Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.12. 17:18:36

geridoss írta:Nem tudom, lehet hülyeség, de mind a Real, mind a Sociedad ellen olyan érzésem volt, hogy nem teszünk meg mindent a sikerért, nem kockáztatott semmit a csapat. Aztán pihenni nem csak a padon vagy otthon lehet (nyilván ezek hasznosabb módok), de ha úgy vagy felküldve a pályára, hogy játszogassatok el, lesz ami lesz, semmi kozkázat, úgy azért annyira elfáradni nem lehet. :D

Valószínűleg ezt sosem tudjuk meg :)
A Socieadat ellen azért próbálkoztunk becsülettel, de pontatlanok, tompák voltunk. Nagyon többet nem tudtunk volna tenni a sikerért, és szerintem ha végig a legerősebb kezdő van fent, akkor is ugyanaz az eredmény lett volna.

A holnapi viszont egy jóval nagyobb téttel bíró BL meccs lesz, és meglehet, ez pozitív hatással lesz a játékosokra, pontosabbak, élesebbek, hatékonyabbak lesznek, és ez meghozhatja a sikert. De egy esetleges sima győzelem esetén sem gondolnám, hogy a bajnokikat direkt áldoztuk volna be.

Veb-el annyiban egyet értek, hogy sok gólt nem fog lőni az AM, és a legnagyobb esélyük az 1- 0. Annyiban kicsit vitatkoznék vele, hogy én max. 2-t kinézek belőlük, pl. elején találnak egyet, meg a végén mikor kitámadunk, vagy 1-1-nél pontrúgásból bekotornak egyet. 3 gólra viszont én is esélytelennek tartom őket, tehát ha 2 gólt sikerül lőnünk, akkor meg lesz a továbbjutás.

Chinoval pedig abban érte egyet, hogy a lehetőségeink szinte biztos, hogy meglesznek, de ezeket most jobb százalékban kéne kihasználni, mint az utóbbi időben tettük.

De amúgy lehet az lenne nagy húzás Simeonétól, hogy nekünk rontanának. Egyrészt váratlan lenne, másrészt most azért sebezhetőnek tűnik a csapat, pl. ahhoz, hogy Real meg tudja nyerni a klasszikus, bátorság is kellett, ember hátrányban is támadtak. 2-1-es hátránynál meg nem biztos, hogy legjobb stratégia védekezésre, és kontrákra berendezkedni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.12. 17:13:26

Arra számítok, hogy az ATMA hatalmas pörgéssel indít, amire mi képtelenek vagyunk. Ha ezt megússzuk kapott gól nélkül, akkor ők lesznek idegesek. Ha viszont gólt kapunk, akkor nemigen látom menthetőnek a helyzetet. Ők beállnak védekezni és időnként kontráznak. Valóban sok múlik a bírón.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.12. 16:23:17

Tobias88 írta:
kfranky írta:Ezért haragszom a csapatra, be kellett volna ütni még egyet itthon... :(
Ugyan, az is nagy szó volt hogy fordítottunk 2-1re. A második félidei játéka a csapatnak szerintem mindenkit meglepett, legalábbis engem mindenképp.

Sajnos a Sociedad ellen megint a régi énjüket hozták, fáradtak, nem tudtak pihenni és nem is fognak tudni amennyiben továbbjutunk (jövő héten hétközi forduló). Én esélyesnek érzem azt az 1-0ás vereséget.
Én meg pont az 1:0-át nem érzem esélyesnek. Az utóbbi három meccsen rúgtunk össz-vissz 3 gólt. Ennek meg kell szakadnia egy ilyen támadóhármassal elől. A helyzeteinket kell jobban kihasználni. Ha csak az 50%-át berúgjuk nagyon közel leszünk leszünk a továbbjutáshoz. Az odavágón, illetve a két bajnokin is az volt a gond. Az ATMA ellen könnyen többgólos előnnyel érkezhetnénk a Calderónba, de a Real és a Soci ellen is a helyzetkihasználáson ment el a dolog. Most szerintem koncentráltabbak lesznek, tanultak a hibákból. Mintha Messin valami átok ülne az 500. góljához.
Az nem biztos, hogy továbbjutunk, de hogy gólt fogunk rúgni az szerintem minimum 80%. Az kérdés lesz, hogy a bíró mennyire lesz partner az Atleticó stílusához. Az esetleges favágáshoz, fetrengéshez stb. Jó lenne, ha már az elején megfogná a meccset és nem terelődne olyan irányba, mint legutóbb.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.04.12. 16:09:45

Nem tudom, lehet hülyeség, de mind a Real, mind a Sociedad ellen olyan érzésem volt, hogy nem teszünk meg mindent a sikerért, nem kockáztatott semmit a csapat. Aztán pihenni nem csak a padon vagy otthon lehet (nyilván ezek hasznosabb módok), de ha úgy vagy felküldve a pályára, hogy játszogassatok el, lesz ami lesz, semmi kozkázat, úgy azért annyira elfáradni nem lehet. :D

Valószínűleg ezt sosem tudjuk meg :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.12. 15:56:48

Ha lenne realitás alapja ennek a "taktikának", akkor ne mis cseréli be Iniéket LE szerintem. Látszott, hogy be akarja húzni. Vagy lehet, csak megpróbálta, hátha könnyen megfordítják...ki tudja.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.12. 15:54:41

Ha pihentetésre szánta volna a két bajnokit, akkor nem rakja pályára a kizsigerelt embereket. És Sociedadban a hátrány ellenére sem cseréli be az Iniesta-Rakitic kettőst, sem Albat.
Real ellen annyit tudok "elfogadni" hogy 1-0nál megnyugodtunk, mondván innen úgy sem kapunk ki, aztán pupilláztunk hogy mégis.
De nem pihenni mentünk Sociedadba, ebben biztos vagyok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.12. 15:52:34

sztem is hülyeség. ha sociedad elleni meccset leadtuk volna pihenés céljából akkor nem hozza be sem iniestát, sem rakiticet
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.04.12. 15:45:08

geridoss írta:Az a forgatókönyv jutott eszembe, hogy mi van ha Lucho szándékosan tervezett mindent így? Ha nem is pontosan úgy alakul minden, ahogy elképzelte, akkor is valami hasonló lehetett a fejében.
Ugye Real ellen kezdődött a vészharangok kongatása... Nézzük meg, számított egyáltalán a presztízsen kívül az a meccs nekünk? Abszolút nem.

Jött az Atletico, nem is volt gond, szerintem nem akartunk nekik esni az első félidőben, puhatolózó, óvatos játékkal akartuk indítani, csak a védelem egyetlen egyet hibázott, és abból gólt is kaptunk... Azon kívül talán 1 lehetőségük volt még, a második félidőben azért amit leműveltek a srácok, az igazán megsüvegelendő, még ha 10 ember ellen is.. =D> =D>

Jött a Sociedad elleni idegenbeli, ahol 2007 óta nem sikerült nyerni, fáradt is volt a csapat, átok is ül rajtuk, nyilván nem érdemes széthajtani a fiúkat egy olyan meccsen, ahol ha 8-0-ra kapunk is ki, még mindig vezetjük a bajnokságot.

Szerintem Lucho stratégiája ez, hogy ezt a két bajnokit leadtuk a pihentetés végett. (lesz ami lesz alapon, alapjáraton pörögve)
100%-ig biztos vagyok benne, hogy szerdán megint a csapat jobb arcát fogjuk látni.
Szerintem ez hatalmas nagy hülyeség (nem a teóriádra értve, hanem az ilyen "taktikára"), de ha valóban így lenne és behúznánk a bl-t meg a bajnokságot is, LE-t kijelenthetnénk az edzők királyának :D
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.04.12. 15:44:39

kfranky írta:Ezért haragszom a csapatra, be kellett volna ütni még egyet itthon... :(
Ugyan, az is nagy szó volt hogy fordítottunk 2-1re. A második félidei játéka a csapatnak szerintem mindenkit meglepett, legalábbis engem mindenképp.

Sajnos a Sociedad ellen megint a régi énjüket hozták, fáradtak, nem tudtak pihenni és nem is fognak tudni amennyiben továbbjutunk (jövő héten hétközi forduló). Én esélyesnek érzem azt az 1-0ás vereséget.

A pihentetős sztori meg ott bukik el, hogy nem pihent sok játékos szombaton. Konkrétan 4, már ha nem számoljuk hogy Alba, Iniesta és Rakitic is be lett cserélve, mert akkor 1
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.04.12. 15:48:03-kor.
94:39 6 - 1
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.12. 15:37:07

Rafinha sérülése jó előjel. Amíg nem tért vissza, száguldott a csapat. De ez csak babona, még Neymaréknak is fel kell javulniuk.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.04.12. 15:33:35

Az a forgatókönyv jutott eszembe, hogy mi van ha Lucho szándékosan tervezett mindent így? Ha nem is pontosan úgy alakul minden, ahogy elképzelte, akkor is valami hasonló lehetett a fejében.
Ugye Real ellen kezdődött a vészharangok kongatása... Nézzük meg, számított egyáltalán a presztízsen kívül az a meccs nekünk? Abszolút nem.

Jött az Atletico, nem is volt gond, szerintem nem akartunk nekik esni az első félidőben, puhatolózó, óvatos játékkal akartuk indítani, csak a védelem egyetlen egyet hibázott, és abból gólt is kaptunk... Azon kívül talán 1 lehetőségük volt még, a második félidőben azért amit leműveltek a srácok, az igazán megsüvegelendő, még ha 10 ember ellen is.. =D> =D>

Jött a Sociedad elleni idegenbeli, ahol 2007 óta nem sikerült nyerni, fáradt is volt a csapat, átok is ül rajtuk, nyilván nem érdemes széthajtani a fiúkat egy olyan meccsen, ahol ha 8-0-ra kapunk is ki, még mindig vezetjük a bajnokságot.

Szerintem Lucho stratégiája ez, hogy ezt a két bajnokit leadtuk a pihentetés végett. (lesz ami lesz alapon, alapjáraton pörögve)
100%-ig biztos vagyok benne, hogy szerdán megint a csapat jobb arcát fogjuk látni.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.04.12. 15:16:29

MQuCsabi írta:
Attól, hogy most nem vagyunk a legjobb formában, ne írjunk már ilyet, hogy a Bayern vagy a Real ellen nem lenne esélyünk... :roll: [-X
Vagy, hogy az Atleti simán rúg nekünk kettőt. =D>
Elég nekik egy is, sajnos, azt simán megszerezhetik, főleg, ha az elején nekünk jönnek, ahogy szoktak. Ezért haragszom a csapatra, be kellett volna ütni még egyet itthon... :(
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.12. 14:51:16

Az Atleti még kiscsapatokat sem szokott kitömni, nem értem mi változott két hét alatt? Az, hogy hévégén sikerült hármat gurítaniuk?
Kép
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2016.04.12. 14:43:33

MQuCsabi írta:
Attól, hogy most nem vagyunk a legjobb formában, ne írjunk már ilyet, hogy a Bayern vagy a Real ellen nem lenne esélyünk... :roll: [-X
Vagy, hogy az Atleti simán rúg nekünk kettőt. =D>
Nem akarok a Barca ellen beszélni, de nem létezik, hogy ez az Atletico ne rúgna legalább 2-t. :!: :cry:
Ne legyen igazam!
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.12. 14:38:35

Attól, hogy most nem vagyunk a legjobb formában, ne írjunk már ilyet, hogy a Bayern vagy a Real ellen nem lenne esélyünk... :roll: [-X
Vagy, hogy az Atleti simán rúg nekünk kettőt. =D>
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.12. 14:32:09

bottlikakos írta:Gyerekek! Nem kell izgulni, megálmodtam a végeredményt: 3-2-re kikapunk, de továbbjutunk. :D 8)
Komolyra fordítva a szót, benne van a vereség a holnapi meccsben, mert ha olyan gyalázatosan játszunk, mint szombaton, akkor esélyünk se lesz. :? Ha tovább is jutunk, amire kb. 60 % esélyt látok, akkor az elődöntőben nagyon ki kéne szurkolnunk egy PSG/Cityt, hogy legyen esélyünk a döntőbe jutásra. Holnap minimum 2 gólt rúgnunk kell, mert nem tudom elképzelni, hogy az Atletico ne rúgna minimum 2-őt.
Attól, hogy most nem vagyunk a legjobb formában, ne írjunk már ilyet, hogy a Bayern vagy a Real ellen nem lenne esélyünk... :roll: [-X
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.12. 14:31:01

az atletico egyetlen esélye az 1-0.

2-0, 3-1, meg hasonló eredmények biztos nem lesznek. vagy találnak egy kapura lövésből egy gólt és utána végig fetrengik az egészet, vagy kiesnek. a jelenlegi erőviszonyok alapján más forgatókönyv számomra nagyon elképzelhetetlen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2016.04.12. 14:25:15

Gyerekek! Nem kell izgulni, megálmodtam a végeredményt: 3-2-re kikapunk, de továbbjutunk. :D 8)
Komolyra fordítva a szót, benne van a vereség a holnapi meccsben, mert ha olyan gyalázatosan játszunk, mint szombaton, akkor esélyünk se lesz. :? Ha tovább is jutunk, amire kb. 60 % esélyt látok, akkor az elődöntőben nagyon ki kéne szurkolnunk egy PSG/Cityt, hogy legyen esélyünk a döntőbe jutásra. Holnap minimum 2 gólt rúgnunk kell, mert nem tudom elképzelni, hogy az Atletico ne rúgna minimum 2-őt.
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.12. 14:02:27

Piqué játszhat holnap!
Keretbe is bekerült

Annyiban azért nehezebb, hogy egy kupameccsen sokkal tömörebbek, mert míg egy bajnoki meccsen ha betömörülnek és nem lőnek golt akkor az pontvesztés, viszont egyenes kieséyes párharcban csak kedvez nekik az idő múlása, időhúzás stb ha épp továbbjutásra állnak

Én bízom a fiukban hogy sikerülni fog, és felszántják a pályát, és meglesz a továbbjutás.

Amugy pont itt volt 2-3 honapja szo, hogy az Atleti képes olyan letámadásra amit csak nagyon kevés csapat tud, és ezért is esélyesek bárki ellen.

Meg kell lőni a magunk gólját, és kibirni azt a kezdeti 10/-15 perces nyomást amit ránk gyakorolnak, és akkor már nagy baj nem történhet. Akkor már 2 golt kell rugnia az Atletinek csak a hosszabbitáshoz, igy muszáj kinyilniuk.

DE! Képesek meglepni bárkit, elég emlékezni arra hogy kupa visszavágó első percében golt rugott nekünk Torres, és el is ment az egy golos előnyünk amit a Camp Nouban szereztünk az 1-0-lal.
Meg ugye a Real ellen is eljátszották, sőt mindkét félidő első percében rugott Torres golt nekik.
Szerencse hogy most nem lesz, remélhetőleg nem most fogják a helyetteseik életük meccsét játszani, bár ez igy szokott menni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.12. 13:05:51

Kovbal88 írta:Azért az Atleticonak nem olyan könnyű gólt rúgni. A bajnokságban 9 ember ellen se ment...
nem, mert a két kiállítás előtt meglőttük amit kellett :mrgreen:

amugy meg nem tudom, nem hinném, hogy olyan marha nehéz nekik gólokat rúgni. azért remélem nem feledkezel meg arról a tényről, hogy az elmúlt 8 meccs mindegyikén rúgtunk nekik gólt. 1 gólt 2x, 2 gólt 5x, 3 gólt 2x. ebben mi a marha nehéz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2016.04.12. 14:28:21-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.04.12. 13:03:18

visca el barca írta:legközelebb majd nézd meg a meccsek második félidejét is, talán úgy korrektebb képet kapsz
... 10 ember ellen már ment a játék, igen. De egy meccs 90 percig tart és nem 45ig. Félidőben feltüzelte őket Enrique, de az első félidőben aludtak
visca el barca írta:semmiféle nyomás nem lesz, azt a játékot az atleti nem tudja játszai. az ő taktikájuk a buszozás lesz, aztán ha átjutnak térfelünkre majd dobálják magukat, hogy megkapják a szabikat és ha találnak egy gólt, akkor az égadta világon semmi mást nem fognak csinálni a fetrengésen kívül. mindegy egyes szituációban amikor test test elleni küzdelem lesz, behívják az orvosi stábot, hirtelen görcsöt kapnak stb. most megmondom h ha vezetnek, akkor 5 percből 4ben semmiféle játék nem lesz. csak ezt tudják, semmi mást
Én már nem egy Atma - Barcán láttam tőlük a letámadást. Nem csinálták sokáig, de amikor igen, akkor nagyon megszenvedtünk. Egyértelmű, hogy húzni fogják az időt ha 1-0 lesz, és lehet le is megy úgy a meccs, de jelenleg nem lehet őket hibáztatni ezért. Amíg félidőnkként 15 perc időhúzás mellett 3-4 perc hosszabbítás van, addig nem lehet mit csinálni. IFAB részéről kéne egy állásfoglalás, hogy az időhúzást jobban szankcionálják. Persze ez sem biztos hogy jelentene hosszú távon valamit, mert a színészkedésért is volt 10 éve hogy sárgát adtak, akkor nagyon rámentek miközben mostanában már megint nem nagyon jár érte semmi

A kulcs holnap az első gól lesz. Nem hiszem hogy 1-0nál találunk valahogy egy gólt, a Sociedad ellen sem ment.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.04.12. 13:06:01-kor.
94:39 6 - 1
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.12. 12:55:33

Nero. írta:Félidőnként rugni kell egyet es kész. 4et biztos nem kapunk. :)
Azért az Atleticonak nem olyan könnyű gólt rúgni. A bajnokságban 9 ember ellen se ment...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.12. 12:34:11

Barcafan19 írta:
visca el barca írta:nem tudom az 1.20-ra h jön ki a 83%, de nem is az a lényeg, hanem az, hogy ez azért jelent vmit :D
1/ODDS :D 1/1.20= 0.83 :D De igazad van nagy valoszinuseggel tovabbjutunk.
Szerintem a Klasszikus vagy az előző bajnokin sem volt rúl nagy ránk a kurz, nem gondolom, hogy erre alapozni lehetne.
Mondjuk ez (is) valahol a közösségi média csapdája, hogy ilyeneket minek kell üzengetni. Ezzel egyébként az ellenfelet is fellehet hergelni.
Én sem szeretem a meccs előtti üzengetés, fogadkozásokat, de ez a trendi. Attól félek, hogy a labdarúgásban is jönni fognak a jövőben a twitter (vagy instagram? nem igazán értek ezekhez) háborúk, ami pl. az USA-ban MMA-ban már abszolút jelen van. :evil:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.12. 11:38:15

Félidőnként rugni kell egyet es kész. 4et biztos nem kapunk. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.12. 11:25:39

Tobias88 írta:- Aztán az Atma elleni meccsel is valami ilyesmi volt a helyzet, legalábbis nem éreztem hogy meg akarnának szakadni.
legközelebb majd nézd meg a meccsek második félidejét is, talán úgy korrektebb képet kapsz
Tobias88 írta:- Első 10-15 perc nyomást kibírni, mert az biztos hogy kemény lesz.
semmiféle nyomás nem lesz, azt a játékot az atleti nem tudja játszai. az ő taktikájuk a buszozás lesz, aztán ha átjutnak térfelünkre majd dobálják magukat, hogy megkapják a szabikat és ha találnak egy gólt, akkor az égadta világon semmi mást nem fognak csinálni a fetrengésen kívül. mindegy egyes szituációban amikor test test elleni küzdelem lesz, behívják az orvosi stábot, hirtelen görcsöt kapnak stb. most megmondom h ha vezetnek, akkor 5 percből 4ben semmiféle játék nem lesz. csak ezt tudják, semmi mást
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése