Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.02.22. 09:03:07

Biztos voltam benne, hogy kapunk gólt, idén csak a féllábú vakok egyesülete nem tudna nekünk betalálni, de az sem biztos.

Lewa fellendülésének örülök, az első félidő elején eldönthettük volna, ehelyett lett egy x, amivel simán kizuhanhatunk.

Raphina botrányos, cserének is.

Azt mondjuk nem értem, hogy miért a 80. percben kezdünk cserélni.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.22. 08:18:45

Idegenben x egy bl meccsen,főleg a napfényes Itáliában sosem rossz. Régen járt már a csapat bl kieséses szakaszban,a csapat több tagja akkor még azzal játszott,amivel egyidős. Legalább lesz miért szurkolni(azt nem csak akkor lehet,amikor fut a szekér)a második meccsen. A "rém gyenge",és rendkívül "szerencsés" csoportunk másodikja lesimázta az agyon fényezett Arsenalt(ettől még az ágyusok a jobb csapat és ők fognak tovább menni).
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.02.22. 05:38:40

Christensen leszólását nem igazán értem, szerintem jól játszik vkp poszton. Volt nagyon fontos taktikai faltja, ezek hiányoztak eddig a játékunkból, amikor átjáróház voltunk. A lényeg, hogy ne legyünk átjáróház. Most még de Jong sem volt gyenge, mint lenni szokott.

Martinez fetrengése elég fura volt, kérdés, hogy mit akart ő ott. Ahelyett, hogy ment volna Osimhennel, aki köszönte szépen, és belőtte, míg a védője hempergett.

Optimistán látom a helyzetet, tovább lehet jutni, de ezt a meccset be kellett volna húzni. A mérkőzés nagy részében mi voltunk az erősebbek, de mindkét félidőben megfigyelhető volt, hogy az utolsó negyedórára kipukkadunk. Míg az első félórákat domináltuk, a hajrá annyira a Napolié volt, hogy labdabirtoklásban szinte teljesen kiegyenlítették az arányt. Az első félidő közepén még 60-40 százalék volt a labdabirtoklási arány, a félidő végén már csak 51-49 volt. A végére mindkét félidőben leengedtünk.

Xavit azért okolom, mert megint egy szem csatárral játszottunk, akit kétszer találtunk meg jó labdával, az egyikből lett a gól, és persze megint a sokat szidott Lewandowski volt az egyetlen, aki képes volt betalálni. Nagyon visszafogott hadrend ez. Egész sok lövésig eljutottunk, de a távoli lövöldözéssel nem sokra mentünk. Vagy meg kell tanulni rendesen lőni, ha már távolról lődösünk (és odavagyunk magunkért a sok kidolgozott helyzetért, és elhisszük, hogy itt már csak a helyzetkihasználással van gond), vagy ha távolról nem megy, akkor nem egy szem csatárral kellene játszanunk, miközben támadunk, és erősebbek vagyunk, mint a másik csapat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.21. 23:11:45

Gólokkal kellett volna verni ezt a roncs Napoli-t, aztán a gól után megint elhittük, hogy megvan. Pedri is nekiálli 3 ember között pörögni a sima passz helyett, nem is tudom hany labdát vesztett ma. Araujo és a végén Frenkie nagyon kellettek, ha ők nincsenek szerintem ki is kapunk.
Inigo meg nagyon visszaesett a sérülése óta, nyáron megköszönném neki az eddigieket.
Raphinha teljesen súlytalan, a lépni nem tudó Yamal is hasznosabb nála, jelenleg tényleg arra jó, hogy egy 16 éves gyereket tehermentesítsen, amikor az már a seggén veszi a levegőt.

Cancelo-n és Gündogan-ot látszott talán a leginkább, hogy van keresnivalójuk egy BL egyenes kieséses szakaszban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 22:57:31

Az első félidőre sok rosszat nem mondanék. Aztán amit Xavi művelt, az borzasztó volt, és a gólt is azért kaptuk, mert elfogyott a jobboldalunk, és 10 perce akkor már úgy mentek át szegény kölykön, hogy rámozdulni nem tudott az emberre, nemhogy letámadni. Óriási edzői hiba volt, mondjuk szerintem a kezdetése is, de a fennhagyása...
Christ meg kellett próbálni ott, és most el kell felejteni, ennél bármelyik B-s gyerek jobb.
A brazil gyerek helyében én felülnék az első hazafelé tartó repülőre, a másik brazilunk helyében is megnézném, hol kapom a legtöbb lóvét nyártól.

Pedri amíg meg nem halt, hatalmas volt, és Lewynek is lehet örülni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2024.02.21. 22:56:19

Otthon szokas szerint benyalnak egyet az elejen....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.21. 22:55:04

Előzetesen maximálisan kiegyeztem az 1-1 eredménnyel. Így utólag,azért kár érte,de nem rossz. Jól játszottunk,volt megint egy kihagyás és kapott gól,utána 10 percig teljesen szét is estünk,de sikerült a végét megnyomni. Szerintem ez így teljesen rendben volt. Azért a kapott gólért kar,bosszanto es lehet rossz szajiz miatta,sajnos. De előre kell tekinteni,innen tovább lehet jutni,otthon,főleg ha tudjuk hozni amit a meccsen összességében 75-80 percig
Kép
Kép
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.02.21. 20:13:13

bence0330 írta:
2024.02.21. 20:09:16
Chino írta:
2024.02.21. 20:05:46
Az tény hogy nagyon ügyes a grúz, biztos nehéz dolga lesz/lenne Araujonak, de egy kicsit tényleg túlmisztifikálod. Koundét minden bizonnyal elkapná, de ha Araujo nem tudja megfogni, akkor nincs a világon olyan játékos szélen akinek lenne esélye és az nem hiszem hogy csak a csapaton múlik, hogy a Bl-ben 6 meccsen van egy gólpassza és csókolom.
Ennyi erővel Yamal akkor fog elmenni de lorenzo mellett amikor nem szégyelli.
A BL-ben tényleg nem megy neki, lehet, hogy fejben ide nem érkezett még meg, passz. Csak nehogy mi hozzuk fel. :) BL-ben nem láttam meccsét, a Serie A-ban igen, és nem véletlenül küld rá minden csapat 2, akár 3 embert.
Viszont a focit tovabbra is golra jatszak. :D

En nem varok tole tul sokat, max a vedelem kirallya teheti, mint azt tette sok gyengebb kvalitasu jatekoskkal is iden.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 20:09:16

Chino írta:
2024.02.21. 20:05:46
Az tény hogy nagyon ügyes a grúz, biztos nehéz dolga lesz/lenne Araujonak, de egy kicsit tényleg túlmisztifikálod. Koundét minden bizonnyal elkapná, de ha Araujo nem tudja megfogni, akkor nincs a világon olyan játékos szélen akinek lenne esélye és az nem hiszem hogy csak a csapaton múlik, hogy a Bl-ben 6 meccsen van egy gólpassza és csókolom.
Ennyi erővel Yamal akkor fog elmenni de lorenzo mellett amikor nem szégyelli.
A BL-ben tényleg nem megy neki, lehet, hogy fejben ide nem érkezett még meg, passz. Csak nehogy mi hozzuk fel. :) BL-ben nem láttam meccsét, a Serie A-ban igen, és nem véletlenül küld rá minden csapat 2, akár 3 embert.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.21. 20:05:46

bence0330 írta:
2024.02.21. 19:35:48
markionni írta:
2024.02.21. 19:24:40
Nagyon tulmisztifikalod a gruzt. Eddig inkabb tunik egy egyszezonos csodanak, mint klasszis jatekosnak.

Iden talan ket golnal es golpassznal jar? :lol: A Real ellen sem emlekszem egy jo megoldasra sem tole, pedig lattam azokat a meccseket szinte teljes egeszeben.
Idén pont olyan jó, csak a csapat gyengébb körülötte. Most is hülyét csinál meccsenként többször 2-3 emberből is akár (a testalkatához képest meghökkentő módon, nem nézné ki belőle az ember azt sem, hogy focista egyáltalán...). Pont most láttam Milánosként a rangadót, a Napoli gyenge volt, de tőle azért végig lehetett félni. Kicsit kevesebb gólpontot hoz, de jobban figyelnek is rá, két embert már minden csapat rárak, kicsit így ugye a szerepköre is megváltozott. Tavaly is sokszor nem a gólszerzés volt a dolga, hanem hogy lekössön pár védőt, és a többiek megoldják. A többiek viszont idén nem oldják meg. Le lehet venni a pályáról, nem akkora nagy dolog, ő nem Messi, de le KELL venni a pályáról, nem lehet legyinteni rá, és rárakni egy szem Koundét, mert akkor baj van. Ha megduplázzuk, és az egyik Araujo, akkor nem lehet nagy gond, ő Vinit is le tudja venni, és nála nem jobb. Más, de nem jobb, jobban keverget kis helyen, de a sebessége nincs meg.
Az tény hogy nagyon ügyes a grúz, biztos nehéz dolga lesz/lenne Araujonak, de egy kicsit tényleg túlmisztifikálod. Koundét minden bizonnyal elkapná, de ha Araujo nem tudja megfogni, akkor nincs a világon olyan játékos szélen akinek lenne esélye és az nem hiszem hogy csak a csapaton múlik, hogy a Bl-ben 6 meccsen van egy gólpassza és csókolom.
Ennyi erővel Yamal akkor fog elmenni de lorenzo mellett amikor nem szégyelli.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 19:59:22

Még szerencse, hogy tanultunk Pedri és Gavi esetéből, Yamal 16 évesen zsinórban 6-szor 90 percekre, ez lehet a 7. Imádkozzunk, hogy vasból legyen. Hétvégén már nagyon lihegett. De ha már ott van, akkor lássa el a Napoli baját, mutassa meg nekik, mit is tud egy Masiás gyerek. :)

Gondolom Chris megint középpályás, legutóbb már korrektül nézett ki a dolog, bár a stabilitást ez sem adta meg... Koundé és Araujo helyzete lesz érdekes, meg hogy Pedri mennyire lesz kiszorulva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2024.02.21. 19:55:10

soadroli írta:
2024.02.21. 19:50:00
Kezdő: Ter Stegen; Kounde, Araujo, Iñigo, Cancelo; Christensen, Frenkie, Gundogan, Pedri; Lamine, Lewandowski
Inigo ma beton lesz, csak egy gólt kapunk róla #-o
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5167
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.02.21. 19:50:00

Kezdő: Ter Stegen; Kounde, Araujo, Iñigo, Cancelo; Christensen, Frenkie, Gundogan, Pedri; Lamine, Lewandowski
Kép
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2024.02.21. 19:45:33

Tőlem felállhatnak akárkivel, csak legyen a csapatnak végre karaktere, hátul meg a stabilitás. Löjjön egyel többet a csapat és mindenki elégedett lesz. (Bár ahogy az "utolsó" meccseket nézve pont nem így fog történni.)
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 19:35:48

markionni írta:
2024.02.21. 19:24:40
Nagyon tulmisztifikalod a gruzt. Eddig inkabb tunik egy egyszezonos csodanak, mint klasszis jatekosnak.

Iden talan ket golnal es golpassznal jar? :lol: A Real ellen sem emlekszem egy jo megoldasra sem tole, pedig lattam azokat a meccseket szinte teljes egeszeben.
Idén pont olyan jó, csak a csapat gyengébb körülötte. Most is hülyét csinál meccsenként többször 2-3 emberből is akár (a testalkatához képest meghökkentő módon, nem nézné ki belőle az ember azt sem, hogy focista egyáltalán...). Pont most láttam Milánosként a rangadót, a Napoli gyenge volt, de tőle azért végig lehetett félni. Kicsit kevesebb gólpontot hoz, de jobban figyelnek is rá, két embert már minden csapat rárak, kicsit így ugye a szerepköre is megváltozott. Tavaly is sokszor nem a gólszerzés volt a dolga, hanem hogy lekössön pár védőt, és a többiek megoldják. A többiek viszont idén nem oldják meg. Le lehet venni a pályáról, nem akkora nagy dolog, ő nem Messi, de le KELL venni a pályáról, nem lehet legyinteni rá, és rárakni egy szem Koundét, mert akkor baj van. Ha megduplázzuk, és az egyik Araujo, akkor nem lehet nagy gond, ő Vinit is le tudja venni, és nála nem jobb. Más, de nem jobb, jobban keverget kis helyen, de a sebessége nincs meg.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.02.21. 19:24:40

bence0330 írta:
2024.02.21. 18:23:00
Chino írta:
2024.02.21. 16:44:12
Azon sem csodálkoznék,ha Koundé helyett ma Araujo lenne a jobboson.

