Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.22. 17:35:52

Hú, de várom már. :)
Én még akár egy 2-1-el is kiegyeznék.
Már csak 27 óra. :D

Remélem Abidal kezd, elöl pedig Pedro és Alexis Messi mellett, kellenek a jól letámadó csatárok.

Bayern Munich vs FC Barcelona :
http://youtu.be/ylwTP0qilrE
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.22. 16:03:18

A BAYERN VÁRHATÓ KEZDŐCSAPATA A BARCA ELLEN
Bayern: Neuer – Lahm, Van Buyten, Dante, Alaba – Javi Martínez, Schweinsteiger – Robben, Th. Müller, Ribéry – Gomez.
Eltiltott: Mandzukic
Sérült: Kroos, Badstuber

A BARCELONA VÁRHATÓ KEZDŐCSAPATA A BAYERN ELLEN
Barcelona: Valdés – D. Alves, Piqué, Abidal, Alba – Xavi, Busquets, Iniesta – Sánchez, Messi, Pedro.
Eltiltott: Adriano
Sérült: Puyol, Mascherano
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.22. 15:47:04

sajnos Piqué-ben mostanában nagyon benne van a sárga, sok az elkésett belépője. Majdnem biztos vagyok benne, hogy kipontozza magát, így a visszavágóra még nagyobb sz..rban lehetünk. De legalább Adriano játszhat, de ő sem életbiztosítás középen, ha pedig Alba is búcsúzik muszáj lesz Puyolt vagy Masch-ot összedrótozni. Én Bartra-ra szavaznék. Abidal nem lehet a kezdőben, a brazil off, Songot meg nem szeretném ott látni. Bartra mind fizikálisan mind képességek terén is kiváló, egyedül a rutin és a nyomás miatt lehet aggódni. Ha fejben felnő a feladathoz nem lehet vele gond.
A Bayernben ki sárgás? Asszem Lahm és Dante, de többről nem tudok.
Azt hiszem Schweinsteiger is bajlódik valami kisebb sérüléssel, bár biztos hogy a kezdőben lesz. Én tőle tartok nagyon, megfojthatja a középpályánkat, amit pedig muszáj lesz uralni. Arra kíváncsi leszek, ha rájuk sikerül kényszeríteni a játékunkat átállnak-e majd kontrára. Az biztos hogy a meccs utolsó pillanatáig hajtani és koncentrálni kell, a bajorok 100%, hogy eredménytől függetlenül támadni fognak. Ha visszaállunk, vagy ráülünk az eredményre nem jósolok kedvező eredményt nekünk.
Remélem pozitív hatással lesz a csapatra, hogy a németeket tartják esélyesebbnek. Ha Messi hozza a szokásosat rúgott gól nélkül nem hagyjuk el a pályát, ami pedig aranyat ér.
Forca Barca!!!!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.04.21. 21:03:37

MichaaBee írta:A csatársor szerintem mindenképp Alexisszel és Pedróval fog felállni. Nem véletlen, hogy Villa és Tello kezdett a Levante ellen. Szerintem az egyetlen igazi kérdés az, hogy ki lesz Piqué társa a védelem közepén. Adriano a legesélyesebb szerintem, de nagyon örülnék Bartrának is. (Persze Abidal lenne a legjobb, de ő nem bír szerintem ilyen 90 percet és meccs közben hátul nem dívik cserélni.)
Adriano játszana nagy valószínűség szerint, ő lenne a legjobb megoldás, nem számolva Abival, de a brazil eltiltott, így ő nem játszhat kedden. Piqué pedig ha sárgát kap, kihagyja a visszavágót, valamint ha jól emlékszem Alba is sárga veszélyben van..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.21. 20:43:15

szerintem is visszatérünk most a hagyományos 433hoz, nem fog alves elől a szélen játszani az egész meccsen. a bayernnek pont a széljátéka az erőssége, szóval ezért veszem biztosra az alexis, pedro kettőst is. piquét még így is féltem riberytől, viszont bartra szerintem sebességben azért nem lesz teljesen esélytelen. (abidal egy teljese kilencven perc után nem fog kezdeni, busquest és song atomlassú, ezért én bartrát is biztosra veszem.) egy iksz teljesen jó lenne nekünk kint, mondjuk egy 2-2.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.04.21. 20:25:51

Én azt gondolom hogy nincs mitől tartanunk. az elmúlt évek meghatározó csapata a miénk, és mi vagyunk a mérleg nyelve pár éve... féljen a Bayern...
Azt megemlíteném mindenképp, hogy az Arsenal 1 önmagához gyenge teljesítménnyel nyerni tudott Münchenben. Játszó csapattal a Bajorok még nem találkoztak. Nekünk arra kell figyelnünk, hogy a 2 szél maradjon "zárva", és ne hagyjuk h Robben-Ribery 2-s rávezese a labdát Piquére, és a másik belső védőnkre(akárki is lessz az) :!:
Ezért aztán azt gondolom, hogy Alvés-Alba kevesebb rizikót fog vállalni, a felfutásokkal, de legalábbis alaposan átgondolja mikor kell érkeznie... :)
Én biztos vagyok benne hogy a középpályán megpróbálnak majd hosszú labdákkal operálni a már említett 2 szélső felé, illetve Mandzukic(Gomes) fejére. más fegyverük nincs...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.04.21. 20:03:09

A csatársor szerintem mindenképp Alexisszel és Pedróval fog felállni. Nem véletlen, hogy Villa és Tello kezdett a Levante ellen. Szerintem az egyetlen igazi kérdés az, hogy ki lesz Piqué társa a védelem közepén. Adriano a legesélyesebb szerintem, de nagyon örülnék Bartrának is. (Persze Abidal lenne a legjobb, de ő nem bír szerintem ilyen 90 percet és meccs közben hátul nem dívik cserélni.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.21. 19:58:41

sura írta: Szombati játéka után nem értem, mit keres Villa az utazó keretben.
Ha így gondolkoznának akkor Villa mellett kb. 6-8 ember otthon maradna. Szerencse hogy nem te döntesz.
Forca Barca!!!!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.04.21. 19:47:36

[quote=
Egy ilyen kezdőbe én is belemennék,csak Tello helyett Villa!

Szombati játéka után nem értem, mit keres Villa az utazó keretben.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.21. 19:31:18

„A Bayernnek nincs esélye a Barcelona ellen. A két csapat összecsapásain a bajorok körülbelül harminc százalékban fogják birtokolni a labdát, mert az szinte mindig a Barcelonánál lesz. Hihetetlen a katalánok játékrendszere” – áradozott a katalánok futballfilozófiájáról a korábbi Real Madrid-játékos.

„Lionel Messi személyében a Barcelonánál van az a futballista, aki eldönthet egy ilyen párharcot” – folytatta Van der Vaart, aki a német bajnokságról jó véleménnyel van.

„Ami a színvonalat illeti, a Bundesliga új magasságokba emelkedett ebben a szezonban, és véleményem szerint a legérdekesebb bajnoksággá vált. Ennek ellenére nem gondolom, hogy a Bayernnek lenne esélye a Barcelona ellen” – ismételte a „tételmondatot” a 30 esztendős középpályás.

Azért ezzel még én sem értek teljes mértékben egyet,de ha hozzuk ami bennünk van akkor nagy baj nem lehet,meg kell mutatni mindenkinek,hogy ez még mindig a mi korszakunk!!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.21. 13:30:42

salas9 írta:Jó döntés. Szerintem az egyik (ha nem a legjobb) bíró mostanság Európában Kassai. Remélem folytatjuk a jó tendenciát vele (2/2) :lol:

Így viszont biztos, hogy a magyar nem fújhat majd a BL döntőben.
Kellemes emlékeink vannak róla az biztos. Az idei 4-0 a Milan ellen és a 3-1-es MU elleni döntő szinte a legjobb meccseink voltak az utóbbi durván 2 évben.
Viszont a Bayern-nek is csak pozitív emlékei lehetnem a magyar sípmesterről. 2010/11-ben az Inter elleni 1-0-ás milánói győzelmüket, tavaly pedig a City elleni 2-0-ás győzelmüket és madridi 1-1-et vezette Kassai.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.04.21. 12:45:50

