Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2007.03.07. 20:18:43

egyetértek bzozoval!
nemtom a siránkozók mit csináltak magukkal a Rijkaard időszak elötti időben.
a barca 9. is volt a bajnokságban és az uefában is szendvedett. de egy igazi szurkoló akkor is bízik és remél! és nem zavargat el mindenkit mindenhonnan.
aki valaha is focizott az tudja hogy nem egyszerű játék ez. és a pillanatnyi forma nagyon sokat számít.
tekintsünk előre.
persze amikor a zaragozát vertük az új taktikával akkor mindenki sz**pta Rijkaardot. most meg??? nevetséges.
Mindörökké BARCA!
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2007.03.07. 19:52:05

Jééézusom!! Mindenki siránkozik????

Üljetek ki az utcára a vénasszonyok mellé és sirjatok ott!!!!!


SZURKOLJATOK A CSAPATNAK ÉS BÍZZATOK BENNÜK!!!
ŐK IS EMBEREK ÉS NE FELEJTSÜK EL EZT SOHA!!!
A LÉNYEG AZ ÖSSZETARTÁS ÉS KITARTÁS!! NEM TUDHATJUK PONTOSAN MI ZAJLIK A FEJEKBEN !!

DE MI SOHA NE CSÜGGEDJÜNK MERT AZ NEM HOZ SOHA JÓT!!!

FEL A FEJJEL ÉS ELŐRE TEKINTSÜNK MERT CSAK ENNEK VAN JÖVŐJE :twisted: !!
AKI SÍRNI AKAR ÉS RÁGÓDNI MI VOLT AZ .......FENTIEKET KÖVESSE.
PONT!!

SZÚRKOLJUNK ÉS BUZDÍTSUK A CSAPATOT MERT EZÉRT VALLJUK MAGUNKAT DRUKKERNEK!!!!!!!

HA VALAKI NEM ÉRT EGYET AZ TERMÉSZETES DE NE CSÜGGEDJÜNK HANEM SZURKOLJUNK ÉS TARTSUNK KI MINDIG AZOK MELLET AKIKET SZERETÜNK!!

VISCA EL BARCA :wink: :!:
VISCA EL BARCA
Aprieto

2007.03.07. 19:50:11

Ha a bajnokság nem lesz meg akkor nyugodtan vehetjük úgy, hogy nem nyertünk idén semmit. A kupát mindenki letojja... én is.

A 3-4-3 mindezek után is jó taktika lehet a bajnokságban, de az Anfielden ennél nagyobb baromságot csinálni, hogy azt játszatta.. nem nagyon lehet.
Sajna lefelé haladunk a lejtőn, frissíteni kell nyáron és addig azt a Saviolát játszatni aki mindig is termelte a gólokat, ha megkapta a lehetőséget. Oleguert meg már el kéne felejteni... nem tudom hány meccsen kell még bemutatnia hogy nem tud futballozni.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.07. 19:43:55

Zozzy 5 írta:Sokat érünk vele...Kezdünk a madridhoz hasonlítani :roll:
Azért nem mind1,hogy 3évig semmit se nyer vki,vagy 3 éve folyamatosan nyerünk vmit... :roll: :wink:

Idén eddig megvan a Spanyol Szuperkupa (jó nem nagy kunszt..),és a Liga&Kupa kettősből egyik biztosra veszem,hogy meglesz :!: Rem mindkettő...szóval :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.07. 19:41:34

Utóbbi 3 év...Sokat érünk vele...Kezdünk a madridhoz hasonlítani :roll:
Felesleges ezzel takarózni a Rijkaard szerelmeseknek. Elismerem h a 4-3-3at nagyon jól nyomatta de KIISMERTEK! Ami nem is lenne óriási probléma ha tudna váltaoztatni. De nem tud :!:
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.03.07. 19:23:02

Dos Santos írta:Komolyan mondom az ember életkedve is elmegy ezektől a gusztustalan félrevezetésektől.Elegem van abból, hogy ha kikap a Barca, akkor Rijkaard Txiki, vagy Laporta azzal jönnek, hogy jól játszottunk,nem volt szerencsénk,az ellen fél visszaállt a saját térfelére,a játékosok a maxot adták, de nem volt szerencséjük stb stb stb.Tudom, nem lehet mindig nyerni, de akkor ne hazudjunk a szemébe sok sok millió barca drukkernek olyat, hogy méltósaággal játszottunk,mert ez nem igaz.Hiányzott a motiváció,taktikai felkészületlenség és még sorolhatnám a hiányosságokat.
FORCA BARCA
Ezt én is sérelmeztem vmivel korábban Franky topicjában,hihetetlen!!!
Nem tudok mást mondani csak azt h:"van bőr a képükön?"
Nem szidalmazni akarom őket ezzel vagy hasonló,de tényleg a világnak hazudnak.El kéne ismerni talán...... :roll:
Nem rizsálni,azt ki nem tud?! :roll:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.07. 18:13:10

Frank Rijkaard írta:A másik.Most mindneki ki van h kiestünk a bl-ből.Puskásék nak sikerült egymás itán nyerni bl-eket egyedül a Real-lal.
Ez igaz, de a címvádő általában nem esett ki a nyolcaddöntőben...

94 Milan (Barca)
95 Ajax (MILAN)
96 Juve (AJAX)
97 Dortmund (JUVE)
98 Real Madrid ((Juve)
99 Manchester United (Bayern)
00 Real Madrid (Valencia)
01 Bayern (Valencia)
02 Real (Leverkusen)
03 Milan (Juve)
04 Porto (Monaco)
05 Liverpool (Milan)
06 Barca (Arsenal)

Sőt, két-három évre lebontva, a döntősök rendszerint sokáig eljutottak. Mindegy, ez csak kis statisztika, de azért megmutatja a tendenciát.
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2007.03.07. 18:00:20

Komolyan mondom az ember életkedve is elmegy ezektől a gusztustalan félrevezetésektől.Elegem van abból, hogy ha kikap a Barca, akkor Rijkaard Txiki, vagy Laporta azzal jönnek, hogy jól játszottunk,nem volt szerencsénk,az ellen fél visszaállt a saját térfelére,a játékosok a maxot adták, de nem volt szerencséjük stb stb stb.Tudom, nem lehet mindig nyerni, de akkor ne hazudjunk a szemébe sok sok millió barca drukkernek olyat, hogy méltósaággal játszottunk,mert ez nem igaz.Hiányzott a motiváció,taktikai felkészületlenség és még sorolhatnám a hiányosságokat.Ezekkel a nyilatkozatokkal pedig csak elhitetik a játékosokkal hogy nem ők a hibások,akik ezek után könnyebben megengedik maguknak az ehhez hasponló botrányos produkciókat,mert tudják hogy a felelőség ugyis lekerül a vállukról.
Itt az ideje hogy Rijkaard a sarkára álljon,mert nyakunkon a Classico...

FORCA BARCA
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.03.07. 17:53:21

Máshogy nem lehet értelmezni csak úgy h a Pool mind2 meccsen jobb volt.
Nem kell szétszedni félidőkre(melyik csapat játszott jobban melyik nem) mert itt és most lényegtelen.
2 meccses nyolcaddöntő,ők jobban felkészültek belőlünk,MEGVERTEK MINKET mind2 alkalommal,megérdemelték a továbbjutást.
Mi meg azt amit kaptunk,csak gratulálni lehet nekik hozzá.
Nagyon bízott sztem mindenki a továbbjutásban,de elnézve a hónapok óta tartó problémákat nem biztos h csodálkozni kell,1ik pillanatról a másikra nem lehet közel 100%ot nyújtani,pedig "csak" az lett volna megoldás a Liverpool ellen.
Nekünk kellett volna támadni és szétverni a védekezésüket ,ehelyett mi történt?Pont fordítva-meglepő!Le is aláz6tak volna minket a fenébe,köszönjük a szerencsének(!) h nem kaptunk alaposabb verést...
Nem pl-ni akarok,de mit műveltek a Milannal mikor "kivették a kezükből" a BL serleget?!?
Féltem tőlük-nem hiába,BÍZTAM(és BÍZOK) a Barcában de most nem jött össze.
Jön majd a nyár,kell egy kis változtatás ha nagyot akarnak jövőre alkotni,addig meg:
Király kupa és bajnokság,meg kell szerezni őket bármi áron ,bár egy BL győzelmet nem lehet helyettesíteni velük(sztem).

Még nem olvastam a hsz-ket,bocsi ha már más leírta volna kb ugyanígy,de ez mégiscsak az enyém...
:wink:
ViscaElBarcelonaaaaaaaaaaaa! :twisted:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2007.03.07. 17:47:53

mrmonster írta:
Frank Rijkaard írta:Istenem!
Hihetetlenek vagytok!Új edzőt,sok kétségbeesett ...
Tisztelet a kivételnek, de kezdem megkérdőjelezni, hogy itt ki ért a focihoz, illetve ki nem...
Nem itt rontottuk el,fogjátok már fel.A Liverpool pályáján győzni kisebb csoda-még szerencsével is.Nézzetek már meg más edzőt.Senkinek nem volt egymás után 3 jó idénye, akit kapásból mondani tudtok.Mért kell egyből az edzőt hibáztatni?Most majd elkezdtek statisztikázni, hogy de
bizony volt.Elképzelhető.
A másik.Most mindneki ki van h kiestünk a bl-ből.Puskásék nak sikerült egymás itán nyerni bl-eket egyedül a Real-lal.Tudhattátok ezt jól, hogy mi se vagyunk képesek erre.Már az is óriási teljesítmény lesz, ha a bajnokságot és a Spanyol Kupát behúzzuk, és valjuk be mindkét fronton ott vagyunk a cél közelében.
Na mindegy kollégák, én azt ajánlom fel a fejjel!
Nézzetek előre!
Ha behúzzuk a Madrid elleni meccset mienk a bajnokság :twisted: !
Forca Barca!

U.i.:És légyszíves ezt az új edző kérdést legalább az idény végéig hanyagoljátok.Köszi :)
Az idény hozzászólását olvashattuk. (Mégha maga a nagy Frank is védte meg saját magát :lol: :lol: :lol: )
Aki edzőt akar váltani... Az szerintem ne tekintse magát az utóbbi 3 év sikerei részesének...
Hi,

Szerintem az utóbbi 3 év sikerei Henk Ten Catenak köszönhetőek és kisebb mértékben Franknak, be kell látni hogy még fiatal edző és nem egy stratéga vele ellentétben Mourinho korához képest világverő.
Most őszintén ebben a csapatban hogy lehet kezdő mérkőzésről-mérkőzésre Presas !!!???
És ugy tudom az edző dönti el hogy ki játszon szóval ha Franknak vállalni kell a következményeket nem pedig olyanokat nyilatkozni hogy egy kis szerencsével még mi juthatuunk volna tovéább, hiszen ha nincs ekora szerencsénk akkor tegnap 4:0-ra kapunk ki ehelyett nyertünk de ...
Barca 4ever
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.03.07. 17:22:13

Vito írta:de hogy nyertünk? ilyen szintű tanácstalanságot hosszú évek óta nem láttam a csapattól.
és hány rangadót nyertünk idén?
lehet, hogy nem volt alapozás, de a lényeg, hogy 2, kettő(!) rangadót nyert idén a Barca. az semmi. nulla.
Itt a lényeg.Ezzel teljes mértékben egyetértek.S ez már a sokadik pofon volt,ami után fel kéne ébredni. :roll:

ViScA eL BaRcA!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.03.07. 17:06:23

Frank Rijkaard írta:Istenem!
Hihetetlenek vagytok!Új edzőt,sok kétségbeesett ...
Tisztelet a kivételnek, de kezdem megkérdőjelezni, hogy itt ki ért a focihoz, illetve ki nem...
Nem itt rontottuk el,fogjátok már fel.A Liverpool pályáján győzni kisebb csoda-még szerencsével is.Nézzetek már meg más edzőt.Senkinek nem volt egymás után 3 jó idénye, akit kapásból mondani tudtok.Mért kell egyből az edzőt hibáztatni?Most majd elkezdtek statisztikázni, hogy de
bizony volt.Elképzelhető.
A másik.Most mindneki ki van h kiestünk a bl-ből.Puskásék nak sikerült egymás itán nyerni bl-eket egyedül a Real-lal.Tudhattátok ezt jól, hogy mi se vagyunk képesek erre.Már az is óriási teljesítmény lesz, ha a bajnokságot és a Spanyol Kupát behúzzuk, és valjuk be mindkét fronton ott vagyunk a cél közelében.
Na mindegy kollégák, én azt ajánlom fel a fejjel!
Nézzetek előre!
Ha behúzzuk a Madrid elleni meccset mienk a bajnokság :twisted: !
Forca Barca!

U.i.:És légyszíves ezt az új edző kérdést legalább az idény végéig hanyagoljátok.Köszi :)
Az idény hozzászólását olvashattuk. (Mégha maga a nagy Frank is védte meg saját magát :lol: :lol: :lol: )
Aki edzőt akar váltani... Az szerintem ne tekintse magát az utóbbi 3 év sikerei részesének...
Előre a TITOlusokért!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.03.07. 16:10:05

Fájó a tegnapi vereség, nagyon is!(Katasztrófális volt)
De:

1.:Nem dől össze a világ, ha mondjuk döntőben kapnánk ki az fájdalmasabb lenne sztem biztos

2.:Nem kell új edző, remélhetőleg ez a pofon majd felrázza ezt a csapatot.

A Kupa részemről továbbra is le van.... a bajnokságot meg be kell húzni, ha azt nem nyerjük meg, akkor mondhtajuk, hogy ez a szezon csalódás, ha nyerünk, akkor azért elfogadható.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.03.07. 16:05:38

Én sajnálnám ha elmenne Rijkaard mert ő is részese volt annak hogy újra nagy csapaz lettünk. DE nem értem mér ragaszkodik olyan emberekhez mint Giuly Oleguer stb. Nem tom mért nem Savolát hozta be Eto'o helyett, ha már lecserélte. és azt se tudom mér nem Zambi kezdett oli helyett. jó tudom hogy oli szokott középen is védekezni, de Zambi a támadás segítése mellett sztem védekezésben is jobb mint Oli. nála nem kell attól félnem ,hogy mikor ráviszik a labdát akkor vagy párharcot veszít vagy szabadrúgást csinál az ellenfélnek. Mert oleguer ilyen.
Kép
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.03.07. 16:03:25

Istenem!
Hihetetlenek vagytok!Új edzőt,sok kétségbeesett ...
Tisztelet a kivételnek, de kezdem megkérdőjelezni, hogy itt ki ért a focihoz, illetve ki nem...
Nem itt rontottuk el,fogjátok már fel.A Liverpool pályáján győzni kisebb csoda-még szerencsével is.Nézzetek már meg más edzőt.Senkinek nem volt egymás után 3 jó idénye, akit kapásból mondani tudtok.Mért kell egyből az edzőt hibáztatni?Most majd elkezdtek statisztikázni, hogy de
bizony volt.Elképzelhető.
A másik.Most mindneki ki van h kiestünk a bl-ből.Puskásék nak sikerült egymás itán nyerni bl-eket egyedül a Real-lal.Tudhattátok ezt jól, hogy mi se vagyunk képesek erre.Már az is óriási teljesítmény lesz, ha a bajnokságot és a Spanyol Kupát behúzzuk, és valjuk be mindkét fronton ott vagyunk a cél közelében.
Na mindegy kollégák, én azt ajánlom fel a fejjel!
Nézzetek előre!
Ha behúzzuk a Madrid elleni meccset mienk a bajnokság :twisted: !
Forca Barca!

U.i.:És légyszíves ezt az új edző kérdést legalább az idény végéig hanyagoljátok.Köszi :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.03.07. 16:03:05

Vicente del Bosque :roll:
Kép
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.07. 16:01:53

Egy kis vicces eszmefuttatás a részemről, hogy oldjam kicsit a vészterhes jövőképekben bővelkedő hangulatot. :wink:

tavalyelőtt 16 között búcsú egy angol csapattól, tavaly győzelem, most tizenhat közt búcsú egy angol csapattól, jövőre... 8)

Na jó, csak poén, de be kell látni, a motiváció alábbhagyott+két meghatározó játékos 5 hónapig nem állt rendelkezésre (plusz csúcsformájuk még messze) + Ronaldinho látványos formahanyatlása (hol vannak már a meccsenkénti féltucat halálpontos félpályás passzok és szemkápráztató cselek)+szakmai stáb látható tehetetlensége+Frenki is csődöt mondott pszichológusként... Szóval röviden és velősen ezek a problémák.

Egyébként attól nem kell tartani, hogy csak mi látjuk ezeket a negatívumokat, egy haverom - aki ugyancsak Barca-szurkoló - most jött vissza Spanyolhonból a fél éves ösztöndíjjáról, és számtalan alkalommal beszélgetett az utca emberével, plusz nézett-olvasott különféle médiumokat, amelyek - és akik - egyöntetűen szajkózzák, hogy eljött a váltás ideje, drasztikus vérfrissítésre lesz szükség.

És még valami: az ilyen Giuly-Oleguer-Ezquerro-Saviola-Gio-Belletti-Motta-Edmilson menjen-jellegű hszeknek azért nincs sok értelmük, mert bár a felsorolt játékosok tényleg nem igazán tudtak mit hozzátenni a csapat játékához (Saviola fanok ezúttal kíméljenek :wink: ), de nem ők szabják a fazon, így ha őket lecseréljük, attól függetlenül továbbra is a Xavi-Deco-Iniesta-Dinho-Eto'o-Messi hatos lesz elől, tehát az igazi bátorság majd az lesz, ha ebből a hatosból mer majd hozni a vezetőség vezéráldozatokat :roll: Egyesével természetesen mindegyikőjüket nagyon sajnálnám, de lépni kell (Iniesta és Messi vsz érinthetetlen, fiatalságuk miatt, hozzájuk azért ragaszkodnék. Dinho meg kapja össze magát Eto'oval együtt).

Mondjuk Dos Santos - és Krkic? - felhozásával, 1 jobboldali védő, egy védekező középpályás és bizony egy jelentős támadó jellegű játékos - igen, kedves Soriano, akár egy sztárjátékos - szerződtetésével, már ha a nagyok közül valakinek búcsút mondunk.

Bocsi, ha hosszú voltam, bouyakasha! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pedro 2007.03.07. 16:04:53-kor.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.03.07. 15:57:58

Henk Ten Cate 8)
másodedzőnek. Frank meg marad. Egyenlőre. Tavaly sem voltak nagy taktikai húzásaink (vagy csak én nem emlékszem??) de akkor a 4-3-2-1-es taktika remekül bejött, azt tudtuk játszani, amit mi akarunk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2007.03.07. 16:07:17-kor.
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2007.03.07. 15:50:46

a világ leglátványosabban és legtámadobb focit játszó csapatához??? olasz edzőt?
itt real példa!
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2007.03.07. 15:47:11

télleg akkor elődöntőig vezette őket!
az sem kis teljesítmény!
a lényeg az hogy én kiállok RIJKAARD mellett!
amúgy is kit tudnátok elképzelni helyette. aki reálisan is megszerezhető?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.07. 15:45:19

Tripy írta:nemtom miből gondoljátok hogy henk intézett mindent?
ugytom frank eb ezüstöt szerzett a hollandokkal nem?
és azt a tudás nem a fecske hordta oda!
Nem :!: :) 8)

Nehezen,mert a döntőben bizonyos Francia+Olasz ország játszott... :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.07. 15:43:46

Mihu írta:
ozsimiki írta:Hy Mihu :!:

Egyik hsz-dben írtad,hogy Ronnie a játékával hátráltatja a CSAPATOT! Hát inkább úgy írnám,hogy nem segíti annyira,mint tette tavaly,amiben nem csak ő,de más tényezők is közrejátszanak :wink:
Kit játszatnál helyette :?:
Meg gondoldd át,hogy még a rossz formában,olykor kedvtelenül játszó Ronnie nélkül hol állnánk a Ligában,és továbbmentünk volna e a Blben... :wink: :roll:
Igazad van. Helyesebb a megfogalmazás úgy ahogy te írtad. Helyette igazolnék valakit. Mondjuk ha már annyira minden kötél szakad akkor C.Ronaldo-t. Pedig nagyon gyűlölöm. De attól függetlenül nagyon jó játékosnak tartom. Vagy még ott van Quaresma.
Már úgy értem,hogy jelenleg kit játszatnál helyette :wink: Szóval abban kiegyezhetünk,hogy még egy ilyen formában lévő Ronnie sem HÁTRÁLTATJA a csapatot,hanem 'CSAK' KEVÉSBÉ SEGÍTI :!: :?
De jobb nem belegondolni,hogy ha ő se lenne a csapatban,akkor hol tartanánk idén...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2007.03.07. 15:43:05

nemtom miből gondoljátok hogy henk intézett mindent?
ugytom frank eb ezüstöt szerzett a hollandokkal nem?
és azt a tudás nem a fecske hordta oda!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.03.07. 15:37:33

Sz@rj bele a szekrényükbe.... :oops: :lol: 8)

Egyébként ma engem is többen bsztattak emiatt. Gondolom akkor mindenkiken hasonlóan jó napja volt.... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2007.03.07. 15:44:44-kor.
Válasz küldése