Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2007.02.17. 22:19:01

lionelmessi19 írta:Azért bírni kéne a fiúknak, nem hiszem, hogy olyan megterhelő lenne!

Ha zokszó nélkül bírták a 6 fordulót 1,5 hét alatt a premier league-ben, akkor illenék bírni ezt is...

nem a szerdai meccs miatt írom, de baromi kemény sorozat előtt állunk :arrow: a végén még sokat jelenthet az az 1 nap...
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.17. 22:17:42



------------------Valdés--------------

---------Puyol-----------Edmílson---

---Oleguer---------------Zambrotta--

----------------Márquez-----------------

----Xavi----------------------Deco------

----Messi-------Guddy----Ronaldinho--

Ez lenne a kezdőm :)

Aztán persze ha gubanc van jöhetne Ini,Saviola vagy éppenséggel Sammu. :)
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 22:12:29

Azért bírni kéne a fiúknak, nem hiszem, hogy olyan megterhelő lenne!

Ha zokszó nélkül bírták a 6 fordulót 1,5 hét alatt a premier league-ben, akkor illenék bírni ezt is...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2007.02.17. 22:09:52

Krojf írta:Komáim!
Ha ma játszanánk, akkor kedden lépnénk pályára a BL-ben,
viszont ha vasárnap, akkor a szerda a BL-napunk.
Ez mindig is így volt, de mindenkinek kivétel nélkül!
Ez a rendszer!
Most már tudni fogjátok, hogy bajnoki után mikor BL-ezünk!
Rendezte ide Krojf komátok.

Olaszországban miért tudják megoldani, hogy minden még álló csapatnak szombatra rakják a meccsét...?
nagy hátrány ez így, főleg hogy a pool nem is játszik ezen a hétvégén
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.02.17. 20:48:54

Joga Bonito írta:Nálam így nézne ki az otthoni kezdőcsapat:
Valdés
Zambrotta-Marquez-Puyol-Gio
Xavi
Iniesta-Deco
Messi-Saviola-Dinho
Sztem Gio elég gyatra teljesítményt nyújt mostanság, úgyhogy a Zambrotta maradjon meg a baloldalon, a jobbon meg játsszon Belletti. Egyébként a honlapon miért nem lehetett olvasni, hogy Belletti 2009 júniusig meghosszabbbította a szerződését? Az eurosport.com lehozta, ti miért nem? A jobbon még szóba jöhetne Oleguer is, de benne én nem bízom nagyon.
És sztem, ha holnap is a kp-n játszik Márquez, akkor szerdán is ott fogja játszatni Rijkaard, mert az elmúlt meccseken egész jól bejött Frankie ezen húzása. Bár kétségtelen, h Edmilson védőként még komolyabb csapatok ellen nem lett tesztelve. majd meglátjuk. VISCA EL BARCA! FORCA PUYOL!!!!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.17. 20:36:51

sztem tovább megyünk a pool ellen azért nem a legfélelmetesebb csapat sztem :!: VISCA EL BARCA AND VISCA EL PORTO :lol:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.17. 20:30:53

Komáim!
Ha ma játszanánk, akkor kedden lépnénk pályára a BL-ben,
viszont ha vasárnap, akkor a szerda a BL-napunk.
Ez mindig is így volt, de mindenkinek kivétel nélkül!
Ez a rendszer!
Most már tudni fogjátok, hogy bajnoki után mikor BL-ezünk!
Rendezte ide Krojf komátok.
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2007.02.17. 19:14:57

én sem értem mért nem ma játszunk
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.17. 19:00:06

Léfe írta:Azt magyarázza meg valaki miért nem szombaton játszunk a Valencia ellen. Egy nappal több pihenő maradna a Pool elleni meccs elött. Szerintem Edmilka-Rafa cserét vissza kellene csinálni, kis csapat ellen elmegy, de előző variáció már többször bevált. Etoo-t pedig az első Pool elleni meccsen nem kellene még játszatni. Az angolok nagyon tudnak ütközni, és tudatalatt biztosan féltené a térdét. Persze Saviola meg pici nem tud majd fejelni, földön kell őket lecsapni.
Szerintem maradjon csak nyugodtan Márquez a középpályán, vele valahogy masszívabbnak tűnt nekem a szűrés. Thurmot pedig simán betenném Edmilson helyett, szerintem ő a világ egyik valaha volt legjobb bekkje. Emlékeztek, amikor a Juve ütött el minket pár évvel ezelőtt a BL negyeddöntőjében a továbbjutástól? Amikor Zalayeta a hosszabbításban rúgta be a Nou Campban a győztes gólt emberhátrányból. Mindenhol ott volt, mindent kifejelt, mindenkit leszerelt... Igaz sérülésből tér vissza, de szerintem a rutinjával megoldaná Villa őrzését.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 18:58:16

Léfe írta:Azt magyarázza meg valaki miért nem szombaton játszunk a Valencia ellen. Egy nappal több pihenő maradna a Pool elleni meccs elött. Szerintem Edmilka-Rafa cserét vissza kellene csinálni, kis csapat ellen elmegy, de előző variáció már többször bevált. Etoo-t pedig az első Pool elleni meccsen nem kellene még játszatni. Az angolok nagyon tudnak ütközni, és tudatalatt biztosan féltené a térdét. Persze Saviola meg pici nem tud majd fejelni, földön kell őket lecsapni.

Megmagyaráznám, de én sem értem...
De azért bírniuk kell a fiúknak...
Viszont most Valencia ellen kiderül, h maradjön e a Marquez Edmilka csere, vagy sem...
Nekem tetszik az ötlet, előző meccsen be is vált...
Hát ha Etoo szempontból nem is, más részről azért főpróba lesz a holnapi!

Samu nem fog játszani pool ellen sztem...

És bár Guddy az egyik legbénább, tehetségetelebb ember akit valaha láttam, nem tudom, h Carregherék ellen nem e neki kellene inkább kezdeni, mint Saviolának...

gondoljatok bele: a bl-ben az utsó két meccsünk hatalmas téttel bíírt, és mindkettő ugy ahogy jól alakult, és mindkettőn be is talált a szőkeség...

No majd meglátjuk...Remélem Frank ugyanúgy fantasztikusan össze fogja szedni a csapatot szerdára, mint ahogy Chelsea ellen és Werder ellen tette, akkor Messivel és Dinhoval a kezdőben már nem lehet nagyon nagy gond....

Forca Barca!!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.02.17. 18:49:41

Azt magyarázza meg valaki miért nem szombaton játszunk a Valencia ellen. Egy nappal több pihenő maradna a Pool elleni meccs elött. Szerintem Edmilka-Rafa cserét vissza kellene csinálni, kis csapat ellen elmegy, de előző variáció már többször bevált. Etoo-t pedig az első Pool elleni meccsen nem kellene még játszatni. Az angolok nagyon tudnak ütközni, és tudatalatt biztosan féltené a térdét. Persze Saviola meg pici nem tud majd fejelni, földön kell őket lecsapni.
Fecó
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.17. 11:16:13

barca99 írta:Lehet hogy igazad van ozsimiki, de sztem Thuram már rutinjából adódóan is jobb lenne, mint Edmilson. :?
Ez nagyon valószínű :wink: Viszont nem hinném,hogy Edmilson ezentúl most mindig védőt fog játszani,L.Pool ellen meg végképp nem,csak hát ugye mostanában nem megy neki a vkp poszton :? Rafa ott jobb nála,neki meg voltak megingásai a védelemben,szóval nem egyszerű...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.17. 11:12:21

Lehet hogy igazad van ozsimiki, de sztem Thuram már rutinjából adódóan is jobb lenne, mint Edmilson. :?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.17. 11:09:35

barca99 írta:Szerintem, ha a Valencia ellen játszik Thuram, akkor a 'Pool ellen is ő kezd Puyollal. Már csak azon imátkozzunk, hogy vasárnap ne sérüljön meg senki, mert most már egész jó a keret, kicsit gáz lenne, ha a mostani keretből bárki is kidőlne.
Thuram eddig amikor játszott a meccsei többségén jól nyomta,kivéve akkor amikor kisebb sérülés után volt...kell neki 1-2 meccs hogy hozzá a szokásos megbízható játékát! Úgyhogy,talán nem kellene őt erőltetni se a Valencia se a hazai Bl meccsen még,bár ha vasárnap 10perc alatt formába lendül akkor nem szóltam :!: :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.17. 10:39:17

Szerintem, ha a Valencia ellen játszik Thuram, akkor a 'Pool ellen is ő kezd Puyollal. Már csak azon imátkozzunk, hogy vasárnap ne sérüljön meg senki, mert most már egész jó a keret, kicsit gáz lenne, ha a mostani keretből bárki is kidőlne.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.17. 09:39:09

igen jó a kezdő 11 bár gio-t énis kivenném onnan és olit raknám be.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.02.17. 08:13:40

Én is egyetértek Lionelmessi19 kezdőjével, sztem Lilian-nal és Puyollal kéne felállni belső védőkként és Zambi, Oli szélsőben.
Nem annyira kéne Edmilka oda.....


Forca Barca, most jön az eddigi legfontosabb meccsünk!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.17. 00:52:59

lionelmessi19 írta:nem tudom, h most két hét után lesz visszavágó, vagy rögtön köv héten...?
Visszavágók március 6-7 :!:

lionelmessi19 a kezdőddel meg egyetértek, de talán Edmilson lesz a védelemben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.16. 20:59:35

Joga Bonito írta:Nálam így nézne ki az otthoni kezdőcsapat:
Valdés
Zambrotta-Marquez-Puyol-Gio
Xavi
Iniesta-Deco
Messi-Saviola-Dinho
Gio mostanság elég nagy darab [auto_cenzúra], ugyhogy maradjon, ami bevált: Oleguer, és Zambi

Illetve nincs vkp-nk, ha Xavi a harmadik, és ze nem jó!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Joga Bonito
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2006.05.02. 21:57:19

2007.02.16. 20:57:51

Nálam így nézne ki az otthoni kezdőcsapat:
Valdés
Zambrotta-Marquez-Puyol-Gio
Xavi
Iniesta-Deco
Messi-Saviola-Dinho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.16. 20:11:12

hmmm...
Benitez bácsi nagyon magabiztos...oda kéne pörkölni nekik rendesen....
Kezdő, ha már leszenek olyan állapotban a sérültek (kivétel Eto'o, mert neki még kell idő...)

Valdes
Oleguer, Thuram, Puyol, Zambrotta
Marquez
Iniesta, Deco
Messi, Ronaldinho
Saviola

cserék: Xavi, Eto'o és esetleg motta, vagy edmilka, ha kell.

nem tudom, h most két hét után lesz visszavágó, vagy rögtön köv héten...?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
pockos13
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.07.23. 17:15:07

2007.02.16. 19:09:55

Sziasztok! Nagyon remélem hogy szerdáig minden rendeződik a csapat körül,jó lenne ha ez a torzsalkodás már befejeződne senkinek sem jó az biztos.Remélem nem hat ki a csapatra ez az egész ,hazai pályán mindenkit illik megverni szerintem.Ezért kellene már nyugalom a csapat körül.Most mindenkinek oda kell figyelni nagyon a Liverpool nagyon kemény csapat bármikor meglepetést okozhat bárkinek.Legalább 2 gólos külömbséggel kell nyernünk hogy nyugodtan utazhassunk a viszavágóra.Ránk férne a győzelem hitet adna a csapatnak a továbbiakban.CATALONIA IS NOT SPAIN!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.10. 21:34:37

Ronaldinho #10 írta:Valamelyik fórumon olvastam, hogy rm beértek minket...
Igaz ez-e?

Nagyon remélem h nem...
nem, 5 ponttal vannak lemaradva, ami azt jelenti, hogy ha most kibírják a maradék negyed órát, akkor csak 2 pontra lesznek ,de nekünk még lesz holnap egy meccsünk.

És legközelebb bajnokság, vagy barca vs. real topic!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.10. 21:21:06

Valamelyik fórumon olvastam, hogy rm beértek minket...
Igaz ez-e?

Nagyon remélem h nem...
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.10. 20:25:03

Oleugernek sztem se kell felmennie,maradjon csak hátul,Messi majd bontja a védelmet a jobb oldalon,a középpályásoktól úgyis kap segítséget.
Zambrottatól viszont elvárható,hogy segítse a támadásokat Ronaldinho oldalán,és vissza is érjen védekezni,sztem menni is fog neki.
Arról nem is beszélve,hogy Eto'o visszatérésével megint mehet a variálás elöl,Eto'o is sokszor kihúzódik a bal oldalra,Ronaldinho meg megy középre.

A legjobb védekezés meg az lenne,ha nagyon labdabiztosan játszanánk,ha nincs labda a Pool-nál,akkor ívelgetni se tudnak!
Én egyébként jobban tartok Gerrardtól vagy Kuyttől,mint a colostól.
Válasz küldése