Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.03.21. 09:27:33

Forcabarca8 írta:nem hiszem, h alákéne becsülni a bayernt. nem europa legjobb csapata, de ott van ribéry, toni, klose, podolski, akiknek ha 1-2 alakalommal összejön a vmi, akkor bajba lehetünk. sztem az fogja eldönteni a továbbjutást, h a Nou Campban kapunk-e golt, v h mennyivel nyerünk. egy, a bayern számára kedvező eredményt nehéz lenne a mi javunkra fordítani az Allianz Arénában. habár, mint ahogy már párszor elmondtam, a mi csapatunk a világ legjobb csapata, csak ezt kell érvényesíteni!
Teljesen igaz... Pluszmeg ott van Lahm, Schweisteiger, Van Bommel :cry: Ze Roberto, Demichellis...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.03.21. 09:25:56

nem hiszem, h alákéne becsülni a bayernt. nem europa legjobb csapata, de ott van ribéry, toni, klose, podolski, akiknek ha 1-2 alakalommal összejön a vmi, akkor bajba lehetünk. sztem az fogja eldönteni a továbbjutást, h a Nou Campban kapunk-e golt, v h mennyivel nyerünk. egy, a bayern számára kedvező eredményt nehéz lenne a mi javunkra fordítani az Allianz Arénában. habár, mint ahogy már párszor elmondtam, a mi csapatunk a világ legjobb csapata, csak ezt kell érvényesíteni!
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2009.03.21. 08:34:30

Krojf írta:
hady írta:Kettős győzelemmel jutunk tovább:)....az elődöntő már más tészta....
Nono, csak óvatosan!
Láttunk mi már meggyfán pókot...
K.
Meg karón varjút:)
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
robesz
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:23:22

2009.03.21. 07:51:00

Szerintem a bayern a legideálisabb ellenfél, mivel mert a bayern szerintem képes nagyon elbízni magát.Így talán könnyebben elbánnak vele.Jó meccs lesz az biztos!
csülök
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.12.14. 19:56:05
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.21. 06:37:21

Az utóbbi 5 évben 2 törvényszerűséget figyeltem meg a Barcánál a BL egyenes kiaséses szakaszában.
1. A csapat mindig továbbjutott, ha idegenben kezdett.
2. Mindig kiesett, ha otthon kezdett.
Remélem, most megváltozik a helyzet, és 2x is továbbjutunk, noha otthon kezdünk.
A Bayern 12 gólja a Sporting ellen imponáló. A Barca "csak" 8-at vágott nekik.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.03.21. 01:05:45

Na elmondanám én is a vejleményemet :)

Na szóval szerintem viszonylag jó ellenfélt kaptunk. Láttunk már olyat, hogy a Bayern is pár csapatot megviccelt, szóval nagyon oda kell figyelnie a csapatnak és akkor nem lesz gáz. Jó lenne itthon minimum 2 gólos előnyre szert tenni. A ManU viszont eléggé könnyecske ellenfelet kapott. :? Ha jobban belegondolunk, akkor nagy eséllyel a négy között jó esetben 3 angol csapat ott lesz. Az viszont igen is megint irreálisan sok.
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.03.21. 00:27:58

hady írta:Kettős győzelemmel jutunk tovább:)....az elődöntő már más tészta....
Nono, csak óvatosan!
Láttunk mi már meggyfán pókot...
K.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2009.03.20. 23:54:57

Kettős győzelemmel jutunk tovább:)....az elődöntő már más tészta....
Avatar
puma
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.03.08. 11:10:36
Tartózkodási hely: Bp

2009.03.20. 23:14:03

Én örülök, hogy a Bayern München lesz az ellenfelünk a nyolcaddöntőben.Sőt bíztam abban, hogy a németeket kapjuk.Nem lesz könnyű meccs, a visszavágó meg pláne nem, de szerintem továbbjutunk. A kérdés, hogy a Liver-Chelsea kettősből melyik jut tovább.Gyanítom, hogy a Pool.Na akkor viszont döntőnek beillő elődöntő lesz.És ez mind áprilisban...ÁÁÁ.!!!Nagyon húzós...de bízom a CSAPAT-ban!!
Sempre Barca
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.03.20. 21:57:26

Szerintem elég jó lett ez így jobb mintha egy angol csapat ellen játszottunk volna sztem a spanyoloknak nem fekszik ez az angol foci, de lehetett volna jobb is pl a mu egy mákos, de így is majdcsak tovább jutunk. :)




HALA BARCA
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.03.20. 21:29:17

currahee írta:
kabekabe írta: Mire gondolsz az első mondatban? Hogy 13 évesen kéne vmi komolyat csinálnom arrafele, ugy h tul sok tehetségem nincs a focihoz. 2. mondatodhoz annyit, h ott a probléma. Leirod a véleményedet, de másét nem olvasod el...
De ez is eléggé off. Részemről befejeztem és sry a modiknak.
elolvasom azt amit nekem írnak. persze nem olvasok el mindent mer eléggé elfoglalt vagyok ahhoz h állandóan a gép előtt üljek. én ugy kezdtem h leírtam a véleményem a mai sorsolással kapcsolatban aztán ennyi. csak felhúzta vmi az agyam de mind1 nem érdekes. bocs mindenkitől akit megsértett ez....
jah és annyit h én már egy pár évvel elmúltam 13 szal ne akarj már engem kiokatani. kösz!
megyek is inkább. cs
És van vmi amit uugy igazi eredményként mondhatsz? Ha van nem szóltam.
Ez télleg az utolso volt. sry.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:27:05

kabekabe írta: Mire gondolsz az első mondatban? Hogy 13 évesen kéne vmi komolyat csinálnom arrafele, ugy h tul sok tehetségem nincs a focihoz. 2. mondatodhoz annyit, h ott a probléma. Leirod a véleményedet, de másét nem olvasod el...
De ez is eléggé off. Részemről befejeztem és sry a modiknak.
elolvasom azt amit nekem írnak. persze nem olvasok el mindent mer eléggé elfoglalt vagyok ahhoz h állandóan a gép előtt üljek. én ugy kezdtem h leírtam a véleményem a mai sorsolással kapcsolatban aztán ennyi. csak felhúzta vmi az agyam de mind1 nem érdekes. bocs mindenkitől akit megsértett ez....
jah és annyit h én már egy pár évvel elmúltam 13 szal ne akarj már engem kiokatani. kösz!
megyek is inkább. cs
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.03.20. 21:22:01

Nos kaphattunk volna gyengébb de erősebb ellenfelet is mint a Bayern , inkább az ág az ami húzós de Ez a Barca így is képes lehet bejutni a döntőbe...egy jól védekező taktikus Pool/Chelsea ellen valóban hátrány lehet a hazai kezdés de ez még odébb van...a Bayern ellen viszont mindegy, ha jobbak vagyunk már pedig igen akkor ezt párbajt az első meccsen lerendezzük és ennyi ,persze nem lesz könnyű de sztem 2 gólos előnnyel fordulunk és az elég is lesz...egyedül Lukas Toni színészkedésétől tartok egy kicsit.
A többi meccsel kapcsolatban a Chelsea-Pool-t kívéve ahogy eddig a 8ad döntőkben is sztem semmi meglepetés nem lesz aki az első meccsen jó eredményt ér el(nyer vagy idegenben X-el ) az tovább is megy....ritka h vki az egyik meccset elrontja mégis tovább megy, 2 meccs = 1 esély (persze van kiv. is pl. Milan-Arsenal)
tipp:
Barca-Bayern 3:1
Mu-Porto 2:0
Villareal-Arsenal 1:1
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:20:18

Katalán88 írta:Currahee pls. elsőnek írj nagyjából helyesen!
Rivaldo11 ne is foglakozz Currahee-vel! :roll: Teljesen igaz kell valaki a balra, mert Syl elmegy és kell pótolni! Sry. modik a offért. :oops:
mért nem írok helyes?? talán csúnya lett nem tudod megérteni....
sztem, teljesen érthető amit és ahogy írtam.
és igen kell vki a balra majd (harmadszor írom le...) csak talán vki abidal helyettesként nem pedig egy olyan aki majdnem egyenrangú vele.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.03.20. 21:19:48

currahee írta:
kabekabe írta: Sztem a véleménydetet lehet egy picit nyugodtabb hangnemben is közölni. Én úgy gondolom, itt szinte vagy konkrétan senki sem divatdrukker. A jövőre is gondolni kell és az pedig nem Titi, Syl. De Abise tul fiatal már. Én úgy gondolom rengeteget javulna a mejdnem tökéletes csapatunk egy Lahm, Ribery széllel. Titi sztm középen a legjobb. A forumon kifejtheted a véleménydet, arra is van. És én 2 játékos leigazolását nem nevezném nagy átalakításnak.
igen igen csak érted h akkor meg kik fognak játszani?? mert azért elég nagy pazarlás egy olyan kispadot is fenntartani ami más csapatokban kezdő v akár alapjátékos lenne. kell a jövőre gondolni de nem így h megveszünk már vmi befutott vkit. és nem erre értettem a nagy átalakítást hanem épphogy megjegyeztem h nemrég volt egy ien tehát nem is lesz egyhamar. nem mondtam h ez nagy lenne, bár azért eléggé változtatna a dolgokon akkor ugy mondom.
Nem, mert ott rendesen lehetne rotálni...Tehát titi is játszhatna, egyre kevesebbet, majd mint már említettem többek közt az ő helyére jönnének nálam a fiatalok.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.03.20. 21:17:33

currahee írta:sztem olyasvalakit kell venni ha már esetleg így alakul aki még amolyan nem befutott játékos vmi fiatal tehetséget és akkor az bőven megtenné kiegészítő embernek.
Igen ez nem butaság sztem, de én még mindig maradnék a Ribéry-Lahm szélnél, aztán meg kinövi Titi helyére magát Pedro. Aztán Bojannal is számolni kell...
currahee írta:na de mind1 mert itt mindenki többet tud a másiknál és ő jobban csinálná; csak akkor kérdem én h miért itt ültök a gép előtt és írjátok az okosságokat???
ű
Én nem okosságokat akarok írni ahnem VÉLEMÉNYT, de ez már off...
currahee írta:ha tudnátok vmit akkor talán vitéttek volna vmire ezen a téren.... de mind1.
én pusztán a saját véleményem írtam le aztán csocsi!
Mire gondolsz az első mondatban? Hogy 13 évesen kéne vmi komolyat csinálnom arrafele, ugy h tul sok tehetségem nincs a focihoz. 2. mondatodhoz annyit, h ott a probléma. Leirod a véleményedet, de másét nem olvasod el...
De ez is eléggé off. Részemről befejeztem és sry a modiknak.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.03.20. 21:17:30

Szia Krojf!Nem nem volt még :D És nem is lesz remélhetőleg!Bár ha sokáig szívom a vérét akkor könnyen beborul a münchen miatt! :D
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:16:37

kabekabe írta: Sztem a véleménydetet lehet egy picit nyugodtabb hangnemben is közölni. Én úgy gondolom, itt szinte vagy konkrétan senki sem divatdrukker. A jövőre is gondolni kell és az pedig nem Titi, Syl. De Abise tul fiatal már. Én úgy gondolom rengeteget javulna a mejdnem tökéletes csapatunk egy Lahm, Ribery széllel. Titi sztm középen a legjobb. A forumon kifejtheted a véleménydet, arra is van. És én 2 játékos leigazolását nem nevezném nagy átalakításnak.
igen igen csak érted h akkor meg kik fognak játszani?? mert azért elég nagy pazarlás egy olyan kispadot is fenntartani ami más csapatokban kezdő v akár alapjátékos lenne. kell a jövőre gondolni de nem így h megveszünk már vmi befutott vkit. és nem erre értettem a nagy átalakítást hanem épphogy megjegyeztem h nemrég volt egy ien tehát nem is lesz egyhamar. nem mondtam h ez nagy lenne, bár azért eléggé változtatna a dolgokon akkor ugy mondom.
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.03.20. 21:15:43

Currahee pls. elsőnek írj nagyjából helyesen!
Rivaldo11 ne is foglakozz Currahee-vel! :roll: Teljesen igaz kell valaki a balra, mert Syl elmegy és kell pótolni! Sry. modik a offért. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Katalán88 2009.03.20. 21:16:43-kor.
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:11:30

sztem olyasvalakit kell venni ha már esetleg így alakul aki még amolyan nem befutott játékos vmi fiatal tehetséget és akkor az bőven megtenné kiegészítő embernek.
na de mind1 mert itt mindenki többet tud a másiknál és ő jobban csinálná; csak akkor kérdem én h miért itt ültök a gép előtt és írjátok az okosságokat??? ha tudnátok vmit akkor talán vitéttek volna vmire ezen a téren.... de mind1.
én pusztán a saját véleményem írtam le aztán csocsi!
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.03.20. 21:10:25

currahee írta:muszáj még valamit megjegyeznem mert egyszerűen felcseszi az agyam amit itt néha látok...
MIÉRT akarnak egyesek másokat már most leszerződtetni a Barcába amikor egy szinte tökéletes csapatunk van??????????????????????????????????????????????????????????????
én nem értem h mért kell már most ieneket irogatni h uj balszárny meg mit tudom én mi, amikor van egy tök jó csapat és én személy szerint semmit nem változtatnék ezen a csapaton/kereten.
még akkor is jönnek ezek a beszólások amikor amikor minden jó. komolyan nem értem. Henry és Abidal nagyon is jók a balszélen világklassziksok; de ez h az ien divatdrukkerek v tudom is én h mik ilyenek írnak h ez kéne meg az.... MINEK?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
nincs is értelme iesmiről beszélni még a nyár előtt; másik meg h remélem nem lesznek nagy változások mert ugye nem rég volt egy nagy keretátalakítás, nem is tom talán a nyáron?!, akkor tehát miről is beszélünk..
na mind1
Sztem a véleménydetet lehet egy picit nyugodtabb hangnemben is közölni. Én úgy gondolom, itt szinte vagy konkrétan senki sem divatdrukker. A jövőre is gondolni kell és az pedig nem Titi, Syl. De Abise tul fiatal már. Én úgy gondolom rengeteget javulna a mejdnem tökéletes csapatunk egy Lahm, Ribery széllel. Titi sztm középen a legjobb. A forumon kifejtheted a véleménydet, arra is van. És én 2 játékos leigazolását nem nevezném nagy átalakításnak.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:08:10

tudom h nincs tökéltese csapat de számomra lehet egy olyan amire azt mondom h ez igen, és ezért vagyok Barca drukker már elég rég óta. egyébként abban teljesen igazad van h kell majd az erősítés a bal szárnyra mert ... de nem ilyen h lahm v ribéry! mert egyszerűen akkor ki ül le a kispadra??? szal ezt gondold át és néz utánna h kinek meddig van szerződése a klubbal mert nem lehet azt megcsinálni h olyanok üldögéljenek a padon akikért sok-sok milliókat fizetek ki és nem azért jöttek h néha játszanak pár meccset...
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:04:23

na látod ezért nem fórumozok.............mert mindig van egy két ilyen okos gyerek.... és én a helyedben nem kisfiúznék le senkit amíg nem ismered!! és sztem te ezen nagyon gondolkozz el!! és nekem ne irogass iet h vegyél be egy xanaxot v mi a f..szt!?
és nem mondtam konkrétan rád h divatdrukker vagy; senkit nem neveztem meg szal ugy vádolgassál ember!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 20:54:58

Gondolom nekem szólt, én írtam Ribery-Lahm kettőst.
Nos, alap, hogy ez itt off, de...gondolkozzál mielőtt divtdrukkerezel kisfiú. Igenis kell ember a bal oldalra, nyáron megy Syl, kell valaki. Ribery meg alap hogy jöhet.
Mi a problémád? Vegyél be egy xanaxot, és gyere vissza.
Nincs tökéletes csapat...max az egyensúly lehet tökéletes egy csapaton belül. Azt pedig a balszárny erősítése nem fogja veszélyeztetni.
Off vége, sorry modik.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 20:50:47

muszáj még valamit megjegyeznem mert egyszerűen felcseszi az agyam amit itt néha látok...
MIÉRT akarnak egyesek másokat már most leszerződtetni a Barcába amikor egy szinte tökéletes csapatunk van??????????????????????????????????????????????????????????????
én nem értem h mért kell már most ieneket irogatni h uj balszárny meg mit tudom én mi, amikor van egy tök jó csapat és én személy szerint semmit nem változtatnék ezen a csapaton/kereten.
még akkor is jönnek ezek a beszólások amikor amikor minden jó. komolyan nem értem. Henry és Abidal nagyon is jók a balszélen világklassziksok; de ez h az ien divatdrukkerek v tudom is én h mik ilyenek írnak h ez kéne meg az.... MINEK?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
nincs is értelme iesmiről beszélni még a nyár előtt; másik meg h remélem nem lesznek nagy változások mert ugye nem rég volt egy nagy keretátalakítás, nem is tom talán a nyáron?!, akkor tehát miről is beszélünk..
na mind1
Válasz küldése