐBEN történt :shock: 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.24. 23:46:44

ozsimiki írta:
fcbarca0827 írta:
ozsimiki! Talán pont Mi az Inter ellen, két éve. :P
persze, az egyből beugrott,de ott azért az Inter 1 félidőn át simán partiban volt velünk,és veszélyeztetett. (első meccsen)

szóval nem hasonlítható szerintem össze, ilyen mértékben nem.

Most a Chelseanek volt kb 2perce, ami a támadásokat illeti, ezalatt lőtt 3gólt, a többi az abszolút védekezés, ami közben ugye kismillió helyzetünk volt.

szóval még mindig nem jutottam előrébb,hogy volt e ilyen párharc valaha :D
Ér megye 2-s csapatok párharcát felhozni a Magyar Kupából?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.04.24. 23:44:56

fcbarca0827 írta:
barcafan0911 írta: Jézusmáriám. #-o

Amúgy a Chelsea azért játszik így, mert ezt hagyjuk nekik. Nálunk van majdnem 80%-ban a labda, hogy a tökömbe támadjanak? Ha kitámadnak, simán megyünk tovább. :D Jóhogy ezt játsszák. Például, mikor a Rijkaard érában találkoztunk, akkor azok nem voltak ennyire egyoldalú meccsek. :D És, hiába az egyoldalúság, ők lőttek két meccsen 3 gólt, nem mi.

ozsimiki! Talán pont Mi az Inter ellen, két éve. :P
Abban se legyél ennyire biztos. Az igaz hogy a meccseken mi dominálunk és javarészt védekezésre szorul az ellenfél! De az ilyen Inter, Chelsea meg madrid tudatosan alkalmazzák a védekező taktikát ellenünk. Lehet a a Barca ellen agresszív letámadó footballt is játszani, volt már rá példa az elmúlt években és sokszor be is vált! Az a gáz hogy hazai pályán sem erőltette a Chelsea a támadásokat! Alapból kontrára játszottak! Pl az Arsenál azt játszotta Londonban amit kell, magabiztosan védekezett és támadott ahogy csak tudott! ;) Na ez a különbség! :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.24. 23:42:09

herlius írta:HA... Ha 2009-ben csak a tizigyanús esetek felét befújja a bíró, akkor ma valószínűleg 1 BL-címmel kevesebbje lenne a csapatnak.
Könyörgöm, hagyjuk már ezt a 2009-es meccset. Vagy akkor nézd meg mindkettőt, az elejétől, és ne csak a kérdéses szitukat. Övrebö-nek ott nem csak javunkra volt tévedése, hanem a kárunkra is nem egyszer...

Ha... ha ma kiállítja Drogbát és Lampit, akkor tuti, hogy rúgunk még gólt az utolsó negyedórában.

Őszintén: számít ez?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.24. 23:40:56

fcbarca0827 írta:
ozsimiki! Talán pont Mi az Inter ellen, két éve. :P
persze, az egyből beugrott,de ott azért az Inter 1 félidőn át simán partiban volt velünk,és veszélyeztetett. (első meccsen)

szóval nem hasonlítható szerintem össze, ilyen mértékben nem.

Most a Chelseanek volt kb 2perce, ami a támadásokat illeti, ezalatt lőtt 3gólt, a többi az abszolút védekezés, ami közben ugye kismillió helyzetünk volt.

szóval még mindig nem jutottam előrébb,hogy volt e ilyen párharc valaha :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:38:58

gyu75 írta:
hát az hulyeség amit most írtál ... a harmadikat akkor lett volna a legkonnyebb beverni ha hátul passzolgatunk .. akkor élveztem volna el ha puyol meg Mascherano hátul passzolgat tolem akár 2500 passz is mehetett volna odavissza , akkor nyalt volna vissza a fagyi a gyáva Chelseanak , igen tudom ez nem a Barca játéka ... csak ez egy BL elodonto volt ahol , ahogy láttad a nagy bajnok Chelseatol keményen taktikázva kell játszani
nincs mirol beszélni 2:0 volt továbjutásra álltunk , s semmi más nem számít
ész semmi , most majd nézhetik tévébol a dontot ahol Mourinho a végén feltett kezekkel , béna grimasszal fog bólogatni mert még a fél csapatot is kikártyáztuk neki szívességbol
PEP TOTÁL AMATOR VOLT 2:0 UTÁN, meg kellett volna nyugtatni a fiúkat s kivárásra játszani, betonbiztos 4 védos védelemmel
Nem tudom feltűnt-e, de sokszor még a sima passzokat is elcsesztük...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:38:56

barcafan0911 írta: Nüanszokon múlott a továbbjutás! Ha Messi beveri a tizit, vagy ha londonban nem kapufázunk és gólt szerzünk, most mindenki a Chelsea szánalmas játékán röhögne és egekbe magasztalnátok a Barcát! :) Nem a jobbik jutott tovább! Ha a mutatott játékot és a helyzeteket vesszük alapul akkor búcsúzott a jobbik! Megérdemeltük volna a továbbjutást az utolsó percig, míg a Chelsea-nek egy szava sem lehetett volna ha búcsúzik! ;) Na ez a nem mindegy! :)
HA... Ha 2009-ben csak a tizigyanús esetek felét befújja a bíró, akkor ma valószínűleg 1 BL-címmel kevesebbje lenne a csapatnak. Akkor ordító mákkal maradtunk meccsben, és úgy, hogy végig higgadtak maradtunk. A Chelsea-nél ma pont ezt láttam, emberhátrányban is hittek magukban, mi pedig ugyanúgy nem vittük be a döntő gólt, mint ahogy ők is megkegyelmeztek nekünk annak idején. Képességeket tekintve valóban a gyengébb csapat jutott tovább, viszont a Chelsea mindent kiadott magából, amit tud, mi viszont még azt is elfelejtettük, amit máskor csukott szemmel is megcsinálunk. A focit pedig nem helyzetekre játsszák, ezt már Guardiola is megmondta.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.24. 23:38:34

ozsimiki írta:Nem feltétlen a sebek nyalogatása céljából,de komolyan érdekelne az,hogy ki emlékszik ennél egyoldalúbb párharcra, hasonló végeredménnyel?

lehet statokat is alapul venni, lövéseket, helyzeteket.

Most filózok,de ehhez fogható egyoldalú párharc nem ugrik be úgy,hogy kiessen az,aki ennyire dominált.

Vagytok itt páran, emlékek?
Meg sosem láttam olyat, h egy csapat mind a 11 vagy 10 játékosa a saját 16osán belül legyen, illetve, h ég csapat leghátsó embere 25 méteren.

Ez a párharc a 2004-es görög győzelmet juttatja eszembe. Brutális a hasonlóság.

Torres...WTF!
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2012.04.24. 23:37:42

megfogott a szombati vereség, ez volt a legnagyobb szerencséjük, de mi is kipukkadtunk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shawn 2012.04.24. 23:49:11-kor.
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.24. 23:37:12

redmiller írta:
gyu75 írta:én egy dolgot nem értek meg
amikor 2:0 volt + emberelony s a 46 perc akkor hova a túroba akartunk még támadni ???
ebben nagyon hibás Guardiola ... azt kellett volna játszani hogy visszaállunk hátra ha kell a labda chelseanek jojjon vegye el ... állítom ha ezt játszuk akkor rúgtunk volna még legalább kettot
EZT PEP TOTÁL ELRONTOTTA
nem, semmi taktika mi 3 védozunk lestaktikával 10 ember ellen ... a méreg szétcsap olyan pipa vagyok hogy lehetunk ilyen amatorok ?! csak saját magunknak koszonhetjuk ezt ! Már szunetben megmondtam hogy nagy baj ez a gol mert ha nem jon egy gyors gol akkor az idegtol lebénulunk
az egy másik dolog hogy fortuna most adta vissza Pique kezét 2009 bol
akkor indult el minden s szerintem ha ott befújják a kezet akkor a felét sem nyertuk volna mint amit sikerult ezalatt a 3 év alatt
Bármennyire is frusztráló hogy ez lett a vége ez vigasztal !!!
Ja ! Most már a Chelseanak drukkolok mert a nay oregek megérdemelnék már végre ... mondjuk nem ezért a játékért, de már annyiszor voltak célvonalban hogy ... na az frusztráló lehet !!!
Amúgy meg Drogba nem jó ómen ... lásd Elefántcsontparti csapat , ott is feszt dontozik de nyerni nem sikerul neki
Hülyeség! Pep tisztában volt vele, hogy két gól nem elég, csak a három.
hát az hulyeség amit most írtál ... a harmadikat akkor lett volna a legkonnyebb beverni ha hátul passzolgatunk .. akkor élveztem volna el ha puyol meg Mascherano hátul passzolgat tolem akár 2500 passz is mehetett volna odavissza , akkor nyalt volna vissza a fagyi a gyáva Chelseanak , igen tudom ez nem a Barca játéka ... csak ez egy BL elodonto volt ahol , ahogy láttad a nagy bajnok Chelseatol keményen taktikázva kell játszani
nincs mirol beszélni 2:0 volt továbjutásra álltunk , s semmi más nem számít
ész semmi , most majd nézhetik tévébol a dontot ahol Mourinho a végén feltett kezekkel , béna grimasszal fog bólogatni mert még a fél csapatot is kikártyáztuk neki szívességbol
PEP TOTÁL AMATOR VOLT 2:0 UTÁN, meg kellett volna nyugtatni a fiúkat s kivárásra játszani, betonbiztos 4 védos védelemmel
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 23:35:53

bocsánat ,de az egy" Ökör" aki elküldené a managert....
Miért is?

Nem neki köszönhetünk mindent,nem Őt dícsértük amikor ment a szekér?
Küldjük el Messit...csak be kellett volna rúgnia a 11 est és most mindenki boldog..Erről Gardiola tehet?

Ne már....Amikor átvette ezt a csapatot sehol nem voltunk,ezt hamar elfelejtették emberek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára margarin 2012.04.24. 23:36:35-kor.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.24. 23:35:52

daffy írta:a sok madridista,chelseas és más szurkoló pedig pont az ilyenek miatt tartja kva nagyképűnek a barcásokat. ez teljesen szubjektív vélemény és csak magadat járatod le azzal,hogy tényként állítod be
ahogy elnézem a forumokat,nem a csapat kiesésének örül a többség,hanem annak,hogy az ilyen véleményekkel bíró tagok egy kicsit koppantak

Önmagában nevetséges, amikor a szurkolók kivetítik az életérzéseiket, és igazából nem a csapat ellen, hanem egymás ellen drukkolnak.
Aki az ilyen személyeskedést nem bírja, az szerintem ne olvasson fórumokat... Mondjuk ott, amit néha olvasok, konkrétan minősített többséggel megszavaznák a Barca-szertáros felnégyelését is, mert annyira rühellik az elmúlt évek miatt a klubot.

De egyébként jogos észrevétel. És szerintem vice-versa nevetséges ez a magatartás...
Válasz küldése