A legfontosabb, hogy hátul legyünk rendben, az a Politano-Osimhen-Kvari trió európai szinten is moinőségi szekciónak számít.
Ha egy X-el eljövünk én már elégedett leszek.
Ha nem Araujo kezd a jobboson, akkor ki lehet kapcsolni kb a tv-t. Vagy úgy fogalmazok, ha most nem kezd ott, akkor soha ne is kezdjen a szélen. Koundé forogna, mint a ringlispil. Ő képes egyedül megfogni a grúzt, és az sem tuti, kell oda még valakinek duplázni, Xavi majd kitalálja, honnan és kinek. De legalább Ara szintje miatt nem kell három embert rápazarolni.

Osimhen szinte egész szezonban sérült volt, idén nem is játszott még a Napoliban, a válogatottban igen, de legutóbb sem került be erőnléti gondok miatt, hisz a döntőig ment a válogatottal. Úgyhogy nála nagy formára azért nem kell számítani, persze azért figyelni kell rá, Kvara az igazi gond. Politano jó, de meg lehet fogni. Láttam pár meccsüket idén, nyilván egy meccsen bármi történhet, de mindenki maga alatt focizott. Az edzőváltás persze ebbe belepiszkálhat.

Ahogy írtad, a támadóknál vagyunk tényleg bajban, van két jó jobbszélsőnk és két jó centerünk, Guiuval 3. Balra senki, akárkint rakunk oda, homály. Bár inkább látnám ott Roquét, mint Pedrit, tőle kevésbé idegen azért a téma kicsit.

Látom Felix keretben van, de gondolom csere lesz.
Nagyon tulmisztifikalod a gruzt. Eddig inkabb tunik egy egyszezonos csodanak, mint klasszis jatekosnak.

Iden talan ket golnal es golpassznal jar? :lol: A Real ellen sem emlekszem egy jo megoldasra sem tole, pedig lattam azokat a meccseket szinte teljes egeszeben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.21. 18:48:08

Idegenben jó az iksz alapon egy 1-1 eredménnyel én maximálisan meg is elegednek. Annyira szétszórt a védekezésünk hogy az 1 bekapott gól már siker nálam. Várom hátha Xavi visszatér egy esetleges 4 kp felallashoz,ami sikeres volt már. Roque felesleges Lewa mellé,inkább legyen kp helyette. De ez hiú ábránd úgy érzem, menjünk ki és játszunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.21. 18:23:00

Chino írta:
2024.02.21. 16:44:12
Azon sem csodálkoznék,ha Koundé helyett ma Araujo lenne a jobboson.

A legfontosabb, hogy hátul legyünk rendben, az a Politano-Osimhen-Kvari trió európai szinten is moinőségi szekciónak számít.
Ha egy X-el eljövünk én már elégedett leszek.
Ha nem Araujo kezd a jobboson, akkor ki lehet kapcsolni kb a tv-t. Vagy úgy fogalmazok, ha most nem kezd ott, akkor soha ne is kezdjen a szélen. Koundé forogna, mint a ringlispil. Ő képes egyedül megfogni a grúzt, és az sem tuti, kell oda még valakinek duplázni, Xavi majd kitalálja, honnan és kinek. De legalább Ara szintje miatt nem kell három embert rápazarolni.

Osimhen szinte egész szezonban sérült volt, idén nem is játszott még a Napoliban, a válogatottban igen, de legutóbb sem került be erőnléti gondok miatt, hisz a döntőig ment a válogatottal. Úgyhogy nála nagy formára azért nem kell számítani, persze azért figyelni kell rá, Kvara az igazi gond. Politano jó, de meg lehet fogni. Láttam pár meccsüket idén, nyilván egy meccsen bármi történhet, de mindenki maga alatt focizott. Az edzőváltás persze ebbe belepiszkálhat.

Ahogy írtad, a támadóknál vagyunk tényleg bajban, van két jó jobbszélsőnk és két jó centerünk, Guiuval 3. Balra senki, akárkint rakunk oda, homály. Bár inkább látnám ott Roquét, mint Pedrit, tőle kevésbé idegen azért a téma kicsit.

Látom Felix keretben van, de gondolom csere lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.21. 17:35:55

Nem tudom hogy a Napolit mennyire dobta fel hogy új edzővel a padon kezdenek de pokoli nehéz meccsre számítok.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2024.02.21. 17:28:48

Elvileg ezt a kezdőt mondják a mai meccsre!

https://www.eurosport.hu/labdarugas/uef ... live.shtml

Nem tudom, hogy mennyire hiteles az oldal...de muszáj volt keresnem valami felállást mert már nagyon várom a meccset! 😁
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2024.02.21. 17:27:15

Barcahun írta:
2024.02.21. 16:57:51
A Barca jó 10 meccs óta senkit nem tud ledominálni, ma sem várható más, egy szenvedős X és mindkét csapat szerez gólt azért jól fizet, hogy lássunk némi pozitív dolgot is :D

Sztm amúgy ezen a Napolin tovább lehet menni, meglátjuk mennyire rövid a pad és fáradtak a 20on évesek.

Én úgy tettem meg az egyik szelón, hogy 1:1 5.50-es odds 😀
A máikon 2.5 gólnál több és Barca WIN! 3.50-ért
Sztem 1:1 vagy egy nehézkes 1:2 lesz😀
És, hogy ne legyen OFF szerintem itt még továbbjutunk!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca+ 2024.02.21. 17:29:45-kor.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2024.02.21. 16:57:51

A Barca jó 10 meccs óta senkit nem tud ledominálni, ma sem várható más, egy szenvedős X és mindkét csapat szerez gólt azért jól fizet, hogy lássunk némi pozitív dolgot is :D

Sztm amúgy ezen a Napolin tovább lehet menni, meglátjuk mennyire rövid a pad és fáradtak a 20on évesek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.21. 16:44:12

Messa írta:
2024.02.21. 15:56:40
Kovbal88 írta:
2024.02.21. 13:46:31
Nagyon várom a meccset, aztán mindig ilyenkor a jön a csalódás. De egy 3 gólos győzelem annyira jó lenne már, talán szeptemberben sikerült utoljára gálázni. Ha ma este nem nyerünk én nem is nézem a visszavágót, mert majdnem biztos a kiesés, és már elegem az otthon még van idő javítani dumából.
Visca Barca Visca Cataluña
Azért legyünk reálisak, nem hiszem hogy a BL ezen szakaszában elvárható lenne idegenben egy 3 gólos győzelem jelenleg. Az olasz csapatok amúgy sem arról híresek, hogy 3 gólokat kapnak hazai pályán, főleg ezen a szinten. Mellesleg mondjuk egy mai X után miért lenne majdnem biztos a kiesés?

Észre kell venni hogy a csapat újjáépítése zajlik, jelenleg nem abban a stádiumban vagyunk amikor BL nyolcaddöntőket gálázva meg tudnánk nyerni. Nem mondom hogy ez a legszebb időszak a csapat életében mióta követem, de számomra egy kifejezetten izgalmas periódus ez. Nem is azért nézem a meccseinket, mert sziporkázó lenne a játék, és alig várnék egy újabb 5 gólos gálát, hanem mert szimplán szeretem a Barca mezt látni a pályán, szeretem a játékosainkat látni a pályán. És ez akkor is így lesz, ha a következő 10 évben nem kerülünk BL győzelem közelébe.

Nekem nincsenek túl nagy elvárásaim jelenleg a csapattal, ha a Napolit ki tudjuk ejteni, szerintem a BL negyeddöntő abszolút reális végállomás lehet.

Kár volt persze Laportáéktól meg Xavitól a szezon elején annyit hangoztatni hogy BL győzelemért megyünk idén, pláne az elmúlt 4-5 év európai szereplésünket látva... Ennek se eleje se vége, jól láthatóan ez a csapat nincs kész erre. Ez időbe fog telni, talán többe is mint elsőre gondoltuk.
Ha Felix kezdő-képes állapotban lenne, akkor azt mondanám, hogy talán kicsit esélyesebbek vagyunk, de így hogy nincs bal oldalra ember necces. Szerintem Pedri foglalja el azt a félterületet, Roque-t nem tartom esélyesnek, persze majd látszik.
Azon sem csodálkoznék,ha Koundé helyett ma Araujo lenne a jobboson, középen meg francia+Inigo/Cubarsí. Amilyen jó volt Koundé szezon elején 1vs1-ben, most annyira gyenge. Kvari megeszi reggelire, ezt nem lenne jó megkockáztatni. Nyilván Osimhen is potenciális életveszély, de őt még könnyebben meg tudja fogni, mint a grúzt. De én azt sem zárnám ki, hogy Raphinha kezd, akkor valamivel könnyebb lehet a franciának is.
Abban nagyon bízom, hogy Lewa most tényleg elkapta a fonalat és előjött a gyilkos énje, Yamal meg elkezdi oktatni az olaszokat is. Mazocchival nem hiszem hogy akkora gondja lenne.

Mindent összevetve egy abszolút háromesélyes meccsnek tartom. Akármi kisülhet ebből. Az, hogy a bajnokságban hogyan szerepelnek, ha nem is teljesen irreleváns, de annyit nem nyom a latba, hogy az alapján kalkuláljunk.
A legfontosabb, hogy hátul legyünk rendben, az a Politano-Osimhen-Kvari trió európai szinten is moinőségi szekciónak számít.
Ha egy X-el eljövünk én már elégedett leszek.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.02.21. 15:56:40

Kovbal88 írta:
2024.02.21. 13:46:31
Nagyon várom a meccset, aztán mindig ilyenkor a jön a csalódás. De egy 3 gólos győzelem annyira jó lenne már, talán szeptemberben sikerült utoljára gálázni. Ha ma este nem nyerünk én nem is nézem a visszavágót, mert majdnem biztos a kiesés, és már elegem az otthon még van idő javítani dumából.
Visca Barca Visca Cataluña
Azért legyünk reálisak, nem hiszem hogy a BL ezen szakaszában elvárható lenne idegenben egy 3 gólos győzelem jelenleg. Az olasz csapatok amúgy sem arról híresek, hogy 3 gólokat kapnak hazai pályán, főleg ezen a szinten. Mellesleg mondjuk egy mai X után miért lenne majdnem biztos a kiesés?

Észre kell venni hogy a csapat újjáépítése zajlik, jelenleg nem abban a stádiumban vagyunk amikor BL nyolcaddöntőket gálázva meg tudnánk nyerni. Nem mondom hogy ez a legszebb időszak a csapat életében mióta követem, de számomra egy kifejezetten izgalmas periódus ez. Nem is azért nézem a meccseinket, mert sziporkázó lenne a játék, és alig várnék egy újabb 5 gólos gálát, hanem mert szimplán szeretem a Barca mezt látni a pályán, szeretem a játékosainkat látni a pályán. És ez akkor is így lesz, ha a következő 10 évben nem kerülünk BL győzelem közelébe.

Nekem nincsenek túl nagy elvárásaim jelenleg a csapattal, ha a Napolit ki tudjuk ejteni, szerintem a BL negyeddöntő abszolút reális végállomás lehet.

Kár volt persze Laportáéktól meg Xavitól a szezon elején annyit hangoztatni hogy BL győzelemért megyünk idén, pláne az elmúlt 4-5 év európai szereplésünket látva... Ennek se eleje se vége, jól láthatóan ez a csapat nincs kész erre. Ez időbe fog telni, talán többe is mint elsőre gondoltuk.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.02.21. 13:46:31

Peter írta:
2024.02.20. 13:01:32
Holnap Napoli - Barca.....mindíg a soron következő meccs a legfontosabb, illene győzni és olyan meccset hozni, hogy ne remegjenek meg a lábak a visszavágó kezdetekor.

Napoli új seprű vs Barca már lemodott seprű....? Lélektani szempontból is érdekes párosítás.

BL topic.... :lol:

Madrid, Bilbao, Girona.....majd mehet a bajnoki topicba
Nagyon várom a meccset, aztán mindig ilyenkor a jön a csalódás. De egy 3 gólos győzelem annyira jó lenne már, talán szeptemberben sikerült utoljára gálázni. Ha ma este nem nyerünk én nem is nézem a visszavágót, mert majdnem biztos a kiesés, és már elegem az otthon még van idő javítani dumából.
Visca Barca Visca Cataluña
Válasz küldése