Roura:"Mindenki számára világos, hogy Abidal esete egyedülálló. Az, hogy ismét 90 percet tudott játszani, fantasztikus. Úgy véljük, bejelentkezett a kezdőtagságért Bartra mellé" Remélem kezdő lesz kell a rutinja Pique mellé!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.21. 12:37:49

Mezner2 írta:Kassai vezeti a München elleni odavágót
Jó döntés. Szerintem az egyik (ha nem a legjobb) bíró mostanság Európában Kassai. Remélem folytatjuk a jó tendenciát vele (2/2) :lol:

Így viszont biztos, hogy a magyar nem fújhat majd a BL döntőben.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.21. 12:34:21

Mezner2 írta:Arról nem is beszélve,hogy a Milan elleni visszavágót,és a 2011-es BL döntőnket is ő vezette,az eredményt mindenki tudja :D
Rohadt mocsok csaló uefa, már megint olyan bírót küldött a meccsünkre, akinek a hátán ott a katalán zászló.

(Szerintem is jó döntés, remélem normálisan fújja majd a meccset.)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.21. 11:40:06

Kassai vezeti a München elleni odavágót,a létező legjobb döntés,ő engedi a folyamatos játékot,és ez nekünk kedvez ! Arról nem is beszélve,hogy a Milan elleni visszavágót,és a 2011-es BL döntőnket is ő vezette,az eredményt mindenki tudja :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.20. 16:54:01

bájern megint nem aprozza el. most épp idegenben veri rommá azt a hannovert, akit otthon azért kevesen vernek meg :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.04.20. 11:42:06

Mivan ha a középpályánk úgy álla fent mint anno Madridban két védekező középpályással Xavi-Busi-Song! Elöl pedig Messi-Villa-Iniesta!
Még 2006-ban Londonban is így nyertünk Mourinho ellen 1-2-re hogy Deco-Edmilson-Motta!
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.04.20. 09:55:18

Alexis9Sánchez írta:
bennike123 írta:en így alnek fol:
valdes
-alves-pique-bartra-alba
sergio
xavi iniesta
alexis messi tello
Egy ilyen kezdőbe én is belemennék,csak Tello helyett Villa! Akárhogy játszott elmúlt meccseken,én nem kezdetném! Max csereként majd 60-70.percben bejöhet ha olyan az eredmény! Ahogy előttem írták,szerintem is sajnos Alexis helyett Pedro fog kezdeni,de akkor nagyon ideges leszek ha ő megint kezdő lesz -.-" (bár már kezdhetek idegeskedni :D) De majd holnap kiderül,ha holnap Alexis kezd,és Pedro nem,akkor egyértelmű hogy kedden Pedro fog kezdeni.
Bartra-t pedig én mindenféleképp kezdetném!!! Nincsen se Puyol,se Mascherano,se Adriano. Itt a nagy lehetőség neki, hogy bizonyítson! Ennél nagyobb nem kell neki! :) Song-ot pedig bármennyire kedvelem,de ő védőként tényleg nem igazi,ő neki a középpályán a helye! :) Abidal meg felejtős nyilván!
Barcaman14 írta:Bartrat pedig nem biztos, hogy megkockáztatja egy ilyen súlyú meccsen Tito.
Ha a Puyol,Mascherano,Adriano hármasból bármelyik játszhatna akkor én is 100%-ra mondanám,hogy nem fog ő kezdeni. De így egyszerűen nincs más csak ő!(vagy ugye Song/Busquets) Ami nem feltétlen baj. Én nem bánom! :) Megkell adni neki tényleg a lehetőséget,hogy bizonyítson(jó persze ha játszhatna a 3asból valamelyik akkor én se ezen a meccsen adnék neki bizalmat :D de így igen!!) Ezen a meccsen tudna igazán bizanyítani,nem a mondhatni "tét nélküli" bajnokikon már!

+ Egyébként Busquets már nem mostanában játszott középső védőként,hanem nagyon régen még párszor,arra emlékszem. De akkor hogy játszott ott?? Jó volt ott is? Mert arra viszont már nem emlékszek,hogy milyen volt ott. De mintha úgy rémlene,hogy nem volt ő rossz ott,csak középpályán ugye ő is jobb nyilván. Mert ugye akkor még az a lehetőség lehetne, hogy ő lenne hátul Piqué mellett,és Song középpályán. Amibe én megint belemennék,és örülnék!(Song miatt,mert neki is kéne már a lehetőség,hogy bizonyítson normális meccsen) Csak hát ugye benne se bízik nagyon Tito. De hát majd elválik,hogy melyikőjükben bízik jobban! Mert szerintem az meg biztos, hogy ez a két variáció közül lesz az egyik!
vizsonylag jol jatszott,hozta a kotelezot!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.20. 08:14:15

JOseppe írta:
mess2009 írta: a védelmük kifejezetten gyengébb mint a Madridé, a madridi kontrák a világon a leg veszélyesebbek, bár a németek is erre építenek, úgy érzem könnyebben foghatók.
a gyenge pontjainkat már sokan leírták:a védelem Masc és Pulyol nélkül, Messi sérülésből jön?! na és a Villa- Pedro kettős bénasága. ezzel együtt én sem hiszem hogy a Bajorok kiejtenek bennünket.
Azt úgye nem mondod komolyan hogy pl:a Pepe, Varane, Coentrao 3-as (ramost leszámitva), jobb egy Boateng,Lahm,Alaba triótól!! :?: :roll: Ha valamiben akkor sztem a védelemben nagyon erősek a németek. :wink:
kifejezetten komolyan gondoltam....., hogy mondjuk a Varane-Pepe-Ramos-Marcello - négyes előtte a brutális Xabi A.-Khedira kettőssel a leg keményebb védelem akikkel a Barca a mai mezőnyben találkozhat! egyébként erre sajna már át is éltünk néhány kellemetlen példát!
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.04.20. 08:07:16

Bartra-Pique-t nem szabad Münchenben pályára küldeni együtt mert nem valóak össze! Rossz helyezkedés,nem értik meg egymást,három alatt nem ússzuk meg így! Akkor inkább Abidal vagy Busquets!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.20. 04:51:17

bennike123 írta:en így alnek fol:
valdes
-alves-pique-bartra-alba
sergio
xavi iniesta
alexis messi tello
A védelmet elég "karcsúnak" érzem, de Adriano eltiltása miatt sakk matt helyzetben vagyunk. Bartra vagy nagyon be fog jönni vagy nagyon nem. 50-50 %. Abból mindenképp "profitálhatunk", hogy magas, jól fejelő játékosról van, szó, ami pontrúgásoknál és a Gomez elleni párharcoknál jól jöhet. Bartra talán egy fokkal gyorsabb Piqué-nél így talán nem fogják fél méter után lehagyni, ha futni kell a labda után. Abban mindenképp reménykedem, hogy a szélső bekkjeinknek ki lesz adva a feladat, hogy érjenek "mindig minden körülmények között" :lol: vissza, mert ha ezt meg tudják oldani, akkor talán max 1 bekapott góllal megúszhatjuk, ami mellé akár rúghatunk 2-t is, ha elöl rendben mennek a dolgok.
És akkor mi legyen elöl? Tello helyett mindenképp Villa kell, márcsak a rutinosság miatt is. Tello jó lesz az utolsó 15-20 percre, hátha könnyebb dolga lesz egy fáradtabb védelemmel szemben.
A Sánchez vagy Pedro kérdés viszont nehéz. Én szívesebben raknám előre Pedro-t, mert gólerősebnek érzem, így jobban képes lehet lekötni a Bayern szélső védőinek figyelmét, mint Sánchez. Alexis viszont abból a szempontból lenne jobb megoldás, hogy agresszívabban támad vissza, többet védekezik.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.20. 00:26:07

bennike123 írta:en így alnek fol:
valdes
-alves-pique-bartra-alba
sergio
xavi iniesta
alexis messi tello
Egy ilyen kezdőbe én is belemennék,csak Tello helyett Villa! Akárhogy játszott elmúlt meccseken,én nem kezdetném! Max csereként majd 60-70.percben bejöhet ha olyan az eredmény! Ahogy előttem írták,szerintem is sajnos Alexis helyett Pedro fog kezdeni,de akkor nagyon ideges leszek ha ő megint kezdő lesz -.-" (bár már kezdhetek idegeskedni :D) De majd holnap kiderül,ha holnap Alexis kezd,és Pedro nem,akkor egyértelmű hogy kedden Pedro fog kezdeni.
Bartra-t pedig én mindenféleképp kezdetném!!! Nincsen se Puyol,se Mascherano,se Adriano. Itt a nagy lehetőség neki, hogy bizonyítson! Ennél nagyobb nem kell neki! :) Song-ot pedig bármennyire kedvelem,de ő védőként tényleg nem igazi,ő neki a középpályán a helye! :) Abidal meg felejtős nyilván!
Barcaman14 írta:Bartrat pedig nem biztos, hogy megkockáztatja egy ilyen súlyú meccsen Tito.
Ha a Puyol,Mascherano,Adriano hármasból bármelyik játszhatna akkor én is 100%-ra mondanám,hogy nem fog ő kezdeni. De így egyszerűen nincs más csak ő!(vagy ugye Song/Busquets) Ami nem feltétlen baj. Én nem bánom! :) Megkell adni neki tényleg a lehetőséget,hogy bizonyítson(jó persze ha játszhatna a 3asból valamelyik akkor én se ezen a meccsen adnék neki bizalmat :D de így igen!!) Ezen a meccsen tudna igazán bizanyítani,nem a mondhatni "tét nélküli" bajnokikon már!

+ Egyébként Busquets már nem mostanában játszott középső védőként,hanem nagyon régen még párszor,arra emlékszem. De akkor hogy játszott ott?? Jó volt ott is? Mert arra viszont már nem emlékszek,hogy milyen volt ott. De mintha úgy rémlene,hogy nem volt ő rossz ott,csak középpályán ugye ő is jobb nyilván. Mert ugye akkor még az a lehetőség lehetne, hogy ő lenne hátul Piqué mellett,és Song középpályán. Amibe én megint belemennék,és örülnék!(Song miatt,mert neki is kéne már a lehetőség,hogy bizonyítson normális meccsen) Csak hát ugye benne se bízik nagyon Tito. De hát majd elválik,hogy melyikőjükben bízik jobban! Mert szerintem az meg biztos, hogy ez a két variáció közül lesz az egyik!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.19. 21:57:31

meglátjátok, ugyanaz lesz, mint a spanyol-németen a VB-n, ahol mindenki odáig volt, hogy mekkorák a németek és majd most... aztán a németek labdába sem rúgtak és simán kiverte őket a Katalán... ööö akarom mondani a Spanyol válogatott :lol:
nem gyenge csapat ez a Bayern, de ők nem akarnak beállni védekezni, nem egy Chelsea, vagyis ha a Barca nem a rosszabbik arcát mutatja, meg lehet nagyobb izgalom nélkül a 2 meccs és a továbbjutás. ha azonban a "PSG meccset" hozza a csapat... de erre nem is akarok gondolni!!!
sokkal jobban tartok egy Real elleni döntőtől. nem mert a Real annyira jó, mert nem! simán le tudnánk őket nyomni, technikailag sokkal jobbak vagyunk. csak épp lenne egy unalmas és undorító BL döntő Műringyó papa miatt, ahol aztán nyálas Hisztiánó örülhet a Real egyetlen kontra góljának...
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.04.19. 20:03:07

mess2009 írta:a Robben-Gomez kettős nagyjából a Benzema-Higuain kettőssel egyenértékű,

Bár így lenne..

a védelmük kifejezetten gyengébb mint a Madridé,

bár így lenne 2. :D
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.04.19. 19:15:31

StickyFingaz írta:
bennike123 írta:en így alnek fol:
valdes
-alves-pique-bartra-alba
sergio
xavi iniesta
alexis messi tello
Nekem tetszik ez a kezdő,de szerintem Tello kezdő tagsága sokaknak nem tetszene.Sokan inkább az alibiző és királyvédőmunkátvégző Pedrót néznék.
Pedro az utobbi lassan 2 evben szinte nem csinalt semmit a barcaban,a PSG elleni goljan kivul! nem ertem hogy lehet meg ilyen gyakran kezdobe tenni,szoval ensem kezdetnem
Válasz küldése