Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.11. 14:43:21

Előre elnézést kérek azoktól, akik nem szeretik a statisztikákat, de a közelgő vizsgám miatt -meg mivel egyébként is szívesen olvasgatom- statisztika dömping fog következni. A csoportkör után talán érdemes lehet összegezni, hogyan is állunk bizonyos téren:

Gólok:
Egyéni szinten egyértelmű Messi fölénye (8 gól, illetve 2 gólpassz), míg csapatszinten megosztott 5. helyen áll a Barca a rúgott és 11. a kapott gólok tekintetében. A 15 gólból 13 a 16-oson belüli lövésből/fejesből született. off: A legtöbb 11-est nem a Real végezhette el.

Passzok:
Egyéniben Piqué áll a legjobban, aki 99%-os mutatóval rendelkezik (214 jó a 216-ból), de érdemes megemlíteni Ter Stegent, akinek ugyanez 96%-os (109 jó a 113-ból). A legtöbbször Dani Alves próbálkozott beadással a csapaton belül, számszerűen 38-szor, amiből 7 lett jó. Ez teljes mezőnnyel összevetve, például Lichtsteinernek 3/36.
Csapatszinten a passzkísérletek tekintetében második, míg pontosságban első a Barca, nem meglepő módon a Bayern a rivális mindkét esetben.

Lövések:
Egyéniben itt is Messi dominancia van 12-szer igen, 12-szer pedig nem találta el a kaput, míg 4 lövését blokkolták (CR-nek ugyanebben a sorrendben: 18; 9; 17). Csapatszinten összesen 94 próbálkozás volt, ezzel 6. a sorrendben. Számszerűsítve 33 kaput eltaláló, 37 kaput elkerülő, 24 blokkolt lövés és 2 kapufa.

Szabálytalanságok:
Legtöbbször Dani Alves követett el szabálytalanságot, méghozzá 12-szer. Elszenvedni pedig Neymarnak kellett, egész pontosan 21-szer, ami a teljes mezőnyben is a legmagasabb, főleg ha a percek arányait is figyelembe vesszük. A legtöbb lapja is jobbhátvédünknek van, 3 sárga, csapatszinten pedig 8 van összesen. Valamint Rafinhanak volt egy piros lapja.

A futott mennyiség:
Fogalmam sincs, hogyan kell/érdemes osztogatni, úgyhogy inkább belinkelem. Már sorrendbe rendezve itt érhető el. Igazából összevetni sem nagyon lehet a többi csapatéval, mert elég komoly rotáció volt. Azt ki lehet olvasni, hogy CR jóval többet futott, mint Messi, de ez aligha újdonság. Viszont felhívnám a figyelmet Kokéra, aki eléggé meglepett, hiszen a teljes mezőnyt figyelembe véve második helyen áll, mind a 6 meccsen végig játszott és 73,774 km-t futott.

Akinek van még kedve csemegézni, annak javaslom ezt az oldalt.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.12.11. 14:16:28

S.Agüero írta:
S.Agüero írta:Szerintem egy meglepően meggyőző győzelem lesz, 3-1 a tippem.
Megmondtam. :mrgreen:

Amúgy remélem megkapjuk a Schalkét. Csak ne a Juvét, az ő stílusuk nem fekszik nekünk... :roll:

Egyet értek. Széttördelnék a játékunkat aztán Pirlo egy szabadrugással hazavágja az egészet. Az Atleticonak sem feküdt akik jóval erőszakosabbak, mint mi. És sajna dÚrván jól is kontráznak. Nem egy világverő csapat, de nagyon stabil. Én tőlük félek a legjobban, bár a City a legerősebb szerintem, de a Juve lenne a mi halálunk a BL-ben.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.11. 13:47:08

A Juvénak van stílusa? :O :twisted:
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.11. 13:08:23

S.Agüero írta:
S.Agüero írta:Szerintem egy meglepően meggyőző győzelem lesz, 3-1 a tippem.
Megmondtam. :mrgreen:

Amúgy remélem megkapjuk a Schalkét. Csak ne a Juvét, az ő stílusuk nem fekszik nekünk... :roll:
+1 ok az Év Fórumozója díjadhoz! :mrgreen: Amúgy valamiért Baselt érzek.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.12.11. 13:06:31

S.Agüero írta:Szerintem egy meglepően meggyőző győzelem lesz, 3-1 a tippem.
Megmondtam. :mrgreen:

Amúgy remélem megkapjuk a Schalkét. Csak ne a Juvét, az ő stílusuk nem fekszik nekünk... :roll:
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.11. 12:48:25

Én is úgy érzem, hogy ez a felállás egy jobb formában kifutó PSG ellen megbukott volna, így viszont sokan LE zseniális húzásáról beszélnek. Örülök a győzelemnek, de nem szabad túlértékelni, mert nem volt ez annyira meggyőző, mint ahogy hangzik.
Annak örülök, hogy kipróbálunk új dolgokat, bár az meglep, hogy ezt egy fél év után lépjük meg...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.11. 12:24:30

Varatrix, örülök a értékelésednek, hisz megspóroltál nekem legalább fél óra pötyögést :D

szó szerint ue. gondolom. Tegnap csak és kizárólag azért nyertünk, mert a játékosok nyerni akartak, meg blanc belecserélt a homályba és onnantól a PSG nem volt ellenfél.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.12.11. 11:51:02

Azért ez a lesimáztuk elég erős.

Én leszek a légy a levesben, de édes kevés lesz ez a teljesítmény hosszútávon. Két gólunk a semmiből jött, óriási védelmi bakik után. (Messi, Suárez). Neymar gólja nagy volt de erre sem lehet számítani mindig, másrészt őt is üresen hagyták, de ugyanakkor pozitív ez a helyzet kihasználás.

A védelmünk inkább állt fortuna lábain mintsem a sajátján. Tisztelet Bartrának aki viszont tanárian játszott. Mindenesetre többször csak a szerencsén múlt hogy nem kaptunk gólt. Ez a szokásos mise, ugyanaz a - , mint az elmúlt években. Mathieut bal oldalon nem erőltetném többé, rajta elmehetett volna.

Középpályán Busquets teljes homály, Rakiticel kezdtem volna helyette, védekezik ő is derekasan. Ezt már az odavágon sem értettem miért nem játszik a horvát.

A jó eredményhez Blanc is hozzájárult, csapata két legjobbját hozta le a pályáról. Motta, Cavani duót hoztam volna. Utána tudtuk csak értelmesen tartani a labdát a középpályán. Azért odáig bőven benne volt a 2-2 a meccsben, és akkor máris nagyon más lett volna a hangulat.

Örülök a győzelemnek, de rengeteg hibát kell kijavítani, mert sok szerencse kellett ahhoz hogy ez így alakuljon. Részemről pedig ez a három védős rendszer is egy kuka. Olyan szélsőkkel mint Pedro és Neymar ez kivitelezhetetlen. Hihetetlen viszont ha ezt tényleg Alves hiánya indokolta csak, nem emrt egy Adrianoval kezdeni...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.12.11. 11:41:59

Feast4 írta:
barlacy írta: Másról.A DIGI kommentátora nálam kiverte a biztosítékot. Honnan jött ez a figura, rossz ízű viccelődései, nem odaillő mondatai,műveletlenségről, alkalmatlanságról tanúskodtak.Ez méltatlan a sportcsatornához is- szerintem.
Digi Bl vagy bármilyen közvetítésen én még soha nem hallottam olyan kommentárt akire azt mondtam volna neked van valami szakmai fogalmad arról amit csinálsz. Eleve a focisták akik szakértenek. Juhár? Hát könyörgöm. Adtok nekem egy rekesz sört meg egy fél üveg pálinkát én is úgy elértekezek adásnonként 120-ezerérért, hogy ihaj és legalább vicces lesz és nem mondok akkora marhaságokat! :D A tegnapi meccsen úgyanez volt, de ha ez bemegy, de ha ez betalál, de ha ez... stb. stb. Tanuljuk már meg nincs ha. Nem ment be elszúrta lehet tárgyalni arról miért szórta el, de arról nem igazán kéne mi lett volna ha belövi! Ezzel kitölteni egy műrort hihetetlen. Ennél annak idején még Verebes mágus is jobb volt, pedig ő szerintem fröccsözött a háttérben.
Minősíthetetlenek ezek kommentátorok és szakértők,jól jellemzik a magyar labdarúgásban uralkodó állapotokat,könyörgöm 30 éve nem voltunk világversenyen és a mennyei színvonala a bányász béka segge alatt van valahol.Bocs az offért!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.11. 11:37:21

Megint volt késelés. :( Ezúttal két PSG szurkoló volt az áldozat, szerencsére egyikőjük sincs életveszélyben. Cikk: Sport.es, Marca
mess2009 írta:tudna valaki be linkelni egyéni osztályzásokat a Barca PSG ről?
kösz.
Sport.es
Goal.com
Squawka
WhoScored vagy cikkel együtt Bleacher Report

+2 érdekesség:
A Marca is vezet külön statisztikákat
A Mundo Deportivo 4-2-4-es hadrendről cikkezett
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.12.11. 11:35:15

Egyrészt gratula a csapatnak, mert ez a Psg egy erős csapat, nem kis fegyvertény legyűrni őket!

Másrészt rendet kell tennünk nekünk szurkolóknak is a fejünkben, mert irreális elvárásokat követelünk sok esetben a csapattal szemben. Aki néhány éve lett Barca szurkoló, az a sikerkorszak közepén csatlakozott hozzánk! Meg kell érteni, hogy az a csapat, ami éveken keresztül végig tudta verni a világot, az olyan csapat volt, amilyen csak nagyon ritkán áll össze. Ha magamat veszem a közel 25 éves foci rajongásommal, akkor sem tudok hasonló kiemelkedő csapatot mondani. Voltak jó csapatok, mint pl a Real a 2000-es évek elején, korábban az Ajax, a Milan, Machester...de egy sem tudta annyi ideig uralni a világot, mint mi pár évvel ezelőtt! Ezért is fontos, hogy ne az legyen a mérce, mert az sanszos, hogy nem jön vissza....

Amúgy LE váratlan húzásai engem is meglepnek, és tegnap be is jött, de azért én örülnék, ha kialakulna egy állandó középpálya és védelem is. Kicsit félek attól, hogy egy kieséses szakaszban a kísérgetezgetésre rá fogunk fázni, mert ott 1-2 kapott gól a kiesést jelentheti. Azért a Psg-nek volt helyzete bőven, szóval erre gyúrni kell!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.11. 11:17:23

Csak annyit tennék hozzá, hogy megint ugyan az történt, mint a City ellen. Rengetegen becsináltak, meg vízionálták, hogy nagyon kemény lesz, meg év meccse, aztán végülis mondhatjuk, hogy lesimázták a srácok.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.12.11. 11:16:07

tudna valaki be linkelni egyéni osztályzásokat a Barca PSG ről?
kösz.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.12.11. 10:28:29

barlacy írta: Másról.A DIGI kommentátora nálam kiverte a biztosítékot. Honnan jött ez a figura, rossz ízű viccelődései, nem odaillő mondatai,műveletlenségről, alkalmatlanságról tanúskodtak.Ez méltatlan a sportcsatornához is- szerintem.
Digi Bl vagy bármilyen közvetítésen én még soha nem hallottam olyan kommentárt akire azt mondtam volna neked van valami szakmai fogalmad arról amit csinálsz. Eleve a focisták akik szakértenek. Juhár? Hát könyörgöm. Adtok nekem egy rekesz sört meg egy fél üveg pálinkát én is úgy elértekezek adásnonként 120-ezerérért, hogy ihaj és legalább vicces lesz és nem mondok akkora marhaságokat! :D A tegnapi meccsen úgyanez volt, de ha ez bemegy, de ha ez betalál, de ha ez... stb. stb. Tanuljuk már meg nincs ha. Nem ment be elszúrta lehet tárgyalni arról miért szórta el, de arról nem igazán kéne mi lett volna ha belövi! Ezzel kitölteni egy műrort hihetetlen. Ennél annak idején még Verebes mágus is jobb volt, pedig ő szerintem fröccsözött a háttérben.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.11. 10:11:51

kristop írta:
Erxy írta: Bartra, ter Stegen, Mascherano, Piqué egyértelműen fölfelé lógtak ki
az, hogy ter stegen mennyire pontos és magabiztos lábbal, az valami hihetetlen
pedig előzetesen féltem ettől egy kicsit

hosszútávon nem tudom, hogy jó megoldás-e ez a két jó kapus, de jelenleg baromi nyugodt vagyok akármelyikük is áll a kapuban. nyugodtabb, mint valdessel bármikor.
Ter Stegennek még karácsony előtt át kéne esni a bajnoki tűzkeresztségen - már csak kabalából is.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.11. 09:48:49

Sorsolás: Hétfő 11:45,Sport 1. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.11. 09:27:13

Teljesen mindegy, kit kapunk, innen tovább kell jusson a brigád. Amúgy mikor sorsolnak?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.12.11. 09:07:08

A meccs után sokan vagyunk úgy, hogy kicsit elemezgetünk, mi lett volna ha, meg milyen hibáink voltak meg mit szerettünk volna meg stb.A tegnapról azt mondanám, ha gyorsulni fog a passzjátékunk, és javulna a pontosság is,a csúcsra is feljuthatunk.

Másról.A DIGI kommentátora nálam kiverte a biztosítékot. Honnan jött ez a figura, rossz ízű viccelődései, nem odaillő mondatai,műveletlenségről, alkalmatlanságról tanúskodtak.Ez méltatlan a sportcsatornához is- szerintem.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.12.11. 08:54:17

Arsenalt kapjuk. Alexis miatt.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.11. 08:22:11

Azért a védelemből én Bartrát kiemelném, szerintem kifejezetten jól játszott, ahhoz képest meg, hogy mennyi lehetőséget kap, nagyon jól játszott!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.12.11. 00:01:33

roby122 írta:Végre egy fontos rangadót nyertünk! :D
Hála az égnek! :D Már nagyon kellett.
roby122 írta: Komolyabb meccseken lehetne nyomatni ezt a 3 védős rendszert , azért elég stabil volt a védelem és a középpályánk.
Hát ezzel nagyon nem értek egyet. Masch volt stabil és viszonylag jól távol tartotta a védőinktől a támadókat. A védelmünk megint kriminális volt. Össze vissza futkosot és Lucas ott ette meg a nagydarab véőinek ahol akarta. Még jó, hogy Zalatn és Cavani viszonylag jól leütközhető volt. Matyit kifejezetten ahogy írtad is néha rossz volt nézni. Szerencsénk volt a második félidőben veszélyesebbek voltak, de hát a fociban nincs ha. Viszont ezzel a 3 védős rendszerrel így megpróbálkozni hosszú távon nem kéne kis meccseken be kéne járatni a dolgot és talán utána, mert ez minden csak nem stabil.
roby122 írta: MSN -nek gratula a gólért , főleg Suáreznek kellett már , remélem most megjött az önbizalma , mezőnyjátékban viszont gyengének találom , van még mit tanulnia.
Na ez visziont nagyon pozitív, hogy mindhárman betaláltak. Külön az hogy Suarez is. remélem a bajnokságban is összejön neki. Csak nem kéne mindig lekapni a 60-70 percben. Had szokja azt hogy a pályán van milyen a csapat ki hova fut, kivel hogy tud összejátszani élesben.
mess2009 írta: középen sajnos Iniesta nekem csalódás bár az elsőben még azért elment de a második félidőben gyak. nem volt jó megoldása, Busi a szokásos, néhány látványos labdavesztéssel, Pedro hajtott, de ha a kontránál nem emel, hanem bead, hamarabb lezárhattuk volna.
Szerintem hatékonyabbak lettünk volna ha Busquets helyet Rakitic van fent végig. A beállításával felpezsdült a támadójáték, de most is fenthagyta Maschot pedig visszaküldte hátra. Pedig amilyen meglátásai és észe van annak az embernek a játékhoz az hihetetlen. Nagyon sok volt viszont a rossz pasz az eladott labda. Elég kapkodó volt az egész csapat. Nem tudom, hogy a 3 vkp kavart be velünk szemben vagy amúgy is túlpörögtek, de az ilyet nem kell hagyni.
crixus írta: Ha az Arsenal,City, Juve triót elkerüljük, akkor nagy valószínűséggel simán mehetünk tovább a következő körben.
Igen elég kellemeten lenne mind a három. Föleg a Juve. Nagyon meg tudják folytani hátul a játékot és ha középpáyán nem tudunk igazán dominálni a csatárainknak maguknak kell megoldani. Azellen a védelem ellen nehéz lenne.
palesz77 írta:Na, Lucho ezt jól megálmodta. A második félidőt mondjuk nagyon elcseszte, azt megköszönheti a PSG csodás cseréinek, mert a letámadásból visszavettünk, így nagyon magunkra húztuk a PSG-t..
Ez teljesen igaz. Szerencsénk is volt edzői hiba is összejött a másik oldalon (nem kellett volna annyi támadó) Így meglett.
palesz77 írta: Ami a legjobban bosszantott, az a támadó harmadban levő passzpontosságunk, és döntéshozatal.. Rúghattunk volna 6-ot legalább, ha nem viszik el a srácok egymás elől sokszor, vagy csak egy 3m-es passzt lépesek lábra adni...
Ezt mondom én is marha pontatlanok voltunk és ebből sok helyzet elhalt. Neymar meg megint szerintem elég fogalmatlan volt, igaz két megmozdulás két gól amibe vastagon benne volt, de ezen felül semmit nem csinált. Nem megy neki ha szorosan fogják ő kiesett a passzjátékból, Ininek nem ment, Pedro meg Pedro volt. Jobban ki kell ezt a felállást gyakorolni. Fegyver lehet de nem ebben a formában még.
palesz77 írta:Ennek ellenére örülök a sikernek, megérdemeltük ma.


Erre mondják, hogy jó csaoatnak van szerencséje! :)
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.12.10. 23:44:04

Mivel mindig csak a fikázások vannak leírva(nagy százalékban), ezért erről a meccsről leírom a véleményem. :D

Kicsit én is b*sz*rtam a felállástól, merész volt,de bejött. Voltak hátul megingások, de egy ilyen ki-ki meccsnél ez szerintem természetes, hogy mindkét oldalt vannak lehetőségek. A letámadás, a csapatvédekezés zseniális, nagyon tetszett, de a védelem, eléggé bizonytalan volt.

ter Stegennek nagyon sok dolga nem volt, a gólról nem tehetett, de voltak szép beavatkozásai. Magabiztos volt, ellenben a párizsi meccsel. Remélem több meccset is kap még idén, pl a bajnokságban is.

Mathieunek nagyon nem jön be a Barcában a balszél középen még hasznos tud lenni. Piqué elég jó volt, sokat csúszott és mentett, Bartra meg zseniális volt. felszántotta a pályát, van jövő a srácban. Ha LE nem látna benne semmit, akkor ma nem kezdett volna. Akkor menne Montoyával...
Mascherano a szokásos, középpálya-védelem egykutya 8)

A középpálya ami tényleg idén gyengébbnek tűnik. A régi időkben ez volt a Barca legerősebb, legstabilabb fegyvere. Iniesta sem a régi, de rossznak nem mondanám, Xavi már levezetőben van, Rakitic nem világklasszis, de tökéletes kiegészítő ember. Busquets pedig elég sokat hibázik, de azért a legtöbb nehéz helyzetben szépen ment,szerel, vagy hozza ki a lasztit.

Pedronak feküdt ez a csatársor és a védelem közötti szélső szerep. Jobban tetszett, mint Alves mostanság. Gól úgy sem nagyon tud lőni, de jóval többször visszaért, mint Alves szokott. A brazil mikor labdát veszít kb, csak kocog hátra, Pedro meg egyből ment vissza, ha kellett.

MSN. 8) Egyre jobb lesz ez a 3as, Messi sokat dolgozott ma, sokszor indult, indított hátulról,a góljára szépen érkezett. Neymar ma szerintem kicsit szürkébb volt, a meccs elején is sokat mutatták, hogy sántikál, valószínű ezért. Ennek ellenére a gólja zseniális volt 8) Suárez játékben még nem az igazi, kell neki pár hónap, de következő szezonra, biztos, hogy ez is menni fog. Statban a gól-gólpassz ma is jött neki.


Összesítve jól játszottunk, csapatszinten rendben voltunk, jöhet a sorsolás 8)
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.12.10. 23:21:43

westerngom írta:Csoportelsők: Atlético Madrid, Real Madrid, Monaco, Borussia Dortmund, Barcelona, Chelsea, Porto, Bayern München

Csoportmásodikak: Juventus, Basel, ManCity, Arsenal, Paris Saint-Germain, Sahtar Donyeck, Bayer Leverkusen, Schalke

December 19-én az elsőket összesorsolják a másodikokkal, azonos csoportból érkezők és azonos országbeliek nem kaphatják egymást.


Remélem be mákoljuk a Schalkét [-o<
Azért idén elég erősek a csoportmásodikok is egyedül a Basel,Bayer,Schalke trió akik nem olyan erősek
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.12.10. 23:13:48

Csoportelsők: Atlético Madrid, Real Madrid, Monaco, Borussia Dortmund, Barcelona, Chelsea, Porto, Bayern München

Csoportmásodikak: Juventus, Basel, ManCity, Arsenal, Paris Saint-Germain, Sahtar Donyeck, Bayer Leverkusen, Schalke

December 19-én az elsőket összesorsolják a másodikokkal, azonos csoportból érkezők és azonos országbeliek nem kaphatják egymást.


Remélem be mákoljuk a Schalkét [-o<
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.12.10. 23:11:08

Erxy írta: Bartra, ter Stegen, Mascherano, Piqué egyértelműen fölfelé lógtak ki
az, hogy ter stegen mennyire pontos és magabiztos lábbal, az valami hihetetlen
pedig előzetesen féltem ettől egy kicsit

hosszútávon nem tudom, hogy jó megoldás-e ez a két jó kapus, de jelenleg baromi nyugodt vagyok akármelyikük is áll a kapuban. nyugodtabb, mint valdessel bármikor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése