Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.17. 19:26:36

redwhitekop írta:
lionelmessi19 írta: De azért talán reménykedhetünk, szerintem a pool is be van [auto_cenzúra] tőlünk 8)
Azt nem sorsolták ki h melyik párok továbbjutója melyik másik pár továbjutójával játszik?
Nem akarok én semmit, de a lényeg, hogy tévedsz kedves barátom. Ilyen szinten nincs olyan, hogy be van szarva valaki valakitől. Hidd el, az nem jelent semmit, hogy aktuálisan most nagyon a topon van a barca. Ráadásul nagyon előre szaladsz, ne foglalkozz még a következő körrel.
Ha nem akarsz semmit, akkor minek irogatsz hülyeségeket?? :roll:
Egyébként szerintem igen is van olyan, h egy csapat nem akarja, h összesorsolják vkivel, mert nehéznek találja, és ha összesorsolják vele, akkor meg van benne egy félelem, h kiesik.
Természetesen inkább a vezetőségnél van sztem ez jelen, de átragadhat a játékosokra is...

Azt meg ne mond már meg nekem, h mivel foglalkozzak! Legyél olyan szives...
Látom mindenkinek megmondtad a frankót, inkább válaszolj a kérdésemre, ha ugyis olyan okos vagy.

Félreértés ne essék, birom a pool szurkolókat, és rendkívül szimpatikus maga a csapat is.
Ellenben az okostojásokat nem szívlelem...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.17. 17:33:10

BarcafanTomee írta:Az mikor derul ki,hogyha tovabbjutunk a Liverpoolon akkor kivel jatszunk?
Gondolom a két meccs után.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.17. 10:46:24

Roma
Lyon
Internazionale
Valencia
Porto
Chelsea

Sztem velük. :roll: De egyáltalán nem biztos sosem figyeltem meg pontosan, de sztem úgy van h 2 ág lesz vagy van a feb.20 és 21-én játszanak.És aki a 2 ága győztese az játsza a döntőt.

Vagy ez nagy hülyeség? :oops: :wink:
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2006.12.17. 10:41:05

Az mikor derul ki,hogyha tovabbjutunk a Liverpoolon akkor kivel jatszunk?
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.12.17. 08:55:16

Fary21 írta:Hát én nem szívesen veszem meg neki a 15-ös számú mezt, ha már nem is abban játszik akkor teljesen pénzkidobás. Nem tudjátok hol lehet venni idei 11-es feliratozásu Adidas Drogba mezt? Tesóm őt csípi , a másik kedvence a Real, de olyat biztos nem veszek neki, inkább elégetem.
Kár hogy nem adja egyik TV sem a Barca meccsét a klubVb-n , mert szerintem legalább a Eurosport adhatta volna vagy a Sportklub.
vaáci utca, adidas bolt, ott lóg biztos a szégenyfalon:
Cselzzi-real-milan.... Tudnak ott feliratoztatni, tehát vszeg Drogba mezszámát is tudják. Én is oda viszam majd a magyar válogatott mezemet.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.17. 08:34:25

H.Atesz írta:
LG írta:1.2 kurz a Barcára :!: :lol: Szoval nem kell félni a Liverpooltol, nézzük csak meg hol állnak a bajnokságban.
Jó aztán ki nézi azt az 1.2-őt?Számít az valamit?.Ezzel a baromsággal ne akarj megmagyarázni semmit.A mecscet nem az fogja eldönteni.
A bajnokságnak meg még nincs vége.Most kezdődik a legfontosabb rész,a téli mecscek,amikor egy héten 2-3 meccs is lesz.
Szóval nem tom miről beszélsz.
Bizony számit :!: Azt h a fejesek szerint, akik azért értenek hozzá, pontosan semmi esélyetek nincs. De te fogadj a liverpolra, ha akarsz :!:
ranal.10: Már tavaly is klubb VB volt :!:
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.12.16. 23:39:25

Nem lesz egyszerű 180 percünk a Liverpool ellen, az esélyesek mi vagyunk, de egy ilyen erősségű csapat ellen ez nem jelent semmit. Benitez nagy mágus, tőle semmin nem lehet meglepődni. lásd itt :D
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2006.12.16. 22:57:58

Hát én nem szívesen veszem meg neki a 15-ös számú mezt, ha már nem is abban játszik akkor teljesen pénzkidobás. Nem tudjátok hol lehet venni idei 11-es feliratozásu Adidas Drogba mezt? Tesóm őt csípi , a másik kedvence a Real, de olyat biztos nem veszek neki, inkább elégetem.
Kár hogy nem adja egyik TV sem a Barca meccsét a klubVb-n , mert szerintem legalább a Eurosport adhatta volna vagy a Sportklub.
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2006.12.16. 22:57:00

Süny írta:
Ordog írta:Szerintem a 'Pool szurkolókkal haverkodnunk kéne de nagyon! Remek emberek, hiszen ők is szívből utálják a Cselszkijt és mi is! :D

Az ellenségünk ellensége pedig a barátunk! Ezt ne feledjétek!:D

Szoa ha lehet akkor semmi ellenséges hangnem, nekem például a Liverpool nagyon szimpatikus csapat. Tehát csak annyit tok mondani, hogy Győzzön a jobbik!!!!
teljes mértékben egyetértek...szerintem is nagyon jófejek a 'Pool szurkolók...tisztelni kell őket is és a csapatukat is!
Köszi szépen,hogy így megdicsértek minket. :D Én nagyon utálom a cselszkijt. :) Ti is jófejek vagytok és ráadásul még mondom,hogy a 2. csapatom a Barca,de akkor is a Poolnak szurkolok majd.Szóval ördöggel ugyanazt a csapatot szeretjük,csak fordított felállásban. :D
Ha esetleg továbbjutna a Barcelona,akkor sok sikert kívánok majd és sztem onnan nem lesz,ki meg tudná őket verni. 8)

A Drogba 15-ös számú mezbe is szokott játszani,meg 11-esbe is,de ebben az éveben a 15-ös számú mezt viseli minden meccsen,legalábbis én így tudom,de lehet,hogy rosszul tudom,mert nem igazán mondanám,hogy minden meccsüket végignézem. :D De a FociGurun is 15-ös a mezszáma.Deh nincs kedvem arról az alattomos balfaxról beszélni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára H.Atesz 2006.12.16. 23:00:15-kor.
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.16. 22:18:42

off

Drogba régen 15-ös volt a Chelsea-nél de sztem mióta az adidas van már 11-es, meg miért 20000 ez érdekes, nem mintha gondolkodnék rajta, hogy veszek, biztos úgy okoskodnak, hogyha abramovics nagyban játszik, akkor ők is.

A Klub-VB döntőt nem adja egyik Tv sem.


on
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2006.12.16. 21:41:52

Drogba tényleg 11-es!
Az meg hogy Lionpsort olyan Drogbásat árul furcsa...lehet csak úgy valamilyen számmal árulják, nem pontosan az eredetivel...nem tudom.
Bocs az offért.
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2006.12.16. 21:12:34

Sziasztok! Nem akarok senkit kioktatni,de Drogba mezszáma 11-es, megnéztem egy gólját, csak akkor azt nem tudom a lionsport miért árulja 15ös számmal 20ezerért. Ez nem ide kapcsolódott bocs, egyébként biztos vagyok benne hogy kiverjük a Liverpoolt, mert ők idén tényleg szarok, pedig nem egy rossz csapat, én főleg Kewell-t birom.
Adja valamelyik Tv klub-vb döntőt?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.16. 17:22:00

Azért az erőviszonyokat figyelembe véve,tovább kell jutnunk.A csoportelsők közül csak a Bayernt láttam volna szívesebben.A tiszteletet mindenképp meg kell adni az ellenfélnek,egyrészt mert ez alap,másrészt mert a Liverpool egy nagy tradíciókkal rendelkező klub.Benítezt én a világ egyik legjobb edzőjének tartom,aki mindig jó csapatot rak össze.
De nem fogják tudni megakadályozni a továbbjutásunkat.
Jobbak vagyunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Süny
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.12. 17:21:25
Tartózkodási hely: Győr

2006.12.16. 15:18:14

Ordog írta:Szerintem a 'Pool szurkolókkal haverkodnunk kéne de nagyon! Remek emberek, hiszen ők is szívből utálják a Cselszkijt és mi is! :D

Az ellenségünk ellensége pedig a barátunk! Ezt ne feledjétek!:D

Szoa ha lehet akkor semmi ellenséges hangnem, nekem például a Liverpool nagyon szimpatikus csapat. Tehát csak annyit tok mondani, hogy Győzzön a jobbik!!!!
teljes mértékben egyetértek...szerintem is nagyon jófejek a 'Pool szurkolók...tisztelni kell őket is és a csapatukat is!
Visca El Barca
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.16. 15:13:22

Szerintem a 'Pool szurkolókkal haverkodnunk kéne de nagyon! Remek emberek, hiszen ők is szívből utálják a Cselszkijt és mi is! :D

Az ellenségünk ellensége pedig a barátunk! Ezt ne feledjétek!:D

Szoa ha lehet akkor semmi ellenséges hangnem, nekem például a Liverpool nagyon szimpatikus csapat. Tehát csak annyit tok mondani, hogy Győzzön a jobbik!!!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.16. 14:33:02

redwhitekop: azért nem esek hasra a Pooltól....
De ha mindkét csapat csúcsformában játszik akkor simán továbbjutunk. Alapvetően nagyobb játékerőt képviselünk.
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2006.12.16. 13:59:04

Nem kötözködni akarok redwhitekop de úgy látom mindent "tudsz",a játkékosok mégsem Benitez,mit tud tenni az ember ha elfüstöl a motor?Nem kell bemutatni az angol focit ,majd találkozunk februárban...
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.16. 13:48:19

LG írta:
sasi1 írta:Így átgondolva nem túlk jó a Pool. nekünk....
A védelmük nagyon jó, aztán állandóan fel-be ívelgetnek, és ugya ott van Peter Crouch...........

Tavaly a Liverpool megnyerte a klubVB-t?
Nem, a Sao Paulo győzött.
és az nem klub vb-volt!!!!!! hanem Világ kupa.. asszem.. ez most más ami most megy a barcaval..
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2006.12.16. 12:28:20

LG írta:1.2 kurz a Barcára :!: :lol: Szoval nem kell félni a Liverpooltol, nézzük csak meg hol állnak a bajnokságban.
Jó aztán ki nézi azt az 1.2-őt?Számít az valamit?.Ezzel a baromsággal ne akarj megmagyarázni semmit.A mecscet nem az fogja eldönteni.
A bajnokságnak meg még nincs vége.Most kezdődik a legfontosabb rész,a téli mecscek,amikor egy héten 2-3 meccs is lesz.
Szóval nem tom miről beszélsz.
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.16. 11:33:21

Azért nem kell összekeverni a bajnokságot a BL-lel, a nemzetközi meccsekre sokszor összeszedi magát egy bajnokságban gyengén szereplő csapat. Lehet emlékezni a Celta Vigóra pár évvel ezelőtt, hogy negyed-vagy elődöntősek voltak, és csak az Arsenal ellen véreztek akkor el, a bajnokságból pedig kiestek...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.16. 09:38:57

1.2 kurz a Barcára :!: :lol: Szoval nem kell félni a Liverpooltol, nézzük csak meg hol állnak a bajnokságban.
redwhitekop
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.12.15. 18:10:25
Kapcsolat:

2006.12.15. 23:58:31

H.Atesz írta:Na ezekre válaszoljatok!
Amúgy igazad van,hogy Benitezt nem kéne szidnom,de nem értek azzal egyet,hogy Crouch kispados és alig játszik,Bellamy meg kezdő.Sztem Bellamy nem jobb Crouchnál.Az erős,hogy béna,de én nem adtam volna ki érte annyi pénzt és sztem Crouch többet bizonyított nála.Ebben nem értek egyet Rafa Benitezzel,de akkor se kéne őt se szidnom...
Abban is igazad van,hogy nem kéne lefikázni őket.De sztem Crouchal nem lenne ekkora hátrányunk a bajnokságban.
Jó mindegy, de ez a Barca fóruma, itt szerintem ne tárgyald a 'Pool felállását.
H.Atesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2006.09.28. 15:37:52
Tartózkodási hely: Győr/Anfield Road

2006.12.15. 23:54:54

Na ezekre válaszoljatok!
Amúgy igazad van,hogy Benitezt nem kéne szidnom,de nem értek azzal egyet,hogy Crouch kispados és alig játszik,Bellamy meg kezdő.Sztem Bellamy nem jobb Crouchnál.Az erős,hogy béna,de én nem adtam volna ki érte annyi pénzt és sztem Crouch többet bizonyított nála.Ebben nem értek egyet Rafa Benitezzel,de akkor se kéne őt se szidnom...
Abban is igazad van,hogy nem kéne lefikázni őket.De sztem Crouchal nem lenne ekkora hátrányunk a bajnokságban.
Utálom azokat,akik váltogatják a csapatukat.Rühellem a divatdrukkereket...
redwhitekop
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.12.15. 18:10:25
Kapcsolat:

2006.12.15. 23:39:15

lionelmessi19 írta: De azért talán reménykedhetünk, szerintem a pool is be van [auto_cenzúra] tőlünk 8)
Azt nem sorsolták ki h melyik párok továbbjutója melyik másik pár továbjutójával játszik?
Nem akarok én semmit, de a lényeg, hogy tévedsz kedves barátom. Ilyen szinten nincs olyan, hogy be van szarva valaki valakitől. Hidd el, az nem jelent semmit, hogy aktuálisan most nagyon a topon van a barca. Ráadásul nagyon előre szaladsz, ne foglalkozz még a következő körrel.
elprat írta:Gyűlölöm az angol focit,alattomosak,attól félek hogy emberre fognak menni és csúnya sérülés(ek) köv. be,remélem nem lesz semmi gáz ezen a téren épp elég ami most van...
Személyes probléma. Olyan dologtól tartasz, amit manapság csak a chel$ea képvisel az essien-féle emberszabásúakkal. A Liverpoolról ha valamit is tudnál, akkor azt legalább, hogy nem alattomos játékosaink vannak. Benitez van olyan szakember, hogy nem enged ilyet a csapatának. Emberileg is valaki, nem mint josé.
Los Barrachos írta:Ennek ellenére én is óvatosan bánok az esélyekkel, mert pár éve a Milant is megtréfálták a döntőben, bár az egy meccs volt és egy meccsre könnyebb felszívnia magát egy csapatnak, mint kettőre.
Helyes hozzáállás, nem lefutott meccs ez már most. Viszont csak annyi, hogy eljutni a BL-fináléba nem véletlen dolog. Az lehet, hogy több adagnyi szerencse kellett a döntőben, de addig el kelett jutni.
Drigo írta:A Liverpool verhető csapat, bár a szurkolótáboruk félelmetes, persze a miénk sem egy nyugdíjas klub.
Bizony, ezért lesz még különlegesebb a találkozó, de azért majd csak hallgasd az Anfield hangulatát!
Az egyik az,hogy nagy a valószínűsége annak,hogy Crouch nem fog játszani,mert Benitez vmiért nem játszatja,mert barom.
Ha tudnád, ki is az a Rafael Benitez... :wink:
És már februárra tudod, hogy ki fog játszani? Sok idő van addig...
Bellamy,aki sztem béna
Kicsit összezavartál...
Haaskaa írta: Én örülök a Liverpoolnak a 2. legkönnyebb ellenfél. [...] na és persze az edző,aki nagyon jól ismeri a Barcát.
A második? Végülis. Nézz a klubvilágranglistára. Persze, francot sem jelent, de azért egy Lille és társai mögöttünk vannak. Igen, Benitezzel kapcsolatban így van, nagyon bízunk benne.

----------
Félreértés ne essék, a Barca az esélyes, nagyon remélem hogy két izgalmas mérkőzésen, az adott pillanatban jobb formát felmutató csapat fog továbbjutni.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.12.15. 23:18:22

Fary21 Koma!
El tudom képzelni, mekkora civakodás volt otthon a Barca-Chelsea,
illetve a Chelsea-Barca meccseken! Kő kövön nem maradt, mi?
Kérdi Krojf komád.
Válasz küldése