Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.13. 09:58:08

A sok kétkedőnek szépen üzentek a srácok. Ja, és a TIKI-TAKA él, egy kicsit betegeskedett, de köszöni szépen már jobban érzi magát!!! Akkor most meg van az ellenszer vagy nincs??? Állítólag Milánóban már megtalálták, csak Barcelonába jövet elvesztek azok a papírok ugye?
Azt hiszem mindenki érti mire gondolok!
Óriási grat a fiúknak, tegnap minden a helyén volt. Ja, és le a kalappal Kassai úr előtt.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.13. 09:49:15

bali 15 írta:
Fabregás ráadásul 7 év "lemaradásban" van az előző két játékoshoz képest, ami a mostani Barca játékstílusát illeti. Nem tudom mi lesz az ő sorsa, de jelenleg jobban uraljuk a középpályát nélküle, mint vele.
Nincsen semmilyen lemaradásban, egyszerűen szegénynek a szerepköre más. Az Arsenalban egy ilyen "False 9-Second Striker" pozícióban volt.
Itt sajnos ilyesmi nincs :?

Úgy látszik, hogy ha a védők tudják a dolgukat akkor Busquets-el kiegészülve sikerül megakasztani a kontrákat. Én meg már egy stabilabb 4-2-3-1-es felállást szorgalmaztam, mondjuk ki tudja.
Alba sokkal defenzívebb volt tegnap, de így is lőtt egy gólt.
de van, csak őt Messinek hívják!!! az igazi 10-es!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.03.13. 09:24:13

Fabregás ráadásul 7 év "lemaradásban" van az előző két játékoshoz képest, ami a mostani Barca játékstílusát illeti. Nem tudom mi lesz az ő sorsa, de jelenleg jobban uraljuk a középpályát nélküle, mint vele.
Nincsen semmilyen lemaradásban, egyszerűen szegénynek a szerepköre más. Az Arsenalban egy ilyen "False 9-Second Striker" pozícióban volt.
Itt sajnos ilyesmi nincs :?

Úgy látszik, hogy ha a védők tudják a dolgukat akkor Busquets-el kiegészülve sikerül megakasztani a kontrákat. Én meg már egy stabilabb 4-2-3-1-es felállást szorgalmaztam, mondjuk ki tudja.
Alba sokkal defenzívebb volt tegnap, de így is lőtt egy gólt.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.13. 09:11:40

Jó kis elemzés! Különösen azopknak ajánlom, akik nem vették észre, milyen fontos szerepe volt tegnap Villának!
Mint legszebb napjaikban - meccselemzés, Barcelona-Milan
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.13. 08:55:06

Sikerült tökéleteset játszanunk és ezzel sikerült a továbbjutás is. Elképesztő, hogy az odavágó vagy a Real elleni vereségek és a lelketlen játék után, ilyen szinten fel tudtunk állni. Ez is bizonyítja, hogy koránt sem ért véget itt semmi, ezek a srácok továbbra is sikerre éhesek és továbbra is a világ legjobbjai.

A tegnapi játékot fölöslegesnek érzem elemezni. Egy az egyben azt nyújtottuk, amivel feljutottunk a csúcsra. A hozzáállás is nagyszerű volt.
Azért 3-0-nál nem kicsit rágtam a körmöm, de Alba góljánál hatalmas kő esett le a szívemről. Sikerült megcsinálni és ezzel reméljük visszatérünk a helyes útra.

Hétvégén a Rayo ellen egy kicsit lehet szusszanni, pihentetni a kulcsembereket. De nagyon remélem, hogy érzi a csapat, hogy így kell hozzáállni a játékhoz, Titoék pedig látják, hogy mik is az igazi erősségei a csapatnak, mert ez esetben ott folytathatjuk, ahol 4-5 meccsel ezelőtt abbahagytuk.

Visca el Barca :!:

szerk.: illetve kiemelném Kassai-t és csapatát is, tökéletesen hozták a meccset!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.13. 08:46:41

sjd írta:Azt hiszem valahogy emiatt voltam úgy vele, hogy bár hittem a csapatban, de nem bíztam bennük. Egyszerűen egy dolgot nem tudok mondani, amit ne hánytunk volna a játékosok és Roura szemére az elmúlt hetekben és ne javították volna ki. Középcsatáros játék, agresszív letámadás (Messit kb. két éve nem láttam így üldözni a labdát), bátor játék, jó cserék. Elképesztő élmény volt, Alba gólja előtt már az agyvérzés kerülgetett, amikor a Milan hozta a labdát.
Felfelé nem tudok senkit kiemelni, de egyvalakit mégis: Man of the Match: Niang :twisted:

Ja és ezt jegyezzétek fel: 6 kaput eltaláló lövésből 4 gól, ilyet sztem évekig nem fogunk még látni.

szerk.: Bob azért eszembe jutottál párszor a meccsterveddel :D , amikor megrúgta Villa a 3.-at mondtam is, h ez nagyon korai lesz
nagyjából az első bekezdésben a lényeg, ez történt és ez erre a meccsre meg is magyaráz mindent.van persze amiben én még újra kell.hogy gondoljak bizonyos dolgokat az pedig a Barca-stílusra vonatkozó jóslatom.most úgy áll a helyzet, hogy három bukott meccsalapján jósoltam meg a végét, de ez az (egyelőre?!) egy meccs megingatott. egy mentségem viszont van és az megnyugtat: állandóan és pontosan azt kértem számon, azt hiányoltam ami tegnap ÚJRA ELŐKERÜLT:a gyorsaság, az előre játék, a hatékony letámadás, és Messi! igen: Messit ebben a szezonban én most láttam először megizzadtan! nos még egyszer:igen én nem hittem, de reméltem és csodálatos élménnyel gazdagodva újra hihetek. köszönöm fiúk!
AntiFc
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.26. 16:18:59
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.13. 08:44:43

Minden elismerésem, ez nem kis munka volt, nagyon felszívtuk magunkat, remélhetőleg ez nem egy meccses dolog..mindenki kivette a részét a játékból..én maximum Dani Alves értelmetlen beadásait rüheltem, mert inkább próbáljuk ki passzolni a védelmet, ne pedig a 100ból 1szer eredményes beadásokkal próbálkozzunk. Visca el Barca
Vannak akik azt hiszik hogy a futball úgyszólván élet-halál kérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.13. 08:39:28

bali 15 írta:Nagy szívvel játszott a csapat.

De ki kell emelnem azt is, hogy a szerencse is nagy faktor volt.
Az a Niang helyzett majdnem a padlóra küldött minket, de nem.
Ez így igaz!

Egyébként nem tartom lehetetlennek, hogy az öltözőn belül pénzbírság volt kilátásba helyezve! Már csak azért is, mert mióta Tito hiányzik - főleg az elmúlt 1 hónapban -, igen csak nagy volt a fejetlenség a csapatban...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.03.13. 08:36:36

Óriási, hatalmas teljesítményt tettek a srácok tegnap este a pályára! Nagyon nem bíztam a továbbjutásban, sokkal inkább a tisztes helytállásban. Örülök, hogy ennyire jó meccset játszottunk, amiben azért észre kell venni néhol a hibákat is, mert ugye a hiba akkor hiba, ha nem győzünk, és nem jutunk tovább. Ilyen helyzetekben kényelmesebben kezelhetőek a hibák, ami nem mindig jó... Ha ilyen szinten tudjuk művelni az elkövetkezendő két hónapban a játékot, akkor nem tudom elképzelni, hogy ne játszunk döntőt. Mindegy kit kapunk a sorsoláson, és milyen ágra kerülünk, ha így játszunk nem sok esélye lesz az ellenfélnek. Meg amúgy is egy jó csapatnak mindenkit meg kell verni, mindegy ki az :!:
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.13. 08:32:10

Az elmúlt egy hónapban erre vártam! Végre játszottunk, küzdöttünk, Iniesta játszott, ragyogóan, Cesc padozott és egy igazi csatár - Villa - kötötte le a védők figyelmét, hogy Messi fickándozhasson! :) Végre jó szerkezetben, nagyon jó iramban és pontosan játszott a csapat! Lehet, hogy kellett a sok pofon az elmúlt egy hónapban!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.13. 08:12:01

fantasztikus volt tegnap a csapat!!! ez az IGAZI Barca!!! nagyon nagy gratula! megmutatták, ők a világ legjobbjai!
múltkor írtam, amikor itt nmindenki pánikolt, hogy emlékszem én egy Milan-Depor BL meccsre, amikor a Milan az első meccsen sima 4-1-re győzött, aztán a második meccsen a Depor 4-0-val lemosta a Milant és továbbment...
hát, meg kellett volna tennem a 4-0-t tippmixen...
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.13. 01:10:19

Ím egy szál magányos milan szurkoló a barcás szurkolók tömegében amikor csapata megkapja a 4. gólt :

http://www.youtube.com/watch?v=AXJsN3Kr ... r_embedded :D
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.13. 01:08:46

bizony, ki fogja hagyni a sárgák miatt. nagyon kedvelem pedro-t de mostanában tényleg akkora 0, hogy nem kezdetném semmi pénzért.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.13. 00:53:09

sörvirsli írta:Bízok benne,hogy legközelebb Pedro fog padozni és az egyre jobb formába lendülő Alexis kezd.
Ha jól emlékszem (99%-ra mondom), akkor Pedro kapott egy sárga lapot, ami miatt nem játszhat a következő meccsen. Annyira amúgy ezt nem bánom, szerintem ő kimaradhat nyugodtan, nem érzem, hogy annyit hozzá tudna tenni a játékhoz, mint korábban.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.13. 00:49:38

masch a fatális hibája ellenére nagyon jó volt. rengeteg megelőző szerelése, labdaszerzése volt középső védőként. kirobbant a falból, és már a félpálya előtt megakadályozta a milan akciókat. a 3-gólunk született ilyen szituációból, ha minden igaz. ilyen szempontból jobb, mint Puyol, viszont a kapitány nem követ el ehhez hasonló szarva hibákat, jobban fejel, fizikálisan erősebbek vagyunk vele. a középpályán játszatnám mascht sergio helyett, vagy mellett adott esetben. remek játékos, jó az összjátékban, jól szerel, és hihetetlenül agresszív. ez volt a szezon legnehezebb meccse. többet nem fogunk két gólos hátrányba kerülni egy top csapat ellen, így ennél csak könnyebb jöhet.

Jó volt látni újból a boldog arcokat. Villa gólöröme nekem a BL döntőn szerzett parádés gólja utáni eufóriát idézte. remélem a gátak is felszakadtak, minden visszatér a helyes kerékvágásba. szép volt fiúk! bíztam bennük, de az utolsó pillanatig piszkosul ideges voltam...:)
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.13. 00:47:45

Remélem a következőben a Galata vagy Malaga/Porto trió közül kapunk valakit,jó lenne egy könnyebb meccs a potenciális elődöntő előtt.
De a mai játékunkkal tök mindegy kit kapunk mert végük!
Bízok benne,hogy legközelebb Pedro fog padozni és az egyre jobb formába lendülő Alexis kezd.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.13. 00:32:36

Nagyon pozitív élményt nyújtott a mai mérkőzésen a csapat. Most a pályán beváltotta a csapat, amit a játékosok nyilatkozatokban ígértek. Hajtás, futás, küzdelem. Nagy dolog az, ahogy ezek a 170 cm körüli emberek nekiugrottak a náluk fél/egy fejjel magasabb, jóval erőteljesebb ellenfeleiknek. Csak remélni tudom, hogy ezt a hozzáállást átmenti a csapat a soron következő BL-meccsekre, mert akkor lesz keresnivalónk a még komolyabb ellenfelek ellen is.

Pár dolog mellett azonban nem tudok én sem elmenni.
Egyrészt végre újra a Xavi-Iniesta tengely játszhatott Busquets előtt a középpályán. Fabregás nem rossz, de sokat kell még javulnia/fejlődnie ahhoz, hogy arra a szintre felérjen, ahol ez a két ember jelenleg tart. Bár én igazából kétlem azt, hogy Cesc valaha is úgy fog tudni játszani, mint Xavi. A két játékos stílusa messze van egymástól. Fabregás ráadásul 7 év "lemaradásban" van az előző két játékoshoz képest, ami a mostani Barca játékstílusát illeti. Nem tudom mi lesz az ő sorsa, de jelenleg jobban uraljuk a középpályát nélküle, mint vele.
Másrészt jó volt látni, hogy (a másik tippem is bejött :D) Villa személyében újra van egy igazi csatár Messi mellett a kezdőben. Sokkal veszélyesebb a csapat, ha ők ketten egyszerre a pályán vannak.
Harmadrészt azonban a védelmünk még mindig nincs teljesen rendben.
Azt le kell szögezni, hogy Alba visszafogása, védekezőbb szerepkörbe helyezése jó húzás volt. Kell az a plusz egy védő a kontráknál, ez ad stabilitást a hátsó alakzatnak. Más kérdés, hogy én célszerűbnek tartanám egy fizikálisan erősebb, jobban fejelő védő szerepeltetését, de Alba ezúttal megállta a helyét. A gólja csak hab volt a tortán.
A mérkőzés és a továbbjutás igazi kulcsa azonban Niang kihagyott helyzete volt, amire szinte egyből jött a második gólunk. Mascherano (aki egyébként nem játszott rosszul) szinte "eldönthette" volna a továbbjutást azzal az egy (de óriási) hibájával. Ezt egy komolyabb, rutinosabb csatárral szemben nem engedhetjük meg magunknak. Az igazi probléma, hogy Puyol és Mascherano közül szinte lehetetlen eldönteni, hogy melyik a jobb megoldás. Puyol jobban fejel, de sokkal lassabb, mint az argentin. Puyol jelenléte, mint kapitány adhat pluszt a csapatnak, Mascherano viszont az életkora miatt jobban bírja a hajtósabb meccseket is szuflával, mint a lassan 35 éves Puyi. Nehéz lesz eldönteni 1-1 meccs előtt, hogy ki legyen a kezdő. Ezt az egy posztot leszámítva viszont szerintem a mai kezdőnk volt az Igazi "gála" kezdő. Szinte visszaköszönt a 2011-es csapat- amit Pep épített fel Tito segítségével.
Mindenesetre örülhetünk, hogy a bajnokság mellett lesz még miért izgulni a továbbiakban is. Elsőként pénteken a soroláson (egy Bayern-Real és Barca-Galata párosítás nekem tetszene :wink: )
Avatar
Piccolo0121
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.12.20. 15:59:20

2013.03.13. 00:31:22

Hát igen aki xavit merte kritizálni az bújjon el szépen a föld alá!!!Na és persze tessék itt a példa arra amit már mondtam párszor fabregas cserepad villa balszére és remek játékre képesek itt van a remek példa a mai meccs!!Fabregast el kell adni a [auto_cenzúra] mert nem ő lesz 2-3 év múlva xavi utódja hanem thiago!!Szóval menyen a levesbe fabregas nem kell ő nekünk az ő árából 1 normálsi balszélsőt vehetünk vólna ennyit erről :)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.13. 00:24:52

ez most nem szerencse volt, hanem tudás. Messi egyszerűen elképesztő, nélküle egészen bizonyos, hogy nem ment volna. végre voltak kiemelkedő egyéni teljesítmények, mint Messi, Xavi, Ini, Sergio, Masch és így el is döntötték a srcáok a lényeges dolgokat.

Őszintén szólva már nagyon elegem volt a pesszimista jóslatokból, a srácokat lehúzó hozzászólásokból. ráadásul sok volt köztük a rosszindulatú okoskodás is...no mindegy, talán nem olyan szomorúak, hogy nem jött be a tippjük. :P

"thiagot a csapatba Xavi helyére, mert öreg..." xD nézzétek vissza meccset és bújjatok a föld alá, mert nem hittettek egy ilyen zseniális játékosban. addig örüljünk, míg a pályán láthatunk egy ekkora koponyát. szédületes játékos!!!!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.13. 00:20:45

JanPieterzoon írta:Elnézést lui1698 és #David Villa#, egy kicsit elragadtattam magam, talán kicsit sok volt az ital meg az adrenalin, tényleg sajnálom, nem kellett volna személyeskedni. Módosítottam kicsit az előző hozzászólásomon. Azért remélem belátjátok, hogy ti is kicsit elvétettétek a sulykot délután, és túlzottan negatívak voltatok. Ha még a jövőben lesz hasonlóan nehéz helyzet akkor inkább ti is legyetek pozitívak és bízzatok a végsőkig a csapatban. Písz
Köszönjük, taps, taps!
Szerintem simán el van nézve! :) Ez a viselkedés méltó a Barcásokhoz! Nincs szükség semmi feszültségre pláne nem egy ilyen meccs után! :D
Mindenkinek peace!!!
Barcelona Unity is Strenght!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.13. 00:17:55

visca el barca írta:a mai meccs kulcsa egyértelműen az volt h xavi és iniesta ujra egymas mellett jatszott.

ha kettejük közül valaki nincs pályán akkor közel sem tudjuk igy tolni ez már számtalanszor kiderült.
Az igaz, hogy ha Xavi és Iniesta egymás mellett a középpályán van az már önmagában is veszélyes ( ez most már egyértelmű, hogy szélen nem tudjuk úgy kihasználni Iniesta tudását, mint középen) Viszont az én véleményem szerint az nagyon sokat számított, hogy a csapat sokkal jobban felkészült. Tisztán látszik, hogy az első meccset elbohóckodták és még a bajnokságon járt az eszük (18 pontos előnynél nem tudom miért) és nem voltak rendesen pihentetve sem a meccs előtt. Rengeteget számított a napi két edzés, a csapatépítő ebéd, Tito VIlanova hasznos tanácsai, meccs elemzések és az is, hogy most a bajnokin még Messi is kapott egy kis pihenőt.
Egy szóval sokkal felkészültebb volt a csapat :!:
Barcelona Unity is Strenght!
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2013.03.13. 00:17:18

Egyetértek, hozzátéve, hogy elöl kell David Villa. Hiába szidta Faragó Ricsi, lefogott 2 embert végig. Meg lehetne próbálni ugyanezt a csapatot, de Pedro helyett Sanchezzel a kezdőben. Pedro már kb 1 éve full gyenge, csak nagyon gyors, ehhez képest ma 5x lefutották 1 az 1ben. Kell a 3 veszélyes csatár, és Villa nélkül nem elég veszélyes a Barca. Fabregas jöhet Xavi helyett a 70. percben és Pedro Sanchez vagy Villa helyett, amikor a védőjük már elfáradt. Ja és Mascherano hibája ellenére is jobb, mint Puyol. Puyol kiöregedett, elég neki 20-30 perc. Nálam a nap embere Busquets, és az első félidőben védekező Messi, illetve 2 védőt lekötő Villa.
ozsimiki írta:FC Barcelona 12/13as topikban hosszabban kifejtetettem, itt rövidebben:

Ez a kp kell, ez a legerősebb elemünk,ez a kapocs mindenhez. Fabregas pad.
Persze a hozzáállásnak ilyennek kell lennie,tegyük fel,h ilyen lesz,Xavi zseniális volt,Iniesta szintén, Busquets is. Ha ez a 3as így tud kapcsolatot tartani a védelemmel,és a támadókkal, vmint az egész csapat ilyen tempóban fut,és járatja a lasztit,akkor csak magunkra kell figyelni.

Remélem 4eddöntő első meccsétől így állunk hozzá! Nem kellene utolsó pillanatokra hagyni a továbbjutásokat :D

FORCA BARCAAA!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.13. 00:10:29

sjd írta:
Ja és ezt jegyezzétek fel: 6 kaput eltaláló lövésből 4 gól, ilyet sztem évekig nem fogunk még látni.
Szerintem is ez nagyon döntő volt, hogy végre higgadtan berugdostuk a helyzeteket, Villa is, Alba is.
Isten ad Isten elvesz, nekünk minden bement, a Milan nagy esélye meg kapufa lett, ha az ott bemegy, akkor aztán lett volna baj nem is kicsit, de ez szerencsére történelem :D
Kép
Kép
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.13. 00:09:20

A világ legjobb csapatának hatalmas gratuláció jár!
A Pep-Tito éra alatt sosem volt kétségem afelől, hogy ez a csapat a legjobb. Ha nem futnak / dolgoznak rendesen, akkor csak a 3.-4. helyen vannak. Ha futnak, akkor mindenkinél több góllal jobbak.
Ez a csapat minden idők legjobb focicsapata.
Legyetek hálásak érte, hogy ezt megélhetitek a csapat drukkereként is!


Nem ítélem el a hitetlen embert - egy ember vagy optimista vagy pesszimista.
Csak azokat ítélem el, akik (ál)tudományos alapon meg akarták magyarázni az utóbbi hetekben, hogy a Barca játéka nulla, hogy a Barca nem a legjobb, hogy a Barca-t kiismerték, meg egyéb olyan hozzászólásokat, amelyek az évi 3-4 vereségünk esetén tipikusan, MINDEN egyes alkalommal előjönnek!!! Újfent bebizonyosodott, hogy csak a futáson múlik minden.
És lehet, hogy a motiváció nincs mindig a helyén, de az dobja rájuk az első követ, aki nem lakna jól azután, hogy évekig péppé veri az ellenfeleit.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.13. 00:02:38

a mai meccs kulcsa egyértelműen az volt h xavi és iniesta ujra egymas mellett jatszott.

ha kettejük közül valaki nincs pályán akkor közel sem tudjuk igy tolni ez már számtalanszor kiderült.

amugy félelmetes volt, a 90. percben elkapcsoltam, nem birtam tovabb, aztan mikor visszakapcs, örömködő szurkolkat látok, meg annyit kapok el faragobol, hogy azt mondja, hogy olaszok. az ütő megállt bennem :? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2013.03.13. 00:10:29-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése