Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.04.07. 17:57:43

Mikor már megtudtam a sorsolás eredményét,kicsit megkönnyebbültem,ugyanis rendre figyelem a német bajnokság küzdelmeit és hát...Ez a Bayern szerintem nem fog bajnokságot nyerni,maradjunk ennyiben!A holnapi meccsel kapcsolatban pedig annyit,hogy nekem is hasonló érzéseim vannak,mint LG-nek,ugyanis én is arra számítok,hogy megmutatjuk,mi a különbség a világ legjobb csapata és a Bayern között!!!Mert szerintem elég sok van.Nyilván,mint sokan mások én is kiegyeznék egy 2-0-ás eredménnyel,de ez a csapat jóval több,mint a jelenlegi bőrnadrágosok!Azzal meg még nem is számolt senki,hogy ez Barca már nem az a Barca,aki távol a Camp Nou-tól meg lenne illetődve.Biztos vagyok benne,hogy Münchenben is meg tudjuk verni őket!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.07. 17:49:58

barcapowa írta:mit gondoltotok a barcanak a bl vagy a bajnoksag uszik???van nekem errol a triplazasrol 1velemenyem,mondom is: nem latom eselyet a barcanak hogy triplazzon marpedig azert mert az elkovetkezo 1honapban nagyon kemeny meccsei lesznek,lessz olyan is hogy sevillia,real madrid villarreal,valencia,bajnokok ligaja visszavago kiralyi kupa donto es ha tovabb jutnak a bayern ellen akkor meg ott lessz ezek kozbe olyan is hogy barca-liverpool vagy barca-chelsea es lessz olyan is hogy 3naponta jaccak a derbiket .szerintem ha a 3kupa kozul valami elmegy akkor az a bl lessz,barcanak fontosabb a hazai bajnoksag mint a bl.de azert remelem nem lessz igazam es 3kupat begyujtunk sot meg eu szuperkupat is:D s meg vilagkupat is:Dmi a velemenyetek?
Hát szerintem kér oldalról is meg lehet közelíteni a dolgot egyrészt ugye jó lenne ha mindent begyűjtennénk hisz az mégiscsak óriási szó másrészt viszont ha idén mindent megnyernének fennáll a veszélye annak hogy esetleg(!) jól lakottá válhassanak.
Azonban ha jól megnézzük ,hogy az utóbbi évek sikertelensége után úgyhiszem túlzóak ezek a várakozások...
Ha az idény előtt azt mondják ,hogy "nesze itt a bajnoki cím" akkor szerintem nagyon sokan itt kiegyeztek volna vele ,most meg mindenki arról beszél ,hogy triplázás stb...
(tehát végülis azt hiszem nem kéne túlzásokba esni azzal ,hogy majd idén tripla meg minden,ez az én véleményem).
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2009.04.07. 17:39:08

mit gondoltotok a barcanak a bl vagy a bajnoksag uszik???van nekem errol a triplazasrol 1velemenyem,mondom is: nem latom eselyet a barcanak hogy triplazzon marpedig azert mert az elkovetkezo 1honapban nagyon kemeny meccsei lesznek,lessz olyan is hogy sevillia,real madrid villarreal,valencia,bajnokok ligaja visszavago kiralyi kupa donto es ha tovabb jutnak a bayern ellen akkor meg ott lessz ezek kozbe olyan is hogy barca-liverpool vagy barca-chelsea es lessz olyan is hogy 3naponta jaccak a derbiket .szerintem ha a 3kupa kozul valami elmegy akkor az a bl lessz,barcanak fontosabb a hazai bajnoksag mint a bl.de azert remelem nem lessz igazam es 3kupat begyujtunk sot meg eu szuperkupat is:D s meg vilagkupat is:Dmi a velemenyetek?
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.04.07. 16:36:04

Azért én ilyen 4-0ákat nem mernék tippelni.Mi az egyik meglepetéscsapat ellen éppen hogy 1 góllal nyertünk és látszott h MEssi is hullafáradt, szóal nem kell elbizakodottnak lenni.Egy kétgólos győzelemmel teljesen elégedett lennék. De 4 se zavarna. :lol:
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.07. 16:23:44

Én 4-0-s Barca sikerre tippelek. Mondom, olyan érzésem van, h igazi gála lesz. Meg ha már Wolfsburg 4-el nyert akkor mi sem adjuk alább.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.04.07. 16:06:45

bali 15 írta:
albicelesteX írta:Jobban tartanék a Bayerntől ha Hitzfeld lenne az edzőjük!Ez a Klinsmann nagyon lejáratja magát!Én még emlékszek rá mikor még játékos vlt!Akkor a korának az egyik meghatározó figurája volt!Edzőként bohóckodás amit művel!Egy dilettáns!éNA HELYÉBE NEM VÁRNÁM MEG MÍG ELKÜLDENEK!Lahm Te meg féljél csak kis barátom nem Kobiiasvhilik,Kurányik,Klimowiczok ellen kell most bizonyítanod!Remélem kitömjük őket!Forca Barca!!!
Magával hozta az amerikai lazaságot..
Klinsmann hatalmas játékos volt. Ő volt az első kedvenc játékosom még kisgyerekként. Ha megkapta a labdát akkor gólt lőt. Ez a Bayern már ő elötte sem az a Bayern volt amire büszkék lehettek a szurkolóik. Már évek óta hiányzik abból a csapatból valami valaki. Az az igazság, hogy hiányoznak a német fociból a már sok sok éve kiöregedett "nagy" játékosok akik híressé tették a válogatottat pl.
Otthon fogadjuk a német csapatot szinte csak rajtunk fog múlni hogy milyen eredménnyel fog záródni a mérkőzés. Ha rendesen felpörgünk akkor semmi probléma nem lehet a mérkőzésen sem otthon sem idegenben. örülök a Bayernek, hogy eljutottak idáig a BL-ben. Mindig szükség van a nagy csapatokra hogy változatosabb legyen a paletta.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.07. 14:22:42

Állitom,ha Riberyt lekapcsoljuk és nem tud ficánkoni akkor nyertük a meccset!Ő szab fazont a a Bayernnek.Ha neki nem megy akkor bizony a bayern vagyveszit vagy cska nagyon sznevedős játékkal szerez pontot!Ha mesi elkapja a fonalat akkor sztem Lahmnak nincs esélye.Ezenkivül figyelnünk kell a rögzitett helyzetekre mert ezek után kaptunk goljaink többségét, mig a bayern-ben rendkivül jol fejelő játékosok vannak(pl:Toni) illetve Ribery jobb lába.

Sztem a meccset magabiztosan megnyerjük de a bayern van egy olyan érzésem fog golt lőni!Bár ne legyen igazam!Minden bele fiuk!!!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.07. 14:20:29

barca44 írta:
LG írta:Van egy olyan erzesem, h a Bayernt nagyon megverjuk. Nem is bannam, mert az egyik Bayernos haverommal eleg sokat vitatkozunk a meccsrol, elcsendesedhetne. :D
Nekem a bátyám Bayern szurkoló...szerdáig nem állunk szóba... :roll: :lol:
Családban marad... :lol: Na, akkor, ha már itt járunk, akkor meemlíteném az én fogadásomat nagyapámmal! :) Fogadtunk az El Clasícon, hogy melyik csapat nyer, természetesen én Barca, ő madrid. Egy flakon vörös borban fogadtunk, mint tudjuk, kikapott... :lol: Azóta Barca drukker és nem emr fogadni, mert az volt a zsinórban 2.-3. elveszített Barca elleni fogadása! :lol: Az egyik az volt, hogy fogadtunk az Atlético ellen még1 borban és azt is bebukta! :lol: (az őszi meccs) Jó rivalizálni családon belül! :D

"Szerdáig nem állunk szóba" Így kell szurkolni emberek! :lol:
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.04.07. 14:13:56

albicelesteX írta:Jobban tartanék a Bayerntől ha Hitzfeld lenne az edzőjük!Ez a Klinsmann nagyon lejáratja magát!Én még emlékszek rá mikor még játékos vlt!Akkor a korának az egyik meghatározó figurája volt!Edzőként bohóckodás amit művel!Egy dilettáns!éNA HELYÉBE NEM VÁRNÁM MEG MÍG ELKÜLDENEK!Lahm Te meg féljél csak kis barátom nem Kobiiasvhilik,Kurányik,Klimowiczok ellen kell most bizonyítanod!Remélem kitömjük őket!Forca Barca!!!
Magával hozta az amerikai lazaságot..
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.07. 14:08:34

régész írta:Sziasztok!
Újra Bl!!! Már várom, főleg a holnapi meccset. Örülök azért a két állandó középső védőjük kiesésének, de így sem lesz könnyű meccs szerintem. Szegeden dolgozok egy 830 fős koleszban, és mi projektoron nézzük a nagy rendezvénytermünkben. 13 méteres kép, dolby hang, és a sör 250 :D
Én is várom már a holnapi meccset, ez a jobb illetve német részről a balszárny elég érdekes lesz.
Remélem nekünk sikerül ráerőltetnünk az akaratunkat a bajorokra, jó lenne már most bebiztosítani a továbbjutást, mert ez a belsővédő kettős nem a legerősebb. :)

Off:
Melyik koliban? Én is 800 egynéhány fős koliban vagyok Szegeden :D
Priviben írd már meg pls, ne zavarjuk itt a modikat
On:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.07. 14:03:50

Én is most olvastam, hogy Lucio mellett Van Buyten sem játszik. Tehát marad a Demichelis - Breno páros. Itt a tökéletes alkalom, hogy itthon bebiztosítsuk a továbbjutást. Ez a védelem nagyon gyenge lesz, ha folyamatosan nyomás alatt tartjuk őket, szerintem hasonló lesz a szituáció, mint a Lyon ellen.

Érdekes Lahm nyilatkozata. Alves nem mászkálhat előre, mert Ribery üresen marad... én viszont emlékszem Alvestől egy olyan interjúra, hogy őt régebben sem érdekelte a védekezés, mert sokkal veszélyesebb ha mindig megy előre (bizonyos határokon belül persze :) ). Szóval kíváncsian várom, hogy a világ legjobb jobbszárny - egyik legjobb balszárny összecsapáson ki erőlteti a másikra az akaratát, és Alves fog-e visszamenni a franciával, vagy fordítva. És hogy Lahm mer-e felfutni Messi mellett... :) Természetesen ha tippelnem kell, azt mondom a mi akaratunk fog érvényesülni. 8)
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.04.07. 13:50:46

Sziasztok!
Újra Bl!!! Már várom, főleg a holnapi meccset. Örülök azért a két állandó középső védőjük kiesésének, de így sem lesz könnyű meccs szerintem. Szegeden dolgozok egy 830 fős koleszban, és mi projektoron nézzük a nagy rendezvénytermünkben. 13 méteres kép, dolby hang, és a sör 250 :D
syke
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.05.22. 10:53:43

2009.04.07. 13:38:45

Hello mindenkinek.

Nem tud valaki olyan helyet mondani Pesten,ahol meg lehet nézni a Barca meccset kivetítőn és még a sör is 400 körül van?Előre is köszi :D

Forza Barca
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.04.07. 00:05:29

Végre a kódolatlan, szabadon nézhető, "fizetés nélküli" m1 nézői is
láthatnak némi vérbő focit!
Igazán meghívhatnák szakértőnek bátyám apósát, Dunai II Antal
olimpiai bajnokot, egykori spanyol bajnoki trénert, vagy Szendrei
Józsefet aki odakint védett nem kis ideig!
Végre az egyszerű emberek otthonába is beköszönt majd a FOCI!!!
K.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.04.06. 21:56:32

Jobban tartanék a Bayerntől ha Hitzfeld lenne az edzőjük!Ez a Klinsmann nagyon lejáratja magát!Én még emlékszek rá mikor még játékos vlt!Akkor a korának az egyik meghatározó figurája volt!Edzőként bohóckodás amit művel!Egy dilettáns!éNA HELYÉBE NEM VÁRNÁM MEG MÍG ELKÜLDENEK!Lahm Te meg féljél csak kis barátom nem Kobiiasvhilik,Kurányik,Klimowiczok ellen kell most bizonyítanod!Remélem kitömjük őket!Forca Barca!!!
Kép
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.04.06. 21:39:14

"Egy kicsit különböző a két stílus, mivel mind Barcelonában, mind Münchenben mások a játékosok"

Micsoda okosság:D
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.04.06. 17:16:26

Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2009.04.05. 16:39:26

5-1 ide vagy oda, azért nem lesz egy sétagalopp... :wink:
Egy két gólos győzelem viszont már elég lehet a müncheni visszavágóra szvsz. Az biztos, hogy összeszedik magukat a Bayern játékosai, a Wolfsburg-i fiaskó miatt meg pláne. Ribery-t, Tonit ki kell kapcsolni a játékból, Klose "szerencsére" sérült, így tőle nem kell majd tartani.
Ettől függetlenül nem jártunk rosszul, hogy a bajorokat kaptuk. Ezt a párharcot hozni kell mindenképp otthon, idegenben meg minimum egy x-et el kellene érni.
Csak előre, májusra odaérhetünk Rómába. :)
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.04.05. 16:27:10

Aki látta a szombati Wolfsburg-Bayern találkozót annak nemigen kell félteni a Barcát. Meghát elég az eredményt is megnézni (5-1). Ha a W. ellen a védelem ilyen akkor képzeljétek csak el hogy milyen lesz a Barca ellen. Ilyen ratyi védelem ellen a Barca......
:twisted:
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.04.05. 16:14:35

House írta:egyébként hallottam egy olyat, hogy régóta nem vertük meg tétmeccsen / soha a Bayernt. igaz ez? ha igen, el kell egyszer mindent kezdeni! :wink:
Ha jól néztem, akkor valóban nem vertük még meg őket tétmeccsen. Először a 95/96-os idényben az Uefa- kupában találkoztak, ahol előbb 2-2-t játszottak Münchenben, majd a bajorok 2-1-re nyertek Barcelonában, később meg is nyerték a sorozatot. A 98/99-es szezonban pedig a BL csoportkörében találkoztak, és akkor oda-vissza elpáholtak minket (1-0 és 2-1 nekik), ezzel pedig tulajdonképpen ki is ejtettek, és végül a barcelonai döntőben éppen két korábbi csoportellenfelünk, a Manchester és a Bayern találkozott egymással. Vagyis éppen itt az ideje, hogy rendesen elpáholjuk őket.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.05. 15:22:57

barca44 írta:
LG írta:Van egy olyan erzesem, h a Bayernt nagyon megverjuk. Nem is bannam, mert az egyik Bayernos haverommal eleg sokat vitatkozunk a meccsrol, elcsendesedhetne. :D
Nekem a bátyám Bayern szurkoló...szerdáig nem állunk szóba... :roll: :lol:
nekem apám bayernes, fogadtunk is, ha nyer Barca az első meccsen, megrendezhetem otthon a házibulit, ha a Bayern nyer, takaríthatom ki az egész házat. :D nyerni kelllll!! :lol: :D
egyébként hallottam egy olyat, hogy régóta nem vertük meg tétmeccsen / soha a Bayernt. igaz ez? ha igen, el kell egyszer mindent kezdeni! :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
barca44
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.05.07. 13:27:03

2009.04.05. 15:14:38

LG írta:Van egy olyan erzesem, h a Bayernt nagyon megverjuk. Nem is bannam, mert az egyik Bayernos haverommal eleg sokat vitatkozunk a meccsrol, elcsendesedhetne. :D
Nekem a bátyám Bayern szurkoló...szerdáig nem állunk szóba... :roll: :lol:
FORCA BARCA!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.05. 15:11:25

Van egy olyan erzesem, h a Bayernt nagyon megverjuk. Nem is bannam, mert az egyik Bayernos haverommal eleg sokat vitatkozunk a meccsrol, elcsendesedhetne. :D
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2009.04.05. 09:33:07

ozsimiki írta:Mindenesetre akinek van tv6 is,az innentől minden meccset lát, vagy élő,vagy felvételről :) mivel m1 gondolom azért mindenhol van.

én hajdú b miatt remélem,hogy tv6 adja szerdán,de többség kedvéért legyen m1. mindenesetre a pool-chelsearől csak egy hosszabb összefoglalót nézek majd meg, bár lehet ez lesz az üdítő kivétel (amit kétlek) a párharcukból....
m1 adja szerrdán 20:10-től :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.04.05. 09:26:38

Be kell őket darálni az első húsz percben, el lehet bizonytalanítani a védelmüket. Korai gól kell, ez egyértelmű. Amikor meglőjük a meccs eleji gólunkat, semmi probléma nem szokott lenni. Nagyon hangoztatják, hogy örülnek a nekünk (hagyjuk már) aztán meg idejönnek és 11 emberrel fognak védekezni. Vannak meglepetések a fociban, de hosszútávon csak a realitás a döntő tényező. Objektíven mondom, elképzelhetetlennek tartom, hogy ebből a párharcból ne a Barca jusson tovább! Csupán azért, mert erősebb, jobb, kreatívabb csapat.
Válasz küldése