Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.16. 23:50:19

[quote="Samper"][/quote]
Hát, nyilván az sem véletlen , ha a többség erre fogad...
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2018.04.16. 19:49:54

Puyol „típusú” ember hiányzott, hiányzik a csapatból...egy igazi Kapitány
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.16. 17:56:33

Lehet vicces, de nem véletlenül mi voltunk a legesélyesebbek már a 8 között a fogadóirodák szerint.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.16. 17:40:58

ALEXDP írta:
Csak mert valószínűleg az összes , legjobb nyolcba bejutott csapat ellen, két meccsen , mi vagyunk az esélyesek.
Ez nem változik az által, hogy kiestünk a Rómában...
Ezt mivel lehet alátámasztani? Netán azzal, hogy a fogadók mire fogadnak?
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.16. 17:23:08

Samper írta:Épeszű ember nem vitatja, hogy elbaltázták a Roma elleni visszavágót. De miért kell ezt úgy kezelni, mint ha a kupagyőzelem a kezünkben lett volna továbbjutás esetén? Esély ugyan volt rá, csak kicsi.
Csak mert valószínűleg az összes , legjobb nyolcba bejutott csapat ellen, két meccsen , mi vagyunk az esélyesek.
Ez nem változik az által, hogy kiestünk a Rómában...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.16. 14:23:20

Samper írta:Épeszű ember nem vitatja, hogy elbaltázták a Roma elleni visszavágót. De miért kell ezt úgy kezelni, mint ha a kupagyőzelem a kezünkben lett volna továbbjutás esetén? Esély ugyan volt rá, csak kicsi.
Por Qué? ](*,) :cry:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.16. 13:22:29

Épeszű ember nem vitatja, hogy elbaltázták a Roma elleni visszavágót. De miért kell ezt úgy kezelni, mint ha a kupagyőzelem a kezünkben lett volna továbbjutás esetén? Esély ugyan volt rá, csak kicsi.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.04.13. 17:07:12

Minden igaz, de nehéz ugy 3 csatárral játszani, ha csak 2 van. És Messi még járjon hátra irányitani.
Busi kivételel /de sérülés/az összes középpályás csak rakkol, nincs ötlet. Ini kifujt, még Rakiticsra
is azt mondom, régebben csak csereember lehetett volna. A többi meg ..... Kellene 2 kreativ középpályás, plusz 2 csatár. Többeket eladni. DE !!! Ez csak a Róma volt, küzdeni, hajtani ezek is tudtak volna. SEMMI. De hasonló volt a kép Londonban a Chelsea ellen. Vagy a Sevilla ellen, bár x-re hozták. Valami gond csak van mélyebben is.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2018.04.13. 13:41:39

Megerősítettük a keretet 105+40 millióért Dembelé+Paulinhoval... madj jön egy évek óta kritikus pont a BL negyeddöntő és ők ketten játszanak 5+24 percet egy ilyen párharcban ( de Roberto szélsőként és Busi sérülten is be van paszírozva a kezdőbe) ????...Nem ÉRTEM!! A 4-4-2-t meg pláne, sose tudtunk ebben formában "játszani"... nincsenek meg "benne" a 3 szögek... főleg hogy ez igazából 1 csatárt jelent és 5 vonal középpályást Messivel egymás mellett... így csak labdával sprintelve lehet előre jutni, az meg nagyon nem a Barca stílusa. ( ellenben pl. a Pollal )
-
Ettől függetlenül viszont rejtély miért vagyunk ennyire gyengék indegenben ...évek óta ??% :roll:
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.04.12. 10:13:59

Kinnt voltunk a meccsen, végülis a hangulatra nem panaszkodom az jó volt, de a mi játékunk az egy gyötrelem. Teljesen meg érdemelten jutott tovább a Róma jók voltak. Viszont lenne egy kérdésem. Valverde milyen meg gondolásból hozza be Andre Gomes legendánkat 2-0-nál. És vele a szerencsétlenség is jött, sikerült is egyből golt kapni utána. Ezt az egy dolgot nem értem csak, az, hogy a játékunk eszméletlen gyenge volt, szerintem ahhoz hozzászoktunk az évben sajnos. Nem vagyok róla meg győződve, hogy Valverde képes ebben a magasságban rendben tartani mindent. Nem hiszem, hogy ez a szin5ű edző.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.12. 09:56:27

savazzuk itt a csapatot h csak bekkelni akart, de azt azért jegyezzük meg a roma kumma jó játszott, teljesen megfojtott minket, nem engedte kihozni a labdát, nem véletlenül rugdostuk őket előre....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.12. 09:46:53

kristop írta:
senkialfonz40 írta:...
...
Csak részben adok igazat, a második félidő elején, de legkésőbb a második gól után behozhatta volna Dembelét...
Ennek ellenére nincs normálisan rotálva a csapat, ezt elfogadom.
De! Azt nem fogadom el, hogy az ötödik hatodik percben nem tudnak futni a játékosaink az extra terhelés miatt! Ez nem a nyugdíjas találkozó, ahol egy mellsimogatást hetekig pihen ki az ember! Tipikus Barca betegség, mi bajunk lehet? Úgyse kapunk hármat, mi vagyunk a Barca! Végignézték, ahogy Dzeko besétál vele...
Hányszor láttunk már ilyet a csapattól, rengetegszer! Még akkor se hittük el, hogy baj lehet!

Egy kicsit más...
Valverde szólt a legutóbbi hazai után! Dühös volt, hogy kiengedtünk a második félidőben. Ez egy üzenet volt a játékosok felé, mert úgy gondolom nem [auto_cenzúra] le őket, ahogy kellene mondjuk egy meccs után. Tele sztárral az öltöző, valahogy tudatni kell, mekkora a mellény!
Nem tudom megszámolni sem, hány meccsen lazáskodtunk, volt, hogy sikerült váltani vagy szerencsénk volt, de volt, hogy pofára estünk! (itt most nemcsak erre az idényre gondolok)

És a rotálásról...
Fáradtak a fiúk, biztos... de csak megkérdezem a példa kedvéért, ha mondjuk Minát többször játszatja és azokon a meccseken pontokat bukunk, akkor mi lenne a helyzet? Egy Las Palmas ellen elég volt egy kamu tizit befújni ellenünk és már nem tudtunk felpörögni, pedig az első félidőben eldönthettük volna, szerintem az a kettő pont is a mentalitáson ment el...
Mina lassú, mint Geri középen és rutinja nálunk zéró, Valverde látja be meri-e tenni...
Dembelétől eddig, akármennyire is nem savaztam, nem láttam a vitathatatlan tehetségén kívül olyan extra akarást, ami miatt olyan sokszor alternatíva lehetett volna. Itt arra gondolok, hogy oké, van, hogy nem ülnek a cselek, de letámadok, megyek, mint a mérgezett egér, bizonyítom, hogy behozom a kiesett időt, amit nélkülem kellett játszatok...
Ezzel együtt én is több időt adtam volna neki eddig, mert a játék tesz jobbá...

Ezért nem egyszerű a Barca edzőjének lenni, ha hibázol egyszer nézd meg csak ezt a fórumot!

Enrique BL-t nyert, de azt mondják, ha Xavi nem szól oda Messinek, akkor ma lehet, hogy egy bukott edzőről beszélünk!!!

És a végén még egyszer! Egyetértek, hogy Valverde is kivette a részét a kiesésből, de a csapat tette hozzá a másik felét a tipikus mentalitásával!
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.12. 09:02:15

nem sok értelme van, de azért leírom: abban, hogy rengeteg meccs után , alatt, azt kellett éreznem, hogy ez a csapat egyszerűen gyenge általában megingatott az eredmény! az eredmény mégsem olyan dolog amit csak úgy le lehet söpörni... abban, hogy Suarez pl. elképesztően gyenge teljesítményt tol egész szezonban ellentmondott a húsz körüli gól....ezt sem lehet tagadni.
abban hogy Messi már nem a régi megingatott a még több gól és a nyilvánvaló sok kiváló teljesítmény.....
sajnos most valahogy minden helyre billent. ez a csapat gyenge. gyenge szó szerint, hiszen szinte eltaposta egy erősebb csapat milyen okokat látok erre?
- Suarez nem bír el egy csapat sem ilyen nulla teljesítményt ha élmezőnyben akar érvényesülni Európában
-Messi.... vége a szlogennek vegyük észre, hogy Messi mindent képes eldönteni hát nem képes. legfeljebb most már alkalmanként ha hagyják, vagy ha akarja is.
-a játékos állomány... alakul de még mindég foghíjas
-Valverde....megbukott. hogy osztályt ismételhet e? ki tudja....
a röhej az, hogy most is (talán joggal?!) mondhatja bárki, hogy éppen a két legnagyobbat pécéztem ki?! igen mert nekik kellett volna jelenteni a különbséget, az extrát, de sajnos nem volt semmi ...jószerével még egy átlagos sem.
lehetne még sorolni Iniestát, és a többieket de a summában benne vannak mindnyájan.
de minek? ez a két ok Valverdével megspékelve bőven elég ... és ez sajna szintén eredmény :mrgreen: tehát nemigen cáfolható.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.12. 07:31:45

Az edző, ő például túl lett értékelve, mégha látható is volt, h a szezon nagyrészében pocsék a játék. Én nagyot csalódtam kedden benne, végignézte, ahogy kiesünk, mint egy kiscsapat, megpróbáltuk kibekkelni 3 gól alatt. Nálam egy egyértelműen EV hibája. Életemben nem mondtam olyat, h nem nézek több meccset a szezonban, de neki sikerült elgondolkodtatnia. Főleg a nyilatkozatával, h a Rómának minden bejött, aha, mesélj még kérlek...akkor 6-0 lett volna.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.12. 07:30:28

Nemrég koncertezett a Metallica Budapesten, letettek egy hatalmas show-t a színpadra, aki ott volt, tudja miről beszélek! Miért? Mert nekik ez a dolguk, kiszolgálni a közönséget. Mit szóltunk volna, ha kijönnek, de unottan, fásultan, lelketlenül játszanak, lenyomnak egy rossz, nézhetetlen, hallgathatatlan műsort? Valószínű mindenki csalódott lenne, mert nem ezt várták! De nem tették, mert nekik ez a dolguk, ezért szeretik őket világszerte millióan és ezért keresnek ők milliókat! A helyzet ugyanez egy focicsapat esetében is. Euro milliókat keresnek, nem tehetik meg, hogy unottan, fásultan, lelketlenül játszanak. Ki lehet esni, de így, ilyen "játékkal" NEM! Ez felháborító!!! Nos, ezért van mindenki, teljesen jogosan kiakadva!!! Ezt nem lehet egyszerűen azzal letudni, hogy egy rossz nap volt. Nem, ez egy felháborító mutatvány volt, méltatlan a Barcától.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2018.04.12. 07:32:31-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.12. 06:11:32

Tegyük fel, a végén sikerül benyomni egy gólt és továbbjutunk vele. Akkor minden rendben? Cseppet se. Azonnal jött volna a duma, hogy addig miért nem fociztunk így. Meg hogy a 4 között ugyan kit tudunk megverni? Most viszont azzal kéne szembenézni, hogy eddig túlértékeltünk valamit. De mit? Ebben már nagyok a különbségek. A szakvezetést? Az edzőt? A játékoskeretet? A Barca-hagyományt? Nehéz dönteni, pedig döntés nélkül semmi remény a javításra, mert ez nem egyszerűen egy rossz nap volt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.12. 00:16:40

Most nézem vissza
2005 ota az osszes kiesunket sokszor visszaneztem, a Bayern es a Juventus elleniket nem annyira (de azokat is lattam 3-4szer) de a tegnapit soha a budos eletbe nem fogom.

Mindegy, a hazai duplat hozni kell (azert a veretlen bajnoksag tenyleg nem lenne rossz), egy Messi aranycipo is szep lenne, es remenykedni kell hogy nem a Real nyeri a BLt.

Nyaron igazolni kell rendesen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.12. 00:06:08

Most nézem vissza, h Messi mekkora luftot rúgott a végén, hatalmas helyzet volt. Az összefoglalóból kiderült az is, ami tegnap: agyonvertek minket, közünk nem volt hozzá, teljes sötétség.

Ennél jobban már csak EV nyilatkozata cseszett fel, kb “ez most így sikerült, kiestünk, majd máskor”...menj a francba. Fülét-farkát behúzva kellett volna elnézést kérnie a szurkolóktól és kifizetni a Rómába utazók költségeit csapatzsebből. Szégyen, amit műveltek velünk tegnap fiaink...de sajnos ettől még ők a mieink maradnak :D
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.04.11. 23:11:12

Kovbal88 írta:A tegnapi meccs, viszont olyan volt, mintha be lettek volna drogozva a játékosok vagy rúgva, lassú volt az egész csapat. Látványosan.
Amúgy nekem ez is eszembe jutott. Persze biztosan nem igaz, hanem csak a megkeseredett szurkoló beszél belőlem, de eljátszottam a gondolattal, hogy a római idegenbeli öltözőbe benyomtak egy kis gázt, füstöt, akármit, csak egy kisebb mennyiségben. Marihuána, vagy ilyesmire gondolok. Persze, tudom, biztosan nem, csak próbálom magamnak magyarázni, hogy miért voltak olyanok a srácok, amilyenek. :lol:
Valahogy jobb azt képzelni, hogy a kedvenceim akartak volna játszani és koncentrálni, csak nem sikerült külső okok miatt. Mint ahogy ma sikerült a Madridnak külső okok miatt továbbjutni. Nem a bíróra gondolok. :^o És ez itt nem kicsit off már...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.11. 21:29:11

Vakmacska írta:Osztom, szerintem is EV a hibás.
Ő terheli túl a játékosokat, miközben egy Dembele a padon ül.
Nem akarom leírni mégegyszer, amit már leírtatok.

Szerintem az egyik legnagyobb hibája az, hogy képtelen feltüzelni, motiválni a csapatot.
És az, hogy hét hónap nem volt elég neki ahhoz, hogy észrevegye: ez a bekkelés nagyon nem ízlik a csapatnak.
Míg nem volt Cou meg Dembele, azt mondta az ember, hogy oké, nincs más, ezzel kell főzni.
De most, hogy ott vannak a potenciális támadók...
A tegnapi meccs, viszont olyan volt, mintha be lettek volna drogozva a játékosok vagy rúgva, lassú volt az egész csapat. Látványosan.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.04.11. 21:02:06

Osztom, szerintem is EV a hibás.
Ő terheli túl a játékosokat, miközben egy Dembele a padon ül.
Nem akarom leírni mégegyszer, amit már leírtatok.

Szerintem az egyik legnagyobb hibája az, hogy képtelen feltüzelni, motiválni a csapatot.
És az, hogy hét hónap nem volt elég neki ahhoz, hogy észrevegye: ez a bekkelés nagyon nem ízlik a csapatnak.
Míg nem volt Cou meg Dembele, azt mondta az ember, hogy oké, nincs más, ezzel kell főzni.
De most, hogy ott vannak a potenciális támadók...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.04.11. 13:04:38

senkialfonz40 írta: De egyedül Valverde nyakába rakni butaság, a csapat nem adott annyit, amennyi kellett volna, akármilyen rendszerben is játszottunk...
de hat o dontotte el, hogy milyen felfogasban jatszon a csapat. o nem akart/tudott valtoztatni, amikor latni lehetett, hogy megfojt minket a roma. o nem volt hajlando rendes rotaciora a nehez sorozatunk elott, mert fontosabb volt neki a mar megnyert bajnoksagban a veretlenseg. es emiatt volt halalan mindenki.

elso ket gol? alba nem tudott egy dzeko utan tovabb futni, umtiti oda se ert kocogva. masodiknal pique birkozik, de nem bir vele, umtit ugy fut utana, mintha a 120adik perc lenne mar. korabban ezeknel a helyzeteknel izombol eltakaritotta az embereket. egyszeruen fizikalisan nem volt rendbe tobb jatekosunk, kezdve albaval, iniestaval, suarezzel, umtitivel, folytatva a talan meg mindig serult busquetsel, piquevel, messivel. ez az o hibaja.

csakis az o dontese volt nem hasznalni minat, es ilyen keveset hasznalni vermaelent. az o dontese volt felserulten eroltetni eddig tobb kulcsjatekosunkat. az o dontese volt, hogy a feltolt es letamado roma ellen, akik 4-1es hatranybol kezdtek a meccset, nem rakott be egy dembelet, aki miatt felhettek volna hatul, inkabb egyeduli suareznek kellett birkoznia harom vedovel. az o dontese volt ez a beszari hozzaallas a meccshez, egyetlen egy golt kellett volna lonunk a meccs barmelyik szakaszaban, es feladta volna a roma. de o ugy dontott, hogy inkabb nem akar harmat kapni. hat kapott.

es ami a durva, hogy amikor megkaptuk a tizenegyest mar akkor tobben ereztuk, hogy vege, kiestunk. mert egyszeruen nem szerencsejuk volt, hanem folenk nottek. benne volt a meccsben jo par roma gol meg.

nekunk meg dembele emelese, es messi szerencses emelgetese a tizenhatoson belul volt, ahol eselyunk volt. mind mar 3-0 utan.

nalam ez a defenziv foci, amit egy ekkora elony mellett egy roma ellen mutatunk nem palya. az eredmenyek miatt eddig csak mersekelten hisztiztem emiatt, de nekem nem kell egy mourinho. nekem tuchel, jardim, klopp, sarri, pep, setien fele edzo kell, nem veletlenul szerettem volna sampaolit.

tolem tenyleg mehet valverde, itt van a vilag valaha volt legjobb jatekosa es a labdat nem tudjuk eljuttatni hozza, akkor van nala labda, ha visszajon erte a kozeppalyara, mikozben o a masodik jatekosunk elol. kozben a realnal egy reg kiegett jatekosnak csak a boxon belul kell allnia es folyamatosan erkezik hozza a jobbnal jobb labda.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.04.11. 12:19:18

Ennyire csalódott nagyon rég voltam, megint azt hittem nyár elején, jönnek végre drasztikus változások, de ez nem így történt. Elkeserít, hogy mennyire nem vagyunk képesek a fiatalokhoz nyúlni, holott SR esete is nagyon jól mutatja, hogy mennyit számít az idő és a bizalom. Remélem végre eltakarodik AG nyáron, s olyan csapatunk lesz, ahol rotálhatunk. Idén jó lenne látni, hogy Mina játszik, mert így nem tudunk semmit róla (a gálakezdőt leszámítva szinte alig tudunk bárkiről bármit), s elkezdenek megint fickándozni a játékosok. Visszasírom azokat az edzőpárosokat, ahol valamelyikük nagy taktikus volt, a másik meg szétordibálta a játékosok fejét. Többet kéne kockáztatni, s játszani, ahelyett, hogy spekulálni próbálunk. Viszont, hogy évek óta mért félnek az edzők belenyúlni a meccseinkbe, azt nem értem. De az alibizésből már elegem van.
més que un club
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.11. 12:13:45

Léfe írta:...
Igazat adok, mégis azt mondom, a hozzáállással volt nagy probléma! Más felfogásban is alulmaradunk tegnap,(valószínűleg) de egy kis felpörgéssel továbbmehettünk volna. A középpályánkon egyedül Ini tud levenni embereket, de már neki sem ízlik, amikor minden centiért verekedni kell. Márpedig ez a Roma tegnap ilyen volt. Az összes középpályásunk visszafordult a labdával, mert ütközni kellet volna, bírkózni, ráadásul a bíró engedte az agresszivitást, nekünk pedig rohadtul nem ízlett...
De egyedül Valverde nyakába rakni butaság, a csapat nem adott annyit, amennyi kellett volna, akármilyen rendszerben is játszottunk...
Már kettő nullnál azt mondtam, nem érdemlünk továbbjutást..
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.04.11. 11:01:37

Nem talált valaki valamilyen statisztikát, hogy a passzaink hány % volt jó(szerintem kb 15%)?
A védelem, a középpálya, annyi labdát eladott tegnap , mint az egész szezonban sem...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése