Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
alpine89
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.11.14. 12:09:52
Kapcsolat:

2006.12.07. 10:45:05

Nagyon remelem h a Milannal kerulnek majd ossze!!!
Nagyobb az esely a tovabbjutasra.A tovabbjutottak kozul szerintem a Milan all jelen pillanatban a legxarabbul :D
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.12.07. 09:50:11

Ne a pillanatnyi formából induljunk ki, mert a meccs februárban lesz :!: Addig még akár milánóban is lehet egy edzőváltás :) Szerintem a MU és a Milan is nagyon be fog vásárolni januárban, Anri visszatér az arsenalba és Lyonban is felépülnek a sérültek (fred, wiltrod). Szóval sztem mindegy kit kapunk, ellenünk úgyis fel fogják szívni magukat. A MU nak azért örülnék, mert még nem voltam az álmok színházában, a Bayernek és a milannak meg azért, mert kocsival is ki lehet jutni gyorsan :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.07. 08:40:03

LeoMessi írta:Én a Lyonnak vagy a Manchesternek örülnék a legjobban a hat csapat közül. Mindenképp jobb lenne ha egy erősebb riválist kiejtenénk az elején, mint hogy túl könnyen verjük mondjuk a Liverpoolt és a játékosok elbízzák magukat. Ha a Barca jó formában van ezek közül bármelyiket képes elverni, épp ezért kéne mondjuk a titkos favorit Lyon, aki ellen felszívnák magukat és azzzal a lendülettel már el is menetelhetnének a döntőig
Én meg pont azt akartam írni, hogy kerüljük el a Lyon + a Manchestert.Sztem még szükség van egy kis erő gyűjtésre, mert egy bomba Barca ezt a Werdert azért 4-5 góllal verte volna.

Sztem azért kicsit túlzás, hogy "könnyen" vernénk el a Liverpoolt. :wink: Nagyon jó csapatuk van, főleg a támadó alakzat erős.

Sztem jöjjön a Milan vagy a Bayern. :twisted:
Kép
Avatar
LeoMessi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.12.16. 23:19:53
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.07. 07:57:08

Én a Lyonnak vagy a Manchesternek örülnék a legjobban a hat csapat közül. Mindenképp jobb lenne ha egy erősebb riválist kiejtenénk az elején, mint hogy túl könnyen verjük mondjuk a Liverpoolt és a játékosok elbízzák magukat. Ha a Barca jó formában van ezek közül bármelyiket képes elverni, épp ezért kéne mondjuk a titkos favorit Lyon, aki ellen felszívnák magukat és azzzal a lendülettel már el is menetelhetnének a döntőig
Visca el Barça!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.07. 00:31:06

Vsz a MU-tól nem kell annyira tartani, bár kétségkívül az erősebbek között van. Mindenesetre elég pikáns volna, ha mondjuk Larsson ejtetne ki minket :D A lényeg, hogy a Manchester egyelőre elég szerencsésnek mondható, már ami a sérüléseket illeti, hiszen van vagy 12-13 játékosuk, aki jó, viszont a kispadjuk mocskosul rövid, márciusra pedig egyrészt fáradni fognak, másrészt olyan nincs, hogy ne sérüljön le senki közülük. A 'pool jöhet bármikor, bár idegenben kellemetlen ellenfél volna. És ne feledjük, csoportmásodikként otthon játszuk az első meccset. Az Arsenal nagyon szép focira képes, sztem ellenük bármi lehet. A Milannak pedig a bajnokságban már rég elment a hajó, csakis a BL-re fognak koncentrálmo, még ha gyengébbek is, mint a közelmúltban bármikor. Lyonnal is elbánhatunk, persze kétségkívül a legnehezebb ellenfél. Bayernnek esélye nem volna.

Egy szóval sztema kívánatos ellenfelek a 'Pool és a Bayern, a Milant azért még mindig fekete lónak gondolom.

Sztem a csoportelsők inkább fognak tartani tőlünk, mint mi tőlük ;)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.07. 00:25:20

Milan, Pool, München.

Egyértelmű. :)

A másik három közül pedig a Lyont és a MU-t mindenképp elkerülném. :)
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.06. 23:42:15

Nos tehát a lehetséges ellenfeleink...

1. Lyon
2. Manchester United
3. Milan
4. Liverpool
5. Arsenal
6. Bayern München

Erősorrendben írtam őket... Lyon és a MU között nem tok dönteni, ami tény: jó lenne őket elkerülni az első körben. A másik 4 csapat könnyebben verhető úgyvélem... Én személy szerint a németeknek örülnék a legjobban, vagy esetleg a Liverpoolnak.

Ti, hogy vagytok ezzel??
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2006.12.06. 22:15:24

Szevasztok!!!
Részben igazat adok nektek , de ha jól néztétek tegnap a meccset szerintem egy percig sem forgott veszéjbena győzelem. Akkor rúghattunk volna gólt amikor akartunk volna! Abban igazatok van, hogy 2 után nemkellet volna leállni de a csapat pont annyit adott ki mint amennyi kellett!! Gyulára kicsit én is mérges voltam, de hosszú idő után most játszott elfogadható módon!!!
Ja itt mondjátok hogy 4-0? Széplett volna de meccs előtt kiegyeztetek volna a sima 1-0 al is nem?Mondjukígy utólag lehetett volna sima 4! De a lényeg a továbbjutás most a bajnokságra kell összpontosítani hogy aztán tavasszal messivel és etooval meneteljunk a bl ben!!!!
Forca Barca!!!!!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.12.06. 21:43:23

Komáim!
Annyit még én is hozzátennék, hogy kibolondult majdnem 100000 ember
a Nou Campba. Elég sok pénzt otthagytak a pénztárakban, talán 2-0 után
még megérdemeltek volna vagy hármat!
Az ellenfelek sokkolásáról nem is beszélve!
Jól meg kellett volna csapni a Brémát, hogy nyöszörögjön, aztán egy kissé
tele lenne a többiek gatyesza a jövőt illetően!
Erőt demonstrálni és gálázni! A feltételek adottak voltak!
Ejnye-bejnyézik Krojfotok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.06. 17:12:12

Részben én is egyetértek azzal,amit cruyff írt,de csak részben.Természetesen nekem sem tetszett,hogy ennyire magunkra húztuk őket,de nekem úgy tűnt,ha szoros a meccs,tudtunk volna váltani.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.06. 17:09:45

Kicsit idegesít,hogy állandóan azt kell olvasnom,csak a Lyont ne kapjuk...Jó csapat a Lyon,de álljon meg a menet...
Én úgy vagyok vele,féljenek inkább ők tőlünk.Mi csak tiszteljük őket.
Én nem bánnám,ha összesorsolnának velük minket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.12.06. 17:00:27

cruyff írta:Nagyon mérges voltam. 2-0 után úgy visszavett a csapat, hogy én ilyet a Barca esetében még nem láttam. Szórakoztak. Deco sarkalgatott :x . EZT NEM LEHET CSINÁLNI! Ha valaki kiváncsi arra, hogy vesztette el a Milán a BL döntőt a Pool ellen, hát így. Ha ennek a középszar Werdernek sikerült volna 1 gólt találnia (akár amikor Valdes elnézte és kapufa lett, vagy mikor már megint :evil: maga elé ütötte de Thuram hál ' Istennek érkezett...) akko NAGYON meleg lett volna a pite! Ilyet nem lehet csinálni, hogy mikor gálameccset játszhatnánk, akkor elkezdjük félvállról venni és sarkalgatni, esernyőzni.... Guily pedig hát amiket kihagyott.... Igen 4-0-nál már vissza lehtett volna állni "sleep-módra" de 2-0 az még meleg. Ezek meg szórakoztak millió fan idegeivel. Komolyan mondom, szerintem adrenalinfüggő mindegyik! JACKASS! Mondom, 15 éve nézek Barca meccset, de még soha nem adtuk így át a területet senkinek. Főleg nem egy olyan csapatnak, amelytől osztálykülönbség választ el minket! :idea: 2-0 után mindenki elkezdett önzőzni, stb...MIÉRT? :roll: Egy 4-est minimum kellett volna hinteni a játék alapján. Meg is lett volna a kihagyott ziccerekkel együtt, ha nem szórakoznak. Ezzel együtt szép volt fiúk, grat a csapatnak és mindenkinek aki a Barcáért szorított.
Bocsánat, hogy ilyen hosszú hozzászólást egy az egyben berakok idézetnek, de cruyff monológja olyan, mint ha én írtam volna. Ugyanígy gondolom én is. Legfeljebb annyi kiegészítéssel, hogy szerintem a Werder azért nem annyira rossz, hogy osztálykülönbségről beszéljünk, szerintem igenis hajtós, technikás csapat.
De én sem láttam még ilyet, hogy ennyire átadjuk a területet a másik csapatnak, egyénieskednek, még baj is lehetett volna belőle! Valdes pedig... az a kapufa... Szívhatta volna a fogát ha az bemegy :)
Előre a TITOlusokért!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2006.12.06. 16:06:00

Cruyff: Tökéletesen egyetértek minden észrevételeddel, mint ha magamat olvastam volna. Örüljünk a továbbjutásnak és felejtsük el a második félidőt.
bandyka
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.10.29. 16:37:47
Tartózkodási hely: szobám

2006.12.06. 15:27:36

nagyon jó!!!
...nem az a lényeg, hogy milyen sört iszol, hanem az, hogy kivel...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.12.06. 15:08:55

windu írta:hihetetlen milyen potenciál van a barcába
messi és eto nélkül gyakorlatilag 20 azaz húsz perc alatt elintézték a srácok a meccset
így van! a hétvégi meccsen pont ennek az ellenkezőjét láttuk, de hála Istennek összeszedték magukat a srácok. -szabályosan kivégezték a Brémát az első 20 percben.

engem Iniesta újra lenyűgözött. a támadóképességét és a labdabiztosságát ismerhettük eddig is, de amit tegnap dolgozott a középpályán, na az nem volt semmi! jobb oldalon, baloldalon ...mindenhol ott volt, odapiszkált, labdát szerzett, taktikailag kulcsfontosságú volt a játéka.

csakhát szegény Xavi...
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.06. 15:02:56

cruyff: sok mindenben egyet értek veled, a 60. percig én is nagyon ideges voltam, de kibekkeltük szerencsével. Ilyet tényleg nem lehetne csinálni, a lényeg persze a továbbjutás.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.12.06. 14:56:44

hihetetlen milyen potenciál van a barcába
messi és eto nélkül gyakorlatilag 20 azaz húsz perc alatt elintézték a srácok a meccset
a werder jócsapat és jó formába érkeztek de így is egyszerűen kevesek voltak
ez nagyon bíztató a jövőre nézve
az hogy lazsáltak abszolút belefért
lehet ha 70 percet hajtunk lesérül vki ki tudja
szal raj volt ez így nagyon raj
zsüli rughatott volna még 1 et mer nagyon hajtott
Zinedine Zidane
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.06. 14:49:33

Nagyon mérges voltam. 2-0 után úgy visszavett a csapat, hogy én ilyet a Barca esetében még nem láttam. Szórakoztak. Deco sarkalgatott :x . EZT NEM LEHET CSINÁLNI! Ha valaki kiváncsi arra, hogy vesztette el a Milán a BL döntőt a Pool ellen, hát így. Ha ennek a középszar Werdernek sikerült volna 1 gólt találnia (akár amikor Valdes elnézte és kapufa lett, vagy mikor már megint :evil: maga elé ütötte de Thuram hál ' Istennek érkezett...) akko NAGYON meleg lett volna a pite! Ilyet nem lehet csinálni, hogy mikor gálameccset játszhatnánk, akkor elkezdjük félvállról venni és sarkalgatni, esernyőzni.... Guily pedig hát amiket kihagyott.... Igen 4-0-nál már vissza lehtett volna állni "sleep-módra" de 2-0 az még meleg. Ezek meg szórakoztak millió fan idegeivel. Komolyan mondom, szerintem adrenalinfüggő mindegyik! JACKASS! Mondom, 15 éve nézek Barca meccset, de még soha nem adtuk így át a területet senkinek. Főleg nem egy olyan csapatnak, amelytől osztálykülönbség választ el minket! :idea: 2-0 után mindenki elkezdett önzőzni, stb...MIÉRT? :roll: Egy 4-est minimum kellett volna hinteni a játék alapján. Meg is lett volna a kihagyott ziccerekkel együtt, ha nem szórakoznak. Ezzel együtt szép volt fiúk, grat a csapatnak és mindenkinek aki a Barcáért szorított.
VISCA EL BARCA!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.06. 14:31:55

Megjegyzem, nehezebb meccsre számítottam, de végülis összességében nem volt az, nagyon kellett az első negyedórában lőtt gól, utána a második pár perccel később, akkor már eldőlt a meccs, persze több gólt is lőhettünk volna. Majd ami a Werder ellen kimaradt, az bemegy a Sociedad ellen :!: :wink:
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.12.06. 14:24:33

áléálé BARCA ééééé áléálé BARCA oooo !!!!!
Hello mindenkinek !!!nagyon örülök hogy nyertünk nagyon jól játszottunk !!!
BARCA ÉÉÉÉÉÉÉ NAYON BOLDOG VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!
pockos13
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.07.23. 17:15:07

2006.12.06. 14:21:23

Sziasztok!Szenzácios első félidő után egy kicsit gyengébb 2.de nem baj.A csapat pont annyit adott ki magábol amennyit kellett.Tegnap pont ennyi elég volt a biztos sikerhez.A mágus ismét pazarul játszott de jól muzsikált az egész csapat.A pénteki sorsolást nyugodtan várhatjuk idegeskedjenek az ellenfelek hogy minket is kaphatnak.VISCA EL BARCA!!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.12.06. 13:46:28

Na ki is volt az aki azt mondta, hogy nehezen jutunk tovább?

Annak, 100szor le kell írnia, hogy: A Barcelona a világ legjobb csapata, MÉS QUE UN CLUB. :D

Amúgy én mondtam, hogy simán tovább jutunk!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.06. 11:39:10

1) Sorsolás: December 15. péntek

2) Én is csak annyit kérek, hogy a Lyont és a MU-t kerüljük el. A többieket (szerintem, könnyebben) meg tudjuk verni.
alpine89
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.11.14. 12:09:52
Kapcsolat:

2006.12.06. 11:34:27

Fantasytikus meccs volt amit le muveltek a palyan az csodalatos volt foleg amit Ronie es Eidur csinalt.Jol nyomtak!!!!!!!!!!
A tobbi meccs is ien kene legyen :lol:
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.06. 11:28:42

Asszem' az M1en rosszul tudták, 15-én lesz a sorsolás. Bár lehet, én tévedek. :roll:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Válasz küldése