Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.11.07. 21:33:37

Nagyon ótvar meccseket játszunk szinte kivétel nélkül szeptember vége óta. (biztos volt kivétel, nem emlékszem most hirtelen, általánosságban beszélek.)

Xavi felelőssége nyilvánvaló, felesleges mosdatni, mélyen belül ő is tudja, hogy nagy a kabát. De szereti a klubot, ezért elvállalta ezt az edzői posztot. Biztos a legjobbat akarja, de kevés sajnos az ő repertoárja, nagyon szűk szemüvegen keresztül látja a mai focit sajnos. De ez nem lep meg, és igazából ott Barcelonában ez a menő.

Ettől függetlenül a játékosoknak is kellene lennie valamiféle szégyenérzetnek, de nem látom egyiken se a pályán se, hogy annyira frusztrálná őket a rossz játék.

A miért nem működik a kp-nk a legnagyobb kérdés, de inkább probléma. SZerintem az okai nyilvánvalóak, ordít, hogy mi a probléma, de ezeket nem írom le, felesleges lefutni a köröket.
Viszont így a támadójátékunk potenciálja is lecsökkent jelentősen, mert nem jó helyzetbe jut a támadókhoz a labda, sőt.

Ugye Kane most lövi a gólokat a bayernben, nálunk megfulladna, és Lewa szindróma lenne valószínűleg. (ez 99%.)
Szóval rendbe kellene tenni a fejeket, egókat, lehajtani a gallért, és elkezdeni focizni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:23:54

MatyiG írta:
2023.11.07. 21:20:00
Nem védve a csapatot, de teljesen más egy Sahtar ellen játszani idegenben, vagy egy PSG-Milan, ahol egyik csapat sem áll be bekkelni. Nyilván utóbbi élvezetesebb és több lehetőség van a támadófocira.
Az a baj, hogy mi az 5-2 es védekezéssel sem tudunk mit kezdeni, és azzal sem, ha valaki letámad magasan és nem áll be bekkelni...
Nekünk valahogy az ellenfél mindíg probléma, a fűvel, a szárazsággal mindennel együtt.
Nézni kell hol tart az európai foci és hol mi. És a legfontosabb volna, hogy odafelé tartunk vagy távolodunk...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.11.07. 21:20:39

Én azért vészharangokat még nem kongatnek. Rosszabbul játszottunk szombaton,de inkább nyerjünk a bajnokságban mint itt, belefér egy vereség. Nem is tulajdonitok neki sokat,mindig a liga a legfontosabb. De ma ha nem is sokkal jobban,de jobban játszottunk,meccset is kontrollaltuk, kikaptunk igen. Sérültek most tértek vissza, látszik tenferegnek. Hétvégén Alaves,kötelező. Aztán válogatott szünet. Volt itt róla szó,igen én is úgy érzem a keret szűkös,minden het-honap megpróbáltatásokkal téli,de én bízok a fiúkban. Volt egy számunkra remekül alakuló forduló a hétvégén, nekem ez a fontos.

Természetesen attól még vannak gondok,Balde szélsőben hasztalan hetek óta,de túlságosan letargiat érzek,ami viszont szerintem túlzás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.11.07. 21:20:08

Dühös vagyok. Szomorú vagyok. Elkeseredett vagyok. Hát hol van az a Barca akiért érdemes izgulni, Körmöt lerágni, időt szakítani a szurkolásra?
Ennek a mai Barcelonának nincs arculata. Nem látok semmi elképzelést a játékosok mozgásában, a játékfelfogásban. Semmi szervezettség. Még mindíg a Barca DNS-t keresik? Felkocognak az ellenfél térfelére, majd "mit is kellene csinálni ezzel a labdával?"
Friss emlék a Soci meccs. Az csapatszinten is megevett bennünket. Iramban, párharcban példakép lehetne.
Nem tudom az okát, hogy miért van hajtás a LA LIGA többi csapatainál a kifulladásig, nálunk csak séta, egyéni próbálkozás, amiből nincs semmi. Az edző ennyit tud? Vagy "kis pénz, kis foci" ?
Isten ments, hogy bántsam Xavit. Ő biztosan a legjobb tudása szerint végzi a munkáját. Csak hát ........
Szerintem alacsony a követelmény, aminek nem tudni az okát.
Az öltözői hangulat sem lehet magas szinten.
Valami nagyon nem működik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.11.07. 21:20:00

Nem védve a csapatot, de teljesen más egy Sahtar ellen játszani idegenben, vagy egy PSG-Milan, ahol egyik csapat sem áll be bekkelni. Nyilván utóbbi élvezetesebb és több lehetőség van a támadófocira.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.11.07. 21:19:16

Raphinhának sincs maradása. Egy az egyben teljesen nulla, nem tudja megverni az ellenfeleit, a beadásai pontatlanok. A beívelgetéseknek nem sok értelmét láttam, kizárt, hogy az edzéseken ezt gyakorolgatnák, a teljes ötlettelenség jele volt inkább. A 16-oson belül meg nagyon sokat tologattuk, lövés helyett. Még egy megpattanó labda is veszélyesebb, mint egy el nem lőtt labda.

Én nagyon is elővenném az egyéneket, mert sokakon látszik, hogy nem képviselnek olyan szintet, ami a klub elvárása.

Szerk.: A Real Sociedad nem állt be védekezni. Akkor jobban játszottunk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.11.07. 21:21:20-kor.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.11.07. 21:17:04

Sokszor leírtam, ne vegyünk már elő egyèneket a csapatból, ès fogjuk rá a veresègeket. Rendszerszintű problèmák vannak. A hibákról az tehet, aki ebből a keretből ezt a nulla focit tudja kihozni. Fogjuk Lewara. Emberek, nem kap labdát. Fogjuk Christensenre, nem ugrott fel a gólnál. Fogjuk Stegenre, a Stúdióban is mondták, el kellett volna indulnia. Fogjuk Cancelora, hagyta átívelni a labdát. Fogjuk Gavira, Gündoganra, Raphinhara, Ferranra, mert nem tudták gólt szerezni, gólpasszt adni. Közben alig van olyan, aki meg meri jegyezni, hogy ez a játèk egy 860 milliós kerettel egy kalap...
Múltkor linkeltem a La Liga edzőit. Xavi ki merem jelenteni, hogy nincs a top 5-ben, ami egy ilyen lepukkant ligában ultra gáz.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:15:53

Igen remélem Hamburgban is lehet látni a Milan PSG meccset. A fiúkat is zuhany helyett ezzel forráznám le. Xavival együtt.
Abszolut támadó, gyors foci.
Nincs DNS meg ezer passz. Előrejáték van direktben. Mindenki a pozíciójában, nincs kupleráj. Ez a foci és ez nem csak a játékosokon múlik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7182
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:14:40

Magnus írta:
2023.11.07. 21:06:30
A top foci az a prime Neymar. Raphina hoz egy Barcelona-szinten elfogadhatót. Ennyit tud, kár belelátni többet.
Ha meg ez már top foci akkor az elvárásokat is lejjebb kell adni.
Oké, top szinre alkalmas, jó, és eredményes focit. Nyilván nem Neymar, és nem klasszis, de épp ez az, nem Neymarhoz és Messihez kell mérni a szélsőinket, nekünk is rossz, mert csalódni fogunk, és nekik is, mert lehetetlen kb felérni oda. De azt mondani rá, hogy nem hajt, és rögtön rúgjuk is ki, mindenképp nagyobb túlzás. :)

Andris, az utolsó 3 meccsén vágott két átlövésgólt, és adott 3 gólpasszt mellette, közben végig életveszély volt. Ez nem tavaly márciusban volt, hanem másfél hónapja, az utolsó meccsein, mielőtt megsérült, végig MOM közeli meccseket hozva a végén. Én nagyon kedvelem, de szerintem te jobban utálod (erős szó, inkább szemellenzőzöd) őt, mint amennyire nekem kedvencem. :D De mindegy, inkább a nem hajt kijelentésen zúgolódtam, meg hogy vágjuk ki rögtön. Alonsoékkal együtt.

A középpályával toronymagasan nagyobb bajok vannak szerintem, mint bármelyik támadónkkal, ahol max valaki épp rossz formában van, épp rossz napot fog ki. Jelen pillanatban a középső részünk egy nulla. Gavit kicsit sajnálom, ő a feladatait nagyon jól ellátja ahhoz képest, hogy folyamat kezdő 19 évesen, ls Gündögan is jó, de valahogy egyben nem működik az egész. Dunsztom sincs, miért, de még ott sem az egyéneket venném el sajnos, hanem Xavit. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.11.07. 21:16:21-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.07. 21:10:03

Magnus írta:
2023.11.07. 21:06:30
A top foci az a prime Neymar. Raphina hoz egy Barcelona-szinten elfogadhatót. Ennyit tud, kár belelátni többet.
Ha meg ez már top foci akkor az elvárásokat is lejjebb kell adni.
Kb ezt gondolom én is, annyival kiegészítve, hogy Raphina hozott. Múlt időben. Tavaly márciusig. Neki az abszolút csúcsa, a potenciálja maximuma és ha jól kijön a lépés, na az a Barcelona szinten elfogadható. Pedig az igen ritka, hogy valaki a saját potenciálja csúcsán játszik tartósan, vagy akár csak minden második meccsen.

Lewának pedig szerintem lefőtt. Villanásai lehetnek még, de szerintem már nem bírja. Lehet, hogy mentálisan se bír el egy megszokottnál gyengébb csapatot, de szeritnem már fizikailag se. Nem lehet a szemére vetni, hiszen kifejezetten idős, de szerintem ez kell legyen az utolsó éve itt. Már nem megy neki, minden egyes labdaérintéséből világos.

Legyünk középcsapat, ha ez van megírva... lássuk be, hogy egy csődbe ment klubtól ez nem is lenne olyan nagy meglepetés. De ne 20 milliós fizetéssel rendelkező 30+os sztárokkal legyünk középcsapat. Különösen ha már a hasonlóan leírható klubikonjainkat elüldöztük.

Sok sikert a megmaradt kitartó fórumozó kollégáknak, az utolsó kapcsolja le a villanyt.. jövőre találkozunk, talán! :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3281
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.11.07. 21:09:32

Andris írta:
2023.11.07. 20:52:14
Azt hiszem, hogy feladom a Barca meccseket 2023ra.
Volt jónéhány téma amiben nagyon különbözött a véleményünk az évek során, de volt olyan is, amiben egyezett.

Ez a mostani megjegyzés megegyező.

Bármilyen pótcselekvés - szerintem - értelmesebb, mint hétről hétre reménykedni a semmiért.
Minden vita sajnos teljesen értelmetlenné vált e körül a jeenlegi csapat körül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.11.07. 21:12:04-kor.
akos1974
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2007.07.15. 13:18:10
Tartózkodási hely: Sárvár

2023.11.07. 21:09:13

Kapcsolgatok a most zajló mérkőzések között. Mintha az előbb folyamatosan lassított felvételt néztem volna! 🤔🤔
Barca for ever
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.11.07. 21:08:57

Erdemes nezni a Milan-Psg meccset,h milyen messze vagyunk meg egy Milantol is.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:08:18

Andris írta:
2023.11.07. 21:00:16
Szerintem a játékosok hozzáállása elsősorban igenis a saját felelősségük. Az edző egy bizonyos ponton mást nem tud csinálni szerintem, csak maximum kirúgni valakit. Megtehetjük? Nem.

Nagyon sok meccsünk volt már idén, ahol a csapat 70-80%át folyamatosan megszakadni láttam. Nem gondolom, hogy Xavi elrontja a motivációs részt. Azt gondolom, hogy a név szerint kiemelt úriembereknek már nem olyan fontos leszegett fejjel kiadni a 100%-ot, és amúgy se képesek már, vagy sose voltak, igazán jó teljesítményre.

Saviola, én amúgy még nézném, nem gondolom halottnak ezt a dolgot, csak ilyen játékosokkal nagyon nehéznek. Xaviról és kb 12-14 emberünkről azt gondolom, hogy ők igenis fel fogják építeni a huszas évek szerethető Barcáját. De most tényleg nem fér bele több csalódás és tehetetlen düh. Nem a Barca játéka nyűtte el az idegrendszeremet idén, de sajnos nem tudom vállalni, hogy ezt tovább nézem.
Andris...ne vicceljünk már! Ha ezt Koeman E. Valverde csinálja, akkor más volna itt a leányzó fekvése. A csapat tagjainak hozzáállása, motiválása az edző. és a stáb felelőssége.
Igen, ha nem látom a pozitiv hozzáállást úgy rúgom ki a fakó B-be csak úgy zörög! Mert ez így ilyen nevekkel szánalmas! Az eredmények mentették néha az utolsó pillanatban a tagadhatatlan dolgokat! Real Bukta, Sociedad minősíthetetlen meccsen brutál szerencse, ott sem érdemeltünk csak egy pontot, illetve ma is bukta. Reménytelen játék.
A csapat szerkezeti felállása és a taktika az edző felelőssége. Nem látom egyikben sem a rendszert.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.11.07. 21:07:44

Andris írta:
2023.11.07. 21:00:16
…..De most tényleg nem fér bele több csalódás és tehetetlen düh. Nem a Barca játéka nyűtte el az idegrendszeremet idén, de sajnos nem tudom vállalni, hogy ezt tovább nézem.
Ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt megfogadtam az elmúlt 28 évben, akkor az én feleségem lenne Andi 8)
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.11.07. 21:06:30

A top foci az a prime Neymar. Raphina hoz egy Barcelona-szinten elfogadhatót. Ennyit tud, kár belelátni többet.
Ha meg ez már top foci akkor az elvárásokat is lejjebb kell adni.
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2023.11.07. 21:05:10

Szégyen gyalázat meggyalázták a címert.Xavi remélem adsz pár nap szabit a fiúknak mert nagyon elfáradtak ma is a pályán.Semmi keresnivalónk ebben a sorozat elitkörében. Antwerpen ellen már remegni fognak a lábak ebben biztos vagyok,és azt tudjuk mit jelent ránk nézve.Aztán a Porto ellen ki ki meccsen tele lesz a gatya és hopp lehet készülni az europaligára.Szégyen az egész úgy ahogy van
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7182
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:03:18

Andris írta:
2023.11.07. 20:52:14
Szerintem Romeunak, Lewának, Raphinak, Alonsonak abszolút semmi keresnivalója ebben a csapatban. Nulla alázatot, lelkesedést, hajtást, és akaratot látok rajtuk, ezzel pedig vállalhatatlan teljesítmények párosulnak. Nem csak az összteljesítményük, konkrétan minden megmozdulásuk, minden labdaérintésük olyan, amiről azt tudom mondani, hogy minimum semmi bíztató vagy ígéretes nincs benne.
Ne már. Raphinha top focit mutatott a sérülése előtt, és 50 percenként hozott gólpontot (az meg, hogy ő nem akar, mikor mad man tekintettel sprinteli végig a meccset, hát ne már, sok mindent lehet mondani róla, de ezt nem... főleg, hogy utána a harmadekkora intenzitású Ferránt pont emiatt védted... akit amúgy én is agilisnek láttam, és én is őt tartottam volna fent a pályán most pl. Lewy, de akár Raphinha helyett is, de akaratban köze nincs a brazilhoz). Lewy is szórta a gólokat a sérülése előtt. Benne kevesebb az alázat, klasszis, és tudja is magáról, de azért akar annyira, hogy inkább mohamedként megy a hegyhez hátra, mintsem várja azt a semmit, ami mögötte történik. Romeu meg Alonso ja, ilyen csapat ellen cserének azért bele kéne, hogy férjenek, és ezt a szintet meg is ütik, nem is miattuk kaptunk ki, de ők mehetnek, igen.
Az első két játékosnál nem tudom eldönteni, hogy még nem kapták el a meccsritmust, vagy ahogy szétesett a csapat, úgy ők is. Igazából mindegy, mindkettő Barca-szintű játékos, a mostaniban meg egyértelmű Barca-kezdő szintű játékosok. Ne sérülés utáni első két meccs alapján ítéljük meg a szintjüket, főleg akkor ne, mikor az egész csapat hóttgyenge. Amúgy ja, mindkettő teljesítménye kritikán aluli volt, nem vitatom. De a helyére beállt Yamalé, vagy épp Ferráné is. Felixé nem minősíthetetlen, de nem is jó. Ha mindegyik támadónk hóttbéna lesz hirtelen, ott rendszerszintű-edzői hiba van, ilyen véletlen nincs, az tuti. Na az ilyesmi esetben derül ki, ezen a téren mit tud az edző, Ancelotti pl. ezért x-szeres BL-győztes, mert tud bánni a játékosokkal az esetek 90%-ban. Ez az, amit egyelőre én nem látok Xaviban sajnos, max évek múlva.
Lewy a játékot akadályozza kicsit, igen, de ha kap majd megint lasztikat, akkor megint gólokat fog lőni.

De én most konkrétan senkit nem vennék elő egyénileg, látszik, hogy tényleg mindenki szét van esve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.11.07. 21:06:08-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.07. 21:00:16

Szerintem a játékosok hozzáállása elsősorban igenis a saját felelősségük. Az edző egy bizonyos ponton mást nem tud csinálni szerintem, csak maximum kirúgni valakit. Megtehetjük? Nem.

Nagyon sok meccsünk volt már idén, ahol a csapat 70-80%át folyamatosan megszakadni láttam. Nem gondolom, hogy Xavi elrontja a motivációs részt. Azt gondolom, hogy a név szerint kiemelt úriembereknek már nem olyan fontos leszegett fejjel kiadni a 100%-ot, és amúgy se képesek már, vagy sose voltak, igazán jó teljesítményre.

Saviola, én amúgy még nézném, nem gondolom halottnak ezt a dolgot, csak ilyen játékosokkal nagyon nehéznek. Xaviról és kb 12-14 emberünkről azt gondolom, hogy ők igenis fel fogják építeni a huszas évek szerethető Barcáját. De most tényleg nem fér bele több csalódás és tehetetlen düh. Nem a Barca játéka nyűtte el az idegrendszeremet idén, de sajnos nem tudom vállalni, hogy ezt tovább nézem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.11.07. 20:59:16

Andris írta:
2023.11.07. 20:52:14
Azt hiszem, hogy feladom a Barca meccseket 2023ra. Szívesen követném a csapatot, mert nagyon érdekel, de az idegrendszeremnek már nem fér bele több megpróbáltatás.
Ha már Te is eljutottál idáig, az mindent elmond.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2023.11.07. 20:58:14

ikajli írta:
2023.11.07. 18:22:26
Félek tőle, hogy ez túlságosan rotációs kezdő. De hát nyilván Xavi jobban tudja, hogy mi kell/elég ide.
Tökéletesen ráéreztél . Egyébként a csapat mellett Xavi is mélyponton van .Ez a BL !! Marcos Alonso sajnos már egy shaktar ellen sem szabadna ,hogy játszon. /szerintem a barca öregfiúkba sem férne be./
Sajnos kínszenvedés nézni most a srácokat ,reméljük gyorsan kimásznak a gödörből.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 20:56:31

Andris írta:
2023.11.07. 20:52:14
Én még mindig azt gondolom, hogy inkább a keret sara ez, mint Xavié, de kétségtelenül az övé is. Elég nehéz védeni ma kb bárkit és bármit, ami a Barcával kapcsolatos.
Ez egy fontos meccs volt, annyira fontos, hogy szeritnem nem szabadott volna tartalékolni.. ezt pár napja le is írtam. A továbbjutást biztosíthattuk volna, az csoportelsőség is közel került volna, közben pedig nyertünk volna 2,8 millió eurót is. Ez a klub nem engedheti meg magának az ilyen döntéseket az edző részéről, szerintem.
Más esetben azt mondanám, hogy tartalékolni kell, mert ha nem kell a pénz, akkor ennél csak fontosabb meccseink vannak.

Szerintem Romeunak, Lewának, Raphinak, Alonsonak abszolút semmi keresnivalója ebben a csapatban. Nulla alázatot, lelkesedést, hajtást, és akaratot látok rajtuk, ezzel pedig vállalhatatlan teljesítmények párosulnak. Nem csak az összteljesítményük, konkrétan minden megmozdulásuk, minden labdaérintésük olyan, amiről azt tudom mondani, hogy minimum semmi bíztató vagy ígéretes nincs benne. Szó nélkül eladnám az összeset télen, annak ellenére, hogy a lengyelnek nincs igazi poszt-helyettese. Nem kell, nem akarom látni a rezignált arcát, nem akarom várni tőle, hogy vezér legyen vagy hogy le tudjon kezelni egy labdát "aranylabdás" létére. Játsszon Guiu, és tőle képes leszek elfogadni az ugyanilyen teljesítményt, vagy Ferran, akitől szintén tízszer könnyebb lenyelni ugyanezt a dupla nullát.

Senki nem volt ma igazán jó, talán az első félidőben Araujo és Gündogan, de minden meccsen nem rángathatnak ki minket a kupacból.
Sokan szídták Ferrant, aki szintén nem volt jó, de sztem ő hajtott, próbálkozott, vállalkozott legalább. Ha nem jön össze, azt kevésbé tudom a szemükre vetni, bárkiről legyen szó. Belőle kinézem a továbbiakban is még, hogy megszakad a csapatért majd. A fent említett emberekből nem.

Azt hiszem, hogy feladom a Barca meccseket 2023ra. Szívesen követném a csapatot, mert nagyon érdekel, de az idegrendszeremnek már nem fér bele több megpróbáltatás.
Ami az idegrendszerünket illeti, azt hasonlóképpen látom...Nálam is. Amivel nem értek egyet az Xavi. A játékosok hozzáállása is az ő sara. Nem lehet felmenteni.
Kettő :a rendszerhibák a szélsőjátékban elöl, hátul, és az abból adódó kupleráj.
De már magam is unom. Nyomjuk Baldet, meg Cancelot támadóban napestig. Na meg Alonsót is. Meg TS-t is.
Tökmindegy.,
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.11.07. 20:56:25

fa4hu írta:
2023.11.07. 20:54:59
Szégyen! Nem az eredmény, hanem az a tili-toli, sétálgatás, amit előadtak. Nem mehet mindig csúcson játszani, de a pályán akkor is illik megszakadni. Hát ezt gyakorlatilag nem láttam, de a szégyent sem emiatt a szemükben.
Egészen pontosan, Gündogannak igaza volt, nulla ez a hozzáállás.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.11.07. 20:55:52

Olyan gyenge ez a keret,h szanalom.Mindenkibe belelatunk mindent,de a valosag az,h nalunk meg Gundogan is elfelejt focizni.Kepesek voltak kikapni egy tobb sebbol verzo Shaktar ellen..
fa4hu
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2020.11.21. 23:15:31

2023.11.07. 20:54:59

Szégyen! Nem az eredmény, hanem az a tili-toli, sétálgatás, amit előadtak. Nem lehet mindig csúcson játszani, de a pályán akkor is illik megszakadni. Hát ezt gyakorlatilag nem láttam, de a szégyent sem emiatt a szemükben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fa4hu 2023.11.07. 20:56:04-kor.
Válasz küldése